Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie

Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie

Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, czego poszukują osoby pragnące dorobić w wolnym czasie, ale też szukające stałego zatrudnienia. Mając do dyspozycji choćby po kilka godzin na dobę w ciągu paru dni w tygodniu, można spróbować podjąć się tej pracy. Jest to zawód powiązany z mocno elastycznym czasem pracy, który nie musi odpowiadać wymiarowi pełnego etatu. Taka opcja dotyczy zatrudnienia w Eko Taxi.

Spis treści:
Zainteresowanie
Dodatkowe zarobki
Dla studentów
Czym się zająć?
Na co się przygotować
O czym warto wiedzieć?
Nasza oferta

Kto szuka pracy dodatkowej jako kierowca w Lublinie?

Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie może pozwolić uzyskać kolejne przychody, gdy nie zarabia się wystarczająco na swoim podstawowym stanowisku. Często podjęcie się takiego zajęcia wynika jednak z tego, że ma się po prostu wolne godziny w ciągu poszczególnych dni, a w ten sposób można je optymalnie rozplanować. Warto mieć na uwadze, że nie istnieje specjalnie dużo ofert odnośnie wykonywania takich obowiązków zadaniowo czy na pół etatu. Eko Taxi posiada jednak takie opcje.

Osoby chcące dorobić

Często zdarza się tak, że ktoś ma już podstawowy etat (lub inną formę zatrudnienia), lecz same zarobki nie są najwyższe lub po prostu z jakichś względów potrzebne są dodatkowe fundusze. Nie brakuje zatem osób zainteresowanych tym, żeby po ośmiu godzinach w pierwszej pracy, udać się do kolejnej. W takim przypadku świetną formą zarobku będzie właśnie praca na stanowisku kierowcy. Jest to często również oderwanie się od ciężkiej pracy fizycznej, a także monotonii działań w stałym, nudnym otoczeniu.

Studenci i osoby dysponujące wolnym czasem

Lublin to jedno z miast, które zasługuje na miano studenckich, gdyż rzeczywiście nie brakuje tu przedstawicieli tej grupy. Nawet ucząc się w trybie dziennym, zwykle pozostaje trochę czasu, który można poświęcić na zarobienie dodatkowych pieniędzy w pracy dorywczej. Dla części studentów jest to wręcz konieczność, bo muszą opłacić koszty wynajmu czy samego utrzymania. Inni z kolei korzystają z tego, żeby odłożyć trochę środków na przyszłość. Należy jednak mieć na uwadze, że nie brakuje i innych osób, niekoniecznie na etapie studiów, które mają do zagospodarowania trochę wolnego czasu. Dotyczy to choćby przedstawicieli niektórych wolnych zawodów, którzy mają krótsze godziny pracy, a niektóre dni całkowicie wolne. Poza tym mogą to być członkowie rodzin, którzy odpowiadają na co dzień za prowadzenie domu, więc nie mają czasu pracować na cały etat. Wszystkie te osoby często szukają zatrudnienia w celu dodatkowego dorobku, czyli tzw. pracy dorywczej.

Potencjalne zajęcia

Mając prawo jazdy kategorii B, można znaleźć sporo ofert pracy, lecz większość z nich dotyczy jednak pełnego etatu. W formacie zajęcia dodatkowego trzeba się liczyć ze zdecydowanie mniejszą liczbą opcji do wyboru. Na pewno można przyjrzeć się branży gastronomicznej, ponieważ wiele lokali poszukuje dostawców jedzenia, w tym w niepełnym wymiarze czasowym, a więc przykładowo na same wieczory lub weekendy. Można wtedy trochę dorobić, nie licząc jednak na wielkie pieniądze, gdyż pensje dla takich pracowników w tym biznesie nie należą raczej do najwyższych. Plusem jest natomiast to, że klienci, którym dowozi się jedzenie, mogą pozostawić kierowcy napiwki. Oprócz dostaw jedzenia w grę może jednak wchodzić zaangażowanie się w przewóz osób.

Kierowca w trakcie szybkiej jazdy

Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie na taxi

Czy taksówka może stanowić pracę dodatkową dla kierowcy w Lublinie? Jak najbardziej, choć oczywiście zależy to od regulacji, jakie panują w konkretnej korporacji. Co do zasady, jest to jednak zawód, w którym godziny robocze mogą być mocno elastyczne i można je dopasowywać do swojego życia prywatnego. W części podmiotów nie musisz się też zobowiązywać do wyrabiania bardzo dużej liczby godzin miesięcznie. Zajęcie może być zatem ciekawe, a przy tym dochodowe. Osoby zainteresowane taką karierą zapraszamy do kontaktu z Eko Taxi.

Na co się przygotować?

Taksówkarz to zawód kojarzony z działalnością w pełnym wymiarze czasowym i oczywiście może tak być, gdyż nie brakuje osób, dla których jest to jedyne i w pełni wystarczające źródło utrzymania. Nie oznacza to jednak, że nie da się zaangażować w branżę, traktując ją jako dodatkowy dochód do domowego budżetu. Specyfika taxi jest taka, że kierowcy są potrzebni przez całą dobę i siedem dni w tygodniu. Korporacje poszukują zatem takiej liczby kierowców, która pozwoli zaspokoić popyt na usługi taksówkarskie, ale większość podmiotów nie zatrudnia ich tylko i wyłącznie na pełen etat. Spokojnie można więc podjąć się tego zajęcia w krótszym wymiarze czasowym, jeżdżąc poza godzinami swojej standardowej pracy, choćby wieczorami, nocami czy w weekendy.

