Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!

Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!

Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących miesiącach 2018 roku to wielkie wydarzenia, na których z pewnością nie może nas zabraknąć. Zanim wybierzemy się na jeden z nich, warto zapoznać się z całą szeroką ofertą koncertów, które tym roku uatrakcyjnią czas wolny spędzany w mieście. Być może któreś z wydarzeń sprawi, że odwiedzimy Lublin po raz pierwszy? A może zachęci mieszkańców miasta do wzięcia udziału w naprawdę spektakularnym widowisku? Dowiedzmy się, na jakie koncerty wybrać się w Lublinie w 2018 roku!

Spis treści:
Arena Lublin, Plac Zamkowy, Ogród Saski… gdzie jeszcze odbywają się koncerty w Lublinie?
Poznaj repertuar lubelskiej Filharmonii na nadchodzące miesiące
Koncerty i wydarzenia w Lublinie zaplanowane na maj
Koncerty w Hali Globus w Lublinie
Specjalne wydarzenie na Hali Globus, czyli wyjątkowy koncert andrzejkowy!
Powrót z koncertu – oferta taniej firmy taksówkarskiej Eko Taxi w Lublinie

Arena Lublin, Plac Zamkowy, Ogród Saski… gdzie jeszcze odbywają się koncerty w Lublinie?

Najgłośniejsze i przyciągające największą uwagę publiczności koncerty w Lublinie odbywają się na stadionie Areny Lublin, na Placu Zamkowym i w Ogrodzie Saskim. Zupełnie innych wydarzeń możemy jednak spodziewać się na Arenie, a zupełnie innych w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego. Niezależnie od tego, jakiego typu muzyki chcielibyśmy posłuchać na koncercie, warto na bieżąco śledzić informacje o wydarzeniach w tych trzech miejscach, a także w kilku innych, o których szerzej wspomnimy w dalszej części tego artykułu. O ile czasem wielkie koncerty czy wydarzenia muzyczne zaplanowane są już nawet na rok wcześniej i szeroko reklamowane, o tyle liczne eventy choćby na Arenie Lublin często ogłasza się z nieco mniejszym wyprzedzeniem. Dlatego też nie jesteśmy jeszcze w stanie szerzej opisać oferty muzycznej Areny na 2018 rok. Liczymy jednak, że pierwsze informacje o koncertach pojawią się już niedługo – w zeszłym roku pierwsze doniesienia o wydarzeniach muzycznych odbywających się na stadionie pojawiły się już pod koniec marca. A pamiętajmy, że trwający ponad tydzień długi majowy weekend w tym roku z pewnością będzie sprzyjał różnego typu wydarzeniom w całym mieście, w tym również koncertom muzyki popularnej, festiwalom i innym eventom dla fanów muzyki i nie tylko!

Koncerty i wydarzenia w Lublinie zaplanowane na maj – co zobaczymy w Hali Globus?

Jednym z miejsc w Lublinie, które zaplanowało już koncerty na nadchodzący rok, w tym również na sprzyjający turystom maj, jest Hala Globus. W tym wiosennym miesiącu możemy wybrać się tu na dwa wyjątkowe koncerty, choć żaden z nich nie został zaplanowany na czas weekendu majowego. Jeden z nich to finałowy koncert trasy koncertowej rodzimych lubelskich artystów, a drugie wydarzenie celebruje 20-lecie pewnego słynnego zespołu polskiej sceny muzycznej. O jakie formacje chodzi? Odpowiadamy!

Publiczność podczas koncertów w Lublinie

Bracia

Już 12 maja 2018 roku na Hali Globus w Lublinie odbędzie się finałowy koncert trasy promującej płytę „Zaklęty krąg”, nagranej przez pochodzących z naszego miasta braci Cugowskich, czyli dwóch synów słynnego Krzysztofa Cugowskiego, będącego rozpoznawalnym głosem Budki Suflera. Występują oni pod szyldem zespołu „Bracia”, który od założenia w 1997 roku działa na polskiej scenie muzycznej nieprzerwanie od ponad 20 lat. Zespół został w tym czasie wielokrotnie nominowany; między innymi do Nagrody Muzycznej Fryderyk oraz nagrodzony w innych konkursach muzycznych. Podczas koncertu z pewnością usłyszymy tytułową piosenkę z najnowszego albumu, czyli „Zaklęty krąg”, jak i pozostałe utwory z wydanej w 2016 roku płyty, a także największe przeboje zespołu z całych 20 lat działalności. Bilety na wydarzenie są już dostępne, a ich ceny zaczynają się od 69 zł.

