Kierowca taxi w Lublinie

Kierowca taxi w Lublinie

Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.

Spis treści
Czym powinien się charakteryzować?
Formalności i wiedza o mieście
Odpowiednie nastawienie względem ludzi
Jakie mamy wymagania w naszej korporacji?
Czemu warto się podjąć takiego zajęcia?
Jakie oferujemy usługi?
Kursy
Inne punkty oferty

Jakie cechy powinien spełniać kierowca taxi w Lublinie?

Kierowca taxi w Lublinie musi mieć stosowne uprawnienia i dobrą wiedzę dotyczącą miasta. Dotyczy to przede wszystkim jego układu, ale nie tylko, gdyż najlepsi taksówkarze posiadają też informacje, które mogą być cenne dla nietutejszych klientów potrzebujących porady. Bardzo ważne jest to, żeby taka osoba zachowywała się profesjonalnie i uprzejmie wobec innych. Między innymi tego spodziewamy się również po kandydatach chętnych do współpracy z naszą korporacją.

Aspekty formalne i znajomość miasta

Absolutną bazą jest to, żeby kandydat na taksówkarza posiadał oczywiście prawo jazdy kategorii B, własny samochód i swobodnie czuł się za kierownicą. Cała praca opiera się na jeżdżeniu pojazdem, więc najlepiej, jeżeli kierowca będzie czerpał z tego przyjemność. Zależnie od przyjętej formy działania dochodzą do tego inne wymogi, gdyż zawód jest licencjonowany – niezrzeszeni taksówkarze muszą przejść samemu proces uzyskania licencji, podczas gdy korporacje mogą pomóc w tym zakresie. Działając na własną rękę, zakłada się też działalność i trzeba dopełniać wiele obowiązków w tym zakresie. Planując jeździć taksówką, musisz także doskonale znać miasto i komfortowo oraz pewnie się po nim poruszać. Dobrą praktyką jest również znajomość poszczególnych atrakcji turystycznych czy polecanych kawiarni, restauracji i barów, ponieważ z taxi korzystają nie tylko mieszkańcy, ale i osoby z zewnątrz, które mogą nie znać tutejszych realiów i poprosić kierowcę o poradę w kontekście tego, gdzie się udać. Świetna znajomość miasta jest poza tym bardzo ważna z perspektywy tego, że kierowcy zapamiętują, w których miejscach i w jakich godzinach ulice się korkują, dzięki czemu w okresie szczytowego ruchu szybciej dowożą klientów, dobierając optymalną trasę.

Kultura osobista i otwartość na ludzi

Poruszanie się taksówką to nie tylko jeżdżenie samochodem, ale i ciągły kontakt z klientami. Zdecydowanie jest to zatem praca dla ludzi o odpowiedniej kulturze, gdyż do pasażerów trzeba się odnosić z należytym szacunkiem. Poza tym ten zawód pasuje przede wszystkim osobom otwartym i lubiącym społeczne interakcje, gdyż nie brakuje klientów, którzy w toku trasy są chętni do rozmów. Można przy tym poznać naprawdę ciekawe osoby, ponieważ taksówkami chętnie jeżdżą mieszkańcy, ale i krajowi oraz zagraniczni turyści, którzy wybrali się do Lublina.

Czego oczekujemy?

Kandydaci na naszych kierowców muszą rzecz jasna spełniać omówione wymogi dotyczące dobrego rozeznania w mieście i nastawienia względem pasażerów. Aktualnie potrzebujemy kierowców z własnym autem, natomiast nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej i zapewniamy licencję, co jest zdecydowanie korzystne, gdyż nie musisz się przejmować czasochłonnym i uciążliwym uzyskiwaniem uprawnień na własną rękę. W zamian za to będziesz też jeździć swoim samochodem pod szyldem Eko Taxi, czyli renomowanej już obecnie korporacji w Lublinie, z której usług chętnie korzysta wielu mieszkańców. Na pewno nie będziesz zatem narzekać na brak klientów. W porównaniu z prowadzeniem własnej działalności docenisz również z pewnością mniejsze koszty, które trzeba wtedy ponieść na poczet składek czy nakładów potrzebnych na cele marketingowe.

Taksówkarz w Lublinie

Co przyciąga do pracy kierowcy taxi w Lublinie?

Kierowca taxi w Lublinie na pewno nie będzie narzekał na nudną i mało ekscytującą pracę. Jest to rola dla osób lubiących wyzwania i różnorodność, gdyż jeżdżąc taksówką, masz w zasadzie gwarancję, iż każdy dzień będzie inny. Dotyczy to zarówno poruszania się po różnych obszarach miasta, ale i realizowania odmiennych zadań. Jednym z czynników, który bardzo przyciąga do podjęcia się takiego zawodu, jest to, że taksówki jeżdżą w zasadzie cały czas, więc można dobierać sobie godziny pracy zależnie od swoich upodobań czy tego, jakie ma się plany w życiu prywatnym.

