Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?

Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?

Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.

Spis treści
Kto poszukuje takich usług?
Tutejsza społeczność
Zwiedzający
Usługi dla firm
Atrakcyjne stawki
Proces zamówienia
Różnorodność usług

Zastanawiasz się, kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?

Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? Od razu nasuwa się myśl, że będą to mieszkańcy miasta, których jest po prostu najwięcej. Rzecz jasna nie wszyscy wybierają taksówki, ale robi to wielu z nich i to niezależnie od grup społecznych, w które się wpisują. Na pewno jest też to ciekawa opcja dla przybyszów z innych rejonów kraju czy nawet zagranicznych odwiedzających, którzy postanowili odkryć uroki tego regionu. Wręcz zaskakująco duży udział w ogólnej liczbie kursów mają w szczególności firmy, dla których możliwość zamówienia przewozu stanowi spore ułatwienie w codziennych zadaniach, które wykraczają poza granice samego biura.

Mieszkańcy

Lublin znajduje się w dziesiątce największych miast w Polsce, jeżeli chodzi o liczbę mieszkańców. Funkcjonuje tu znacznie ponad 300 tysięcy osób, co generuje duże zapotrzebowanie na usługi taxi. Oczywiście nie brakuje osób, które twardo optują przy poruszaniu się własnymi samochodami czy komunikacją miejską. Dużo ludzi preferuje jednak taksówki lub zależnie od sytuacji korzysta z różnych możliwości, uwzględniając swoje potrzeby w danym momencie. Taxi jest o wiele bardziej komfortowe od transportu publicznego, a kierowcy posiadający własne pojazdy często wolą się przesiąść na fotel pasażera, jeżeli podróżują w godzinach szczytu, gdy mogą nie tylko utknąć w korkach, ale i mieć problemy z zaparkowaniem samochodu. W praktyce największą zatem grupą korzystającą z usług taksówkarskich są właśnie mieszkańcy Lublina i okolic. Warto mieć na uwadze, że wśród nich znajdują się natomiast osoby o zupełnie różnych profilach. Może to być dobre rozwiązanie dla osób starszych, które nie mogą już same prowadzić samochodu, a taksówki będą dla nich nieporównywalnie bardziej komfortowe od autobusów. Usługi taxi są znakomite także dla dorosłych mieszkańców, którzy dojeżdżają każdego dnia do pracy w godzinach, w których ulice mogą być mocno zatłoczone. Oprócz tego taksówki sprawdzają się dla studentów, szczególnie gdy odnajdą oni firmę przewozową z dobrymi cenami. Takie kursy przydadzą się wtedy nie tylko w drodze na uczelnię, ale i w ramach wieczornych oraz nocnych przejazdów do barów czy klubów.

Turyści

Dużym atutem Lublina jest dość rozbudowana gałąź turystyczna. Wiąże się to z tym, że samo miasto jest piękne architektonicznie, a do tego posiada mnóstwo zabytków, które nadają się do zwiedzania dla osób w zasadzie w każdym wieku. Co więcej, atrakcji jest tu dużo, ale są do tego zróżnicowane. Chętnie przyjeżdżają tu zatem pojedynczy podróżni, pary, grupy przyjaciół, ale i całe rodziny z dziećmi, ponieważ każdy turysta znajdzie coś dla siebie. Lublin przyciąga zarówno weekendowo, jak i na dłuższy pobyt. Z czasem zyskał on na tyle uznania, że pojawili się tutaj również zagraniczni turyści. Większość odwiedzających łączy to, że nie są zaznajomieni z wewnętrznym transportem publicznym, więc taksówki mogą być dla nich dosłownie idealnym rozwiązaniem. Turyści z zasady nie znają raczej miasta, więc jeżdżenie własnym autem czy nawet komunikacją miejską bywa uciążliwe, ponieważ łatwo się pomylić, utknąć w zatłoczonym rejonie miasta czy pojechać w zupełnie inne miejsce niż się planowało. Dlatego podróż taxi wiąże się z większym komfortem i poczuciem bezpieczeństwa. Choć Lublin jest przyjaznym miastem, jak każda większa metropolia ma rejony, w których po zmroku można się czuć nieco mniej pewnie, jeżeli nie jest się tutejszym. Taksówki dowożą bezpośrednio z punktu A do punktu B, a co więcej kierowcy w razie potrzeby mogą posłużyć i cenną poradą w zakresie tego, gdzie warto się wybrać, nie tylko pod kątem zwiedzania, ale i jedzenia czy spędzenia czasu wolnego.

