Eko Taxi w Lublinie

Eko Taxi w Lublinie

Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.

Spis treści:
W czym pomożemy pomóc?
O firmie
Oferta
Ceny
Jak się z nami skontaktować?
Telefonicznie
Ułatwione zamówienia
Mobilnie

Co ma do zaoferowania Eko Taxi w Lublinie? Skorzystaj z usług korporacji o dobrych opiniach i korzystnym cenniku

Eko Taxi w Lublinie cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, a nasz cennik zdecydowanie zachęca swoimi stawkami. Oferujemy sprawdzone usługi, które są korzystne cenowo. Zajmujemy się tymczasem nie tylko klasycznymi przejazdami – proponujemy też realizację zadań mniej typowych, jeżeli chodzi o korporację taxi.

Renoma firmy

Sprawdzając opinie na nasz temat, zauważysz, że klienci oceniają nasze usługi w bardzo pozytywny sposób. Działamy w różnych miastach w Polsce, a jedną z lokalizacji jest właśnie Lublin i okolice. Jesteśmy korporacją nastawioną na wysoką jakość, więc możesz liczyć na kierowców, którzy wyróżniają się odpowiednią kulturą osobistą, a do tego znajomością topografii miasta. Doskonale wiedzą, jak poruszać się po Lublinie szybko i bezpiecznie, a turystom chętnie podpowiedzą, gdzie się udać w celu zwiedzania.

Nasza oferta

Bazą oferty są oczywiście standardowe usługi taxi, czyli przewozy osób. Dużym atutem Eko Taxi jest to, że we flocie samochodów mamy nie tylko klasyczne auta osobowe, ale i samochody dedykowane większej liczbie pasażerów. Masz możliwość zamówienia takiego kursu za dopłatą, co będzie bardzo przydatne dla większych rodzin czy grup przyjaciół. Do dyspozycji klientów jest też auto kombi czy wyjątkowa taksówka bagażowa. Nasz pojazd to Mercedes Sprinter o dużej przestrzeni ładunkowej, do której mieszczą się większe gabarytowo rzeczy. Może to być bardzo przydatna usługa, gdy musisz przewieźć przykładowo meble – nasze taxi bagażowe doskonale sprawdza się przy przeprowadzkach. W Eko Taxi umożliwiamy podróżowanie taksówkami ze zwierzętami, a kierowcy mogą pomóc w przewozie przesyłek. Jedną z popularnych, dodatkowych usług Eko Taxi są poza tym zakupy na telefon, które – przy odpowiedniej dostępności taksówek – realizujemy z dostawą pod wyznaczony adres. Polecamy również transport dla firm.

Atrakcyjne ceny

Przy zachowaniu stosownej jakości usług naszym celem jest zawsze utrzymanie najniższych cen, jakie obowiązują na danym rynku taksówkarskim. Jest to nie mniej istotne, ponieważ korzystając z takiej oferty, chcesz na pewno robić to ze świadomością, że nie nadwyrężasz budżetu. Z nami możesz na to liczyć, zwłaszcza w obliczu rosnących cen paliwa czy biletów na komunikację miejską. Tym samym z powodzeniem możesz z nami podróżować nie tylko podczas specjalnych okazjach, ale nawet codziennie jeżdżąc do pracy. Ze szczegółowymi stawkami zapoznasz się w cenniku na naszej stronie.

Lublin panorama

Szukasz kontaktu do Eko Taxi w Lublinie? Sprawdź numer telefonu lub skorzystaj z aplikacji

Kontakt do Eko Taxi w Lublinie jest naprawdę prosty – wystarczy wybrać nasz numer telefonu. Szeroki wachlarz możliwości sprawia, że skomunikujesz się z nami szybko i w dowolny sposób. Jeżeli masz z kolei jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu również poprzez formularz kontaktowy.

Tradycyjna droga telefoniczna

Dla wielu osób taksówka wciąż kojarzy się nieodmiennie z telefonem i nie jest to nic dziwnego. Zawsze warto mieć zapisany taki numer, nawet jeżeli korzystasz zwykle z innej formy zamawiania kursów, ponieważ w razie potrzeby możesz zadzwonić lub podzielić się numerem ze znajomym, który potrzebuje sprawdzonego taxi. Nasze przejazdy zamówisz, dzwoniąc pod numer: 81 744 22 22.

Proste zamawianie przejazdu

Z myślą o wygodzie klientów uruchomiliśmy specjalny system IVR, który polega na tym, że stali pasażerowie mogą zamawiać taxi bez udziału dyspozytora. Regularnie podróżującym z nami klientom wczytują się trzy najczęściej wybierane adresy i wystarczy ustawić jeden z nich oraz określić, za ile ma podjechać taksówka. Od razu otrzymujesz informację o tym, jakie auto przyjedzie, a w razie potrzeby wciąż możesz skontaktować się z dyspozytorem. Jest to bardzo dogodne rozwiązanie, szczególnie dla osób podróżujących często w godzinach szczytu.

Aplikacja mobilna

Polecamy pobranie i zainstalowanie aplikacji mobilnej Eko Taxi, dzięki której zamówisz przejazd jeszcze szybciej, poprzez parę kliknięć. W aplikacji możesz podpiąć kartę płatniczą i opłacać dzięki temu kursy w sposób bezgotówkowy. W programie możesz śledzić, gdzie znajduje się taksówka, a obowiązuje tam do tego opcja ceny gwarantowanej, którą zapłacisz, jeżeli ustawisz adres początkowy i końcowy, nie dokonując potem żadnych zmian i nie robiąc przerw w trakcie przejazdu.

Eko Taxi to sprawdzona korporacja. Możesz podróżować z nami w komfortowy, a przy tym tani sposób. Poza klasycznymi kursami umożliwiamy zamówienie większych pojazdów czy choćby skorzystanie z usługi zakupów na telefon. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Może Cię zainteresować również