Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B

Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B

Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.

Spis treści
Dostępne propozycje
Dostawy i usługi kurierskie
Transport osób
Zgłoś się do Eko Taxi
Czego oczekujemy?
Czemu warto?
Podsumowanie oferty

Na jakie oferty pracy w Lublinie może liczyć kierowca z prawem jazdy kat. B?

Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w znacznej mierze dotyczą zajmowania się dostawami. Jest to przy tym dość szeroka kategoria, ponieważ może dotyczyć punktów gastronomicznych, ale i sprzedażowych. Kolejnym popularnym w tej dziedzinie zawodem jest dostarczanie paczek. Niektóre przedsiębiorstwa zatrudniają osoby, które będą obsługiwały firmowe auta przy różnych codziennych zadaniach. Oprócz tego można się zająć szeroko pojętym przewozem osób.

Dostawca

W ramach takich uprawnień spokojnie można prowadzić nie tylko samochody osobowe, ale i mniejsze dostawcze. Z tego względu jedną z podstawowych myśli może być zatrudnienie się właśnie przy dostawach. Spora część propozycji na rynku to ogłoszenia wystawiane przez restauracje, pizzerie czy bary, które sprzedają jedzenie na wynos i z opcją dostarczenia pod wybrany adres. Pewnym mankamentem jest to, że zwykle ciężko będzie w takiej roli dużo zarobić. Większość osób traktuje takie zajęcia jako pracę dodatkową czy na drugi etat. Nieco inaczej może to wyglądać, jeżeli chodzi o dostawców, ale zaopatrujących lokalne sklepy towarami ze znajdujących się poza miastem hurtowni. Zwykle są to już lepsze zarobki, ale i sama praca jest cięższa, ponieważ dotyczy najczęściej nie tylko przewożenia, ale i załadunku, a potem rozładunku towaru.

Kurier

Na rynku pojawiają się liczne propozycje dla kurierów, przy czym rola ta owiana jest nieco złą sławą. Same zarobki są mocno przeciętne, podczas gdy zawód może się okazać dość uciążliwy. Trzeba się liczyć z tym, że godziny pracy mogą być wydłużone i zmienne, ale sam kierowca nie ma na nie specjalnego wpływu i musi się dostosowywać do wymogów pracodawcy. Grafik może być zatem naprawdę napięty i stresujący, szczególnie w wybranych okresach roku przed różnymi państwowymi i religijnymi świętami, gdy ludzie zamawiają wiele rzeczy do domów. Do tego dochodzą uciążliwe sytuacje, gdy kogoś trudno jest zastać pod wyznaczonym adresem. Z tych względów praca kuriera nie cieszy się ogólnie specjalnym uznaniem, choć można znaleźć sporo takich ofert, ponieważ większość firm stale narzeka na braki w obsadzie.

Kierowca firmowy

Niektóre przedsiębiorstwa, szczególnie te większe, decydują się na zatrudnienie dla siebie prywatnych kierowców. Zwyczajowo otrzymują oni jeden z samochodów z firmowej floty, a ich rolą jest przewożenie szefów czy pracowników w wyznaczone lokalizacje. Mogą się też zajmować transportowaniem kontrahentów firmy, którzy przyjechali do miasta w sprawach służbowych. Oprócz tego mogą im być zlecane pomniejsze zadania polegające na przewiezieniu dokumentów, paczek czy nawet zrobieniu zakupów do biura.

Taksówkarz w pracy

Przewóz osób

Jedną z opcji jest zajęcie się klasycznym przewozem osób, choć tutaj zwykle nie tyle szuka się ofert, ile trzeba po prostu podjąć się założenia własnej działalności, gdy mowa o prywatnych firmach. W ramach tego prawa jazdy można kierować również małymi busami do około ośmiu pasażerów, więc zwykle mowa o takiej właśnie formie transportu. Planując pracę w takiej branży często lepszym pomysłem jest zostanie taksówkarzem. Najlepiej będzie wtedy dołączyć do korporacji, ponieważ samemu trudno jest się przebić na rynku, a do tego trzeba dopełniać wielu formalności.

