Kierowca na weekendy w Lublinie

Kierowca na weekendy w Lublinie

Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.

Spis treści:
Od czego zacząć?
Dla kogo?
Dostawy
Praca na taksówce
Charakterystyka zawodu
Zwiększony ruch
Z Eko Taxi

Od czego zacząć, gdy szukasz pracy jako kierowca na weekendy w Lublinie?

Kierowca na weekendy w Lublinie nie może liczyć na specjalnie dużą różnorodność ofert. Większość z nich będzie dotyczyć rozwożenia jedzenia lub innego rodzaju produktów. Co więcej, podjęcie się zajęcia w takich dniach oznacza zatrudnienie się w charakterze dorywczym, co może mieć różne podłoże. Dla niektórych jest to sposób na dorobienie do podstawowego etatu, inni mogą mieć z kolei odmienne obowiązki w dni robocze, więc chcą być aktywni zawodowo pod koniec tygodnia.

Kto szuka takich ofert?

Pracowanie tylko w weekendy oznacza zajęcie w niepełnym wymiarze czasowym, czyli o specyfice dorywczej. Jest to ciekawa wizja z perspektywy osób, które nie mogą zarabiać w standardowe dni robocze ze względu na inne obowiązki. Dotyczy to choćby studentów trybu dziennego, którzy od poniedziałku do piątku mają zajęcia, lecz soboty i niedziele są dla nich całkowicie wolne. Często można się z tym spotkać również w przypadku rodzin, gdy jedna z osób pracuje w tygodniu, a druga zajmuje się w tym czasie dziećmi, ale za to szuka dla siebie zajęcia na weekendy. Warto jednak zaznaczyć, że takie zajęcie jest poszukiwane nie tylko jako dodatkowy dorobek, ale również jako oderwanie się od codziennej rutyny w stałej pracy. Może to wynikać z nadmiaru monotonii, a praca kierowcy wbrew pozorom do monotonnych nie należy.

Praca przy dostawach

Pełnoetatowi kierowcy mają na pewno więcej możliwości od takich, którzy chcą pracować tylko dwa dni w tygodniu. Częstym wyborem jest wtedy zajęcie się dostawami. Większość ogłoszeń będzie z pewnością dotyczyła branży gastronomicznej, dla której soboty i niedziele wiążą się z największymi obrotami. Wiele restauracji zatrudnia zatem dodatkowych kierowców właśnie na weekendy, gdy mają więcej zamówień także w obrębie dań dowożonych do domów i mieszkań. Praca jako dostawca może tyczyć się również przewożenia różnego asortymentu z magazynów lub choćby dostaw uzupełniających do sklepów. Trzeba się jednak liczyć z tym, że takie zajęcia nie będą specjalnie dochodowe, a czasem są obarczone sporym wysiłkiem fizycznym i psychicznym, przede wszystkim w związku z presją czasową nakładaną przez pracodawcę. Ciekawym rozwiązaniem może być zatem zajęcie się przewozem osób, co pozwala na elastyczny grafik.

Przewóz osób, czyli praca na weekendy dla kierowcy w Lublinie

Kierowca na weekendy w Lublinie powinien przede wszystkim zorientować się w ofertach pracy na taxi. W tym zawodzie godziny pracy są mocno elastyczne, a sam zawód nie wymaga wysiłku fizycznego. Dorabiając w ten sposób w dni wolne, można liczyć na naprawdę spore zarobki, gdyż nie brakuje wtedy klientów, a w wybrane terminy obowiązują do tego wyższe stawki. Zachęcamy do współpracy z Eko Taxi, gdyż jako sprawdzona korporacja mamy szeroką ofertę, co stanowi gwarancję dużej liczby osób, które będą zainteresowane usługami w soboty i niedziele.

Specyfika zawodu

Taxi jest branżą z kategorii tych, które działają w zasadzie nieprzerwanie przez cały rok. W końcu z taksówek korzysta się nie tylko w klasycznym tygodniu roboczym, ale i weekendowo czy nawet w dni świąteczne. Z tego względu potrzebni są także taksówkarze, którzy nie będą jeździli w pełnym wymiarze czasowym, ale za to w te dni, gdy dostępnych jest mniej pełnoetatowych kierowców. Z taką sytuacją można mieć do czynienia właśnie w weekendy, ponieważ duże grono taksówkarzy woli pracować od poniedziałku do piątku i mieć potem wolny weekend. Dodatkowym plusem jest to, że na taxi można jeździć w systemie dziennym lub wieczorami czy nocami, więc pozwala to wykorzystać dostępny czas i dopasować godziny pracy do własnych preferencji. Jest to zatem naprawdę ciekawa opcja dla osób, które szukają pracy zarobkowej na weekendy.

Osoba trzyma kierownicę

Dużo potencjalnych klientów

Soboty i niedziele są czasem, gdy usługi taxi bywają wręcz najcenniejsze, a w dużych miastach zdecydowanie nie brakuje chętnych na takie przejazdy. Nie inaczej jest w Lublinie, gdzie przebywa wtedy szczególnie wielu turystów, gdyż stolica województwa lubelskiego jest naprawdę atrakcyjnym punktem turystycznym na mapie Polski. Do tego w weekendy do taksówek przesiada się znaczna część mieszkańców, którzy w dni robocze jeżdżą własnym samochodem, ale w dni wolne wolą pojechać na spotkanie ze znajomymi właśnie taxi, dzięki czemu mogą się spokojnie napić piwa, lampki wina czy drinka. Z takich usług korzystać będą również studenci tutejszych uczelni. W praktyce oznacza to naprawdę duże grono klientów przez cały weekend, zarówno w ciągu dnia, jak i w godzinach nocnych.

Dołącz do Eko Taxi w Lublinie i zostań kierowcom na weekendy

Jeżeli szukasz w Lublinie możliwości spróbowania swoich sił jako kierowca pracujący w weekendy, z pewnością ucieszysz się z informacji, że w Eko Taxi dbamy o duży komfort pracowników. Godziny pracy są zatem elastyczne i masz wpływ na ich ustalanie, więc możesz jeździć taxi właśnie w soboty i niedziele, spokojnie łącząc takie zajęcie z wszelkimi obowiązkami życia codziennego. Jesteśmy renomowaną korporacją, więc masz pewność, iż nie będziesz narzekać na brak klientów. Wynika to z tego, że realizowane przez nas kursy są sprawdzone i opłacalne pod względem finansowym. Można je zamówić na wiele sposobów, korzystając przy tym z aplikacji lub tradycyjnej ścieżki telefonicznej. Uruchomiliśmy nawet opcję skorzystania z systemu IVR, który pozwala stałym pasażerom na zaaranżowanie przejazdów samodzielnie, z pominięciem dyspozytora. Wczytuje się wtedy jeden z trzech najczęściej ustawianych adresów i określa, za ile ma podjechać taksówka.

Zapraszamy do współpracy

W Eko Taxi oferujemy zróżnicowane usługi, w tym możliwość przewozu zwierząt, transportu przesyłek czy zakupów z dostawą. Jest to korzystne dla klientów, ale i naszych pracowników, którzy mogą liczyć na więcej przejazdów, a co za tym idzie lepsze zarobki. Kierowca na weekendy w Lublinie może spróbować zaangażować się w różnego rodzaju dostawy, lecz zdecydowanie bardziej perspektywicznym rozwiązaniem będzie jeżdżenie taksówką. Zajęcie jest ciekawe, a do tego może się okazać naprawdę dochodowe, gdyż w soboty i niedziele zdecydowanie nie brakuje klientów na taxi.
Osoby zainteresowane możliwością takiej pracy zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...