Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki

Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki

Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o bezpieczeństwo klientów oraz naszych kierowców. W obliczu obecnej, wyjątkowej sytuacji wprowadziliśmy pewne zasady, które mają Wam zapewnić bezpieczne przejazdy. Poza samymi kursami możemy również pomóc w dostarczeniu zakupów czy przesyłek.

Spis treści
Jakie kroki podjęliśmy względem naszych pojazdów?
Dezynfekcja po każdym kursie
Działania informacyjne
Zasady bezpieczeństwa podczas bieżących kursów
Jakie usługi realizujemy?

Jakie środki bezpieczeństwa wprowadziło Eko Taxi w taksówkach w Lublinie?

W związku z aktualną sytuacją firma Eko Taxi w Lublinie podjęła działania prewencyjne w celu zachowania bezpieczeństwa względem poruszania się taksówkami oraz korzystania z innych świadczonych przez nas usług. Przede wszystkim wprowadziliśmy zasady dotyczące dezynfekcji aut po każdym przeprowadzonym kursie. To najlepszy sposób na radzenie sobie z tym zagrożeniem, dzięki czemu jako kolejny pasażer możesz być spokojny o to, że wsiadasz do czystego pojazdu. Dodatkowo w naszych samochodach umieściliśmy informacje dotyczące obecnych wytycznych, aby zwiększać świadomość względem bieżącego funkcjonowania.

Dezynfekcja aut

Jednym z kluczowych działań w obliczu aktualnej sytuacji epidemicznej jest dezynfekcja. Podobne środki podejmujemy w Eko Taxi, gdyż wszyscy nasi kierowcy używają obecnie w samochodach płynów dezynfekujących, z których korzystają po każdym przebytym kursie. Czyszczone są wszystkie elementy narażone na kontakt. Kierowcy otrzymali szczegółowe instrukcje w tym zakresie, dzięki którym wiedzą, które elementy pojazdu są szczególnie newralgiczne i wymagają bardzo dokładnej dezynfekcji. W miarę możliwości dokonujemy także ozonowania aut. Ten sposób oczyszczania wnętrza samochodu jest naprawdę skuteczny.

Działania informacyjne

W samochodach realizujących kursy pod banderą Eko Taxi umieściliśmy też informacje odnośnie koronawirusa. Są to wytyczne dotyczące tego, jakie kroki należy podejmować w trosce o bezpieczeństwo własne oraz innych. Z tego względu umieściliśmy je także w naszych pojazdach, w celu zachowania pełnej przejrzystości oraz zwiększania świadomości odnośnie tej nietypowej dla wszystkich sytuacji.

Kogut taxi

Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z taksówek w Lublinie

Przy okazji korzystania z taksówek w Lublinie prosimy również o odpowiednie zachowanie ze strony pasażerów. To trudna chwila, w której wszyscy musimy postępować rozsądnie i odpowiedzialnie. Jedną z podstawowych kwestii jest zatem ograniczenie kontaktu z kierowcą do minimum poprzez siadanie z tyłu pojazdu i płacenie w sposób bezgotówkowy. Liczymy na wyrozumiałość względem pewnych niedogodności i wyjątkowych zasad, które muszą obecnie obowiązywać. Wszystkie regulacje wprowadzamy jednak w trosce o zdrowie zarówno naszych kierowców, jak i wszystkich pasażerów.

Zajmowanie miejsc z tyłu i ograniczanie kontaktu z kierowcą

Z uwagi na komfort osób prowadzących pojazd oraz w trosce o bezpieczeństwo Twoje i innych pasażerów prosimy o ograniczanie kontaktu z kierowcą podczas kursu. W związku z tym w części pojazdów wstawione zostały przegrody z tworzyw sztucznych, oddzielające kierowcę od pasażera. Jedną z najważniejszych kwestii jest bowiem zachowywanie stosownego dystansu – właśnie w tym celu wprowadzamy takie obostrzenia. Dlatego też prosimy wszystkich pasażerów o zajmowanie miejsc z tyłu taksówek, a nie obok kierowcy. Dla niektórych może to oznaczać zmianę nawyku i nietypową sytuację, lecz wobec aktualnych okoliczności są to niezbędne działania, które są podejmowane w trosce o zdrowie wszystkich zainteresowanych. Apelujemy też o rozsądne podejście i niezamawianie taksówki, jeżeli odczuwasz objawy przeziębienia.

Preferowane płatności bezgotówkowe

Punktem, który łączy się z ograniczaniem kontaktu z kierowcą, jest nasza prośba, aby w obecnej sytuacji opierać się na płatnościach bezgotówkowych. Banknoty oraz monety są niestety nośnikiem ewentualnych wirusów i wymuszają bezpośredni kontakt między obiema stronami. W tym okresie będziemy zatem wdzięczni za korzystanie z rozwiązań bezgotówkowych i regulowanie należności kartami płatniczymi czy poprzez aplikację.

