Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi

Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi

Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać się po mieście? Zwiedzanie Lublina wszystkim turystom ułatwi Eko Taxi, czyli korporacja oferująca tanie usługi przewozowe i nie tylko! Eko Taxi zrobi dla Ciebie zakupy, pomoże z odpaleniem samochodu w razie awarii, a przede wszystkim zadba o Wasz bezpieczny transport pod dowolny adres na mapie Lublina i okolic. Planujesz odwiedzić malowniczą i klimatyczną stolicę województwa lubelskiego? Sprawdź, co warto zobaczyć w pięknym Lublinie i zaplanuj zwiedzanie miasta z Eko Taxi. Dowiedz się więcej o Zamku Królewskim, Wieży Trynitarskiej, Synagodze, Jesziwie i poznaj inne, równie ciekawe zabytki. Wybierz się także na zwiedzanie klimatycznych podziemi Lublina i poznaj legendy związane z miastem. Sprawdź, gdzie można znaleźć niebanalne atrakcje i dokąd wybrać się na zwiedzanie Lublina za darmo.

Spis treści:
Atrakcje Lublina za darmo
Zamek Lubelski
Wieża Trynitarska
Synagoga i jesziwa
Podziemia Lublina

Zwiedzanie Lublina za darmo z dziećmi i młodzieżą. Eko Taxi podpowiada, co ciekawego warto zobaczyć

Zwiedzanie Lublina za darmo z młodzieżą i dziećmi to doskonały pomysł na rodzinny weekend. Dzięki Eko Taxi możemy wygodnie przemieszczać się po mieście z najmłodszymi turystami. Na życzenie klienta, który składa zamówienie na przejazd, kurs może obsłużyć taksówka wyposażona w niezbędną liczbę fotelików. Co prawda, dzieci mogą kursować po Lublinie i innych miastach w taxi zapięte tylko pasami, jednak o wiele większy komfort daje jazda w foteliku. Eko Taxi wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, także tych najmłodszych. Jakie jeszcze udogodnienia czekają na pasażerów w taksówkach z zieloną koniczynką na karoserii? Warto wiedzieć, że wszystkie samochody działające pod marką Eko Taxi posiadają klimatyzację, co znacząco podnosi komfort zwiedzania, zwłaszcza latem. Każda taksówka jest także wyposażona w sprawny terminal, co umożliwia klientom uiszczanie należności za kurs w najdogodniejszy dla nich sposób: kartą płatniczą lub gotówką.

Co warto zobaczyć w Lublinie za darmo? W pierwszej kolejności należy wymienić rzeźbę lubelskiego koziołka. Znajdziemy ją na deptaku u zbiegu ulic Krakowskie Przedmieście i Wróblewskiego. Posąg koziołka nawiązuje do postaci, która widnieje w herbie Lublina. Legenda głosi, że jego wizerunek stał się symbolem miasta, ponieważ niegdyś koza własnym mlekiem wykarmiła głodujące po walkach z Tatarami dzieci. Stare Miasto w Lublinie słynie nie tylko z koziołka, ale także z przepięknych renesansowych kamieniczek. Niektóre zostały jakiś czas temu odnowione i pomalowane na kolorowo, a inne pozostały nietknięte. Wszystkie jednak prezentują się naprawdę wyjątkowo i tworzą wspaniały klimat w wąskich uliczkach Lublina. Jeżeli spacerując po Starym Mieście, dojdziemy na ulicę Złotą możemy odkryć kolejną tutejszą legendę. Ponoć w jednej ze znajdujących się tu kamienic mieszkała kiedyś piękna i pomysłowa, ale niewierna żona złotnika, która uwodziła mężczyzn i zapraszała ich do budynku. Dyskrecję kochankom dziewczyny zapewniało ukryte tylne wyjście z kamienicy.

Za darmo w Lublinie warto zobaczyć również fantastyczne murale. W stolicy Lubelszczyzny jest wiele wspaniałych malowideł na ścianach budynków. Jeżeli chcemy zobaczyć kilka z nich w krótkim czasie, dobrze jest udać się na zwiedzanie taksówką. Możemy wcześniej zanotować jakie murale chcemy zobaczyć, sprawdzić, gdzie się one znajdują i zamówić w Eko Taxi kurs dopasowaną do tych wytycznych trasą. Jakie murale warto zobaczyć w Lublinie? Oto adresy kilku najciekawszych:

 • ul. Biłgorajska 23 – mural przedstawiający mapę Bronowic,
 • ul. Mełgiewska – mural z napisem “Lubelski Lipiec 1980” przedstawiający ludzi stojących na przystanku,
 • ul. Południowa 5 – mural z pingwinami,
 • ul. Jasna 3 – wieloznaczny, kolorowy mural ukraińskiego twórcy Interesni Kazki,
 • ul. Lipowa 3 – mural inspirowany festiwalem Carnaval Sztuk-Mistrzów,
 • ul. Lubartowska 57 – mural przedstawiający człowieka i psa,
 • ul. Lubartowska 55 – mural z abstrakcyjnym kotem.

