Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi

Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi

Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.

Spis treści
Czemu wybrać się taksówką?
Komfort
Aspekt bezpieczeństwa
Elastyczność
Nasza oferta
Tanie kursy
Dodatkowe korzyści dla klientów
Pozostałe usługi

Dlaczego na Sylwestera 2021 w Lublinie najlepiej pojechać taksówką Eko Taxi?

Sylwester 2021 w Lublinie z pewnością będzie się wiązał ze wspaniałą zabawą, bez względu na to, jaką formę spędzenia tego czasu wybierzesz. Nie wiadomo, czy w tym roku zorganizowana będzie impreza miejska, lecz doskonale będzie się można bawić na innych wydarzeniach rozrywkowo-kulturalnych czy podczas przyjęcia z przyjaciółmi. Wybranie się do danej lokalizacji taksówką będzie optymalnym rozwiązaniem, szczególnie że często zakłada się wtedy wizytowe stroje. Jest to przy okazji sprawdzony środek transportu, także w kontekście powrotu. Co ważne nie masz żadnych wymogów czasowych, zatem możesz rozpocząć i zakończyć świętowanie dokładnie wtedy, kiedy chcesz.

Wygoda

Kwestia transportu na takie zabawy zawsze jest trochę problematyczna, gdyż w tę noc niewiele osób chce prowadzić samochód, ponieważ uniemożliwiałoby to napicie się drinka podczas imprezy czy choćby symbolicznej lampki szampana o północy. Wybieranie komunikacji miejskiej jest z kolei niekoniecznie dobrym rozwiązaniem, gdyż w sylwestra większość osób zakłada naprawdę efektowne stroje, a podczas takiej podróży można je zabrudzić czy pognieść. Taksówka jest na tym tle zdecydowanie najwygodniejsza, ponieważ odjedziesz w zasadzie spod samego domu i dojedziesz w wybrane miejsce, bez konieczności chodzenia gdziekolwiek pieszo, a to również jest ważne, gdyż na zewnątrz na pewno będzie zimno, a do tego mogą się przytrafić opady śniegu czy deszczu.

Bezpieczeństwo

Sylwestrowa noc jest pełna radości, ale bywa i szalona, gdy mowa o atmosferze na ulicach, szczególnie w późniejszych godzinach, bo niektórym udziela się nadmiar wypitego alkoholu. Wracanie nocnymi autobusami nie zawsze bywa wtedy przyjemne, zwłaszcza że często jest się już zmęczonym po emocjach i atrakcjach tego wieczoru. Skorzystanie z taksówek jest zatem nie tylko komfortowe, ale i całkowicie bezpieczne, ponieważ poruszasz się na trasie dom-zabawa, z całą pewnością unikając ewentualnego niechcianego towarzystwa.

Dojedź i wróć o dowolnej porze

Kolejnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem tej nocy z taksówek jest aspekt elastyczności czasowej. Często zdarza się, że na wybrane wydarzenie trzeba jechać przez sporą część miasta, więc wyprawa komunikacją miejską może być dość długa, a czas dojechania wymusza rozkład. Jest to problematyczne już przy dojeżdżaniu, a jeszcze bardziej w kontekście powrotu, ponieważ nocą transport publiczny jeździ jednak z pewnymi odstępami, a niektóre linie mają wręcz kilkugodzinne przerwy i może się okazać, iż wymusi to zbyt wczesny powrót lub wręcz przeciwnie, trzeba będzie nieco na siłę czekać aż do rana. Korzystając z Eko Taxi, nie masz tego problemu, ponieważ nasi kierowcy jeżdżą całą dobę, więc w dowolnej chwili możesz zamówić kurs do domu czy mieszkania. Jest to bardzo wygodne, gdyż możesz bawić się do woli, ale nie musisz też niepotrzebnie zwlekać, gdy będziesz już mieć dosyć i będziesz marzyć jedynie o ciepłym łóżku.

Nowy Rok 2022

Korzystaj z usług Eko Taxi Lublin nie tylko w Sylwestra 2021

Z Eko Taxi dojedziesz na Sylwestera 2021, ale zachęcamy do korzystania z naszych usług w Lublinie i w pozostałe dni w roku. Pomimo dużej renomy proponujemy naprawdę korzystne ceny, a samo zamawianie kursów będzie zdecydowanie proste i może się wiązać z dodatkowymi atutami, gdy zaaranżujesz je z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji. Poza tym proponujemy inne, mniej typowe punkty w obrębie naszej oferty, które mogą ułatwić codzienne zadania.

Tanie i sprawdzone kursy

Jesteśmy uznaną marką na taksówkarskim rynku, co jest gwarancją tego, iż nasze kursy będą szybkie i pewne, a kierowcy uprzejmi oraz kulturalni, na co nie zawsze można liczyć w kontekście taxi niezrzeszonych i tych z firm o niezbyt dobrych opiniach. Jednocześnie Eko Taxi pozostaje przy tym naprawdę tanie, gdyż pobieramy niewielką opłatę początkową w wysokości 7,95 zł, a potem każdy kolejny kilometr to zależnie od taryfy od zaledwie 1,60 zł do maksymalnie 4,20 zł. Za kursy po mieście i okolicy zapłacisz zatem jak najbardziej rozsądną cenę, więc polecamy nasze usługi przez cały rok. Jest to komfortowa forma przemieszczania się po Lublinie bez względu na to o jakim dniu mowa, gdyż nie musisz się wtedy przejmować korkami czy parkowaniem, a taxi będą oczywiście nieporównywalnie wygodniejsze od komunikacji zbiorowej.

