Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi

Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi

Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać się po mieście? Zwiedzanie Lublina wszystkim turystom ułatwi Eko Taxi, czyli korporacja oferująca tanie usługi przewozowe i nie tylko! Eko Taxi zrobi dla Ciebie zakupy, pomoże z odpaleniem samochodu w razie awarii, a przede wszystkim zadba o Wasz bezpieczny transport pod dowolny adres na mapie Lublina i okolic. Planujesz odwiedzić malowniczą i klimatyczną stolicę województwa lubelskiego? Sprawdź, co warto zobaczyć w pięknym Lublinie i zaplanuj zwiedzanie miasta z Eko Taxi. Dowiedz się więcej o Zamku Królewskim, Wieży Trynitarskiej, Synagodze, Jesziwie i poznaj inne, równie ciekawe zabytki. Wybierz się także na zwiedzanie klimatycznych podziemi Lublina i poznaj legendy związane z miastem. Sprawdź, gdzie można znaleźć niebanalne atrakcje i dokąd wybrać się na zwiedzanie Lublina za darmo.

Spis treści:
Atrakcje Lublina za darmo
Zamek Lubelski
Wieża Trynitarska
Synagoga i jesziwa
Podziemia Lublina

Zwiedzanie Lublina za darmo z dziećmi i młodzieżą. Eko Taxi podpowiada, co ciekawego warto zobaczyć

Zwiedzanie Lublina za darmo z młodzieżą i dziećmi to doskonały pomysł na rodzinny weekend. Dzięki Eko Taxi możemy wygodnie przemieszczać się po mieście z najmłodszymi turystami. Na życzenie klienta, który składa zamówienie na przejazd, kurs może obsłużyć taksówka wyposażona w niezbędną liczbę fotelików. Co prawda, dzieci mogą kursować po Lublinie i innych miastach w taxi zapięte tylko pasami, jednak o wiele większy komfort daje jazda w foteliku. Eko Taxi wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, także tych najmłodszych. Jakie jeszcze udogodnienia czekają na pasażerów w taksówkach z zieloną koniczynką na karoserii? Warto wiedzieć, że wszystkie samochody działające pod marką Eko Taxi posiadają klimatyzację, co znacząco podnosi komfort zwiedzania, zwłaszcza latem. Każda taksówka jest także wyposażona w sprawny terminal, co umożliwia klientom uiszczanie należności za kurs w najdogodniejszy dla nich sposób: kartą płatniczą lub gotówką.

Co warto zobaczyć w Lublinie za darmo? W pierwszej kolejności należy wymienić rzeźbę lubelskiego koziołka. Znajdziemy ją na deptaku u zbiegu ulic Krakowskie Przedmieście i Wróblewskiego. Posąg koziołka nawiązuje do postaci, która widnieje w herbie Lublina. Legenda głosi, że jego wizerunek stał się symbolem miasta, ponieważ niegdyś koza własnym mlekiem wykarmiła głodujące po walkach z Tatarami dzieci. Stare Miasto w Lublinie słynie nie tylko z koziołka, ale także z przepięknych renesansowych kamieniczek. Niektóre zostały jakiś czas temu odnowione i pomalowane na kolorowo, a inne pozostały nietknięte. Wszystkie jednak prezentują się naprawdę wyjątkowo i tworzą wspaniały klimat w wąskich uliczkach Lublina. Jeżeli spacerując po Starym Mieście, dojdziemy na ulicę Złotą możemy odkryć kolejną tutejszą legendę. Ponoć w jednej ze znajdujących się tu kamienic mieszkała kiedyś piękna i pomysłowa, ale niewierna żona złotnika, która uwodziła mężczyzn i zapraszała ich do budynku. Dyskrecję kochankom dziewczyny zapewniało ukryte tylne wyjście z kamienicy.

