Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!

Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!

Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących miesiącach 2018 roku to wielkie wydarzenia, na których z pewnością nie może nas zabraknąć. Zanim wybierzemy się na jeden z nich, warto zapoznać się z całą szeroką ofertą koncertów, które tym roku uatrakcyjnią czas wolny spędzany w mieście. Być może któreś z wydarzeń sprawi, że odwiedzimy Lublin po raz pierwszy? A może zachęci mieszkańców miasta do wzięcia udziału w naprawdę spektakularnym widowisku? Dowiedzmy się, na jakie koncerty wybrać się w Lublinie w 2018 roku!

Spis treści:
Arena Lublin, Plac Zamkowy, Ogród Saski… gdzie jeszcze odbywają się koncerty w Lublinie?
Poznaj repertuar lubelskiej Filharmonii na nadchodzące miesiące
Koncerty i wydarzenia w Lublinie zaplanowane na maj
Koncerty w Hali Globus w Lublinie
Specjalne wydarzenie na Hali Globus, czyli wyjątkowy koncert andrzejkowy!
Powrót z koncertu – oferta taniej firmy taksówkarskiej Eko Taxi w Lublinie

Arena Lublin, Plac Zamkowy, Ogród Saski… gdzie jeszcze odbywają się koncerty w Lublinie?

Najgłośniejsze i przyciągające największą uwagę publiczności koncerty w Lublinie odbywają się na stadionie Areny Lublin, na Placu Zamkowym i w Ogrodzie Saskim. Zupełnie innych wydarzeń możemy jednak spodziewać się na Arenie, a zupełnie innych w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego. Niezależnie od tego, jakiego typu muzyki chcielibyśmy posłuchać na koncercie, warto na bieżąco śledzić informacje o wydarzeniach w tych trzech miejscach, a także w kilku innych, o których szerzej wspomnimy w dalszej części tego artykułu. O ile czasem wielkie koncerty czy wydarzenia muzyczne zaplanowane są już nawet na rok wcześniej i szeroko reklamowane, o tyle liczne eventy choćby na Arenie Lublin często ogłasza się z nieco mniejszym wyprzedzeniem. Dlatego też nie jesteśmy jeszcze w stanie szerzej opisać oferty muzycznej Areny na 2018 rok. Liczymy jednak, że pierwsze informacje o koncertach pojawią się już niedługo – w zeszłym roku pierwsze doniesienia o wydarzeniach muzycznych odbywających się na stadionie pojawiły się już pod koniec marca. A pamiętajmy, że trwający ponad tydzień długi majowy weekend w tym roku z pewnością będzie sprzyjał różnego typu wydarzeniom w całym mieście, w tym również koncertom muzyki popularnej, festiwalom i innym eventom dla fanów muzyki i nie tylko!

Koncerty i wydarzenia w Lublinie zaplanowane na maj – co zobaczymy w Hali Globus?

Jednym z miejsc w Lublinie, które zaplanowało już koncerty na nadchodzący rok, w tym również na sprzyjający turystom maj, jest Hala Globus. W tym wiosennym miesiącu możemy wybrać się tu na dwa wyjątkowe koncerty, choć żaden z nich nie został zaplanowany na czas weekendu majowego. Jeden z nich to finałowy koncert trasy koncertowej rodzimych lubelskich artystów, a drugie wydarzenie celebruje 20-lecie pewnego słynnego zespołu polskiej sceny muzycznej. O jakie formacje chodzi? Odpowiadamy!

Publiczność podczas koncertów w Lublinie

Bracia

Już 12 maja 2018 roku na Hali Globus w Lublinie odbędzie się finałowy koncert trasy promującej płytę „Zaklęty krąg”, nagranej przez pochodzących z naszego miasta braci Cugowskich, czyli dwóch synów słynnego Krzysztofa Cugowskiego, będącego rozpoznawalnym głosem Budki Suflera. Występują oni pod szyldem zespołu „Bracia”, który od założenia w 1997 roku działa na polskiej scenie muzycznej nieprzerwanie od ponad 20 lat. Zespół został w tym czasie wielokrotnie nominowany; między innymi do Nagrody Muzycznej Fryderyk oraz nagrodzony w innych konkursach muzycznych. Podczas koncertu z pewnością usłyszymy tytułową piosenkę z najnowszego albumu, czyli „Zaklęty krąg”, jak i pozostałe utwory z wydanej w 2016 roku płyty, a także największe przeboje zespołu z całych 20 lat działalności. Bilety na wydarzenie są już dostępne, a ich ceny zaczynają się od 69 zł.

