Kierowca na weekendy w Lublinie

Kierowca na weekendy w Lublinie

Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.

Spis treści:
Od czego zacząć?
Dla kogo?
Dostawy
Praca na taksówce
Charakterystyka zawodu
Zwiększony ruch
Z Eko Taxi

Od czego zacząć, gdy szukasz pracy jako kierowca na weekendy w Lublinie?

Kierowca na weekendy w Lublinie nie może liczyć na specjalnie dużą różnorodność ofert. Większość z nich będzie dotyczyć rozwożenia jedzenia lub innego rodzaju produktów. Co więcej, podjęcie się zajęcia w takich dniach oznacza zatrudnienie się w charakterze dorywczym, co może mieć różne podłoże. Dla niektórych jest to sposób na dorobienie do podstawowego etatu, inni mogą mieć z kolei odmienne obowiązki w dni robocze, więc chcą być aktywni zawodowo pod koniec tygodnia.

Kto szuka takich ofert?

Pracowanie tylko w weekendy oznacza zajęcie w niepełnym wymiarze czasowym, czyli o specyfice dorywczej. Jest to ciekawa wizja z perspektywy osób, które nie mogą zarabiać w standardowe dni robocze ze względu na inne obowiązki. Dotyczy to choćby studentów trybu dziennego, którzy od poniedziałku do piątku mają zajęcia, lecz soboty i niedziele są dla nich całkowicie wolne. Często można się z tym spotkać również w przypadku rodzin, gdy jedna z osób pracuje w tygodniu, a druga zajmuje się w tym czasie dziećmi, ale za to szuka dla siebie zajęcia na weekendy. Warto jednak zaznaczyć, że takie zajęcie jest poszukiwane nie tylko jako dodatkowy dorobek, ale również jako oderwanie się od codziennej rutyny w stałej pracy. Może to wynikać z nadmiaru monotonii, a praca kierowcy wbrew pozorom do monotonnych nie należy.

Praca przy dostawach

Pełnoetatowi kierowcy mają na pewno więcej możliwości od takich, którzy chcą pracować tylko dwa dni w tygodniu. Częstym wyborem jest wtedy zajęcie się dostawami. Większość ogłoszeń będzie z pewnością dotyczyła branży gastronomicznej, dla której soboty i niedziele wiążą się z największymi obrotami. Wiele restauracji zatrudnia zatem dodatkowych kierowców właśnie na weekendy, gdy mają więcej zamówień także w obrębie dań dowożonych do domów i mieszkań. Praca jako dostawca może tyczyć się również przewożenia różnego asortymentu z magazynów lub choćby dostaw uzupełniających do sklepów. Trzeba się jednak liczyć z tym, że takie zajęcia nie będą specjalnie dochodowe, a czasem są obarczone sporym wysiłkiem fizycznym i psychicznym, przede wszystkim w związku z presją czasową nakładaną przez pracodawcę. Ciekawym rozwiązaniem może być zatem zajęcie się przewozem osób, co pozwala na elastyczny grafik.

Przewóz osób, czyli praca na weekendy dla kierowcy w Lublinie

Kierowca na weekendy w Lublinie powinien przede wszystkim zorientować się w ofertach pracy na taxi. W tym zawodzie godziny pracy są mocno elastyczne, a sam zawód nie wymaga wysiłku fizycznego. Dorabiając w ten sposób w dni wolne, można liczyć na naprawdę spore zarobki, gdyż nie brakuje wtedy klientów, a w wybrane terminy obowiązują do tego wyższe stawki. Zachęcamy do współpracy z Eko Taxi, gdyż jako sprawdzona korporacja mamy szeroką ofertę, co stanowi gwarancję dużej liczby osób, które będą zainteresowane usługami w soboty i niedziele.

Specyfika zawodu

Taxi jest branżą z kategorii tych, które działają w zasadzie nieprzerwanie przez cały rok. W końcu z taksówek korzysta się nie tylko w klasycznym tygodniu roboczym, ale i weekendowo czy nawet w dni świąteczne. Z tego względu potrzebni są także taksówkarze, którzy nie będą jeździli w pełnym wymiarze czasowym, ale za to w te dni, gdy dostępnych jest mniej pełnoetatowych kierowców. Z taką sytuacją można mieć do czynienia właśnie w weekendy, ponieważ duże grono taksówkarzy woli pracować od poniedziałku do piątku i mieć potem wolny weekend. Dodatkowym plusem jest to, że na taxi można jeździć w systemie dziennym lub wieczorami czy nocami, więc pozwala to wykorzystać dostępny czas i dopasować godziny pracy do własnych preferencji. Jest to zatem naprawdę ciekawa opcja dla osób, które szukają pracy zarobkowej na weekendy.

Osoba trzyma kierownicę

Dużo potencjalnych klientów

Soboty i niedziele są czasem, gdy usługi taxi bywają wręcz najcenniejsze, a w dużych miastach zdecydowanie nie brakuje chętnych na takie przejazdy. Nie inaczej jest w Lublinie, gdzie przebywa wtedy szczególnie wielu turystów, gdyż stolica województwa lubelskiego jest naprawdę atrakcyjnym punktem turystycznym na mapie Polski. Do tego w weekendy do taksówek przesiada się znaczna część mieszkańców, którzy w dni robocze jeżdżą własnym samochodem, ale w dni wolne wolą pojechać na spotkanie ze znajomymi właśnie taxi, dzięki czemu mogą się spokojnie napić piwa, lampki wina czy drinka. Z takich usług korzystać będą również studenci tutejszych uczelni. W praktyce oznacza to naprawdę duże grono klientów przez cały weekend, zarówno w ciągu dnia, jak i w godzinach nocnych.

Dołącz do Eko Taxi w Lublinie i zostań kierowcom na weekendy

Jeżeli szukasz w Lublinie możliwości spróbowania swoich sił jako kierowca pracujący w weekendy, z pewnością ucieszysz się z informacji, że w Eko Taxi dbamy o duży komfort pracowników. Godziny pracy są zatem elastyczne i masz wpływ na ich ustalanie, więc możesz jeździć taxi właśnie w soboty i niedziele, spokojnie łącząc takie zajęcie z wszelkimi obowiązkami życia codziennego. Jesteśmy renomowaną korporacją, więc masz pewność, iż nie będziesz narzekać na brak klientów. Wynika to z tego, że realizowane przez nas kursy są sprawdzone i opłacalne pod względem finansowym. Można je zamówić na wiele sposobów, korzystając przy tym z aplikacji lub tradycyjnej ścieżki telefonicznej. Uruchomiliśmy nawet opcję skorzystania z systemu IVR, który pozwala stałym pasażerom na zaaranżowanie przejazdów samodzielnie, z pominięciem dyspozytora. Wczytuje się wtedy jeden z trzech najczęściej ustawianych adresów i określa, za ile ma podjechać taksówka.

Zapraszamy do współpracy

W Eko Taxi oferujemy zróżnicowane usługi, w tym możliwość przewozu zwierząt, transportu przesyłek czy zakupów z dostawą. Jest to korzystne dla klientów, ale i naszych pracowników, którzy mogą liczyć na więcej przejazdów, a co za tym idzie lepsze zarobki. Kierowca na weekendy w Lublinie może spróbować zaangażować się w różnego rodzaju dostawy, lecz zdecydowanie bardziej perspektywicznym rozwiązaniem będzie jeżdżenie taksówką. Zajęcie jest ciekawe, a do tego może się okazać naprawdę dochodowe, gdyż w soboty i niedziele zdecydowanie nie brakuje klientów na taxi.
Osoby zainteresowane możliwością takiej pracy zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.