Imprezy integracyjne w Lublinie

Imprezy integracyjne w Lublinie

Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.

Spis treści
Czemu opłaca się je organizować?
Zalety z perspektywy załogi firmy
Co zyskuje właściciel?
W jakiej formie i gdzie je urządzić?
Dojazd w wybrane miejsce z Eko Taxi
Oferta naszej korporacji
Udogodnienia dla klientów

Dlaczego warto organizować imprezy integracyjne w Lublinie?

Imprezy integracyjne w Lublinie cieszą się dużą popularnością i są organizowane przez większość licznych podmiotów działających na tutejszym rynku. To świetna okazja dla pracowników, żeby lepiej się poznać i to w mniej formalnych okolicznościach. Z perspektywy organizatora, a więc najczęściej właściciela lub przynajmniej wysoko postawionej osoby w firmie, potrafi się to przełożyć na zdecydowanie lepszą atmosferę w samej pracy, a przez to i osiągane rezultaty. Często takie wydarzenia odbywają się wręcz cyklicznie i opierają się na wspólnym wyjściu do restauracji czy baru, lecz możliwości jest zdecydowanie więcej – od organizacji gier zespołowych, po wybranie się na różne eventy rozrywkowe czy krótki pobyt poza samym miastem.

Korzyści dla pracowników

Nawet najbardziej otwarci i towarzyscy ludzie miewają problemy z szybkim odnalezieniem się w nowym środowisku pracy, szczególnie gdy dołącza się do zespołu, który już się poznał. Łatwo wtedy przyjąć postawę, w której wydaje się, że jest się osobą nieodpowiednią czy odłączoną od grupy. Otworzenie się na innych w godzinach pracy w samym biurze czy zakładzie nie jest z kolei łatwe, gdyż przy rozpoczęciu nowego etatu u każdego pojawia się stres i początkowa chęć skupienia się na obowiązkach, żeby na pewno nie popełnić żadnego błędu. Jeszcze większy problem mają ludzie bardziej zamknięci w sobie i małomówni, dla których nawiązanie w takich okolicznościach znajomości graniczy wręcz z cudem. Spotkania integracyjne pozwalają przełamywać te bariery, gdyż nie ma presji związanej z samą pracą, można się bardziej otworzyć i porozmawiać o prywatnych zainteresowaniach, a nie tylko wykonywanych zadaniach. Przekłada się to na fakt, że pracownicy czują potem, iż przynależą już do zespołu, a do tego mogą zawrzeć kontakty, które będą utrzymywać potem na kanwie nie tylko zawodowej, ale i prywatnej. Poczucie akceptacji pośród innych jest tymczasem niezwykle istotne z perspektywy komfortu psychicznego personelu, gdyż nie da się długo pracować w miejscu, w którym ktoś czuje się odizolowany.

Zyski pracodawcy

Dla pracodawców organizacja takich imprez wiąże się z pewnymi kosztami, lecz zdecydowanie powinni je oni traktować jako inwestycję w swoją firmę i pracowników. Poniesione wydatki szybko mogą się zwrócić w zyskach wypracowywanych przez przedsiębiorstwo. Wynika to z prostej zależności, zgodnie z którą znający się i dobrze współpracujący zespół jest po prostu wydajniejszy i efektywniejszy. Dzięki temu szybciej i lepiej wykonuje swoje zadania, co przekłada się na bezpośrednie zyski finansowe firmy. Do tego pracodawca buduje swój dobry wizerunek na rynku pracy – obecnie informacje o tym, jak właściciele traktują personel, są w zasadzie powszechnie dostępne. Osoby szukające pracy chętniej zgłoszą się zatem przy rekrutacji do firmy, o której słyszeli, że dba się tam o dobrą atmosferę.

Spotkanie integracyjne

Gdzie mogą się odbyć?

Najprostszym rozwiązaniem są spotkania organizowane w restauracjach czy barach. Zależnie od liczby uczestników można wtedy wynająć parę stolików czy umówić dostępność do całego lokalu na wyłączność, gdy mowa o większych firmach. Coraz popularniejszym rozwiązaniem są natomiast wypady choćby na paintball czy inne tego typu atrakcje, gdzie pojawia się dodatkowy element przyjaznej rywalizacji, ale i pracy zespołowej. Takie imprezy mogą się odbywać również poza samym miastem, przyjmując choćby formę krótkiego wypadu nawet z nocowaniem w jakimś ośrodku noclegowym pod samym Lublinem. Możliwości jest mnóstwo, a wszystko zależy tak naprawdę od wizji organizatora spotkania, a często i liczebności personelu oraz charakteru samej firmy.

