Czym dojechać z Lublina do Świdnika?

Czym dojechać z Lublina do Świdnika?

Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.

Spis treści:
Dostępne opcje
Komunikacja miejska
Prywatny pojazd
Taksówka
Eko Taxi
Atrakcyjne ceny
Proste zamawianie
Nasza oferta

Czym najlepiej dojechać z Lublina do Świdnika?

Pytanie, czym dojechać z Lublina do Świdnika, zdają sobie przede wszystkim osoby, które wykupiły lot z tutejszego lotniska. Dotyczy to sporego grona mieszkańców miasta i okolic, gdyż ten port lotniczy oferuje nam wiele połączeń krajowych i zagranicznych. Lokalne władze zadbały o transport publiczny, lecz nie jest to do końca komfortowe rozwiązanie. Większą wygodę daje samochód, choć w przypadku własnego pojazdu trzeba się liczyć z dużymi opłatami za parking. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie zatem wybór taksówki.

Transport publiczny

Jedną z opcji jest szynobus, którym można dojechać ze stacji Lublin Główny. Alternatywą, jeżeli chodzi o komunikację miejską, są autobusy. Problemem w kontekście podróżowania w ten rejon transportem publicznym jest to, że większość podróżnych udając się na samolot, ma ze sobą spore bagaże. Konieczność przenoszenia ich czy, co gorsza, maszerowania z walizkami na przystanek, zdecydowanie nie jest atrakcyjną wizją. Do tego sam pojazd może być zatłoczony, gdy zgromadzi się w nim sporo osób z licznymi pakunkami. Opcja ta jest zatem tania, ale mało komfortowa.

Prywatny samochód

Podróż samochodem będzie nieporównywalnie wygodniejsza niż w przypadku komunikacji miejskiej. Jest ona jednak rozsądna w zasadzie tylko wtedy, gdy nie korzystasz z własnego samochodu. Wystarczy zwrócić uwagę na koszty parkingu przy lotnisku, które są naprawdę wysokie. W praktyce za pozostawione tam na kilka dni auto możesz zapłacić nawet kilkaset złotych.

Taksówka

Jeżeli nie możesz liczyć na podwiezienie przez kogoś znajomego, wybierz taksówkę. Korzystając z usług dobrej korporacji, nie zapłacisz wcale dużych pieniędzy, a kierowca odbierze Cię spod mieszkania czy domu i zawiezie w zasadzie pod sam terminal. Bez problemu zabierzesz się nawet z obszernym bagażem, nie przejmując się pogodą i nie martwiąc wysiłkiem związanym z ewentualnym noszeniem walizek. Taksówkę możesz przy tym zamówić o dowolnej porze, docierając dzięki temu na lotnisko z odpowiednim zapasem czasu.

Lotnisko w Lublinie

Jeśli zastanawiasz się, czym dojechać z Lublina do Świdnika, wybierz Eko Taxi

Odpowiedź na pytanie, czym dojechać z Lublina do Świdnika, wydaje się w tej sytuacji oczywista. Jeżeli nie może Cię podwieźć ktoś z rodziny lub przyjaciół, nie zastanawiaj się i zadzwoń do Eko Taxi. Oferujemy sprawdzone, ale jednocześnie tanie przejazdy, które możesz zamawiać w prosty sposób – telefonicznie lub przez aplikację. Polecamy również inne usługi z naszej oferty, które mogą być bardzo pomocne w codziennym życiu.

Korzystne ceny

Nasza marka mimo swojej renomy na rynku taksówkarskim oferuje niezmiennie naprawdę atrakcyjne ceny. Dzięki temu możesz mieć pewność, że za kursy nie zapłacisz wiele i będzie to zdecydowanie opłacalne. Z tego względu zachęcamy do podróżowania z nami nie tylko na trasie do pobliskiego lotniska, ale i na co dzień.

