Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B

Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B

Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.

Spis treści
Dostępne propozycje
Dostawy i usługi kurierskie
Transport osób
Zgłoś się do Eko Taxi
Czego oczekujemy?
Czemu warto?
Podsumowanie oferty

Na jakie oferty pracy w Lublinie może liczyć kierowca z prawem jazdy kat. B?

Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w znacznej mierze dotyczą zajmowania się dostawami. Jest to przy tym dość szeroka kategoria, ponieważ może dotyczyć punktów gastronomicznych, ale i sprzedażowych. Kolejnym popularnym w tej dziedzinie zawodem jest dostarczanie paczek. Niektóre przedsiębiorstwa zatrudniają osoby, które będą obsługiwały firmowe auta przy różnych codziennych zadaniach. Oprócz tego można się zająć szeroko pojętym przewozem osób.

Dostawca

W ramach takich uprawnień spokojnie można prowadzić nie tylko samochody osobowe, ale i mniejsze dostawcze. Z tego względu jedną z podstawowych myśli może być zatrudnienie się właśnie przy dostawach. Spora część propozycji na rynku to ogłoszenia wystawiane przez restauracje, pizzerie czy bary, które sprzedają jedzenie na wynos i z opcją dostarczenia pod wybrany adres. Pewnym mankamentem jest to, że zwykle ciężko będzie w takiej roli dużo zarobić. Większość osób traktuje takie zajęcia jako pracę dodatkową czy na drugi etat. Nieco inaczej może to wyglądać, jeżeli chodzi o dostawców, ale zaopatrujących lokalne sklepy towarami ze znajdujących się poza miastem hurtowni. Zwykle są to już lepsze zarobki, ale i sama praca jest cięższa, ponieważ dotyczy najczęściej nie tylko przewożenia, ale i załadunku, a potem rozładunku towaru.

Kurier

Na rynku pojawiają się liczne propozycje dla kurierów, przy czym rola ta owiana jest nieco złą sławą. Same zarobki są mocno przeciętne, podczas gdy zawód może się okazać dość uciążliwy. Trzeba się liczyć z tym, że godziny pracy mogą być wydłużone i zmienne, ale sam kierowca nie ma na nie specjalnego wpływu i musi się dostosowywać do wymogów pracodawcy. Grafik może być zatem naprawdę napięty i stresujący, szczególnie w wybranych okresach roku przed różnymi państwowymi i religijnymi świętami, gdy ludzie zamawiają wiele rzeczy do domów. Do tego dochodzą uciążliwe sytuacje, gdy kogoś trudno jest zastać pod wyznaczonym adresem. Z tych względów praca kuriera nie cieszy się ogólnie specjalnym uznaniem, choć można znaleźć sporo takich ofert, ponieważ większość firm stale narzeka na braki w obsadzie.

Kierowca firmowy

Niektóre przedsiębiorstwa, szczególnie te większe, decydują się na zatrudnienie dla siebie prywatnych kierowców. Zwyczajowo otrzymują oni jeden z samochodów z firmowej floty, a ich rolą jest przewożenie szefów czy pracowników w wyznaczone lokalizacje. Mogą się też zajmować transportowaniem kontrahentów firmy, którzy przyjechali do miasta w sprawach służbowych. Oprócz tego mogą im być zlecane pomniejsze zadania polegające na przewiezieniu dokumentów, paczek czy nawet zrobieniu zakupów do biura.

Taksówkarz w pracy

Przewóz osób

Jedną z opcji jest zajęcie się klasycznym przewozem osób, choć tutaj zwykle nie tyle szuka się ofert, ile trzeba po prostu podjąć się założenia własnej działalności, gdy mowa o prywatnych firmach. W ramach tego prawa jazdy można kierować również małymi busami do około ośmiu pasażerów, więc zwykle mowa o takiej właśnie formie transportu. Planując pracę w takiej branży często lepszym pomysłem jest zostanie taksówkarzem. Najlepiej będzie wtedy dołączyć do korporacji, ponieważ samemu trudno jest się przebić na rynku, a do tego trzeba dopełniać wielu formalności.

