Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi

Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi

Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.

Spis treści
Czemu wybrać się taksówką?
Komfort
Aspekt bezpieczeństwa
Elastyczność
Nasza oferta
Tanie kursy
Dodatkowe korzyści dla klientów
Pozostałe usługi

Dlaczego na Sylwestera 2021 w Lublinie najlepiej pojechać taksówką Eko Taxi?

Sylwester 2021 w Lublinie z pewnością będzie się wiązał ze wspaniałą zabawą, bez względu na to, jaką formę spędzenia tego czasu wybierzesz. Nie wiadomo, czy w tym roku zorganizowana będzie impreza miejska, lecz doskonale będzie się można bawić na innych wydarzeniach rozrywkowo-kulturalnych czy podczas przyjęcia z przyjaciółmi. Wybranie się do danej lokalizacji taksówką będzie optymalnym rozwiązaniem, szczególnie że często zakłada się wtedy wizytowe stroje. Jest to przy okazji sprawdzony środek transportu, także w kontekście powrotu. Co ważne nie masz żadnych wymogów czasowych, zatem możesz rozpocząć i zakończyć świętowanie dokładnie wtedy, kiedy chcesz.

Wygoda

Kwestia transportu na takie zabawy zawsze jest trochę problematyczna, gdyż w tę noc niewiele osób chce prowadzić samochód, ponieważ uniemożliwiałoby to napicie się drinka podczas imprezy czy choćby symbolicznej lampki szampana o północy. Wybieranie komunikacji miejskiej jest z kolei niekoniecznie dobrym rozwiązaniem, gdyż w sylwestra większość osób zakłada naprawdę efektowne stroje, a podczas takiej podróży można je zabrudzić czy pognieść. Taksówka jest na tym tle zdecydowanie najwygodniejsza, ponieważ odjedziesz w zasadzie spod samego domu i dojedziesz w wybrane miejsce, bez konieczności chodzenia gdziekolwiek pieszo, a to również jest ważne, gdyż na zewnątrz na pewno będzie zimno, a do tego mogą się przytrafić opady śniegu czy deszczu.

Bezpieczeństwo

Sylwestrowa noc jest pełna radości, ale bywa i szalona, gdy mowa o atmosferze na ulicach, szczególnie w późniejszych godzinach, bo niektórym udziela się nadmiar wypitego alkoholu. Wracanie nocnymi autobusami nie zawsze bywa wtedy przyjemne, zwłaszcza że często jest się już zmęczonym po emocjach i atrakcjach tego wieczoru. Skorzystanie z taksówek jest zatem nie tylko komfortowe, ale i całkowicie bezpieczne, ponieważ poruszasz się na trasie dom-zabawa, z całą pewnością unikając ewentualnego niechcianego towarzystwa.

Dojedź i wróć o dowolnej porze

Kolejnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem tej nocy z taksówek jest aspekt elastyczności czasowej. Często zdarza się, że na wybrane wydarzenie trzeba jechać przez sporą część miasta, więc wyprawa komunikacją miejską może być dość długa, a czas dojechania wymusza rozkład. Jest to problematyczne już przy dojeżdżaniu, a jeszcze bardziej w kontekście powrotu, ponieważ nocą transport publiczny jeździ jednak z pewnymi odstępami, a niektóre linie mają wręcz kilkugodzinne przerwy i może się okazać, iż wymusi to zbyt wczesny powrót lub wręcz przeciwnie, trzeba będzie nieco na siłę czekać aż do rana. Korzystając z Eko Taxi, nie masz tego problemu, ponieważ nasi kierowcy jeżdżą całą dobę, więc w dowolnej chwili możesz zamówić kurs do domu czy mieszkania. Jest to bardzo wygodne, gdyż możesz bawić się do woli, ale nie musisz też niepotrzebnie zwlekać, gdy będziesz już mieć dosyć i będziesz marzyć jedynie o ciepłym łóżku.

Nowy Rok 2022

Korzystaj z usług Eko Taxi Lublin nie tylko w Sylwestra 2021

Z Eko Taxi dojedziesz na Sylwestera 2021, ale zachęcamy do korzystania z naszych usług w Lublinie i w pozostałe dni w roku. Pomimo dużej renomy proponujemy naprawdę korzystne ceny, a samo zamawianie kursów będzie zdecydowanie proste i może się wiązać z dodatkowymi atutami, gdy zaaranżujesz je z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji. Poza tym proponujemy inne, mniej typowe punkty w obrębie naszej oferty, które mogą ułatwić codzienne zadania.