Łatwe zamawianie

Chcąc zapewnić naszym klientom maksymalny komfort, uruchomiliśmy dodatkową opcję systemu IVR, który pozwala zamawiać taksówki samodzielnie, bez dyspozytora. System wczytuje trzy najczęściej ustawiane adresy i pozostaje wybrać jeden z nich oraz określić za ile czasu ma podjechać kierowca. Jest to bardzo komfortowe, szczególnie w godzinach szczytu. Z zamówionego przejazdu można zawsze zrezygnować, łącząc się z dyspozytorem. Polecamy również też korzystanie z naszej aplikacji mobilnej.

Inne usługi

Zapewniamy przejazdy standardowymi taksówkami, ale za dopłatą możesz zamówić taksówkę bagażową o większej pojemności, czy obszerniejsze auta mogące pomieścić ponad cztery osoby. Świetnie sprawdzą się to dla kilkuosobowych rodzin czy grup przyjaciół, które nie muszą się wtedy przejmować zamawianiem dwóch oddzielnych kursów. Naszymi taksówkami można jeździć ze zwierzętami, a kierowcy pomagają i w takich usługach jak przewóz przesyłek czy zakupy z dostawą na terenie Lublina.
Podróż z Lublina do Świdnika wiąże się najczęściej z koniecznością dotarcia na tutejszy port lotniczy. Można to zrobić komunikacją miejską, co oznacza jednak dość niski komfort przejazdu. Jechanie własnym samochodem nie ma z kolei specjalnie sensu przez bardzo wysokie opłaty parkingowe. Najlepszym wyborem jest zatem taksówka, tym samym zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Komunikacja Świdnik-LublinKomunikacja Świdnik-Lublin
  Komunikacja Świdnik-Lublin stanowi podstawową siatkę ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dzieckaTaxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka
  Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka to wspaniała opcja dla dorosłych podróżujących z najmłodszymi i chcących zadbać o ich pełne bezpieczeństwo. W kontekście takiego transportu przepisy prawne są dość specyficzne, przez co wiele korporacji nie daje możliwości takiego przewozu. Nie oznacza to jednak, że rodzice muszą zrezygnować z taksówek. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która udostępnia pojazdy z takim udogodnieniem. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lublinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Zimowe półkolonie w LublinieZimowe półkolonie w Lublinie
  Zimowe półkolonie w Lublinie są wspaniałym rozwiązaniem dla rodziców, którzy zastanawiają się, jak zaplanować ferie dla swoich pociech. Jest to bardzo atrakcyjna opcja nie tylko dla samych dzieci, ale i dla dorosłych. Mogą oni bowiem skorzystać na tym, że maluchy znajdą się pod profesjonalną opieką i bez problemu zająć się codziennymi obowiązkami. Dostępne są różne oferty w obiektach zlokalizowanych w wielu częściach miasta. Do wszystkich miejsc dziecko może dojechać bezpiecznie taksówką Eko Taxi.
 • Usługi taksówkarskie w LublinieUsługi taksówkarskie w Lublinie
  Usługi taksówkarskie w Lublinie to dość rozbudowany rynek, co przekłada się na atrakcyjność poszczególnych ofert. Osoby wybierające taksówki chcą mieć pewność, że pojadą nimi szybko i bezpiecznie, ale przy tym bez nadwyrężania swojego codziennego budżetu. Z tego względu warto dobrze przemyśleć swój wybór. Jeśli chcesz się cieszyć sprawdzoną ofertą taxi, skorzystaj z Eko Taxi.
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Taxi dla seniora w LublinieTaxi dla seniora w Lublinie
  Taxi dla seniora w Lublinie to wygodny środek transportu dla osób starszych. Jeśli zachodzi potrzeba załatwienia jakichś spraw na mieście, a nie masz możliwości poproszenia kogoś bliskiego o podwiezienie, zamów naszą taksówkę. Dzięki temu unikniesz mało komfortowego poruszania się komunikacją miejską. Korzystając z naszej oferty, masz gwarancję sprawdzonych usług w dobrych cenach.
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...