Za darmo w Lublinie warto zobaczyć również fantastyczne murale. W stolicy Lubelszczyzny jest wiele wspaniałych malowideł na ścianach budynków. Jeżeli chcemy zobaczyć kilka z nich w krótkim czasie, dobrze jest udać się na zwiedzanie taksówką. Możemy wcześniej zanotować jakie murale chcemy zobaczyć, sprawdzić, gdzie się one znajdują i zamówić w Eko Taxi kurs dopasowaną do tych wytycznych trasą. Jakie murale warto zobaczyć w Lublinie? Oto adresy kilku najciekawszych:

 • ul. Biłgorajska 23 – mural przedstawiający mapę Bronowic,
 • ul. Mełgiewska – mural z napisem “Lubelski Lipiec 1980” przedstawiający ludzi stojących na przystanku,
 • ul. Południowa 5 – mural z pingwinami,
 • ul. Jasna 3 – wieloznaczny, kolorowy mural ukraińskiego twórcy Interesni Kazki,
 • ul. Lipowa 3 – mural inspirowany festiwalem Carnaval Sztuk-Mistrzów,
 • ul. Lubartowska 57 – mural przedstawiający człowieka i psa,
 • ul. Lubartowska 55 – mural z abstrakcyjnym kotem.

Stare miasto w Lublinie warto zobaczyć z Eko Taxi

Wybierasz się z Eko Taxi na zwiedzanie Zamku Lubelskiego? Sprawdź także co warto zobaczyć w Muzeum Lubelskim

Zwiedzanie Zamku to punkt obowiązkowy niemal każdej wycieczki do Lublina. Właśnie w to miejsce realizowanych jest wiele kursów Eko Taxi. Z tanich usług korporacji korzystają jednak nie tylko turyści, ale i mieszkańcy miasta. Eko Taxi cieszy się bowiem dużym powodzeniem wśród klientów, a to dzięki swojemu atrakcyjnemu cennikowi. Opłata początkowa wynosi zaledwie 7,95 zł, a ceny za 1 km przebyty w wygodnej taksówce zaczynają się od 1,60 zł! Na taką stawkę możemy liczyć w Lublinie przy okazji kursów w dni powszednie w godzinach od 6:00 do 22:00. W dni powszednie od godziny 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta cena za 1 km wynosi 2,40 zł (w granicach miasta). Dzięki tak niskim stawkom możesz zwiedzić z Eko Taxi cały Lublin wzdłuż i wszerz! Miejscem, które warto zobaczyć w pierwszej kolejności, zdecydowanie jest Zamek Lubelski – jeden z najbardziej charakterystycznych punktów w mieście.

Historia zamku sięga XII wieku – w tym czasie powstała kasztelania lubelska. Za panowania Kazimierza Sprawiedliwego wybudowano na wzgórzu gród umocniony drewniano-ziemnym wałem. W XIII wieku dobudowano wieżę obronną, która przetrwała do obecnych czasów. Dziś donżon jest jednym z najcenniejszych zabytków sztuki romańskiej w Lublinie. W XIV wieku, czasach króla Kazimierza Wielkiego został wzniesiony murowany zamek i mur obronny wokół niego. Szacuje się, że wtedy też zbudowano gotycki kościół zamkowy pw. Trójcy Świętej, który sprawował funkcję kaplicy królewskiej. Również ten budynek przetrwał do dziś. Zwiedzanie wnętrza kościoła wiąże się z podziwianiem bizantyjsko-ruskich malowideł, które powstały w 1418 roku. Lubelski zamek był ważnym punktem na trasie z Krakowa do Wilna w czasie panowania dynastii Jagiellonów. To właśnie w Lublinie, pod opieką Jana Długosza, wychowali się synowie Kazimierza Jagiellończyka. Kolejną przebudowę zamku rozpoczęto w XVI wieku na zlecenie Zygmunta Starego. W pracach modernizacyjnych brali udział między innymi najznamienitsi włoscy znawcy architektury. W murach reprezentacyjnego zamku w 1569 roku podpisano ważną dla historii Polski Unię Lubelską. Niestety po wojnach w XVII wieku z całego kompleksu zostały już tylko kaplica i donżon. Odbudowany w XIX wieku zamek przez kolejne 128 lat pełnił funkcje różnych więzień: carskiego, komunistycznego, hitlerowskiego i śledczego. Dopiero w 1954 roku kompleks zamkowy przemianowano na cele kulturalne.

