Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B

Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B

Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.

Spis treści
Dostępne propozycje
Dostawy i usługi kurierskie
Transport osób
Zgłoś się do Eko Taxi
Czego oczekujemy?
Czemu warto?
Podsumowanie oferty

Na jakie oferty pracy w Lublinie może liczyć kierowca z prawem jazdy kat. B?

Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w znacznej mierze dotyczą zajmowania się dostawami. Jest to przy tym dość szeroka kategoria, ponieważ może dotyczyć punktów gastronomicznych, ale i sprzedażowych. Kolejnym popularnym w tej dziedzinie zawodem jest dostarczanie paczek. Niektóre przedsiębiorstwa zatrudniają osoby, które będą obsługiwały firmowe auta przy różnych codziennych zadaniach. Oprócz tego można się zająć szeroko pojętym przewozem osób.

Dostawca

W ramach takich uprawnień spokojnie można prowadzić nie tylko samochody osobowe, ale i mniejsze dostawcze. Z tego względu jedną z podstawowych myśli może być zatrudnienie się właśnie przy dostawach. Spora część propozycji na rynku to ogłoszenia wystawiane przez restauracje, pizzerie czy bary, które sprzedają jedzenie na wynos i z opcją dostarczenia pod wybrany adres. Pewnym mankamentem jest to, że zwykle ciężko będzie w takiej roli dużo zarobić. Większość osób traktuje takie zajęcia jako pracę dodatkową czy na drugi etat. Nieco inaczej może to wyglądać, jeżeli chodzi o dostawców, ale zaopatrujących lokalne sklepy towarami ze znajdujących się poza miastem hurtowni. Zwykle są to już lepsze zarobki, ale i sama praca jest cięższa, ponieważ dotyczy najczęściej nie tylko przewożenia, ale i załadunku, a potem rozładunku towaru.

Kurier

Na rynku pojawiają się liczne propozycje dla kurierów, przy czym rola ta owiana jest nieco złą sławą. Same zarobki są mocno przeciętne, podczas gdy zawód może się okazać dość uciążliwy. Trzeba się liczyć z tym, że godziny pracy mogą być wydłużone i zmienne, ale sam kierowca nie ma na nie specjalnego wpływu i musi się dostosowywać do wymogów pracodawcy. Grafik może być zatem naprawdę napięty i stresujący, szczególnie w wybranych okresach roku przed różnymi państwowymi i religijnymi świętami, gdy ludzie zamawiają wiele rzeczy do domów. Do tego dochodzą uciążliwe sytuacje, gdy kogoś trudno jest zastać pod wyznaczonym adresem. Z tych względów praca kuriera nie cieszy się ogólnie specjalnym uznaniem, choć można znaleźć sporo takich ofert, ponieważ większość firm stale narzeka na braki w obsadzie.

Kierowca firmowy

Niektóre przedsiębiorstwa, szczególnie te większe, decydują się na zatrudnienie dla siebie prywatnych kierowców. Zwyczajowo otrzymują oni jeden z samochodów z firmowej floty, a ich rolą jest przewożenie szefów czy pracowników w wyznaczone lokalizacje. Mogą się też zajmować transportowaniem kontrahentów firmy, którzy przyjechali do miasta w sprawach służbowych. Oprócz tego mogą im być zlecane pomniejsze zadania polegające na przewiezieniu dokumentów, paczek czy nawet zrobieniu zakupów do biura.

Taksówkarz w pracy

Przewóz osób

Jedną z opcji jest zajęcie się klasycznym przewozem osób, choć tutaj zwykle nie tyle szuka się ofert, ile trzeba po prostu podjąć się założenia własnej działalności, gdy mowa o prywatnych firmach. W ramach tego prawa jazdy można kierować również małymi busami do około ośmiu pasażerów, więc zwykle mowa o takiej właśnie formie transportu. Planując pracę w takiej branży często lepszym pomysłem jest zostanie taksówkarzem. Najlepiej będzie wtedy dołączyć do korporacji, ponieważ samemu trudno jest się przebić na rynku, a do tego trzeba dopełniać wielu formalności.

Szukasz ofert pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B? Dołącz do zespołu Eko Taxi

Poszukujesz ofert pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B, ale nie możesz się na nic zdecydować? Zachęcamy do wybrania Eko Taxi, gdzie czekają interesujące perspektywy zawodowe i finansowe. Jeśli spełniasz pewne podstawowe wymagania, może to być dla Ciebie doskonały wybór. Zyskujesz wtedy zajęcie, które każdego dnia przyniesie zupełnie nowe okoliczności, a do tego jest mocno elastyczne, jeżeli chodzi o godziny pracy. Posiadamy rozbudowaną ofertę, z której chętnie korzystają mieszkańcy i turyści, co przekłada się na dużą liczbę zleceń.

