Kierowca taxi w Lublinie

Kierowca taxi w Lublinie

Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.

Spis treści
Czym powinien się charakteryzować?
Formalności i wiedza o mieście
Odpowiednie nastawienie względem ludzi
Jakie mamy wymagania w naszej korporacji?
Czemu warto się podjąć takiego zajęcia?
Jakie oferujemy usługi?
Kursy
Inne punkty oferty

Jakie cechy powinien spełniać kierowca taxi w Lublinie?

Kierowca taxi w Lublinie musi mieć stosowne uprawnienia i dobrą wiedzę dotyczącą miasta. Dotyczy to przede wszystkim jego układu, ale nie tylko, gdyż najlepsi taksówkarze posiadają też informacje, które mogą być cenne dla nietutejszych klientów potrzebujących porady. Bardzo ważne jest to, żeby taka osoba zachowywała się profesjonalnie i uprzejmie wobec innych. Między innymi tego spodziewamy się również po kandydatach chętnych do współpracy z naszą korporacją.

Aspekty formalne i znajomość miasta

Absolutną bazą jest to, żeby kandydat na taksówkarza posiadał oczywiście prawo jazdy kategorii B, własny samochód i swobodnie czuł się za kierownicą. Cała praca opiera się na jeżdżeniu pojazdem, więc najlepiej, jeżeli kierowca będzie czerpał z tego przyjemność. Zależnie od przyjętej formy działania dochodzą do tego inne wymogi, gdyż zawód jest licencjonowany – niezrzeszeni taksówkarze muszą przejść samemu proces uzyskania licencji, podczas gdy korporacje mogą pomóc w tym zakresie. Działając na własną rękę, zakłada się też działalność i trzeba dopełniać wiele obowiązków w tym zakresie. Planując jeździć taksówką, musisz także doskonale znać miasto i komfortowo oraz pewnie się po nim poruszać. Dobrą praktyką jest również znajomość poszczególnych atrakcji turystycznych czy polecanych kawiarni, restauracji i barów, ponieważ z taxi korzystają nie tylko mieszkańcy, ale i osoby z zewnątrz, które mogą nie znać tutejszych realiów i poprosić kierowcę o poradę w kontekście tego, gdzie się udać. Świetna znajomość miasta jest poza tym bardzo ważna z perspektywy tego, że kierowcy zapamiętują, w których miejscach i w jakich godzinach ulice się korkują, dzięki czemu w okresie szczytowego ruchu szybciej dowożą klientów, dobierając optymalną trasę.

Kultura osobista i otwartość na ludzi

Poruszanie się taksówką to nie tylko jeżdżenie samochodem, ale i ciągły kontakt z klientami. Zdecydowanie jest to zatem praca dla ludzi o odpowiedniej kulturze, gdyż do pasażerów trzeba się odnosić z należytym szacunkiem. Poza tym ten zawód pasuje przede wszystkim osobom otwartym i lubiącym społeczne interakcje, gdyż nie brakuje klientów, którzy w toku trasy są chętni do rozmów. Można przy tym poznać naprawdę ciekawe osoby, ponieważ taksówkami chętnie jeżdżą mieszkańcy, ale i krajowi oraz zagraniczni turyści, którzy wybrali się do Lublina.

Czego oczekujemy?

Kandydaci na naszych kierowców muszą rzecz jasna spełniać omówione wymogi dotyczące dobrego rozeznania w mieście i nastawienia względem pasażerów. Aktualnie potrzebujemy kierowców z własnym autem, natomiast nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej i zapewniamy licencję, co jest zdecydowanie korzystne, gdyż nie musisz się przejmować czasochłonnym i uciążliwym uzyskiwaniem uprawnień na własną rękę. W zamian za to będziesz też jeździć swoim samochodem pod szyldem Eko Taxi, czyli renomowanej już obecnie korporacji w Lublinie, z której usług chętnie korzysta wielu mieszkańców. Na pewno nie będziesz zatem narzekać na brak klientów. W porównaniu z prowadzeniem własnej działalności docenisz również z pewnością mniejsze koszty, które trzeba wtedy ponieść na poczet składek czy nakładów potrzebnych na cele marketingowe.

Taksówkarz w Lublinie

Co przyciąga do pracy kierowcy taxi w Lublinie?

Kierowca taxi w Lublinie na pewno nie będzie narzekał na nudną i mało ekscytującą pracę. Jest to rola dla osób lubiących wyzwania i różnorodność, gdyż jeżdżąc taksówką, masz w zasadzie gwarancję, iż każdy dzień będzie inny. Dotyczy to zarówno poruszania się po różnych obszarach miasta, ale i realizowania odmiennych zadań. Jednym z czynników, który bardzo przyciąga do podjęcia się takiego zawodu, jest to, że taksówki jeżdżą w zasadzie cały czas, więc można dobierać sobie godziny pracy zależnie od swoich upodobań czy tego, jakie ma się plany w życiu prywatnym.

