Praca dla kierowcy w Lublinie

Praca dla kierowcy w Lublinie

Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.

Spis treści
Jak zabrać się za poszukiwania?
Posiadane dokumenty
Potencjalne zajęcia
Miejsca z ogłoszeniami
Zapraszamy do Eko Taxi
Ciekawe wyzwania i atrakcyjne zarobki
Czego oczekujemy?
Nasza oferta

Jak szukać pracy dla kierowcy w Lublinie i całym województwie lubelskim?

W kontekście szukania pracy dla kierowcy w Lublinie, w województwie lubelskim, a zasadniczo w całej Polsce, ważne jest to, jakie ma się uprawnienia. W naszym kraju obowiązuje kilka kategorii prawa jazdy, a każde z nich daje inne możliwości. Z tego względu w każdej z takich dziedzin można wyróżnić odbiegające od siebie zawody. Jeżeli chodzi o poszukiwanie ogłoszeń, dobrze sprawdzą się specjalizujące się w tym serwisy internetowe. Osoby, które mają sprecyzowane wybory i wiedzą, w jakich firmach chciałyby pracować, mogą zajrzeć na ich strony, gdzie często znajdują się informacje rekrutacyjne.

Uprawnienia

W naszym kraju obowiązują regulacje, zgodnie z którymi do poszczególnych rodzajów pojazdów przyporządkowane są odpowiednie kategorie prawa jazdy. Warto mieć na uwadze, że im dalszy pułap, tym większe stają się wymagania i formalności, jakie trzeba spełniać. Najpopularniejszą kategorią jest kat. B, przeznaczona do standardowych pojazdów do 3,5 tony, czyli w praktyce na samochody osobowe, dostawcze oraz niewielkie busy. W kategorii C dopuszczalna masa jest wyższa i mowa tu głównie o cięższych busach oraz ciężarówkach. Z kolei uprawnienia C+E upoważniają do kierowania pojazdu z kategorii C wraz z przyczepą. Jest to prawo jazdy, które wyrabiają osoby planujące pracę jako kierowca TIR-a. Wreszcie istnieje i kategoria D, w ramach której można już prowadzić autobusy.

Szeroka oferta stanowisk

Osoby wyrabiające prawo jazdy kategorii C+E lub D robią to zwykle z rozmysłem i planując związaną z takimi uprawnieniami pracę, czyli jeżdżenie autobusami, większymi busami turystycznymi (powyżej 9 osób) czy prowadzenie pojazdów typu TIR. To ostatnie zajęcie jest dochodowe, przy czym bywa bardzo zróżnicowane, zależnie od tego, w jakiej firmie zatrudni się taka osoba, która może wtedy realizować kursy po kraju, ale i międzynarodowe. Najwięcej ludzi poszukujących zajęcia ma podstawowe prawo jazdy kategorii B, które i tak otwiera już spore możliwości zawodowe. Z dostępnych, choć mniej perspektywicznych zajęć można się zatrudnić jako dostawca w restauracji czy kurier. W tych zawodach mankamentem bywają jednak wydłużone godziny pracy połączone z niezbyt wysokimi zarobkami. Ciekawszym wyborem może być podjęcie pracy polegającej na rozwożeniu towaru z hurtowni do lokalnych sklepów lub w roli firmowego kierowcy, który zajmuje się przewożeniem pracowników. Można również się zająć przewozem osób na bazie własnej działalności (pojazdami do 9 osób z kierowcą), a interesujące perspektywy daje i praca na taxi, w której można więcej zarobić.

Kierowca za kierownicą

Gdzie szukać?

Obecnie popularnym rozwiązaniem są serwisy z ofertami pracy, których jest naprawdę wiele – część z nich jest lokalna, inne ogólnokrajowe. W tych drugich można jednak filtrować ogłoszenia pod kątem wybranego miasta czy regionu. To szczególnie dobra opcja dla zawodowych kierowców transportowych czy osób szukających pracy przy dostawach. Oprócz tego, jeżeli ktoś ma upatrzoną konkretną branżę i wie jakie firmy działają lokalnie w takiej specjalności, można udać się bezpośrednio na strony internetowe takich podmiotów. Często można tam przeczytać więcej o pracy w wybranej firmie, a do tego wypełnić formularz z akcesem o pracę czy znaleźć dane, pod którymi można się kontaktować w sprawie potencjalnego zatrudnienia w takim przedsiębiorstwie.

