Bilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek

Bilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek

Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy nie zagościli w Lublinie, mieli w ręku bilety na mecz MKS-u Lublin. Eko Taxi jest bardzo dumne z naszych piłkarek ręcznych, których wartości są podobne do naszych – najwyższa jakość pracy i ciągłe doskonalenie się. Upór i zaangażowanie dziewczyn zaowocowały ponad 20 tytułami Mistrzyń Polski oraz sporą renomą międzynarodową. Odwiedzając miasto – a tym bardziej na co dzień w nim mieszkając – warto znać historię i dokonania klubu. My ze swojej strony szczególnie zachęcamy do kibicowania naszym podczas tegorocznej ligi mistrzów oraz najbliższych meczy towarzyskich!

Spis treści:
Klub kiedyś i dziś
Wejściówki na rozgrywki
Oferta naszej firmy

Eko Taxi opowiada o historii MKS Perła Lublin i rozdaje bilety!

Możemy to już ogłosić oficjalnie – Eko Taxi zostało dumnym partnerem MKS-u Perły Lublin, dzięki czemu możemy zaoferować naszym pasażerom bilety na mecze! Jest to klub z długą tradycją. We wczesnych latach 90. XX w. drużynę zaczęła wspierać firma budowlana Montex, co dało zespołowi pozytywny impuls do działania. Od tamtej pory lubelskie szczypiornistki ciągle się rozwijają, utrzymując się w tabelach na najwyższych miejscach.

Cudowne lata 90. XX w.

Od samego początku istnienia drużyna przynosiła miastu wielką dumę. Wpływały na to występy nie tylko na arenie krajowej, ale także podczas imprez międzynarodowych. Pierwszymi trenerami zespołu byli Jerzy Ciepliński oraz Waldemar Czubala, rolę kapitanki pełniła Iwona Nabożna. Dzięki odwadze i systematycznej pracy MKS Perła Lublin zakończył swój inauguracyjny sezon na czwartym miejscu w tabeli oraz na trzeciej pozycji w Pucharze Polski, co pozwoliło dziewczynom występować poza granicami państwa. Uzyskane doświadczenie szybko przekuły w złoto. Swoje pierwsze mistrzostwo Polski zdobyły 21 maja 1995.

Najnowsze sukcesy

W zeszłym roku lublinianki prowadzone przez znakomitego trenera Roberta Lisa odniosły aż trzy spektakularne sukcesy – wygrały ligę, zdobyły Puchar Polski oraz zatriumfowały w EHF Challenge Cup. Co ciekawe, dwa ostatnie zwycięskie mecze rozegrały w zasadzie pod rząd, mając do dyspozycji jedynie kilkunastogodzinną przerwę na wypoczynek! Niezłomność, pracowitość oraz pozytywne podejście zagwarantowały szczypiornistkom wiernych fanów nie tylko z rodzinnego miasta, ale z całej ojczyzny. Dziś sponsorem tytularnym klubu jest browar Perła, technicznie zespół wspiera marka Hummel. Nie można jednak zapomnieć o wielu pozostałych sponsorach i partnerach, dzięki którym klub ma możliwość wciąż się rozwijać.

Druźyna piłkarek ręcznych

Bilety na MKS Lublin – zdobądźcie je z Eko Taxi

Zastanawiacie się, gdzie kupić i ile kosztują bilety na mecze MKS Lublin? Część rozgrywek jest już za nami, ale warto dobrze orientować się w cenach, by być odpowiednio przygotowanym na następny sezon. Eko Taxi będąc partnerem lokalnych szczypiornistek wie, na co zwrócić uwagę, kupując wejściówki na występy naszych ulubienic.

Bilety na pojedyncze wydarzenia

Wszyscy fani oglądania wydarzeń sportowych na żywo wiedzą, że cena biletu na mecz zależy od wielu czynników. Pierwszym z nich jest oczywiście renoma wydarzenia, następnie kolejno wybór sektora i ewentualnie posiadane zniżki. Zwykle można uzyskać niższą cenę, jeśli należy się do oficjalnego fanklubu zespołu lub posiada się legitymację ucznia, studenta lub np. emeryta lub rencisty. Więcej natomiast zapłaci się za tzw. bilet VIP. Taka wejściówka upoważnia nie tylko do siedzenia w najwygodniejszym sektorze, często dodatkowym przywilejem są też wygodny, darmowy parking oraz napoje i catering podczas oglądania meczu. Ceny biletów rozpoczynają się już od 20 zł.

