Kierowca taxi w Lublinie

Kierowca taxi w Lublinie

Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.

Spis treści
Czym powinien się charakteryzować?
Formalności i wiedza o mieście
Odpowiednie nastawienie względem ludzi
Jakie mamy wymagania w naszej korporacji?
Czemu warto się podjąć takiego zajęcia?
Jakie oferujemy usługi?
Kursy
Inne punkty oferty

Jakie cechy powinien spełniać kierowca taxi w Lublinie?

Kierowca taxi w Lublinie musi mieć stosowne uprawnienia i dobrą wiedzę dotyczącą miasta. Dotyczy to przede wszystkim jego układu, ale nie tylko, gdyż najlepsi taksówkarze posiadają też informacje, które mogą być cenne dla nietutejszych klientów potrzebujących porady. Bardzo ważne jest to, żeby taka osoba zachowywała się profesjonalnie i uprzejmie wobec innych. Między innymi tego spodziewamy się również po kandydatach chętnych do współpracy z naszą korporacją.

Aspekty formalne i znajomość miasta

Absolutną bazą jest to, żeby kandydat na taksówkarza posiadał oczywiście prawo jazdy kategorii B, własny samochód i swobodnie czuł się za kierownicą. Cała praca opiera się na jeżdżeniu pojazdem, więc najlepiej, jeżeli kierowca będzie czerpał z tego przyjemność. Zależnie od przyjętej formy działania dochodzą do tego inne wymogi, gdyż zawód jest licencjonowany – niezrzeszeni taksówkarze muszą przejść samemu proces uzyskania licencji, podczas gdy korporacje mogą pomóc w tym zakresie. Działając na własną rękę, zakłada się też działalność i trzeba dopełniać wiele obowiązków w tym zakresie. Planując jeździć taksówką, musisz także doskonale znać miasto i komfortowo oraz pewnie się po nim poruszać. Dobrą praktyką jest również znajomość poszczególnych atrakcji turystycznych czy polecanych kawiarni, restauracji i barów, ponieważ z taxi korzystają nie tylko mieszkańcy, ale i osoby z zewnątrz, które mogą nie znać tutejszych realiów i poprosić kierowcę o poradę w kontekście tego, gdzie się udać. Świetna znajomość miasta jest poza tym bardzo ważna z perspektywy tego, że kierowcy zapamiętują, w których miejscach i w jakich godzinach ulice się korkują, dzięki czemu w okresie szczytowego ruchu szybciej dowożą klientów, dobierając optymalną trasę.

Kultura osobista i otwartość na ludzi

Poruszanie się taksówką to nie tylko jeżdżenie samochodem, ale i ciągły kontakt z klientami. Zdecydowanie jest to zatem praca dla ludzi o odpowiedniej kulturze, gdyż do pasażerów trzeba się odnosić z należytym szacunkiem. Poza tym ten zawód pasuje przede wszystkim osobom otwartym i lubiącym społeczne interakcje, gdyż nie brakuje klientów, którzy w toku trasy są chętni do rozmów. Można przy tym poznać naprawdę ciekawe osoby, ponieważ taksówkami chętnie jeżdżą mieszkańcy, ale i krajowi oraz zagraniczni turyści, którzy wybrali się do Lublina.

Czego oczekujemy?

Kandydaci na naszych kierowców muszą rzecz jasna spełniać omówione wymogi dotyczące dobrego rozeznania w mieście i nastawienia względem pasażerów. Aktualnie potrzebujemy kierowców z własnym autem, natomiast nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej i zapewniamy licencję, co jest zdecydowanie korzystne, gdyż nie musisz się przejmować czasochłonnym i uciążliwym uzyskiwaniem uprawnień na własną rękę. W zamian za to będziesz też jeździć swoim samochodem pod szyldem Eko Taxi, czyli renomowanej już obecnie korporacji w Lublinie, z której usług chętnie korzysta wielu mieszkańców. Na pewno nie będziesz zatem narzekać na brak klientów. W porównaniu z prowadzeniem własnej działalności docenisz również z pewnością mniejsze koszty, które trzeba wtedy ponieść na poczet składek czy nakładów potrzebnych na cele marketingowe.

Taksówkarz w Lublinie

Co przyciąga do pracy kierowcy taxi w Lublinie?

Kierowca taxi w Lublinie na pewno nie będzie narzekał na nudną i mało ekscytującą pracę. Jest to rola dla osób lubiących wyzwania i różnorodność, gdyż jeżdżąc taksówką, masz w zasadzie gwarancję, iż każdy dzień będzie inny. Dotyczy to zarówno poruszania się po różnych obszarach miasta, ale i realizowania odmiennych zadań. Jednym z czynników, który bardzo przyciąga do podjęcia się takiego zawodu, jest to, że taksówki jeżdżą w zasadzie cały czas, więc można dobierać sobie godziny pracy zależnie od swoich upodobań czy tego, jakie ma się plany w życiu prywatnym.

