Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie

Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie

Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, czego poszukują osoby pragnące dorobić w wolnym czasie, ale też szukające stałego zatrudnienia. Mając do dyspozycji choćby po kilka godzin na dobę w ciągu paru dni w tygodniu, można spróbować podjąć się tej pracy. Jest to zawód powiązany z mocno elastycznym czasem pracy, który nie musi odpowiadać wymiarowi pełnego etatu. Taka opcja dotyczy zatrudnienia w Eko Taxi.

Spis treści:
Zainteresowanie
Dodatkowe zarobki
Dla studentów
Czym się zająć?
Na co się przygotować
O czym warto wiedzieć?
Nasza oferta

Kto szuka pracy dodatkowej jako kierowca w Lublinie?

Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie może pozwolić uzyskać kolejne przychody, gdy nie zarabia się wystarczająco na swoim podstawowym stanowisku. Często podjęcie się takiego zajęcia wynika jednak z tego, że ma się po prostu wolne godziny w ciągu poszczególnych dni, a w ten sposób można je optymalnie rozplanować. Warto mieć na uwadze, że nie istnieje specjalnie dużo ofert odnośnie wykonywania takich obowiązków zadaniowo czy na pół etatu. Eko Taxi posiada jednak takie opcje.

Osoby chcące dorobić

Często zdarza się tak, że ktoś ma już podstawowy etat (lub inną formę zatrudnienia), lecz same zarobki nie są najwyższe lub po prostu z jakichś względów potrzebne są dodatkowe fundusze. Nie brakuje zatem osób zainteresowanych tym, żeby po ośmiu godzinach w pierwszej pracy, udać się do kolejnej. W takim przypadku świetną formą zarobku będzie właśnie praca na stanowisku kierowcy. Jest to często również oderwanie się od ciężkiej pracy fizycznej, a także monotonii działań w stałym, nudnym otoczeniu.

Studenci i osoby dysponujące wolnym czasem

Lublin to jedno z miast, które zasługuje na miano studenckich, gdyż rzeczywiście nie brakuje tu przedstawicieli tej grupy. Nawet ucząc się w trybie dziennym, zwykle pozostaje trochę czasu, który można poświęcić na zarobienie dodatkowych pieniędzy w pracy dorywczej. Dla części studentów jest to wręcz konieczność, bo muszą opłacić koszty wynajmu czy samego utrzymania. Inni z kolei korzystają z tego, żeby odłożyć trochę środków na przyszłość. Należy jednak mieć na uwadze, że nie brakuje i innych osób, niekoniecznie na etapie studiów, które mają do zagospodarowania trochę wolnego czasu. Dotyczy to choćby przedstawicieli niektórych wolnych zawodów, którzy mają krótsze godziny pracy, a niektóre dni całkowicie wolne. Poza tym mogą to być członkowie rodzin, którzy odpowiadają na co dzień za prowadzenie domu, więc nie mają czasu pracować na cały etat. Wszystkie te osoby często szukają zatrudnienia w celu dodatkowego dorobku, czyli tzw. pracy dorywczej.

Potencjalne zajęcia

Mając prawo jazdy kategorii B, można znaleźć sporo ofert pracy, lecz większość z nich dotyczy jednak pełnego etatu. W formacie zajęcia dodatkowego trzeba się liczyć ze zdecydowanie mniejszą liczbą opcji do wyboru. Na pewno można przyjrzeć się branży gastronomicznej, ponieważ wiele lokali poszukuje dostawców jedzenia, w tym w niepełnym wymiarze czasowym, a więc przykładowo na same wieczory lub weekendy. Można wtedy trochę dorobić, nie licząc jednak na wielkie pieniądze, gdyż pensje dla takich pracowników w tym biznesie nie należą raczej do najwyższych. Plusem jest natomiast to, że klienci, którym dowozi się jedzenie, mogą pozostawić kierowcy napiwki. Oprócz dostaw jedzenia w grę może jednak wchodzić zaangażowanie się w przewóz osób.

Kierowca w trakcie szybkiej jazdy

Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie na taxi

Czy taksówka może stanowić pracę dodatkową dla kierowcy w Lublinie? Jak najbardziej, choć oczywiście zależy to od regulacji, jakie panują w konkretnej korporacji. Co do zasady, jest to jednak zawód, w którym godziny robocze mogą być mocno elastyczne i można je dopasowywać do swojego życia prywatnego. W części podmiotów nie musisz się też zobowiązywać do wyrabiania bardzo dużej liczby godzin miesięcznie. Zajęcie może być zatem ciekawe, a przy tym dochodowe. Osoby zainteresowane taką karierą zapraszamy do kontaktu z Eko Taxi.

Na co się przygotować?

Taksówkarz to zawód kojarzony z działalnością w pełnym wymiarze czasowym i oczywiście może tak być, gdyż nie brakuje osób, dla których jest to jedyne i w pełni wystarczające źródło utrzymania. Nie oznacza to jednak, że nie da się zaangażować w branżę, traktując ją jako dodatkowy dochód do domowego budżetu. Specyfika taxi jest taka, że kierowcy są potrzebni przez całą dobę i siedem dni w tygodniu. Korporacje poszukują zatem takiej liczby kierowców, która pozwoli zaspokoić popyt na usługi taksówkarskie, ale większość podmiotów nie zatrudnia ich tylko i wyłącznie na pełen etat. Spokojnie można więc podjąć się tego zajęcia w krótszym wymiarze czasowym, jeżdżąc poza godzinami swojej standardowej pracy, choćby wieczorami, nocami czy w weekendy.

