Kierowca taxi w Lublinie

Kierowca taxi w Lublinie

Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.

Spis treści
Czym powinien się charakteryzować?
Formalności i wiedza o mieście
Odpowiednie nastawienie względem ludzi
Jakie mamy wymagania w naszej korporacji?
Czemu warto się podjąć takiego zajęcia?
Jakie oferujemy usługi?
Kursy
Inne punkty oferty

Jakie cechy powinien spełniać kierowca taxi w Lublinie?

Kierowca taxi w Lublinie musi mieć stosowne uprawnienia i dobrą wiedzę dotyczącą miasta. Dotyczy to przede wszystkim jego układu, ale nie tylko, gdyż najlepsi taksówkarze posiadają też informacje, które mogą być cenne dla nietutejszych klientów potrzebujących porady. Bardzo ważne jest to, żeby taka osoba zachowywała się profesjonalnie i uprzejmie wobec innych. Między innymi tego spodziewamy się również po kandydatach chętnych do współpracy z naszą korporacją.

Aspekty formalne i znajomość miasta

Absolutną bazą jest to, żeby kandydat na taksówkarza posiadał oczywiście prawo jazdy kategorii B, własny samochód i swobodnie czuł się za kierownicą. Cała praca opiera się na jeżdżeniu pojazdem, więc najlepiej, jeżeli kierowca będzie czerpał z tego przyjemność. Zależnie od przyjętej formy działania dochodzą do tego inne wymogi, gdyż zawód jest licencjonowany – niezrzeszeni taksówkarze muszą przejść samemu proces uzyskania licencji, podczas gdy korporacje mogą pomóc w tym zakresie. Działając na własną rękę, zakłada się też działalność i trzeba dopełniać wiele obowiązków w tym zakresie. Planując jeździć taksówką, musisz także doskonale znać miasto i komfortowo oraz pewnie się po nim poruszać. Dobrą praktyką jest również znajomość poszczególnych atrakcji turystycznych czy polecanych kawiarni, restauracji i barów, ponieważ z taxi korzystają nie tylko mieszkańcy, ale i osoby z zewnątrz, które mogą nie znać tutejszych realiów i poprosić kierowcę o poradę w kontekście tego, gdzie się udać. Świetna znajomość miasta jest poza tym bardzo ważna z perspektywy tego, że kierowcy zapamiętują, w których miejscach i w jakich godzinach ulice się korkują, dzięki czemu w okresie szczytowego ruchu szybciej dowożą klientów, dobierając optymalną trasę.

Kultura osobista i otwartość na ludzi

Poruszanie się taksówką to nie tylko jeżdżenie samochodem, ale i ciągły kontakt z klientami. Zdecydowanie jest to zatem praca dla ludzi o odpowiedniej kulturze, gdyż do pasażerów trzeba się odnosić z należytym szacunkiem. Poza tym ten zawód pasuje przede wszystkim osobom otwartym i lubiącym społeczne interakcje, gdyż nie brakuje klientów, którzy w toku trasy są chętni do rozmów. Można przy tym poznać naprawdę ciekawe osoby, ponieważ taksówkami chętnie jeżdżą mieszkańcy, ale i krajowi oraz zagraniczni turyści, którzy wybrali się do Lublina.

Czego oczekujemy?

Kandydaci na naszych kierowców muszą rzecz jasna spełniać omówione wymogi dotyczące dobrego rozeznania w mieście i nastawienia względem pasażerów. Aktualnie potrzebujemy kierowców z własnym autem, natomiast nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej i zapewniamy licencję, co jest zdecydowanie korzystne, gdyż nie musisz się przejmować czasochłonnym i uciążliwym uzyskiwaniem uprawnień na własną rękę. W zamian za to będziesz też jeździć swoim samochodem pod szyldem Eko Taxi, czyli renomowanej już obecnie korporacji w Lublinie, z której usług chętnie korzysta wielu mieszkańców. Na pewno nie będziesz zatem narzekać na brak klientów. W porównaniu z prowadzeniem własnej działalności docenisz również z pewnością mniejsze koszty, które trzeba wtedy ponieść na poczet składek czy nakładów potrzebnych na cele marketingowe.

