Imprezy integracyjne w Lublinie

Imprezy integracyjne w Lublinie

Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.

Spis treści
Czemu opłaca się je organizować?
Zalety z perspektywy załogi firmy
Co zyskuje właściciel?
W jakiej formie i gdzie je urządzić?
Dojazd w wybrane miejsce z Eko Taxi
Oferta naszej korporacji
Udogodnienia dla klientów

Dlaczego warto organizować imprezy integracyjne w Lublinie?

Imprezy integracyjne w Lublinie cieszą się dużą popularnością i są organizowane przez większość licznych podmiotów działających na tutejszym rynku. To świetna okazja dla pracowników, żeby lepiej się poznać i to w mniej formalnych okolicznościach. Z perspektywy organizatora, a więc najczęściej właściciela lub przynajmniej wysoko postawionej osoby w firmie, potrafi się to przełożyć na zdecydowanie lepszą atmosferę w samej pracy, a przez to i osiągane rezultaty. Często takie wydarzenia odbywają się wręcz cyklicznie i opierają się na wspólnym wyjściu do restauracji czy baru, lecz możliwości jest zdecydowanie więcej – od organizacji gier zespołowych, po wybranie się na różne eventy rozrywkowe czy krótki pobyt poza samym miastem.

Korzyści dla pracowników

Nawet najbardziej otwarci i towarzyscy ludzie miewają problemy z szybkim odnalezieniem się w nowym środowisku pracy, szczególnie gdy dołącza się do zespołu, który już się poznał. Łatwo wtedy przyjąć postawę, w której wydaje się, że jest się osobą nieodpowiednią czy odłączoną od grupy. Otworzenie się na innych w godzinach pracy w samym biurze czy zakładzie nie jest z kolei łatwe, gdyż przy rozpoczęciu nowego etatu u każdego pojawia się stres i początkowa chęć skupienia się na obowiązkach, żeby na pewno nie popełnić żadnego błędu. Jeszcze większy problem mają ludzie bardziej zamknięci w sobie i małomówni, dla których nawiązanie w takich okolicznościach znajomości graniczy wręcz z cudem. Spotkania integracyjne pozwalają przełamywać te bariery, gdyż nie ma presji związanej z samą pracą, można się bardziej otworzyć i porozmawiać o prywatnych zainteresowaniach, a nie tylko wykonywanych zadaniach. Przekłada się to na fakt, że pracownicy czują potem, iż przynależą już do zespołu, a do tego mogą zawrzeć kontakty, które będą utrzymywać potem na kanwie nie tylko zawodowej, ale i prywatnej. Poczucie akceptacji pośród innych jest tymczasem niezwykle istotne z perspektywy komfortu psychicznego personelu, gdyż nie da się długo pracować w miejscu, w którym ktoś czuje się odizolowany.

Zyski pracodawcy

Dla pracodawców organizacja takich imprez wiąże się z pewnymi kosztami, lecz zdecydowanie powinni je oni traktować jako inwestycję w swoją firmę i pracowników. Poniesione wydatki szybko mogą się zwrócić w zyskach wypracowywanych przez przedsiębiorstwo. Wynika to z prostej zależności, zgodnie z którą znający się i dobrze współpracujący zespół jest po prostu wydajniejszy i efektywniejszy. Dzięki temu szybciej i lepiej wykonuje swoje zadania, co przekłada się na bezpośrednie zyski finansowe firmy. Do tego pracodawca buduje swój dobry wizerunek na rynku pracy – obecnie informacje o tym, jak właściciele traktują personel, są w zasadzie powszechnie dostępne. Osoby szukające pracy chętniej zgłoszą się zatem przy rekrutacji do firmy, o której słyszeli, że dba się tam o dobrą atmosferę.

Spotkanie integracyjne

Gdzie mogą się odbyć?

Najprostszym rozwiązaniem są spotkania organizowane w restauracjach czy barach. Zależnie od liczby uczestników można wtedy wynająć parę stolików czy umówić dostępność do całego lokalu na wyłączność, gdy mowa o większych firmach. Coraz popularniejszym rozwiązaniem są natomiast wypady choćby na paintball czy inne tego typu atrakcje, gdzie pojawia się dodatkowy element przyjaznej rywalizacji, ale i pracy zespołowej. Takie imprezy mogą się odbywać również poza samym miastem, przyjmując choćby formę krótkiego wypadu nawet z nocowaniem w jakimś ośrodku noclegowym pod samym Lublinem. Możliwości jest mnóstwo, a wszystko zależy tak naprawdę od wizji organizatora spotkania, a często i liczebności personelu oraz charakteru samej firmy.

