Przewozy osobowe w Lublinie

Przewozy osobowe w Lublinie

Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.

Spis treści
Do kogo są skierowane takie oferty?
Mieszkańcy i odwiedzający
Przedsiębiorstwa
Najlepiej postawić na sprawdzone taxi
Czemu jest to optymalne rozwiązanie?
Oferta Eko Taxi
Dodatkowe korzyści dla klientów

Komu są potrzebne przewozy osobowe w Lublinie?

Przewozy osobowe w Lublinie przydają się wszystkim ludziom, którzy chcą się sprawnie przemieszczać po mieście bez korzystania z własnego czy publicznego środka transportu. Dotyczy to Lublinian, ale i pasażerów, którzy przybyli z innych miast w celu zwiedzania lub podróży biznesowej. Wreszcie może to dotyczyć i przedsiębiorstw, które muszą rozsądnie zaplanować przewiezienie jakiejś grupy pracowników.

Mieszkańcy i turyści

Nie wszyscy mieszkańcy Lublina są skorzy do poruszania się po mieście swoimi samochodami, ponieważ pojawiają się problemy z parkowaniem, a do tego przy jeździe w korkach muszą coraz więcej płacić za systematycznie drożejące paliwo. Z kolei przesiadanie się do komunikacji miejskiej jest obarczone mniejszym komfortem oraz tym, że takie środki transportu często miewają opóźnienia, a do tego zwykle trzeba się przesiadać, co będzie mało wygodne, szczególnie przy gorszej pogodzie. Usługi przewozowe są wtedy optymalnym rozwiązaniem. Podobnie jest w przypadku turystów, którzy dojechali na miejsce pociągiem czy przylecieli samolotem. Nie znając dobrze miasta, rozsądnie jest wtedy skorzystać z usług jakiegoś sprawdzonego kierowcy, zwłaszcza że często odwiedzający z innych miast poruszają się dodatkowo ze sporymi bagażami.

Firmy

Z usług transportowych chętnie korzystają też przedsiębiorstwa. Dotyczy to nie tylko takich, które muszą przewieźć gdzieś pracowników w celu wykonywania określonych zadań, ale i przewożenia personelu na szkolenia czy imprezy integracyjne. Takie usługi przydają się zatem firmom o różnym profilu, od budowlanych, po korporacje. Najlepiej wybrać wtedy przewoźnika dysponującego większym pojazdem, gdyż zwykle taki transport obejmuje grupę pracowników. Na szczęście takimi większymi samochodami dysponują też dobre firmy taksówkarskie, zatem można zorganizować sprawdzony przejazd również dla kilkuosobowego zespołu.

Szukasz przewozów osobowych w Lublinie? Najlepiej z korporacją taxi

W poszukiwaniu przewozów osobowych w Lublinie warto uważać na praktykę niektórych podmiotów czy pojedynczych kierowców, którzy podejmują się takiej pracy bez stosownych regulacji. Można wtedy dać się oszukać, zatem zdecydowanie bezpieczniejszym wyborem jest taxi od sprawdzonej i renomowanej na rynku korporacji. Polecamy nasze usługi, gdyż są one szerokie, więc poza standardowymi osobówkami możesz zamówić też większe auto. Co więcej, oferujemy też szereg innych rzeczy, w których możemy pomóc. Dobrym pomysłem będzie pobranie naszej aplikacji, z której zaaranżujesz kursy po preferencyjnych cenach.

Korek w Lublinie

Dlaczego warto wybrać taksówkę?

