Kierowca na weekendy w Lublinie

Kierowca na weekendy w Lublinie

Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.

Spis treści:
Od czego zacząć?
Dla kogo?
Dostawy
Praca na taksówce
Charakterystyka zawodu
Zwiększony ruch
Z Eko Taxi

Od czego zacząć, gdy szukasz pracy jako kierowca na weekendy w Lublinie?

Kierowca na weekendy w Lublinie nie może liczyć na specjalnie dużą różnorodność ofert. Większość z nich będzie dotyczyć rozwożenia jedzenia lub innego rodzaju produktów. Co więcej, podjęcie się zajęcia w takich dniach oznacza zatrudnienie się w charakterze dorywczym, co może mieć różne podłoże. Dla niektórych jest to sposób na dorobienie do podstawowego etatu, inni mogą mieć z kolei odmienne obowiązki w dni robocze, więc chcą być aktywni zawodowo pod koniec tygodnia.

Kto szuka takich ofert?

Pracowanie tylko w weekendy oznacza zajęcie w niepełnym wymiarze czasowym, czyli o specyfice dorywczej. Jest to ciekawa wizja z perspektywy osób, które nie mogą zarabiać w standardowe dni robocze ze względu na inne obowiązki. Dotyczy to choćby studentów trybu dziennego, którzy od poniedziałku do piątku mają zajęcia, lecz soboty i niedziele są dla nich całkowicie wolne. Często można się z tym spotkać również w przypadku rodzin, gdy jedna z osób pracuje w tygodniu, a druga zajmuje się w tym czasie dziećmi, ale za to szuka dla siebie zajęcia na weekendy. Warto jednak zaznaczyć, że takie zajęcie jest poszukiwane nie tylko jako dodatkowy dorobek, ale również jako oderwanie się od codziennej rutyny w stałej pracy. Może to wynikać z nadmiaru monotonii, a praca kierowcy wbrew pozorom do monotonnych nie należy.

Praca przy dostawach

Pełnoetatowi kierowcy mają na pewno więcej możliwości od takich, którzy chcą pracować tylko dwa dni w tygodniu. Częstym wyborem jest wtedy zajęcie się dostawami. Większość ogłoszeń będzie z pewnością dotyczyła branży gastronomicznej, dla której soboty i niedziele wiążą się z największymi obrotami. Wiele restauracji zatrudnia zatem dodatkowych kierowców właśnie na weekendy, gdy mają więcej zamówień także w obrębie dań dowożonych do domów i mieszkań. Praca jako dostawca może tyczyć się również przewożenia różnego asortymentu z magazynów lub choćby dostaw uzupełniających do sklepów. Trzeba się jednak liczyć z tym, że takie zajęcia nie będą specjalnie dochodowe, a czasem są obarczone sporym wysiłkiem fizycznym i psychicznym, przede wszystkim w związku z presją czasową nakładaną przez pracodawcę. Ciekawym rozwiązaniem może być zatem zajęcie się przewozem osób, co pozwala na elastyczny grafik.

Przewóz osób, czyli praca na weekendy dla kierowcy w Lublinie

Kierowca na weekendy w Lublinie powinien przede wszystkim zorientować się w ofertach pracy na taxi. W tym zawodzie godziny pracy są mocno elastyczne, a sam zawód nie wymaga wysiłku fizycznego. Dorabiając w ten sposób w dni wolne, można liczyć na naprawdę spore zarobki, gdyż nie brakuje wtedy klientów, a w wybrane terminy obowiązują do tego wyższe stawki. Zachęcamy do współpracy z Eko Taxi, gdyż jako sprawdzona korporacja mamy szeroką ofertę, co stanowi gwarancję dużej liczby osób, które będą zainteresowane usługami w soboty i niedziele.

