Przewóz dzieci taksówką w Lublinie

Przewóz dzieci taksówką w Lublinie

Przewóz dzieci taksówką w Lublinie to temat dla wielu osób wrażliwy, bo chodzi w końcu o bezpieczeństwo najmłodszych. Eko Taxi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, dostosowując swoją ofertę do ich potrzeb. Dzięki temu bez problemu obsługujemy też mniejszych klientów, bez względu na to czy jako rodzic jedziesz razem z nimi, czy ma to być usługa polegająca na przewozie samych dzieci. Sprawdź, jak możemy pomóc.

SPIS TREŚCI
Bezpieczne przejazdy
Przepisy
Przejazdy monitorowane
Kiedy skorzystać z takiej usługi?
Zalety

Bezpieczny przewóz dzieci taksówką z fotelikiem w Lublinie z Eko Taxi

Przewóz dzieci taksówką w Lublinie może się odbywać bardzo komfortowo i bezpiecznie, jeśli wybierzesz ofertę Eko Taxi. W odróżnieniu od wielu firm, które korzystają z możliwości prawnych, u nas bez problemu zaaranżujesz przejazd z fotelikiem dostosowanym do potrzeb najmniejszych pasażerów. Zachęcamy do skorzystania również z naszych pozostałych usług. W Eko Taxi oferujemy tanie przejazdy taksówkami po terenie Lublina i okolic. Poza standardowymi taksówkami, za drobnymi dopłatami możesz zamówić pojazd kombi, VAN dla 5-6 osób czy właśnie taxi z fotelikiem. Wystarczy, że powiesz o takiej potrzebie podczas zamawiania taksówki, dzwoniąc pod numer 81 744 22 22. Mieszkańcom Lublina polecamy także nasze usługi dodatkowe, w tym: przewóz zwierząt, przewóz przesyłek, odholowanie i odprowadzenie auta czy zakupy na telefon z dostawą przez całą dobę. Szczegółowe stawki za usługi znajdziesz w cenniku na naszej stronie. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

Jak wyglądają przepisy w tej kwestii?

Regulacje prawne mogą być dość mylące, bo każdy kierowca słyszał na pewno o przepisie nakazującym, by dziecko, które nie przekroczyło 150 cm wzrostu i 36 kg wagi było przewożone w foteliku lub innym urządzeniu przytrzymującym. Zagłębienie się w dokumenty prawne sprawi jednak, że doczytamy o wyjątkach od tej reguły, które dotyczą m.in. taksówek. Tym samym w świetle prawa w taksówkach rzeczywiście nie ma obowiązku, żeby nawet małe dziecko jechało w foteliku. Choć istnieje taka możliwość, można się zastanawiać czy jest to rozsądne. W końcu uchwalenie tych przepisów nie było dziełem przypadku i jest jasnym sygnałem, iż dzieci, które nie osiągnęły jeszcze odpowiedniego wzrostu i wagi, po prostu powinny jechać w dodatkowym zabezpieczeniu dla własnego bezpieczeństwa. Niestety wiele firm taxi nie rozpatruje tego w ten sposób, tylko wykorzystuje swoje prawo i nie udostępnia taksówek z fotelikami lub co najwyżej dopuszcza, żeby rodzic sam zabrał ze sobą fotelik. W Eko Taxi bez problemu zamówisz jednak kurs z takim udogodnieniem i zadbasz o bezpieczeństwo swojego dziecka.

Dziecko w aucie

Monitorowany przewóz dzieci taksówką w Lublinie

Przewóz dzieci taksówką w Lublinie nie musi się odbywać wyłącznie w towarzystwie rodziców. W końcu w życiu dorosłych pojawiają się i takie sytuacje, gdy dopadają ich obowiązki, a pociechy muszą gdzieś dojechać. W takiej sytuacji wystarczy skorzystać z usługi monitorowanych przejazdów dla najmłodszych, które realizujemy w naszej firmie Eko Taxi. Taka usługa może być zamówiona przez rodziców dziecka, które taksówkarz odbierze z wybranego miejsca i przewiezie do punktu docelowego. Wyjątkowe jest to, że przejazd jest monitorowany, dzięki czemu dorośli mają podgląd trasy i mogą tym samym zweryfikować, gdzie znajduje się pociecha oraz czy dotarła już na miejsce. Z myślą o takiej usłudze warto wybrać renomowanego i sprawdzonego przewoźnika, któremu możesz zaufać. Naszymi taksówkami dzieci dotrą wszędzie wygodnie i szybko.

Kiedy może się przydać taka usługa?