Muzeum Lubelskie

Od 1957 roku do dziś swoją siedzibę w Zamku Królewskim ma Muzeum Lubelskie założone na początku XX wieku. Co warto w nim zobaczyć podczas zwiedzania? W muzeum znajdują się ciekawe ekspozycje archeologiczne oraz wystawy monet i medali. Turyści mogą się także przyjrzeć bliżej sztuce ludowej regionu lubelskiego oraz oglądać fantastyczne obrazy w galerii polskiego malarstwa, która zawiera dzieła powstałe na przestrzeni od XVII do XX wieku. Nie brakuje również obrazów z innych zakątków świata. Zwiedzając Muzeum Lubelskie, warto też zwrócić uwagę na wystawę uzbrojeń militarnych z różnych epok, a także na wyroby ze srebra, ceramikę, meble, zegary i tkaniny. W muzeum znajduje się też stół z odciskiem legendarnej czarciej łapy. Przypowieść wyjaśnia, że ślad powstał, gdy w sądzie rozgrywały się losy pewnej kobiety. Znikąd pojawiły się tajemnicze i podejrzanie wyglądające postacie, które orzekły wyrok na korzyść oskarżonej. Wyrok został przypieczętowany, gdy jeden z tajemniczych sędziów oparł się dłonią o stół i zostawił w nim wyraźny odcisk.

Katedra w Lublinie to zabytek, który warto zwiedzić z Eko Taxi

Co warto zobaczyć w muzeum w Wieży Trynitarskiej, zwiedzając Lublin z Eko Taxi? Poznaj ciekawostki o tym budynku i podziwiaj panoramę Lublina z tarasu widokowego

Zwiedzanie Lublina nie może obyć się bez zobaczenia widoków, jakie rozciągają się z Wieży Trynitarskiej. Możemy się do niej udać zaraz po wizycie na Zamku Lubelskim. Szybko i wygodnie dojedziemy w okolice Wieży Trynitarskiej z Eko Taxi. Warto wiedzieć, że korporacja ta posiada najnowocześniejszy na rynku system obsługi zleceń, dzięki czemu może zagwarantować klientom możliwie jak najkrótszy czas oczekiwania na taksówkę. Kolejną informacją, która może się okazać przydatna podczas zwiedzania Lublina, jest to, że kursy w Eko Taxi można zamawiać na dwa bardzo wygodne sposoby. Pierwszą metodą jest wykonanie telefonu na centralę pod numer podany na stronie internetowej. Drugi nowoczesny sposób to zlecenie przejazdu w aplikacji mobilnej Eko Taxi. Obsługa programu jest bardzo prosta, a korzystanie z niego odbywa się całkowicie za darmo. Dzięki aplikacji możemy zamówić taksówkę, nawet będąc w miejscach, w których nie wypada głośno rozmawiać przez telefon, na przykład w muzeum czy w galerii sztuki.

Od czego zacząć zwiedzanie Wieży Trynitarskiej w Lublinie? Warto się udać na taras widokowy, który znajduje się na wysokości 40 m nad ziemią. Można z niego podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Schodząc z tarasu, dobrze jest jeszcze odwiedzić Muzeum Archidiecezjalne Sztuki Religijnej, które znajduje się we wnętrzu wieży. Jakie eksponaty można tam podziwiać? W muzeum są zgromadzone obrazy, ikony i rzeźby związane z kultem religijny. Nie brakuje też przedmiotów codziennego użytku, tkanin czy instrumentów muzycznych. Warto wiedzieć, że Wieża Trynitarska to nie tylko taras widokowy i muzeum. Budynek ten pełni bowiem jeszcze funkcję dzwonnicy archikatedry lubelskiej. Oznacza to, że zwiedzając Wieżę, nazywaną inaczej Bramą Trynitarską, oprócz eksponatów zobaczymy dzwony, które rozbrzmiewają podczas różnych uroczystości w Lublinie.

