Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie

Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie

Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, czego poszukują osoby pragnące dorobić w wolnym czasie, ale też szukające stałego zatrudnienia. Mając do dyspozycji choćby po kilka godzin na dobę w ciągu paru dni w tygodniu, można spróbować podjąć się tej pracy. Jest to zawód powiązany z mocno elastycznym czasem pracy, który nie musi odpowiadać wymiarowi pełnego etatu. Taka opcja dotyczy zatrudnienia w Eko Taxi.

Spis treści:
Zainteresowanie
Dodatkowe zarobki
Dla studentów
Czym się zająć?
Na co się przygotować
O czym warto wiedzieć?
Nasza oferta

Kto szuka pracy dodatkowej jako kierowca w Lublinie?

Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie może pozwolić uzyskać kolejne przychody, gdy nie zarabia się wystarczająco na swoim podstawowym stanowisku. Często podjęcie się takiego zajęcia wynika jednak z tego, że ma się po prostu wolne godziny w ciągu poszczególnych dni, a w ten sposób można je optymalnie rozplanować. Warto mieć na uwadze, że nie istnieje specjalnie dużo ofert odnośnie wykonywania takich obowiązków zadaniowo czy na pół etatu. Eko Taxi posiada jednak takie opcje.

Osoby chcące dorobić

Często zdarza się tak, że ktoś ma już podstawowy etat (lub inną formę zatrudnienia), lecz same zarobki nie są najwyższe lub po prostu z jakichś względów potrzebne są dodatkowe fundusze. Nie brakuje zatem osób zainteresowanych tym, żeby po ośmiu godzinach w pierwszej pracy, udać się do kolejnej. W takim przypadku świetną formą zarobku będzie właśnie praca na stanowisku kierowcy. Jest to często również oderwanie się od ciężkiej pracy fizycznej, a także monotonii działań w stałym, nudnym otoczeniu.

Studenci i osoby dysponujące wolnym czasem

Lublin to jedno z miast, które zasługuje na miano studenckich, gdyż rzeczywiście nie brakuje tu przedstawicieli tej grupy. Nawet ucząc się w trybie dziennym, zwykle pozostaje trochę czasu, który można poświęcić na zarobienie dodatkowych pieniędzy w pracy dorywczej. Dla części studentów jest to wręcz konieczność, bo muszą opłacić koszty wynajmu czy samego utrzymania. Inni z kolei korzystają z tego, żeby odłożyć trochę środków na przyszłość. Należy jednak mieć na uwadze, że nie brakuje i innych osób, niekoniecznie na etapie studiów, które mają do zagospodarowania trochę wolnego czasu. Dotyczy to choćby przedstawicieli niektórych wolnych zawodów, którzy mają krótsze godziny pracy, a niektóre dni całkowicie wolne. Poza tym mogą to być członkowie rodzin, którzy odpowiadają na co dzień za prowadzenie domu, więc nie mają czasu pracować na cały etat. Wszystkie te osoby często szukają zatrudnienia w celu dodatkowego dorobku, czyli tzw. pracy dorywczej.

Potencjalne zajęcia

Mając prawo jazdy kategorii B, można znaleźć sporo ofert pracy, lecz większość z nich dotyczy jednak pełnego etatu. W formacie zajęcia dodatkowego trzeba się liczyć ze zdecydowanie mniejszą liczbą opcji do wyboru. Na pewno można przyjrzeć się branży gastronomicznej, ponieważ wiele lokali poszukuje dostawców jedzenia, w tym w niepełnym wymiarze czasowym, a więc przykładowo na same wieczory lub weekendy. Można wtedy trochę dorobić, nie licząc jednak na wielkie pieniądze, gdyż pensje dla takich pracowników w tym biznesie nie należą raczej do najwyższych. Plusem jest natomiast to, że klienci, którym dowozi się jedzenie, mogą pozostawić kierowcy napiwki. Oprócz dostaw jedzenia w grę może jednak wchodzić zaangażowanie się w przewóz osób.

