Co się dzieje w Lublinie?

Co się dzieje w Lublinie?

Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać z bogatej oferty kulturalnej, w zakresie seansów kinowych, sztuk teatralnych oraz specjalnych warsztatów. W nadchodzących tygodniach nie zabraknie również większych wydarzeń. Część z nich to popisy muzyczne wielkich gwiazd, inne związane są z poznawaniem różnych kultur. W dowolne miejsce w Lublinie czy okolicy dojedziesz z Eko Taxi.

Spis treści
Gdzie się udać i na co można liczyć w nadchodzących tygodniach?
Przegląd wybranych wydarzeń z najbliższych tygodni
Wiesz już, gdzie się udać? Dojedź tam z Eko Taxi
Czemu warto się na to zdecydować?
Oferta Eko Taxi
Ułatwienia dla pasażerów

Co się dzieje w Lublinie? Gdzie się wybrać i na jakie wydarzenia można liczyć w najbliższym czasie?

Co się dzieje w Lublinie w najbliższym czasie? Wraz z nadejściem sezonu letniego można się nastawiać na dużą liczbę ciekawych wydarzeń. Nie zabraknie miejsc do podziwiania, ale i poznawania wielu kultur i oczywiście wysłuchania ulubionych artystów. Szczególnie bogata oferta muzyczna może budzić podziw i zachęcać fanów różnych gatunków muzycznych. Planując zaaranżowanie wolnego czasu na co dzień, warto skorzystać z lokalnej oferty kulturalnej, w tym kinowej i teatralnej.

Codzienna oferta kulturalna

Często w tygodniu oraz w weekend dochodzi się do wniosku, że warto spędzić czas poza domem, w jakiś ciekawy sposób. Czasem jest to solowe wyjście, innym razem z ukochaną osobą, a nieraz w gronie rodziny. Poza restauracjami uniwersalnym wyborem jest wówczas skorzystanie z lokalnej oferty kulturalnej. Popularnym wyborem są seanse kinowe, choć niektórzy preferują spektakle teatralne. Warto zwrócić również uwagę na wydarzenia organizowane przez Centrum Kultury w Lublinie, które przygotowuje różnorodne warsztaty i wystawy.

Noc Kultury

Odbywająca się cyklicznie Noc Kultury będzie w tym roku wyjątkowa. Dla komfortu i bezpieczeństwa uczestników organizatorzy rozłożyli to wydarzenie w czasie i jest ono rozciągnięte niemal na siedem tygodni, od 4 czerwca aż do 21 lipca. Nie będzie tym razem koncertów czy wystaw, a co za tym idzie kolejek. Zamiast tego w przestrzeni miejskiej pojawią się instalacje artystyczne, które będzie można podziwiać podczas spacerów. Niektóre atrakcje będą dostępne przez cały okres trwania wydarzenia, a inne krócej. Zostały one także podzielone według trzech bazowych grup: nowych prac, powtórek z poprzednich edycji i instalacji, których nie udało się pokazać w ubiegłym roku, gdyż Noc Kultury 2020 została odwołana z powodu pandemii.

Letnie Brzmienia

Letnie Brzmienia to cykl letnich koncertów, odbywających się w kilku miastach w Polsce, w tym w Lublinie. Od czerwca do sierpnia organizowane będą koncerty różnych artystów, a szczegółowy harmonogram można poznać na stronie organizatora. Lublin odwiedzą, m.in. Kwiat Jabłoni, Brodka, Krzysztof Zalewski, Mrozu i Sanah. Bilety można kupować na poszczególne koncerty oraz w formie karnetu na parę wydarzeń.

IV Międzynarodowy Festiwal Renesansu

W dniach 18-20 czerwca odbędzie się IV Międzynarodowy Festiwal Renesansu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest Maska-rada. Wydarzeniu towarzyszy muzyka, taniec, warsztaty i pokazy. Atrakcją specjalną festiwalu będzie wystawa masek renesansowych, które można kojarzyć z komediami dell’arte, co będzie połączone z pokazem scen teatralnych.

Inne Brzmienia

4-dniowy festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia 2021, zostanie zorganizowany w terminie od 24 do 27 czerwca. Charakterystyczne dla tego wydarzenia jest prezentowanie muzyki z pogranicza różnych gatunków i kultur. Można zatem usłyszeć wykonania rockowe, jazzowe, reggae, electro, muzyki klasycznej, ale i mieszanki poszczególnych kategorii czy eksperymentalne utwory z ich pogranicza. Na scenie będzie można zobaczyć krajowych i zagranicznych artystów, gwarantujących wysoki poziom muzyczny i niezapomniane przeżycia.

Koncert w Lublinie

Wielokulturowy Lublin

W lipcu planowany jest Festiwal Wielokulturowy Lublin. To wyjątkowa okazja do zapoznania się z dorobkiem kulturowym mniejszości narodowych, etnicznych, religijnych i wyznaniowych. Ma to na celu przełamywanie pewnych barier i stereotypów. Mieszkańcy Lublina mogą dostrzec, jakie elementy innych kultur pojawiają się w mieście, poznać je oraz bardziej zrozumieć.