Stare miasto w Lublinie warto zobaczyć z Eko Taxi

Wybierasz się z Eko Taxi na zwiedzanie Zamku Lubelskiego? Sprawdź także co warto zobaczyć w Muzeum Lubelskim

Zwiedzanie Zamku to punkt obowiązkowy niemal każdej wycieczki do Lublina. Właśnie w to miejsce realizowanych jest wiele kursów Eko Taxi. Z tanich usług korporacji korzystają jednak nie tylko turyści, ale i mieszkańcy miasta. Eko Taxi cieszy się bowiem dużym powodzeniem wśród klientów, a to dzięki swojemu atrakcyjnemu cennikowi. Opłata początkowa wynosi zaledwie 7,95 zł, a ceny za 1 km przebyty w wygodnej taksówce zaczynają się od 1,60 zł! Na taką stawkę możemy liczyć w Lublinie przy okazji kursów w dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00. W dni powszednie od godziny 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta cena za 1 km wynosi 2,40 zł (w granicach miasta). Dzięki tak niskim stawkom możesz zwiedzić z Eko Taxi cały Lublin wzdłuż i wszerz! Miejscem, które warto zobaczyć w pierwszej kolejności, zdecydowanie jest Zamek Lubelski – jeden z najbardziej charakterystycznych punktów w mieście.

Historia zamku sięga XII wieku – w tym czasie powstała kasztelania lubelska. Za panowania Kazimierza Sprawiedliwego wybudowano na wzgórzu gród umocniony drewniano-ziemnym wałem. W XIII wieku dobudowano wieżę obronną, która przetrwała do obecnych czasów. Dziś donżon jest jednym z najcenniejszych zabytków sztuki romańskiej w Lublinie. W XIV wieku, czasach króla Kazimierza Wielkiego został wzniesiony murowany zamek i mur obronny wokół niego. Szacuje się, że wtedy też zbudowano gotycki kościół zamkowy pw. Trójcy Świętej, który sprawował funkcję kaplicy królewskiej. Również ten budynek przetrwał do dziś. Zwiedzanie wnętrza kościoła wiąże się z podziwianiem bizantyjsko-ruskich malowideł, które powstały w 1418 roku. Lubelski zamek był ważnym punktem na trasie z Krakowa do Wilna w czasie panowania dynastii Jagiellonów. To właśnie w Lublinie, pod opieką Jana Długosza, wychowali się synowie Kazimierza Jagiellończyka. Kolejną przebudowę zamku rozpoczęto w XVI wieku na zlecenie Zygmunta Starego. W pracach modernizacyjnych brali udział między innymi najznamienitsi włoscy znawcy architektury. W murach reprezentacyjnego zamku w 1569 roku podpisano ważną dla historii Polski Unię Lubelską. Niestety po wojnach w XVII wieku z całego kompleksu zostały już tylko kaplica i donżon. Odbudowany w XIX wieku zamek przez kolejne 128 lat pełnił funkcje różnych więzień: carskiego, komunistycznego, hitlerowskiego i śledczego. Dopiero w 1954 roku kompleks zamkowy przemianowano na cele kulturalne.

Muzeum Lubelskie

Od 1957 roku do dziś swoją siedzibę w Zamku Królewskim ma Muzeum Lubelskie założone na początku XX wieku. Co warto w nim zobaczyć podczas zwiedzania? W muzeum znajdują się ciekawe ekspozycje archeologiczne oraz wystawy monet i medali. Turyści mogą się także przyjrzeć bliżej sztuce ludowej regionu lubelskiego oraz oglądać fantastyczne obrazy w galerii polskiego malarstwa, która zawiera dzieła powstałe na przestrzeni od XVII do XX wieku. Nie brakuje również obrazów z innych zakątków świata. Zwiedzając Muzeum Lubelskie, warto też zwrócić uwagę na wystawę uzbrojeń militarnych z różnych epok, a także na wyroby ze srebra, ceramikę, meble, zegary i tkaniny. W muzeum znajduje się też stół z odciskiem legendarnej czarciej łapy. Przypowieść wyjaśnia, że ślad powstał, gdy w sądzie rozgrywały się losy pewnej kobiety. Znikąd pojawiły się tajemnicze i podejrzanie wyglądające postacie, które orzekły wyrok na korzyść oskarżonej. Wyrok został przypieczętowany, gdy jeden z tajemniczych sędziów oparł się dłonią o stół i zostawił w nim wyraźny odcisk.

