Bilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek

Bilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek

Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy nie zagościli w Lublinie, mieli w ręku bilety na mecz MKS-u Lublin. Eko Taxi jest bardzo dumne z naszych piłkarek ręcznych, których wartości są podobne do naszych – najwyższa jakość pracy i ciągłe doskonalenie się. Upór i zaangażowanie dziewczyn zaowocowały ponad 20 tytułami Mistrzyń Polski oraz sporą renomą międzynarodową. Odwiedzając miasto – a tym bardziej na co dzień w nim mieszkając – warto znać historię i dokonania klubu. My ze swojej strony szczególnie zachęcamy do kibicowania naszym podczas tegorocznej ligi mistrzów oraz najbliższych meczy towarzyskich!

Spis treści:
Klub kiedyś i dziś
Wejściówki na rozgrywki
Oferta naszej firmy

Eko Taxi opowiada o historii MKS Perła Lublin i rozdaje bilety!

Możemy to już ogłosić oficjalnie – Eko Taxi zostało dumnym partnerem MKS-u Perły Lublin, dzięki czemu możemy zaoferować naszym pasażerom bilety na mecze! Jest to klub z długą tradycją. We wczesnych latach 90. XX w. drużynę zaczęła wspierać firma budowlana Montex, co dało zespołowi pozytywny impuls do działania. Od tamtej pory lubelskie szczypiornistki ciągle się rozwijają, utrzymując się w tabelach na najwyższych miejscach.

Cudowne lata 90. XX w.

Od samego początku istnienia drużyna przynosiła miastu wielką dumę. Wpływały na to występy nie tylko na arenie krajowej, ale także podczas imprez międzynarodowych. Pierwszymi trenerami zespołu byli Jerzy Ciepliński oraz Waldemar Czubala, rolę kapitanki pełniła Iwona Nabożna. Dzięki odwadze i systematycznej pracy MKS Perła Lublin zakończył swój inauguracyjny sezon na czwartym miejscu w tabeli oraz na trzeciej pozycji w Pucharze Polski, co pozwoliło dziewczynom występować poza granicami państwa. Uzyskane doświadczenie szybko przekuły w złoto. Swoje pierwsze mistrzostwo Polski zdobyły 21 maja 1995.

Najnowsze sukcesy

W zeszłym roku lublinianki prowadzone przez znakomitego trenera Roberta Lisa odniosły aż trzy spektakularne sukcesy – wygrały ligę, zdobyły Puchar Polski oraz zatriumfowały w EHF Challenge Cup. Co ciekawe, dwa ostatnie zwycięskie mecze rozegrały w zasadzie pod rząd, mając do dyspozycji jedynie kilkunastogodzinną przerwę na wypoczynek! Niezłomność, pracowitość oraz pozytywne podejście zagwarantowały szczypiornistkom wiernych fanów nie tylko z rodzinnego miasta, ale z całej ojczyzny. Dziś sponsorem tytularnym klubu jest browar Perła, technicznie zespół wspiera marka Hummel. Nie można jednak zapomnieć o wielu pozostałych sponsorach i partnerach, dzięki którym klub ma możliwość wciąż się rozwijać.

Druźyna piłkarek ręcznych

Bilety na MKS Lublin – zdobądźcie je z Eko Taxi

Zastanawiacie się, gdzie kupić i ile kosztują bilety na mecze MKS Lublin? Część rozgrywek jest już za nami, ale warto dobrze orientować się w cenach, by być odpowiednio przygotowanym na następny sezon. Eko Taxi będąc partnerem lokalnych szczypiornistek wie, na co zwrócić uwagę, kupując wejściówki na występy naszych ulubienic.

Bilety na pojedyncze wydarzenia

Wszyscy fani oglądania wydarzeń sportowych na żywo wiedzą, że cena biletu na mecz zależy od wielu czynników. Pierwszym z nich jest oczywiście renoma wydarzenia, następnie kolejno wybór sektora i ewentualnie posiadane zniżki. Zwykle można uzyskać niższą cenę, jeśli należy się do oficjalnego fanklubu zespołu lub posiada się legitymację ucznia, studenta lub np. emeryta lub rencisty. Więcej natomiast zapłaci się za tzw. bilet VIP. Taka wejściówka upoważnia nie tylko do siedzenia w najwygodniejszym sektorze, często dodatkowym przywilejem są też wygodny, darmowy parking oraz napoje i catering podczas oglądania meczu. Ceny biletów rozpoczynają się już od 20 zł.