Taksówkarz w Lublinie

Co przyciąga do pracy kierowcy taxi w Lublinie?

Kierowca taxi w Lublinie na pewno nie będzie narzekał na nudną i mało ekscytującą pracę. Jest to rola dla osób lubiących wyzwania i różnorodność, gdyż jeżdżąc taksówką, masz w zasadzie gwarancję, iż każdy dzień będzie inny. Dotyczy to zarówno poruszania się po różnych obszarach miasta, ale i realizowania odmiennych zadań. Jednym z czynników, który bardzo przyciąga do podjęcia się takiego zawodu, jest to, że taksówki jeżdżą w zasadzie cały czas, więc można dobierać sobie godziny pracy zależnie od swoich upodobań czy tego, jakie ma się plany w życiu prywatnym.

Brak rutyny

Choć z pozoru taka praca opiera się głównie na prowadzeniu samochodu, to jest to zajęcie bardzo zróżnicowane. Najpopularniejsze trasy mogą się czasem powtarzać, ale co do zasady każdego dnia wykonasz naprawdę odbiegające od siebie kursy po różnych fragmentach miasta czy okolicy. Do tego dochodzą zmienne warunki pogodowe. W praktyce zatem na pewno nie jest to zajęcie żmudne czy monotonne, zwłaszcza że w wielu korporacjach, w tym Eko Taxi, możesz realizować różne usługi, nie tylko w zakresie tradycyjnych przejazdów. Jeżeli czujesz zatem, że praca w biurze czy na ściśle określonym stanowisku pracy nie jest dla Ciebie, spróbuj sił na taxi, gdzie każdy kolejny dzień pracy będzie równie ekscytujący i wyjątkowy.

Dopasowywanie czasu pracy

Elastyczne godziny pracy to marzenie wielu osób, lecz niestety nieosiągalne przy pracy na etacie. Taksówki mają to do siebie, że funkcjonują praktycznie non-stop – jeżdżą w końcu w ciągu dnia i w nocy, w tym w weekendy i święta. Oznacza to zasadniczo, że taksówkarz może sam ustalić sobie harmonogram pracy, zależnie od tego, jaki styl preferuje, a czasem dopasowując godziny do swoich codziennych obowiązków. Oczywiście można się wpisać w klasyczne ramy i jeździć w dni robocze od rana do późnego popołudnia, ale jeśli wolisz jeździć wieczorami czy nocami, możesz się na to zdecydować.

W czym może pomóc kierowca taxi w Lublinie od Eko Taxi?

Z kierowcą Eko Taxi Lublin dojedziesz bezpiecznie w każde miejsce w mieście i jego okolicy. Oferujemy przy tym konkurencyjne ceny i bardzo dogodne formy zamawiania samych kursów. Nasza oferta jest jednak zdecydowanie bardziej rozbudowana, gdyż taksówkarze mogą pomóc i w szeregu innych usług, nie tylko w zakresie standardowego przewozu osób z jednej lokalizacji do kolejnej.

Klasyczne kursy

Rzecz jasna realizujemy klasyczne przejazdy taksówkami i to w naprawdę przystępnych cenach. Przy opłacie początkowej w wysokości 7,95 zł, stawki za samą trasę wynoszą od zaledwie 1,60 zł/km do 4,20 zł/km zależnie od taryfy. Jeżeli wystąpi taka potrzeba, nasi klienci mogą zamówić za dopłatą większą taksówkę typu kombi, auto bagażowe czy VAN dla 5-6 pasażerów. Dla osób korzystających z usług Eko Taxi w Lublinie została uruchomiona dodatkowa opcja systemu IVR, który umożliwia zamówienie kursu bez udziału dyspozytora. System wczytuje trzy najczęściej wybierane adresy i pozostaje wybrać jeden z nich oraz ustalić, za ile ma być taksówka. Stanowi to znaczące ułatwienie dla klientów, szczególnie zamawiających taksówki w godzinach szczytu, a dla naszych kierowców oznacza to oczywiście więcej opłacalnych dla nich kursów.

