Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi

Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi

Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.

Spis treści
Czemu wybrać się taksówką?
Komfort
Aspekt bezpieczeństwa
Elastyczność
Nasza oferta
Tanie kursy
Dodatkowe korzyści dla klientów
Pozostałe usługi

Dlaczego na Sylwestera 2021 w Lublinie najlepiej pojechać taksówką Eko Taxi?

Sylwester 2021 w Lublinie z pewnością będzie się wiązał ze wspaniałą zabawą, bez względu na to, jaką formę spędzenia tego czasu wybierzesz. Nie wiadomo, czy w tym roku zorganizowana będzie impreza miejska, lecz doskonale będzie się można bawić na innych wydarzeniach rozrywkowo-kulturalnych czy podczas przyjęcia z przyjaciółmi. Wybranie się do danej lokalizacji taksówką będzie optymalnym rozwiązaniem, szczególnie że często zakłada się wtedy wizytowe stroje. Jest to przy okazji sprawdzony środek transportu, także w kontekście powrotu. Co ważne nie masz żadnych wymogów czasowych, zatem możesz rozpocząć i zakończyć świętowanie dokładnie wtedy, kiedy chcesz.

Wygoda

Kwestia transportu na takie zabawy zawsze jest trochę problematyczna, gdyż w tę noc niewiele osób chce prowadzić samochód, ponieważ uniemożliwiałoby to napicie się drinka podczas imprezy czy choćby symbolicznej lampki szampana o północy. Wybieranie komunikacji miejskiej jest z kolei niekoniecznie dobrym rozwiązaniem, gdyż w sylwestra większość osób zakłada naprawdę efektowne stroje, a podczas takiej podróży można je zabrudzić czy pognieść. Taksówka jest na tym tle zdecydowanie najwygodniejsza, ponieważ odjedziesz w zasadzie spod samego domu i dojedziesz w wybrane miejsce, bez konieczności chodzenia gdziekolwiek pieszo, a to również jest ważne, gdyż na zewnątrz na pewno będzie zimno, a do tego mogą się przytrafić opady śniegu czy deszczu.

Bezpieczeństwo

Sylwestrowa noc jest pełna radości, ale bywa i szalona, gdy mowa o atmosferze na ulicach, szczególnie w późniejszych godzinach, bo niektórym udziela się nadmiar wypitego alkoholu. Wracanie nocnymi autobusami nie zawsze bywa wtedy przyjemne, zwłaszcza że często jest się już zmęczonym po emocjach i atrakcjach tego wieczoru. Skorzystanie z taksówek jest zatem nie tylko komfortowe, ale i całkowicie bezpieczne, ponieważ poruszasz się na trasie dom-zabawa, z całą pewnością unikając ewentualnego niechcianego towarzystwa.

Dojedź i wróć o dowolnej porze

Kolejnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem tej nocy z taksówek jest aspekt elastyczności czasowej. Często zdarza się, że na wybrane wydarzenie trzeba jechać przez sporą część miasta, więc wyprawa komunikacją miejską może być dość długa, a czas dojechania wymusza rozkład. Jest to problematyczne już przy dojeżdżaniu, a jeszcze bardziej w kontekście powrotu, ponieważ nocą transport publiczny jeździ jednak z pewnymi odstępami, a niektóre linie mają wręcz kilkugodzinne przerwy i może się okazać, iż wymusi to zbyt wczesny powrót lub wręcz przeciwnie, trzeba będzie nieco na siłę czekać aż do rana. Korzystając z Eko Taxi, nie masz tego problemu, ponieważ nasi kierowcy jeżdżą całą dobę, więc w dowolnej chwili możesz zamówić kurs do domu czy mieszkania. Jest to bardzo wygodne, gdyż możesz bawić się do woli, ale nie musisz też niepotrzebnie zwlekać, gdy będziesz już mieć dosyć i będziesz marzyć jedynie o ciepłym łóżku.

Nowy Rok 2022

Korzystaj z usług Eko Taxi Lublin nie tylko w Sylwestra 2021

Z Eko Taxi dojedziesz na Sylwestera 2021, ale zachęcamy do korzystania z naszych usług w Lublinie i w pozostałe dni w roku. Pomimo dużej renomy proponujemy naprawdę korzystne ceny, a samo zamawianie kursów będzie zdecydowanie proste i może się wiązać z dodatkowymi atutami, gdy zaaranżujesz je z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji. Poza tym proponujemy inne, mniej typowe punkty w obrębie naszej oferty, które mogą ułatwić codzienne zadania.

