Czym dojechać z Lublina do Świdnika?

Czym dojechać z Lublina do Świdnika?

Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.

Spis treści:
Dostępne opcje
Komunikacja miejska
Prywatny pojazd
Taksówka
Eko Taxi
Atrakcyjne ceny
Proste zamawianie
Nasza oferta

Czym najlepiej dojechać z Lublina do Świdnika?

Pytanie, czym dojechać z Lublina do Świdnika, zdają sobie przede wszystkim osoby, które wykupiły lot z tutejszego lotniska. Dotyczy to sporego grona mieszkańców miasta i okolic, gdyż ten port lotniczy oferuje nam wiele połączeń krajowych i zagranicznych. Lokalne władze zadbały o transport publiczny, lecz nie jest to do końca komfortowe rozwiązanie. Większą wygodę daje samochód, choć w przypadku własnego pojazdu trzeba się liczyć z dużymi opłatami za parking. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie zatem wybór taksówki.

Transport publiczny

Jedną z opcji jest szynobus, którym można dojechać ze stacji Lublin Główny. Alternatywą, jeżeli chodzi o komunikację miejską, są autobusy. Problemem w kontekście podróżowania w ten rejon transportem publicznym jest to, że większość podróżnych udając się na samolot, ma ze sobą spore bagaże. Konieczność przenoszenia ich czy, co gorsza, maszerowania z walizkami na przystanek, zdecydowanie nie jest atrakcyjną wizją. Do tego sam pojazd może być zatłoczony, gdy zgromadzi się w nim sporo osób z licznymi pakunkami. Opcja ta jest zatem tania, ale mało komfortowa.

Prywatny samochód

Podróż samochodem będzie nieporównywalnie wygodniejsza niż w przypadku komunikacji miejskiej. Jest ona jednak rozsądna w zasadzie tylko wtedy, gdy nie korzystasz z własnego samochodu. Wystarczy zwrócić uwagę na koszty parkingu przy lotnisku, które są naprawdę wysokie. W praktyce za pozostawione tam na kilka dni auto możesz zapłacić nawet kilkaset złotych.

Taksówka

Jeżeli nie możesz liczyć na podwiezienie przez kogoś znajomego, wybierz taksówkę. Korzystając z usług dobrej korporacji, nie zapłacisz wcale dużych pieniędzy, a kierowca odbierze Cię spod mieszkania czy domu i zawiezie w zasadzie pod sam terminal. Bez problemu zabierzesz się nawet z obszernym bagażem, nie przejmując się pogodą i nie martwiąc wysiłkiem związanym z ewentualnym noszeniem walizek. Taksówkę możesz przy tym zamówić o dowolnej porze, docierając dzięki temu na lotnisko z odpowiednim zapasem czasu.

Lotnisko w Lublinie

Jeśli zastanawiasz się, czym dojechać z Lublina do Świdnika, wybierz Eko Taxi

Odpowiedź na pytanie, czym dojechać z Lublina do Świdnika, wydaje się w tej sytuacji oczywista. Jeżeli nie może Cię podwieźć ktoś z rodziny lub przyjaciół, nie zastanawiaj się i zadzwoń do Eko Taxi. Oferujemy sprawdzone, ale jednocześnie tanie przejazdy, które możesz zamawiać w prosty sposób – telefonicznie lub przez aplikację. Polecamy również inne usługi z naszej oferty, które mogą być bardzo pomocne w codziennym życiu.

Korzystne ceny

Nasza marka mimo swojej renomy na rynku taksówkarskim oferuje niezmiennie naprawdę atrakcyjne ceny. Dzięki temu możesz mieć pewność, że za kursy nie zapłacisz wiele i będzie to zdecydowanie opłacalne. Z tego względu zachęcamy do podróżowania z nami nie tylko na trasie do pobliskiego lotniska, ale i na co dzień.

Łatwe zamawianie

Chcąc zapewnić naszym klientom maksymalny komfort, uruchomiliśmy dodatkową opcję systemu IVR, który pozwala zamawiać taksówki samodzielnie, bez dyspozytora. System wczytuje trzy najczęściej ustawiane adresy i pozostaje wybrać jeden z nich oraz określić za ile czasu ma podjechać kierowca. Jest to bardzo komfortowe, szczególnie w godzinach szczytu. Z zamówionego przejazdu można zawsze zrezygnować, łącząc się z dyspozytorem. Polecamy również też korzystanie z naszej aplikacji mobilnej.

Inne usługi

Zapewniamy przejazdy standardowymi taksówkami, ale za dopłatą możesz zamówić taksówkę bagażową o większej pojemności, czy obszerniejsze auta mogące pomieścić ponad cztery osoby. Świetnie sprawdzą się to dla kilkuosobowych rodzin czy grup przyjaciół, które nie muszą się wtedy przejmować zamawianiem dwóch oddzielnych kursów. Naszymi taksówkami można jeździć ze zwierzętami, a kierowcy pomagają i w takich usługach jak przewóz przesyłek czy zakupy z dostawą na terenie Lublina.
Podróż z Lublina do Świdnika wiąże się najczęściej z koniecznością dotarcia na tutejszy port lotniczy. Można to zrobić komunikacją miejską, co oznacza jednak dość niski komfort przejazdu. Jechanie własnym samochodem nie ma z kolei specjalnie sensu przez bardzo wysokie opłaty parkingowe. Najlepszym wyborem jest zatem taksówka, tym samym zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również