Centrum Lublina

Lokalne przedsiębiorstwa

W Lublinie działa dużo mniejszych, lokalnych firm, a do tego znajdują się tu różne oddziały większych podmiotów krajowych i zagranicznych. Z usług taxi chętnie korzystają zatem i przedsiębiorstwa. Część z nich organizuje w ten sposób przejazdy dla swoich pracowników, nie tylko w kontekście podróży od domu czy mieszkania do miejsca pracy, ale i z myślą o podróżach na spotkania służbowe czy ewentualnie do innych biur, jeżeli dana firma ma parę punktów w jednym mieście. Do tego z perspektywy przedsiębiorstw często opłaca się zamawianie taksówek dla kontrahentów, którzy przyjeżdżają z innych miast, gdy trzeba ich odebrać z lotniska czy pociągu, a następnie zapewnić im komfortowe przemieszczanie się po Lublinie w czasie ich pobytu.

Dlaczego osoby, które najczęściej korzystają z taxi w Lublinie, wybierają nasze usługi?

Eko Taxi jest popularnym wyborem wśród osób, które najczęściej korzystają z taxi w Lublinie. Jesteśmy renomowaną marką, działającą w różnych polskich miastach, dzięki czemu klienci rozpoznają naszą korporację i darzą nas zaufaniem. Przede wszystkim jednak, taki wybór jest opłacalny, gdyż proponujemy dobre ceny, a przy tym wiele możliwości, jeżeli chodzi o samą płatność i wygodne zamawianie kursów. Do tego możesz u nas skorzystać z innych, nawet mniej typowych usług.

Przystępne ceny

Pomimo naszej wyrobionej marki i sprawdzonych usług, cały czas proponujemy przy tym naprawdę niskie i korzystne ceny. Opłata początkowa wynosi u nas tylko 7,95 zł, a potem zależnie od taryfy zapłacisz od 1,60 zł do 4,20 zł za kilometr trasy. W praktyce okazuje się zatem, że często zapłacisz za pokonaną trasę niewiele więcej niż za bilety na komunikację miejską, a być może i mniej niż za benzynę, którą wykorzystałbyś w prywatnym samochodzie, gdyż taksówkarze poruszają się po mieście szybciej i sprawniej nawet niż wytrawni prywatni kierowcy, pokonując konkretne trasy w krótszym czasie. Przy tym wszystkim podróżowanie taksówkami Eko Taxi będzie z pewnością bardzo komfortowe. W taksówkach zapłacisz bez problemu nie tylko gotówką, ale i kartą, a korzystając z aplikacji, możesz podpiąć do niej kartę i płacić bezgotówkowo.

Proste zamawianie

Bardzo wygodne w zakresie oferty Eko Taxi jest to, że kursy możesz zamawiać, korzystając z naszej aplikacji lub tradycyjnie telefonicznie. Dla naszych klientów uruchomiliśmy i dodatkową opcję systemu IVR, który ułatwia aranżowanie przejazdów bez udziału dyspozytora. Wczytane zostają wtedy trzy najczęściej wybierane adresy i pozostaje wybrać jeden z nich oraz ustalić za ile ma podjechać taksówka. Od razu zostaniesz poinformowany, jakie auto podjedzie, a w razie potrzeby w każdej chwili możesz się połączyć z dyspozytorem.