Czego potrzebujesz?

Poszukujemy kierowców z własnym autem, ale nie musisz zakładać działalności gospodarczej, co jest dużym plusem, ponieważ unikniesz wielu zadań formalnych i kosztów ponoszonych przez małych przedsiębiorców w ramach przymusowych składek. Dajemy kierowcom licencję, więc nie musisz się też obawiać o uzyskiwanie uprawnień na własną rękę, jak ma to miejsce w przypadku niezrzeszonych taksówkarzy. Jeżdżenie na taxi wymaga pewnych predyspozycji, szczególnie z zakresu sprawnego poruszania się po mieście (znajomość topografii Lublina i okolic), a także umiejętności odpowiedniego zachowania przy kliencie. Dla kierowców taxi bardzo ważna jest kultura osobista i otwartość na innych, ponieważ to ciągła praca z ludźmi.

Dlaczego warto?

Z pewnością dużym atutem takiej pracy będą ciągłe wyzwania i zmieniające się otoczenie. Każdego dnia pokonywać będziesz inne trasy, mogą pojawiać się mniej standardowe zadania, nie tylko z zakresu przewiezienia kogoś od punktu do punktu, a przede wszystkim poznasz mnóstwo ciekawych osób. Będą to ludzie w różnym wieku, z odmiennych grup społecznych, a czasem i o różnych narodowościach, gdyż w Lublinie nie brakuje zagranicznych turystów. Można się zatem dużo dowiedzieć o świecie i innych ludziach. Do tego dochodzi ogromny plus związany z elastycznością czasową takiej pracy. Taksówkami można jeździć w ciągu dnia, ale i wieczorami czy w nocy. Można zatem zaplanować sobie zawodowy grafik tak, żeby pasował do innych obowiązków czy prywatnych planów. Same zarobki są z kolei uzależnione od liczby przewiezionych klientów, a pracując dla renomowanej marki Eko Taxi na pewno nie będziesz narzekać na brak chętnych do przejazdów.

Co oferujemy klientom?

Mieszkańcy Lublina czy osoby odwiedzające ten rejon chętnie korzystają z usług Eko Taxi, które jest ogólnokrajową i znaną marką, wzbudzającą zainteresowanie. Co szczególnie ważne, oferujemy tanie kursy, a klientów przyciąga proste zamawianie taksówek przez aplikację lub infolinię. Uruchomiliśmy nawet specjalny system IVR, dzięki któremu stali klienci mogą zamawiać przejazdy bez udziału dyspozytora, wybierając po prostu jeden z trzech najczęściej ustawianych adresów i podając za ile ma podjechać taxi. Z perspektywy kierowców oznacza to dużo pasażerów, a co za tym idzie ciągłość realizowanych kursów i atrakcyjne zarobki. Do tego w ofercie Eko Taxi mamy i inne usługi, choćby z zakresu przewozu przesyłek czy zrobienia zakupów na terenie Lublina.
Najczęściej spotykane oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B dotyczą dostaw czy usług kurierskich. Warto jednak zainteresować się przewożeniem ludzi taksówką, gdyż jest to ciekawe zajęcie i można osiągnąć naprawdę dobre zarobki. Najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do Eko Taxi, gdyż możesz jeździć u nas komfortowo swoim samochodem, a my zapewniamy licencję. Zachęcamy do współpracy.

Może Cię zainteresować również

 • Komunikacja Świdnik-LublinKomunikacja Świdnik-Lublin
  Komunikacja Świdnik-Lublin stanowi podstawową siatkę ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lubinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Imprezy taneczne w LublinieImprezy taneczne w Lublinie
  Imprezy taneczne w Lublinie przyciągają osoby w różnym ...
 • Dzieci w taksówce z Eko Taxi LublinDzieci w taksówce z Eko Taxi Lublin
  Przewóz dzieci w taksówce nie wiąże się z takimi ...
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Majówka 2023 w LublinieMajówka 2023 w Lublinie
  Majówka 2023 w Lublinie tradycyjnie będzie obfitowała w różnorodne wydarzenia. Niektórzy decydują się na spędzenie wolnych dni w domu, ale warto pomyśleć również nad zorganizowaniem sobie różnego rodzaju atrakcji. Tegoroczny kalendarz sprzyja wydłużeniu sobie wiosennego urlopu, co pozwala zaplanować nawet krótki wyjazd. W tym okresie oczywiście można zaobserwować wzmożony ruch na drogach, więc warto przesiąść się do taksówek. Zachęcamy do wybrania tych od Eko Taxi.
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.