Lublin Jazz Festiwal

Od 12 do 18 lipca potrwa dwunasta już edycja Lublin Jazz Festiwal. Entuzjaści takiej muzyki z pewnością nie będą zawiedzeni, mogąc posłuchać najlepszych jazzowych koncertów oraz nowych talentów, które mają szansę się pokazać w związku z organizowanym przy tej okazji konkursem, który ma promować wartościowe projekty muzyczne. Nagrodą dla zwycięzców jest możliwość nagrania i wydania profesjonalnej płyty.

Wiesz już, co się dzieje w Lublinie? Dojedź na miejsce z Eko Taxi

Czy dowiedziałeś się już, co się dzieje w Lublinie i postanowiłeś wybrać się na któreś z wydarzeń? Polecamy dojechanie na miejsce taksówką Eko Taxi. To wygodne rozwiązanie, gdyż duże imprezy przyciągają wielu ludzi, co stwarza często poważne problemy z korkami i tym bardziej parkowaniem. W naszej korporacji oferujemy bardzo korzystne ceny, więc dotrzesz w wybraną lokalizację bezpiecznie i tanio. Stali klienci mogą przy tym skorzystać z udogodnień, które dodatkowo ułatwiają im proces zamawiania kursu.

Czemu to dobry pomysł?

Szczególnie wybierając się na festiwale i kilkudniowe wydarzenia kulturalne, trzeba się liczyć z tym, że odwiedzi je dużo osób, a zapewne wiele z nich wpadnie na pomysł przyjechania na miejsce samochodem. Podróż autem może być tymczasem problematyczna, gdyż w okolicach imprezy będą zapewne powstawać korki, a znalezienie niedaleko miejsca parkingowego może graniczyć z cudem. Z kolei w komunikacji miejskiej należy się spodziewać sporego tłoku. Warto postawić zatem na taksówki, którymi można podjechać komfortowo i szybko z miejsca zamieszkania, bezpośrednio w okolice lokalizacji, gdzie odbywa się dane wydarzenie.

Nasza oferta

Jesteśmy tanim, a przy tym utrzymującym wysokie standardy taxi w Lublinie. Taryfy są dodatkowo pomniejszone, gdy zdecydujesz się na zamówienie kursu w aplikacji. W takiej sytuacji każdego dnia, w tym w niedziele i święta oraz w godzinach nocnych, zlecenia po mieście są liczone po 1 taryfie (1,60 zł/km), a poza miastem zawsze po 3 taryfie (2,80 zł/km). Po ustawieniu adresu początkowego i końcowego podawana jest cena gwarantowana, która nie ulegnie zmianie, chyba że zmieni się trasa, wtedy stawka naliczana jest zgodnie z taksometrem, lecz po wspomnianych niskich cenach. Polecamy zatem korzystanie z naszej aplikacji.

Poza klasycznymi kursami oferujemy przejazdy większymi pojazdami, w tym autami typu VAN dla 5-6 osób. Możesz się zdecydować na taki przejazd, gdy wybierasz się na jakieś wydarzenie w większym gronie, na przykład rodzinnym lub ze znajomymi. Szczególnie mieszkańcom Lublina polecamy nasze dodatkowe usługi, w tym przewóz przesyłek czy zakupy na terenie miasta.

Udogodnienia dla klientów

We wszystkich taksówkach Eko Taxi zapłacisz wygodnie w sposób bezgotówkowy, gdyż kierowcy posiadają terminale do obsługi kart płatniczych. Nasi klienci mają komfort dotyczący sposobu zamawiania taksówek, co można zrobić internetowo, telefonicznie i z wykorzystaniem aplikacji. Uruchomiliśmy też dodatkowo system IVR, który umożliwia stałym pasażerom Eko Taxi łatwiejsze zamawianie kursów samodzielnie, bez dyspozytora. Przy stałych adresach system wczytuje trzy najczęściej wybierane, a jako klient wybierasz jeden z nich i określasz czas, za jaki ma podjechać taxi (może to być już 15-30 minut). Od razu widzisz jakie auto przyjedzie, a w każdej chwili możesz się połączyć z dyspozytorem, u którego można także zrezygnować z tej opcji, jeżeli z jakiegoś względu nie przypadnie Ci ona do gustu.

Lublin to duże miasto, doceniane również za bogatą ofertę kulturalną. Każdego dnia można się tu wybrać do kina czy teatru, a szczególnie teraz, bliżej sezonu letniego, na miejscu odbywać się będzie wiele koncertów, pokazów i festiwali. Na takie wydarzenia najlepiej pojechać wygodnie taksówką, więc polecamy wybór tych od Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Wynajem busów w LublinieSzukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!
  Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, ...
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.