Co warto wiedzieć?

Choć mogłoby się wydawać, że taksówką może jeździć każda osoba posiadająca prawo jazdy, trzeba mieć na uwadze, iż kandydat powinien spełniać pewne wymagania względem tego zawodu. Absolutną podstawą jest pewne prowadzenie samochodu i znajomość samego miasta, a szczególnie jego topografii. Mile widziane będzie jednak rozeznanie choćby w zakresie polecanych miejsc turystycznych czy gastronomicznych. Poza tym trzeba się odznaczać odpowiednią kulturą osobistą i otwartością na innych, ponieważ praca taksówkarza bazuje niemal na nieustannym kontakcie z ludźmi.

Z Eko Taxi możesz podjąć się pracy dodatkowej dla kierowcy w Lublinie

Dla osoby chcącej podjąć się pracy dodatkowej dla kierowcy w Lublinie, ważną informacją jest, że Eko Taxi stawia na duży komfort swoich pracowników. Godziny pracy są elastyczne i masz wpływ na ich ustalenie, więc z pewnością pogodzisz te obowiązki ze swoimi innymi zadaniami. W zamian za to możesz dołączyć do renomowanej marki, co jest gwarancją zaufania klientów, a przez to dużej liczby zleceń. To z kolei przekłada się na atrakcyjne zarobki, gdyż wynagrodzenia taksówkarzy są uzależnione głównie od liczby wykonywanych przez nich kursów.
Z Eko Taxi na pewno nie będziesz narzekać na brak pasażerów, którzy doceniają niskie ceny i duże możliwości w zakresie wygodnego zamawiania kursów. Mogą to robić przez aplikację, ale i telefonicznie. Uruchomiliśmy nawet dodatkowy system IVR, który pozwala klientom zamawiać taksówki samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Robią to, wybierając jeden z najczęściej ustawianych adresów i określając, za ile czasu ma podjechać kierowca. Eko Taxi dysponuje rozbudowaną ofertą, powiększoną choćby o usługi przewozu paczek czy zakupów na telefon. Dla odbiorców oznacza to wiele sprawdzonych usług, a dla naszych kierowców szansę na większy zarobek.
Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie to zagadnienie szczególnie interesujące dla osób dysponujących wolnym czasem i chcących dorobić do swojej bazowej pensji. Można zatrudnić się wtedy właśnie przy przewozie osób taksówką. Osoby zainteresowane taką możliwością zapraszamy do kontaktu z Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Dowóz leków do domu w LublinieDowóz leków do domu w Lublinie
  Dowóz leków do domu w Lublinie jest możliwy w ...
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Atrakcje blisko LublinaAtrakcje blisko Lublina
  Atrakcje blisko Lublina to niezwykle interesujące miejsca, które z pewnością warto odwiedzić. Świetnie sprawdzają się zarówno dla mieszkańców, którzy chcieliby się na chwilę wyrwać z miasta, jak i dla turystów chcących eksplorować województwo lubelskie. Do większości z proponowanych przez nas lokalizacji dostaniesz się w ciągu kilkudziesięciu minut. Jeśli nie masz możliwości, aby podjechać tam własnym samochodem, skorzystaj w tym celu z taksówek Eko Taxi.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Dojazd na lotnisko w ŚwidnikuDojazd na lotnisko w Świdniku
  Dojazd na lotnisko w Świdniku obejmuje kilka możliwości - od prywatnych, po publiczne środki transportu. Mają one swoje zalety, ale i wady, zwłaszcza gdy mowa o transporcie na planowany o konkretnej godzinie lot. Wiele argumentów przemawia za wybraniem taksówki, szczególnie takiej od firmy z atrakcyjną ofertą cenową. Jeśli jesteś zainteresowany takim wariantem, skorzystaj z kursów od Eko Taxi.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko TaxiJarmark bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko Taxi
  Jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie to jedna z ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?
  Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Trudno o ...
 • Karaoke w LublinieKaraoke w Lublinie
  Karaoke w Lublinie jest ciekawym pomysłem dla osób, które szykują się do wieczornego wyjścia na miasto ze znajomymi. Takie imprezy tematyczne są obecnie bardzo popularne i często organizowane w różnego rodzaju barach czy klubach, szczególnie w weekendy. Jeśli wybierasz się na takie wydarzenie, dobrym pomysłem będzie dojechać na miejsce taksówką i później wrócić do domu w ten sam sposób. Zachęcamy do wybrania przy tym kursów realizowanych przez Eko Taxi.
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Usługi taksówkarskie w LublinieUsługi taksówkarskie w Lublinie
  Usługi taksówkarskie w Lublinie to dość rozbudowany rynek, co przekłada się na atrakcyjność poszczególnych ofert. Osoby wybierające taksówki chcą mieć pewność, że pojadą nimi szybko i bezpiecznie, ale przy tym bez nadwyrężania swojego codziennego budżetu. Z tego względu warto dobrze przemyśleć swój wybór. Jeśli chcesz się cieszyć sprawdzoną ofertą taxi, skorzystaj z Eko Taxi.
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • czym się kierować przy wyborze taksówki?Czym się kierować przy wyborze taksówki w Lublinie?
  Nie wiesz, czym się kierować przy wyborze taksówki w ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...