Specyfika zawodu

Taxi jest branżą z kategorii tych, które działają w zasadzie nieprzerwanie przez cały rok. W końcu z taksówek korzysta się nie tylko w klasycznym tygodniu roboczym, ale i weekendowo czy nawet w dni świąteczne. Z tego względu potrzebni są także taksówkarze, którzy nie będą jeździli w pełnym wymiarze czasowym, ale za to w te dni, gdy dostępnych jest mniej pełnoetatowych kierowców. Z taką sytuacją można mieć do czynienia właśnie w weekendy, ponieważ duże grono taksówkarzy woli pracować od poniedziałku do piątku i mieć potem wolny weekend. Dodatkowym plusem jest to, że na taxi można jeździć w systemie dziennym lub wieczorami czy nocami, więc pozwala to wykorzystać dostępny czas i dopasować godziny pracy do własnych preferencji. Jest to zatem naprawdę ciekawa opcja dla osób, które szukają pracy zarobkowej na weekendy.

Osoba trzyma kierownicę

Dużo potencjalnych klientów

Soboty i niedziele są czasem, gdy usługi taxi bywają wręcz najcenniejsze, a w dużych miastach zdecydowanie nie brakuje chętnych na takie przejazdy. Nie inaczej jest w Lublinie, gdzie przebywa wtedy szczególnie wielu turystów, gdyż stolica województwa lubelskiego jest naprawdę atrakcyjnym punktem turystycznym na mapie Polski. Do tego w weekendy do taksówek przesiada się znaczna część mieszkańców, którzy w dni robocze jeżdżą własnym samochodem, ale w dni wolne wolą pojechać na spotkanie ze znajomymi właśnie taxi, dzięki czemu mogą się spokojnie napić piwa, lampki wina czy drinka. Z takich usług korzystać będą również studenci tutejszych uczelni. W praktyce oznacza to naprawdę duże grono klientów przez cały weekend, zarówno w ciągu dnia, jak i w godzinach nocnych.

Dołącz do Eko Taxi w Lublinie i zostań kierowcom na weekendy

Jeżeli szukasz w Lublinie możliwości spróbowania swoich sił jako kierowca pracujący w weekendy, z pewnością ucieszysz się z informacji, że w Eko Taxi dbamy o duży komfort pracowników. Godziny pracy są zatem elastyczne i masz wpływ na ich ustalanie, więc możesz jeździć taxi właśnie w soboty i niedziele, spokojnie łącząc takie zajęcie z wszelkimi obowiązkami życia codziennego. Jesteśmy renomowaną korporacją, więc masz pewność, iż nie będziesz narzekać na brak klientów. Wynika to z tego, że realizowane przez nas kursy są sprawdzone i opłacalne pod względem finansowym. Można je zamówić na wiele sposobów, korzystając przy tym z aplikacji lub tradycyjnej ścieżki telefonicznej. Uruchomiliśmy nawet opcję skorzystania z systemu IVR, który pozwala stałym pasażerom na zaaranżowanie przejazdów samodzielnie, z pominięciem dyspozytora. Wczytuje się wtedy jeden z trzech najczęściej ustawianych adresów i określa, za ile ma podjechać taksówka.

Zapraszamy do współpracy

W Eko Taxi oferujemy zróżnicowane usługi, w tym możliwość przewozu zwierząt, transportu przesyłek czy zakupów z dostawą. Jest to korzystne dla klientów, ale i naszych pracowników, którzy mogą liczyć na więcej przejazdów, a co za tym idzie lepsze zarobki. Kierowca na weekendy w Lublinie może spróbować zaangażować się w różnego rodzaju dostawy, lecz zdecydowanie bardziej perspektywicznym rozwiązaniem będzie jeżdżenie taksówką. Zajęcie jest ciekawe, a do tego może się okazać naprawdę dochodowe, gdyż w soboty i niedziele zdecydowanie nie brakuje klientów na taxi.
Osoby zainteresowane możliwością takiej pracy zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Wynajem busów w LublinieSzukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!
  Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, ...
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lubinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.