Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi

Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi

Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.

Spis treści
Czemu wybrać się taksówką?
Komfort
Aspekt bezpieczeństwa
Elastyczność
Nasza oferta
Tanie kursy
Dodatkowe korzyści dla klientów
Pozostałe usługi

Dlaczego na Sylwestera 2021 w Lublinie najlepiej pojechać taksówką Eko Taxi?

Sylwester 2021 w Lublinie z pewnością będzie się wiązał ze wspaniałą zabawą, bez względu na to, jaką formę spędzenia tego czasu wybierzesz. Nie wiadomo, czy w tym roku zorganizowana będzie impreza miejska, lecz doskonale będzie się można bawić na innych wydarzeniach rozrywkowo-kulturalnych czy podczas przyjęcia z przyjaciółmi. Wybranie się do danej lokalizacji taksówką będzie optymalnym rozwiązaniem, szczególnie że często zakłada się wtedy wizytowe stroje. Jest to przy okazji sprawdzony środek transportu, także w kontekście powrotu. Co ważne nie masz żadnych wymogów czasowych, zatem możesz rozpocząć i zakończyć świętowanie dokładnie wtedy, kiedy chcesz.

Wygoda

Kwestia transportu na takie zabawy zawsze jest trochę problematyczna, gdyż w tę noc niewiele osób chce prowadzić samochód, ponieważ uniemożliwiałoby to napicie się drinka podczas imprezy czy choćby symbolicznej lampki szampana o północy. Wybieranie komunikacji miejskiej jest z kolei niekoniecznie dobrym rozwiązaniem, gdyż w sylwestra większość osób zakłada naprawdę efektowne stroje, a podczas takiej podróży można je zabrudzić czy pognieść. Taksówka jest na tym tle zdecydowanie najwygodniejsza, ponieważ odjedziesz w zasadzie spod samego domu i dojedziesz w wybrane miejsce, bez konieczności chodzenia gdziekolwiek pieszo, a to również jest ważne, gdyż na zewnątrz na pewno będzie zimno, a do tego mogą się przytrafić opady śniegu czy deszczu.

Bezpieczeństwo

Sylwestrowa noc jest pełna radości, ale bywa i szalona, gdy mowa o atmosferze na ulicach, szczególnie w późniejszych godzinach, bo niektórym udziela się nadmiar wypitego alkoholu. Wracanie nocnymi autobusami nie zawsze bywa wtedy przyjemne, zwłaszcza że często jest się już zmęczonym po emocjach i atrakcjach tego wieczoru. Skorzystanie z taksówek jest zatem nie tylko komfortowe, ale i całkowicie bezpieczne, ponieważ poruszasz się na trasie dom-zabawa, z całą pewnością unikając ewentualnego niechcianego towarzystwa.

Dojedź i wróć o dowolnej porze

Kolejnym argumentem przemawiającym za skorzystaniem tej nocy z taksówek jest aspekt elastyczności czasowej. Często zdarza się, że na wybrane wydarzenie trzeba jechać przez sporą część miasta, więc wyprawa komunikacją miejską może być dość długa, a czas dojechania wymusza rozkład. Jest to problematyczne już przy dojeżdżaniu, a jeszcze bardziej w kontekście powrotu, ponieważ nocą transport publiczny jeździ jednak z pewnymi odstępami, a niektóre linie mają wręcz kilkugodzinne przerwy i może się okazać, iż wymusi to zbyt wczesny powrót lub wręcz przeciwnie, trzeba będzie nieco na siłę czekać aż do rana. Korzystając z Eko Taxi, nie masz tego problemu, ponieważ nasi kierowcy jeżdżą całą dobę, więc w dowolnej chwili możesz zamówić kurs do domu czy mieszkania. Jest to bardzo wygodne, gdyż możesz bawić się do woli, ale nie musisz też niepotrzebnie zwlekać, gdy będziesz już mieć dosyć i będziesz marzyć jedynie o ciepłym łóżku.

Nowy Rok 2022

Korzystaj z usług Eko Taxi Lublin nie tylko w Sylwestra 2021

Z Eko Taxi dojedziesz na Sylwestera 2021, ale zachęcamy do korzystania z naszych usług w Lublinie i w pozostałe dni w roku. Pomimo dużej renomy proponujemy naprawdę korzystne ceny, a samo zamawianie kursów będzie zdecydowanie proste i może się wiązać z dodatkowymi atutami, gdy zaaranżujesz je z wykorzystaniem dedykowanej aplikacji. Poza tym proponujemy inne, mniej typowe punkty w obrębie naszej oferty, które mogą ułatwić codzienne zadania.