Szukasz ofert pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B? Dołącz do zespołu Eko Taxi

Poszukujesz ofert pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B, ale nie możesz się na nic zdecydować? Zachęcamy do wybrania Eko Taxi, gdzie czekają interesujące perspektywy zawodowe i finansowe. Jeśli spełniasz pewne podstawowe wymagania, może to być dla Ciebie doskonały wybór. Zyskujesz wtedy zajęcie, które każdego dnia przyniesie zupełnie nowe okoliczności, a do tego jest mocno elastyczne, jeżeli chodzi o godziny pracy. Posiadamy rozbudowaną ofertę, z której chętnie korzystają mieszkańcy i turyści, co przekłada się na dużą liczbę zleceń.

Czego potrzebujesz?

Poszukujemy kierowców z własnym autem, ale nie musisz zakładać działalności gospodarczej, co jest dużym plusem, ponieważ unikniesz wielu zadań formalnych i kosztów ponoszonych przez małych przedsiębiorców w ramach przymusowych składek. Dajemy kierowcom licencję, więc nie musisz się też obawiać o uzyskiwanie uprawnień na własną rękę, jak ma to miejsce w przypadku niezrzeszonych taksówkarzy. Jeżdżenie na taxi wymaga pewnych predyspozycji, szczególnie z zakresu sprawnego poruszania się po mieście (znajomość topografii Lublina i okolic), a także umiejętności odpowiedniego zachowania przy kliencie. Dla kierowców taxi bardzo ważna jest kultura osobista i otwartość na innych, ponieważ to ciągła praca z ludźmi.

Dlaczego warto?

Z pewnością dużym atutem takiej pracy będą ciągłe wyzwania i zmieniające się otoczenie. Każdego dnia pokonywać będziesz inne trasy, mogą pojawiać się mniej standardowe zadania, nie tylko z zakresu przewiezienia kogoś od punktu do punktu, a przede wszystkim poznasz mnóstwo ciekawych osób. Będą to ludzie w różnym wieku, z odmiennych grup społecznych, a czasem i o różnych narodowościach, gdyż w Lublinie nie brakuje zagranicznych turystów. Można się zatem dużo dowiedzieć o świecie i innych ludziach. Do tego dochodzi ogromny plus związany z elastycznością czasową takiej pracy. Taksówkami można jeździć w ciągu dnia, ale i wieczorami czy w nocy. Można zatem zaplanować sobie zawodowy grafik tak, żeby pasował do innych obowiązków czy prywatnych planów. Same zarobki są z kolei uzależnione od liczby przewiezionych klientów, a pracując dla renomowanej marki Eko Taxi na pewno nie będziesz narzekać na brak chętnych do przejazdów.

Co oferujemy klientom?

Mieszkańcy Lublina czy osoby odwiedzające ten rejon chętnie korzystają z usług Eko Taxi, które jest ogólnokrajową i znaną marką, wzbudzającą zainteresowanie. Co szczególnie ważne, oferujemy tanie kursy, a klientów przyciąga proste zamawianie taksówek przez aplikację lub infolinię. Uruchomiliśmy nawet specjalny system IVR, dzięki któremu stali klienci mogą zamawiać przejazdy bez udziału dyspozytora, wybierając po prostu jeden z trzech najczęściej ustawianych adresów i podając za ile ma podjechać taxi. Z perspektywy kierowców oznacza to dużo pasażerów, a co za tym idzie ciągłość realizowanych kursów i atrakcyjne zarobki. Do tego w ofercie Eko Taxi mamy i inne usługi, choćby z zakresu przewozu przesyłek czy zrobienia zakupów na terenie Lublina.
Najczęściej spotykane oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B dotyczą dostaw czy usług kurierskich. Warto jednak zainteresować się przewożeniem ludzi taksówką, gdyż jest to ciekawe zajęcie i można osiągnąć naprawdę dobre zarobki. Najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do Eko Taxi, gdyż możesz jeździć u nas komfortowo swoim samochodem, a my zapewniamy licencję. Zachęcamy do współpracy.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.