Oferta Eko Taxi w Lublinie

Oferta Eko Taxi w Lublinie

Eko Taxi w Lublinie to nasza znana i chętnie wybierana firma taksówkarska w stolicy województwa lubelskiego. Z naszej oferty korzystają mieszkańcy i turyści, doceniając nasze założenie, jakim jest połączenie wysokiej jakości usług z przystępnymi cenami. Dzięki temu możesz korzystać z taksówek nie tylko przy specjalnych okazjach, ale także na co dzień, traktując je jako dobrą alternatywę dla komunikacji miejskiej czy nawet własnego samochodu.

SPIS TREŚCI
Co mamy do zaoferowania klientom?
Standardowe kursy
Inne usługi
Formy zamawiania
Oferta dla przedsiębiorców

Oferta Eko Taxi w Lublinie

Pozytywne opinie o ofercie Eko Taxi w Lublinie wynikają z zadowolenia klientów, którzy podróżowali naszymi taksówkami i chętnie sięgają po nie ponownie. Nasza korporacja działa nie tylko w tym regionie, ale również, ciesząc się dobrą renomą, w innych częściach kraju. Wyróżniają nas dobre ceny i szeroka oferta, w której pojawiają się też mniej oczywiste usługi. Jesteśmy także dostosowani do wymagań współczesnych podróżujących, jeżeli chodzi o formy zamawiania i płatności za kursy.

Tanie przejazdy

W naszej firmie stawiamy na niskie ceny, które w przypadku Lublina zaczynają się już od 1,95 zł za kilometr. Szczegółowe stawki za poszczególne taryfy znajdziesz w cenniku na naszej stronie. Dzięki atrakcyjnym cenom podróżowanie taksówkami wcale nie musi być drogie, więc możesz sobie na nie pozwolić w codziennym życiu. Taki transport jest bardzo komfortowy, a poza standardowymi autami osobowymi możesz zamówić u nas też większe pojazdy. Może to być auto kombi lub typu VAN, do którego bez problemu zmieści się 5-6 osób. Ten ostatni sprawdza się doskonale dla trochę większych grup, które chcą podróżować jednym kursem. Za same przejazdy możesz zapłacić tak jak lubisz, ponieważ przyjmujemy nie tylko płatności gotówką, ale i kartą, więc możesz uregulować kwotę za przejazd bezgotówkowo.

Rząd taksówek

Pozostałe usługi

Chcąc stale podnosić standardy i wychodząc naprzeciw współczesnym oczekiwaniom, uwzględniliśmy w naszej ofercie pewne dodatkowe punkty, które wykraczają nieco poza zakres klasycznego taxi. Nasi kierowcy mogą zatem pomóc w usługach takich jak przewóz przesyłek czy zrobienie mniejszych lub większych zakupów z dostawą do domu. Realizujemy też monitorowany przewóz dzieci czy zlecenia indywidualne. Nasza firma oferuje również obsługę imprez, co przyda się zarówno przy prywatnych wydarzeniach okolicznościowych, jak i spotkaniach integracyjnych lub innych wydarzeniach firmowych. Nasze taksówki są przyjazne dla zwierząt – z tymi małymi (na kolanach lub w transporterze) można jeździć gratis, a za drobną dopłatą umożliwiamy przewóz nawet dużych zwierząt. W razie pytań co do naszych usług zapraszamy do kontaktu.

Wygodne zamawianie

Tradycyjną drogą zamawiania taxi jest telefon – nasze taksówki zamówisz, dzwoniąc pod numer 81 744 22 22. Atrakcyjnym wyborem będzie też aplikacja mobilna Eko Taxi. Możesz w niej zamawiać kursy i mieć podgląd na to, jakie auto po Ciebie przyjedzie oraz w jakim miejscu się znajduje. W aplikacji można podpiąć kartę płatniczą, regulując w niej opłaty za kursy w sposób całkowicie bezgotówkowy. Co więcej, dostępna jest tam opcja ceny gwarantowanej, którą zapłacisz za dany przejazd, gdy ustawisz adres początkowy i końcowy, a podczas pokonywania trasy nie będzie żadnych zmian czy postojów.

Eko Taxi w Lublinie – oferta dla firm

Eko Taxi w Lublinie obsługuje nie tylko prywatnych, ale też biznesowych klientów. Przygotowaliśmy dedykowaną ofertę dla firm, która wiąże się z korzystną współpracą. Dzięki temu możesz zapewnić pracownikom czy gościom swojego przedsiębiorstwa przejazdy taksówkami, mając przy tym jednak stały podgląd na to, kiedy i w jakiej częstotliwości odbywają się same kursy.

Uzyskaj dostęp do platformy

Jeśli potrzebujesz usług taxi dla swojej firmy, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Możesz też przyjść do naszego biura. Na początku potrzebny będzie dokument rejestrowy Twojej firmy (po kontakcie telefonicznym wystarczy wysłać skany mailowo). Następnie dojdzie do podpisania umowy, a nasz pracownik skontaktuje się w celu przekazania danych i wyjaśni, jak korzystać z platformy. Po tej rozmowie pozostaje już tylko się zalogować i korzystać z usługi.

Może Cię zainteresować również