Katedra w Lublinie to zabytek, który warto zwiedzić z Eko Taxi

Co warto zobaczyć w muzeum w Wieży Trynitarskiej, zwiedzając Lublin z Eko Taxi? Poznaj ciekawostki o tym budynku i podziwiaj panoramę Lublina z tarasu widokowego

Zwiedzanie Lublina nie może obyć się bez zobaczenia widoków, jakie rozciągają się z Wieży Trynitarskiej. Możemy się do niej udać zaraz po wizycie na Zamku Lubelskim. Szybko i wygodnie dojedziemy w okolice Wieży Trynitarskiej z Eko Taxi. Warto wiedzieć, że korporacja ta posiada najnowocześniejszy na rynku system obsługi zleceń, dzięki czemu może zagwarantować klientom możliwie jak najkrótszy czas oczekiwania na taksówkę. Kolejną informacją, która może się okazać przydatna podczas zwiedzania Lublina, jest to, że kursy w Eko Taxi można zamawiać na dwa bardzo wygodne sposoby. Pierwszą metodą jest wykonanie telefonu na centralę pod numer podany na stronie internetowej. Drugi nowoczesny sposób to zlecenie przejazdu w aplikacji mobilnej Eko Taxi. Obsługa programu jest bardzo prosta, a korzystanie z niego odbywa się całkowicie za darmo. Dzięki aplikacji możemy zamówić taksówkę, nawet będąc w miejscach, w których nie wypada głośno rozmawiać przez telefon, na przykład w muzeum czy w galerii sztuki.

Od czego zacząć zwiedzanie Wieży Trynitarskiej w Lublinie? Warto się udać na taras widokowy, który znajduje się na wysokości 40 m nad ziemią. Można z niego podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Schodząc z tarasu, dobrze jest jeszcze odwiedzić Muzeum Archidiecezjalne Sztuki Religijnej, które znajduje się we wnętrzu wieży. Jakie eksponaty można tam podziwiać? W muzeum są zgromadzone obrazy, ikony i rzeźby związane z kultem religijny. Nie brakuje też przedmiotów codziennego użytku, tkanin czy instrumentów muzycznych. Warto wiedzieć, że Wieża Trynitarska to nie tylko taras widokowy i muzeum. Budynek ten pełni bowiem jeszcze funkcję dzwonnicy archikatedry lubelskiej. Oznacza to, że zwiedzając Wieżę, nazywaną inaczej Bramą Trynitarską, oprócz eksponatów zobaczymy dzwony, które rozbrzmiewają podczas różnych uroczystości w Lublinie.

Na jaki adres w Lublinie zamówić kurs z Eko Taxi, jeżeli chcemy poznać bliżej kulturę żydowską? Wybierz się na zwiedzanie Synagogi i Jesziwy w Lublinie!

Zwiedzanie Synagogi i Jesziwy to jedne z najciekawszych atrakcji w Lublinie. Oba te miejsca związane są z kulturą żydowską. Ludność tego pochodzenia zamieszkiwała Lublin jeszcze zanim uzyskał on prawa miejskie. Aż do II wojny światowej żydowska kultura w Lublinie rozwijała się bardzo prężnie. Do dziś w mieście zachowało się wiele obiektów związanych z lubelskimi Żydami. Osoby, które interesują się kulturą żydowską, jako cel swojej wycieczki często wybierają także Kraków, w którym tak jak w Lublinie działa Eko Taxi, oferując tanie i komfortowe usługi przewozowe. Turystów, którzy lubią zwiedzać polskie miasta, z pewnością ucieszy fakt, że Eko Taxi, oprócz Lublina i Krakowa, ma swoje oddziały również w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Wróćmy jednak do tematu zwiedzania Lublina – co warto zobaczyć w synagodze i Jesziwie?

Zwiedzanie synagogi w Lublinie

Synagoga Chewra Nosim znajduje się przy ulicy Lubartowskiej 10. Zbudowano ją pod koniec XIX wieku. Obiekt przetrwał II wojnę światową, ponieważ nie znajdował się na terenie getta. Jako dom modlitwy funkcjonowała do 1984 roku, a później w budynku urządzono siedzibę Izby Pamięci Żydów Lubelskich. W synagodze można było oglądać zachwycające eksponaty, których liczba znacznie zmniejszyła się w wyniku kradzieży w 1995 roku. Mimo to zwiedzanie synagogi jest ciekawym doświadczeniem, gdyż wciąż panuje tu unikalny klimat, dzięki któremu turyści mogą bliżej zapoznać się z tradycją i kulturą żydowską. W synagodze warto zobaczyć różne przedmioty związane z kultem religijnym. Znajduje się tu też kilka książek ze zbiorów byłej biblioteki Jeszywas Chachmej, czyli Jesziwy, o której kilka słów poniżej.