Co warto wiedzieć?

Choć mogłoby się wydawać, że taksówką może jeździć każda osoba posiadająca prawo jazdy, trzeba mieć na uwadze, iż kandydat powinien spełniać pewne wymagania względem tego zawodu. Absolutną podstawą jest pewne prowadzenie samochodu i znajomość samego miasta, a szczególnie jego topografii. Mile widziane będzie jednak rozeznanie choćby w zakresie polecanych miejsc turystycznych czy gastronomicznych. Poza tym trzeba się odznaczać odpowiednią kulturą osobistą i otwartością na innych, ponieważ praca taksówkarza bazuje niemal na nieustannym kontakcie z ludźmi.

Z Eko Taxi możesz podjąć się pracy dodatkowej dla kierowcy w Lublinie

Dla osoby chcącej podjąć się pracy dodatkowej dla kierowcy w Lublinie, ważną informacją jest, że Eko Taxi stawia na duży komfort swoich pracowników. Godziny pracy są elastyczne i masz wpływ na ich ustalenie, więc z pewnością pogodzisz te obowiązki ze swoimi innymi zadaniami. W zamian za to możesz dołączyć do renomowanej marki, co jest gwarancją zaufania klientów, a przez to dużej liczby zleceń. To z kolei przekłada się na atrakcyjne zarobki, gdyż wynagrodzenia taksówkarzy są uzależnione głównie od liczby wykonywanych przez nich kursów.
Z Eko Taxi na pewno nie będziesz narzekać na brak pasażerów, którzy doceniają niskie ceny i duże możliwości w zakresie wygodnego zamawiania kursów. Mogą to robić przez aplikację, ale i telefonicznie. Uruchomiliśmy nawet dodatkowy system IVR, który pozwala klientom zamawiać taksówki samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Robią to, wybierając jeden z najczęściej ustawianych adresów i określając, za ile czasu ma podjechać kierowca. Eko Taxi dysponuje rozbudowaną ofertą, powiększoną choćby o usługi przewozu paczek czy zakupów na telefon. Dla odbiorców oznacza to wiele sprawdzonych usług, a dla naszych kierowców szansę na większy zarobek.
Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie to zagadnienie szczególnie interesujące dla osób dysponujących wolnym czasem i chcących dorobić do swojej bazowej pensji. Można zatrudnić się wtedy właśnie przy przewozie osób taksówką. Osoby zainteresowane taką możliwością zapraszamy do kontaktu z Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dzieckaTaxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka
  Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka to wspaniała opcja dla dorosłych podróżujących z najmłodszymi i chcących zadbać o ich pełne bezpieczeństwo. W kontekście takiego transportu przepisy prawne są dość specyficzne, przez co wiele korporacji nie daje możliwości takiego przewozu. Nie oznacza to jednak, że rodzice muszą zrezygnować z taksówek. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która udostępnia pojazdy z takim udogodnieniem. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lublinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Taksówka dla seniora w LublinieTaksówka dla seniora w Lublinie
  Taksówka dla seniora w Lublinie to środek transportu, który pomoże osobom starszym w komfortowym dotarciu w wybrane miejsca. Mogą to być przewozy do obiektów, takich jak urzędy czy placówki medyczne, ale i w jakiekolwiek inne lokalizacje, choćby z myślą o spotkaniach towarzyskich. Taka opcja sprawdza się doskonale dla osób, które nie bardzo mogą już prowadzić własny samochód, a chcą podróżować wygodniej niż komunikacją miejską. Zachęcamy do wybrania przy tym usług Eko Taxi.
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Taxi z Lublina do PuławTaxi z Lublina do Puław
  Taxi z Lublina do Puław to kurs, który możesz zamówić w naszej firmie taksówkarskiej Eko Taxi. Z takiej trasy mogą skorzystać m.in. mieszkańcy, którzy chcą odwiedzić to miasto czy nawet turyści eksplorujący szerzej atrakcje całego regionu. Jest to wyprawa na trochę dłuższej trasie niż standardowe przejazdy taksówkami, w związku z czym warto postawić na usługi sprawdzonej korporacji, takiej jak nasza.
 • Muzeum Wsi LubelskiejMuzeum Wsi Lubelskiej
  Muzeum Wsi Lubelskiej cieszy się dużym uznaniem, będąc jedną z największych atrakcji turystycznych Lublina. Chętnie odwiedzają je osoby przybywające z innych rejonów kraju, ale i sami mieszkańcy. Co ważne, jest to miejsce dla osób w każdym wieku. Obiekt jest dość oddalony od centrum miasta, w związku z czym warto dobrze rozważyć kwestię tego, jak tam dotrzeć. Pod wieloma względami, najlepszym wyborem będzie taksówka od Eko Taxi.
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Oferta Eko Taxi w LublinieOferta Eko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to nasza znana i chętnie wybierana ...