Inne usługi

Eko Taxi to nowoczesna korporacji taxi, która poza tradycyjnymi usługami jest nastawiona też na inne, które mogą się okazać bardzo pomocne dla klientów. Poza przewożeniem samych pasażerów nasi kierowcy mogą choćby pomóc w przetransportowaniu przesyłek, jeżeli potrzebujesz dostarczyć coś pilnie w inne miejsce w Lublinie, a nie masz możliwości zrobić tego samemu. Taksówkami Eko Taxi mogą być przewożone zwierzęta, a kierowcy realizują, poza tym cieszącą się sporą popularnością usługę zakupów z dostawą. Mogą to być większe i mniejsze zamówienia, które kierowcy realizują przez całą dobę. To świetne rozwiązanie szczególnie dla mieszkańców Lublina, w sytuacji, gdy nie mogą się sami wybrać na zakupy lub potrzebują coś pilnie uzupełnić, lecz nie mają czasu udać się do sklepu, gdyż są zajęci pracą lub przygotowaniami domu czy mieszkania pod kątem przyjęcia gości.

Kierowca taxi w Lublinie nie będzie narzekał na brak zajęć, jeżeli dołączy do znanej korporacji, z której usług z zaufaniem korzysta wielu klientów. Dodatkowo, ponieważ wymagamy posiadania przez kierowcę własnego samochodu, nie będzie musiał on przyzwyczajać się do nowego pojazdu.

Sama praca jest pod wieloma względami przyjemna dla osób lubiących jeżdżenie samochodem i kontakt z innymi ludźmi. Do tego dochodzą atrakcyjne perspektywy zarobkowe i możliwość ustalania swoich godzin pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany taką karierą, zachęcamy do kontaktu i współpracy z Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dzieckaTaxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka
  Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka to wspaniała opcja dla dorosłych podróżujących z najmłodszymi i chcących zadbać o ich pełne bezpieczeństwo. W kontekście takiego transportu przepisy prawne są dość specyficzne, przez co wiele korporacji nie daje możliwości takiego przewozu. Nie oznacza to jednak, że rodzice muszą zrezygnować z taksówek. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która udostępnia pojazdy z takim udogodnieniem. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Dowóz alkoholu do domu w LublinieDowóz alkoholu do domu w Lublinie
  Dowóz alkoholu do domu w Lublinie brzmi jak pomysł, którego nie uda się zrealizować, tymczasem jest to możliwe. Rzecz jasna nie można na to liczyć przy zamówieniach z samych sklepów, które zwykle oferują w dostawie tylko te produkty, które nie wymagają potwierdzania pełnoletności. Inaczej jest w przypadku firm taksówkarskich, które oferują zakupy, dostarczane następnie pod wyznaczony adres. Do takich korporacji zalicza się właśnie Eko Taxi.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Półkolonie w LubliniePółkolonie w Lublinie
  Półkolonie w Lublinie dają rodzicom możliwość ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?
  Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Trudno o ...
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Sylwester w klubie w LublinieSylwester w klubie w Lublinie
  Sylwester w klubie w Lublinie to sprawdzony pomysł na spędzenie końcówki roku i wkroczenie w ten nowy tanecznym krokiem. W tym mieście można liczyć na bogatą ofertę wydarzeń trwających w noc sylwestrową. Takie rozwiązanie interesuje coraz większe grono mieszkańców, zwłaszcza po tym, jak przez ostatnich parę lat zabrakło plenerowej zabawy organizowanej przez lokalne władze. W ten sposób można świetnie spędzić ten czas, a do wybranego miejsca dojedziesz bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Komunikacja Świdnik-LublinKomunikacja Świdnik-Lublin
  Komunikacja Świdnik-Lublin stanowi podstawową siatkę ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Lubelskie atrakcje na weekendLubelskie atrakcje na weekend
  Lubelskie atrakcje na weekend można rozplanować na dzień lub dwa dni zwiedzania. Rzecz jasna Lublin jest na tyle ciekawy, że można tu spędzić więcej czasu, lecz w trakcie nawet takiego krótkiego wypadu z pewnością uda się zobaczyć miejsca, która są uważane za obowiązkowe punkty na turystycznej mapie tego miasta. Warto przy tym przemyśleć kwestię przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami. W tym celu najlepiej będzie zamówić jedną z naszych taksówek.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.