Dyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi

Dyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi

Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie każdy. W odróżnieniu od przyszłego taksówkarza kandydat na dyspozytora nie musi bowiem mieć ani prawa jazdy, ani nawet znać doskonale topografii miasta, w którym zamierza podjąć pracę. Osoba, która chciałaby zacząć pracę jako dyspozytor, musi jednak spełniać pewne podstawowe warunki. Jakie to warunki i jakie zasady zatrudnienia oferuje jedna z największych firm taksówkarskich w Lublinie, czyli Eko Taxi? Czy praca dyspozytora jest pracą na stałe, czy może istnieje też możliwość zatrudnienia na weekendy? Dowiedz się, jaki zakres obowiązków obejmuje praca na stanowisku dyspozytora i jaki powinien być idealny dyspozytor!

Spis treści:
Kim jest dyspozytor taxi?
Jaki jest zakres obowiązków dyspozytora taxi?
Kto może pracować jako dyspozytor taxi w Lublinie?
Czy dyspozytor taxi w Lublinie powinien znać obce języki?
Dyspozytor w firmie Eko Taxi na terenie Lublina – warunki zatrudnienia
Oferta pracy na stanowisku dyspozytora taxi w firmie Eko Taxi w Lublinie
Jaką ofertę dla klientów ma firma Eko Taxi zatrudniająca dyspozytorów taxi w Lublinie?

Kim jest dyspozytor taxi?

Dyspozytor taxi to osoba odbierająca – zwykle telefonicznie – zamówienia na kursy taksówek od klientów danej firmy, a następnie przekazująca je dalej do znajdujących się najbliżej kierowców taxi. Odpowiednie zarządzanie jest tu bardzo ważne. Dzięki przekierowywaniu zamówień do kierowców, którzy w danej chwili znajdują się najbliżej punktu odbioru dyspozytor ma realny wpływ na zmniejszenie czasu oczekiwania klienta na podjechanie zamówionej przez niego taksówki.

Dyspozytor taxi jest ponadto osobą, która odpowiada w dużej mierze za zadowolenie klienta z usług danej firmy taksówkarskiej. Choć oczywiście największa odpowiedzialność spoczywa tu na samym taksówkarzu, z którym klient spędzi od kilku do kilkudziesięciu nawet minut w zależności od długości kursu, również krótki kontakt z dyspozytorem jest dla niego bardzo ważny. Dyspozytor jest bowiem pierwszą osobą, z którą klient nawiązuje kontakt przy korzystaniu z usług danej firmy taksówkarskiej, dlatego na jego barkach spoczywa ważna rola wywarcia odpowiedniego pierwszego wrażenia.

Pracę jako dyspozytor taxi w Lublinie może podjąć każdy

Jaki jest zakres obowiązków dyspozytora taxi?

W zakres obowiązków dyspozytora taxi wchodzi przede wszystkim wspomniane już przez nas przyjmowanie zleceń od klientów i przekierowywanie ich do dostępnych aktualnie taksówkarzy, znajdujących się najbliżej punktu odbioru podanego przez klienta. Dzięki odpowiednim aplikacjom w większości firm dyspozytor lub dyspozytorka może dziś przez cały czas mieć podgląd na mapę, na której wyświetlają się wszystkie dostępne auta wraz z najistotniejszymi informacjami dotyczącymi taksówkarzy i kursów. Do zadań dyspozytora należy więc także poprawne odczytanie tych informacji i ustalenie kolejności kursów w zależności od przekazywanych przez nie danych.

W większości firm wykorzystuje się obecnie specjalne programy i aplikacje, które pokazują nam nie tylko lokalizację danej taksówki – na mapie oraz w formie adresowej – ale też to, czy pojazd jest aktualnie zajęty, wolny, czy też może kierowca jest właśnie na przerwie. Dyspozytor może również sprawdzać informacje o obecnych oraz przeszłych zleceniach i obserwować postęp w ich realizacji.

Do zadań dyspozytora należy jednak dbanie nie tylko o klientów, którzy w danej chwili zamówili przejazd. Ważne jest także branie pod uwagę przejazdów pochodzących ze zleceń terminowych, czyli takich, na które klient składa zamówienie znacznie wcześniej. W przypadku firm prowadzących wynajem taxi busów oraz taksówek bagażowych dyspozytor odpowiada również za odpowiedni dobór zamówionego przez klienta auta.

