Taxi dla firm w Lublinie

Potrzebujesz przejazdów dla Twoich pracowników, partnerów biznesowych lub gości Twojej firmy?

Uzyskaj dostęp do platformy!

Zarządzaj przejazdami

Kontroluj wydatki

Taxi dla firm w Lublinie może być przydatne dla mniejszych i większych przedsiębiorstw działających w tym mieście. Takie rozwiązanie niesie ze sobą wiele korzyści, zwłaszcza jeżeli dana korporacja posiada specjalną ofertę dla przedsiębiorców. Tak jest w przypadku Eko Taxi. Z nami możesz skorzystać z komfortowych przejazdów i to rozliczanych bezgotówkowo.

Taxi dla firm w Lublinie, czyli wsparcie organizacji przejazdów dla przedsiębiorstw

Taxi dla firm w Lublinie stwarza bardzo dużo możliwości względem organizowania przejazdów związanych z działalnością przedsiębiorstwa. Dotyczy to szczególnie dojazdów na spotkania czy zadań powiązanych z wykonywaniem obowiązków poza siedzibą danego podmiotu. Eko Taxi posiada dedykowaną ofertę dla takich klientów, obejmującą kursy bezgotówkowe. Dla przedsiębiorcy oznacza to pełną wygodę oraz kontrolę wydatków.

Kiedy może się to przydać?

Lublin, jak przystało na duże miasto, przyciąga wielu ludzi biznesu, od lokalnych przedsiębiorców działających samodzielnie lub w kilka osób, po duże firmy krajowe i zagraniczne. Większość z nich łączy fakt, że w ramach biznesowych spotkań trzeba się poruszać po terenie miasta. Często bywa to problematyczne w zakresie własnego pojazdu, w związku z korkami i problemami z parkowaniem. Podróżowanie transportem publicznym będzie z kolei mniej komfortowe i nie pasuje do prestiżu wielu przedsiębiorstw. Rozwiązaniem są wtedy właśnie usługi taxi. Warto z nich korzystać przy organizowaniu przejazdów dla pracowników firmy, ale nie tylko, gdyż może to również dotyczyć partnerów biznesowych i gości.

Oferta Eko Taxi

Najlepsze korporacje taksówkarskie, wychodząc naprzeciw potrzebom firm, udostępniają im stosowną ofertę, ułatwiającą współpracę, zamawianie oraz rozliczanie kursów. Tak jest w przypadku Eko Taxi, a zgodnie z obecnymi standardami oferujemy w tym zakresie przejazdy bezgotówkowe. To bardzo wygodne, a przedsiębiorca decydujący się na taką usługę ma przy tym pełną kontrolę nad zarządzaniem kursami i pilnowaniem wydatków.

Jak uzyskać dostęp?

W celu uzyskania dostępu do platformy zachęcamy do kontaktu, co możesz zrobić na kilka sposobów. Może się to odbyć telefonicznie, mailowo lub poprzez wizytę w naszym biurze. Przygotuj dokument rejestrowy Twojej firmy (przy kontakcie zdalnym można przesłać skany) i podpisz umowę, a następnie pracownik Eko Taxi skontaktuje się z danymi dostępowymi i objaśni, jak korzystać z platformy, na którą możesz się zalogować z dowolnego miejsca.

Zarządzanie przejazdami

Masz możliwość stworzenia bazy pracowników i innych osób (przykładowo współpracowników biznesowych) uprawnionych do korzystania z przejazdów bezgotówkowych. Możesz ustalać przy tym limity kwotowe dla swojego personelu czy określać dni, w których obowiązuje oferta (np. w dni robocze czy nawet tylko w godzinach pracy). Możliwe jest do tego drukowanie jednorazowych bonów na jeden przejazd na dowolną kwotę. Kierowca pobiera wtedy z bonu stawkę z taksometru, a jeżeli wartość bonu jest niższa od ceny za kurs, pasażer uzupełnia różnicę, płacąc gotówką lub kartą. Możesz także określić, w jakich miastach będą obowiązywały bony (Lublin, Warszawa, Kraków, Katowice, Poznań, Wrocław, Szczecin), co może być korzystne dla firm posiadających biura czy oddziały w kilku rejonach kraju.

Kontrolowanie wydatków

Korzystając z naszej oferty dla firm, w pełni panujesz nad wydatkami. Przeglądaj zrealizowane kursy oraz to, ile kosztowały i trwały, mając podgląd na to, czy pracownicy na pewno realizowali potrzebne i firmowe trasy. Możesz otrzymywać elektroniczne zbiorcze faktury na koniec miesiąca z dwutygodniowym okresem płatności. Tym samym nic Cię nie zaskoczy i możesz spokojnie cieszyć się współpracą z naszą korporacją. Skorzystanie z naszej oferty taxi dla firm w Lublinie jest bardzo korzystne, jeżeli prowadzisz tu działalność i potrzebujesz zorganizować środki transportu dla pracowników oraz partnerów przedsiębiorstwa. Wszystko odbywa się w ramach przejrzystego systemu kontrolowanego z poziomu specjalnej platformy. Polecamy zatem skorzystanie z przejazdów bezgotówkowych dla firm od Eko Taxi.