Na jaki adres w Lublinie zamówić kurs z Eko Taxi, jeżeli chcemy poznać bliżej kulturę żydowską? Wybierz się na zwiedzanie Synagogi i Jesziwy w Lublinie!

Zwiedzanie Synagogi i Jesziwy to jedne z najciekawszych atrakcji w Lublinie. Oba te miejsca związane są z kulturą żydowską. Ludność tego pochodzenia zamieszkiwała Lublin jeszcze zanim uzyskał on prawa miejskie. Aż do II wojny światowej żydowska kultura w Lublinie rozwijała się bardzo prężnie. Do dziś w mieście zachowało się wiele obiektów związanych z lubelskimi Żydami. Osoby, które interesują się kulturą żydowską, jako cel swojej wycieczki często wybierają także Kraków, w którym tak jak w Lublinie działa Eko Taxi, oferując tanie i komfortowe usługi przewozowe. Turystów, którzy lubią zwiedzać polskie miasta, z pewnością ucieszy fakt, że Eko Taxi, oprócz Lublina i Krakowa, ma swoje oddziały również w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Wróćmy jednak do tematu zwiedzania Lublina – co warto zobaczyć w synagodze i Jesziwie?

Zwiedzanie synagogi w Lublinie

Synagoga Chewra Nosim znajduje się przy ulicy Lubartowskiej 10. Zbudowano ją pod koniec XIX wieku. Obiekt przetrwał II wojnę światową, ponieważ nie znajdował się na terenie getta. Jako dom modlitwy funkcjonowała do 1984 roku, a później w budynku urządzono siedzibę Izby Pamięci Żydów Lubelskich. W synagodze można było oglądać zachwycające eksponaty, których liczba znacznie zmniejszyła się w wyniku kradzieży w 1995 roku. Mimo to zwiedzanie synagogi jest ciekawym doświadczeniem, gdyż wciąż panuje tu unikalny klimat, dzięki któremu turyści mogą bliżej zapoznać się z tradycją i kulturą żydowską. W synagodze warto zobaczyć różne przedmioty związane z kultem religijnym. Znajduje się tu też kilka książek ze zbiorów byłej biblioteki Jeszywas Chachmej, czyli Jesziwy, o której kilka słów poniżej.

Zwiedzanie Jesziwy w Lublinie

Znajdująca się w Lublinie jesziwa – Jeszywas Chachmej nazywana inaczej Lubelską Szkołą Mędrców lub Wyższą Szkołą Rabinacką to uczelnia założona przez rabina Meira Szapirę. Gmach znajdziemy przy ulicy Lubartowskiej 85. W 1930 roku Jeszywas Chachmej była największą talmudyczną (odnoszącą się do zasad jednej z najważniejszych ksiąg judaizmu) szkołą wyższą na świecie. Przed II wojną światową lubelska jesziwa słynęła z profesjonalnych nauczycieli i wspaniałej biblioteki. W 1939 roku Niemcy urządzili w niej szpital. Po zakończeniu walk budynek przeszedł w ręce Akademii Medycznej, a w 2002 roku został oddany gminie warszawskiej. W 2007 roku ponownie otwarto w budynku synagogę. Dziś w przylegających do niej salach można zwiedzać fascynującą wystawę, która przedstawia historię uczelni i upamiętnia postać jej założyciela.

Zwiedzaj zabytki które warto zobaczyć w Lublinie z Eko Taxi

Co jeszcze warto zobaczyć w Lublinie? Eko Taxi poleca niebanalną atrakcję turystyczną – zwiedzanie podziemi miasta

Objechałeś już z Eko Taxi cały Lublin i widziałeś wszystkie najciekawsze zabytki? Koniecznie wybierz się jeszcze na zwiedzanie podziemi miasta. Około 300-metrowa trasa turystyczna znajduje się pod zabudową lubelskiego Starego Miasta. Zwiedzanie podziemi zaczyna się w Trybunale Koronnym, później pod ulicami Złotą i Archidiakońską, a kończy się w kamienicy przy Placu po Farze. Korytarze udostępnione dla turystów powstały w wyniku połączenia wielu staromiejskich piwnic. Na trasie można spotkać makiety przedstawiające kolejne fazy rozwoju Lublina. Ciekawą atrakcją zwiedzania podziemi jest wizualizacja multimedialna Wielkiego Pożaru Lublina z 1719 roku.

