Bilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek

Bilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek

Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy nie zagościli w Lublinie, mieli w ręku bilety na mecz MKS-u Lublin. Eko Taxi jest bardzo dumne z naszych piłkarek ręcznych, których wartości są podobne do naszych – najwyższa jakość pracy i ciągłe doskonalenie się. Upór i zaangażowanie dziewczyn zaowocowały ponad 20 tytułami Mistrzyń Polski oraz sporą renomą międzynarodową. Odwiedzając miasto – a tym bardziej na co dzień w nim mieszkając – warto znać historię i dokonania klubu. My ze swojej strony szczególnie zachęcamy do kibicowania naszym podczas tegorocznej ligi mistrzów oraz najbliższych meczy towarzyskich!

Spis treści:
Klub kiedyś i dziś
Wejściówki na rozgrywki
Oferta naszej firmy

Eko Taxi opowiada o historii MKS Perła Lublin i rozdaje bilety!

Możemy to już ogłosić oficjalnie – Eko Taxi zostało dumnym partnerem MKS-u Perły Lublin, dzięki czemu możemy zaoferować naszym pasażerom bilety na mecze! Jest to klub z długą tradycją. We wczesnych latach 90. XX w. drużynę zaczęła wspierać firma budowlana Montex, co dało zespołowi pozytywny impuls do działania. Od tamtej pory lubelskie szczypiornistki ciągle się rozwijają, utrzymując się w tabelach na najwyższych miejscach.

Cudowne lata 90. XX w.

Od samego początku istnienia drużyna przynosiła miastu wielką dumę. Wpływały na to występy nie tylko na arenie krajowej, ale także podczas imprez międzynarodowych. Pierwszymi trenerami zespołu byli Jerzy Ciepliński oraz Waldemar Czubala, rolę kapitanki pełniła Iwona Nabożna. Dzięki odwadze i systematycznej pracy MKS Perła Lublin zakończył swój inauguracyjny sezon na czwartym miejscu w tabeli oraz na trzeciej pozycji w Pucharze Polski, co pozwoliło dziewczynom występować poza granicami państwa. Uzyskane doświadczenie szybko przekuły w złoto. Swoje pierwsze mistrzostwo Polski zdobyły 21 maja 1995.

Najnowsze sukcesy

W zeszłym roku lublinianki prowadzone przez znakomitego trenera Roberta Lisa odniosły aż trzy spektakularne sukcesy – wygrały ligę, zdobyły Puchar Polski oraz zatriumfowały w EHF Challenge Cup. Co ciekawe, dwa ostatnie zwycięskie mecze rozegrały w zasadzie pod rząd, mając do dyspozycji jedynie kilkunastogodzinną przerwę na wypoczynek! Niezłomność, pracowitość oraz pozytywne podejście zagwarantowały szczypiornistkom wiernych fanów nie tylko z rodzinnego miasta, ale z całej ojczyzny. Dziś sponsorem tytularnym klubu jest browar Perła, technicznie zespół wspiera marka Hummel. Nie można jednak zapomnieć o wielu pozostałych sponsorach i partnerach, dzięki którym klub ma możliwość wciąż się rozwijać.

Druźyna piłkarek ręcznych

Bilety na MKS Lublin – zdobądźcie je z Eko Taxi

Zastanawiacie się, gdzie kupić i ile kosztują bilety na mecze MKS Lublin? Część rozgrywek jest już za nami, ale warto dobrze orientować się w cenach, by być odpowiednio przygotowanym na następny sezon. Eko Taxi będąc partnerem lokalnych szczypiornistek wie, na co zwrócić uwagę, kupując wejściówki na występy naszych ulubienic.

Bilety na pojedyncze wydarzenia

Wszyscy fani oglądania wydarzeń sportowych na żywo wiedzą, że cena biletu na mecz zależy od wielu czynników. Pierwszym z nich jest oczywiście renoma wydarzenia, następnie kolejno wybór sektora i ewentualnie posiadane zniżki. Zwykle można uzyskać niższą cenę, jeśli należy się do oficjalnego fanklubu zespołu lub posiada się legitymację ucznia, studenta lub np. emeryta lub rencisty. Więcej natomiast zapłaci się za tzw. bilet VIP. Taka wejściówka upoważnia nie tylko do siedzenia w najwygodniejszym sektorze, często dodatkowym przywilejem są też wygodny, darmowy parking oraz napoje i catering podczas oglądania meczu. Ceny biletów rozpoczynają się już od 20 zł.