Golec uOrkiestra

Tylko kilkanaście dni później, bo już 25 maja, 20-lecie swojej działalności obchodzić będą też inni słynni bracia polskiej sceny muzycznej, czyli Łukasz i Paweł Golec, znani szerszej publiczności jako zespół Golec uOrkiestra. Grupa ta łączy w swojej muzyce wpływy góralskie i etniczne z bardziej popularnymi nurtami takimi jak pop, disco czy rock’n’roll. Nie ma chyba osoby, która nie znałaby ich największych hitów; „Słodycze”, „Ściernisco” czy „Pędzą konie” śpiewała w swoim czasie cała Polska, a niemal wszystkie płyty uzyskały status platynowego krążka. Pod koniec maja będziemy więc mogli w Lublinie posłuchać tych melodii raz jeszcze i przypomnieć sobie najpopularniejsze utwory zespołu. Bilety są już dostępne w cenach 89 zł (ulgowe) i 119 zł (normalne).

Koncerty w Hali Globus w Lublinie

Hala Globus w Lublinie zaplanowała jak dotąd nie tylko koncerty na maj, lecz również kilka wydarzeń na późniejsze miesiące 2018 roku, a nawet jedno wydarzenie na początek roku 2019. Na jakie koncerty warto więc wybrać się tu jesienią i zimą?

Tribute to Dirty Dancing

Jesienią na Hali Globus będziemy mogli zobaczyć wyjątkowe wydarzenie artystyczne będące hołdem dla musicalu „Dirty Dancing”, nakręconego w 1987 roku. Film ten, w którym główne role zagrali Patrick Swayze i Jennifer Grey, należy już dziś do kanonu dzieł tego rodzaju, a jego oprawa taneczna i muzyczna są niezmiennie doceniane mimo upływających lat. Po 30 latach od premiery stworzono więc przedstawienie, które raz jeszcze opowiada nam historię dwójki ludzi zakochanych w tańcu oraz w sobie nawzajem. Spektakl „Tribute to Dirty Dancing Music&Dance Show” wystawiono już na deskach licznych teatrów w całej Polsce. Ogromnym hitem stał się on także w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma, gdzie postanowiono pokazać go publiczności aż 12 razy. Teraz również mieszkańcy i goście Lublina będą mieli okazję zobaczyć to wyjątkowe widowisko z pogranicza muzyki i tańca, podczas którego hity z filmu zostaną zagrane przez artystów na żywo, a tancerze zaprezentują nam nowe interpretacje znanych układów z „Dirty Dancing”. Bilety na wydarzenie, które odbędzie się 12 listopada 2018 roku, dostępne są w cenach od 79 do 129 złotych, w zależności od wybranego miejsca na sali.

Tribute to…

Kolejnym koncertem z serii „Tribute to…” w lubelskiej Hali Globus będzie spektakl, podczas którego dziesięciu polskich wykonawców zaśpiewa największe przeboje gwiazd, które miały ogromny wpływ na muzykę na całym świecie. Usłyszymy tu utwory między innymi takich wokalistów jak Prince, Michael Jackson, George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury czy John Lennon. Wszystkie utwory zostaną zagrane na żywo przez stuosobową orkiestrę symfoniczną, a pokaz urozmaicał będzie chór składający się aż z 80 osób oraz liczni tancerze i akrobaci. Prowadzenie wydarzenia powierzono Edycie Herbuś i Piotrowi Polkowi. Na ten spektakl w Hali Globus zapraszamy 18 listopada 2018 roku. W zależności od wybranego miejsca bilety możemy kupić w cenach od 99 do nawet 299 złotych.

