Imprezy integracyjne w Lublinie

Imprezy integracyjne w Lublinie

Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.

Spis treści
Czemu opłaca się je organizować?
Zalety z perspektywy załogi firmy
Co zyskuje właściciel?
W jakiej formie i gdzie je urządzić?
Dojazd w wybrane miejsce z Eko Taxi
Oferta naszej korporacji
Udogodnienia dla klientów

Dlaczego warto organizować imprezy integracyjne w Lublinie?

Imprezy integracyjne w Lublinie cieszą się dużą popularnością i są organizowane przez większość licznych podmiotów działających na tutejszym rynku. To świetna okazja dla pracowników, żeby lepiej się poznać i to w mniej formalnych okolicznościach. Z perspektywy organizatora, a więc najczęściej właściciela lub przynajmniej wysoko postawionej osoby w firmie, potrafi się to przełożyć na zdecydowanie lepszą atmosferę w samej pracy, a przez to i osiągane rezultaty. Często takie wydarzenia odbywają się wręcz cyklicznie i opierają się na wspólnym wyjściu do restauracji czy baru, lecz możliwości jest zdecydowanie więcej – od organizacji gier zespołowych, po wybranie się na różne eventy rozrywkowe czy krótki pobyt poza samym miastem.

Korzyści dla pracowników

Nawet najbardziej otwarci i towarzyscy ludzie miewają problemy z szybkim odnalezieniem się w nowym środowisku pracy, szczególnie gdy dołącza się do zespołu, który już się poznał. Łatwo wtedy przyjąć postawę, w której wydaje się, że jest się osobą nieodpowiednią czy odłączoną od grupy. Otworzenie się na innych w godzinach pracy w samym biurze czy zakładzie nie jest z kolei łatwe, gdyż przy rozpoczęciu nowego etatu u każdego pojawia się stres i początkowa chęć skupienia się na obowiązkach, żeby na pewno nie popełnić żadnego błędu. Jeszcze większy problem mają ludzie bardziej zamknięci w sobie i małomówni, dla których nawiązanie w takich okolicznościach znajomości graniczy wręcz z cudem. Spotkania integracyjne pozwalają przełamywać te bariery, gdyż nie ma presji związanej z samą pracą, można się bardziej otworzyć i porozmawiać o prywatnych zainteresowaniach, a nie tylko wykonywanych zadaniach. Przekłada się to na fakt, że pracownicy czują potem, iż przynależą już do zespołu, a do tego mogą zawrzeć kontakty, które będą utrzymywać potem na kanwie nie tylko zawodowej, ale i prywatnej. Poczucie akceptacji pośród innych jest tymczasem niezwykle istotne z perspektywy komfortu psychicznego personelu, gdyż nie da się długo pracować w miejscu, w którym ktoś czuje się odizolowany.

Zyski pracodawcy

Dla pracodawców organizacja takich imprez wiąże się z pewnymi kosztami, lecz zdecydowanie powinni je oni traktować jako inwestycję w swoją firmę i pracowników. Poniesione wydatki szybko mogą się zwrócić w zyskach wypracowywanych przez przedsiębiorstwo. Wynika to z prostej zależności, zgodnie z którą znający się i dobrze współpracujący zespół jest po prostu wydajniejszy i efektywniejszy. Dzięki temu szybciej i lepiej wykonuje swoje zadania, co przekłada się na bezpośrednie zyski finansowe firmy. Do tego pracodawca buduje swój dobry wizerunek na rynku pracy – obecnie informacje o tym, jak właściciele traktują personel, są w zasadzie powszechnie dostępne. Osoby szukające pracy chętniej zgłoszą się zatem przy rekrutacji do firmy, o której słyszeli, że dba się tam o dobrą atmosferę.

Spotkanie integracyjne

Gdzie mogą się odbyć?

Najprostszym rozwiązaniem są spotkania organizowane w restauracjach czy barach. Zależnie od liczby uczestników można wtedy wynająć parę stolików czy umówić dostępność do całego lokalu na wyłączność, gdy mowa o większych firmach. Coraz popularniejszym rozwiązaniem są natomiast wypady choćby na paintball czy inne tego typu atrakcje, gdzie pojawia się dodatkowy element przyjaznej rywalizacji, ale i pracy zespołowej. Takie imprezy mogą się odbywać również poza samym miastem, przyjmując choćby formę krótkiego wypadu nawet z nocowaniem w jakimś ośrodku noclegowym pod samym Lublinem. Możliwości jest mnóstwo, a wszystko zależy tak naprawdę od wizji organizatora spotkania, a często i liczebności personelu oraz charakteru samej firmy.

