Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B

Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B

Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.

Spis treści
Dostępne propozycje
Dostawy i usługi kurierskie
Transport osób
Zgłoś się do Eko Taxi
Czego oczekujemy?
Czemu warto?
Podsumowanie oferty

Na jakie oferty pracy w Lublinie może liczyć kierowca z prawem jazdy kat. B?

Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w znacznej mierze dotyczą zajmowania się dostawami. Jest to przy tym dość szeroka kategoria, ponieważ może dotyczyć punktów gastronomicznych, ale i sprzedażowych. Kolejnym popularnym w tej dziedzinie zawodem jest dostarczanie paczek. Niektóre przedsiębiorstwa zatrudniają osoby, które będą obsługiwały firmowe auta przy różnych codziennych zadaniach. Oprócz tego można się zająć szeroko pojętym przewozem osób.

Dostawca

W ramach takich uprawnień spokojnie można prowadzić nie tylko samochody osobowe, ale i mniejsze dostawcze. Z tego względu jedną z podstawowych myśli może być zatrudnienie się właśnie przy dostawach. Spora część propozycji na rynku to ogłoszenia wystawiane przez restauracje, pizzerie czy bary, które sprzedają jedzenie na wynos i z opcją dostarczenia pod wybrany adres. Pewnym mankamentem jest to, że zwykle ciężko będzie w takiej roli dużo zarobić. Większość osób traktuje takie zajęcia jako pracę dodatkową czy na drugi etat. Nieco inaczej może to wyglądać, jeżeli chodzi o dostawców, ale zaopatrujących lokalne sklepy towarami ze znajdujących się poza miastem hurtowni. Zwykle są to już lepsze zarobki, ale i sama praca jest cięższa, ponieważ dotyczy najczęściej nie tylko przewożenia, ale i załadunku, a potem rozładunku towaru.

Kurier

Na rynku pojawiają się liczne propozycje dla kurierów, przy czym rola ta owiana jest nieco złą sławą. Same zarobki są mocno przeciętne, podczas gdy zawód może się okazać dość uciążliwy. Trzeba się liczyć z tym, że godziny pracy mogą być wydłużone i zmienne, ale sam kierowca nie ma na nie specjalnego wpływu i musi się dostosowywać do wymogów pracodawcy. Grafik może być zatem naprawdę napięty i stresujący, szczególnie w wybranych okresach roku przed różnymi państwowymi i religijnymi świętami, gdy ludzie zamawiają wiele rzeczy do domów. Do tego dochodzą uciążliwe sytuacje, gdy kogoś trudno jest zastać pod wyznaczonym adresem. Z tych względów praca kuriera nie cieszy się ogólnie specjalnym uznaniem, choć można znaleźć sporo takich ofert, ponieważ większość firm stale narzeka na braki w obsadzie.

Kierowca firmowy

Niektóre przedsiębiorstwa, szczególnie te większe, decydują się na zatrudnienie dla siebie prywatnych kierowców. Zwyczajowo otrzymują oni jeden z samochodów z firmowej floty, a ich rolą jest przewożenie szefów czy pracowników w wyznaczone lokalizacje. Mogą się też zajmować transportowaniem kontrahentów firmy, którzy przyjechali do miasta w sprawach służbowych. Oprócz tego mogą im być zlecane pomniejsze zadania polegające na przewiezieniu dokumentów, paczek czy nawet zrobieniu zakupów do biura.

Taksówkarz w pracy

Przewóz osób

Jedną z opcji jest zajęcie się klasycznym przewozem osób, choć tutaj zwykle nie tyle szuka się ofert, ile trzeba po prostu podjąć się założenia własnej działalności, gdy mowa o prywatnych firmach. W ramach tego prawa jazdy można kierować również małymi busami do około ośmiu pasażerów, więc zwykle mowa o takiej właśnie formie transportu. Planując pracę w takiej branży często lepszym pomysłem jest zostanie taksówkarzem. Najlepiej będzie wtedy dołączyć do korporacji, ponieważ samemu trudno jest się przebić na rynku, a do tego trzeba dopełniać wielu formalności.

Szukasz ofert pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B? Dołącz do zespołu Eko Taxi

Poszukujesz ofert pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B, ale nie możesz się na nic zdecydować? Zachęcamy do wybrania Eko Taxi, gdzie czekają interesujące perspektywy zawodowe i finansowe. Jeśli spełniasz pewne podstawowe wymagania, może to być dla Ciebie doskonały wybór. Zyskujesz wtedy zajęcie, które każdego dnia przyniesie zupełnie nowe okoliczności, a do tego jest mocno elastyczne, jeżeli chodzi o godziny pracy. Posiadamy rozbudowaną ofertę, z której chętnie korzystają mieszkańcy i turyści, co przekłada się na dużą liczbę zleceń.

Czego potrzebujesz?

Poszukujemy kierowców z własnym autem, ale nie musisz zakładać działalności gospodarczej, co jest dużym plusem, ponieważ unikniesz wielu zadań formalnych i kosztów ponoszonych przez małych przedsiębiorców w ramach przymusowych składek. Dajemy kierowcom licencję, więc nie musisz się też obawiać o uzyskiwanie uprawnień na własną rękę, jak ma to miejsce w przypadku niezrzeszonych taksówkarzy. Jeżdżenie na taxi wymaga pewnych predyspozycji, szczególnie z zakresu sprawnego poruszania się po mieście (znajomość topografii Lublina i okolic), a także umiejętności odpowiedniego zachowania przy kliencie. Dla kierowców taxi bardzo ważna jest kultura osobista i otwartość na innych, ponieważ to ciągła praca z ludźmi.

