<strong>Dzieci w taksówce z Eko Taxi Lublin</strong>

Dzieci w taksówce z Eko Taxi Lublin

Przewóz dzieci w taksówce nie wiąże się z takimi zasadami, jakie dotyczą przewozu dzieci w prywatnych samochodach, w których do pewnego momentu ich rozwoju należy zapewnić im odpowiednie warunki podróży. W trosce o ich komfort oraz spokój rodziców samochody taksówkarskie powinny mieć odpowiedni standard i udogodnienia. W celu zamówienia przejazdu z dzieckiem zachęcamy do kontaktu z naszą firmą Eko Taxi Lublin.

Spis treści:
Zasady przewozu
Fotelik w prywatnych przejazdach
Fotelik w pojazdach licencjonowanych
Oferta dla dzieci w Eko Taxi Lublin
Co jeszcze mamy do zaoferowania?

Zasady przewozu dzieci w taksówkach

W przypadku taksówek przewóz dzieci nie różni zbytnio od przejazdu dorosłych. Wiele pytań pojawia się w kwestii fotelika i tego, czy jest on niezbędny podczas korzystania przez dzieci z usług taksówkarskich. I o ile w przypadku samochodów prywatnych przepisy te są dosyć restrykcyjne, o tyle w przypadku taxi sprawa ma się trochę inaczej.

Fotelik w prywatnych przejazdach

Podczas przejazdu dzieci samochodem osobowym istnieje wymóg, zgodnie z którym dziecko, którego wzrost nie przekroczył 150 cm, musi podróżować w specjalnym foteliku. Jest jednak pewne odstępstwo od tej reguły. Gdy dziecko ma mniej niż 150 cm wzrostu, ale więcej niż 135 cm, a jego waga wynosi przynajmniej 36 kilogramów, nie musi ono być umieszczone w foteliku – może wówczas siedzieć wyłącznie na tylnym siedzeniu. Wymóg zastosowania fotelika jest związany z troską o bezpieczeństwo dziecka.

Fotelik samochodowy dla dziecka

Fotelik w pojazdach licencjonowanych

W pojazdach licencjonowanych, czyli taksówkach oraz autobusach, jest zupełnie inaczej. W autach tych dziecko, które nie przekroczyło 150 cm wzrostu, może podróżować bez fotelika. Warto jednak pamiętać o kwestiach bezpieczeństwa i zadbać o to, aby dziecko miało zapięte pasy. Jeżeli natomiast wolisz, aby Twoje dziecko w taksówce siedziało w foteliku, skorzystaj z oferty Eko Taxi, gdzie oferujemy przejazdy dla dzieci z fotelikiem.

Jak wyglądają przejazdy dzieci w taksówkach Eko Taxi Lublin?

W Eko Taxi Lublin oferujemy komfortowe warunki przejazdu taksówkami zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dzięki naszemu wysokiemu standardowi oraz bezpiecznemu sposobowi jazdy, zamawiając taxi dla siebie i dziecka, nie musisz martwić się o Wasze bezpieczeństwo. Na Twoje życzenie podczas zamawiania przejazdu u naszego dyspozytora zaopatrzymy pojazd w fotelik, dzięki któremu dziecko będzie w pełni bezpieczne, a Ty nie będziesz martwiła się podczas podróży.
Może być jednak tak, że zechcesz zorganizować swojemu dziecku transport taksówką, nie towarzysząc mu. Część osób decyduje się na to rozwiązanie, np. zamawiając taxi dla dziecka, aby zawiozło je do szkoły lub inne zajęcia. W trosce o Twój spokój w Eko Taxi Lublin oferujemy monitorowane przewozy dzieci. Dzięki temu przez całą trasę będziesz mogła obserwować, co dzieje się z Twoim dzieckiem.
Dodatkowo auta w naszej flocie cechują się wysokim standardem, dzięki czemu dziecko podczas podróży będzie miało zapewniony maksymalny komfort. Nasze taksówki są klimatyzowane lub ogrzewane, posiadają wygodne fotele, są przestronne oraz czyste i sterylne. Wyróżniamy się również najniższymi cenami przejazdów w całym Lublinie, a także szeroką ofertą niestandardowych usług.