Dojazd na imprezy integracyjne w Lublinie i okolicach z Eko Taxi

Na imprezy integracyjne w Lublinie i okolicach najlepiej dojechać taksówkami. Może o tym pomyśleć sam organizator, lecz z takiej opcji mogą skorzystać sami uczestnicy, wybierający się na takie wydarzenia ze swoich domów. Wybór tej formy transportu pozwala bez obaw napić się alkoholu podczas spotkania, co jest częstym elementem integracji. Polecamy skorzystanie z Eko Taxi, ponieważ z nami możesz podróżować po mieście i sąsiednich miejscowościach także na co dzień. Oferujemy przy tym różne opcje, które ułatwiają klientom zamawianie kursów czy czynią je jeszcze atrakcyjniejszymi pod względem cenowym.

Czemu to najlepsze rozwiązanie?

Bez względu na to, czy dojazd organizuje sam pracodawca czy każdy z uczestników aranżuje sobie transport według własnego uznania, zawsze najlepiej będzie zamówić taksówkę. Takie imprezy często odbywają się w lokalizacjach, których pracownicy wcześniej nie kojarzyli, a korzystając z taxi, nie muszą się przejmować tym, czy nie utkną przypadkiem w korkach lub czy w okolicy będzie gdzie zaparkować. Do tego na większości integracji w jakimś stopniu pojawia się alkohol, który pozwala po prostu rozluźnić atmosferę i przełamać pierwsze bariery, nawet pośród nieśmiałych osób. Jadąc na miejsce taksówką, nie trzeba się zatem przejmować wypitą potem lampką wina czy drinkiem, a sam pracodawca będzie miał większy spokój, wiedząc, że wszyscy wrócą potem bezpiecznie do swoich miejsc zamieszkania.

Nasza oferta

Zachęcamy do korzystania z usług Eko Taxi przy imprezach integracyjnych, ale i przy każdej innej okazji, w której potrzebne jest podwiezienie na terenie Lublina czy okolic. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny, rozpoczynające się już od zaledwie 1,60 zł/km. Umożliwiamy przy tym zamówienie kursu vanem dla 5-6 osób, co świetnie się sprawdzi, gdy podróżuje się gdzieś grupą lub przykładowo część uczestników spotkania mieszka w tej samej okolicy – mogą wtedy zorganizować sobie wspólny przejazd. W samej ofercie mamy też inne usługi, w tym przewóz przesyłek, możliwość przewożenia zwierząt czy korzystną opcję zakupów na telefon przez całą dobę. Polecamy zatem nasze usługi na co dzień.

Korzystne rozwiązania dla klientów

Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z naszej aplikacji, gdyż przy kursach zamawianych w ten sposób wprowadziliśmy specjalne, pomniejszone taryfy. Zlecenia na terenie miasta są wtedy liczone zawsze po pierwszej taryfie (1,60 zł/km), w tym w nocy, w niedziele i dni świąteczne. Z kolei kursy poza miastem obowiązują wtedy zawsze według trzeciej taryfy (2,80 zł/km). Przy ustaleniu adresu początkowego i końcowego otrzymujesz też informację o cenie gwarantowanej – jeśli dojdzie do zmiany trasy, zapłacisz według taksometru, lecz dalej po preferencyjnych stawkach.
Dla naszych klientów uruchomiliśmy również system IVR, ułatwiający zamawianie taksówek samodzielnie, bez udziału dyspozytora. System wczytuje trzy najczęściej ustawiane adresy, a pasażerowi pozostaje wybrać jeden z nich i ustalić, za ile ma przyjechać taxi. To bardzo dogodne rozwiązanie, szczególnie gdy zamawiasz kurs w godzinach szczytu, ponieważ nie musisz wtedy czekać na odebranie telefonu przez dyspozytora, tylko zaaranżujesz przejazd, gdy tylko będzie wolna taksówka.

Imprezy integracyjne w Lublinie niosą korzyści dla pracodawców i pracowników, spajając zespoły i wpływając korzystnie na atmosferę w firmach. To z kolei przekłada się na lepszą współpracę i osiągane przez przedsiębiorstwo wyniki. Na takie wydarzenia zawsze najlepiej dojechać spokojnie taksówką i skorzystać z tego środka transportu także przy powrocie. Przy takich i innych okazjach polecamy usługi Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...