Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie

Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie

Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, czego poszukują osoby pragnące dorobić w wolnym czasie, ale też szukające stałego zatrudnienia. Mając do dyspozycji choćby po kilka godzin na dobę w ciągu paru dni w tygodniu, można spróbować podjąć się tej pracy. Jest to zawód powiązany z mocno elastycznym czasem pracy, który nie musi odpowiadać wymiarowi pełnego etatu. Taka opcja dotyczy zatrudnienia w Eko Taxi.

Spis treści:
Zainteresowanie
Dodatkowe zarobki
Dla studentów
Czym się zająć?
Na co się przygotować
O czym warto wiedzieć?
Nasza oferta

Kto szuka pracy dodatkowej jako kierowca w Lublinie?

Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie może pozwolić uzyskać kolejne przychody, gdy nie zarabia się wystarczająco na swoim podstawowym stanowisku. Często podjęcie się takiego zajęcia wynika jednak z tego, że ma się po prostu wolne godziny w ciągu poszczególnych dni, a w ten sposób można je optymalnie rozplanować. Warto mieć na uwadze, że nie istnieje specjalnie dużo ofert odnośnie wykonywania takich obowiązków zadaniowo czy na pół etatu. Eko Taxi posiada jednak takie opcje.

Osoby chcące dorobić

Często zdarza się tak, że ktoś ma już podstawowy etat (lub inną formę zatrudnienia), lecz same zarobki nie są najwyższe lub po prostu z jakichś względów potrzebne są dodatkowe fundusze. Nie brakuje zatem osób zainteresowanych tym, żeby po ośmiu godzinach w pierwszej pracy, udać się do kolejnej. W takim przypadku świetną formą zarobku będzie właśnie praca na stanowisku kierowcy. Jest to często również oderwanie się od ciężkiej pracy fizycznej, a także monotonii działań w stałym, nudnym otoczeniu.

Studenci i osoby dysponujące wolnym czasem

Lublin to jedno z miast, które zasługuje na miano studenckich, gdyż rzeczywiście nie brakuje tu przedstawicieli tej grupy. Nawet ucząc się w trybie dziennym, zwykle pozostaje trochę czasu, który można poświęcić na zarobienie dodatkowych pieniędzy w pracy dorywczej. Dla części studentów jest to wręcz konieczność, bo muszą opłacić koszty wynajmu czy samego utrzymania. Inni z kolei korzystają z tego, żeby odłożyć trochę środków na przyszłość. Należy jednak mieć na uwadze, że nie brakuje i innych osób, niekoniecznie na etapie studiów, które mają do zagospodarowania trochę wolnego czasu. Dotyczy to choćby przedstawicieli niektórych wolnych zawodów, którzy mają krótsze godziny pracy, a niektóre dni całkowicie wolne. Poza tym mogą to być członkowie rodzin, którzy odpowiadają na co dzień za prowadzenie domu, więc nie mają czasu pracować na cały etat. Wszystkie te osoby często szukają zatrudnienia w celu dodatkowego dorobku, czyli tzw. pracy dorywczej.

Potencjalne zajęcia

Mając prawo jazdy kategorii B, można znaleźć sporo ofert pracy, lecz większość z nich dotyczy jednak pełnego etatu. W formacie zajęcia dodatkowego trzeba się liczyć ze zdecydowanie mniejszą liczbą opcji do wyboru. Na pewno można przyjrzeć się branży gastronomicznej, ponieważ wiele lokali poszukuje dostawców jedzenia, w tym w niepełnym wymiarze czasowym, a więc przykładowo na same wieczory lub weekendy. Można wtedy trochę dorobić, nie licząc jednak na wielkie pieniądze, gdyż pensje dla takich pracowników w tym biznesie nie należą raczej do najwyższych. Plusem jest natomiast to, że klienci, którym dowozi się jedzenie, mogą pozostawić kierowcy napiwki. Oprócz dostaw jedzenia w grę może jednak wchodzić zaangażowanie się w przewóz osób.

