Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023

Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023

Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu odbędzie się już pod nową nazwą Re:Tradycja. Pewne zmiany organizacyjne nie wpłyną jednak na to, że podobnie jak przy poprzednich edycjach, będzie to festiwal opierający się na twórczym kontynuowaniu kultury ludowej. Wydarzenie zachwyca nie tylko mieszkańców regionu, ale także wielu turystów z innych rejonów kraju, którzy przybywają w tym czasie do Lublina. Zawczasu warto zapoznać się zatem z pewnymi ważnymi informacjami oraz podpowiedzią, jak najlepiej poruszać się po mieście w dniach tej imprezy.

SPIS TREŚCI
Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi
Nasza oferta
Dlaczego warto wybrać taksówkę?
Istotne informacje
Czym jest ten festiwal?
Czy to odpowiednie wydarzenie dla rodziców z dziećmi?
Kiedy będzie znany program?

Dojedź na Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 z Eko Taxi

Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 zaplanowano w tym roku w ramach festiwalu odbywającego się w dniach 18-20 sierpnia. Impreza odbędzie się na Starym Mieście, w związku z czym wielu mieszkańców będzie chciało dojechać tam z innych części miasta. Do tego nie zabraknie podróżnych, którzy będą kierowali się tam z tutejszych dworców czy po prostu okolicznych hoteli. Na mieście może być zatem tłoczno, a miejsca parkingowe mogą być przepełnione. Zachęcamy do skorzystania w tych dniach z taksówek Eko Taxi, które pozwolą na szybki transport do wybranego punktu.

Nasza oferta

Jesteśmy sprawdzonym, a przy tym tanim taxi, więc przemieszczanie się z nami jest zarówno wygodne, jak i jednocześnie niespecjalnie obciążające dla portfela. Realizujemy kursy po terenie Lublina i okolicach. Bez problemu dojedziesz z nami zatem również na odcinkach pomiędzy lokalizacją festiwalu, a miejscowościami pod samym Lublinem. Jeśli wybieracie się na to wydarzenie większą grupą, polecamy nasze taxi typu VAN dla 5-6 osób. Zapraszamy do skorzystania z oferty Eko Taxi nie tylko w tym okresie, ale przez cały rok. Poza samymi przejazdami, pomagamy w zakupach na telefon czy przewozie przesyłek. Naszymi taksówkami można podróżować także ze zwierzętami. Szczegółowe stawki za usługi możesz sprawdzić w cenniku na naszej stronie, a u kierowców możesz zapłacić wygodnie – również w sposób bezgotówkowy. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy.

Dlaczego warto wybrać taksówkę?

Specyfika dużych imprez i festiwali sprawia, że warto starannie przemyśleć, jakim środkiem transportu na nie dojechać. Re:Tradycja odbywa się na dodatek na Starym Mieście, czyli w centralnym punkcie miasta. Sami organizatorzy polecają unikania raczej podróżowania tam własnym samochodem, w związku z ogromnymi problemami z miejscami parkingowymi. Komunikacja miejska będzie z kolei bardzo zatłoczona, a w sierpniu z dużą dozą prawdopodobieństwa można mówić o wysokich temperaturach, więc podróż takimi środkami transportu będzie daleka od komfortu. Z tego względu w okolice miejsca, gdzie będzie się odbywał festiwal, najlepiej będzie dotrzeć taksówką. Dotyczy to podróżowania zarówno z domów, mieszkań czy obiektów noclegowych, jak również z Dworca Kolejowego w Lublinie, jeśli podróżujesz się z innego miasta pociągiem i chcesz się potem udać od razu na festiwal. Taksówka Eko Taxi będzie w tym przypadku zdecydowanie najwygodniejszym wyborem.

Ulica Lublina

Co warto wiedzieć o Jarmarku Jagiellońskim w Lublinie 2023?

Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 jest w tym roku częścią festiwalu Re:Tradycja. To wydarzenie organizowane na dużą skalę, więc planując w nim swoje uczestnictwo, rozsądnym rozwiązaniem jest zapoznanie się wcześniej z jak największą ilością szczegółów. Oto podpowiedzi od Eko Taxi.

Czym jest ten festiwal?

Festiwal Re:Tradycja to obowiązująca od ubiegłego roku, nowa nazwa Jarmarku Jagiellońskiego, organizowanego przez Warsztaty Kultury w Lublinie. Ten na przestrzeni kilkunastu lat ciągle ewoluował, dopasowując się swoją formą do oczekiwań uczestników. Niezmiennie porusza jednak temat tradycji ludowej, która jest tutaj zdecydowanym motywem przewodnim. Jednocześnie organizatorzy starają się obecnie przedstawiać ją w sposób atrakcyjny dla współczesnego odbiorcy, w związku z czym podczas imprezy promowana jest idea łączenia czasów, światów i ich funkcji. Pod szyldem ścisłego Jarmarku Jagiellońskiego, odbywa się ważna część festiwalu, a mianowicie targi rzemiosła ludowego. Można na nich nie tylko zapoznać się z działalnością twórców, ale też nabyć ich wyroby.

Czy warto się tam wybrać z dziećmi?

Festiwal ten jest atrakcyjny tak naprawdę dla osób w każdym wieku. W tych dniach organizatorzy zapraszają także rodziców z dziećmi, a dla najmłodszych będą przygotowane dedykowane im wydarzenia. Na samych Błoniach pod Zamkiem znajdzie się do tego specjalne podwórko do zabaw dla maluchów. Odbędą się tam również warsztaty i spektakle. Osoby odpowiedzialne za festiwal zadbają o bezpieczeństwo młodszych uczestników, którzy otrzymają opaski, na których rodzice mogą zapisać numer telefonu – dzięki temu wolontariusze z łatwością skontaktują się z rodzicami dzieci w razie takiej potrzeby.

Kiedy będzie znany program?

Re:Tradycja to wydarzenie, w ramach którego można spotkać się z rzemieślnikami oraz nabyć ich wyroby. Poza tym będą odbywać się koncerty muzyki ludowej czy organizowane przy tym potańcówki. Organizatorzy dbają o staranny dobór artystów i opracowują szczegółowy program obejmujący wydarzenia darmowe oraz takie z konieczną rezerwacją. Szczegółowy harmonogram festiwalu zostanie przedstawiony już na początku sierpnia.

Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 będzie ważnym punktem dużego festiwalu, który przyciągnie ludzi w każdym wieku zarówno z tego regionu, jak i innych części kraju. To wyjątkowa okazja, żeby poznać rzemieślników i artystów zajmujących się kultywowaniem tradycji ludowej. Z myślą o komfortowym podróżowaniu po mieście w trakcie trwania tej imprezy, zachęcamy do wybrania taksówek Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dzieckaTaxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka
  Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka to wspaniała opcja dla dorosłych podróżujących z najmłodszymi i chcących zadbać o ich pełne bezpieczeństwo. W kontekście takiego transportu przepisy prawne są dość specyficzne, przez co wiele korporacji nie daje możliwości takiego przewozu. Nie oznacza to jednak, że rodzice muszą zrezygnować z taksówek. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która udostępnia pojazdy z takim udogodnieniem. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Imprezy taneczne w LublinieImprezy taneczne w Lublinie
  Imprezy taneczne w Lublinie przyciągają osoby w różnym ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?
  Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Trudno o ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.