Kierowca taxi w Lublinie

Kierowca taxi w Lublinie

Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.

Spis treści
Czym powinien się charakteryzować?
Formalności i wiedza o mieście
Odpowiednie nastawienie względem ludzi
Jakie mamy wymagania w naszej korporacji?
Czemu warto się podjąć takiego zajęcia?
Jakie oferujemy usługi?
Kursy
Inne punkty oferty

Jakie cechy powinien spełniać kierowca taxi w Lublinie?

Kierowca taxi w Lublinie musi mieć stosowne uprawnienia i dobrą wiedzę dotyczącą miasta. Dotyczy to przede wszystkim jego układu, ale nie tylko, gdyż najlepsi taksówkarze posiadają też informacje, które mogą być cenne dla nietutejszych klientów potrzebujących porady. Bardzo ważne jest to, żeby taka osoba zachowywała się profesjonalnie i uprzejmie wobec innych. Między innymi tego spodziewamy się również po kandydatach chętnych do współpracy z naszą korporacją.

Aspekty formalne i znajomość miasta

Absolutną bazą jest to, żeby kandydat na taksówkarza posiadał oczywiście prawo jazdy kategorii B, własny samochód i swobodnie czuł się za kierownicą. Cała praca opiera się na jeżdżeniu pojazdem, więc najlepiej, jeżeli kierowca będzie czerpał z tego przyjemność. Zależnie od przyjętej formy działania dochodzą do tego inne wymogi, gdyż zawód jest licencjonowany – niezrzeszeni taksówkarze muszą przejść samemu proces uzyskania licencji, podczas gdy korporacje mogą pomóc w tym zakresie. Działając na własną rękę, zakłada się też działalność i trzeba dopełniać wiele obowiązków w tym zakresie. Planując jeździć taksówką, musisz także doskonale znać miasto i komfortowo oraz pewnie się po nim poruszać. Dobrą praktyką jest również znajomość poszczególnych atrakcji turystycznych czy polecanych kawiarni, restauracji i barów, ponieważ z taxi korzystają nie tylko mieszkańcy, ale i osoby z zewnątrz, które mogą nie znać tutejszych realiów i poprosić kierowcę o poradę w kontekście tego, gdzie się udać. Świetna znajomość miasta jest poza tym bardzo ważna z perspektywy tego, że kierowcy zapamiętują, w których miejscach i w jakich godzinach ulice się korkują, dzięki czemu w okresie szczytowego ruchu szybciej dowożą klientów, dobierając optymalną trasę.

Kultura osobista i otwartość na ludzi

Poruszanie się taksówką to nie tylko jeżdżenie samochodem, ale i ciągły kontakt z klientami. Zdecydowanie jest to zatem praca dla ludzi o odpowiedniej kulturze, gdyż do pasażerów trzeba się odnosić z należytym szacunkiem. Poza tym ten zawód pasuje przede wszystkim osobom otwartym i lubiącym społeczne interakcje, gdyż nie brakuje klientów, którzy w toku trasy są chętni do rozmów. Można przy tym poznać naprawdę ciekawe osoby, ponieważ taksówkami chętnie jeżdżą mieszkańcy, ale i krajowi oraz zagraniczni turyści, którzy wybrali się do Lublina.

Czego oczekujemy?

Kandydaci na naszych kierowców muszą rzecz jasna spełniać omówione wymogi dotyczące dobrego rozeznania w mieście i nastawienia względem pasażerów. Aktualnie potrzebujemy kierowców z własnym autem, natomiast nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej i zapewniamy licencję, co jest zdecydowanie korzystne, gdyż nie musisz się przejmować czasochłonnym i uciążliwym uzyskiwaniem uprawnień na własną rękę. W zamian za to będziesz też jeździć swoim samochodem pod szyldem Eko Taxi, czyli renomowanej już obecnie korporacji w Lublinie, z której usług chętnie korzysta wielu mieszkańców. Na pewno nie będziesz zatem narzekać na brak klientów. W porównaniu z prowadzeniem własnej działalności docenisz również z pewnością mniejsze koszty, które trzeba wtedy ponieść na poczet składek czy nakładów potrzebnych na cele marketingowe.

Taksówkarz w Lublinie

Co przyciąga do pracy kierowcy taxi w Lublinie?

Kierowca taxi w Lublinie na pewno nie będzie narzekał na nudną i mało ekscytującą pracę. Jest to rola dla osób lubiących wyzwania i różnorodność, gdyż jeżdżąc taksówką, masz w zasadzie gwarancję, iż każdy dzień będzie inny. Dotyczy to zarówno poruszania się po różnych obszarach miasta, ale i realizowania odmiennych zadań. Jednym z czynników, który bardzo przyciąga do podjęcia się takiego zawodu, jest to, że taksówki jeżdżą w zasadzie cały czas, więc można dobierać sobie godziny pracy zależnie od swoich upodobań czy tego, jakie ma się plany w życiu prywatnym.