Co jeszcze mamy do zaoferowania?

Eko Taxi Lublin może pomóc Ci w wielu nieoczekiwanych sytuacjach. W naszej ofercie posiadamy usługę zakupów na telefon. Możesz zadzwonić do naszego dyspozytora i poprosić o to, aby taksówkarz przywiózł pod Twój adres zróżnicowane artykuły, zarówno produkty spożywcze, jak i leki z apteki. Dzięki temu nie musisz samodzielnie wychodzić z domu, wszystko zrealizujemy za Ciebie.
Oferujemy także pomoc w przeprowadzkach oraz przewożeniu bagaży, mebli lub innych ciężkich rzeczy. W naszej flocie pojazdów posiadamy Mercedesa Sprinter, który doskonale sprawdza się w takich zastosowaniach, dzięki swojej pojemności. Nie jest to jednak jedyny duży pojazd, jaki mamy w Eko Taxi. Posiadamy również samochody dostosowane do przejazdu 6 pasażerów, z których możesz skorzystać, organizując wyjazd dla większej grupy.
Świadczymy również usługi taksówkarskie dla firm, z których możesz korzystać, gdy potrzebujesz zaplanować transport dla swoich pracowników.
Poza tym zajmujemy się również transportową obsługą imprez oraz realizujemy zlecenia indywidualne i pomagamy w nagłych przypadkach, takich jak potrzeba holowania auta lub odpalenia z kabli.
Nasi kierowcy jeżdżą przez 24 h/7, a skontaktować się z nimi możesz, korzystając z numeru telefonu na naszej stronie internetowej lub dzięki naszej aplikacji mobilnej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty zarówno rodziców z dziećmi, jak i wszelkich innych pasażerów.

Może Cię zainteresować również

 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Dojazd na lotnisko w ŚwidnikuDojazd na lotnisko w Świdniku
  Dojazd na lotnisko w Świdniku obejmuje kilka możliwości - od prywatnych, po publiczne środki transportu. Mają one swoje zalety, ale i wady, zwłaszcza gdy mowa o transporcie na planowany o konkretnej godzinie lot. Wiele argumentów przemawia za wybraniem taksówki, szczególnie takiej od firmy z atrakcyjną ofertą cenową. Jeśli jesteś zainteresowany takim wariantem, skorzystaj z kursów od Eko Taxi.
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Lubelskie atrakcje na weekendLubelskie atrakcje na weekend
  Lubelskie atrakcje na weekend można rozplanować na dzień lub dwa dni zwiedzania. Rzecz jasna Lublin jest na tyle ciekawy, że można tu spędzić więcej czasu, lecz w trakcie nawet takiego krótkiego wypadu z pewnością uda się zobaczyć miejsca, która są uważane za obowiązkowe punkty na turystycznej mapie tego miasta. Warto przy tym przemyśleć kwestię przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami. W tym celu najlepiej będzie zamówić jedną z naszych taksówek.
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Dzień Kobiet w LublinieDzień Kobiet w Lublinie
  Dzień Kobiet w Lublinie można uczcić na różne sposoby. Tego dnia wszystkie Panie chcą się poczuć wyjątkowo, więc poza upominkami czy kolacją, można tego dnia zaplanować ciekawe wyjście na miasto czy to z drugą połówką, czy z przyjaciółkami. W okolicy można liczyć na bogatą ofertę wydarzeń kulturalnych, które będą świetnym wyborem z tej okazji. We wszystkie wybrane przez siebie miejsca możesz dojechać wygodnie naszymi taksówkami.
 • Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dzieckaTaxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka
  Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka to wspaniała opcja dla dorosłych podróżujących z najmłodszymi i chcących zadbać o ich pełne bezpieczeństwo. W kontekście takiego transportu przepisy prawne są dość specyficzne, przez co wiele korporacji nie daje możliwości takiego przewozu. Nie oznacza to jednak, że rodzice muszą zrezygnować z taksówek. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która udostępnia pojazdy z takim udogodnieniem. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?
  Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Trudno o ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...