3. Koncert Muzyki Filmowej w Lublinie

Na początku 2019 roku, 17 lutego, będziemy mogli wziąć także udział w 3. Koncercie Muzyki Filmowej w Lublinie organizowanym w Hali Globus. Wydarzenie to, zapoczątkowane w 2017 roku, gościło już gwiazdy takie jak Justyna Steczkowska, Kayah czy Gabriel Fleszar. W 2018 roku mogliśmy posłuchać tu też utworów wykonanych przez Polską Orkiestrę Muzyki Filmowej pod batutą Przemysława Pasternaka. Jeśli chodzi o trzecią edycję koncertu, nie znamy jeszcze niestety żadnych szczegółów poza datą. Możemy jednak mieć pewność, że zaproszone zostaną gwiazdy największego formatu, a wydarzenie zrobi na nas ogromne wrażenie. Również na ten koncert możemy kupić już bilety. Są one dostępne w cenach od 99 do 249 złotych, w zależności od wybranego miejsca.

Koncert muzyki klasycznej w Lublinie

Specjalne wydarzenie na Hali Globus, czyli wyjątkowy koncert andrzejkowy!

Z okazji Andrzejek Hala Globus zaprasza nas na koncert, który odbędzie się 1 grudnia 2018 roku. Wystąpią tu wtedy gwiazdy takie jak Zenon Martyniuk, Francesco Napoli, Sound of Boney M oraz Fancy. Możemy więc oczekiwać przede wszystkim takich hitów, jak „Przez twe oczy zielone” Martyniuka czy „Daddy Cool” znanego w latach 80. zespołu Boney M. Włoski piosenkarz z pewnością zaśpiewa również swoje największe przeboje, czyli „Balla Balla” czy „Ciao Italia”, a niemiecki artysta występujący pod pseudonimem Fancy przypomni nam hity sceny disco lat 80. takie jak „Flames of love” i „Slice me nice”.

Również na to wydarzenie możemy już nabywać bilety. Zapłacimy tu 99 złotych za miejsce stojące na płycie, 129 złotych za miejsce siedzące na trybunach lub 149 złotych za miejsca stojące w strefie Golden VIP.

Poznaj repertuar koncertów na nadchodzące miesiące w Filharmonii w Lublinie

Fani nieco bardziej klasycznej i nie aż tak popularnej muzyki na pewno chętnie wybiorą się raczej do Filharmonii w Lublinie, która również zaplanowała już liczne koncerty na nadchodzące miesiące.

Kwiecień

W kwietniu na deskach Filharmonii w Lublinie będziemy mogli wysłuchać między innymi Wielkiego Koncertu Wielkanocnego. 6 kwietnia zaplanowano tu bowiem wydarzenie muzyczne oparte na dziele Georga Friedricha Haendela „Mesjasz”. Koncert zagra Zespół Muzyki Dawnej Konfraternia Caper Lublinensis, a za oprawę wokalną odpowiedzialny będzie Chór Filharmonii im. H. Wieniawskiego Lutnia Lubelska.

Na scenie Filharmonii w kwietniu usłyszymy też koncerty gwiazd takich jak Artur Andrus, Lao Che czy Julia Pietrucha. Ze sceny zabrzmią też znane ballady Bułata Okudżawy, a fani muzyki symfonicznej z pewnością chętnie usłyszą Koncert Symfoniczny w wykonaniu Przemysława Figajskiego (dyrygent), Anny Wandtke (skrzypce) i Przemysława Witka (fortepian), podczas którego zabrzmią dzieła takie jak „Holzwege” Tomasza Sikorskiego, muzyka inspirowana „Faustem” Goethego, a także po raz pierwszy na świecie wykonany zostanie koncert fortepianowy Mikołaja Hertela zatytułowany „Rzecz o Jasnowidzącym z Lublina” .

Maj

W maju lubelska filharmonia zaprasza nas przede wszystkim na liczne koncerty z okazji XXII Forum Lutosławskiego. Szczególnie warto wybrać się na koncert muzyki kameralnej Pawła Łukaszewskiego, czy też koncert duetu Jerzy Salwarowski (dyrygent) & Dariusz Waćkowski (kontrabas).

Również w maju usłyszymy także koncert Zespołu Muzyki Dawnej Konfraternia Caper Lublinensis, podczas którego wykonane zostaną inwencje na skrzypce włoskiego kompozytora Francesco Antonio Bonportiego. Innym ciekawym wydarzeniem będzie również koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, który odbędzie się 28 maja 2018 roku. Zagrają na nim orkiestry dęte działające przy Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Motyczu oraz przy Zespole Szkół w Józefowie n. Wisłą.