Golec uOrkiestra

Tylko kilkanaście dni później, bo już 25 maja, 20-lecie swojej działalności obchodzić będą też inni słynni bracia polskiej sceny muzycznej, czyli Łukasz i Paweł Golec, znani szerszej publiczności jako zespół Golec uOrkiestra. Grupa ta łączy w swojej muzyce wpływy góralskie i etniczne z bardziej popularnymi nurtami takimi jak pop, disco czy rock’n’roll. Nie ma chyba osoby, która nie znałaby ich największych hitów; „Słodycze”, „Ściernisco” czy „Pędzą konie” śpiewała w swoim czasie cała Polska, a niemal wszystkie płyty uzyskały status platynowego krążka. Pod koniec maja będziemy więc mogli w Lublinie posłuchać tych melodii raz jeszcze i przypomnieć sobie najpopularniejsze utwory zespołu. Bilety są już dostępne w cenach 89 zł (ulgowe) i 119 zł (normalne).

Koncerty w Hali Globus w Lublinie

Hala Globus w Lublinie zaplanowała jak dotąd nie tylko koncerty na maj, lecz również kilka wydarzeń na późniejsze miesiące 2018 roku, a nawet jedno wydarzenie na początek roku 2019. Na jakie koncerty warto więc wybrać się tu jesienią i zimą?

Tribute to Dirty Dancing

Jesienią na Hali Globus będziemy mogli zobaczyć wyjątkowe wydarzenie artystyczne będące hołdem dla musicalu „Dirty Dancing”, nakręconego w 1987 roku. Film ten, w którym główne role zagrali Patrick Swayze i Jennifer Grey, należy już dziś do kanonu dzieł tego rodzaju, a jego oprawa taneczna i muzyczna są niezmiennie doceniane mimo upływających lat. Po 30 latach od premiery stworzono więc przedstawienie, które raz jeszcze opowiada nam historię dwójki ludzi zakochanych w tańcu oraz w sobie nawzajem. Spektakl „Tribute to Dirty Dancing Music&Dance Show” wystawiono już na deskach licznych teatrów w całej Polsce. Ogromnym hitem stał się on także w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma, gdzie postanowiono pokazać go publiczności aż 12 razy. Teraz również mieszkańcy i goście Lublina będą mieli okazję zobaczyć to wyjątkowe widowisko z pogranicza muzyki i tańca, podczas którego hity z filmu zostaną zagrane przez artystów na żywo, a tancerze zaprezentują nam nowe interpretacje znanych układów z „Dirty Dancing”. Bilety na wydarzenie, które odbędzie się 12 listopada 2018 roku, dostępne są w cenach od 79 do 129 złotych, w zależności od wybranego miejsca na sali.

Tribute to…

Kolejnym koncertem z serii „Tribute to…” w lubelskiej Hali Globus będzie spektakl, podczas którego dziesięciu polskich wykonawców zaśpiewa największe przeboje gwiazd, które miały ogromny wpływ na muzykę na całym świecie. Usłyszymy tu utwory między innymi takich wokalistów jak Prince, Michael Jackson, George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury czy John Lennon. Wszystkie utwory zostaną zagrane na żywo przez stuosobową orkiestrę symfoniczną, a pokaz urozmaicał będzie chór składający się aż z 80 osób oraz liczni tancerze i akrobaci. Prowadzenie wydarzenia powierzono Edycie Herbuś i Piotrowi Polkowi. Na ten spektakl w Hali Globus zapraszamy 18 listopada 2018 roku. W zależności od wybranego miejsca bilety możemy kupić w cenach od 99 do nawet 299 złotych.

