Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki

Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki

Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o bezpieczeństwo klientów oraz naszych kierowców. W obliczu obecnej, wyjątkowej sytuacji wprowadziliśmy pewne zasady, które mają Wam zapewnić bezpieczne przejazdy. Poza samymi kursami możemy również pomóc w dostarczeniu zakupów czy przesyłek.

Spis treści
Jakie kroki podjęliśmy względem naszych pojazdów?
Dezynfekcja po każdym kursie
Działania informacyjne
Zasady bezpieczeństwa podczas bieżących kursów
Jakie usługi realizujemy?

Jakie środki bezpieczeństwa wprowadziło Eko Taxi w taksówkach w Lublinie?

W związku z aktualną sytuacją firma Eko Taxi w Lublinie podjęła działania prewencyjne w celu zachowania bezpieczeństwa względem poruszania się taksówkami oraz korzystania z innych świadczonych przez nas usług. Przede wszystkim wprowadziliśmy zasady dotyczące dezynfekcji aut po każdym przeprowadzonym kursie. To najlepszy sposób na radzenie sobie z tym zagrożeniem, dzięki czemu jako kolejny pasażer możesz być spokojny o to, że wsiadasz do czystego pojazdu. Dodatkowo w naszych samochodach umieściliśmy informacje dotyczące obecnych wytycznych, aby zwiększać świadomość względem bieżącego funkcjonowania.

Dezynfekcja aut

Jednym z kluczowych działań w obliczu aktualnej sytuacji epidemicznej jest dezynfekcja. Podobne środki podejmujemy w Eko Taxi, gdyż wszyscy nasi kierowcy używają obecnie w samochodach płynów dezynfekujących, z których korzystają po każdym przebytym kursie. Czyszczone są wszystkie elementy narażone na kontakt. Kierowcy otrzymali szczegółowe instrukcje w tym zakresie, dzięki którym wiedzą, które elementy pojazdu są szczególnie newralgiczne i wymagają bardzo dokładnej dezynfekcji. W miarę możliwości dokonujemy także ozonowania aut. Ten sposób oczyszczania wnętrza samochodu jest naprawdę skuteczny.

Działania informacyjne

W samochodach realizujących kursy pod banderą Eko Taxi umieściliśmy też informacje odnośnie koronawirusa. Są to wytyczne dotyczące tego, jakie kroki należy podejmować w trosce o bezpieczeństwo własne oraz innych. Z tego względu umieściliśmy je także w naszych pojazdach, w celu zachowania pełnej przejrzystości oraz zwiększania świadomości odnośnie tej nietypowej dla wszystkich sytuacji.

Kogut taxi

Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z taksówek w Lublinie

Przy okazji korzystania z taksówek w Lublinie prosimy również o odpowiednie zachowanie ze strony pasażerów. To trudna chwila, w której wszyscy musimy postępować rozsądnie i odpowiedzialnie. Jedną z podstawowych kwestii jest zatem ograniczenie kontaktu z kierowcą do minimum poprzez siadanie z tyłu pojazdu i płacenie w sposób bezgotówkowy. Liczymy na wyrozumiałość względem pewnych niedogodności i wyjątkowych zasad, które muszą obecnie obowiązywać. Wszystkie regulacje wprowadzamy jednak w trosce o zdrowie zarówno naszych kierowców, jak i wszystkich pasażerów.

Zajmowanie miejsc z tyłu i ograniczanie kontaktu z kierowcą

Z uwagi na komfort osób prowadzących pojazd oraz w trosce o bezpieczeństwo Twoje i innych pasażerów prosimy o ograniczanie kontaktu z kierowcą podczas kursu. W związku z tym w części pojazdów wstawione zostały przegrody z tworzyw sztucznych, oddzielające kierowcę od pasażera. Jedną z najważniejszych kwestii jest bowiem zachowywanie stosownego dystansu – właśnie w tym celu wprowadzamy takie obostrzenia. Dlatego też prosimy wszystkich pasażerów o zajmowanie miejsc z tyłu taksówek, a nie obok kierowcy. Dla niektórych może to oznaczać zmianę nawyku i nietypową sytuację, lecz wobec aktualnych okoliczności są to niezbędne działania, które są podejmowane w trosce o zdrowie wszystkich zainteresowanych. Apelujemy też o rozsądne podejście i niezamawianie taksówki, jeżeli odczuwasz objawy przeziębienia.

Preferowane płatności bezgotówkowe

Punktem, który łączy się z ograniczaniem kontaktu z kierowcą, jest nasza prośba, aby w obecnej sytuacji opierać się na płatnościach bezgotówkowych. Banknoty oraz monety są niestety nośnikiem ewentualnych wirusów i wymuszają bezpośredni kontakt między obiema stronami. W tym okresie będziemy zatem wdzięczni za korzystanie z rozwiązań bezgotówkowych i regulowanie należności kartami płatniczymi czy poprzez aplikację.

Prosimy o wyrozumiałość – dbamy o bezpieczeństwo twoje i innych pasażerów

Zdajemy sobie sprawę, że obecne regulacje mogą powodować pewien dyskomfort, lecz wszyscy musimy obecnie zachować się odpowiedzialnie. Prosimy o zrozumienie osoby, które mogą poczuć dyskomfort ze względu na to, że kierowcy proszą pasażerów o zajmowanie miejsc z tyłu. Jest to podyktowane ich troską o własne bezpieczeństwo oraz zdrowie kolejnych pasażerów danej taksówki. Liczymy także na wyrozumiałość względem tego, że w samochodzie może się unosić woń alkoholu. Taksówki są każdorazowo dezynfekowane, do czego wykorzystywane są środki na bazie spirytusu.