Udogodnienia

Dla naszych klientów uruchomiliśmy specjalny system IVR, który umożliwia zamawianie taksówek bez udziału dyspozytora. Osobom korzystającym ze stałych adresów wczytują się trzy najczęściej używane i pozostaje wybrać jeden z nich oraz ustalić za ile ma podjechać taxi, przy czym może zjawić się ono na miejscu naprawdę szybko, nawet w przeciągu kwadransa czy pół godziny. Klient ma też od razu podgląd na to, jakie auto po niego przyjedzie. Jest to spore ułatwienie, szczególnie dla osób podróżujących taksówkami w godzinach szczytu, ponieważ nie trzeba wtedy czekać na dodzwonienie się do dyspozytora. Warto przy tym zaznaczyć, że w każdej chwili można się z nim połączyć i u niego można na stałe wyłączyć taką usługę, jeżeli z jakiegoś powodu nie uznasz jej dla siebie za optymalną. W Lublinie wprowadziliśmy poza tym pomniejszone taryfy w kontekście kursów zamawianych z naszej aplikacji. Zlecenia na terenie miasta są wtedy liczone zawsze po pierwszej taryfie, czyli 1,60 zł, a trasy poza miastem w ramach trzeciej taryfy, czyli 2,80 zł/km. Co ważne te promocyjne ceny obowiązują nie tylko za dnia w tygodniu roboczym, ale i w nocy, niedziele oraz dni świąteczne. Po ustawieniu adresu początkowego i końcowego widoczna jest także opcja ceny gwarantowanej, którą zapłacisz za swój kurs, jeżeli w jego toku nie dojdzie do żadnej zmiany trasy. Gdyby zaszła taka konieczność opłata będzie liczona zgodnie z taksometrem, lecz dalej w ramach tych preferencyjnych stawek.

Inne usługi

Poza klasycznymi autami osobowymi umożliwiamy zamówienie za dopłatą taksówek kombi, bagażowych czy vanów dla 5-6 osób. Te ostatnie mogą być szczególnie przydatne w sylwestrową noc, jeżeli jedziecie gdzieś wspólnie w gronie rodziny czy przyjaciół. Proponujemy też usługi takie jak przewóz przesyłek, zwierząt czy mniejsze i większe zakupy z dostawą na terenie Lublina.

Na Sylwestra 2021 w Lublinie na pewno najlepiej będzie dojechać z Eko Taxi, bez względu na to, na jaką imprezę się wybierasz. Podróżowanie tego wieczoru własnym samochodem nie będzie dobrym pomysłem w związku z brakiem możliwości picia alkoholu, a transport publiczny nie będzie optymalnym rozwiązaniem ze względów czasowych oraz gorszego komfortu, szczególnie gdy podróżuje się w wieczorowych strojach. Polecamy zatem nasze taksówki w ten wyjątkowy wieczór i w pozostałe dni w roku.

Może Cię zainteresować również

 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Przewóz dzieci taksówką w LubliniePrzewóz dzieci taksówką w Lublinie
  Przewóz dzieci taksówką w Lublinie to temat dla wielu osób wrażliwy, bo chodzi w końcu o bezpieczeństwo najmłodszych. Eko Taxi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, dostosowując swoją ofertę do ich potrzeb. Dzięki temu bez problemu obsługujemy też mniejszych klientów, bez względu na to czy jako rodzic jedziesz razem z nimi, czy ma to być usługa polegająca na przewozie samych dzieci. Sprawdź, jak możemy pomóc.
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Majówka 2023 w LublinieMajówka 2023 w Lublinie
  Majówka 2023 w Lublinie tradycyjnie będzie obfitowała w różnorodne wydarzenia. Niektórzy decydują się na spędzenie wolnych dni w domu, ale warto pomyśleć również nad zorganizowaniem sobie różnego rodzaju atrakcji. Tegoroczny kalendarz sprzyja wydłużeniu sobie wiosennego urlopu, co pozwala zaplanować nawet krótki wyjazd. W tym okresie oczywiście można zaobserwować wzmożony ruch na drogach, więc warto przesiąść się do taksówek. Zachęcamy do wybrania tych od Eko Taxi.
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dzieckaTaxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka
  Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka to wspaniała opcja dla dorosłych podróżujących z najmłodszymi i chcących zadbać o ich pełne bezpieczeństwo. W kontekście takiego transportu przepisy prawne są dość specyficzne, przez co wiele korporacji nie daje możliwości takiego przewozu. Nie oznacza to jednak, że rodzice muszą zrezygnować z taksówek. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która udostępnia pojazdy z takim udogodnieniem. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko TaxiJarmark bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko Taxi
  Jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie to jedna z ...
 • Lubelskie atrakcje na weekendLubelskie atrakcje na weekend
  Lubelskie atrakcje na weekend można rozplanować na dzień lub dwa dni zwiedzania. Rzecz jasna Lublin jest na tyle ciekawy, że można tu spędzić więcej czasu, lecz w trakcie nawet takiego krótkiego wypadu z pewnością uda się zobaczyć miejsca, która są uważane za obowiązkowe punkty na turystycznej mapie tego miasta. Warto przy tym przemyśleć kwestię przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami. W tym celu najlepiej będzie zamówić jedną z naszych taksówek.
 • Taxi z Lublina do PuławTaxi z Lublina do Puław
  Taxi z Lublina do Puław to kurs, który możesz zamówić w naszej firmie taksówkarskiej Eko Taxi. Z takiej trasy mogą skorzystać m.in. mieszkańcy, którzy chcą odwiedzić to miasto czy nawet turyści eksplorujący szerzej atrakcje całego regionu. Jest to wyprawa na trochę dłuższej trasie niż standardowe przejazdy taksówkami, w związku z czym warto postawić na usługi sprawdzonej korporacji, takiej jak nasza.
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Starówka w LublinieStarówka w Lublinie
  Starówka w Lublinie zalicza się do wyjątkowo pięknych ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.