Cennik taxi w Lublinie

Opłata początkowa9 zł
Taryfa 11,95 zł / kmObowiązuje w dni powszednie w granicach Lublina (od 6:00 – 22:00)
Taryfa 22,80 zł / kmObowiązuje w dni powszednie (od 22:00 do 6:00) oraz w niedziele i święta całą dobę w granicach Lublina
Taryfa 33,60 zł / kmObowiązuje w dni powszednie poza granicami Lublina (od 6:00 – 22:00)
Taryfa 45,00 zł / kmObowiązuje w dni powszednie (od 22:00 do 6:00) oraz w niedziele i święta całą dobę poza granicami Lublina
Godzina postoju39 zł
Dopłaty:
Taksówka typu kombi5 zł
5-6 osób (VAN)7 zł
7-8 osób (BUS)10 zł
Taksówka bagażowatel. 600 837 864
Taksówka z fotelikiem10 zł
Odpalenie z kabli20 zł
Holowanie auta4 x wskazanie taksometru
Odprowadzenie auta3 x wskazanie taksometru
Niewielkie zakupy na terenie Lublina (alkohol i papierosy)20 zł + koszt zakupów (wniesienie + 7 zł)
Większe zakupy na terenie Lublinakoszt zakupów (wniesienie + 7 zł) + cena za wykonanie zakupów uzgodniona indywidualnie z kierowcą
Przewóz przesyłekwskazanie taksometru + 7 zł za każdorazowe wyjście kierowcy
Przewóz małych zwierząt (na kolanach lub w transporterze)gratis!
Przewóz dużych zwierząt7 zł
Wyjście po Klienta na lotnisko z kartką imienną5 zł
Zabrudzenie auta przez Klienta250 zł

Cennik taxi w Lublinie jest uzależniony od założeń danej firmy i widoczne są różnice pomiędzy poszczególnymi podmiotami na rynku. Niezrzeszeni taksówkarze zwykle ustalają stawki na wyższym poziomie ze względu na dodatkowe koszty prowadzenia działalności. Lepiej skorzystać zatem z korzystnej oferty sprawdzonej korporacji, takiej jak Eko Taxi.

O czym powinien informować cennik taxi w Lublinie?

Cennik taxi w Lublinie powinien klarownie określać, ile zapłaci się za kilometr pokonanej trasy lub ewentualne inne usługi. Podstawowe przejazdy są przy tym grupowane według odpowiednich kategorii. Z perspektywy klientów jest to jasna informacja, dzięki której mogą oni uniknąć przykrych niespodzianek, gdy przyjdzie do samego płacenia.

Czym są taryfy?

Stawki w taksówkach praktycznie zawsze ustalone są według określonych taryf. Dla osób korzystających z takiego środka transportu pierwszy raz może to rodzić pytanie, od czego zależy to, do której kategorii zaliczać się będzie dany przejazd, gdyż nie zawsze jest to rozwinięte w opisie. W praktyce wszystko sprowadza się do tego, jakiego dnia, w jakich godzinach i gdzie ma się odbyć kurs. Co naturalne najmniej zapłaci się w ciągu dnia roboczego w obrębie samego miasta. Więcej będzie tymczasem kosztowała taksówka zamówiona w dzień świąteczny i poza granicami miasta.

Klarowne stawki

Kwestia cennika jest bardzo ważna, gdyż precyzuje on jasno, jakie są stawki, dzięki czemu klient może porównać oferty i uniknąć jakiegokolwiek zaskoczenia. Większość korporacji umieszcza obowiązujący pułap cenowy na swojej stronie internetowej czy w obrębie profili na popularnych serwisach. Bardziej problematyczne bywa to u taksówkarzy niezrzeszonych, którzy też muszą podawać takie informacje, lecz zwykle robią to na samych samochodach, czasem w mało oczywistych miejscach. Łapiąc takie taxi z ulicy, można się wtedy nieprzyjemnie zaskoczyć, więc warto na to uważać.

Cennik Eko Taxi w Lublinie

Cennik Eko Taxi w Lublinie należy do najbardziej konkurencyjnych w okolicy. Obowiązują u nas niskie stawki, podczas gdy przejazdy są sprawdzone i komfortowe dla podróżnych. Posiadamy także rozbudowaną ofertę, wzbogaconą o liczne dodatkowe elementy, z których chętnie korzystają mieszkańcy tego rejonu oraz przybywający tutaj turyści.

Opłaty za przejazd

Mimo tego, że cieszymy się renomą, nasze stawki są wyjątkowo atrakcyjne. Opłata początkowa wynosi u nas zawsze 9 zł. Pierwsza taryfa obowiązuje w dni powszechnie na terenie Lublina w godzinach 06:00-22:00 i wynosi 1,95 zł/km. Opłata w ramach drugiej taryfy to 2,80 zł/km, co obowiązuje w dni powszechnie od 22:00 do 06:00 oraz w niedziele i święta przez całą dobę w obrębie Lublina. Kursy w dni powszechnie poza Lublinem w godzinach 06:00-22:00 objęte są trzecią taryfą z ceną 3,60 zł/km. Wreszcie czwarta taryfa w wysokości 5 zł/km obowiązuje poza granicami Lublina w dni powszednie od 22:00 do 06:00 oraz przez całą dobę w niedziele i dni świąteczne. Przy kursach przerywanych opłata za godzinę postoju to 39 zł.

Stawki za pozostałe usługi w ofercie

Poza klasycznymi przejazdami zwykłymi autami osobowymi, w Eko Taxi możesz zamówić inne pojazdy. Dopłata za taxi typu kombi to 5 zł, a przy dopłacie 7 zł możesz zamówić VAN na 5-6 osób. Oferujemy również kursy taksówką bagażową. Dopłata za taksówkę z fotelikiem wynosi 10 zł. Przewóz małych zwierząt (na kolanach lub w transporterze) odbywa się u nas gratis, a takich większych za 7 zł. Opłaty za inne dodatkowe usługi to: 20 zł za odpalenie z kabli, cztery razy wskazanie taksometru za holowanie auta, trzy razy wskazanie taksometru za odprowadzenie auta. Przy kursach z lotniska kierowca może wyjść z kartką imienną przy dopłacie w wysokości 5 zł. Oferujemy przewóz przesyłek, liczony według wskazania taksometru plus 5 zł za każde wyjście kierowcy. Wreszcie proponujemy opcję zakupów na terenie Lublina, które poza wartością asortymentu kosztują 20 zł przy niewielkich zakupach, a przy większych cena ustalana jest z kierowcą.

Cennik naszej korporacji jest bardzo atrakcyjny i obejmuje rozbudowaną ofertę. Z Eko Taxi możesz podróżować po terenie Lublina i okolic w bezpieczny oraz komfortowy sposób, a przy tym niedrogo. Zachęcamy do wybrania naszych usług.