Bilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek

Bilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek

Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy nie zagościli w Lublinie, mieli w ręku bilety na mecz MKS-u Lublin. Eko Taxi jest bardzo dumne z naszych piłkarek ręcznych, których wartości są podobne do naszych – najwyższa jakość pracy i ciągłe doskonalenie się. Upór i zaangażowanie dziewczyn zaowocowały ponad 20 tytułami Mistrzyń Polski oraz sporą renomą międzynarodową. Odwiedzając miasto – a tym bardziej na co dzień w nim mieszkając – warto znać historię i dokonania klubu. My ze swojej strony szczególnie zachęcamy do kibicowania naszym podczas tegorocznej ligi mistrzów oraz najbliższych meczy towarzyskich!

Spis treści:
Klub kiedyś i dziś
Wejściówki na rozgrywki
Oferta naszej firmy

Eko Taxi opowiada o historii MKS Perła Lublin i rozdaje bilety!

Możemy to już ogłosić oficjalnie – Eko Taxi zostało dumnym partnerem MKS-u Perły Lublin, dzięki czemu możemy zaoferować naszym pasażerom bilety na mecze! Jest to klub z długą tradycją. We wczesnych latach 90. XX w. drużynę zaczęła wspierać firma budowlana Montex, co dało zespołowi pozytywny impuls do działania. Od tamtej pory lubelskie szczypiornistki ciągle się rozwijają, utrzymując się w tabelach na najwyższych miejscach.

Cudowne lata 90. XX w.

Od samego początku istnienia drużyna przynosiła miastu wielką dumę. Wpływały na to występy nie tylko na arenie krajowej, ale także podczas imprez międzynarodowych. Pierwszymi trenerami zespołu byli Jerzy Ciepliński oraz Waldemar Czubala, rolę kapitanki pełniła Iwona Nabożna. Dzięki odwadze i systematycznej pracy MKS Perła Lublin zakończył swój inauguracyjny sezon na czwartym miejscu w tabeli oraz na trzeciej pozycji w Pucharze Polski, co pozwoliło dziewczynom występować poza granicami państwa. Uzyskane doświadczenie szybko przekuły w złoto. Swoje pierwsze mistrzostwo Polski zdobyły 21 maja 1995.

Najnowsze sukcesy

W zeszłym roku lublinianki prowadzone przez znakomitego trenera Roberta Lisa odniosły aż trzy spektakularne sukcesy – wygrały ligę, zdobyły Puchar Polski oraz zatriumfowały w EHF Challenge Cup. Co ciekawe, dwa ostatnie zwycięskie mecze rozegrały w zasadzie pod rząd, mając do dyspozycji jedynie kilkunastogodzinną przerwę na wypoczynek! Niezłomność, pracowitość oraz pozytywne podejście zagwarantowały szczypiornistkom wiernych fanów nie tylko z rodzinnego miasta, ale z całej ojczyzny. Dziś sponsorem tytularnym klubu jest browar Perła, technicznie zespół wspiera marka Hummel. Nie można jednak zapomnieć o wielu pozostałych sponsorach i partnerach, dzięki którym klub ma możliwość wciąż się rozwijać.

Druźyna piłkarek ręcznych

Bilety na MKS Lublin – zdobądźcie je z Eko Taxi

Zastanawiacie się, gdzie kupić i ile kosztują bilety na mecze MKS Lublin? Część rozgrywek jest już za nami, ale warto dobrze orientować się w cenach, by być odpowiednio przygotowanym na następny sezon. Eko Taxi będąc partnerem lokalnych szczypiornistek wie, na co zwrócić uwagę, kupując wejściówki na występy naszych ulubienic.

Bilety na pojedyncze wydarzenia

Wszyscy fani oglądania wydarzeń sportowych na żywo wiedzą, że cena biletu na mecz zależy od wielu czynników. Pierwszym z nich jest oczywiście renoma wydarzenia, następnie kolejno wybór sektora i ewentualnie posiadane zniżki. Zwykle można uzyskać niższą cenę, jeśli należy się do oficjalnego fanklubu zespołu lub posiada się legitymację ucznia, studenta lub np. emeryta lub rencisty. Więcej natomiast zapłaci się za tzw. bilet VIP. Taka wejściówka upoważnia nie tylko do siedzenia w najwygodniejszym sektorze, często dodatkowym przywilejem są też wygodny, darmowy parking oraz napoje i catering podczas oglądania meczu. Ceny biletów rozpoczynają się już od 20 zł.