Brak rutyny

Choć z pozoru taka praca opiera się głównie na prowadzeniu samochodu, to jest to zajęcie bardzo zróżnicowane. Najpopularniejsze trasy mogą się czasem powtarzać, ale co do zasady każdego dnia wykonasz naprawdę odbiegające od siebie kursy po różnych fragmentach miasta czy okolicy. Do tego dochodzą zmienne warunki pogodowe. W praktyce zatem na pewno nie jest to zajęcie żmudne czy monotonne, zwłaszcza że w wielu korporacjach, w tym Eko Taxi, możesz realizować różne usługi, nie tylko w zakresie tradycyjnych przejazdów. Jeżeli czujesz zatem, że praca w biurze czy na ściśle określonym stanowisku pracy nie jest dla Ciebie, spróbuj sił na taxi, gdzie każdy kolejny dzień pracy będzie równie ekscytujący i wyjątkowy.

Dopasowywanie czasu pracy

Elastyczne godziny pracy to marzenie wielu osób, lecz niestety nieosiągalne przy pracy na etacie. Taksówki mają to do siebie, że funkcjonują praktycznie non-stop – jeżdżą w końcu w ciągu dnia i w nocy, w tym w weekendy i święta. Oznacza to zasadniczo, że taksówkarz może sam ustalić sobie harmonogram pracy, zależnie od tego, jaki styl preferuje, a czasem dopasowując godziny do swoich codziennych obowiązków. Oczywiście można się wpisać w klasyczne ramy i jeździć w dni robocze od rana do późnego popołudnia, ale jeśli wolisz jeździć wieczorami czy nocami, możesz się na to zdecydować.

W czym może pomóc kierowca taxi w Lublinie od Eko Taxi?

Z kierowcą Eko Taxi Lublin dojedziesz bezpiecznie w każde miejsce w mieście i jego okolicy. Oferujemy przy tym konkurencyjne ceny i bardzo dogodne formy zamawiania samych kursów. Nasza oferta jest jednak zdecydowanie bardziej rozbudowana, gdyż taksówkarze mogą pomóc i w szeregu innych usług, nie tylko w zakresie standardowego przewozu osób z jednej lokalizacji do kolejnej.

Klasyczne kursy

Rzecz jasna realizujemy klasyczne przejazdy taksówkami i to w naprawdę przystępnych cenach. Przy opłacie początkowej w wysokości 7,95 zł, stawki za samą trasę wynoszą od zaledwie 1,60 zł/km do 4,20 zł/km zależnie od taryfy. Jeżeli wystąpi taka potrzeba, nasi klienci mogą zamówić za dopłatą większą taksówkę typu kombi, auto bagażowe czy VAN dla 5-6 pasażerów. Dla osób korzystających z usług Eko Taxi w Lublinie została uruchomiona dodatkowa opcja systemu IVR, który umożliwia zamówienie kursu bez udziału dyspozytora. System wczytuje trzy najczęściej wybierane adresy i pozostaje wybrać jeden z nich oraz ustalić, za ile ma być taksówka. Stanowi to znaczące ułatwienie dla klientów, szczególnie zamawiających taksówki w godzinach szczytu, a dla naszych kierowców oznacza to oczywiście więcej opłacalnych dla nich kursów.

Inne usługi

Eko Taxi to nowoczesna korporacji taxi, która poza tradycyjnymi usługami jest nastawiona też na inne, które mogą się okazać bardzo pomocne dla klientów. Poza przewożeniem samych pasażerów nasi kierowcy mogą choćby pomóc w przetransportowaniu przesyłek, jeżeli potrzebujesz dostarczyć coś pilnie w inne miejsce w Lublinie, a nie masz możliwości zrobić tego samemu. Taksówkami Eko Taxi mogą być przewożone zwierzęta, a kierowcy realizują, poza tym cieszącą się sporą popularnością usługę zakupów z dostawą. Mogą to być większe i mniejsze zamówienia, które kierowcy realizują przez całą dobę. To świetne rozwiązanie szczególnie dla mieszkańców Lublina, w sytuacji, gdy nie mogą się sami wybrać na zakupy lub potrzebują coś pilnie uzupełnić, lecz nie mają czasu udać się do sklepu, gdyż są zajęci pracą lub przygotowaniami domu czy mieszkania pod kątem przyjęcia gości.

Kierowca taxi w Lublinie nie będzie narzekał na brak zajęć, jeżeli dołączy do znanej korporacji, z której usług z zaufaniem korzysta wielu klientów. Dodatkowo, ponieważ wymagamy posiadania przez kierowcę własnego samochodu, nie będzie musiał on przyzwyczajać się do nowego pojazdu.

Sama praca jest pod wieloma względami przyjemna dla osób lubiących jeżdżenie samochodem i kontakt z innymi ludźmi. Do tego dochodzą atrakcyjne perspektywy zarobkowe i możliwość ustalania swoich godzin pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany taką karierą, zachęcamy do kontaktu i współpracy z Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...