Ciekawe restauracje w Lublinie

Ciekawe restauracje w Lublinie

Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.

Spis treści:
Udaj się w wybraną lokalizację z Eko Taxi
Oferta
Zamawianie
Czemu właśnie tak?
Przegląd proponowanych miejsc

Odwiedź ciekawe restauracje w Lublinie, dojeżdżając tam z Eko Taxi

Ciekawe restauracje w Lublinie są zlokalizowane w różnych częściach miasta. Część z nich znajduje się w rejonach ścisłego centrum, gdzie trudno o miejsca parkingowe, a wiele osób i tak nie chce jechać w dane miejsce własnym samochodem, aby np. móc wypić lampkę wina do zamówionego posiłku. Warto rozważyć skorzystanie z taksówek, którymi bezproblemowo dojedziesz w wybrane obszary, a potem bezpiecznie wrócisz do domu czy mieszkania. Zachęcamy do wybrania tych od Eko Taxi Lublin. W celu zamówienia taksówki warto skorzystać z aplikacji mobilnej lub nawiązać z nami bezpośredni kontakt.

Nasza oferta

Jesteśmy sprawdzoną korporacją taxi z atrakcyjną ofertą cenową. Naszymi taksówkami możesz się poruszać w naprawdę korzystnych cenach, zarówno w obrębie samego miasta, jak i poza jego granicami, jeżeli upatrzone miejsce znajduje się akurat na obrzeżach lub w którejś z podmiejskich miejscowości. Z konkretnymi cenami możesz się zapoznać w cenniku. Umożliwiamy przy tym zamówienie pojazdu dla większej liczby osób, co będzie doskonałe, gdzie wybieracie się gdzieś całą rodziną czy w gronie znajomych, którzy mieszkają niedaleko siebie. Dzięki temu wszyscy możecie pojechać jednym kursem, unikając zamawiania oddzielnych taksówek. Mieszkańców Lublina zachęcamy przy tym do skorzystania z innych punktów naszej oferty, takich jak taxi bagażowe, przewóz przesyłek czy zakupy na telefon z dostawą. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Komfortowe zamawianie

Uruchomiliśmy system IVR, dzięki czemu regularnie podróżujący z nami pasażerowie mogą zamawiać kursy z pominięciem dyspozytora. Wczytane zostają trzy najczęściej ustawiane adresy i wystarczy wybrać jeden z nich oraz podać informację, za ile czasu ma podjechać taksówka (może być już za 15-30 minut). Klient od razu ma podgląd na to, jakie auto po niego podjedzie, a w każdej chwili istnieje możliwość połączenia się z dyspozytorem, u którego można też trwale wyłączyć usługę, jeżeli z jakiegoś powodu nie uznasz jej za optymalną dla siebie. Takie rozwiązanie jest bardzo pomocne, ponieważ zamawiając taxi w godzinach szczytu, nie musisz czekać, aż dyspozytor odbierze połączenie. Zachęcamy poza tym do korzystania z aplikacji mobilnej, w której możesz szybko i wygodnie zamawiać kursy, a do tego płacić za nie od razu bezgotówkowo, po podpięciu karty płatniczej.

Dlaczego w ten sposób?

W przypadku przyciągających uwagę restauracji trzeba się liczyć z dużym zainteresowaniem, a wiele takich miejsc znajduje się przy ruchliwych ulicach, gdzie pojawiają się duże problemy z parkowaniem. Niewielu osobom uśmiecha się z kolei parkowanie w dalekiej odległości od lokalu, do którego się wybierają. Taxi jest zatem rozsądnym rozwiązaniem zarówno z myślą o dojechaniu na miejsce, jak i późniejszym powrocie do domu.

Elegancka restauracja

Propozycje ciekawych restauracji w Lublinie

Ciekawe restauracje w Lublinie powinny się wyróżniać intrygującą tematyką oraz bardzo dobrym jedzeniem. Przegląd wartych odwiedzenia miejsc jest naprawdę obszerny i zróżnicowany. Niektóre z tych punktów serwują kuchnię polską czy nawet regionalną, z kolei inne dają możliwość spróbowania zagranicznych przysmaków.

Chata Swojsko Strawa

Coś dla miłośników staropolskiego klimatu. Miejsce ma wyjątkową atmosferę i można się w nim poczuć jak za dawnych lat, próbując tradycyjnych dań, takich jak pierogi, żeberka czy golonka. W wybrane wieczory urozmaiceniem są do tego grane na żywo folkowe utwory. Świetny wybór dla entuzjastów tradycji.

Restauracja Magia

Klasyczna restauracja z polską kuchnią, wzbogacona pozycjami z gastronomii europejskiej. W karcie nie brakuje również akcentów typowych dla regionu, więc osoby zainteresowane lubelskimi przysmakami także znajdą coś dla siebie. Całość uzupełnia duży wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Zielony Talerzyk

Wyjątkowe miejsce dla fanów naturalnych i zdrowych posiłków. Koncepcja tego lokalu to jedzenie typu slow food, przygotowywane od podstaw z ekologicznych składników i pominięciem półproduktów. Można tam liczyć na zaskakujące dania wegetariańskie i mięsne, od śniadań, po zestawy obiadowo-kolacyjne.

Bombardino Trattoria

Lokal z przyjazną atmosferą nawiązującą do włoskich trattorii. Wystrój łączy w sobie elementy drewniane z dużą ilością roślinności. W menu nie mogło zabraknąć makaronów i pizzy, ale coś dla siebie znajdą też zwolennicy dobrej jakości świeżych burgerów.

Dirty Joe

Jest to miejsce stosunkowo nowe, ale od początku istnienia zbiera bardzo pochlebne recenzje i wzbudza duże zainteresowanie, więc warto zarezerwować stolik z wyprzedzeniem. Koncepcja lokalu nawiązuje do amerykańskiego pubu, a domeną restauracji są dania grillowane – od burgerów, przez żeberka, po skrzydełka czy pierś z kurczaka. W lokalu dostępny jest duży wybór kraftowych piw.

Restauracje w Lublinie to miejsca, które przyciągają turystów i mieszkańców, którzy chcą się oderwać od codzienności i zjeść coś pysznego w świetnej atmosferze. W mieście panuje duży wybór lokali, które proponują kuchnię polską, ale i włoską czy amerykańską. Zachęcamy do wybrania się w takie lokalizacje taksówkami Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również