Ciekawe restauracje w Lublinie

Ciekawe restauracje w Lublinie

Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.

Spis treści:
Udaj się w wybraną lokalizację z Eko Taxi
Oferta
Zamawianie
Czemu właśnie tak?
Przegląd proponowanych miejsc

Odwiedź ciekawe restauracje w Lublinie, dojeżdżając tam z Eko Taxi

Ciekawe restauracje w Lublinie są zlokalizowane w różnych częściach miasta. Część z nich znajduje się w rejonach ścisłego centrum, gdzie trudno o miejsca parkingowe, a wiele osób i tak nie chce jechać w dane miejsce własnym samochodem, aby np. móc wypić lampkę wina do zamówionego posiłku. Warto rozważyć skorzystanie z taksówek, którymi bezproblemowo dojedziesz w wybrane obszary, a potem bezpiecznie wrócisz do domu czy mieszkania. Zachęcamy do wybrania tych od Eko Taxi Lublin. W celu zamówienia taksówki warto skorzystać z aplikacji mobilnej lub nawiązać z nami bezpośredni kontakt.

Nasza oferta

Jesteśmy sprawdzoną korporacją taxi z atrakcyjną ofertą cenową. Naszymi taksówkami możesz się poruszać w naprawdę korzystnych cenach, zarówno w obrębie samego miasta, jak i poza jego granicami, jeżeli upatrzone miejsce znajduje się akurat na obrzeżach lub w którejś z podmiejskich miejscowości. Z konkretnymi cenami możesz się zapoznać w cenniku. Umożliwiamy przy tym zamówienie pojazdu dla większej liczby osób, co będzie doskonałe, gdzie wybieracie się gdzieś całą rodziną czy w gronie znajomych, którzy mieszkają niedaleko siebie. Dzięki temu wszyscy możecie pojechać jednym kursem, unikając zamawiania oddzielnych taksówek. Mieszkańców Lublina zachęcamy przy tym do skorzystania z innych punktów naszej oferty, takich jak taxi bagażowe, przewóz przesyłek czy zakupy na telefon z dostawą. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Komfortowe zamawianie

Uruchomiliśmy system IVR, dzięki czemu regularnie podróżujący z nami pasażerowie mogą zamawiać kursy z pominięciem dyspozytora. Wczytane zostają trzy najczęściej ustawiane adresy i wystarczy wybrać jeden z nich oraz podać informację, za ile czasu ma podjechać taksówka (może być już za 15-30 minut). Klient od razu ma podgląd na to, jakie auto po niego podjedzie, a w każdej chwili istnieje możliwość połączenia się z dyspozytorem, u którego można też trwale wyłączyć usługę, jeżeli z jakiegoś powodu nie uznasz jej za optymalną dla siebie. Takie rozwiązanie jest bardzo pomocne, ponieważ zamawiając taxi w godzinach szczytu, nie musisz czekać, aż dyspozytor odbierze połączenie. Zachęcamy poza tym do korzystania z aplikacji mobilnej, w której możesz szybko i wygodnie zamawiać kursy, a do tego płacić za nie od razu bezgotówkowo, po podpięciu karty płatniczej.

Dlaczego w ten sposób?

W przypadku przyciągających uwagę restauracji trzeba się liczyć z dużym zainteresowaniem, a wiele takich miejsc znajduje się przy ruchliwych ulicach, gdzie pojawiają się duże problemy z parkowaniem. Niewielu osobom uśmiecha się z kolei parkowanie w dalekiej odległości od lokalu, do którego się wybierają. Taxi jest zatem rozsądnym rozwiązaniem zarówno z myślą o dojechaniu na miejsce, jak i późniejszym powrocie do domu.

Elegancka restauracja

Propozycje ciekawych restauracji w Lublinie

Ciekawe restauracje w Lublinie powinny się wyróżniać intrygującą tematyką oraz bardzo dobrym jedzeniem. Przegląd wartych odwiedzenia miejsc jest naprawdę obszerny i zróżnicowany. Niektóre z tych punktów serwują kuchnię polską czy nawet regionalną, z kolei inne dają możliwość spróbowania zagranicznych przysmaków.

Chata Swojsko Strawa

Coś dla miłośników staropolskiego klimatu. Miejsce ma wyjątkową atmosferę i można się w nim poczuć jak za dawnych lat, próbując tradycyjnych dań, takich jak pierogi, żeberka czy golonka. W wybrane wieczory urozmaiceniem są do tego grane na żywo folkowe utwory. Świetny wybór dla entuzjastów tradycji.

Restauracja Magia

Klasyczna restauracja z polską kuchnią, wzbogacona pozycjami z gastronomii europejskiej. W karcie nie brakuje również akcentów typowych dla regionu, więc osoby zainteresowane lubelskimi przysmakami także znajdą coś dla siebie. Całość uzupełnia duży wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Zielony Talerzyk

Wyjątkowe miejsce dla fanów naturalnych i zdrowych posiłków. Koncepcja tego lokalu to jedzenie typu slow food, przygotowywane od podstaw z ekologicznych składników i pominięciem półproduktów. Można tam liczyć na zaskakujące dania wegetariańskie i mięsne, od śniadań, po zestawy obiadowo-kolacyjne.

Bombardino Trattoria

Lokal z przyjazną atmosferą nawiązującą do włoskich trattorii. Wystrój łączy w sobie elementy drewniane z dużą ilością roślinności. W menu nie mogło zabraknąć makaronów i pizzy, ale coś dla siebie znajdą też zwolennicy dobrej jakości świeżych burgerów.

Dirty Joe

Jest to miejsce stosunkowo nowe, ale od początku istnienia zbiera bardzo pochlebne recenzje i wzbudza duże zainteresowanie, więc warto zarezerwować stolik z wyprzedzeniem. Koncepcja lokalu nawiązuje do amerykańskiego pubu, a domeną restauracji są dania grillowane – od burgerów, przez żeberka, po skrzydełka czy pierś z kurczaka. W lokalu dostępny jest duży wybór kraftowych piw.

Restauracje w Lublinie to miejsca, które przyciągają turystów i mieszkańców, którzy chcą się oderwać od codzienności i zjeść coś pysznego w świetnej atmosferze. W mieście panuje duży wybór lokali, które proponują kuchnię polską, ale i włoską czy amerykańską. Zachęcamy do wybrania się w takie lokalizacje taksówkami Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...