Karnety dla wiernych fanów

Ci, którzy nie wyobrażają sobie odpuścić któregokolwiek meczu lubelskich szczypiornistek, powinni zaopatrzyć się w karnety upoważniające do wstępu na wszystkie rozgrywki Superligi oraz Pucharu Polski. Tutaj podobnie jak w przypadku pojedynczego wejścia, cena jest zależna od posiadanych ulg oraz indywidualnych potrzeb. W sezonie 2019/2020 był to koszt rzędu od 130 zł w przypadku młodzieży do 18 lat, studiujących, osób starszych i członków Klubu Kibica do 400 zł za karnety VIP.

Eko Taxi nie tylko ma dla Was bilety na mecz MKS Lublin, ale przede wszystkim tani i komfortowy przewóz

Kierowcy Eko Taxi mogą zaświadczyć, że w dni rozgrywek naszego MKS-u, niezwykle trudno jest poruszać się po mieście transportem publicznym lub własnym samochodem. Na ulicach jest wtedy większy niż normalnie ruch, bo wszyscy mieszkańcy, którzy zaopatrzyli się wcześniej w bilety, chcą kibicować naszym „Perełkom”. To nie przesada! Autobusy są wtedy bardzo zatłoczone, w rozkładach jazdy potrafią być duże opóźnienia. Warto już wcześniej zamówić sobie pewną taksówkę, by dotrzeć na Halę Globus bezpiecznie i na czas, nie tracąc nawet pół minuty cennej rozgrywki. Dlaczego opłaca się jeździć po Lublinie właśnie z nami?

Świetne ceny

To, co często odstrasza klientów od korporacji taksówkarskich to wysokie ceny przewozu. Nasza firma ma odwrotną filozofię – oferujemy świetną jakość za przystępną cenę! Opłata początkowa to 7,95 zł. Cena za kilometr trasy jest zależna od przejechanych kilometrów i mieści się między 1,60 zł w pierwszej taryfie a 4,20 zł w ostatniej. Chcecie, żeby kierowca poczekał na was i odwiózł do domu zaraz po końcowym gwizdku? Zapłacicie za to 32 zł za pełną godzinę zegarową postoju. Finalna opłata jest obliczana proporcjonalnie do rzeczywistego czasu czekania, zatem kierowca skasuje was tylko za minuty, w ciągu których stał na parkingu. Jeśli macie w planach wziąć ze sobą bagaż lub większy, niewymiarowy ładunek, warto pomyśleć o zamówieniu taxi bagażowej. Tu cenę zazwyczaj ustala się indywidualnie z taksówkarzem przed rozpoczęciem kursu. Opłata za podstawienie większego auta jest stała i wynosi 38 zł.

Bezpieczeństwo podczas jazdy

Nasza korporacja zwraca uwagę na bezpieczeństwo wożonych pasażerów. Po pierwsze, stawiamy na doświadczonych kierowców z licencją, którzy znają miasto oraz respektują prawo drogowe. Taksówkarz Eko Taxi grzecznie przypomni o zapięciu pasów i pomoże odpowiednio zamontować fotelik samochodowy. Po drugie, wozimy naszych klientów wyłącznie sprawdzonymi samochodami. Wszystkie taksówki z naszym logotypem mają aktualne przeglądy i są ubezpieczone. Po trzecie, jesteśmy dużą, od lat działająca firmą. Zdobyliśmy zaufanie pasażerów i wiemy, czego od nas oczekują. Dzięki temu możemy świadczyć usługi najwyższych lotów.

Wygoda i swoboda wyboru

W dzisiejszych czasach to bardzo ważne, aby klienci mogli zamówić taksówkę w sposób najbardziej dla nich komfortowy. Dobrze o tym wiemy, dlatego nasi pasażerowie mogą poprosić o podstawienie auta obecnie na dwa różne sposoby – poprzez kontakt telefoniczny z dyspozytornią lub za pomocą prostej w obsłudze aplikacji internetowej. W razie potrzeby posiadamy większe samochody typu kombi oraz busy, które pomieszczą nawet do sześciu osób. Przy składaniu zamówienia na kurs możemy dowiedzieć się, jaki będzie czas oczekiwania oraz ile mniej więcej wyniesie nas opłata za dojazd z punktu A do punktu B. Czystość wozu i wysoką kulturę osobistą naszych pracowników gwarantujemy w standardzie!

Lublin to przepiękne miasto z ciekawą historią i bogatą ofertą kulturową. Dzięki szczypiornistkom MKS Perła Lublin jest ono jeszcze bardziej intrygujące i warte odwiedzenia. Gwarantujemy, że każdy mecz, który grają nasze zawodniczki, dostarcza wielu pozytywnych, sportowych emocji i będzie nie lada gratką dla fanów gier zespołowych. Dodatkowo dzięki atrakcyjnym cenom w Eko Taxi oraz wzorowej obsłudze klienta dojazd i powrót z wydarzenia nie będą żadnym problemem.

Może Cię zainteresować również