Imprezy integracyjne w Lublinie

Imprezy integracyjne w Lublinie

Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.

Spis treści
Czemu opłaca się je organizować?
Zalety z perspektywy załogi firmy
Co zyskuje właściciel?
W jakiej formie i gdzie je urządzić?
Dojazd w wybrane miejsce z Eko Taxi
Oferta naszej korporacji
Udogodnienia dla klientów

Dlaczego warto organizować imprezy integracyjne w Lublinie?

Imprezy integracyjne w Lublinie cieszą się dużą popularnością i są organizowane przez większość licznych podmiotów działających na tutejszym rynku. To świetna okazja dla pracowników, żeby lepiej się poznać i to w mniej formalnych okolicznościach. Z perspektywy organizatora, a więc najczęściej właściciela lub przynajmniej wysoko postawionej osoby w firmie, potrafi się to przełożyć na zdecydowanie lepszą atmosferę w samej pracy, a przez to i osiągane rezultaty. Często takie wydarzenia odbywają się wręcz cyklicznie i opierają się na wspólnym wyjściu do restauracji czy baru, lecz możliwości jest zdecydowanie więcej – od organizacji gier zespołowych, po wybranie się na różne eventy rozrywkowe czy krótki pobyt poza samym miastem.

Korzyści dla pracowników

Nawet najbardziej otwarci i towarzyscy ludzie miewają problemy z szybkim odnalezieniem się w nowym środowisku pracy, szczególnie gdy dołącza się do zespołu, który już się poznał. Łatwo wtedy przyjąć postawę, w której wydaje się, że jest się osobą nieodpowiednią czy odłączoną od grupy. Otworzenie się na innych w godzinach pracy w samym biurze czy zakładzie nie jest z kolei łatwe, gdyż przy rozpoczęciu nowego etatu u każdego pojawia się stres i początkowa chęć skupienia się na obowiązkach, żeby na pewno nie popełnić żadnego błędu. Jeszcze większy problem mają ludzie bardziej zamknięci w sobie i małomówni, dla których nawiązanie w takich okolicznościach znajomości graniczy wręcz z cudem. Spotkania integracyjne pozwalają przełamywać te bariery, gdyż nie ma presji związanej z samą pracą, można się bardziej otworzyć i porozmawiać o prywatnych zainteresowaniach, a nie tylko wykonywanych zadaniach. Przekłada się to na fakt, że pracownicy czują potem, iż przynależą już do zespołu, a do tego mogą zawrzeć kontakty, które będą utrzymywać potem na kanwie nie tylko zawodowej, ale i prywatnej. Poczucie akceptacji pośród innych jest tymczasem niezwykle istotne z perspektywy komfortu psychicznego personelu, gdyż nie da się długo pracować w miejscu, w którym ktoś czuje się odizolowany.

Zyski pracodawcy

Dla pracodawców organizacja takich imprez wiąże się z pewnymi kosztami, lecz zdecydowanie powinni je oni traktować jako inwestycję w swoją firmę i pracowników. Poniesione wydatki szybko mogą się zwrócić w zyskach wypracowywanych przez przedsiębiorstwo. Wynika to z prostej zależności, zgodnie z którą znający się i dobrze współpracujący zespół jest po prostu wydajniejszy i efektywniejszy. Dzięki temu szybciej i lepiej wykonuje swoje zadania, co przekłada się na bezpośrednie zyski finansowe firmy. Do tego pracodawca buduje swój dobry wizerunek na rynku pracy – obecnie informacje o tym, jak właściciele traktują personel, są w zasadzie powszechnie dostępne. Osoby szukające pracy chętniej zgłoszą się zatem przy rekrutacji do firmy, o której słyszeli, że dba się tam o dobrą atmosferę.

Spotkanie integracyjne

Gdzie mogą się odbyć?

Najprostszym rozwiązaniem są spotkania organizowane w restauracjach czy barach. Zależnie od liczby uczestników można wtedy wynająć parę stolików czy umówić dostępność do całego lokalu na wyłączność, gdy mowa o większych firmach. Coraz popularniejszym rozwiązaniem są natomiast wypady choćby na paintball czy inne tego typu atrakcje, gdzie pojawia się dodatkowy element przyjaznej rywalizacji, ale i pracy zespołowej. Takie imprezy mogą się odbywać również poza samym miastem, przyjmując choćby formę krótkiego wypadu nawet z nocowaniem w jakimś ośrodku noclegowym pod samym Lublinem. Możliwości jest mnóstwo, a wszystko zależy tak naprawdę od wizji organizatora spotkania, a często i liczebności personelu oraz charakteru samej firmy.