Kierowca w trakcie szybkiej jazdy

Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie na taxi

Czy taksówka może stanowić pracę dodatkową dla kierowcy w Lublinie? Jak najbardziej, choć oczywiście zależy to od regulacji, jakie panują w konkretnej korporacji. Co do zasady, jest to jednak zawód, w którym godziny robocze mogą być mocno elastyczne i można je dopasowywać do swojego życia prywatnego. W części podmiotów nie musisz się też zobowiązywać do wyrabiania bardzo dużej liczby godzin miesięcznie. Zajęcie może być zatem ciekawe, a przy tym dochodowe. Osoby zainteresowane taką karierą zapraszamy do kontaktu z Eko Taxi.

Na co się przygotować?

Taksówkarz to zawód kojarzony z działalnością w pełnym wymiarze czasowym i oczywiście może tak być, gdyż nie brakuje osób, dla których jest to jedyne i w pełni wystarczające źródło utrzymania. Nie oznacza to jednak, że nie da się zaangażować w branżę, traktując ją jako dodatkowy dochód do domowego budżetu. Specyfika taxi jest taka, że kierowcy są potrzebni przez całą dobę i siedem dni w tygodniu. Korporacje poszukują zatem takiej liczby kierowców, która pozwoli zaspokoić popyt na usługi taksówkarskie, ale większość podmiotów nie zatrudnia ich tylko i wyłącznie na pełen etat. Spokojnie można więc podjąć się tego zajęcia w krótszym wymiarze czasowym, jeżdżąc poza godzinami swojej standardowej pracy, choćby wieczorami, nocami czy w weekendy.

Co warto wiedzieć?

Choć mogłoby się wydawać, że taksówką może jeździć każda osoba posiadająca prawo jazdy, trzeba mieć na uwadze, iż kandydat powinien spełniać pewne wymagania względem tego zawodu. Absolutną podstawą jest pewne prowadzenie samochodu i znajomość samego miasta, a szczególnie jego topografii. Mile widziane będzie jednak rozeznanie choćby w zakresie polecanych miejsc turystycznych czy gastronomicznych. Poza tym trzeba się odznaczać odpowiednią kulturą osobistą i otwartością na innych, ponieważ praca taksówkarza bazuje niemal na nieustannym kontakcie z ludźmi.

Z Eko Taxi możesz podjąć się pracy dodatkowej dla kierowcy w Lublinie

Dla osoby chcącej podjąć się pracy dodatkowej dla kierowcy w Lublinie, ważną informacją jest, że Eko Taxi stawia na duży komfort swoich pracowników. Godziny pracy są elastyczne i masz wpływ na ich ustalenie, więc z pewnością pogodzisz te obowiązki ze swoimi innymi zadaniami. W zamian za to możesz dołączyć do renomowanej marki, co jest gwarancją zaufania klientów, a przez to dużej liczby zleceń. To z kolei przekłada się na atrakcyjne zarobki, gdyż wynagrodzenia taksówkarzy są uzależnione głównie od liczby wykonywanych przez nich kursów.
Z Eko Taxi na pewno nie będziesz narzekać na brak pasażerów, którzy doceniają niskie ceny i duże możliwości w zakresie wygodnego zamawiania kursów. Mogą to robić przez aplikację, ale i telefonicznie. Uruchomiliśmy nawet dodatkowy system IVR, który pozwala klientom zamawiać taksówki samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Robią to, wybierając jeden z najczęściej ustawianych adresów i określając, za ile czasu ma podjechać kierowca. Eko Taxi dysponuje rozbudowaną ofertą, powiększoną choćby o usługi przewozu paczek czy zakupów na telefon. Dla odbiorców oznacza to wiele sprawdzonych usług, a dla naszych kierowców szansę na większy zarobek.
Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie to zagadnienie szczególnie interesujące dla osób dysponujących wolnym czasem i chcących dorobić do swojej bazowej pensji. Można zatrudnić się wtedy właśnie przy przewozie osób taksówką. Osoby zainteresowane taką możliwością zapraszamy do kontaktu z Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lubinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...