Rozbudowana oferta

Poza standardowymi taksówkami umożliwiamy zamówienie za drobną dopłatą samochodu kombi, bagażowego czy nawet VAN-a dla 5-6 osób. Oprócz tego proponujemy i nieco mniej oczywiste usługi. Nasi kierowcy mogą pomóc w przewozie przesyłek, a popularnym punktem oferty są mniejsze lub większe zakupy na terenie Lublina, które są dostarczone z dostawą pod wyznaczony adres. W naszych taksówkach można do tego przewozić zwierzęta.
Do osób najczęściej korzystających z taxi w Lublinie zaliczają się na pewno mieszkańcy i turyści. Poza tym jest to coraz popularniejsze rozwiązanie w kontekście działających w okolicy przedsiębiorstw. Takie podróżowanie po mieście jest szybkie i wygodne, a do tego wcale nie musi być drogie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią korporację, czyli Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Odpalanie samochodu z kabli przez Ekotaxi w LublinieOdpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie
  Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie jest usługą, która potrafi uratować dzień wielu osobom. Rozładowany akumulator to na dobrą sprawę jedna z częstszych usterek, z jakimi zmagają się kierowcy. Może to wynikać z różnych względów, a dużo takich przypadków dotyczy zwłaszcza okresu zimowego, gdy panują bardzo niskie temperatury. Spiesząc się do pracy czy na spotkanie, można skorzystać z takiego wsparcia i uruchomić auto. Jeśli nie masz w pobliżu kogoś kto może pomóc, zadzwoń po taksówkarza.
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Usługi taksówkarskie w LublinieUsługi taksówkarskie w Lublinie
  Usługi taksówkarskie w Lublinie to dość rozbudowany rynek, co przekłada się na atrakcyjność poszczególnych ofert. Osoby wybierające taksówki chcą mieć pewność, że pojadą nimi szybko i bezpiecznie, ale przy tym bez nadwyrężania swojego codziennego budżetu. Z tego względu warto dobrze przemyśleć swój wybór. Jeśli chcesz się cieszyć sprawdzoną ofertą taxi, skorzystaj z Eko Taxi.
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Komunikacja Świdnik-LublinKomunikacja Świdnik-Lublin
  Komunikacja Świdnik-Lublin stanowi podstawową siatkę ...
 • Dowóz leków do domu w LublinieDowóz leków do domu w Lublinie
  Dowóz leków do domu w Lublinie jest możliwy w ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Dzieci w taksówce z Eko Taxi LublinDzieci w taksówce z Eko Taxi Lublin
  Przewóz dzieci w taksówce nie wiąże się z takimi ...
 • Jak dojechać na lotnisko w Lublinie?Jak dojechać na lotnisko w Lublinie?
  Jak dojechać na lotnisko w Lublinie? Tutejszy port lotniczy oferuje kilka rozwiązań w tym zakresie, więc warto rozważyć ich zalety i wady, aby dokonać optymalnego wyboru. Wiele zależy również od sytuacji samego podróżującego. Taksówka będzie zawsze dobrym wyborem, zapewniając odpowiedni komfort podróży. Zachęcamy do wybrania tej od Eko Taxi.
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Dowóz alkoholu do domu w LublinieDowóz alkoholu do domu w Lublinie
  Dowóz alkoholu do domu w Lublinie brzmi jak pomysł, którego nie uda się zrealizować, tymczasem jest to możliwe. Rzecz jasna nie można na to liczyć przy zamówieniach z samych sklepów, które zwykle oferują w dostawie tylko te produkty, które nie wymagają potwierdzania pełnoletności. Inaczej jest w przypadku firm taksówkarskich, które oferują zakupy, dostarczane następnie pod wyznaczony adres. Do takich korporacji zalicza się właśnie Eko Taxi.
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Dojazd na lotnisko z LublinaDojazd na lotnisko z Lublina
  Dojazd na lotnisko z Lublina jest dość komfortowy, co wynika również z położenia tutejszego portu. Ten znajduje się niedaleko miasta, więc można tam dotrzeć stosunkowo szybko. Istnieją przy tym różne rozwiązania transportowe, które mają swoje zalety, ale i wady. Jeśli chcesz wygodnie i szybko pokonać taką trasę, najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Zachęcamy do zdecydowania się na tę od Eko Taxi.
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...