Dojazd na imprezy integracyjne w Lublinie i okolicach z Eko Taxi

Na imprezy integracyjne w Lublinie i okolicach najlepiej dojechać taksówkami. Może o tym pomyśleć sam organizator, lecz z takiej opcji mogą skorzystać sami uczestnicy, wybierający się na takie wydarzenia ze swoich domów. Wybór tej formy transportu pozwala bez obaw napić się alkoholu podczas spotkania, co jest częstym elementem integracji. Polecamy skorzystanie z Eko Taxi, ponieważ z nami możesz podróżować po mieście i sąsiednich miejscowościach także na co dzień. Oferujemy przy tym różne opcje, które ułatwiają klientom zamawianie kursów czy czynią je jeszcze atrakcyjniejszymi pod względem cenowym.

Czemu to najlepsze rozwiązanie?

Bez względu na to, czy dojazd organizuje sam pracodawca czy każdy z uczestników aranżuje sobie transport według własnego uznania, zawsze najlepiej będzie zamówić taksówkę. Takie imprezy często odbywają się w lokalizacjach, których pracownicy wcześniej nie kojarzyli, a korzystając z taxi, nie muszą się przejmować tym, czy nie utkną przypadkiem w korkach lub czy w okolicy będzie gdzie zaparkować. Do tego na większości integracji w jakimś stopniu pojawia się alkohol, który pozwala po prostu rozluźnić atmosferę i przełamać pierwsze bariery, nawet pośród nieśmiałych osób. Jadąc na miejsce taksówką, nie trzeba się zatem przejmować wypitą potem lampką wina czy drinkiem, a sam pracodawca będzie miał większy spokój, wiedząc, że wszyscy wrócą potem bezpiecznie do swoich miejsc zamieszkania.

Nasza oferta

Zachęcamy do korzystania z usług Eko Taxi przy imprezach integracyjnych, ale i przy każdej innej okazji, w której potrzebne jest podwiezienie na terenie Lublina czy okolic. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny, rozpoczynające się już od zaledwie 1,60 zł/km. Umożliwiamy przy tym zamówienie kursu vanem dla 5-6 osób, co świetnie się sprawdzi, gdy podróżuje się gdzieś grupą lub przykładowo część uczestników spotkania mieszka w tej samej okolicy – mogą wtedy zorganizować sobie wspólny przejazd. W samej ofercie mamy też inne usługi, w tym przewóz przesyłek, możliwość przewożenia zwierząt czy korzystną opcję zakupów na telefon przez całą dobę. Polecamy zatem nasze usługi na co dzień.

Korzystne rozwiązania dla klientów

Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z naszej aplikacji, gdyż przy kursach zamawianych w ten sposób wprowadziliśmy specjalne, pomniejszone taryfy. Zlecenia na terenie miasta są wtedy liczone zawsze po pierwszej taryfie (1,60 zł/km), w tym w nocy, w niedziele i dni świąteczne. Z kolei kursy poza miastem obowiązują wtedy zawsze według trzeciej taryfy (2,80 zł/km). Przy ustaleniu adresu początkowego i końcowego otrzymujesz też informację o cenie gwarantowanej – jeśli dojdzie do zmiany trasy, zapłacisz według taksometru, lecz dalej po preferencyjnych stawkach.
Dla naszych klientów uruchomiliśmy również system IVR, ułatwiający zamawianie taksówek samodzielnie, bez udziału dyspozytora. System wczytuje trzy najczęściej ustawiane adresy, a pasażerowi pozostaje wybrać jeden z nich i ustalić, za ile ma przyjechać taxi. To bardzo dogodne rozwiązanie, szczególnie gdy zamawiasz kurs w godzinach szczytu, ponieważ nie musisz wtedy czekać na odebranie telefonu przez dyspozytora, tylko zaaranżujesz przejazd, gdy tylko będzie wolna taksówka.

Imprezy integracyjne w Lublinie niosą korzyści dla pracodawców i pracowników, spajając zespoły i wpływając korzystnie na atmosferę w firmach. To z kolei przekłada się na lepszą współpracę i osiągane przez przedsiębiorstwo wyniki. Na takie wydarzenia zawsze najlepiej dojechać spokojnie taksówką i skorzystać z tego środka transportu także przy powrocie. Przy takich i innych okazjach polecamy usługi Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również