Karnety dla wiernych fanów

Ci, którzy nie wyobrażają sobie odpuścić któregokolwiek meczu lubelskich szczypiornistek, powinni zaopatrzyć się w karnety upoważniające do wstępu na wszystkie rozgrywki Superligi oraz Pucharu Polski. Tutaj podobnie jak w przypadku pojedynczego wejścia, cena jest zależna od posiadanych ulg oraz indywidualnych potrzeb. W sezonie 2019/2020 był to koszt rzędu od 130 zł w przypadku młodzieży do 18 lat, studiujących, osób starszych i członków Klubu Kibica do 400 zł za karnety VIP.

Eko Taxi nie tylko ma dla Was bilety na mecz MKS Lublin, ale przede wszystkim tani i komfortowy przewóz

Kierowcy Eko Taxi mogą zaświadczyć, że w dni rozgrywek naszego MKS-u, niezwykle trudno jest poruszać się po mieście transportem publicznym lub własnym samochodem. Na ulicach jest wtedy większy niż normalnie ruch, bo wszyscy mieszkańcy, którzy zaopatrzyli się wcześniej w bilety, chcą kibicować naszym „Perełkom”. To nie przesada! Autobusy są wtedy bardzo zatłoczone, w rozkładach jazdy potrafią być duże opóźnienia. Warto już wcześniej zamówić sobie pewną taksówkę, by dotrzeć na Halę Globus bezpiecznie i na czas, nie tracąc nawet pół minuty cennej rozgrywki. Dlaczego opłaca się jeździć po Lublinie właśnie z nami?

Świetne ceny

To, co często odstrasza klientów od korporacji taksówkarskich to wysokie ceny przewozu. Nasza firma ma odwrotną filozofię – oferujemy świetną jakość za przystępną cenę! Opłata początkowa to 7,95 zł. Cena za kilometr trasy jest zależna od przejechanych kilometrów i mieści się między 1,60 zł w pierwszej taryfie a 4,20 zł w ostatniej. Chcecie, żeby kierowca poczekał na was i odwiózł do domu zaraz po końcowym gwizdku? Zapłacicie za to 32 zł za pełną godzinę zegarową postoju. Finalna opłata jest obliczana proporcjonalnie do rzeczywistego czasu czekania, zatem kierowca skasuje was tylko za minuty, w ciągu których stał na parkingu. Jeśli macie w planach wziąć ze sobą bagaż lub większy, niewymiarowy ładunek, warto pomyśleć o zamówieniu taxi bagażowej. Tu cenę zazwyczaj ustala się indywidualnie z taksówkarzem przed rozpoczęciem kursu. Opłata za podstawienie większego auta jest stała i wynosi 38 zł.

Bezpieczeństwo podczas jazdy

Nasza korporacja zwraca uwagę na bezpieczeństwo wożonych pasażerów. Po pierwsze, stawiamy na doświadczonych kierowców z licencją, którzy znają miasto oraz respektują prawo drogowe. Taksówkarz Eko Taxi grzecznie przypomni o zapięciu pasów i pomoże odpowiednio zamontować fotelik samochodowy. Po drugie, wozimy naszych klientów wyłącznie sprawdzonymi samochodami. Wszystkie taksówki z naszym logotypem mają aktualne przeglądy i są ubezpieczone. Po trzecie, jesteśmy dużą, od lat działająca firmą. Zdobyliśmy zaufanie pasażerów i wiemy, czego od nas oczekują. Dzięki temu możemy świadczyć usługi najwyższych lotów.

Wygoda i swoboda wyboru

W dzisiejszych czasach to bardzo ważne, aby klienci mogli zamówić taksówkę w sposób najbardziej dla nich komfortowy. Dobrze o tym wiemy, dlatego nasi pasażerowie mogą poprosić o podstawienie auta obecnie na dwa różne sposoby – poprzez kontakt telefoniczny z dyspozytornią lub za pomocą prostej w obsłudze aplikacji internetowej. W razie potrzeby posiadamy większe samochody typu kombi oraz busy, które pomieszczą nawet do sześciu osób. Przy składaniu zamówienia na kurs możemy dowiedzieć się, jaki będzie czas oczekiwania oraz ile mniej więcej wyniesie nas opłata za dojazd z punktu A do punktu B. Czystość wozu i wysoką kulturę osobistą naszych pracowników gwarantujemy w standardzie!

Lublin to przepiękne miasto z ciekawą historią i bogatą ofertą kulturową. Dzięki szczypiornistkom MKS Perła Lublin jest ono jeszcze bardziej intrygujące i warte odwiedzenia. Gwarantujemy, że każdy mecz, który grają nasze zawodniczki, dostarcza wielu pozytywnych, sportowych emocji i będzie nie lada gratką dla fanów gier zespołowych. Dodatkowo dzięki atrakcyjnym cenom w Eko Taxi oraz wzorowej obsłudze klienta dojazd i powrót z wydarzenia nie będą żadnym problemem.

Może Cię zainteresować również

 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...