Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie

Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie

Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają młodych mieszkańców miasta i turystów odwiedzających ten rejon kraju. Dla takich osób istnieje wiele sposobów zaaranżowania wolnego czasu i to w różnych warunkach pogodowych. Atrakcyjne mogą być same spacery Starym Miastem czy zatrzymanie się przy którymś z tutejszych placów. W ciepłe dni chętnie obieranym kierunkiem jest pobliski zalew. Z kolei przy deszczowej lub chłodnej aurze, można skorzystać z oferty lubelskich ośrodków kulturalnych.

Spis treści
Propozycje w mieście i okolicach
Odwiedzaj ciekawe lokalizacje z Eko Taxi
Nasza oferta
Korzystne stawki

Eko Taxi przedstawia ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie

Eko Taxi proponuje ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie, które mogą odwiedzić młodzi ludzie i na pewno nie będą zawiedzeni. Sprawdzonym rozwiązaniem jest udanie się po prostu na Stare Miasto. Krążenie tamtymi uliczkami nigdy się nie nudzi, a w razie czego czekają tam atrakcje do zobaczenia czy po prostu kawiarnie. Mieszkańcy i bardziej rozeznani turyści chętnie spędzają czas spotykając się na tutejszych placach. Punktem typowo turystycznym, zdecydowanie wartym jednak odwiedzenia, jest Muzeum Wsi Lubelskiej. W cieplejsze dni niezrównanym wyborem będzie Zalew Zemborzycki, gdzie można spędzać czas na wiele sposobów. W razie gorszej pogody warto poszukać wewnętrznych atrakcji. Rozwiązaniem mogą być tu popularne obecnie escape roomy lub po prostu kino czy inna placówka kulturalna.

Stare Miasto

Stare Miasto to najstarsza część Lublina, a przez wiele osób uważana też za najpiękniejszy rejon stolicy województwa lubelskiego. Obszar ten przyciąga ludzi w każdym wieku i sprawdzi się również dla nastolatków czy studentów. Atrakcyjne jest już samo spacerowanie tutejszymi uliczkami, przy podziwianiu oryginalnej architektury. W okolicy jest oczywiście wiele wartych odwiedzenia restauracji, barów czy kawiarni. Szczególnie z perspektywy odwiedzających z innych miast, ciekawe może być przy okazji zapoznanie się z atrakcjami turystycznymi, takimi jak Zamek Lubelski, Wieża Trynitarska czy Lubelska Trasa Podziemna. Stare Miasto to rejon, w którym można spędzić długie godziny, bez względu na wiek.

Plac Po Farze i Plac Litewski

Młodzież spotykająca się w grupach, chętnie spędza po prostu czas w swoim towarzystwie, do czego świetnie nadają się znajdujące się w Lublinie place. Jednym z najpopularniejszych miejsc takich spotkań wśród młodych mieszkańców Lublina stał się obecnie Plac Po Farze. To jedno z najstarszych miejsc w całym mieście, które jest bardzo charakterystyczne ze względu na odsłonięte fundamenty dawnego kościoła farnego. To właśnie na nich przysiada często zbierająca się tam młodzież. Czasem odbywają się tam nawet koncerty. Innym chętnie wybieranym miejscem spotkań jest Plac Litewski, gdzie znajduje się teraz nowoczesna fontanna multimedialna. Stał się to zatem bardzo interesujący obszar do spędzania czasu zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorami.

Muzeum Wsi Lubelskiej

Muzeum Wsi Lubelskiej to wyjątkowa atrakcja na mapie Lublina, która z pewnością przypadnie do gustu i młodzieży. Wspaniały skansen prezentuje kulturową różnorodność województwa, pozwalając przy tym zobaczyć jak żyli dawni mieszkańcy Lubelszczyzny i to z różnych grup społecznych. Całość podzielona jest na sektory, które ukazują specyfikę krajobrazową i etnograficzną różnych części województwa. Oprócz tego na miejscu pojawiają się zmienne wystawy czasowe. To miejsce, które przynajmniej raz w życiu powinien odwiedzić każdy młody mieszkaniec Lublina, jak i turysta.