Termin przewozu osób jest obecnie dość szeroki i uwzględnia się w jego obrębie również prywatnych przewoźników. Zależnie od planowanego profilu muszą oni założyć odpowiedni rodzaj działalności i potencjalnie uzyskać stosowne licencje. Osoby nastawione na taki zarobek częściej specjalizują się jednak w kursach pomiędzy miastami czy wręcz w kierunkach zagranicznych, do sąsiednich państw. Niestety poza legalnie działającymi kierowcami ze stosownymi uprawnieniami, można się natknąć na takich funkcjonujących bez zarejestrowanej działalności, a co gorsza kierujący często nie znają wtedy wcale dobrze miasta i nie mają stosownych badań świadczących o tym, że nadają się do takiej pracy. Często reklamują się oni tylko lokalnie lub wręcz bazują na podjeżdżaniu w okolice postojów taxi czy w rejony najpopularniejszych miejsc w mieście, udając licencjonowane i legalne przewozy. Korzystanie z takich usług jest mało bezpieczne i komfortowe. Nawet u uprawnionych do tego, lecz prywatnych przewoźników, trzeba się liczyć z tym, że zdarzają się i tacy, którzy ustalają sobie bardzo zawyżone ceny, o których nie mówią od razu klientom, przez co za przejazd można zapłacić krocie. Z tego tytułu z myślą o takim transporcie po mieście i okolicy zdecydowanie lepiej wybrać korporację taxi, która jest absolutnie zweryfikowana rynkowo i sprawdzona przez tysiące klientów. Tak będzie, gdy zdecydujesz się taksówki Eko Taxi.

Nasza oferta

Oferujemy sprawdzone, ale i tanie przejazdy, rozpoczynające się cenowo już od 1,60 zł/km. Poza standardowymi taksówkami proponujemy kursy taxi bagażowym czy kombi, a nawet autem typu VAN dla 5-6 osób. Planując podróż w kilkuosobowej grupie czy dla zespołu pracowniczego nie musisz się zatem przejmować tym, że musisz aranżować dwa czy trzy kursy, gdyż wszyscy mogą pojechać razem. Szczególnie mieszkańcom i lokalnym firmom polecamy także nasze dodatkowe usługi, które mogą się okazać bardzo pomocne w życiu codziennym. Umożliwiamy przewóz zwierząt, pomagamy w transporcie przesyłek, a do tego realizujemy i popularną obecnie usługę zakupów z dostawą na terenie Lublina.

Udogodnienia i niższe stawki w aplikacji

Dla naszych klientów uruchomiliśmy opcję systemu IVR, który umożliwia samodzielne zamawianie taksówek, bez udziału dyspozytora. Klient ustawia wtedy jeden spośród wczytanych, trzech najczęściej wybieranych adresów i określa, za ile ma podjechać kierowca (może być już za 15-30 minut), po czym od razu dowiaduje się przy okazji, jakie auto po niego przyjedzie. Z opcji tej można zrezygnować u dyspozytora, natomiast jest ona niezwykle komfortowa, szczególnie dla osób zamawiających często taksówki w godzinach szczytu, gdyż nie muszą wtedy czekać na dodzwonienie się. Zachęcamy również do korzystania z aplikacji Eko Taxi, w której wprowadziliśmy pomniejszone taryfy. Bez względu na porę czy dzień tygodnia kursy po mieście są wtedy liczone zawsze po 1,6 zł/km, a te poza miastem po 2,8 zł/km. Ustawiając adres początkowy i końcowy, masz też możliwość zobaczenia ceny gwarantowanej, którą zapłacisz za przejazd, jeżeli nie dojdzie do żadnej zmiany trasy. Wspomniana promocja dotyczy tylko zleceń z aplikacji, zatem naprawdę warto z niej skorzystać.

Przewozy osobowe w Lublinie mogą być potrzebne mieszkańcom i turystom, jak i lokalnym firmom aranżującym transport pracowniczy. Na rynku działają prywatni przewoźnicy, lecz często ciężko jest ich zweryfikować, a do tego mogą mieć oni zawyżone stawki. Najlepszym wyborem będzie sprawdzona korporacja taksówkarska, taka jak Eko Taxi. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszej oferty, w której poza tradycyjnymi kursami, mamy i dodatkowe usługi, które mogą się przydać mieszkańcom Lublina.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.