Ważne są także zadania z zakresu komunikacji z klientem. Te nie zawsze niestety muszą być pozytywne. W przypadku klientów naprzykrzających się lub notorycznie zamawiających taksówki danej firmy, a następnie niekorzystających z ich usług dyspozytor ma możliwość zablokować dany numer telefonu. Istotna jest jednak nie tylko komunikacja na linii dyspozytor-klient, ale też na linii dyspozytor-taksówkarz. Dzięki płynnemu przepływowi informacji pomiędzy tymi dwoma filarami firmy taksówkarskie mają możliwość stałego ulepszania swoich usług niemal na bieżąco, w zależności od potrzeb tak pracowników, jak i klientów danej firmy.

Kto może pracować jako dyspozytor taxi w Lublinie?

Jak już wspomnieliśmy, praca dyspozytora taxi w Lublinie odpowiednia jest niemal dla każdego, o ile dana osoba spełnia pewne podstawowe warunki. Ze względu na to, że kontakt z klientem jest w tym zawodzie przede wszystkim kontaktem telefonicznym, dyspozytor taxi powinien mieć naprawdę płynną, czystą wymowę. Dzięki temu łatwo będzie go zrozumieć nawet przy wszystkich możliwych zakłóceniach na linii, jakie mogłyby wystąpić podczas na przykład gorszych warunków pogodowych. Dzięki wyraźnej wymowie unikniemy także pomyłek w adresach odbioru i adresach docelowych, co jest z pewnością kluczowe dla zadowolenia klientów z usług danej firmy taksówkarskiej. W Lublinie nie brakuje niestety ulic, których nazwy moglibyśmy z łatwością pomylić mimo że jedna z nich znajduje się w ścisłym centrum, a druga na obrzeżach miasta.

Ponadto praca dyspozytora taxi odpowiednia jest zarówno dla osób szukających stałego zatrudnienia, jak i dla tych, którzy chcieliby dorobić sobie na przykład podczas wolnych weekendów. Sprawdzi się więc również w przypadku studentów, poszukujących pracy na jeden czy dwa dni w tygodniu. W dużych miastach firmy odnotowują największe zapotrzebowanie na dyspozytorów taxi przede wszystkim podczas weekendowych nocy. Jest to więc świetna okazja na dorobienie sobie nie tylko wówczas, gdy jesteśmy jeszcze studentami, ale też wtedy, gdy pracujemy od poniedziałku do piątku w określonych godzinach, a i tak przydałaby nam się dodatkowa gotówka.

Oczywiście firmy taksówkarskie zatrudniają również dyspozytorów pracujących codziennie, dla których jest to główna praca. Zwykle na stanowisku dyspozytora musimy liczyć się z koniecznością pracy zmianowej, obejmującej zmiany dzienne oraz nocne. Znaczna część firm wychodzi jednak swoim pracownikom naprzeciw i dopasowuje grafik do ich potrzeb w zależności od tego, czy mamy jakieś dodatkowe obowiązki lub plany.

Pracuj jako dyspozytor taxi w Lublinie

Czy dyspozytor taxi w Lublinie powinien znać obce języki?

Dyspozytor taxi w tak dużym mieście jak Lublin powinien mówić płynnie nie tylko w swoim ojczystym języku. Standardem jest obecnie zatrudnianie osób, które mogą wykazać się przynajmniej podstawową znajomością języka angielskiego. Wynika to z faktu, że w ostatnim czasie język ten stał się swego rodzaju lingua franca, czyli językiem znanym osobom niemal wszystkich narodowości i wybieranym przez to najczęściej w komunikacji międzynarodowej. Ważne jest również to, że Lublin od dawna nie jest już jedną z ukrytych na prowincji mieścin we wschodniej Polsce, lecz staje się jednym z centrów kultury i sztuki. Odbywające się tu wydarzenia takie jak Noc Kultury, Carnaval Sztukmistrzów czy liczne festiwale muzyczne promujące wszelkie mniej znane gatunki muzyki przyciągają co roku setki obcokrajowców, z których nie każdy musi przecież znać nasz ojczysty język.