Zwiedzanie Jesziwy w Lublinie

Znajdująca się w Lublinie jesziwa – Jeszywas Chachmej nazywana inaczej Lubelską Szkołą Mędrców lub Wyższą Szkołą Rabinacką to uczelnia założona przez rabina Meira Szapirę. Gmach znajdziemy przy ulicy Lubartowskiej 85. W 1930 roku Jeszywas Chachmej była największą talmudyczną (odnoszącą się do zasad jednej z najważniejszych ksiąg judaizmu) szkołą wyższą na świecie. Przed II wojną światową lubelska jesziwa słynęła z profesjonalnych nauczycieli i wspaniałej biblioteki. W 1939 roku Niemcy urządzili w niej szpital. Po zakończeniu walk budynek przeszedł w ręce Akademii Medycznej, a w 2002 roku został oddany gminie warszawskiej. W 2007 roku ponownie otwarto w budynku synagogę. Dziś w przylegających do niej salach można zwiedzać fascynującą wystawę, która przedstawia historię uczelni i upamiętnia postać jej założyciela.

Zwiedzaj zabytki które warto zobaczyć w Lublinie z Eko Taxi

Co jeszcze warto zobaczyć w Lublinie? Eko Taxi poleca niebanalną atrakcję turystyczną – zwiedzanie podziemi miasta

Objechałeś już z Eko Taxi cały Lublin i widziałeś wszystkie najciekawsze zabytki? Koniecznie wybierz się jeszcze na zwiedzanie podziemi miasta. Około 300-metrowa trasa turystyczna znajduje się pod zabudową lubelskiego Starego Miasta. Zwiedzanie podziemi zaczyna się w Trybunale Koronnym, później pod ulicami Złotą i Archidiakońską, a kończy się w kamienicy przy Placu po Farze. Korytarze udostępnione dla turystów powstały w wyniku połączenia wielu staromiejskich piwnic. Na trasie można spotkać makiety przedstawiające kolejne fazy rozwoju Lublina. Ciekawą atrakcją zwiedzania podziemi jest wizualizacja multimedialna Wielkiego Pożaru Lublina z 1719 roku.

Zwiedzanie podziemi w Lublinie może być doskonałym sposobem na zakończenie dnia wypełnionego odkrywaniem historii zamku, synagogi, jesziwy czy wieży trynitarskiej. Nie zawsze po wielu godzinach zwiedzania i oglądania muzealnych ciekawostek mamy jeszcze siłę na zrobienie zakupów na kolację czy śniadanie. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Eko Taxi Lublin! Przez telefon możemy zamówić zakupy z dowozem. Taksówkarz dostarczy nam wybrane produkty pod wskazany przez nas adres. Jest bardzo wygodne rozwiązanie nie tylko w przypadku pobytów turystycznych w Lublinie. Często korzystają z niej zapracowani mieszkańcy czy gospodarze towarzyskich przyjęć.

Może Cię zainteresować również

 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Imprezy taneczne w LublinieImprezy taneczne w Lublinie
  Imprezy taneczne w Lublinie przyciągają osoby w różnym ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Karaoke w LublinieKaraoke w Lublinie
  Karaoke w Lublinie jest ciekawym pomysłem dla osób, które szykują się do wieczornego wyjścia na miasto ze znajomymi. Takie imprezy tematyczne są obecnie bardzo popularne i często organizowane w różnego rodzaju barach czy klubach, szczególnie w weekendy. Jeśli wybierasz się na takie wydarzenie, dobrym pomysłem będzie dojechać na miejsce taksówką i później wrócić do domu w ten sam sposób. Zachęcamy do wybrania przy tym kursów realizowanych przez Eko Taxi.
 • Dojazd na lotnisko Lublin w ŚwidnikuDojazd na lotnisko Lublin w Świdniku
  Dojazd na lotnisko Lublin w Świdniku jest możliwy na ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Dojazd na lotnisko w ŚwidnikuDojazd na lotnisko w Świdniku
  Dojazd na lotnisko w Świdniku obejmuje kilka możliwości - od prywatnych, po publiczne środki transportu. Mają one swoje zalety, ale i wady, zwłaszcza gdy mowa o transporcie na planowany o konkretnej godzinie lot. Wiele argumentów przemawia za wybraniem taksówki, szczególnie takiej od firmy z atrakcyjną ofertą cenową. Jeśli jesteś zainteresowany takim wariantem, skorzystaj z kursów od Eko Taxi.
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.