Zwiedzanie podziemi w Lublinie może być doskonałym sposobem na zakończenie dnia wypełnionego odkrywaniem historii zamku, synagogi, jesziwy czy wieży trynitarskiej. Nie zawsze po wielu godzinach zwiedzania i oglądania muzealnych ciekawostek mamy jeszcze siłę na zrobienie zakupów na kolację czy śniadanie. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Eko Taxi Lublin! Przez telefon możemy zamówić zakupy z dowozem. Taksówkarz dostarczy nam wybrane produkty pod wskazany przez nas adres. Jest bardzo wygodne rozwiązanie nie tylko w przypadku pobytów turystycznych w Lublinie. Często korzystają z niej zapracowani mieszkańcy czy gospodarze towarzyskich przyjęć.

Może Cię zainteresować również

 • Taksówka w sylwestra w LublinieTaksówka w sylwestra w Lublinie
  Taksówka w sylwestra w Lublinie jest często poszukiwana, ponieważ tej nocy pod wieloma względami jest to najlepszy środek transportu. Tego dnia niewiele osób decyduje się na jazdę własnym samochodem lub może liczyć na podwiezienie przez kogoś z rodziny lub znajomego. Sprawdzone taxi będzie nie tylko komfortowe, ale i bezpieczne, oferując zweryfikowane usługi. Jeśli takich szukasz, sprawdź ofertę Eko Taxi.
 • Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?
  Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Trudno o ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • czym się kierować przy wyborze taksówki?Czym się kierować przy wyborze taksówki w Lublinie?
  Nie wiesz, czym się kierować przy wyborze taksówki w ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Taxi w Lublinie do obsługi imprezTaxi w Lublinie do obsługi imprez
  Taxi w Lublinie do obsługi imprez będzie bardzo ...
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Taksówka dla seniora w LublinieTaksówka dla seniora w Lublinie
  Taksówka dla seniora w Lublinie to środek transportu, który pomoże osobom starszym w komfortowym dotarciu w wybrane miejsca. Mogą to być przewozy do obiektów, takich jak urzędy czy placówki medyczne, ale i w jakiekolwiek inne lokalizacje, choćby z myślą o spotkaniach towarzyskich. Taka opcja sprawdza się doskonale dla osób, które nie bardzo mogą już prowadzić własny samochód, a chcą podróżować wygodniej niż komunikacją miejską. Zachęcamy do wybrania przy tym usług Eko Taxi.
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Lubelskie atrakcje na weekendLubelskie atrakcje na weekend
  Lubelskie atrakcje na weekend można rozplanować na dzień lub dwa dni zwiedzania. Rzecz jasna Lublin jest na tyle ciekawy, że można tu spędzić więcej czasu, lecz w trakcie nawet takiego krótkiego wypadu z pewnością uda się zobaczyć miejsca, która są uważane za obowiązkowe punkty na turystycznej mapie tego miasta. Warto przy tym przemyśleć kwestię przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami. W tym celu najlepiej będzie zamówić jedną z naszych taksówek.
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Przewóz dzieci taksówką w LubliniePrzewóz dzieci taksówką w Lublinie
  Przewóz dzieci taksówką w Lublinie to temat dla wielu osób wrażliwy, bo chodzi w końcu o bezpieczeństwo najmłodszych. Eko Taxi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, dostosowując swoją ofertę do ich potrzeb. Dzięki temu bez problemu obsługujemy też mniejszych klientów, bez względu na to czy jako rodzic jedziesz razem z nimi, czy ma to być usługa polegająca na przewozie samych dzieci. Sprawdź, jak możemy pomóc.
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...