Dlatego też, aby zagwarantować wszystkim potencjalnym klientom obsługę na najwyższym poziomie, dobre firmy taksówkarskie dbają dziś również o to, aby ich dyspozytorzy byli w stanie komunikatywnie podejść do klienta mówiącego do nas po angielsku. Ważna jest tu oczywiście nie tylko znajomość języka „na papierze”, ale też odpowiednia wymowa, która pozwoli na płynną komunikację przez telefon.

Dyspozytor w firmie Eko Taxi na terenie Lublina – warunki zatrudnienia

Jedną z firm taksówkarskich oferujących pracę w charakterze dyspozytora w Lublinie jest między innymi Eko Taxi. Jak wygląda oferta zatrudnienia w jednej z najbardziej rozpoznawalnych sieci taksówkarskich w Lublinie? Przyjrzyjmy się warunkom zatrudnienia i zaletom, jakie płyną ze współpracy z firmą Eko Taxi.

Pracując na stanowisku dyspozytora w Eko Taxi, powinniśmy spełniać oczywiście wszystkie wymienione przez nas wcześniej podstawowe warunki, z których najważniejszym jest wyraźna wymowa, ułatwiająca komunikację z klientem przez telefon. Dodatkowo konieczna jest znajomość angielskiego na minimum podstawowym poziomie, który pozwoli nam porozumieć się również z klientem zagranicznym. Ważne jest również to, aby potencjalny dyspozytor był osobą odporną na stres oraz umiejącą w każdej sytuacji odpowiednio podejść do klienta – również wówczas, gdy mamy do odebrania dziesiątki telefonów podczas piątkowej i sobotniej nocy, a klienci niepokoją się długim czasem oczekiwania na taksówkę.

Dyspozytor powinien także dobrze radzić sobie z komputerem, aby móc obsługiwać programy wykorzystywane przez Eko Taxi podczas rejestracji i przekierowywania zamówień. Nie jest za to konieczne prawo jazdy, bez którego z pewnością nie znajdziemy się po drugiej stronie, czyli na stanowisku taksówkarza. Również znajomość topografii miasta – choć bez wątpienia stanowiłaby ogromny atut – nie jest wymagana. Z pewnością przyswoimy ją sobie celująco podczas pierwszych tygodni pracy jako dyspozytor taxi.

Oferta pracy na stanowisku dyspozytora taxi w firmie Eko Taxi w Lublinie

Osoby poszukujące pracy na stanowisku dyspozytora taxi powinny z pewnością rozważyć możliwość współpracy z firmą Eko Taxi w Lublinie. Eko Taxi to rzetelny pracodawca, który każdego z pracowników zatrudnia na podstawie umowy zlecenia. Wymiar etatu, na jaki będziemy pracowali, zależy tu całkowicie od nas – nie jesteśmy bowiem związani sztywnymi ramami 40 godzin tygodniowo. Oczywiście w zależności od naszych potrzeb możemy przepracować ich jednak zarówno mniej, jak i więcej. Jak już bowiem wspominaliśmy, dyspozytorami w firmach taksówkarskich – także w Eko Taxi – zostać mogą zarówno osoby poszukujące stałego zatrudnienia w pełnym lub nawet nieco podwyższonym wymiarze godzin, jak również ci, dla których odpowiednia będzie praca wyłącznie weekendowa czy którzy chcieliby pracować podczas kilku innych wybranych dni w tygodniu lub w miesiącu. Dyspozytorzy są bowiem najbardziej potrzebni w weekendy i święta, przede wszystkim w nocy, dlatego też wiele firm oferuje często możliwość dorobienia sobie właśnie wtedy.

Pracując na stanowisku dyspozytora w Eko Taxi, możemy być pewni nie tylko tego, że od nas zależna będzie liczba godzin, które chcemy przepracować. Eko Taxi gwarantuje nam również odpowiednio dopasowany grafik. Mimo systemu zmianowego obejmującego zmiany dzienne i nocne, firma stara się być bowiem maksymalnie elastyczna i bierze pod uwagę indywidualne preferencje i potrzeby każdego ze swoich dyspozytorów.