Karnety dla wiernych fanów

Ci, którzy nie wyobrażają sobie odpuścić któregokolwiek meczu lubelskich szczypiornistek, powinni zaopatrzyć się w karnety upoważniające do wstępu na wszystkie rozgrywki Superligi oraz Pucharu Polski. Tutaj podobnie jak w przypadku pojedynczego wejścia, cena jest zależna od posiadanych ulg oraz indywidualnych potrzeb. W sezonie 2019/2020 był to koszt rzędu od 130 zł w przypadku młodzieży do 18 lat, studiujących, osób starszych i członków Klubu Kibica do 400 zł za karnety VIP.

Eko Taxi nie tylko ma dla Was bilety na mecz MKS Lublin, ale przede wszystkim tani i komfortowy przewóz

Kierowcy Eko Taxi mogą zaświadczyć, że w dni rozgrywek naszego MKS-u, niezwykle trudno jest poruszać się po mieście transportem publicznym lub własnym samochodem. Na ulicach jest wtedy większy niż normalnie ruch, bo wszyscy mieszkańcy, którzy zaopatrzyli się wcześniej w bilety, chcą kibicować naszym „Perełkom”. To nie przesada! Autobusy są wtedy bardzo zatłoczone, w rozkładach jazdy potrafią być duże opóźnienia. Warto już wcześniej zamówić sobie pewną taksówkę, by dotrzeć na Halę Globus bezpiecznie i na czas, nie tracąc nawet pół minuty cennej rozgrywki. Dlaczego opłaca się jeździć po Lublinie właśnie z nami?

Świetne ceny

To, co często odstrasza klientów od korporacji taksówkarskich to wysokie ceny przewozu. Nasza firma ma odwrotną filozofię – oferujemy świetną jakość za przystępną cenę! Opłata początkowa to 7,95 zł. Cena za kilometr trasy jest zależna od przejechanych kilometrów i mieści się między 1,60 zł w pierwszej taryfie a 4,20 zł w ostatniej. Chcecie, żeby kierowca poczekał na was i odwiózł do domu zaraz po końcowym gwizdku? Zapłacicie za to 32 zł za pełną godzinę zegarową postoju. Finalna opłata jest obliczana proporcjonalnie do rzeczywistego czasu czekania, zatem kierowca skasuje was tylko za minuty, w ciągu których stał na parkingu. Jeśli macie w planach wziąć ze sobą bagaż lub większy, niewymiarowy ładunek, warto pomyśleć o zamówieniu taxi bagażowej. Tu cenę zazwyczaj ustala się indywidualnie z taksówkarzem przed rozpoczęciem kursu. Opłata za podstawienie większego auta jest stała i wynosi 38 zł.

Bezpieczeństwo podczas jazdy

Nasza korporacja zwraca uwagę na bezpieczeństwo wożonych pasażerów. Po pierwsze, stawiamy na doświadczonych kierowców z licencją, którzy znają miasto oraz respektują prawo drogowe. Taksówkarz Eko Taxi grzecznie przypomni o zapięciu pasów i pomoże odpowiednio zamontować fotelik samochodowy. Po drugie, wozimy naszych klientów wyłącznie sprawdzonymi samochodami. Wszystkie taksówki z naszym logotypem mają aktualne przeglądy i są ubezpieczone. Po trzecie, jesteśmy dużą, od lat działająca firmą. Zdobyliśmy zaufanie pasażerów i wiemy, czego od nas oczekują. Dzięki temu możemy świadczyć usługi najwyższych lotów.

Wygoda i swoboda wyboru

W dzisiejszych czasach to bardzo ważne, aby klienci mogli zamówić taksówkę w sposób najbardziej dla nich komfortowy. Dobrze o tym wiemy, dlatego nasi pasażerowie mogą poprosić o podstawienie auta obecnie na dwa różne sposoby – poprzez kontakt telefoniczny z dyspozytornią lub za pomocą prostej w obsłudze aplikacji internetowej. W razie potrzeby posiadamy większe samochody typu kombi oraz busy, które pomieszczą nawet do sześciu osób. Przy składaniu zamówienia na kurs możemy dowiedzieć się, jaki będzie czas oczekiwania oraz ile mniej więcej wyniesie nas opłata za dojazd z punktu A do punktu B. Czystość wozu i wysoką kulturę osobistą naszych pracowników gwarantujemy w standardzie!

Lublin to przepiękne miasto z ciekawą historią i bogatą ofertą kulturową. Dzięki szczypiornistkom MKS Perła Lublin jest ono jeszcze bardziej intrygujące i warte odwiedzenia. Gwarantujemy, że każdy mecz, który grają nasze zawodniczki, dostarcza wielu pozytywnych, sportowych emocji i będzie nie lada gratką dla fanów gier zespołowych. Dodatkowo dzięki atrakcyjnym cenom w Eko Taxi oraz wzorowej obsłudze klienta dojazd i powrót z wydarzenia nie będą żadnym problemem.

Może Cię zainteresować również

 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...