Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi

Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi

Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.

Spis treści
Czemu wybrać się taksówką?
Komfort
Aspekt bezpieczeństwa
Elastyczność
Nasza oferta
Tanie kursy
Dodatkowe korzyści dla klientów
Pozostałe usługi

Dlaczego na Sylwestera 2021 w Lublinie najlepiej pojechać taksówką Eko Taxi?

Sylwester 2021 w Lublinie z pewnością będzie się wiązał ze wspaniałą zabawą, bez względu na to, jaką formę spędzenia tego czasu wybierzesz. Nie wiadomo, czy w tym roku zorganizowana będzie impreza miejska, lecz doskonale będzie się można bawić na innych wydarzeniach rozrywkowo-kulturalnych czy podczas przyjęcia z przyjaciółmi. Wybranie się do danej lokalizacji taksówką będzie optymalnym rozwiązaniem, szczególnie że często zakłada się wtedy wizytowe stroje. Jest to przy okazji sprawdzony środek transportu, także w kontekście powrotu. Co ważne nie masz żadnych wymogów czasowych, zatem możesz rozpocząć i zakończyć świętowanie dokładnie wtedy, kiedy chcesz.

Wygoda

Kwestia transportu na takie zabawy zawsze jest trochę problematyczna, gdyż w tę noc niewiele osób chce prowadzić samochód, ponieważ uniemożliwiałoby to napicie się drinka podczas imprezy czy choćby symbolicznej lampki szampana o północy. Wybieranie komunikacji miejskiej jest z kolei niekoniecznie dobrym rozwiązaniem, gdyż w sylwestra większość osób zakłada naprawdę efektowne stroje, a podczas takiej podróży można je zabrudzić czy pognieść. Taksówka jest na tym tle zdecydowanie najwygodniejsza, ponieważ odjedziesz w zasadzie spod samego domu i dojedziesz w wybrane miejsce, bez konieczności chodzenia gdziekolwiek pieszo, a to również jest ważne, gdyż na zewnątrz na pewno będzie zimno, a do tego mogą się przytrafić opady śniegu czy deszczu.

Bezpieczeństwo

Sylwestrowa noc jest pełna radości, ale bywa i szalona, gdy mowa o atmosferze na ulicach, szczególnie w późniejszych godzinach, bo niektórym udziela się nadmiar wypitego alkoholu. Wracanie nocnymi autobusami nie zawsze bywa wtedy przyjemne, zwłaszcza że często jest się już zmęczonym po emocjach i atrakcjach tego wieczoru. Skorzystanie z taksówek jest zatem nie tylko komfortowe, ale i całkowicie bezpieczne, ponieważ poruszasz się na trasie dom-zabawa, z całą pewnością unikając ewentualnego niechcianego towarzystwa.

Dojedź i wróć o dowolnej porze

Kolejnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem tej nocy z taksówek jest aspekt elastyczności czasowej. Często zdarza się, że na wybrane wydarzenie trzeba jechać przez sporą część miasta, więc wyprawa komunikacją miejską może być dość długa, a czas dojechania wymusza rozkład. Jest to problematyczne już przy dojeżdżaniu, a jeszcze bardziej w kontekście powrotu, ponieważ nocą transport publiczny jeździ jednak z pewnymi odstępami, a niektóre linie mają wręcz kilkugodzinne przerwy i może się okazać, iż wymusi to zbyt wczesny powrót lub wręcz przeciwnie, trzeba będzie nieco na siłę czekać aż do rana. Korzystając z Eko Taxi, nie masz tego problemu, ponieważ nasi kierowcy jeżdżą całą dobę, więc w dowolnej chwili możesz zamówić kurs do domu czy mieszkania. Jest to bardzo wygodne, gdyż możesz bawić się do woli, ale nie musisz też niepotrzebnie zwlekać, gdy będziesz już mieć dosyć i będziesz marzyć jedynie o ciepłym łóżku.

Nowy Rok 2022

Korzystaj z usług Eko Taxi Lublin nie tylko w Sylwestra 2021

Z Eko Taxi dojedziesz na Sylwestera 2021, ale zachęcamy do korzystania z naszych usług w Lublinie i w pozostałe dni w roku. Pomimo dużej renomy proponujemy naprawdę korzystne ceny, a samo zamawianie kursów będzie zdecydowanie proste i może się wiązać z dodatkowymi atutami, gdy zaaranżujesz je z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji. Poza tym proponujemy inne, mniej typowe punkty w obrębie naszej oferty, które mogą ułatwić codzienne zadania.