Chcesz podjąć pracę jako kierowca w Lublinie? Zostań taksówkarzem z Eko Taxi

Szukasz pracy jako kierowca w Lublinie? Jednym z ciekawszych rozwiązań jest jeżdżenie taksówką, ponieważ będzie to interesujące zajęcie, które może być do tego naprawdę dochodowe. W tym celu warto wstąpić jednak w szeregi popularnej korporacji, dzięki której na pewno nie zabraknie klientów. Tak będzie, jeżeli dołączysz do zespołu Eko Taxi, gdyż z naszej oferty każdego dnia korzysta mnóstwo mieszkańców i turystów z tej okolicy.

Perspektywa zawodowa

Zawód taksówkarza jest mocno specyficzny, ale przez to i intrygujący. Nie ma tu mowy o monotonnym siedzeniu w biurze przez osiem godzin. Zamiast tego poruszasz się po różnych częściach miasta, a czasem i jego okolicy, każdego dnia pokonując odmienne trasy i spotykając innych ludzi. Dzięki temu jeżdżenie absolutnie nie będzie żmudne, a co więcej można spotkać wiele ciekawych osób i odbyć z nimi rozmowy, które będą interesujące, a może nawet poszerzą horyzonty i pozwolą się dowiedzieć czegoś nowego. Wynika to z faktu, że taksówkami jeżdżą przedstawiciele różnych grup społecznych, więc można spotkać skrajnie odmiennych od siebie pasażerów. Plusem tego zawodu jest spora elastyczność czasowa. Taksówki są potrzebne w zasadzie dwadzieścia cztery godziny na dobę, więc swój grafik można opracować zgodnie ze swoimi preferencjami czy wymogami życia prywatnego. Można zatem jeździć w standardowych godzinach od rana do popołudnia, ale i na zmianach wieczornych, a nawet nocnych. Zarobki na taxi są uzależnione od tego, ile się jeździ i ilu ma się klientów, więc trudno tu o jednoznaczne przedziały. W Lublinie zainteresowanych taksówkami jest jednak wielu, a jeżdżąc pod szyldem znanej korporacji, wzbudza się zaufanie, zatem na pewno nie będziesz narzekać na brak klientów, a to przełoży się na możliwość zarobienia sporych pieniędzy.

Wymagania

Taksówkarze z założenia powinni lubić jeździć samochodem i dobrze znać miasto, żeby sprawnie się po nim poruszać i w razie potrzeby móc doradzić pasażerom, którzy są w Lublinie po raz pierwszy. Kierowcy powinni być też otwarci na innych, gdyż mowa tu o pracy, w której cały czas ma się kontakt z ludźmi. Trzeba wykazywać się wobec innych wysoką kulturą osobistą, a często zdarzają się pasażerowie chętni do długich rozmów. W Eko Taxi poszukujemy kierowców z własnym autem, co jest jednak korzystnym rozwiązaniem, gdyż możesz jeździć na co dzień swoim sprawdzonym pojazdem. Nie wymagamy natomiast prowadzenia działalności gospodarczej i zapewniamy kierowcom licencję. Dołączenie w nasze szeregi jest zatem opłacalne, ale i naprawdę proste.

Jak prezentuje się nasza oferta z perspektywy kierowców i klientów?

Eko Taxi oferuje sprawdzone, ale i tanie usługi. Przejazdy naszymi taksówkami nie obciążają zatem kieszeni, a do tego zamawianie kursów jest naprawdę proste. Możesz to zrobić poprzez dedykowaną aplikację lub telefonicznie. Dla klientów uruchomiliśmy też system IVR, w którym można zamówić przejazd bez udziału dyspozytora, wybierając spośród trzech najczęściej używanych adresów i ustalając, za jaki czas ma podjechać taksówka. Te rozwiązania i przystępne ceny są optymalne dla klientów, ale przekładają się i na korzyści dla naszych kierowców, którzy realizują dzięki temu wiele kursów i mogą dobrze zarabiać. Oferta Eko Taxi jest rozbudowana, gdyż umożliwia przewóz zwierząt, transport i dostawę paczek, a także zakupy z dowozem.
Praca dla kierowcy w Lublinie jest zależna w dużej mierze od tego, jakie ma się uprawnienia. Osoby ze standardowym prawem jazdy kategorii B mają kilka opcji do wyboru, przy czym jedną z najciekawszych jest taxi. To zajęcie, w którym nie można narzekać na brak wyzwań, a do tego można liczyć na dobre zarobki. Z myślą o rozpoczęciu takiej kariery warto dołączyć do sprawdzonej korporacji, takiej jak Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...