Prosimy o wyrozumiałość – dbamy o bezpieczeństwo twoje i innych pasażerów

Zdajemy sobie sprawę, że obecne regulacje mogą powodować pewien dyskomfort, lecz wszyscy musimy obecnie zachować się odpowiedzialnie. Prosimy o zrozumienie osoby, które mogą poczuć dyskomfort ze względu na to, że kierowcy proszą pasażerów o zajmowanie miejsc z tyłu. Jest to podyktowane ich troską o własne bezpieczeństwo oraz zdrowie kolejnych pasażerów danej taksówki. Liczymy także na wyrozumiałość względem tego, że w samochodzie może się unosić woń alkoholu. Taksówki są każdorazowo dezynfekowane, do czego wykorzystywane są środki na bazie spirytusu.

Z jakich usług możesz obecnie skorzystać w naszych taksówkach w Lublinie?

Wciąż umożliwiamy oczywiście korzystanie z taksówek w Lublinie względem standardowych kursów, gdy musisz bezpiecznie dostać się do miejsca pracy lub wrócić do domu. Wprowadziliśmy także niższe stawki na dłuższych trasach. Chcemy tym samym pomóc osobom, które z uwagi na odwołanie niektórych połączeń, mają problem z powrotem do swojego miejsca zamieszkania. Realizujemy również dodatkowe usługi, takie jak choćby zakupy na telefon. Zachęcamy do korzystania z takich kursów, jeżeli potrzebujesz jakiś produktów, lecz nie chcesz wychodzić z domu. Możemy także dostarczyć różne przesyłki, w tym choćby dokumenty.

Standardowe kursy

Oczywiście w dalszym ciągu realizujemy standardowe kursy ulicami Lublina. Uwzględnione są przy tym zasady dotyczące dezynfekcji i omówione wcześniej reguły zajmowania miejsc i ograniczania kontaktu. Jeżeli dalej musisz dojeżdżać do miejsca pracy lub musisz udać się do jakiejś lokalizacji w ważnej sprawie, a nie posiadasz własnego samochodu, to polecamy zamówienie kursu taksówką. Przy bieżących działaniach prewencyjnych w naszych taksówkach, jest to zdecydowanie bezpieczniejsze niż przemieszczanie się po mieście na piechotę czy tym bardziej komunikacją miejską.

Promocyjne stawki na długich trasach – pomagamy w powrocie do domu

Z uwagi na wyjątkowy stan w całym kraju część połączeń zostało całkowicie odwołanych. Jeżeli spotkała cię taka sytuacja i nie masz jak wrócić w domu, to służymy w takiej sytuacji pomocą. Jeśli zaplanowany kurs komunikacji międzymiastowej został anulowany i nie możesz przemieścić się w wyznaczone miejsce, to skorzystaj z usług Eko Taxi. Przy długich trasach stosujemy specjalne, promocyjne stawki.

Realizujemy także zlecenia dotyczące zakupów czy dostarczania przesyłek

W obliczu panującej sytuacji zalecane jest w miarę możliwości pozostawanie w domach. W niektórych sytuacjach przydatne mogą się zatem okazać nasze mniej typowe zlecenia, dotyczące choćby zakupów. Ta usługa w naszej ofercie dalej jest aktualna i zachęcamy do korzystania z niej wszystkich, którzy obawiają się wychodzenia z domu, w tym szczególności osoby starsze, które są w tym czasie najbardziej narażone. Jeżeli do nas zadzwonisz, to zrealizujemy dla Ciebie takie zlecenie dotyczące zakupów. Jesteśmy też w stanie obsłużyć zamówienia odnośnie przewozu choćby dokumentów czy innych ważnych rzeczy. Niektóre przesyłki po prostu wymagają dostarczenia, nawet w obecnych okolicznościach, więc w takich sytuacjach kierowcy Eko Taxi również mogą pomóc.

W sytuacji dużego zagrożenia także Eko Taxi w Lublinie wprowadziło wyjątkowe działania. Dezynfekujemy nasze taksówki i zachęcamy do stosowania się do obecnych zasad dotyczących bezpiecznego realizowania kursów. Dzięki temu dalej możemy pomóc w przejazdach, jak i usługach dotyczących dostarczania zakupów czy przesyłek. Prosimy o odpowiedzialność i wyrozumiałość, lecz wszystkie reguły wprowadzane są w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych kierowców oraz oczywiście samych pasażerów.

Może Cię zainteresować również

 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...