Karnety dla wiernych fanów

Ci, którzy nie wyobrażają sobie odpuścić któregokolwiek meczu lubelskich szczypiornistek, powinni zaopatrzyć się w karnety upoważniające do wstępu na wszystkie rozgrywki Superligi oraz Pucharu Polski. Tutaj podobnie jak w przypadku pojedynczego wejścia, cena jest zależna od posiadanych ulg oraz indywidualnych potrzeb. W sezonie 2019/2020 był to koszt rzędu od 130 zł w przypadku młodzieży do 18 lat, studiujących, osób starszych i członków Klubu Kibica do 400 zł za karnety VIP.

Eko Taxi nie tylko ma dla Was bilety na mecz MKS Lublin, ale przede wszystkim tani i komfortowy przewóz

Kierowcy Eko Taxi mogą zaświadczyć, że w dni rozgrywek naszego MKS-u, niezwykle trudno jest poruszać się po mieście transportem publicznym lub własnym samochodem. Na ulicach jest wtedy większy niż normalnie ruch, bo wszyscy mieszkańcy, którzy zaopatrzyli się wcześniej w bilety, chcą kibicować naszym „Perełkom”. To nie przesada! Autobusy są wtedy bardzo zatłoczone, w rozkładach jazdy potrafią być duże opóźnienia. Warto już wcześniej zamówić sobie pewną taksówkę, by dotrzeć na Halę Globus bezpiecznie i na czas, nie tracąc nawet pół minuty cennej rozgrywki. Dlaczego opłaca się jeździć po Lublinie właśnie z nami?

Świetne ceny

To, co często odstrasza klientów od korporacji taksówkarskich to wysokie ceny przewozu. Nasza firma ma odwrotną filozofię – oferujemy świetną jakość za przystępną cenę! Opłata początkowa to 7,95 zł. Cena za kilometr trasy jest zależna od przejechanych kilometrów i mieści się między 1,60 zł w pierwszej taryfie a 4,20 zł w ostatniej. Chcecie, żeby kierowca poczekał na was i odwiózł do domu zaraz po końcowym gwizdku? Zapłacicie za to 32 zł za pełną godzinę zegarową postoju. Finalna opłata jest obliczana proporcjonalnie do rzeczywistego czasu czekania, zatem kierowca skasuje was tylko za minuty, w ciągu których stał na parkingu. Jeśli macie w planach wziąć ze sobą bagaż lub większy, niewymiarowy ładunek, warto pomyśleć o zamówieniu taxi bagażowej. Tu cenę zazwyczaj ustala się indywidualnie z taksówkarzem przed rozpoczęciem kursu. Opłata za podstawienie większego auta jest stała i wynosi 38 zł.

Bezpieczeństwo podczas jazdy

Nasza korporacja zwraca uwagę na bezpieczeństwo wożonych pasażerów. Po pierwsze, stawiamy na doświadczonych kierowców z licencją, którzy znają miasto oraz respektują prawo drogowe. Taksówkarz Eko Taxi grzecznie przypomni o zapięciu pasów i pomoże odpowiednio zamontować fotelik samochodowy. Po drugie, wozimy naszych klientów wyłącznie sprawdzonymi samochodami. Wszystkie taksówki z naszym logotypem mają aktualne przeglądy i są ubezpieczone. Po trzecie, jesteśmy dużą, od lat działająca firmą. Zdobyliśmy zaufanie pasażerów i wiemy, czego od nas oczekują. Dzięki temu możemy świadczyć usługi najwyższych lotów.

Wygoda i swoboda wyboru

W dzisiejszych czasach to bardzo ważne, aby klienci mogli zamówić taksówkę w sposób najbardziej dla nich komfortowy. Dobrze o tym wiemy, dlatego nasi pasażerowie mogą poprosić o podstawienie auta obecnie na dwa różne sposoby – poprzez kontakt telefoniczny z dyspozytornią lub za pomocą prostej w obsłudze aplikacji internetowej. W razie potrzeby posiadamy większe samochody typu kombi oraz busy, które pomieszczą nawet do sześciu osób. Przy składaniu zamówienia na kurs możemy dowiedzieć się, jaki będzie czas oczekiwania oraz ile mniej więcej wyniesie nas opłata za dojazd z punktu A do punktu B. Czystość wozu i wysoką kulturę osobistą naszych pracowników gwarantujemy w standardzie!