Brak rutyny

Choć z pozoru taka praca opiera się głównie na prowadzeniu samochodu, to jest to zajęcie bardzo zróżnicowane. Najpopularniejsze trasy mogą się czasem powtarzać, ale co do zasady każdego dnia wykonasz naprawdę odbiegające od siebie kursy po różnych fragmentach miasta czy okolicy. Do tego dochodzą zmienne warunki pogodowe. W praktyce zatem na pewno nie jest to zajęcie żmudne czy monotonne, zwłaszcza że w wielu korporacjach, w tym Eko Taxi, możesz realizować różne usługi, nie tylko w zakresie tradycyjnych przejazdów. Jeżeli czujesz zatem, że praca w biurze czy na ściśle określonym stanowisku pracy nie jest dla Ciebie, spróbuj sił na taxi, gdzie każdy kolejny dzień pracy będzie równie ekscytujący i wyjątkowy.

Dopasowywanie czasu pracy

Elastyczne godziny pracy to marzenie wielu osób, lecz niestety nieosiągalne przy pracy na etacie. Taksówki mają to do siebie, że funkcjonują praktycznie non-stop – jeżdżą w końcu w ciągu dnia i w nocy, w tym w weekendy i święta. Oznacza to zasadniczo, że taksówkarz może sam ustalić sobie harmonogram pracy, zależnie od tego, jaki styl preferuje, a czasem dopasowując godziny do swoich codziennych obowiązków. Oczywiście można się wpisać w klasyczne ramy i jeździć w dni robocze od rana do późnego popołudnia, ale jeśli wolisz jeździć wieczorami czy nocami, możesz się na to zdecydować.

W czym może pomóc kierowca taxi w Lublinie od Eko Taxi?

Z kierowcą Eko Taxi Lublin dojedziesz bezpiecznie w każde miejsce w mieście i jego okolicy. Oferujemy przy tym konkurencyjne ceny i bardzo dogodne formy zamawiania samych kursów. Nasza oferta jest jednak zdecydowanie bardziej rozbudowana, gdyż taksówkarze mogą pomóc i w szeregu innych usług, nie tylko w zakresie standardowego przewozu osób z jednej lokalizacji do kolejnej.

Klasyczne kursy

Rzecz jasna realizujemy klasyczne przejazdy taksówkami i to w naprawdę przystępnych cenach. Przy opłacie początkowej w wysokości 7,95 zł, stawki za samą trasę wynoszą od zaledwie 1,60 zł/km do 4,20 zł/km zależnie od taryfy. Jeżeli wystąpi taka potrzeba, nasi klienci mogą zamówić za dopłatą większą taksówkę typu kombi, auto bagażowe czy VAN dla 5-6 pasażerów. Dla osób korzystających z usług Eko Taxi w Lublinie została uruchomiona dodatkowa opcja systemu IVR, który umożliwia zamówienie kursu bez udziału dyspozytora. System wczytuje trzy najczęściej wybierane adresy i pozostaje wybrać jeden z nich oraz ustalić, za ile ma być taksówka. Stanowi to znaczące ułatwienie dla klientów, szczególnie zamawiających taksówki w godzinach szczytu, a dla naszych kierowców oznacza to oczywiście więcej opłacalnych dla nich kursów.

Inne usługi

Eko Taxi to nowoczesna korporacji taxi, która poza tradycyjnymi usługami jest nastawiona też na inne, które mogą się okazać bardzo pomocne dla klientów. Poza przewożeniem samych pasażerów nasi kierowcy mogą choćby pomóc w przetransportowaniu przesyłek, jeżeli potrzebujesz dostarczyć coś pilnie w inne miejsce w Lublinie, a nie masz możliwości zrobić tego samemu. Taksówkami Eko Taxi mogą być przewożone zwierzęta, a kierowcy realizują, poza tym cieszącą się sporą popularnością usługę zakupów z dostawą. Mogą to być większe i mniejsze zamówienia, które kierowcy realizują przez całą dobę. To świetne rozwiązanie szczególnie dla mieszkańców Lublina, w sytuacji, gdy nie mogą się sami wybrać na zakupy lub potrzebują coś pilnie uzupełnić, lecz nie mają czasu udać się do sklepu, gdyż są zajęci pracą lub przygotowaniami domu czy mieszkania pod kątem przyjęcia gości.

Kierowca taxi w Lublinie nie będzie narzekał na brak zajęć, jeżeli dołączy do znanej korporacji, z której usług z zaufaniem korzysta wielu klientów. Dodatkowo, ponieważ wymagamy posiadania przez kierowcę własnego samochodu, nie będzie musiał on przyzwyczajać się do nowego pojazdu.

Sama praca jest pod wieloma względami przyjemna dla osób lubiących jeżdżenie samochodem i kontakt z innymi ludźmi. Do tego dochodzą atrakcyjne perspektywy zarobkowe i możliwość ustalania swoich godzin pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany taką karierą, zachęcamy do kontaktu i współpracy z Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko TaxiJarmark bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko Taxi
  Jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie to jedna z ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?
  Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Trudno o ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Taxi w Lublinie do obsługi imprezTaxi w Lublinie do obsługi imprez
  Taxi w Lublinie do obsługi imprez będzie bardzo ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...