Z jakich usług możesz obecnie skorzystać w naszych taksówkach w Lublinie?

Wciąż umożliwiamy oczywiście korzystanie z taksówek w Lublinie względem standardowych kursów, gdy musisz bezpiecznie dostać się do miejsca pracy lub wrócić do domu. Wprowadziliśmy także niższe stawki na dłuższych trasach. Chcemy tym samym pomóc osobom, które z uwagi na odwołanie niektórych połączeń, mają problem z powrotem do swojego miejsca zamieszkania. Realizujemy również dodatkowe usługi, takie jak choćby zakupy na telefon. Zachęcamy do korzystania z takich kursów, jeżeli potrzebujesz jakiś produktów, lecz nie chcesz wychodzić z domu. Możemy także dostarczyć różne przesyłki, w tym choćby dokumenty.

Standardowe kursy

Oczywiście w dalszym ciągu realizujemy standardowe kursy ulicami Lublina. Uwzględnione są przy tym zasady dotyczące dezynfekcji i omówione wcześniej reguły zajmowania miejsc i ograniczania kontaktu. Jeżeli dalej musisz dojeżdżać do miejsca pracy lub musisz udać się do jakiejś lokalizacji w ważnej sprawie, a nie posiadasz własnego samochodu, to polecamy zamówienie kursu taksówką. Przy bieżących działaniach prewencyjnych w naszych taksówkach, jest to zdecydowanie bezpieczniejsze niż przemieszczanie się po mieście na piechotę czy tym bardziej komunikacją miejską.

Promocyjne stawki na długich trasach – pomagamy w powrocie do domu

Z uwagi na wyjątkowy stan w całym kraju część połączeń zostało całkowicie odwołanych. Jeżeli spotkała cię taka sytuacja i nie masz jak wrócić w domu, to służymy w takiej sytuacji pomocą. Jeśli zaplanowany kurs komunikacji międzymiastowej został anulowany i nie możesz przemieścić się w wyznaczone miejsce, to skorzystaj z usług Eko Taxi. Przy długich trasach stosujemy specjalne, promocyjne stawki.

Realizujemy także zlecenia dotyczące zakupów czy dostarczania przesyłek

W obliczu panującej sytuacji zalecane jest w miarę możliwości pozostawanie w domach. W niektórych sytuacjach przydatne mogą się zatem okazać nasze mniej typowe zlecenia, dotyczące choćby zakupów. Ta usługa w naszej ofercie dalej jest aktualna i zachęcamy do korzystania z niej wszystkich, którzy obawiają się wychodzenia z domu, w tym szczególności osoby starsze, które są w tym czasie najbardziej narażone. Jeżeli do nas zadzwonisz, to zrealizujemy dla Ciebie takie zlecenie dotyczące zakupów. Jesteśmy też w stanie obsłużyć zamówienia odnośnie przewozu choćby dokumentów czy innych ważnych rzeczy. Niektóre przesyłki po prostu wymagają dostarczenia, nawet w obecnych okolicznościach, więc w takich sytuacjach kierowcy Eko Taxi również mogą pomóc.

W sytuacji dużego zagrożenia także Eko Taxi w Lublinie wprowadziło wyjątkowe działania. Dezynfekujemy nasze taksówki i zachęcamy do stosowania się do obecnych zasad dotyczących bezpiecznego realizowania kursów. Dzięki temu dalej możemy pomóc w przejazdach, jak i usługach dotyczących dostarczania zakupów czy przesyłek. Prosimy o odpowiedzialność i wyrozumiałość, lecz wszystkie reguły wprowadzane są w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych kierowców oraz oczywiście samych pasażerów.

Może Cię zainteresować również

 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko TaxiJarmark bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko Taxi
  Jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie to jedna z ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Dzieci w taksówce z Eko Taxi LublinDzieci w taksówce z Eko Taxi Lublin
  Przewóz dzieci w taksówce nie wiąże się z takimi ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Dojazd na lotnisko Lublin w ŚwidnikuDojazd na lotnisko Lublin w Świdniku
  Dojazd na lotnisko Lublin w Świdniku jest możliwy na ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Muzeum Wsi LubelskiejMuzeum Wsi Lubelskiej
  Muzeum Wsi Lubelskiej cieszy się dużym uznaniem, będąc jedną z największych atrakcji turystycznych Lublina. Chętnie odwiedzają je osoby przybywające z innych rejonów kraju, ale i sami mieszkańcy. Co ważne, jest to miejsce dla osób w każdym wieku. Obiekt jest dość oddalony od centrum miasta, w związku z czym warto dobrze rozważyć kwestię tego, jak tam dotrzeć. Pod wieloma względami, najlepszym wyborem będzie taksówka od Eko Taxi.
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Przewoźnicy na lotnisko w LubliniePrzewoźnicy na lotnisko w Lublinie
  Przewoźnicy na lotnisko w Lublinie obsługują każdego ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...