Ciekawe restauracje w Lublinie

Ciekawe restauracje w Lublinie

Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.

Spis treści:
Udaj się w wybraną lokalizację z Eko Taxi
Oferta
Zamawianie
Czemu właśnie tak?
Przegląd proponowanych miejsc

Odwiedź ciekawe restauracje w Lublinie, dojeżdżając tam z Eko Taxi

Ciekawe restauracje w Lublinie są zlokalizowane w różnych częściach miasta. Część z nich znajduje się w rejonach ścisłego centrum, gdzie trudno o miejsca parkingowe, a wiele osób i tak nie chce jechać w dane miejsce własnym samochodem, aby np. móc wypić lampkę wina do zamówionego posiłku. Warto rozważyć skorzystanie z taksówek, którymi bezproblemowo dojedziesz w wybrane obszary, a potem bezpiecznie wrócisz do domu czy mieszkania. Zachęcamy do wybrania tych od Eko Taxi Lublin. W celu zamówienia taksówki warto skorzystać z aplikacji mobilnej lub nawiązać z nami bezpośredni kontakt.

Nasza oferta

Jesteśmy sprawdzoną korporacją taxi z atrakcyjną ofertą cenową. Naszymi taksówkami możesz się poruszać w naprawdę korzystnych cenach, zarówno w obrębie samego miasta, jak i poza jego granicami, jeżeli upatrzone miejsce znajduje się akurat na obrzeżach lub w którejś z podmiejskich miejscowości. Z konkretnymi cenami możesz się zapoznać w cenniku. Umożliwiamy przy tym zamówienie pojazdu dla większej liczby osób, co będzie doskonałe, gdzie wybieracie się gdzieś całą rodziną czy w gronie znajomych, którzy mieszkają niedaleko siebie. Dzięki temu wszyscy możecie pojechać jednym kursem, unikając zamawiania oddzielnych taksówek. Mieszkańców Lublina zachęcamy przy tym do skorzystania z innych punktów naszej oferty, takich jak taxi bagażowe, przewóz przesyłek czy zakupy na telefon z dostawą. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Komfortowe zamawianie

Uruchomiliśmy system IVR, dzięki czemu regularnie podróżujący z nami pasażerowie mogą zamawiać kursy z pominięciem dyspozytora. Wczytane zostają trzy najczęściej ustawiane adresy i wystarczy wybrać jeden z nich oraz podać informację, za ile czasu ma podjechać taksówka (może być już za 15-30 minut). Klient od razu ma podgląd na to, jakie auto po niego podjedzie, a w każdej chwili istnieje możliwość połączenia się z dyspozytorem, u którego można też trwale wyłączyć usługę, jeżeli z jakiegoś powodu nie uznasz jej za optymalną dla siebie. Takie rozwiązanie jest bardzo pomocne, ponieważ zamawiając taxi w godzinach szczytu, nie musisz czekać, aż dyspozytor odbierze połączenie. Zachęcamy poza tym do korzystania z aplikacji mobilnej, w której możesz szybko i wygodnie zamawiać kursy, a do tego płacić za nie od razu bezgotówkowo, po podpięciu karty płatniczej.

Dlaczego w ten sposób?

W przypadku przyciągających uwagę restauracji trzeba się liczyć z dużym zainteresowaniem, a wiele takich miejsc znajduje się przy ruchliwych ulicach, gdzie pojawiają się duże problemy z parkowaniem. Niewielu osobom uśmiecha się z kolei parkowanie w dalekiej odległości od lokalu, do którego się wybierają. Taxi jest zatem rozsądnym rozwiązaniem zarówno z myślą o dojechaniu na miejsce, jak i późniejszym powrocie do domu.

Elegancka restauracja

Propozycje ciekawych restauracji w Lublinie

Ciekawe restauracje w Lublinie powinny się wyróżniać intrygującą tematyką oraz bardzo dobrym jedzeniem. Przegląd wartych odwiedzenia miejsc jest naprawdę obszerny i zróżnicowany. Niektóre z tych punktów serwują kuchnię polską czy nawet regionalną, z kolei inne dają możliwość spróbowania zagranicznych przysmaków.

Chata Swojsko Strawa

Coś dla miłośników staropolskiego klimatu. Miejsce ma wyjątkową atmosferę i można się w nim poczuć jak za dawnych lat, próbując tradycyjnych dań, takich jak pierogi, żeberka czy golonka. W wybrane wieczory urozmaiceniem są do tego grane na żywo folkowe utwory. Świetny wybór dla entuzjastów tradycji.

Restauracja Magia

Klasyczna restauracja z polską kuchnią, wzbogacona pozycjami z gastronomii europejskiej. W karcie nie brakuje również akcentów typowych dla regionu, więc osoby zainteresowane lubelskimi przysmakami także znajdą coś dla siebie. Całość uzupełnia duży wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

Zielony Talerzyk

Wyjątkowe miejsce dla fanów naturalnych i zdrowych posiłków. Koncepcja tego lokalu to jedzenie typu slow food, przygotowywane od podstaw z ekologicznych składników i pominięciem półproduktów. Można tam liczyć na zaskakujące dania wegetariańskie i mięsne, od śniadań, po zestawy obiadowo-kolacyjne.

Bombardino Trattoria

Lokal z przyjazną atmosferą nawiązującą do włoskich trattorii. Wystrój łączy w sobie elementy drewniane z dużą ilością roślinności. W menu nie mogło zabraknąć makaronów i pizzy, ale coś dla siebie znajdą też zwolennicy dobrej jakości świeżych burgerów.

Dirty Joe

Jest to miejsce stosunkowo nowe, ale od początku istnienia zbiera bardzo pochlebne recenzje i wzbudza duże zainteresowanie, więc warto zarezerwować stolik z wyprzedzeniem. Koncepcja lokalu nawiązuje do amerykańskiego pubu, a domeną restauracji są dania grillowane – od burgerów, przez żeberka, po skrzydełka czy pierś z kurczaka. W lokalu dostępny jest duży wybór kraftowych piw.

Restauracje w Lublinie to miejsca, które przyciągają turystów i mieszkańców, którzy chcą się oderwać od codzienności i zjeść coś pysznego w świetnej atmosferze. W mieście panuje duży wybór lokali, które proponują kuchnię polską, ale i włoską czy amerykańską. Zachęcamy do wybrania się w takie lokalizacje taksówkami Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Karaoke w LublinieKaraoke w Lublinie
  Karaoke w Lublinie jest ciekawym pomysłem dla osób, które szykują się do wieczornego wyjścia na miasto ze znajomymi. Takie imprezy tematyczne są obecnie bardzo popularne i często organizowane w różnego rodzaju barach czy klubach, szczególnie w weekendy. Jeśli wybierasz się na takie wydarzenie, dobrym pomysłem będzie dojechać na miejsce taksówką i później wrócić do domu w ten sam sposób. Zachęcamy do wybrania przy tym kursów realizowanych przez Eko Taxi.
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Lubelskie atrakcje na weekendLubelskie atrakcje na weekend
  Lubelskie atrakcje na weekend można rozplanować na dzień lub dwa dni zwiedzania. Rzecz jasna Lublin jest na tyle ciekawy, że można tu spędzić więcej czasu, lecz w trakcie nawet takiego krótkiego wypadu z pewnością uda się zobaczyć miejsca, która są uważane za obowiązkowe punkty na turystycznej mapie tego miasta. Warto przy tym przemyśleć kwestię przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami. W tym celu najlepiej będzie zamówić jedną z naszych taksówek.
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...