Praca dla kierowcy w Lublinie

Praca dla kierowcy w Lublinie

Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.

Spis treści
Jak zabrać się za poszukiwania?
Posiadane dokumenty
Potencjalne zajęcia
Miejsca z ogłoszeniami
Zapraszamy do Eko Taxi
Ciekawe wyzwania i atrakcyjne zarobki
Czego oczekujemy?
Nasza oferta

Jak szukać pracy dla kierowcy w Lublinie i całym województwie lubelskim?

W kontekście szukania pracy dla kierowcy w Lublinie, w województwie lubelskim, a zasadniczo w całej Polsce, ważne jest to, jakie ma się uprawnienia. W naszym kraju obowiązuje kilka kategorii prawa jazdy, a każde z nich daje inne możliwości. Z tego względu w każdej z takich dziedzin można wyróżnić odbiegające od siebie zawody. Jeżeli chodzi o poszukiwanie ogłoszeń, dobrze sprawdzą się specjalizujące się w tym serwisy internetowe. Osoby, które mają sprecyzowane wybory i wiedzą, w jakich firmach chciałyby pracować, mogą zajrzeć na ich strony, gdzie często znajdują się informacje rekrutacyjne.

Uprawnienia

W naszym kraju obowiązują regulacje, zgodnie z którymi do poszczególnych rodzajów pojazdów przyporządkowane są odpowiednie kategorie prawa jazdy. Warto mieć na uwadze, że im dalszy pułap, tym większe stają się wymagania i formalności, jakie trzeba spełniać. Najpopularniejszą kategorią jest kat. B, przeznaczona do standardowych pojazdów do 3,5 tony, czyli w praktyce na samochody osobowe, dostawcze oraz niewielkie busy. W kategorii C dopuszczalna masa jest wyższa i mowa tu głównie o cięższych busach oraz ciężarówkach. Z kolei uprawnienia C+E upoważniają do kierowania pojazdu z kategorii C wraz z przyczepą. Jest to prawo jazdy, które wyrabiają osoby planujące pracę jako kierowca TIR-a. Wreszcie istnieje i kategoria D, w ramach której można już prowadzić autobusy.

Szeroka oferta stanowisk

Osoby wyrabiające prawo jazdy kategorii C+E lub D robią to zwykle z rozmysłem i planując związaną z takimi uprawnieniami pracę, czyli jeżdżenie autobusami, większymi busami turystycznymi (powyżej 9 osób) czy prowadzenie pojazdów typu TIR. To ostatnie zajęcie jest dochodowe, przy czym bywa bardzo zróżnicowane, zależnie od tego, w jakiej firmie zatrudni się taka osoba, która może wtedy realizować kursy po kraju, ale i międzynarodowe. Najwięcej ludzi poszukujących zajęcia ma podstawowe prawo jazdy kategorii B, które i tak otwiera już spore możliwości zawodowe. Z dostępnych, choć mniej perspektywicznych zajęć można się zatrudnić jako dostawca w restauracji czy kurier. W tych zawodach mankamentem bywają jednak wydłużone godziny pracy połączone z niezbyt wysokimi zarobkami. Ciekawszym wyborem może być podjęcie pracy polegającej na rozwożeniu towaru z hurtowni do lokalnych sklepów lub w roli firmowego kierowcy, który zajmuje się przewożeniem pracowników. Można również się zająć przewozem osób na bazie własnej działalności (pojazdami do 9 osób z kierowcą), a interesujące perspektywy daje i praca na taxi, w której można więcej zarobić.

Kierowca za kierownicą

Gdzie szukać?

Obecnie popularnym rozwiązaniem są serwisy z ofertami pracy, których jest naprawdę wiele – część z nich jest lokalna, inne ogólnokrajowe. W tych drugich można jednak filtrować ogłoszenia pod kątem wybranego miasta czy regionu. To szczególnie dobra opcja dla zawodowych kierowców transportowych czy osób szukających pracy przy dostawach. Oprócz tego, jeżeli ktoś ma upatrzoną konkretną branżę i wie jakie firmy działają lokalnie w takiej specjalności, można udać się bezpośrednio na strony internetowe takich podmiotów. Często można tam przeczytać więcej o pracy w wybranej firmie, a do tego wypełnić formularz z akcesem o pracę czy znaleźć dane, pod którymi można się kontaktować w sprawie potencjalnego zatrudnienia w takim przedsiębiorstwie.