3. Koncert Muzyki Filmowej w Lublinie

Na początku 2019 roku, 17 lutego, będziemy mogli wziąć także udział w 3. Koncercie Muzyki Filmowej w Lublinie organizowanym w Hali Globus. Wydarzenie to, zapoczątkowane w 2017 roku, gościło już gwiazdy takie jak Justyna Steczkowska, Kayah czy Gabriel Fleszar. W 2018 roku mogliśmy posłuchać tu też utworów wykonanych przez Polską Orkiestrę Muzyki Filmowej pod batutą Przemysława Pasternaka. Jeśli chodzi o trzecią edycję koncertu, nie znamy jeszcze niestety żadnych szczegółów poza datą. Możemy jednak mieć pewność, że zaproszone zostaną gwiazdy największego formatu, a wydarzenie zrobi na nas ogromne wrażenie. Również na ten koncert możemy kupić już bilety. Są one dostępne w cenach od 99 do 249 złotych, w zależności od wybranego miejsca.

Koncert muzyki klasycznej w Lublinie

Specjalne wydarzenie na Hali Globus, czyli wyjątkowy koncert andrzejkowy!

Z okazji Andrzejek Hala Globus zaprasza nas na koncert, który odbędzie się 1 grudnia 2018 roku. Wystąpią tu wtedy gwiazdy takie jak Zenon Martyniuk, Francesco Napoli, Sound of Boney M oraz Fancy. Możemy więc oczekiwać przede wszystkim takich hitów, jak „Przez twe oczy zielone” Martyniuka czy „Daddy Cool” znanego w latach 80. zespołu Boney M. Włoski piosenkarz z pewnością zaśpiewa również swoje największe przeboje, czyli „Balla Balla” czy „Ciao Italia”, a niemiecki artysta występujący pod pseudonimem Fancy przypomni nam hity sceny disco lat 80. takie jak „Flames of love” i „Slice me nice”.

Również na to wydarzenie możemy już nabywać bilety. Zapłacimy tu 99 złotych za miejsce stojące na płycie, 129 złotych za miejsce siedzące na trybunach lub 149 złotych za miejsca stojące w strefie Golden VIP.

Poznaj repertuar koncertów na nadchodzące miesiące w Filharmonii w Lublinie

Fani nieco bardziej klasycznej i nie aż tak popularnej muzyki na pewno chętnie wybiorą się raczej do Filharmonii w Lublinie, która również zaplanowała już liczne koncerty na nadchodzące miesiące.

Kwiecień

W kwietniu na deskach Filharmonii w Lublinie będziemy mogli wysłuchać między innymi Wielkiego Koncertu Wielkanocnego. 6 kwietnia zaplanowano tu bowiem wydarzenie muzyczne oparte na dziele Georga Friedricha Haendela „Mesjasz”. Koncert zagra Zespół Muzyki Dawnej Konfraternia Caper Lublinensis, a za oprawę wokalną odpowiedzialny będzie Chór Filharmonii im. H. Wieniawskiego Lutnia Lubelska.

Na scenie Filharmonii w kwietniu usłyszymy też koncerty gwiazd takich jak Artur Andrus, Lao Che czy Julia Pietrucha. Ze sceny zabrzmią też znane ballady Bułata Okudżawy, a fani muzyki symfonicznej z pewnością chętnie usłyszą Koncert Symfoniczny w wykonaniu Przemysława Figajskiego (dyrygent), Anny Wandtke (skrzypce) i Przemysława Witka (fortepian), podczas którego zabrzmią dzieła takie jak „Holzwege” Tomasza Sikorskiego, muzyka inspirowana „Faustem” Goethego, a także po raz pierwszy na świecie wykonany zostanie koncert fortepianowy Mikołaja Hertela zatytułowany „Rzecz o Jasnowidzącym z Lublina” .

Maj

W maju lubelska filharmonia zaprasza nas przede wszystkim na liczne koncerty z okazji XXII Forum Lutosławskiego. Szczególnie warto wybrać się na koncert muzyki kameralnej Pawła Łukaszewskiego, czy też koncert duetu Jerzy Salwarowski (dyrygent) & Dariusz Waćkowski (kontrabas).

Również w maju usłyszymy także koncert Zespołu Muzyki Dawnej Konfraternia Caper Lublinensis, podczas którego wykonane zostaną inwencje na skrzypce włoskiego kompozytora Francesco Antonio Bonportiego. Innym ciekawym wydarzeniem będzie również koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, który odbędzie się 28 maja 2018 roku. Zagrają na nim orkiestry dęte działające przy Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Motyczu oraz przy Zespole Szkół w Józefowie n. Wisłą.

