Przewozy ze Świdnika do Lublina

Przewozy ze Świdnika do Lublina

Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.

Spis treści:
Kiedy są wybierane?
Transport z lotniska
Dla mieszkańców Świdnika
Jak można pokonać tę trasę?
Transport publiczny
Nasza oferta Eko Taxi

Kiedy najczęściej wybierane są przewozy ze Świdnika do Lublina?

Tanie przewozy ze Świdnika do Lublina interesują najczęściej osoby, które powracają z podróży i lądują na tutejszym lotnisku. Dotyczy to osób zamieszkujących stolicę województwa lubelskiego, ale i ludzi pochodzących z okolicznych miejscowości, dla których późniejsze połączenia transportowe z samego Lublina są zwyczajnie wygodniejsze. Nie można jednak zapominać o mieszkańcach samego Świdnika, którzy także mogą potrzebować przewiezienia do znajdującego się obok, większego miasta.

Transport z lotniska

Od czasu budowy portu lotniczego Lublin, który jest zlokalizowany tak naprawdę właśnie w Świdniku, lokalizacja ta jest najbardziej kojarzona właśnie z tutejszym lotniskiem. Korzystają z niego mieszkańcy Lublina, ale nie tylko, ponieważ jest to najbliższy port dla większości mieszkańców całego województwa, a połączenia lotnicze są tutaj bardzo rozbudowane. Dość bezpieczne będzie zatem stwierdzenie, że znaczna część osób poszukujących transportu w tym kierunku to ludzie, wracający z zagranicznych lub krajowych podróży, którzy przylatują na tutejsze lotnisko i chcą się potem dostać do samego Lublina. Jest to jednocześnie specyficzna grupa podróżnych, ponieważ znakomita część z nich ma ze sobą nie tylko podręczne torby czy plecaki, ale i obszerniejsze bagaże. Takie osoby bardzo cenią sobie zatem komfort, a z pewnością nie chcą pokonywać większych dystansów pieszo czy czekać długo na środek transportu.

Dla mieszkańców Świdnika

Choć obecnie łatwo jest się skupiać na samym lotnisku, nie można zapominać, że sam Świdnik to w spore miasto i siedziba powiatu. Rejon ten zamieszkuje koło 40 tysięcy osób, a przy tym nie brakuje ludzi, które pracują w Lublinie lub po prostu muszą tam okazyjnie dojechać. Osoby podróżujące na tej trasie na co dzień zapewne korzystają z własnego samochodu, lecz część ludzi potrzebuje pokonać ten odcinek tylko sporadycznie. W takiej sytuacji warto poszukać alternatyw dla własnego pojazdu, żeby nie przejmować się korkami czy problemami z parkowaniem.

Lotnisko w Lublinie

Jakie są możliwości przewozów ze Świdnika do Lublina?

Przewozy ze Świdnika do Lublina poprzez transport zbiorowy są stosunkowo rozbudowane i widać tu sporo opcji, lecz nie zawsze będzie to najlepsze rozwiązanie. Przy większym tłoku z pewnością bywa to mniej komfortowe od podróży samochodem, a już w szczególności w sytuacji, gdy ktoś wraca z lotniska ze sporym bagażem. Ciekawą opcją jest zatem taxi, które będzie wygodne, a przy wyborze odpowiedniej korporacji okaże się przy okazji dość tanim środkiem transportu, gdyż dystans pomiędzy tymi miastami nie jest zbyt duży. Zachęcamy do wybrania usług Eko Taxi.

Komunikacja zbiorowa

Odcinek Świdnik-Lublin jest dość dobrze skomunikowany, ponieważ z perspektywy miejskiej zorganizowano tu połączenia autobusowe, a do tego przywrócono kursowanie pociągów. Do tego trasę obsługują autobusy prywatnych przewoźników. Te środki transportu wypadają na pewno korzystnie cenowo, choć mankamentem jest określona częstotliwość przejazdów i ściśle dopracowane rozkłady jazdy, które nie zawsze pokrywają się z godzinami, w których chcesz jechać. Do tego trzeba się liczyć z potencjalnym tłokiem, który będzie szczególnym problemem dla osób podróżujących z walizkami. W takim przypadku najlepiej sprawdzi się taxi bagażowe.

Skorzystaj z oferty Eko Taxi

Świdnik dzieli od centrum Lublina nieco ponad 10 kilometrów, więc nie jest to specjalnie duży dystans, zatem atrakcyjna cenowo korporacja taxi przewiezie Cię na tym odcinku po korzystnych stawkach. Możesz na to liczyć, korzystając z naszych usług, a w razie potrzeby w Eko Taxi masz możliwość zaaranżowania przejazdu pojazdem bagażowym czy większymi autami, w których pomieści się nawet 7 osób. Zachęcamy do podróżowania z nami nie tylko na tej trasie, ale i przy innych przejazdach na terenie Lublina oraz okolic.

Wygodne zamawianie

Z myślą o komforcie klientów uruchomiliśmy system IVR do samodzielnego zamawiania taksówek. Stali pasażerowie mogą dzięki temu wybierać między najczęściej ustawianymi adresami i aranżować przejazdy z pominięciem dyspozytora, bez czekania na odebranie przez niego telefonu. Jest to rozwiązanie szybsze i wygodniejsze, które możesz docenić, jeżeli często zamawiasz taksówki w godzinach szczytu. Oprócz tego polecamy korzystanie z naszej aplikacji mobilnej. Zachęcamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z oferty Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Półkolonie w LubliniePółkolonie w Lublinie
  Półkolonie w Lublinie dają rodzicom możliwość ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Dojazd na lotnisko w ŚwidnikuDojazd na lotnisko w Świdniku
  Dojazd na lotnisko w Świdniku obejmuje kilka możliwości - od prywatnych, po publiczne środki transportu. Mają one swoje zalety, ale i wady, zwłaszcza gdy mowa o transporcie na planowany o konkretnej godzinie lot. Wiele argumentów przemawia za wybraniem taksówki, szczególnie takiej od firmy z atrakcyjną ofertą cenową. Jeśli jesteś zainteresowany takim wariantem, skorzystaj z kursów od Eko Taxi.
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Imprezy studenckie w LublinieImprezy studenckie w Lublinie
  Imprezy studenckie w Lublinie są często poszukiwane. ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...