Brak rutyny

Choć z pozoru taka praca opiera się głównie na prowadzeniu samochodu, to jest to zajęcie bardzo zróżnicowane. Najpopularniejsze trasy mogą się czasem powtarzać, ale co do zasady każdego dnia wykonasz naprawdę odbiegające od siebie kursy po różnych fragmentach miasta czy okolicy. Do tego dochodzą zmienne warunki pogodowe. W praktyce zatem na pewno nie jest to zajęcie żmudne czy monotonne, zwłaszcza że w wielu korporacjach, w tym Eko Taxi, możesz realizować różne usługi, nie tylko w zakresie tradycyjnych przejazdów. Jeżeli czujesz zatem, że praca w biurze czy na ściśle określonym stanowisku pracy nie jest dla Ciebie, spróbuj sił na taxi, gdzie każdy kolejny dzień pracy będzie równie ekscytujący i wyjątkowy.

Dopasowywanie czasu pracy

Elastyczne godziny pracy to marzenie wielu osób, lecz niestety nieosiągalne przy pracy na etacie. Taksówki mają to do siebie, że funkcjonują praktycznie non-stop – jeżdżą w końcu w ciągu dnia i w nocy, w tym w weekendy i święta. Oznacza to zasadniczo, że taksówkarz może sam ustalić sobie harmonogram pracy, zależnie od tego, jaki styl preferuje, a czasem dopasowując godziny do swoich codziennych obowiązków. Oczywiście można się wpisać w klasyczne ramy i jeździć w dni robocze od rana do późnego popołudnia, ale jeśli wolisz jeździć wieczorami czy nocami, możesz się na to zdecydować.

W czym może pomóc kierowca taxi w Lublinie od Eko Taxi?

Z kierowcą Eko Taxi Lublin dojedziesz bezpiecznie w każde miejsce w mieście i jego okolicy. Oferujemy przy tym konkurencyjne ceny i bardzo dogodne formy zamawiania samych kursów. Nasza oferta jest jednak zdecydowanie bardziej rozbudowana, gdyż taksówkarze mogą pomóc i w szeregu innych usług, nie tylko w zakresie standardowego przewozu osób z jednej lokalizacji do kolejnej.

Klasyczne kursy

Rzecz jasna realizujemy klasyczne przejazdy taksówkami i to w naprawdę przystępnych cenach. Przy opłacie początkowej w wysokości 7,95 zł, stawki za samą trasę wynoszą od zaledwie 1,60 zł/km do 4,20 zł/km zależnie od taryfy. Jeżeli wystąpi taka potrzeba, nasi klienci mogą zamówić za dopłatą większą taksówkę typu kombi, auto bagażowe czy VAN dla 5-6 pasażerów. Dla osób korzystających z usług Eko Taxi w Lublinie została uruchomiona dodatkowa opcja systemu IVR, który umożliwia zamówienie kursu bez udziału dyspozytora. System wczytuje trzy najczęściej wybierane adresy i pozostaje wybrać jeden z nich oraz ustalić, za ile ma być taksówka. Stanowi to znaczące ułatwienie dla klientów, szczególnie zamawiających taksówki w godzinach szczytu, a dla naszych kierowców oznacza to oczywiście więcej opłacalnych dla nich kursów.

Inne usługi

Eko Taxi to nowoczesna korporacji taxi, która poza tradycyjnymi usługami jest nastawiona też na inne, które mogą się okazać bardzo pomocne dla klientów. Poza przewożeniem samych pasażerów nasi kierowcy mogą choćby pomóc w przetransportowaniu przesyłek, jeżeli potrzebujesz dostarczyć coś pilnie w inne miejsce w Lublinie, a nie masz możliwości zrobić tego samemu. Taksówkami Eko Taxi mogą być przewożone zwierzęta, a kierowcy realizują, poza tym cieszącą się sporą popularnością usługę zakupów z dostawą. Mogą to być większe i mniejsze zamówienia, które kierowcy realizują przez całą dobę. To świetne rozwiązanie szczególnie dla mieszkańców Lublina, w sytuacji, gdy nie mogą się sami wybrać na zakupy lub potrzebują coś pilnie uzupełnić, lecz nie mają czasu udać się do sklepu, gdyż są zajęci pracą lub przygotowaniami domu czy mieszkania pod kątem przyjęcia gości.

Kierowca taxi w Lublinie nie będzie narzekał na brak zajęć, jeżeli dołączy do znanej korporacji, z której usług z zaufaniem korzysta wielu klientów. Dodatkowo, ponieważ wymagamy posiadania przez kierowcę własnego samochodu, nie będzie musiał on przyzwyczajać się do nowego pojazdu.

Sama praca jest pod wieloma względami przyjemna dla osób lubiących jeżdżenie samochodem i kontakt z innymi ludźmi. Do tego dochodzą atrakcyjne perspektywy zarobkowe i możliwość ustalania swoich godzin pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany taką karierą, zachęcamy do kontaktu i współpracy z Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lubinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...