Dojazd na imprezy integracyjne w Lublinie i okolicach z Eko Taxi

Na imprezy integracyjne w Lublinie i okolicach najlepiej dojechać taksówkami. Może o tym pomyśleć sam organizator, lecz z takiej opcji mogą skorzystać sami uczestnicy, wybierający się na takie wydarzenia ze swoich domów. Wybór tej formy transportu pozwala bez obaw napić się alkoholu podczas spotkania, co jest częstym elementem integracji. Polecamy skorzystanie z Eko Taxi, ponieważ z nami możesz podróżować po mieście i sąsiednich miejscowościach także na co dzień. Oferujemy przy tym różne opcje, które ułatwiają klientom zamawianie kursów czy czynią je jeszcze atrakcyjniejszymi pod względem cenowym.

Czemu to najlepsze rozwiązanie?

Bez względu na to, czy dojazd organizuje sam pracodawca czy każdy z uczestników aranżuje sobie transport według własnego uznania, zawsze najlepiej będzie zamówić taksówkę. Takie imprezy często odbywają się w lokalizacjach, których pracownicy wcześniej nie kojarzyli, a korzystając z taxi, nie muszą się przejmować tym, czy nie utkną przypadkiem w korkach lub czy w okolicy będzie gdzie zaparkować. Do tego na większości integracji w jakimś stopniu pojawia się alkohol, który pozwala po prostu rozluźnić atmosferę i przełamać pierwsze bariery, nawet pośród nieśmiałych osób. Jadąc na miejsce taksówką, nie trzeba się zatem przejmować wypitą potem lampką wina czy drinkiem, a sam pracodawca będzie miał większy spokój, wiedząc, że wszyscy wrócą potem bezpiecznie do swoich miejsc zamieszkania.

Nasza oferta

Zachęcamy do korzystania z usług Eko Taxi przy imprezach integracyjnych, ale i przy każdej innej okazji, w której potrzebne jest podwiezienie na terenie Lublina czy okolic. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny, rozpoczynające się już od zaledwie 1,60 zł/km. Umożliwiamy przy tym zamówienie kursu vanem dla 5-6 osób, co świetnie się sprawdzi, gdy podróżuje się gdzieś grupą lub przykładowo część uczestników spotkania mieszka w tej samej okolicy – mogą wtedy zorganizować sobie wspólny przejazd. W samej ofercie mamy też inne usługi, w tym przewóz przesyłek, możliwość przewożenia zwierząt czy korzystną opcję zakupów na telefon przez całą dobę. Polecamy zatem nasze usługi na co dzień.

Korzystne rozwiązania dla klientów

Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z naszej aplikacji, gdyż przy kursach zamawianych w ten sposób wprowadziliśmy specjalne, pomniejszone taryfy. Zlecenia na terenie miasta są wtedy liczone zawsze po pierwszej taryfie (1,60 zł/km), w tym w nocy, w niedziele i dni świąteczne. Z kolei kursy poza miastem obowiązują wtedy zawsze według trzeciej taryfy (2,80 zł/km). Przy ustaleniu adresu początkowego i końcowego otrzymujesz też informację o cenie gwarantowanej – jeśli dojdzie do zmiany trasy, zapłacisz według taksometru, lecz dalej po preferencyjnych stawkach.
Dla naszych klientów uruchomiliśmy również system IVR, ułatwiający zamawianie taksówek samodzielnie, bez udziału dyspozytora. System wczytuje trzy najczęściej ustawiane adresy, a pasażerowi pozostaje wybrać jeden z nich i ustalić, za ile ma przyjechać taxi. To bardzo dogodne rozwiązanie, szczególnie gdy zamawiasz kurs w godzinach szczytu, ponieważ nie musisz wtedy czekać na odebranie telefonu przez dyspozytora, tylko zaaranżujesz przejazd, gdy tylko będzie wolna taksówka.