Czerwiec

1 czerwca 2018 roku Filharmonia Lubelska zaprasza nas na ostatni regularny koncert symfoniczny w tym sezonie, podczas którego wraz z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej wystąpi amerykański dyrygent chińskiego pochodzenia, znany na całym świecie Cheung Chau. Jest on dyrektorem orkiestry symfonicznej i kameralnej Utah Valley University w Stanach Zjednoczonych, a jednocześnie pełni też funkcję dyrektora naczelnego i artystycznego Sinfonietty Polonii w Poznaniu. Jest także stałym dyrygentem gościnnym Filharmonii Lubelskiej i Hunan Symphony w Chinach. Podczas koncertu wykonane zostaną fragmenty koncertu na flet i harfę Mozarta, koncertu na trąbkę i orkiestrę Es dur Hob Haydna oraz suita nr 2 Manuela de Falla z baletu „Trójgraniasty kapelusz”.

Uroczyste zakończenie sezonu 2017/2018 odbędzie się tydzień później, 8 czerwca 2018. Podczas tego koncertu wystąpią Orkiestra Symfoniczna i Chór Lutnia Lubelska Filharmonii Lubelskiej, a w programie przewidziane są między innymi utwory Richarda Wagnera, Giuseppe Verdiego oraz Carla Marii von Webera. Usłyszymy również poemat symfoniczny „Zygmunt August i Barbara” autorstwa Henryka Opieńskiego oraz „Akropolis kantata na chór mieszany i orkiestrę do słów Stanisława Wyspiańskiego” Grażyny Bacewicz. 15 czerwca 2018 roku odbędzie się natomiast zakończenie sezonu Zespołu Muzyki Dawnej Konfraternia Caper Lublinensis, podczas której zespół wraz z dyrygentem Przemysławem Fiugajskim i skrzypkiem Robertem Baharą zagrają „Trzy utwory w dawnym stylu” Krzysztofa Pendereckiego, Koncert skrzypcowy D-dur KV 218 Wolfganga Amadeusza Mozarta oraz „Pożegnalną” Symfonię nr 45 fis-moll Josepha Haydna.

Powrót z koncertu – oferta taniej firmy taksówkarskiej Eko Taxi w Lublinie

Niezależnie od tego, na jaki koncert się wybierzemy i w której części Lublina będzie się on odbywał, musimy zadbać nie tylko o bilety, lecz również o bezpieczny powrót do domu czy hotelu. W tym jednak z pewnością pomoże nam oferta firmy Eko Taxi. Ta działająca w Lublinie firma taksówkarska oferuje nam bowiem naprawdę konkurencyjne ceny, które sprawiają, że podróż taksówką nie musi już kojarzyć się z poważnym wydatkiem. Eko Taxi nalicza bowiem tylko 1,60 zł za kilometr podczas I taryfy, a podczas II taryfy cena wzrasta jedynie do 2,40 zł za kilometr.

Taksówką Eko Taxi wrócisz z koncertu w Lublinie

W każdej taksówce Eko Taxi możemy zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą. Możemy również skorzystać tu z usług płatności bezgotówkowej dla firm lub klientów indywidualnych, a także z wygodnych biletów przejazdowych. Taksówkę Eko Taxi zamówimy zarówno przez telefon, Internet, jak i przez specjalną aplikację, dzięki czemu cały proces jest maksymalnie ułatwiony tak, aby każdy klient mógł skontaktować się z firmą w wybrany sposób.

Firma Eko Taxi przyjmuje także dodatkowe zlecenia, takie jak obsługa imprez, przewozy VIP czy inne zlecenia indywidualne. Możemy także powierzyć jej wykonanie zakupów na telefon, które realizowane są przez całą dobę. Rodzice z pewnością docenią jeszcze jedną opcję, jaką jest monitorowany przewóz dzieci. Jeżeli nasze nastoletnie pociechy wybiorą się na koncert kończący się w środku nocy, możemy mieć pewność, że Eko Taxi dowiezie je bezpiecznie pod same drzwi naszego domu.

Może Cię zainteresować również

 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lubinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...