Tanie i sprawdzone kursy

Jesteśmy uznaną marką na taksówkarskim rynku, co jest gwarancją tego, iż nasze kursy będą szybkie i pewne, a kierowcy uprzejmi oraz kulturalni, na co nie zawsze można liczyć w kontekście taxi niezrzeszonych i tych z firm o niezbyt dobrych opiniach. Jednocześnie Eko Taxi pozostaje przy tym naprawdę tanie, gdyż pobieramy niewielką opłatę początkową w wysokości 7,95 zł, a potem każdy kolejny kilometr to zależnie od taryfy od zaledwie 1,60 zł do maksymalnie 4,20 zł. Za kursy po mieście i okolicy zapłacisz zatem jak najbardziej rozsądną cenę, więc polecamy nasze usługi przez cały rok. Jest to komfortowa forma przemieszczania się po Lublinie bez względu na to o jakim dniu mowa, gdyż nie musisz się wtedy przejmować korkami czy parkowaniem, a taxi będą oczywiście nieporównywalnie wygodniejsze od komunikacji zbiorowej.

Udogodnienia

Dla naszych klientów uruchomiliśmy specjalny system IVR, który umożliwia zamawianie taksówek bez udziału dyspozytora. Osobom korzystającym ze stałych adresów wczytują się trzy najczęściej używane i pozostaje wybrać jeden z nich oraz ustalić za ile ma podjechać taxi, przy czym może zjawić się ono na miejscu naprawdę szybko, nawet w przeciągu kwadransa czy pół godziny. Klient ma też od razu podgląd na to, jakie auto po niego przyjedzie. Jest to spore ułatwienie, szczególnie dla osób podróżujących taksówkami w godzinach szczytu, ponieważ nie trzeba wtedy czekać na dodzwonienie się do dyspozytora. Warto przy tym zaznaczyć, że w każdej chwili można się z nim połączyć i u niego można na stałe wyłączyć taką usługę, jeżeli z jakiegoś powodu nie uznasz jej dla siebie za optymalną. W Lublinie wprowadziliśmy poza tym pomniejszone taryfy w kontekście kursów zamawianych z naszej aplikacji. Zlecenia na terenie miasta są wtedy liczone zawsze po pierwszej taryfie, czyli 1,60 zł, a trasy poza miastem w ramach trzeciej taryfy, czyli 2,80 zł/km. Co ważne te promocyjne ceny obowiązują nie tylko za dnia w tygodniu roboczym, ale i w nocy, niedziele oraz dni świąteczne. Po ustawieniu adresu początkowego i końcowego widoczna jest także opcja ceny gwarantowanej, którą zapłacisz za swój kurs, jeżeli w jego toku nie dojdzie do żadnej zmiany trasy. Gdyby zaszła taka konieczność opłata będzie liczona zgodnie z taksometrem, lecz dalej w ramach tych preferencyjnych stawek.

Inne usługi

Poza klasycznymi autami osobowymi umożliwiamy zamówienie za dopłatą taksówek kombi, bagażowych czy vanów dla 5-6 osób. Te ostatnie mogą być szczególnie przydatne w sylwestrową noc, jeżeli jedziecie gdzieś wspólnie w gronie rodziny czy przyjaciół. Proponujemy też usługi takie jak przewóz przesyłek, zwierząt czy mniejsze i większe zakupy z dostawą na terenie Lublina.

Na Sylwestra 2021 w Lublinie na pewno najlepiej będzie dojechać z Eko Taxi, bez względu na to, na jaką imprezę się wybierasz. Podróżowanie tego wieczoru własnym samochodem nie będzie dobrym pomysłem w związku z brakiem możliwości picia alkoholu, a transport publiczny nie będzie optymalnym rozwiązaniem ze względów czasowych oraz gorszego komfortu, szczególnie gdy podróżuje się w wieczorowych strojach. Polecamy zatem nasze taksówki w ten wyjątkowy wieczór i w pozostałe dni w roku.

Może Cię zainteresować również

 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...