Czym dojechać z Lublina do Świdnika?

Czym dojechać z Lublina do Świdnika?

Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.

Spis treści:
Dostępne opcje
Komunikacja miejska
Prywatny pojazd
Taksówka
Eko Taxi
Atrakcyjne ceny
Proste zamawianie
Nasza oferta

Czym najlepiej dojechać z Lublina do Świdnika?

Pytanie, czym dojechać z Lublina do Świdnika, zdają sobie przede wszystkim osoby, które wykupiły lot z tutejszego lotniska. Dotyczy to sporego grona mieszkańców miasta i okolic, gdyż ten port lotniczy oferuje nam wiele połączeń krajowych i zagranicznych. Lokalne władze zadbały o transport publiczny, lecz nie jest to do końca komfortowe rozwiązanie. Większą wygodę daje samochód, choć w przypadku własnego pojazdu trzeba się liczyć z dużymi opłatami za parking. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie zatem wybór taksówki.

Transport publiczny

Jedną z opcji jest szynobus, którym można dojechać ze stacji Lublin Główny. Alternatywą, jeżeli chodzi o komunikację miejską, są autobusy. Problemem w kontekście podróżowania w ten rejon transportem publicznym jest to, że większość podróżnych udając się na samolot, ma ze sobą spore bagaże. Konieczność przenoszenia ich czy, co gorsza, maszerowania z walizkami na przystanek, zdecydowanie nie jest atrakcyjną wizją. Do tego sam pojazd może być zatłoczony, gdy zgromadzi się w nim sporo osób z licznymi pakunkami. Opcja ta jest zatem tania, ale mało komfortowa.

Prywatny samochód

Podróż samochodem będzie nieporównywalnie wygodniejsza niż w przypadku komunikacji miejskiej. Jest ona jednak rozsądna w zasadzie tylko wtedy, gdy nie korzystasz z własnego samochodu. Wystarczy zwrócić uwagę na koszty parkingu przy lotnisku, które są naprawdę wysokie. W praktyce za pozostawione tam na kilka dni auto możesz zapłacić nawet kilkaset złotych.

Taksówka

Jeżeli nie możesz liczyć na podwiezienie przez kogoś znajomego, wybierz taksówkę. Korzystając z usług dobrej korporacji, nie zapłacisz wcale dużych pieniędzy, a kierowca odbierze Cię spod mieszkania czy domu i zawiezie w zasadzie pod sam terminal. Bez problemu zabierzesz się nawet z obszernym bagażem, nie przejmując się pogodą i nie martwiąc wysiłkiem związanym z ewentualnym noszeniem walizek. Taksówkę możesz przy tym zamówić o dowolnej porze, docierając dzięki temu na lotnisko z odpowiednim zapasem czasu.

Lotnisko w Lublinie

Jeśli zastanawiasz się, czym dojechać z Lublina do Świdnika, wybierz Eko Taxi

Odpowiedź na pytanie, czym dojechać z Lublina do Świdnika, wydaje się w tej sytuacji oczywista. Jeżeli nie może Cię podwieźć ktoś z rodziny lub przyjaciół, nie zastanawiaj się i zadzwoń do Eko Taxi. Oferujemy sprawdzone, ale jednocześnie tanie przejazdy, które możesz zamawiać w prosty sposób – telefonicznie lub przez aplikację. Polecamy również inne usługi z naszej oferty, które mogą być bardzo pomocne w codziennym życiu.

Korzystne ceny

Nasza marka mimo swojej renomy na rynku taksówkarskim oferuje niezmiennie naprawdę atrakcyjne ceny. Dzięki temu możesz mieć pewność, że za kursy nie zapłacisz wiele i będzie to zdecydowanie opłacalne. Z tego względu zachęcamy do podróżowania z nami nie tylko na trasie do pobliskiego lotniska, ale i na co dzień.

Łatwe zamawianie

Chcąc zapewnić naszym klientom maksymalny komfort, uruchomiliśmy dodatkową opcję systemu IVR, który pozwala zamawiać taksówki samodzielnie, bez dyspozytora. System wczytuje trzy najczęściej ustawiane adresy i pozostaje wybrać jeden z nich oraz określić za ile czasu ma podjechać kierowca. Jest to bardzo komfortowe, szczególnie w godzinach szczytu. Z zamówionego przejazdu można zawsze zrezygnować, łącząc się z dyspozytorem. Polecamy również też korzystanie z naszej aplikacji mobilnej.

Inne usługi

Zapewniamy przejazdy standardowymi taksówkami, ale za dopłatą możesz zamówić taksówkę bagażową o większej pojemności, czy obszerniejsze auta mogące pomieścić ponad cztery osoby. Świetnie sprawdzą się to dla kilkuosobowych rodzin czy grup przyjaciół, które nie muszą się wtedy przejmować zamawianiem dwóch oddzielnych kursów. Naszymi taksówkami można jeździć ze zwierzętami, a kierowcy pomagają i w takich usługach jak przewóz przesyłek czy zakupy z dostawą na terenie Lublina.
Podróż z Lublina do Świdnika wiąże się najczęściej z koniecznością dotarcia na tutejszy port lotniczy. Można to zrobić komunikacją miejską, co oznacza jednak dość niski komfort przejazdu. Jechanie własnym samochodem nie ma z kolei specjalnie sensu przez bardzo wysokie opłaty parkingowe. Najlepszym wyborem jest zatem taksówka, tym samym zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...