Tanie i sprawdzone kursy

Jesteśmy uznaną marką na taksówkarskim rynku, co jest gwarancją tego, iż nasze kursy będą szybkie i pewne, a kierowcy uprzejmi oraz kulturalni, na co nie zawsze można liczyć w kontekście taxi niezrzeszonych i tych z firm o niezbyt dobrych opiniach. Jednocześnie Eko Taxi pozostaje przy tym naprawdę tanie, gdyż pobieramy niewielką opłatę początkową w wysokości 7,95 zł, a potem każdy kolejny kilometr to zależnie od taryfy od zaledwie 1,60 zł do maksymalnie 4,20 zł. Za kursy po mieście i okolicy zapłacisz zatem jak najbardziej rozsądną cenę, więc polecamy nasze usługi przez cały rok. Jest to komfortowa forma przemieszczania się po Lublinie bez względu na to o jakim dniu mowa, gdyż nie musisz się wtedy przejmować korkami czy parkowaniem, a taxi będą oczywiście nieporównywalnie wygodniejsze od komunikacji zbiorowej.

Udogodnienia

Dla naszych klientów uruchomiliśmy specjalny system IVR, który umożliwia zamawianie taksówek bez udziału dyspozytora. Osobom korzystającym ze stałych adresów wczytują się trzy najczęściej używane i pozostaje wybrać jeden z nich oraz ustalić za ile ma podjechać taxi, przy czym może zjawić się ono na miejscu naprawdę szybko, nawet w przeciągu kwadransa czy pół godziny. Klient ma też od razu podgląd na to, jakie auto po niego przyjedzie. Jest to spore ułatwienie, szczególnie dla osób podróżujących taksówkami w godzinach szczytu, ponieważ nie trzeba wtedy czekać na dodzwonienie się do dyspozytora. Warto przy tym zaznaczyć, że w każdej chwili można się z nim połączyć i u niego można na stałe wyłączyć taką usługę, jeżeli z jakiegoś powodu nie uznasz jej dla siebie za optymalną. W Lublinie wprowadziliśmy poza tym pomniejszone taryfy w kontekście kursów zamawianych z naszej aplikacji. Zlecenia na terenie miasta są wtedy liczone zawsze po pierwszej taryfie, czyli 1,60 zł, a trasy poza miastem w ramach trzeciej taryfy, czyli 2,80 zł/km. Co ważne te promocyjne ceny obowiązują nie tylko za dnia w tygodniu roboczym, ale i w nocy, niedziele oraz dni świąteczne. Po ustawieniu adresu początkowego i końcowego widoczna jest także opcja ceny gwarantowanej, którą zapłacisz za swój kurs, jeżeli w jego toku nie dojdzie do żadnej zmiany trasy. Gdyby zaszła taka konieczność opłata będzie liczona zgodnie z taksometrem, lecz dalej w ramach tych preferencyjnych stawek.

Inne usługi

Poza klasycznymi autami osobowymi umożliwiamy zamówienie za dopłatą taksówek kombi, bagażowych czy vanów dla 5-6 osób. Te ostatnie mogą być szczególnie przydatne w sylwestrową noc, jeżeli jedziecie gdzieś wspólnie w gronie rodziny czy przyjaciół. Proponujemy też usługi takie jak przewóz przesyłek, zwierząt czy mniejsze i większe zakupy z dostawą na terenie Lublina.

Na Sylwestra 2021 w Lublinie na pewno najlepiej będzie dojechać z Eko Taxi, bez względu na to, na jaką imprezę się wybierasz. Podróżowanie tego wieczoru własnym samochodem nie będzie dobrym pomysłem w związku z brakiem możliwości picia alkoholu, a transport publiczny nie będzie optymalnym rozwiązaniem ze względów czasowych oraz gorszego komfortu, szczególnie gdy podróżuje się w wieczorowych strojach. Polecamy zatem nasze taksówki w ten wyjątkowy wieczór i w pozostałe dni w roku.

Może Cię zainteresować również

 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dzieckaTaxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka
  Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka to wspaniała opcja dla dorosłych podróżujących z najmłodszymi i chcących zadbać o ich pełne bezpieczeństwo. W kontekście takiego transportu przepisy prawne są dość specyficzne, przez co wiele korporacji nie daje możliwości takiego przewozu. Nie oznacza to jednak, że rodzice muszą zrezygnować z taksówek. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która udostępnia pojazdy z takim udogodnieniem. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Oferta Eko Taxi w LublinieOferta Eko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to nasza znana i chętnie wybierana ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Majówka 2023 w LublinieMajówka 2023 w Lublinie
  Majówka 2023 w Lublinie tradycyjnie będzie obfitowała w różnorodne wydarzenia. Niektórzy decydują się na spędzenie wolnych dni w domu, ale warto pomyśleć również nad zorganizowaniem sobie różnego rodzaju atrakcji. Tegoroczny kalendarz sprzyja wydłużeniu sobie wiosennego urlopu, co pozwala zaplanować nawet krótki wyjazd. W tym okresie oczywiście można zaobserwować wzmożony ruch na drogach, więc warto przesiąść się do taksówek. Zachęcamy do wybrania tych od Eko Taxi.
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko TaxiJarmark bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko Taxi
  Jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie to jedna z ...
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...