Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki

Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki

Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o bezpieczeństwo klientów oraz naszych kierowców. W obliczu obecnej, wyjątkowej sytuacji wprowadziliśmy pewne zasady, które mają Wam zapewnić bezpieczne przejazdy. Poza samymi kursami możemy również pomóc w dostarczeniu zakupów czy przesyłek.

Spis treści
Jakie kroki podjęliśmy względem naszych pojazdów?
Dezynfekcja po każdym kursie
Działania informacyjne
Zasady bezpieczeństwa podczas bieżących kursów
Jakie usługi realizujemy?

Jakie środki bezpieczeństwa wprowadziło Eko Taxi w taksówkach w Lublinie?

W związku z aktualną sytuacją firma Eko Taxi w Lublinie podjęła działania prewencyjne w celu zachowania bezpieczeństwa względem poruszania się taksówkami oraz korzystania z innych świadczonych przez nas usług. Przede wszystkim wprowadziliśmy zasady dotyczące dezynfekcji aut po każdym przeprowadzonym kursie. To najlepszy sposób na radzenie sobie z tym zagrożeniem, dzięki czemu jako kolejny pasażer możesz być spokojny o to, że wsiadasz do czystego pojazdu. Dodatkowo w naszych samochodach umieściliśmy informacje dotyczące obecnych wytycznych, aby zwiększać świadomość względem bieżącego funkcjonowania.

Dezynfekcja aut

Jednym z kluczowych działań w obliczu aktualnej sytuacji epidemicznej jest dezynfekcja. Podobne środki podejmujemy w Eko Taxi, gdyż wszyscy nasi kierowcy używają obecnie w samochodach płynów dezynfekujących, z których korzystają po każdym przebytym kursie. Czyszczone są wszystkie elementy narażone na kontakt. Kierowcy otrzymali szczegółowe instrukcje w tym zakresie, dzięki którym wiedzą, które elementy pojazdu są szczególnie newralgiczne i wymagają bardzo dokładnej dezynfekcji. W miarę możliwości dokonujemy także ozonowania aut. Ten sposób oczyszczania wnętrza samochodu jest naprawdę skuteczny.

Działania informacyjne

W samochodach realizujących kursy pod banderą Eko Taxi umieściliśmy też informacje odnośnie koronawirusa. Są to wytyczne dotyczące tego, jakie kroki należy podejmować w trosce o bezpieczeństwo własne oraz innych. Z tego względu umieściliśmy je także w naszych pojazdach, w celu zachowania pełnej przejrzystości oraz zwiększania świadomości odnośnie tej nietypowej dla wszystkich sytuacji.

Kogut taxi

Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z taksówek w Lublinie

Przy okazji korzystania z taksówek w Lublinie prosimy również o odpowiednie zachowanie ze strony pasażerów. To trudna chwila, w której wszyscy musimy postępować rozsądnie i odpowiedzialnie. Jedną z podstawowych kwestii jest zatem ograniczenie kontaktu z kierowcą do minimum poprzez siadanie z tyłu pojazdu i płacenie w sposób bezgotówkowy. Liczymy na wyrozumiałość względem pewnych niedogodności i wyjątkowych zasad, które muszą obecnie obowiązywać. Wszystkie regulacje wprowadzamy jednak w trosce o zdrowie zarówno naszych kierowców, jak i wszystkich pasażerów.

Zajmowanie miejsc z tyłu i ograniczanie kontaktu z kierowcą

Z uwagi na komfort osób prowadzących pojazd oraz w trosce o bezpieczeństwo Twoje i innych pasażerów prosimy o ograniczanie kontaktu z kierowcą podczas kursu. W związku z tym w części pojazdów wstawione zostały przegrody z tworzyw sztucznych, oddzielające kierowcę od pasażera. Jedną z najważniejszych kwestii jest bowiem zachowywanie stosownego dystansu – właśnie w tym celu wprowadzamy takie obostrzenia. Dlatego też prosimy wszystkich pasażerów o zajmowanie miejsc z tyłu taksówek, a nie obok kierowcy. Dla niektórych może to oznaczać zmianę nawyku i nietypową sytuację, lecz wobec aktualnych okoliczności są to niezbędne działania, które są podejmowane w trosce o zdrowie wszystkich zainteresowanych. Apelujemy też o rozsądne podejście i niezamawianie taksówki, jeżeli odczuwasz objawy przeziębienia.

Preferowane płatności bezgotówkowe

Punktem, który łączy się z ograniczaniem kontaktu z kierowcą, jest nasza prośba, aby w obecnej sytuacji opierać się na płatnościach bezgotówkowych. Banknoty oraz monety są niestety nośnikiem ewentualnych wirusów i wymuszają bezpośredni kontakt między obiema stronami. W tym okresie będziemy zatem wdzięczni za korzystanie z rozwiązań bezgotówkowych i regulowanie należności kartami płatniczymi czy poprzez aplikację.