Kierowca w trakcie szybkiej jazdy

Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie na taxi

Czy taksówka może stanowić pracę dodatkową dla kierowcy w Lublinie? Jak najbardziej, choć oczywiście zależy to od regulacji, jakie panują w konkretnej korporacji. Co do zasady, jest to jednak zawód, w którym godziny robocze mogą być mocno elastyczne i można je dopasowywać do swojego życia prywatnego. W części podmiotów nie musisz się też zobowiązywać do wyrabiania bardzo dużej liczby godzin miesięcznie. Zajęcie może być zatem ciekawe, a przy tym dochodowe. Osoby zainteresowane taką karierą zapraszamy do kontaktu z Eko Taxi.

Na co się przygotować?

Taksówkarz to zawód kojarzony z działalnością w pełnym wymiarze czasowym i oczywiście może tak być, gdyż nie brakuje osób, dla których jest to jedyne i w pełni wystarczające źródło utrzymania. Nie oznacza to jednak, że nie da się zaangażować w branżę, traktując ją jako dodatkowy dochód do domowego budżetu. Specyfika taxi jest taka, że kierowcy są potrzebni przez całą dobę i siedem dni w tygodniu. Korporacje poszukują zatem takiej liczby kierowców, która pozwoli zaspokoić popyt na usługi taksówkarskie, ale większość podmiotów nie zatrudnia ich tylko i wyłącznie na pełen etat. Spokojnie można więc podjąć się tego zajęcia w krótszym wymiarze czasowym, jeżdżąc poza godzinami swojej standardowej pracy, choćby wieczorami, nocami czy w weekendy.

Co warto wiedzieć?

Choć mogłoby się wydawać, że taksówką może jeździć każda osoba posiadająca prawo jazdy, trzeba mieć na uwadze, iż kandydat powinien spełniać pewne wymagania względem tego zawodu. Absolutną podstawą jest pewne prowadzenie samochodu i znajomość samego miasta, a szczególnie jego topografii. Mile widziane będzie jednak rozeznanie choćby w zakresie polecanych miejsc turystycznych czy gastronomicznych. Poza tym trzeba się odznaczać odpowiednią kulturą osobistą i otwartością na innych, ponieważ praca taksówkarza bazuje niemal na nieustannym kontakcie z ludźmi.

Z Eko Taxi możesz podjąć się pracy dodatkowej dla kierowcy w Lublinie

Dla osoby chcącej podjąć się pracy dodatkowej dla kierowcy w Lublinie, ważną informacją jest, że Eko Taxi stawia na duży komfort swoich pracowników. Godziny pracy są elastyczne i masz wpływ na ich ustalenie, więc z pewnością pogodzisz te obowiązki ze swoimi innymi zadaniami. W zamian za to możesz dołączyć do renomowanej marki, co jest gwarancją zaufania klientów, a przez to dużej liczby zleceń. To z kolei przekłada się na atrakcyjne zarobki, gdyż wynagrodzenia taksówkarzy są uzależnione głównie od liczby wykonywanych przez nich kursów.
Z Eko Taxi na pewno nie będziesz narzekać na brak pasażerów, którzy doceniają niskie ceny i duże możliwości w zakresie wygodnego zamawiania kursów. Mogą to robić przez aplikację, ale i telefonicznie. Uruchomiliśmy nawet dodatkowy system IVR, który pozwala klientom zamawiać taksówki samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Robią to, wybierając jeden z najczęściej ustawianych adresów i określając, za ile czasu ma podjechać kierowca. Eko Taxi dysponuje rozbudowaną ofertą, powiększoną choćby o usługi przewozu paczek czy zakupów na telefon. Dla odbiorców oznacza to wiele sprawdzonych usług, a dla naszych kierowców szansę na większy zarobek.
Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie to zagadnienie szczególnie interesujące dla osób dysponujących wolnym czasem i chcących dorobić do swojej bazowej pensji. Można zatrudnić się wtedy właśnie przy przewozie osób taksówką. Osoby zainteresowane taką możliwością zapraszamy do kontaktu z Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lubinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Wynajem busów w LublinieSzukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!
  Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...