Chcesz podjąć pracę jako kierowca w Lublinie? Zostań taksówkarzem z Eko Taxi

Szukasz pracy jako kierowca w Lublinie? Jednym z ciekawszych rozwiązań jest jeżdżenie taksówką, ponieważ będzie to interesujące zajęcie, które może być do tego naprawdę dochodowe. W tym celu warto wstąpić jednak w szeregi popularnej korporacji, dzięki której na pewno nie zabraknie klientów. Tak będzie, jeżeli dołączysz do zespołu Eko Taxi, gdyż z naszej oferty każdego dnia korzysta mnóstwo mieszkańców i turystów z tej okolicy.

Perspektywa zawodowa

Zawód taksówkarza jest mocno specyficzny, ale przez to i intrygujący. Nie ma tu mowy o monotonnym siedzeniu w biurze przez osiem godzin. Zamiast tego poruszasz się po różnych częściach miasta, a czasem i jego okolicy, każdego dnia pokonując odmienne trasy i spotykając innych ludzi. Dzięki temu jeżdżenie absolutnie nie będzie żmudne, a co więcej można spotkać wiele ciekawych osób i odbyć z nimi rozmowy, które będą interesujące, a może nawet poszerzą horyzonty i pozwolą się dowiedzieć czegoś nowego. Wynika to z faktu, że taksówkami jeżdżą przedstawiciele różnych grup społecznych, więc można spotkać skrajnie odmiennych od siebie pasażerów. Plusem tego zawodu jest spora elastyczność czasowa. Taksówki są potrzebne w zasadzie dwadzieścia cztery godziny na dobę, więc swój grafik można opracować zgodnie ze swoimi preferencjami czy wymogami życia prywatnego. Można zatem jeździć w standardowych godzinach od rana do popołudnia, ale i na zmianach wieczornych, a nawet nocnych. Zarobki na taxi są uzależnione od tego, ile się jeździ i ilu ma się klientów, więc trudno tu o jednoznaczne przedziały. W Lublinie zainteresowanych taksówkami jest jednak wielu, a jeżdżąc pod szyldem znanej korporacji, wzbudza się zaufanie, zatem na pewno nie będziesz narzekać na brak klientów, a to przełoży się na możliwość zarobienia sporych pieniędzy.

Wymagania

Taksówkarze z założenia powinni lubić jeździć samochodem i dobrze znać miasto, żeby sprawnie się po nim poruszać i w razie potrzeby móc doradzić pasażerom, którzy są w Lublinie po raz pierwszy. Kierowcy powinni być też otwarci na innych, gdyż mowa tu o pracy, w której cały czas ma się kontakt z ludźmi. Trzeba wykazywać się wobec innych wysoką kulturą osobistą, a często zdarzają się pasażerowie chętni do długich rozmów. W Eko Taxi poszukujemy kierowców z własnym autem, co jest jednak korzystnym rozwiązaniem, gdyż możesz jeździć na co dzień swoim sprawdzonym pojazdem. Nie wymagamy natomiast prowadzenia działalności gospodarczej i zapewniamy kierowcom licencję. Dołączenie w nasze szeregi jest zatem opłacalne, ale i naprawdę proste.

Jak prezentuje się nasza oferta z perspektywy kierowców i klientów?

Eko Taxi oferuje sprawdzone, ale i tanie usługi. Przejazdy naszymi taksówkami nie obciążają zatem kieszeni, a do tego zamawianie kursów jest naprawdę proste. Możesz to zrobić poprzez dedykowaną aplikację lub telefonicznie. Dla klientów uruchomiliśmy też system IVR, w którym można zamówić przejazd bez udziału dyspozytora, wybierając spośród trzech najczęściej używanych adresów i ustalając, za jaki czas ma podjechać taksówka. Te rozwiązania i przystępne ceny są optymalne dla klientów, ale przekładają się i na korzyści dla naszych kierowców, którzy realizują dzięki temu wiele kursów i mogą dobrze zarabiać. Oferta Eko Taxi jest rozbudowana, gdyż umożliwia przewóz zwierząt, transport i dostawę paczek, a także zakupy z dowozem.
Praca dla kierowcy w Lublinie jest zależna w dużej mierze od tego, jakie ma się uprawnienia. Osoby ze standardowym prawem jazdy kategorii B mają kilka opcji do wyboru, przy czym jedną z najciekawszych jest taxi. To zajęcie, w którym nie można narzekać na brak wyzwań, a do tego można liczyć na dobre zarobki. Z myślą o rozpoczęciu takiej kariery warto dołączyć do sprawdzonej korporacji, takiej jak Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lubinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Wynajem busów w LublinieSzukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!
  Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...