Dyspozytorka taxi pracująca w Lublinie

Jaką ofertę dla klientów ma firma Eko Taxi zatrudniająca dyspozytorów taxi w Lublinie?

Firma taksówkarska Eko Taxi zatrudnia kierowców taksówek oraz dyspozytorów taxi nie tylko w Lublinie. Obecnie jej zasięg obejmuje również inne duże miasta na terenie naszego kraju, w tym między innymi Warszawę, Kraków, Poznań czy Katowice. W każdym z miast oferta dla klientów dopasowana jest do warunków panujących w danym mieście, dlatego cenniki Eko Taxi dla różnych miast nieznacznie się między sobą różnią. Jakie usługi oferuje swoim klientom firma Eko Taxi w Lublinie i jakie są ich ceny? Zobaczmy!

W każdym z miast, w których dostępne jest Eko Taxi, firma ta zajmuje się przede wszystkim przewozem osób. Wystarczy skontaktować się z dyspozytorem lub dyspozytorką w wybrany sposób. Pierwszym jest oczywiście wybranie odpowiedniego numeru telefonu i zamówienie przejazdu. Drugi to złożenie zamówienia na przejazd Eko Taxi poprzez aplikację internetową dostępną na stronie internetowej. Z łatwością wprowadzimy w niej wszystkie niezbędne dane – skąd chcemy zostać odebrani, jaki jest cel naszej podróży i czy mamy dodatkowe wymagania w postaci innego typu samochodu lub wykonania przejazdu o określonej godzinie. Klikając następnie w odpowiedni przycisk, przekierujemy zamówienie z aplikacji do dyspozytorni.

Ile jednak kosztuje korzystanie z usług Eko Taxi? W porównaniu z innymi sieciami taksówkarskimi firma ta oferuje nam naprawdę niskie ceny – oczywiście jak na standard Lublina i okolic. Opłata początkowa za samo zamówienie przejazdu wynosi tu bowiem niecałe 7 zł – tylko 7,95 zł! Za kilometr w pierwszej taryfie – to znaczy w godzinach od 6:00 do 22:00 w dni powszednie oraz soboty – zapłacimy tu tylko 1,60 zł za każdy przejechany kilometr. Nieco drożej, bo 2,40 zł za kilometr zapłacimy w drugiej taryfie, co oznacza, że przejazd w godzinach od 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta będzie wiązał się z nieznacznie większym wydatkiem. Za godzinę postoju w trakcie wykonywanego kursu zapłacimy 32 zł. Klient w każdej taksówce Eko Taxi może jednak za usługę wygodnie zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą. Istnieje też opcja bezgotówkowej obsługi firm oraz klientów indywidualnych, jak również możliwość wykupienia biletów przejazdowych.

Ponadto lubelskie Eko Taxi oferuje nam liczne usługi dodatkowe. Możemy zlecić taksówkarzowi – poprzez skontaktowanie się z dyspozytorem na jeden z dwóch wspomnianych już sposobów – na przykład wykonanie zakupów na telefon przez całą dobę. Eko Taxi oferuje też monitorowany przewóz dzieci, co z pewnością docenią klienci, którzy nie mogą akurat sami podrzucić swojej pociechy na zajęcia pozalekcyjne czy w odwiedziny do rodziny czy kolegów ze szkoły. Firma Eko Taxi zajmuje się ponadto nie tylko klientami indywidualnymi. Przyjmuje ona bowiem również zlecenia z zakresu obsługi imprez zbiorowych, takich jak choćby firmowe przyjęcia integracyjne, wesela czy bardziej huczne imprezy urodzinowe, a także zlecenia na przewozy VIP. Potrzebujesz nietypowej usługi taksówkarskiej na najwyższym poziomie? Skontaktuj się z Eko Taxi w Lublinie, a z pewnością uda nam się przygotować ofertę specjalnie dla Ciebie.

Kontakt w sprawie pracy w charakterze dyspozytora:
Telefon 662 158 487
Adres e-mail lublin@ekotaxi.pl

Może Cię zainteresować również

 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...