Czerwiec

1 czerwca 2018 roku Filharmonia Lubelska zaprasza nas na ostatni regularny koncert symfoniczny w tym sezonie, podczas którego wraz z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej wystąpi amerykański dyrygent chińskiego pochodzenia, znany na całym świecie Cheung Chau. Jest on dyrektorem orkiestry symfonicznej i kameralnej Utah Valley University w Stanach Zjednoczonych, a jednocześnie pełni też funkcję dyrektora naczelnego i artystycznego Sinfonietty Polonii w Poznaniu. Jest także stałym dyrygentem gościnnym Filharmonii Lubelskiej i Hunan Symphony w Chinach. Podczas koncertu wykonane zostaną fragmenty koncertu na flet i harfę Mozarta, koncertu na trąbkę i orkiestrę Es dur Hob Haydna oraz suita nr 2 Manuela de Falla z baletu „Trójgraniasty kapelusz”.

Uroczyste zakończenie sezonu 2017/2018 odbędzie się tydzień później, 8 czerwca 2018. Podczas tego koncertu wystąpią Orkiestra Symfoniczna i Chór Lutnia Lubelska Filharmonii Lubelskiej, a w programie przewidziane są między innymi utwory Richarda Wagnera, Giuseppe Verdiego oraz Carla Marii von Webera. Usłyszymy również poemat symfoniczny „Zygmunt August i Barbara” autorstwa Henryka Opieńskiego oraz „Akropolis kantata na chór mieszany i orkiestrę do słów Stanisława Wyspiańskiego” Grażyny Bacewicz. 15 czerwca 2018 roku odbędzie się natomiast zakończenie sezonu Zespołu Muzyki Dawnej Konfraternia Caper Lublinensis, podczas której zespół wraz z dyrygentem Przemysławem Fiugajskim i skrzypkiem Robertem Baharą zagrają „Trzy utwory w dawnym stylu” Krzysztofa Pendereckiego, Koncert skrzypcowy D-dur KV 218 Wolfganga Amadeusza Mozarta oraz „Pożegnalną” Symfonię nr 45 fis-moll Josepha Haydna.

Powrót z koncertu – oferta taniej firmy taksówkarskiej Eko Taxi w Lublinie

Niezależnie od tego, na jaki koncert się wybierzemy i w której części Lublina będzie się on odbywał, musimy zadbać nie tylko o bilety, lecz również o bezpieczny powrót do domu czy hotelu. W tym jednak z pewnością pomoże nam oferta firmy Eko Taxi. Ta działająca w Lublinie firma taksówkarska oferuje nam bowiem naprawdę konkurencyjne ceny, które sprawiają, że podróż taksówką nie musi już kojarzyć się z poważnym wydatkiem. Eko Taxi nalicza bowiem tylko 1,60 zł za kilometr podczas I taryfy, a podczas II taryfy cena wzrasta jedynie do 2,40 zł za kilometr.

Taksówką Eko Taxi wrócisz z koncertu w Lublinie

W każdej taksówce Eko Taxi możemy zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą. Możemy również skorzystać tu z usług płatności bezgotówkowej dla firm lub klientów indywidualnych, a także z wygodnych biletów przejazdowych. Taksówkę Eko Taxi zamówimy zarówno przez telefon, Internet, jak i przez specjalną aplikację, dzięki czemu cały proces jest maksymalnie ułatwiony tak, aby każdy klient mógł skontaktować się z firmą w wybrany sposób.

Firma Eko Taxi przyjmuje także dodatkowe zlecenia, takie jak obsługa imprez, przewozy VIP czy inne zlecenia indywidualne. Możemy także powierzyć jej wykonanie zakupów na telefon, które realizowane są przez całą dobę. Rodzice z pewnością docenią jeszcze jedną opcję, jaką jest monitorowany przewóz dzieci. Jeżeli nasze nastoletnie pociechy wybiorą się na koncert kończący się w środku nocy, możemy mieć pewność, że Eko Taxi dowiezie je bezpiecznie pod same drzwi naszego domu.

Może Cię zainteresować również

 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.