Prosimy o wyrozumiałość – dbamy o bezpieczeństwo twoje i innych pasażerów

Zdajemy sobie sprawę, że obecne regulacje mogą powodować pewien dyskomfort, lecz wszyscy musimy obecnie zachować się odpowiedzialnie. Prosimy o zrozumienie osoby, które mogą poczuć dyskomfort ze względu na to, że kierowcy proszą pasażerów o zajmowanie miejsc z tyłu. Jest to podyktowane ich troską o własne bezpieczeństwo oraz zdrowie kolejnych pasażerów danej taksówki. Liczymy także na wyrozumiałość względem tego, że w samochodzie może się unosić woń alkoholu. Taksówki są każdorazowo dezynfekowane, do czego wykorzystywane są środki na bazie spirytusu.

Z jakich usług możesz obecnie skorzystać w naszych taksówkach w Lublinie?

Wciąż umożliwiamy oczywiście korzystanie z taksówek w Lublinie względem standardowych kursów, gdy musisz bezpiecznie dostać się do miejsca pracy lub wrócić do domu. Wprowadziliśmy także niższe stawki na dłuższych trasach. Chcemy tym samym pomóc osobom, które z uwagi na odwołanie niektórych połączeń, mają problem z powrotem do swojego miejsca zamieszkania. Realizujemy również dodatkowe usługi, takie jak choćby zakupy na telefon. Zachęcamy do korzystania z takich kursów, jeżeli potrzebujesz jakiś produktów, lecz nie chcesz wychodzić z domu. Możemy także dostarczyć różne przesyłki, w tym choćby dokumenty.

Standardowe kursy

Oczywiście w dalszym ciągu realizujemy standardowe kursy ulicami Lublina. Uwzględnione są przy tym zasady dotyczące dezynfekcji i omówione wcześniej reguły zajmowania miejsc i ograniczania kontaktu. Jeżeli dalej musisz dojeżdżać do miejsca pracy lub musisz udać się do jakiejś lokalizacji w ważnej sprawie, a nie posiadasz własnego samochodu, to polecamy zamówienie kursu taksówką. Przy bieżących działaniach prewencyjnych w naszych taksówkach, jest to zdecydowanie bezpieczniejsze niż przemieszczanie się po mieście na piechotę czy tym bardziej komunikacją miejską.

Promocyjne stawki na długich trasach – pomagamy w powrocie do domu

Z uwagi na wyjątkowy stan w całym kraju część połączeń zostało całkowicie odwołanych. Jeżeli spotkała cię taka sytuacja i nie masz jak wrócić w domu, to służymy w takiej sytuacji pomocą. Jeśli zaplanowany kurs komunikacji międzymiastowej został anulowany i nie możesz przemieścić się w wyznaczone miejsce, to skorzystaj z usług Eko Taxi. Przy długich trasach stosujemy specjalne, promocyjne stawki.

Realizujemy także zlecenia dotyczące zakupów czy dostarczania przesyłek

W obliczu panującej sytuacji zalecane jest w miarę możliwości pozostawanie w domach. W niektórych sytuacjach przydatne mogą się zatem okazać nasze mniej typowe zlecenia, dotyczące choćby zakupów. Ta usługa w naszej ofercie dalej jest aktualna i zachęcamy do korzystania z niej wszystkich, którzy obawiają się wychodzenia z domu, w tym szczególności osoby starsze, które są w tym czasie najbardziej narażone. Jeżeli do nas zadzwonisz, to zrealizujemy dla Ciebie takie zlecenie dotyczące zakupów. Jesteśmy też w stanie obsłużyć zamówienia odnośnie przewozu choćby dokumentów czy innych ważnych rzeczy. Niektóre przesyłki po prostu wymagają dostarczenia, nawet w obecnych okolicznościach, więc w takich sytuacjach kierowcy Eko Taxi również mogą pomóc.

W sytuacji dużego zagrożenia także Eko Taxi w Lublinie wprowadziło wyjątkowe działania. Dezynfekujemy nasze taksówki i zachęcamy do stosowania się do obecnych zasad dotyczących bezpiecznego realizowania kursów. Dzięki temu dalej możemy pomóc w przejazdach, jak i usługach dotyczących dostarczania zakupów czy przesyłek. Prosimy o odpowiedzialność i wyrozumiałość, lecz wszystkie reguły wprowadzane są w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych kierowców oraz oczywiście samych pasażerów.

Może Cię zainteresować również