Lublin to przepiękne miasto z ciekawą historią i bogatą ofertą kulturową. Dzięki szczypiornistkom MKS Perła Lublin jest ono jeszcze bardziej intrygujące i warte odwiedzenia. Gwarantujemy, że każdy mecz, który grają nasze zawodniczki, dostarcza wielu pozytywnych, sportowych emocji i będzie nie lada gratką dla fanów gier zespołowych. Dodatkowo dzięki atrakcyjnym cenom w Eko Taxi oraz wzorowej obsłudze klienta dojazd i powrót z wydarzenia nie będą żadnym problemem.

Może Cię zainteresować również

 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Odpalanie samochodu z kabli przez Ekotaxi w LublinieOdpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie
  Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie jest usługą, która potrafi uratować dzień wielu osobom. Rozładowany akumulator to na dobrą sprawę jedna z częstszych usterek, z jakimi zmagają się kierowcy. Może to wynikać z różnych względów, a dużo takich przypadków dotyczy zwłaszcza okresu zimowego, gdy panują bardzo niskie temperatury. Spiesząc się do pracy czy na spotkanie, można skorzystać z takiego wsparcia i uruchomić auto. Jeśli nie masz w pobliżu kogoś kto może pomóc, zadzwoń po taksówkarza.
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Sylwester w klubie w LublinieSylwester w klubie w Lublinie
  Sylwester w klubie w Lublinie to sprawdzony pomysł na spędzenie końcówki roku i wkroczenie w ten nowy tanecznym krokiem. W tym mieście można liczyć na bogatą ofertę wydarzeń trwających w noc sylwestrową. Takie rozwiązanie interesuje coraz większe grono mieszkańców, zwłaszcza po tym, jak przez ostatnich parę lat zabrakło plenerowej zabawy organizowanej przez lokalne władze. W ten sposób można świetnie spędzić ten czas, a do wybranego miejsca dojedziesz bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Przewóz dzieci taksówką w LubliniePrzewóz dzieci taksówką w Lublinie
  Przewóz dzieci taksówką w Lublinie to temat dla wielu osób wrażliwy, bo chodzi w końcu o bezpieczeństwo najmłodszych. Eko Taxi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, dostosowując swoją ofertę do ich potrzeb. Dzięki temu bez problemu obsługujemy też mniejszych klientów, bez względu na to czy jako rodzic jedziesz razem z nimi, czy ma to być usługa polegająca na przewozie samych dzieci. Sprawdź, jak możemy pomóc.
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Majówka 2023 w LublinieMajówka 2023 w Lublinie
  Majówka 2023 w Lublinie tradycyjnie będzie obfitowała w różnorodne wydarzenia. Niektórzy decydują się na spędzenie wolnych dni w domu, ale warto pomyśleć również nad zorganizowaniem sobie różnego rodzaju atrakcji. Tegoroczny kalendarz sprzyja wydłużeniu sobie wiosennego urlopu, co pozwala zaplanować nawet krótki wyjazd. W tym okresie oczywiście można zaobserwować wzmożony ruch na drogach, więc warto przesiąść się do taksówek. Zachęcamy do wybrania tych od Eko Taxi.
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Lubelskie atrakcje na weekendLubelskie atrakcje na weekend
  Lubelskie atrakcje na weekend można rozplanować na dzień lub dwa dni zwiedzania. Rzecz jasna Lublin jest na tyle ciekawy, że można tu spędzić więcej czasu, lecz w trakcie nawet takiego krótkiego wypadu z pewnością uda się zobaczyć miejsca, która są uważane za obowiązkowe punkty na turystycznej mapie tego miasta. Warto przy tym przemyśleć kwestię przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami. W tym celu najlepiej będzie zamówić jedną z naszych taksówek.
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Dowóz alkoholu do domu w LublinieDowóz alkoholu do domu w Lublinie
  Dowóz alkoholu do domu w Lublinie brzmi jak pomysł, którego nie uda się zrealizować, tymczasem jest to możliwe. Rzecz jasna nie można na to liczyć przy zamówieniach z samych sklepów, które zwykle oferują w dostawie tylko te produkty, które nie wymagają potwierdzania pełnoletności. Inaczej jest w przypadku firm taksówkarskich, które oferują zakupy, dostarczane następnie pod wyznaczony adres. Do takich korporacji zalicza się właśnie Eko Taxi.