Tanie i sprawdzone kursy

Jesteśmy uznaną marką na taksówkarskim rynku, co jest gwarancją tego, iż nasze kursy będą szybkie i pewne, a kierowcy uprzejmi oraz kulturalni, na co nie zawsze można liczyć w kontekście taxi niezrzeszonych i tych z firm o niezbyt dobrych opiniach. Jednocześnie Eko Taxi pozostaje przy tym naprawdę tanie, gdyż pobieramy niewielką opłatę początkową w wysokości 7,95 zł, a potem każdy kolejny kilometr to zależnie od taryfy od zaledwie 1,60 zł do maksymalnie 4,20 zł. Za kursy po mieście i okolicy zapłacisz zatem jak najbardziej rozsądną cenę, więc polecamy nasze usługi przez cały rok. Jest to komfortowa forma przemieszczania się po Lublinie bez względu na to o jakim dniu mowa, gdyż nie musisz się wtedy przejmować korkami czy parkowaniem, a taxi będą oczywiście nieporównywalnie wygodniejsze od komunikacji zbiorowej.

Udogodnienia

Dla naszych klientów uruchomiliśmy specjalny system IVR, który umożliwia zamawianie taksówek bez udziału dyspozytora. Osobom korzystającym ze stałych adresów wczytują się trzy najczęściej używane i pozostaje wybrać jeden z nich oraz ustalić za ile ma podjechać taxi, przy czym może zjawić się ono na miejscu naprawdę szybko, nawet w przeciągu kwadransa czy pół godziny. Klient ma też od razu podgląd na to, jakie auto po niego przyjedzie. Jest to spore ułatwienie, szczególnie dla osób podróżujących taksówkami w godzinach szczytu, ponieważ nie trzeba wtedy czekać na dodzwonienie się do dyspozytora. Warto przy tym zaznaczyć, że w każdej chwili można się z nim połączyć i u niego można na stałe wyłączyć taką usługę, jeżeli z jakiegoś powodu nie uznasz jej dla siebie za optymalną. W Lublinie wprowadziliśmy poza tym pomniejszone taryfy w kontekście kursów zamawianych z naszej aplikacji. Zlecenia na terenie miasta są wtedy liczone zawsze po pierwszej taryfie, czyli 1,60 zł, a trasy poza miastem w ramach trzeciej taryfy, czyli 2,80 zł/km. Co ważne te promocyjne ceny obowiązują nie tylko za dnia w tygodniu roboczym, ale i w nocy, niedziele oraz dni świąteczne. Po ustawieniu adresu początkowego i końcowego widoczna jest także opcja ceny gwarantowanej, którą zapłacisz za swój kurs, jeżeli w jego toku nie dojdzie do żadnej zmiany trasy. Gdyby zaszła taka konieczność opłata będzie liczona zgodnie z taksometrem, lecz dalej w ramach tych preferencyjnych stawek.

Inne usługi

Poza klasycznymi autami osobowymi umożliwiamy zamówienie za dopłatą taksówek kombi, bagażowych czy vanów dla 5-6 osób. Te ostatnie mogą być szczególnie przydatne w sylwestrową noc, jeżeli jedziecie gdzieś wspólnie w gronie rodziny czy przyjaciół. Proponujemy też usługi takie jak przewóz przesyłek, zwierząt czy mniejsze i większe zakupy z dostawą na terenie Lublina.

Na Sylwestra 2021 w Lublinie na pewno najlepiej będzie dojechać z Eko Taxi, bez względu na to, na jaką imprezę się wybierasz. Podróżowanie tego wieczoru własnym samochodem nie będzie dobrym pomysłem w związku z brakiem możliwości picia alkoholu, a transport publiczny nie będzie optymalnym rozwiązaniem ze względów czasowych oraz gorszego komfortu, szczególnie gdy podróżuje się w wieczorowych strojach. Polecamy zatem nasze taksówki w ten wyjątkowy wieczór i w pozostałe dni w roku.

Może Cię zainteresować również