Brak rutyny

Choć z pozoru taka praca opiera się głównie na prowadzeniu samochodu, to jest to zajęcie bardzo zróżnicowane. Najpopularniejsze trasy mogą się czasem powtarzać, ale co do zasady każdego dnia wykonasz naprawdę odbiegające od siebie kursy po różnych fragmentach miasta czy okolicy. Do tego dochodzą zmienne warunki pogodowe. W praktyce zatem na pewno nie jest to zajęcie żmudne czy monotonne, zwłaszcza że w wielu korporacjach, w tym Eko Taxi, możesz realizować różne usługi, nie tylko w zakresie tradycyjnych przejazdów. Jeżeli czujesz zatem, że praca w biurze czy na ściśle określonym stanowisku pracy nie jest dla Ciebie, spróbuj sił na taxi, gdzie każdy kolejny dzień pracy będzie równie ekscytujący i wyjątkowy.

Dopasowywanie czasu pracy

Elastyczne godziny pracy to marzenie wielu osób, lecz niestety nieosiągalne przy pracy na etacie. Taksówki mają to do siebie, że funkcjonują praktycznie non-stop – jeżdżą w końcu w ciągu dnia i w nocy, w tym w weekendy i święta. Oznacza to zasadniczo, że taksówkarz może sam ustalić sobie harmonogram pracy, zależnie od tego, jaki styl preferuje, a czasem dopasowując godziny do swoich codziennych obowiązków. Oczywiście można się wpisać w klasyczne ramy i jeździć w dni robocze od rana do późnego popołudnia, ale jeśli wolisz jeździć wieczorami czy nocami, możesz się na to zdecydować.

W czym może pomóc kierowca taxi w Lublinie od Eko Taxi?

Z kierowcą Eko Taxi Lublin dojedziesz bezpiecznie w każde miejsce w mieście i jego okolicy. Oferujemy przy tym konkurencyjne ceny i bardzo dogodne formy zamawiania samych kursów. Nasza oferta jest jednak zdecydowanie bardziej rozbudowana, gdyż taksówkarze mogą pomóc i w szeregu innych usług, nie tylko w zakresie standardowego przewozu osób z jednej lokalizacji do kolejnej.

Klasyczne kursy

Rzecz jasna realizujemy klasyczne przejazdy taksówkami i to w naprawdę przystępnych cenach. Przy opłacie początkowej w wysokości 7,95 zł, stawki za samą trasę wynoszą od zaledwie 1,60 zł/km do 4,20 zł/km zależnie od taryfy. Jeżeli wystąpi taka potrzeba, nasi klienci mogą zamówić za dopłatą większą taksówkę typu kombi, auto bagażowe czy VAN dla 5-6 pasażerów. Dla osób korzystających z usług Eko Taxi w Lublinie została uruchomiona dodatkowa opcja systemu IVR, który umożliwia zamówienie kursu bez udziału dyspozytora. System wczytuje trzy najczęściej wybierane adresy i pozostaje wybrać jeden z nich oraz ustalić, za ile ma być taksówka. Stanowi to znaczące ułatwienie dla klientów, szczególnie zamawiających taksówki w godzinach szczytu, a dla naszych kierowców oznacza to oczywiście więcej opłacalnych dla nich kursów.

Inne usługi

Eko Taxi to nowoczesna korporacji taxi, która poza tradycyjnymi usługami jest nastawiona też na inne, które mogą się okazać bardzo pomocne dla klientów. Poza przewożeniem samych pasażerów nasi kierowcy mogą choćby pomóc w przetransportowaniu przesyłek, jeżeli potrzebujesz dostarczyć coś pilnie w inne miejsce w Lublinie, a nie masz możliwości zrobić tego samemu. Taksówkami Eko Taxi mogą być przewożone zwierzęta, a kierowcy realizują, poza tym cieszącą się sporą popularnością usługę zakupów z dostawą. Mogą to być większe i mniejsze zamówienia, które kierowcy realizują przez całą dobę. To świetne rozwiązanie szczególnie dla mieszkańców Lublina, w sytuacji, gdy nie mogą się sami wybrać na zakupy lub potrzebują coś pilnie uzupełnić, lecz nie mają czasu udać się do sklepu, gdyż są zajęci pracą lub przygotowaniami domu czy mieszkania pod kątem przyjęcia gości.

Kierowca taxi w Lublinie nie będzie narzekał na brak zajęć, jeżeli dołączy do znanej korporacji, z której usług z zaufaniem korzysta wielu klientów. Dodatkowo, ponieważ wymagamy posiadania przez kierowcę własnego samochodu, nie będzie musiał on przyzwyczajać się do nowego pojazdu.

Sama praca jest pod wieloma względami przyjemna dla osób lubiących jeżdżenie samochodem i kontakt z innymi ludźmi. Do tego dochodzą atrakcyjne perspektywy zarobkowe i możliwość ustalania swoich godzin pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany taką karierą, zachęcamy do kontaktu i współpracy z Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.