Dojazd na imprezy integracyjne w Lublinie i okolicach z Eko Taxi

Na imprezy integracyjne w Lublinie i okolicach najlepiej dojechać taksówkami. Może o tym pomyśleć sam organizator, lecz z takiej opcji mogą skorzystać sami uczestnicy, wybierający się na takie wydarzenia ze swoich domów. Wybór tej formy transportu pozwala bez obaw napić się alkoholu podczas spotkania, co jest częstym elementem integracji. Polecamy skorzystanie z Eko Taxi, ponieważ z nami możesz podróżować po mieście i sąsiednich miejscowościach także na co dzień. Oferujemy przy tym różne opcje, które ułatwiają klientom zamawianie kursów czy czynią je jeszcze atrakcyjniejszymi pod względem cenowym.

Czemu to najlepsze rozwiązanie?

Bez względu na to, czy dojazd organizuje sam pracodawca czy każdy z uczestników aranżuje sobie transport według własnego uznania, zawsze najlepiej będzie zamówić taksówkę. Takie imprezy często odbywają się w lokalizacjach, których pracownicy wcześniej nie kojarzyli, a korzystając z taxi, nie muszą się przejmować tym, czy nie utkną przypadkiem w korkach lub czy w okolicy będzie gdzie zaparkować. Do tego na większości integracji w jakimś stopniu pojawia się alkohol, który pozwala po prostu rozluźnić atmosferę i przełamać pierwsze bariery, nawet pośród nieśmiałych osób. Jadąc na miejsce taksówką, nie trzeba się zatem przejmować wypitą potem lampką wina czy drinkiem, a sam pracodawca będzie miał większy spokój, wiedząc, że wszyscy wrócą potem bezpiecznie do swoich miejsc zamieszkania.

Nasza oferta

Zachęcamy do korzystania z usług Eko Taxi przy imprezach integracyjnych, ale i przy każdej innej okazji, w której potrzebne jest podwiezienie na terenie Lublina czy okolic. Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny, rozpoczynające się już od zaledwie 1,60 zł/km. Umożliwiamy przy tym zamówienie kursu vanem dla 5-6 osób, co świetnie się sprawdzi, gdy podróżuje się gdzieś grupą lub przykładowo część uczestników spotkania mieszka w tej samej okolicy – mogą wtedy zorganizować sobie wspólny przejazd. W samej ofercie mamy też inne usługi, w tym przewóz przesyłek, możliwość przewożenia zwierząt czy korzystną opcję zakupów na telefon przez całą dobę. Polecamy zatem nasze usługi na co dzień.

Korzystne rozwiązania dla klientów

Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z naszej aplikacji, gdyż przy kursach zamawianych w ten sposób wprowadziliśmy specjalne, pomniejszone taryfy. Zlecenia na terenie miasta są wtedy liczone zawsze po pierwszej taryfie (1,60 zł/km), w tym w nocy, w niedziele i dni świąteczne. Z kolei kursy poza miastem obowiązują wtedy zawsze według trzeciej taryfy (2,80 zł/km). Przy ustaleniu adresu początkowego i końcowego otrzymujesz też informację o cenie gwarantowanej – jeśli dojdzie do zmiany trasy, zapłacisz według taksometru, lecz dalej po preferencyjnych stawkach.
Dla naszych klientów uruchomiliśmy również system IVR, ułatwiający zamawianie taksówek samodzielnie, bez udziału dyspozytora. System wczytuje trzy najczęściej ustawiane adresy, a pasażerowi pozostaje wybrać jeden z nich i ustalić, za ile ma przyjechać taxi. To bardzo dogodne rozwiązanie, szczególnie gdy zamawiasz kurs w godzinach szczytu, ponieważ nie musisz wtedy czekać na odebranie telefonu przez dyspozytora, tylko zaaranżujesz przejazd, gdy tylko będzie wolna taksówka.

Imprezy integracyjne w Lublinie niosą korzyści dla pracodawców i pracowników, spajając zespoły i wpływając korzystnie na atmosferę w firmach. To z kolei przekłada się na lepszą współpracę i osiągane przez przedsiębiorstwo wyniki. Na takie wydarzenia zawsze najlepiej dojechać spokojnie taksówką i skorzystać z tego środka transportu także przy powrocie. Przy takich i innych okazjach polecamy usługi Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lubinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...