Dlaczego warto?

Z pewnością dużym atutem takiej pracy będą ciągłe wyzwania i zmieniające się otoczenie. Każdego dnia pokonywać będziesz inne trasy, mogą pojawiać się mniej standardowe zadania, nie tylko z zakresu przewiezienia kogoś od punktu do punktu, a przede wszystkim poznasz mnóstwo ciekawych osób. Będą to ludzie w różnym wieku, z odmiennych grup społecznych, a czasem i o różnych narodowościach, gdyż w Lublinie nie brakuje zagranicznych turystów. Można się zatem dużo dowiedzieć o świecie i innych ludziach. Do tego dochodzi ogromny plus związany z elastycznością czasową takiej pracy. Taksówkami można jeździć w ciągu dnia, ale i wieczorami czy w nocy. Można zatem zaplanować sobie zawodowy grafik tak, żeby pasował do innych obowiązków czy prywatnych planów. Same zarobki są z kolei uzależnione od liczby przewiezionych klientów, a pracując dla renomowanej marki Eko Taxi na pewno nie będziesz narzekać na brak chętnych do przejazdów.

Co oferujemy klientom?

Mieszkańcy Lublina czy osoby odwiedzające ten rejon chętnie korzystają z usług Eko Taxi, które jest ogólnokrajową i znaną marką, wzbudzającą zainteresowanie. Co szczególnie ważne, oferujemy tanie kursy, a klientów przyciąga proste zamawianie taksówek przez aplikację lub infolinię. Uruchomiliśmy nawet specjalny system IVR, dzięki któremu stali klienci mogą zamawiać przejazdy bez udziału dyspozytora, wybierając po prostu jeden z trzech najczęściej ustawianych adresów i podając za ile ma podjechać taxi. Z perspektywy kierowców oznacza to dużo pasażerów, a co za tym idzie ciągłość realizowanych kursów i atrakcyjne zarobki. Do tego w ofercie Eko Taxi mamy i inne usługi, choćby z zakresu przewozu przesyłek czy zrobienia zakupów na terenie Lublina.
Najczęściej spotykane oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B dotyczą dostaw czy usług kurierskich. Warto jednak zainteresować się przewożeniem ludzi taksówką, gdyż jest to ciekawe zajęcie i można osiągnąć naprawdę dobre zarobki. Najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do Eko Taxi, gdyż możesz jeździć u nas komfortowo swoim samochodem, a my zapewniamy licencję. Zachęcamy do współpracy.

Może Cię zainteresować również

 • Komunikacja Świdnik-LublinKomunikacja Świdnik-Lublin
  Komunikacja Świdnik-Lublin stanowi podstawową siatkę ...
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dzieckaTaxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka
  Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka to wspaniała opcja dla dorosłych podróżujących z najmłodszymi i chcących zadbać o ich pełne bezpieczeństwo. W kontekście takiego transportu przepisy prawne są dość specyficzne, przez co wiele korporacji nie daje możliwości takiego przewozu. Nie oznacza to jednak, że rodzice muszą zrezygnować z taksówek. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która udostępnia pojazdy z takim udogodnieniem. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Taxi z Lublina do PuławTaxi z Lublina do Puław
  Taxi z Lublina do Puław to kurs, który możesz zamówić w naszej firmie taksówkarskiej Eko Taxi. Z takiej trasy mogą skorzystać m.in. mieszkańcy, którzy chcą odwiedzić to miasto czy nawet turyści eksplorujący szerzej atrakcje całego regionu. Jest to wyprawa na trochę dłuższej trasie niż standardowe przejazdy taksówkami, w związku z czym warto postawić na usługi sprawdzonej korporacji, takiej jak nasza.
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko TaxiJarmark bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko Taxi
  Jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie to jedna z ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Dzieci w taksówce z Eko Taxi LublinDzieci w taksówce z Eko Taxi Lublin
  Przewóz dzieci w taksówce nie wiąże się z takimi ...
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lublinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Taxi w Lublinie do obsługi imprezTaxi w Lublinie do obsługi imprez
  Taxi w Lublinie do obsługi imprez będzie bardzo ...
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Półkolonie w LubliniePółkolonie w Lublinie
  Półkolonie w Lublinie dają rodzicom możliwość ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Majówka 2023 w LublinieMajówka 2023 w Lublinie
  Majówka 2023 w Lublinie tradycyjnie będzie obfitowała w różnorodne wydarzenia. Niektórzy decydują się na spędzenie wolnych dni w domu, ale warto pomyśleć również nad zorganizowaniem sobie różnego rodzaju atrakcji. Tegoroczny kalendarz sprzyja wydłużeniu sobie wiosennego urlopu, co pozwala zaplanować nawet krótki wyjazd. W tym okresie oczywiście można zaobserwować wzmożony ruch na drogach, więc warto przesiąść się do taksówek. Zachęcamy do wybrania tych od Eko Taxi.
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...