Zakupy z dostawą w Lublinie

Zrobimy dla Ciebie zakupy i dostarczymy do domu w dezynfekowanym aucie.
Potrzebujesz leku z apteki? Możesz zostać w domu – zrealizujemy Twoją receptę.

Zakupy z dowozem w Lublinie

Cennik dostawy zakupów

Koszt usługi wynosi od 20 zł. Uzależniony jest od ilości, pozycji, masy i gabarytów zakupów.

Do 20 produktów: 90zł
Do 50 produktów: 30zł
Do 100 produktów: 50zł
Zakupy z dostawą w Lublinie

Cennik dostawy zakupów

Koszt usługi wynosi od 20 zł. Uzależniony jest od ilości, pozycji, masy i gabarytów zakupów.

Zakupy z dostawą w Lublinie cieszą się dużą popularnością. Mieszkańcy miasta doceniają fakt, iż mogą zamówić produkty, które zostaną dostarczone do domu czy mieszkania. Taką możliwość oferują wybrane korporacje taksówkarskie, w tym Eko Taxi. To szczególnie wygodna opcja, gdyż realizowana jest bardzo szybko.

Korzyści związane z zakupami z dostawą do domu w Lublinie

Zakupy z dostawą do domu w Lublinie wiążą się z licznymi atutami dla osób decydujących się na taką usługę. Pozwala to zaoszczędzić czas i energię potrzebne na zajęcie się tym samemu. Jest to spore ułatwienie dla osób nieposiadających własnego samochodu, dla których podróżowanie z torbami jest utrudnione. W ten sposób można zamówić zarówno kilka wybranych produktów, jak i zrealizować większe zlecenie.

Oszczędność czasu

Obecnie życie jest bardzo dynamiczne, a dużo osób częściowo lub całkowicie pracuje z miejsca zamieszkania. W obliczu wielu obowiązków nie zawsze znajdzie się czas na wyjście do sklepu, a czasem po prostu nie można się ruszyć z domu czy mieszkania z powodu niedyspozycji zdrowotnej, słabszego samopoczucia lub faktu, iż oczekuje się na kogoś lub ma się umówioną rozmowę wideo na daną godzinę. Zamówienie zakupów jest wygodne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu, który trzeba przeznaczyć na dojazd oraz samo wybranie produktów na miejscu i stanie w kolejce do kasy. Przy natłoku pracy i zajęć może to być zatem niezwykle odciążające i korzystne rozwiązanie.

W pilnej potrzebie lub gdy nie możesz wyjść z domu

Warto odnotować, że taka usługa może mieć różne podłoże. Być może to zaplanowane zakupy na kilka dni czy tydzień, na które nie zdążysz się wybrać samemu. Czasem mogą to być jednak drobne, pilne zamówienia. Przygotowujesz posiłki na spotkanie ze znajomymi i zapomniałeś o jakimś produkcie? Nie musisz odrywać się od gotowania, wystarczy zadzwonić do Eko Taxi, żeby kierowca kupił i przywiózł daną rzecz. Może to być bardzo przydatne w późniejszych godzinach, gdy sklepy blisko miejsca zamieszkania są już zamknięte, a potrzebujesz czegoś na teraz lub na rano. Kierowcy mogą podjechać do oddalonych otwartych miejsc, realizując tym samym różne zakupy. Sprawdzi się to zatem w różnych sytuacjach, zarówno planowanych, jak i spontanicznych.

Zakupy z dostawą w Lublinie z Eko Taxi

Eko Taxi oferuje zakupy z dostawą w Lublinie. Mogą to być produkty z różnych miejsc, a przy odpowiednich ustaleniach kierowca może nawet wnieść pakunki. Sama cena usługi jest zależna od specyfiki danego zamówienia, a w szczególności od tego, co i w jakiej ilości ma zostać zakupione.

Nasza oferta w tym zakresie

W naszej korporacji mamy szeroką ofertę wykraczającą poza klasyczne kursy, a jednym z punktów cieszących się dużym zainteresowaniem są właśnie zakupy na telefon. Możemy je zrobić i dostarczyć pod wyznaczony adres w dezynfekowanym aucie, w pełni komfortowo i bezpiecznie dla odbiorcy. Jesteśmy w stanie realizować różne zamówienia, nie tylko w zakresie produktów spożywczych, ale i o innym charakterze – możemy też choćby przywieźć potrzebne lekarstwa z apteki. Bazowy koszt usługi to 20 zł, gdy mowa o niewielkich zakupach na terenie miasta. W przypadku większych zamówień cena jest ustalana indywidualnie z kierowcą i jest uzależniona od ilości, pozycji, masy i gabarytów zakupów. W ramach tej usługi możliwie jest również wniesienie pakunków przez kierowcę za dopłatą w wysokości 5 zł.
Jeżeli nie masz czasu lub sposobności, żeby samemu wybrać się na zakupy, możesz je zamówić z dostawą. Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z usługi Eko Taxi, która może dotyczyć mniejszych i większych zamówień, realizowanych o dowolnej porze. Zachęcamy do wybrania naszej oferty.