Aplikacja mobilna Eko Taxi – 1,60 zł/km na terenie miasta, 2,80 zł/km poza Lublinem całą dobę! Dodajemy cenę gwarantowaną!

Cena gwarantowana

Wybierz adres początkowy i końcowy. Wpisz dokładną numerację budynków. Zapłacisz obliczoną kwotę, jeśli po drodze nie będziesz robił przystanków (np. zakupy na stacji benzynowej, zabranie znajomych, itp.)

1,60 zł/km na terenie Lublina
2,80 zł/km poza Lublinem całą dobę

Taryfa obowiązuje wyłącznie w aplikacji mobilnej - również w nocy i święta gdy zaznaczysz całą trasę przejazdu.

Sprawdzisz gdzie jest Twoja taksówka

Zobaczysz jakie auto po Ciebie przyjedzie i gdzie aktualnie się znajduje.

Zapłać w aplikacji

Dodaj kartę płatniczą i płać bezgotówkowo za przejazdy!

Aplikacja mobilna Eko Taxi

Pobierz aplikację

Zamów na konkretną godzinę

Zaplanuj czas wyjazdu co do minuty!

Dopasuj preferencje auta

Kombi, van lub bus? Zaznacz opcję i podróżuj bez przeszkód!

Niskie ceny dalekich przejazdów

Zamawiaj najtaniej przez aplikację - jedź dalej!

Oblicz koszt przejazdu

Po wprowadzeniu punktu początkowego i końcowego poznasz cenę za kurs.

Automatyczne pobieranie Twojej lokalizacji

Nie wyłączaj aplikacji - kierowca zobaczy gdzie stoisz!

Oceń kierowcę i przejazd

Jesteś zadowolony z kursu? Wyraź to gwiazdkami!

  1. Wprowadzisz adres początkowy oraz końcowy.
  2. W trakcie podróży nie zbaczasz z trasy robiąc zakupy, odbierając/zostawiając znajomych, nie ma po drodze innych postojów na Twoje życzenie.

Kierowca włącza zawsze taksometr. Jeśli zdecydujesz się na zmianę trasy i dodasz inne postoje po drodze, wówczas do zapłaty będzie kwota naliczona z taksometru (nie cena gwarantowana wskazana w aplikacji – obowiązują taryfy jak przez aplikację: 1,40 zł/km w Lublinie i 2,80 zł/km poza Lublinem).

Upewnij się, że włączona jest lokalizacja w telefonie. Naciśnij palcem na adres początkowy, skasuj go „X” i wprowadź poprawny. Jeśli nie ma go na mapie, przejdź do widoku mapy i przytrzymaj palec w miejscu, w którym się znajdujesz. Nie wyłączaj aplikacji po zamówieniu – kierowca zobaczy Twoje położenie na mapie. Możesz również napisać w „Szczegółach zamówienia” aby podjechać w miejsce w którym się znajdujesz.

Gdy taksówka przyjmie zlecenie naciśnij „Zadzwoń” w oknie aplikacji. Połączysz się z kierowcą. Twój numer oraz kierowcy będą niewidoczne dla obu rozmówców.

To numer automatu telefonicznego, który wysyła komunikat głosowy o przyjeździe taksówki pod adres. Przez ten numer może również kontaktować się z Tobą kierowca jeśli ma opóźnienie lub nie może podjechać pod adres. Nie obawiaj się odbierać tego numeru 🙂