Większość osób raczej niechętnie pozostawia dzieci bez swojej opieki, ale czasem po prostu nie ma innego wyjścia. W końcu co można zrobić, gdy wzywają pilne obowiązki służbowe, a dziecku trzeba zapewnić transport do szkoły czy choćby na zajęcia pozaszkolne. W pierwszej kolejności poprosi się zapewne o pomoc znajomego, ale nie zawsze uda się kogoś znaleźć. W przypadku dzieci, szczególnie tych mniejszych, wielu dorosłych będzie miało spore opory przed tym, żeby samodzielnie podróżowały one komunikacją miejską, w obawie o to, iż napotkają na kogoś niewłaściwego lub po prostu pomylą linię autobusową i się zgubią. Jeśli nie możesz samemu zawieść dziecka, a chcesz mieć pewność, że dojedzie bezpiecznie z punktu A do punktu B, zadzwoń po naszą taksówkę i skorzystaj z opcji monitorowanego przejazdu.

Zalety takiego rozwiązania

Na pewno jest to rozwiązanie wygodne i pozwalające zaoszczędzić czas na planowanie transportu w inny sposób. Bardzo ważne jest również bezpieczeństwo, bo w sprawdzonej firmie, takiej jak Eko Taxi, kierowcy są doskonale przeszkoleni i wiedzą, jak zapewnić dzieciom kurs, w trakcie którego będą się czuły spokojnie i pewnie. Jednocześnie rodzice też będą spokojniejsi, mogąc monitorować przebieg trasy. Korzystając z usługi monitorowanego przewozu, można zatem zapewnić sobie i swojej rodzinie większą elastyczność w codziennych planach. Warto więc rozważyć wybranie tego punktu z naszej oferty.

Przewóz dzieci taksówką w Lublinie będzie bardzo bezpieczny, jeśli wybierzesz tą od Eko Taxi. Jeżeli jako rodzic jedziesz z bardzo małym dzieckiem, możesz zadzwonić po taxi z fotelikiem. Oprócz tego polecamy usługę monitorowanych przejazdów, w ramach których dzieci mogą podróżować same z naszymi kierowcami. Zapraszamy do skorzystania z oferty Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Zimowe półkolonie w LublinieZimowe półkolonie w Lublinie
  Zimowe półkolonie w Lublinie są wspaniałym rozwiązaniem dla rodziców, którzy zastanawiają się, jak zaplanować ferie dla swoich pociech. Jest to bardzo atrakcyjna opcja nie tylko dla samych dzieci, ale i dla dorosłych. Mogą oni bowiem skorzystać na tym, że maluchy znajdą się pod profesjonalną opieką i bez problemu zająć się codziennymi obowiązkami. Dostępne są różne oferty w obiektach zlokalizowanych w wielu częściach miasta. Do wszystkich miejsc dziecko może dojechać bezpiecznie taksówką Eko Taxi.
 • Taksówka dla seniora w LublinieTaksówka dla seniora w Lublinie
  Taksówka dla seniora w Lublinie to środek transportu, który pomoże osobom starszym w komfortowym dotarciu w wybrane miejsca. Mogą to być przewozy do obiektów, takich jak urzędy czy placówki medyczne, ale i w jakiekolwiek inne lokalizacje, choćby z myślą o spotkaniach towarzyskich. Taka opcja sprawdza się doskonale dla osób, które nie bardzo mogą już prowadzić własny samochód, a chcą podróżować wygodniej niż komunikacją miejską. Zachęcamy do wybrania przy tym usług Eko Taxi.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Imprezy studenckie w LublinieImprezy studenckie w Lublinie
  Imprezy studenckie w Lublinie są często poszukiwane. ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Półkolonie w LubliniePółkolonie w Lublinie
  Półkolonie w Lublinie dają rodzicom możliwość ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Taxi w Lublinie do obsługi imprezTaxi w Lublinie do obsługi imprez
  Taxi w Lublinie do obsługi imprez będzie bardzo ...
 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko TaxiJarmark bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko Taxi
  Jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie to jedna z ...
 • Jak dojechać na lotnisko w Lublinie?Jak dojechać na lotnisko w Lublinie?
  Jak dojechać na lotnisko w Lublinie? Tutejszy port lotniczy oferuje kilka rozwiązań w tym zakresie, więc warto rozważyć ich zalety i wady, aby dokonać optymalnego wyboru. Wiele zależy również od sytuacji samego podróżującego. Taksówka będzie zawsze dobrym wyborem, zapewniając odpowiedni komfort podróży. Zachęcamy do wybrania tej od Eko Taxi.
 • Dojazd na lotnisko w ŚwidnikuDojazd na lotnisko w Świdniku
  Dojazd na lotnisko w Świdniku obejmuje kilka możliwości - od prywatnych, po publiczne środki transportu. Mają one swoje zalety, ale i wady, zwłaszcza gdy mowa o transporcie na planowany o konkretnej godzinie lot. Wiele argumentów przemawia za wybraniem taksówki, szczególnie takiej od firmy z atrakcyjną ofertą cenową. Jeśli jesteś zainteresowany takim wariantem, skorzystaj z kursów od Eko Taxi.
 • Przewoźnicy na lotnisko w LubliniePrzewoźnicy na lotnisko w Lublinie
  Przewoźnicy na lotnisko w Lublinie obsługują każdego ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Starówka w LublinieStarówka w Lublinie
  Starówka w Lublinie zalicza się do wyjątkowo pięknych ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...