Firmy przewozowe w Lublinie

Firmy przewozowe w Lublinie

Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z których korzystają mieszkańcy, turyści i osoby będące w trakcie przeprowadzki. Część takich przedsiębiorstw jest skupiona na rozwożeniu ludzi, inne raczej na pomocy w transporcie wyposażenia. Jeśli szukasz takiej oferty, to ciekawym rozwiązaniem może być Eko Taxi. Wbrew pozorom poza usługami typowymi dla taksówek, pomagamy też w dostarczaniu dużego bagażu, mebli i sprzętu.

Spis treści
Czym zajmują się takie przedsiębiorstwa?
Kto korzysta z takich usług?
Poznaj ofertę Eko Taxi
Tradycyjne usługi taxi
Inne kursy

Czym zajmują się firmy przewozowe w Lublinie?

Firmy przewozowe w Lublinie mogą specjalizować się w danej kategorii lub oferować szersze usługi. Duże grono takich przedsiębiorstw zajmuje się głównie przewożeniem ludzi. Jako specjalny segment można uznać kurierów, którzy są zorientowani na dostarczanie paczek w różne rejony kraju. Powszechne stało się jednak także transportowanie rzeczy. Mowa tutaj zarówno o drobniejszych kursach, związanych z większymi bagażami czy meblami ze sklepu, ale i pełnej pomocy podczas przeprowadzki.

Przewóz osób

Największe potrzeby są związane zdecydowanie z przewozem osób. W dużych miastach, takich jak Lublin, każdego dnia tysiące osób potrzebują przemieścić się z jednego miejsca do innego. Dotyczy to zarówno mieszkańców, jak i osób przybywających tu w celach turystycznych. Oczywiście do dyspozycji są środki komunikacji miejskiej, a często własne samochody, lecz zewnętrzne kursy też są bardzo istotne. Pod tym względem brylują rzecz jasna korporacje taxi. Możesz także spotkać prywatnych przewoźników, funkcjonujących w ramach jednoosobowej działalności, posiadających zwykle busa, mogącego pomieścić kilka czy kilkanaście osób. Warto mieć jednak na uwadze, że również taksówki są aktualnie dostępne w różnych wariantach. Z powodzeniem możesz też zatem zamówić kursy dla większej grupy znajomych.

Dorożka konna

Usługi kurierskie

Specyficznym segmentem takiego rynku przewozów są firmy kurierskie. Najczęściej to globalne korporacje, które mają swoje oddziały w poszczególnych miastach, takich jak Lublin. Możesz im zlecić dostarczenie jakiejś paczki w wybrane miejsce w kraju czy za granicę. Wiele takich przedsiębiorstw umożliwia nadanie przesyłki w taki sposób, iż kurier podjedzie nawet do domu, żeby ją odebrać. To oczywiście bardzo wygodne rozwiązanie w razie konieczności wysłania czegokolwiek do zupełnie innego miasta.

Transport rzeczy

Wśród jednostek przewozowych znajdują się także te, które zajmują się transportem rzeczy. Nieraz takie usługi oferują również te przedsiębiorstwa, które obsługują kursy osobowe. Podstawowym samochodem do tego typu kursów są modele dostawcze, które są bardzo pojemne. Z oferty takich firm możesz skorzystać przy przeprowadzce czy też w sytuacji, w której po prostu musisz przewieźć jakiś większy element wyposażenia w inny rejon miasta. Transportuje się tak choćby meble czy sprzęt AGD, czasem także te zakupione dopiero w sklepie, jeśli dane miejsce nie oferuje dostarczenia towaru pod wybrany adres. Oczywiście możesz również skorzystać z usług większych firm transportowych, które korzystają z samochodów ciężarowych. To jednak duży wydatek, więc decydują się na to raczej osoby wyprowadzające się z dużego domu, które pokonują spory dystans, przenosząc się do odległego miasta.

Kto korzysta z usług firm przewozowych w Lublinie?

W praktyce z usług firm przewozowych w Lublinie korzysta dość zróżnicowany przekrój klientów. Znaczny udział mają w tym oczywiście sami mieszkańcy. Nie tylko poruszają się oni w ten sposób po mieście, ale też korzystają z takich usług ułatwiając sobie codzienne obowiązki. Turyści bazują natomiast na dojeżdżaniu w wybrane miejsca, gdyż nie chcą się zgubić korzystając z publicznych środków komunikacji. Wreszcie znaczącym segmentem klientów są osoby organizujące się w ramach przeprowadzki. Czasem dotyczy to zmiany lokum w samym Lublinie, innym razem przenosin w obrębie różnych miast.

