Przewozy osobowe w Lublinie

Przewozy osobowe w Lublinie

Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.

Spis treści
Do kogo są skierowane takie oferty?
Mieszkańcy i odwiedzający
Przedsiębiorstwa
Najlepiej postawić na sprawdzone taxi
Czemu jest to optymalne rozwiązanie?
Oferta Eko Taxi
Dodatkowe korzyści dla klientów

Komu są potrzebne przewozy osobowe w Lublinie?

Przewozy osobowe w Lublinie przydają się wszystkim ludziom, którzy chcą się sprawnie przemieszczać po mieście bez korzystania z własnego czy publicznego środka transportu. Dotyczy to Lublinian, ale i pasażerów, którzy przybyli z innych miast w celu zwiedzania lub podróży biznesowej. Wreszcie może to dotyczyć i przedsiębiorstw, które muszą rozsądnie zaplanować przewiezienie jakiejś grupy pracowników.

Mieszkańcy i turyści

Nie wszyscy mieszkańcy Lublina są skorzy do poruszania się po mieście swoimi samochodami, ponieważ pojawiają się problemy z parkowaniem, a do tego przy jeździe w korkach muszą coraz więcej płacić za systematycznie drożejące paliwo. Z kolei przesiadanie się do komunikacji miejskiej jest obarczone mniejszym komfortem oraz tym, że takie środki transportu często miewają opóźnienia, a do tego zwykle trzeba się przesiadać, co będzie mało wygodne, szczególnie przy gorszej pogodzie. Usługi przewozowe są wtedy optymalnym rozwiązaniem. Podobnie jest w przypadku turystów, którzy dojechali na miejsce pociągiem czy przylecieli samolotem. Nie znając dobrze miasta, rozsądnie jest wtedy skorzystać z usług jakiegoś sprawdzonego kierowcy, zwłaszcza że często odwiedzający z innych miast poruszają się dodatkowo ze sporymi bagażami.

Firmy

Z usług transportowych chętnie korzystają też przedsiębiorstwa. Dotyczy to nie tylko takich, które muszą przewieźć gdzieś pracowników w celu wykonywania określonych zadań, ale i przewożenia personelu na szkolenia czy imprezy integracyjne. Takie usługi przydają się zatem firmom o różnym profilu, od budowlanych, po korporacje. Najlepiej wybrać wtedy przewoźnika dysponującego większym pojazdem, gdyż zwykle taki transport obejmuje grupę pracowników. Na szczęście takimi większymi samochodami dysponują też dobre firmy taksówkarskie, zatem można zorganizować sprawdzony przejazd również dla kilkuosobowego zespołu.

Szukasz przewozów osobowych w Lublinie? Najlepiej z korporacją taxi

W poszukiwaniu przewozów osobowych w Lublinie warto uważać na praktykę niektórych podmiotów czy pojedynczych kierowców, którzy podejmują się takiej pracy bez stosownych regulacji. Można wtedy dać się oszukać, zatem zdecydowanie bezpieczniejszym wyborem jest taxi od sprawdzonej i renomowanej na rynku korporacji. Polecamy nasze usługi, gdyż są one szerokie, więc poza standardowymi osobówkami możesz zamówić też większe auto. Co więcej, oferujemy też szereg innych rzeczy, w których możemy pomóc. Dobrym pomysłem będzie pobranie naszej aplikacji, z której zaaranżujesz kursy po preferencyjnych cenach.

Korek w Lublinie

Dlaczego warto wybrać taksówkę?