Tanie i sprawdzone kursy

Jesteśmy uznaną marką na taksówkarskim rynku, co jest gwarancją tego, iż nasze kursy będą szybkie i pewne, a kierowcy uprzejmi oraz kulturalni, na co nie zawsze można liczyć w kontekście taxi niezrzeszonych i tych z firm o niezbyt dobrych opiniach. Jednocześnie Eko Taxi pozostaje przy tym naprawdę tanie, gdyż pobieramy niewielką opłatę początkową w wysokości 7,95 zł, a potem każdy kolejny kilometr to zależnie od taryfy od zaledwie 1,60 zł do maksymalnie 4,20 zł. Za kursy po mieście i okolicy zapłacisz zatem jak najbardziej rozsądną cenę, więc polecamy nasze usługi przez cały rok. Jest to komfortowa forma przemieszczania się po Lublinie bez względu na to o jakim dniu mowa, gdyż nie musisz się wtedy przejmować korkami czy parkowaniem, a taxi będą oczywiście nieporównywalnie wygodniejsze od komunikacji zbiorowej.

Udogodnienia

Dla naszych klientów uruchomiliśmy specjalny system IVR, który umożliwia zamawianie taksówek bez udziału dyspozytora. Osobom korzystającym ze stałych adresów wczytują się trzy najczęściej używane i pozostaje wybrać jeden z nich oraz ustalić za ile ma podjechać taxi, przy czym może zjawić się ono na miejscu naprawdę szybko, nawet w przeciągu kwadransa czy pół godziny. Klient ma też od razu podgląd na to, jakie auto po niego przyjedzie. Jest to spore ułatwienie, szczególnie dla osób podróżujących taksówkami w godzinach szczytu, ponieważ nie trzeba wtedy czekać na dodzwonienie się do dyspozytora. Warto przy tym zaznaczyć, że w każdej chwili można się z nim połączyć i u niego można na stałe wyłączyć taką usługę, jeżeli z jakiegoś powodu nie uznasz jej dla siebie za optymalną. W Lublinie wprowadziliśmy poza tym pomniejszone taryfy w kontekście kursów zamawianych z naszej aplikacji. Zlecenia na terenie miasta są wtedy liczone zawsze po pierwszej taryfie, czyli 1,60 zł, a trasy poza miastem w ramach trzeciej taryfy, czyli 2,80 zł/km. Co ważne te promocyjne ceny obowiązują nie tylko za dnia w tygodniu roboczym, ale i w nocy, niedziele oraz dni świąteczne. Po ustawieniu adresu początkowego i końcowego widoczna jest także opcja ceny gwarantowanej, którą zapłacisz za swój kurs, jeżeli w jego toku nie dojdzie do żadnej zmiany trasy. Gdyby zaszła taka konieczność opłata będzie liczona zgodnie z taksometrem, lecz dalej w ramach tych preferencyjnych stawek.

Inne usługi

Poza klasycznymi autami osobowymi umożliwiamy zamówienie za dopłatą taksówek kombi, bagażowych czy vanów dla 5-6 osób. Te ostatnie mogą być szczególnie przydatne w sylwestrową noc, jeżeli jedziecie gdzieś wspólnie w gronie rodziny czy przyjaciół. Proponujemy też usługi takie jak przewóz przesyłek, zwierząt czy mniejsze i większe zakupy z dostawą na terenie Lublina.

Na Sylwestra 2021 w Lublinie na pewno najlepiej będzie dojechać z Eko Taxi, bez względu na to, na jaką imprezę się wybierasz. Podróżowanie tego wieczoru własnym samochodem nie będzie dobrym pomysłem w związku z brakiem możliwości picia alkoholu, a transport publiczny nie będzie optymalnym rozwiązaniem ze względów czasowych oraz gorszego komfortu, szczególnie gdy podróżuje się w wieczorowych strojach. Polecamy zatem nasze taksówki w ten wyjątkowy wieczór i w pozostałe dni w roku.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...