Szukasz ofert pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B? Dołącz do zespołu Eko Taxi

Poszukujesz ofert pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B, ale nie możesz się na nic zdecydować? Zachęcamy do wybrania Eko Taxi, gdzie czekają interesujące perspektywy zawodowe i finansowe. Jeśli spełniasz pewne podstawowe wymagania, może to być dla Ciebie doskonały wybór. Zyskujesz wtedy zajęcie, które każdego dnia przyniesie zupełnie nowe okoliczności, a do tego jest mocno elastyczne, jeżeli chodzi o godziny pracy. Posiadamy rozbudowaną ofertę, z której chętnie korzystają mieszkańcy i turyści, co przekłada się na dużą liczbę zleceń.

Czego potrzebujesz?

Poszukujemy kierowców z własnym autem, ale nie musisz zakładać działalności gospodarczej, co jest dużym plusem, ponieważ unikniesz wielu zadań formalnych i kosztów ponoszonych przez małych przedsiębiorców w ramach przymusowych składek. Dajemy kierowcom licencję, więc nie musisz się też obawiać o uzyskiwanie uprawnień na własną rękę, jak ma to miejsce w przypadku niezrzeszonych taksówkarzy. Jeżdżenie na taxi wymaga pewnych predyspozycji, szczególnie z zakresu sprawnego poruszania się po mieście (znajomość topografii Lublina i okolic), a także umiejętności odpowiedniego zachowania przy kliencie. Dla kierowców taxi bardzo ważna jest kultura osobista i otwartość na innych, ponieważ to ciągła praca z ludźmi.

Dlaczego warto?

Z pewnością dużym atutem takiej pracy będą ciągłe wyzwania i zmieniające się otoczenie. Każdego dnia pokonywać będziesz inne trasy, mogą pojawiać się mniej standardowe zadania, nie tylko z zakresu przewiezienia kogoś od punktu do punktu, a przede wszystkim poznasz mnóstwo ciekawych osób. Będą to ludzie w różnym wieku, z odmiennych grup społecznych, a czasem i o różnych narodowościach, gdyż w Lublinie nie brakuje zagranicznych turystów. Można się zatem dużo dowiedzieć o świecie i innych ludziach. Do tego dochodzi ogromny plus związany z elastycznością czasową takiej pracy. Taksówkami można jeździć w ciągu dnia, ale i wieczorami czy w nocy. Można zatem zaplanować sobie zawodowy grafik tak, żeby pasował do innych obowiązków czy prywatnych planów. Same zarobki są z kolei uzależnione od liczby przewiezionych klientów, a pracując dla renomowanej marki Eko Taxi na pewno nie będziesz narzekać na brak chętnych do przejazdów.

Co oferujemy klientom?

Mieszkańcy Lublina czy osoby odwiedzające ten rejon chętnie korzystają z usług Eko Taxi, które jest ogólnokrajową i znaną marką, wzbudzającą zainteresowanie. Co szczególnie ważne, oferujemy tanie kursy, a klientów przyciąga proste zamawianie taksówek przez aplikację lub infolinię. Uruchomiliśmy nawet specjalny system IVR, dzięki któremu stali klienci mogą zamawiać przejazdy bez udziału dyspozytora, wybierając po prostu jeden z trzech najczęściej ustawianych adresów i podając za ile ma podjechać taxi. Z perspektywy kierowców oznacza to dużo pasażerów, a co za tym idzie ciągłość realizowanych kursów i atrakcyjne zarobki. Do tego w ofercie Eko Taxi mamy i inne usługi, choćby z zakresu przewozu przesyłek czy zrobienia zakupów na terenie Lublina.
Najczęściej spotykane oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B dotyczą dostaw czy usług kurierskich. Warto jednak zainteresować się przewożeniem ludzi taksówką, gdyż jest to ciekawe zajęcie i można osiągnąć naprawdę dobre zarobki. Najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do Eko Taxi, gdyż możesz jeździć u nas komfortowo swoim samochodem, a my zapewniamy licencję. Zachęcamy do współpracy.

Może Cię zainteresować również