Mieszkańcy i turyści

W przypadku mieszkańców i turystów najczęściej chodzi oczywiście o przewozy osobowe. Takie kursy po mieście są najprostszym sposobem, żeby przedostać się w wybrane miejsce. Turyści wybierają taki środek transportu, gdy mają ze sobą walizki, ale też podczas całego pobytu, ponieważ nie znając topografii miasta, mogliby się zgubić. Z kolei taksówkarze często doradzają przy okazji jakie miejsca w mieście warto odwiedzić. Jeśli chodzi o mieszkańców, to nie wszyscy dysponują własnym samochodem lub na co dzień ograniczają jego wykorzystanie, nie chcąc stać w korkach. Pewnym rozwiązaniem jest komunikacja miejska, lecz nie wszyscy lubią z niej korzystać, zwłaszcza w gorszą pogodę. Wybór taksówki jest zatem korzystny, zarówno gdy chcesz się wybrać na drinka z przyjaciółmi, jak i dojechać komfortowo na jakieś ważne spotkanie.

Osoby przeprowadzające się

W przypadku osób mieszkających w mieście na co dzień, często zdarza się też konieczność przeniesienia wybranego mebla z mieszkania czy sklepu do innej lokalizacji. Nie zawsze masz do dyspozycji odpowiedni samochód swój lub kogoś znajomego, więc warto skorzystać wtedy z takiej pomocy z zewnątrz. Przede wszystkim jest to jednak korzystne podczas przeprowadzek. Wynajem większego przedsiębiorstwa, specjalizującego się w takich usługach, to zwykle konieczność poniesienia naprawdę dużych kosztów. W takiej sytuacji pomoc firmy przewozowej może być nieoceniona. Zwykle posiadają one różne pojazdy, które są dostosowane także do większego gabarytowo wyposażenia. Taki wybór będzie zatem bardzo rozsądny.

Firma przewozowa w Lublinie? Eko Taxi!

Choć szukając firmy przewozowej w Lublinie zapewne nie myślisz w pierwszej kolejności o korporacji taxi, to zachęcamy do korzystania z oferty Eko Taxi Lublin. Poza standardowymi przejazdami, oferujemy znacznie obszerniejszy zakres usług. Dzięki zróżnicowanej flocie, mamy możliwość transportowania wielu osób jednocześnie czy pomocy w przewiezieniu dużych bagaży lub niektórych elementów wyposażenia. Przy indywidualnych ustaleniach możemy też oddelegować większe auta, których kierowcy pomogą przy przeprowadzce.

Usługi typowe dla taksówek

Eko Taxi jest bardzo chętnie wybierają korporacją taksówkarską w Lublinie, co wynika z niezwykle konkurencyjnych cen, a także szybkich i komfortowych przejazdów. Poza klasycznymi osobówkami dysponujemy też modelami kombi czy pojazdami typu VAN lub bus, które mogą pomieścić nawet 5-8 osób. Zajmujemy się zatem zarówno indywidualnymi, jak i grupowymi przewozami. Opłata początkowa wynosi u nas 7,95 zł, a dalsze ceny naliczane są zgodnie z określoną taryfą, a do końcowego kosztu musisz również doliczyć dopłaty związane z wybranym modelem pojazdu. O szczegółach możesz przeczytać w cenniku na naszej stronie. Same kursy możesz zamówić telefonicznie lub korzystając z aplikacji mobilnej.

Specjalne kursy

W obrębie naszej oferty znajdziesz też dodatkowe usługi związane choćby z zakupami na terenie Lublina czy przewozem dużych zwierząt. Przede wszystkim umożliwiamy także transport rzeczy. W kontekście mniejszych ładunków polecamy zamówienie taxi bagażowego, do którego spokojnie zmieszczą się walizki czy choćby mniejsze meble. Jeżeli jesteś natomiast na etapie przeprowadzki i liczysz na przewóz większych gabarytowo sprzętów, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego i uzgodnienia z nami takiego kursu. Na podstawie określonych potrzeb, dobierzemy wtedy odpowiednio większy pojazd, który spełni wymagania dotyczące danego zlecenia. Możesz też liczyć na pomoc kierowcy w załadowaniu czy wyładowaniu rzeczy, choć musi to zostać uzgodnione wcześniej z dystrybutorem.

Z usług firm przewozowych w Lublinie korzystają zarówno mieszkańcy, jak i odwiedzający lub przeprowadzający się tu ludzie. Poza transportem osób, cenione są przedsiębiorstwa, które oferują również możliwość dostarczenia gdzieś zarówno mniejszego, jak i większego wyposażenia. Może to być pomocne przy przeniesieniu niektórych sprzętów do innej lokalizacji lub podczas całkowitej przeprowadzki. Jeśli potrzebujesz takich usług, to zachęcamy do skorzystania z oferty Eko Taxi Lublin!

Może Cię zainteresować również

 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Odpalanie samochodu z kabli przez Ekotaxi w LublinieOdpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie
  Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie jest usługą, która potrafi uratować dzień wielu osobom. Rozładowany akumulator to na dobrą sprawę jedna z częstszych usterek, z jakimi zmagają się kierowcy. Może to wynikać z różnych względów, a dużo takich przypadków dotyczy zwłaszcza okresu zimowego, gdy panują bardzo niskie temperatury. Spiesząc się do pracy czy na spotkanie, można skorzystać z takiego wsparcia i uruchomić auto. Jeśli nie masz w pobliżu kogoś kto może pomóc, zadzwoń po taksówkarza.
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko TaxiJarmark bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko Taxi
  Jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie to jedna z ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...