Imprezy integracyjne w Lublinie niosą korzyści dla pracodawców i pracowników, spajając zespoły i wpływając korzystnie na atmosferę w firmach. To z kolei przekłada się na lepszą współpracę i osiągane przez przedsiębiorstwo wyniki. Na takie wydarzenia zawsze najlepiej dojechać spokojnie taksówką i skorzystać z tego środka transportu także przy powrocie. Przy takich i innych okazjach polecamy usługi Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Walentynki w LublinieWalentynki w Lublinie
  Walentynki w Lublinie przepełnione są atmosferą miłości, gdy pary o różnym wieku i z różnym stażem obchodzą święto zakochanych. Urok tego pięknego miasta sprzyja celebrowaniu tego święta. Wiele osób zastanawia się, jak zaplanować ten szczególny wieczór. Przedstawiamy kilka sprawdzonych propozycji. Jeśli w związku z tym będziesz potrzebować transportu po mieście lub okolicach, zadzwoń po jedną z naszych taksówek.
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Dojazd na lotnisko Lublin w ŚwidnikuDojazd na lotnisko Lublin w Świdniku
  Dojazd na lotnisko Lublin w Świdniku jest możliwy na ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?
  Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Trudno o ...
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Starówka w LublinieStarówka w Lublinie
  Starówka w Lublinie zalicza się do wyjątkowo pięknych ...
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Muzeum Wsi LubelskiejMuzeum Wsi Lubelskiej
  Muzeum Wsi Lubelskiej cieszy się dużym uznaniem, będąc jedną z największych atrakcji turystycznych Lublina. Chętnie odwiedzają je osoby przybywające z innych rejonów kraju, ale i sami mieszkańcy. Co ważne, jest to miejsce dla osób w każdym wieku. Obiekt jest dość oddalony od centrum miasta, w związku z czym warto dobrze rozważyć kwestię tego, jak tam dotrzeć. Pod wieloma względami, najlepszym wyborem będzie taksówka od Eko Taxi.
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Dowóz alkoholu z taxi w LublinieDowóz alkoholu z taxi w Lublinie
  Dowóz alkoholu z taxi w Lublinie może okazać się bardzo pomocną usługą w nieprzewidzianych sytuacjach. Chyba każdemu zdarzyła się kiedyś impreza, na której zabrakło napojów alkoholowych, i nie wiadomo było, co dalej robić. Teraz możesz po prostu zamówić zakupy z dowozem taksówką i kontynuować dobrą zabawę. Jeśli znalazłeś się w takiej potrzebie, skorzystaj z oferty Eko Taxi.
 • Dzień Kobiet w LublinieDzień Kobiet w Lublinie
  Dzień Kobiet w Lublinie można uczcić na różne sposoby. Tego dnia wszystkie Panie chcą się poczuć wyjątkowo, więc poza upominkami czy kolacją, można tego dnia zaplanować ciekawe wyjście na miasto czy to z drugą połówką, czy z przyjaciółkami. W okolicy można liczyć na bogatą ofertę wydarzeń kulturalnych, które będą świetnym wyborem z tej okazji. We wszystkie wybrane przez siebie miejsca możesz dojechać wygodnie naszymi taksówkami.
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Taksówka dla seniora w LublinieTaksówka dla seniora w Lublinie
  Taksówka dla seniora w Lublinie to środek transportu, który pomoże osobom starszym w komfortowym dotarciu w wybrane miejsca. Mogą to być przewozy do obiektów, takich jak urzędy czy placówki medyczne, ale i w jakiekolwiek inne lokalizacje, choćby z myślą o spotkaniach towarzyskich. Taka opcja sprawdza się doskonale dla osób, które nie bardzo mogą już prowadzić własny samochód, a chcą podróżować wygodniej niż komunikacją miejską. Zachęcamy do wybrania przy tym usług Eko Taxi.
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Taxi dla seniora w LublinieTaxi dla seniora w Lublinie
  Taxi dla seniora w Lublinie to wygodny środek transportu dla osób starszych. Jeśli zachodzi potrzeba załatwienia jakichś spraw na mieście, a nie masz możliwości poproszenia kogoś bliskiego o podwiezienie, zamów naszą taksówkę. Dzięki temu unikniesz mało komfortowego poruszania się komunikacją miejską. Korzystając z naszej oferty, masz gwarancję sprawdzonych usług w dobrych cenach.
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...