Młodzież na świeżym powietrzu

Zalew Zemborzycki

Szczególnie w okresie wakacyjnym, życie tutejszej młodzieży przenosi się w dużej mierze nad Zalew Zemborzycki. Poza miejscem do zwykłego relaksu, można się tam oddać licznym atrakcjom na wodzie, w tym rowerom i nartom wodnym oraz kajakom. Do przy zalewie znajduje się park linowy. Nie bez przyczyny zbiornik ten nazywany jest „lubelskim morzem”. Jezioro położone na skraju Lublina, jest obowiązkowym punktem młodych ludzi będących w mieście, gdy tylko sprzyja oczywiście ku temu pogoda.

Escape roomy

W razie gorszych warunków pogodowych, można poszukać rozrywki wewnętrznej. Z pomocą przychodzą tu choćby escape roomy, czyli ekscytująca i zyskująca na popularności atrakcja. Widać to także w Lublinie, gdzie otworzyło się sporo punktów z taką ofertą – kilka takich obiektów odnajdziesz w okolicach centrum miasta. Rozwiązywanie różnych zagadek to świetny sposób na rozerwanie się, zwłaszcza w gronie przyjaciół.

Obiekty kulturalne

Szczególnie w deszczowe czy zimowe dni, na pewno warto udać się do któregoś z punktów kulturalnych w Lublinie. Możesz postawić na sieciowe kino lub któryś z tutejszych teatrów. Sporo atrakcji dla młodych odnajdziesz w Centrum Spotkania Kultur i Centrum Kultury w Lublinie, zlokalizowanych swoją drogą blisko siebie, w pobliżu centrum miasta. Ośrodki te proponują zróżnicowaną ofertę, uwzględniającą seanse, wystawy czy nawet warsztaty, w wielu przypadkach idealne pod kątem młodzieży.

Odwiedź ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie, korzystając z taksówek Eko Taxi

Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublina są zlokalizowane w różnych częściach miasta i w wielu przypadkach w sporych odległościach względem siebie. Jeżeli szukasz sposobu na komfortowe poruszanie się po mieście, to zachęcamy wybranie taksówek Eko Taxi. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, dzięki którym wygodnie dotrzesz w określone rejony Lublina za niewielkie pieniądze. W ofercie posiadamy różne pojazdy, więc możesz zamówić także kurs dla kilku osób, jeżeli wybierasz się gdzieś w większym gronie znajomych.

Nasza oferta

Z Eko Taxi dojedziesz w dowolne miejsce w Lublinie i okolicach miasta. Poza samochodami osobowymi, dysponujemy pojazdami typu kombi, VAN czy nawet BUS. Możesz zatem podróżować z nami samemu, w towarzystwie najbliższych przyjaciół, ale i w większej grupie. Nasi klienci, którzy stale wybierają taksówki Eko Taxi, mogą teraz skorzystać również z systemu IVR, który pozwala zamawiać kursy bez udziału dyspozytora. W tym celu wybierzesz jeden z trzech najczęściej używanych adresów i określisz za ile ma podjechać samochód. To bardzo dogodne rozwiązanie, gdyż nie musisz czekać na odebranie telefonu przez dyspozytora i szybko zamówisz taksówkę, nawet w godzinach wzmożonego ruchu. Realizujemy także zakupy na telefon!

Korzystne stawki

Nasza korporacja oferuje sprawdzone kursy, ale co ważne w niskich cenach. Opłata początkowa wynosi 7,95 zł, a potem zależnie od określonej taryfy, stawka wynosi od 1,60 zł do 4,20 zł za kilometr. Doliczamy niewielkie dopłaty do kursów większymi pojazdami. To zatem pewne, ale i tanie taxi w Lublinie, na które mogą sobie pozwolić także młodzi ludzie.

W Lublinie nie brakuje młodzieży, zarówno lokalnej, jak i przyjezdnej. W mieście znajduje się dużo miejsc, w których można spędzić wolny czas. Z przyjaciółmi można się udać choćby na Stare Miasto, spacerując po jego uliczkach lub przysiadając na jednym z placów. W ciepłe dni warto odwiedzić Zalew Zemborzycki, a przy gorszej pogodzie do dyspozycji są punkty rozrywkowe i kulturalne na mapie miasta. Do wszystkich tych lokalizacji dojedziesz z Eko Taxi, więc zachęcamy do skorzystania z naszych taksówek.

Może Cię zainteresować również

 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.