Termin przewozu osób jest obecnie dość szeroki i uwzględnia się w jego obrębie również prywatnych przewoźników. Zależnie od planowanego profilu muszą oni założyć odpowiedni rodzaj działalności i potencjalnie uzyskać stosowne licencje. Osoby nastawione na taki zarobek częściej specjalizują się jednak w kursach pomiędzy miastami czy wręcz w kierunkach zagranicznych, do sąsiednich państw. Niestety poza legalnie działającymi kierowcami ze stosownymi uprawnieniami, można się natknąć na takich funkcjonujących bez zarejestrowanej działalności, a co gorsza kierujący często nie znają wtedy wcale dobrze miasta i nie mają stosownych badań świadczących o tym, że nadają się do takiej pracy. Często reklamują się oni tylko lokalnie lub wręcz bazują na podjeżdżaniu w okolice postojów taxi czy w rejony najpopularniejszych miejsc w mieście, udając licencjonowane i legalne przewozy. Korzystanie z takich usług jest mało bezpieczne i komfortowe. Nawet u uprawnionych do tego, lecz prywatnych przewoźników, trzeba się liczyć z tym, że zdarzają się i tacy, którzy ustalają sobie bardzo zawyżone ceny, o których nie mówią od razu klientom, przez co za przejazd można zapłacić krocie. Z tego tytułu z myślą o takim transporcie po mieście i okolicy zdecydowanie lepiej wybrać korporację taxi, która jest absolutnie zweryfikowana rynkowo i sprawdzona przez tysiące klientów. Tak będzie, gdy zdecydujesz się taksówki Eko Taxi.

Nasza oferta

Oferujemy sprawdzone, ale i tanie przejazdy, rozpoczynające się cenowo już od 1,60 zł/km. Poza standardowymi taksówkami proponujemy kursy taxi bagażowym czy kombi, a nawet autem typu VAN dla 5-6 osób. Planując podróż w kilkuosobowej grupie czy dla zespołu pracowniczego nie musisz się zatem przejmować tym, że musisz aranżować dwa czy trzy kursy, gdyż wszyscy mogą pojechać razem. Szczególnie mieszkańcom i lokalnym firmom polecamy także nasze dodatkowe usługi, które mogą się okazać bardzo pomocne w życiu codziennym. Umożliwiamy przewóz zwierząt, pomagamy w transporcie przesyłek, a do tego realizujemy i popularną obecnie usługę zakupów z dostawą na terenie Lublina.

Udogodnienia i niższe stawki w aplikacji

Dla naszych klientów uruchomiliśmy opcję systemu IVR, który umożliwia samodzielne zamawianie taksówek, bez udziału dyspozytora. Klient ustawia wtedy jeden spośród wczytanych, trzech najczęściej wybieranych adresów i określa, za ile ma podjechać kierowca (może być już za 15-30 minut), po czym od razu dowiaduje się przy okazji, jakie auto po niego przyjedzie. Z opcji tej można zrezygnować u dyspozytora, natomiast jest ona niezwykle komfortowa, szczególnie dla osób zamawiających często taksówki w godzinach szczytu, gdyż nie muszą wtedy czekać na dodzwonienie się. Zachęcamy również do korzystania z aplikacji Eko Taxi, w której wprowadziliśmy pomniejszone taryfy. Bez względu na porę czy dzień tygodnia kursy po mieście są wtedy liczone zawsze po 1,6 zł/km, a te poza miastem po 2,8 zł/km. Ustawiając adres początkowy i końcowy, masz też możliwość zobaczenia ceny gwarantowanej, którą zapłacisz za przejazd, jeżeli nie dojdzie do żadnej zmiany trasy. Wspomniana promocja dotyczy tylko zleceń z aplikacji, zatem naprawdę warto z niej skorzystać.

Przewozy osobowe w Lublinie mogą być potrzebne mieszkańcom i turystom, jak i lokalnym firmom aranżującym transport pracowniczy. Na rynku działają prywatni przewoźnicy, lecz często ciężko jest ich zweryfikować, a do tego mogą mieć oni zawyżone stawki. Najlepszym wyborem będzie sprawdzona korporacja taksówkarska, taka jak Eko Taxi. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszej oferty, w której poza tradycyjnymi kursami, mamy i dodatkowe usługi, które mogą się przydać mieszkańcom Lublina.

Może Cię zainteresować również