Firmy przewozowe w Lublinie

Firmy przewozowe w Lublinie

Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z których korzystają mieszkańcy, turyści i osoby będące w trakcie przeprowadzki. Część takich przedsiębiorstw jest skupiona na rozwożeniu ludzi, inne raczej na pomocy w transporcie wyposażenia. Jeśli szukasz takiej oferty, to ciekawym rozwiązaniem może być Eko Taxi. Wbrew pozorom poza usługami typowymi dla taksówek, pomagamy też w dostarczaniu dużego bagażu, mebli i sprzętu.

Spis treści
Czym zajmują się takie przedsiębiorstwa?
Kto korzysta z takich usług?
Poznaj ofertę Eko Taxi
Tradycyjne usługi taxi
Inne kursy

Czym zajmują się firmy przewozowe w Lublinie?

Firmy przewozowe w Lublinie mogą specjalizować się w danej kategorii lub oferować szersze usługi. Duże grono takich przedsiębiorstw zajmuje się głównie przewożeniem ludzi. Jako specjalny segment można uznać kurierów, którzy są zorientowani na dostarczanie paczek w różne rejony kraju. Powszechne stało się jednak także transportowanie rzeczy. Mowa tutaj zarówno o drobniejszych kursach, związanych z większymi bagażami czy meblami ze sklepu, ale i pełnej pomocy podczas przeprowadzki.

Przewóz osób

Największe potrzeby są związane zdecydowanie z przewozem osób. W dużych miastach, takich jak Lublin, każdego dnia tysiące osób potrzebują przemieścić się z jednego miejsca do innego. Dotyczy to zarówno mieszkańców, jak i osób przybywających tu w celach turystycznych. Oczywiście do dyspozycji są środki komunikacji miejskiej, a często własne samochody, lecz zewnętrzne kursy też są bardzo istotne. Pod tym względem brylują rzecz jasna korporacje taxi. Możesz także spotkać prywatnych przewoźników, funkcjonujących w ramach jednoosobowej działalności, posiadających zwykle busa, mogącego pomieścić kilka czy kilkanaście osób. Warto mieć jednak na uwadze, że również taksówki są aktualnie dostępne w różnych wariantach. Z powodzeniem możesz też zatem zamówić kursy dla większej grupy znajomych.

Dorożka konna

Usługi kurierskie

Specyficznym segmentem takiego rynku przewozów są firmy kurierskie. Najczęściej to globalne korporacje, które mają swoje oddziały w poszczególnych miastach, takich jak Lublin. Możesz im zlecić dostarczenie jakiejś paczki w wybrane miejsce w kraju czy za granicę. Wiele takich przedsiębiorstw umożliwia nadanie przesyłki w taki sposób, iż kurier podjedzie nawet do domu, żeby ją odebrać. To oczywiście bardzo wygodne rozwiązanie w razie konieczności wysłania czegokolwiek do zupełnie innego miasta.

Transport rzeczy

Wśród jednostek przewozowych znajdują się także te, które zajmują się transportem rzeczy. Nieraz takie usługi oferują również te przedsiębiorstwa, które obsługują kursy osobowe. Podstawowym samochodem do tego typu kursów są modele dostawcze, które są bardzo pojemne. Z oferty takich firm możesz skorzystać przy przeprowadzce czy też w sytuacji, w której po prostu musisz przewieźć jakiś większy element wyposażenia w inny rejon miasta. Transportuje się tak choćby meble czy sprzęt AGD, czasem także te zakupione dopiero w sklepie, jeśli dane miejsce nie oferuje dostarczenia towaru pod wybrany adres. Oczywiście możesz również skorzystać z usług większych firm transportowych, które korzystają z samochodów ciężarowych. To jednak duży wydatek, więc decydują się na to raczej osoby wyprowadzające się z dużego domu, które pokonują spory dystans, przenosząc się do odległego miasta.

Kto korzysta z usług firm przewozowych w Lublinie?

W praktyce z usług firm przewozowych w Lublinie korzysta dość zróżnicowany przekrój klientów. Znaczny udział mają w tym oczywiście sami mieszkańcy. Nie tylko poruszają się oni w ten sposób po mieście, ale też korzystają z takich usług ułatwiając sobie codzienne obowiązki. Turyści bazują natomiast na dojeżdżaniu w wybrane miejsca, gdyż nie chcą się zgubić korzystając z publicznych środków komunikacji. Wreszcie znaczącym segmentem klientów są osoby organizujące się w ramach przeprowadzki. Czasem dotyczy to zmiany lokum w samym Lublinie, innym razem przenosin w obrębie różnych miast.

Mieszkańcy i turyści

W przypadku mieszkańców i turystów najczęściej chodzi oczywiście o przewozy osobowe. Takie kursy po mieście są najprostszym sposobem, żeby przedostać się w wybrane miejsce. Turyści wybierają taki środek transportu, gdy mają ze sobą walizki, ale też podczas całego pobytu, ponieważ nie znając topografii miasta, mogliby się zgubić. Z kolei taksówkarze często doradzają przy okazji jakie miejsca w mieście warto odwiedzić. Jeśli chodzi o mieszkańców, to nie wszyscy dysponują własnym samochodem lub na co dzień ograniczają jego wykorzystanie, nie chcąc stać w korkach. Pewnym rozwiązaniem jest komunikacja miejska, lecz nie wszyscy lubią z niej korzystać, zwłaszcza w gorszą pogodę. Wybór taksówki jest zatem korzystny, zarówno gdy chcesz się wybrać na drinka z przyjaciółmi, jak i dojechać komfortowo na jakieś ważne spotkanie.

Osoby przeprowadzające się

W przypadku osób mieszkających w mieście na co dzień, często zdarza się też konieczność przeniesienia wybranego mebla z mieszkania czy sklepu do innej lokalizacji. Nie zawsze masz do dyspozycji odpowiedni samochód swój lub kogoś znajomego, więc warto skorzystać wtedy z takiej pomocy z zewnątrz. Przede wszystkim jest to jednak korzystne podczas przeprowadzek. Wynajem większego przedsiębiorstwa, specjalizującego się w takich usługach, to zwykle konieczność poniesienia naprawdę dużych kosztów. W takiej sytuacji pomoc firmy przewozowej może być nieoceniona. Zwykle posiadają one różne pojazdy, które są dostosowane także do większego gabarytowo wyposażenia. Taki wybór będzie zatem bardzo rozsądny.

Firma przewozowa w Lublinie? Eko Taxi!

Choć szukając firmy przewozowej w Lublinie zapewne nie myślisz w pierwszej kolejności o korporacji taxi, to zachęcamy do korzystania z oferty Eko Taxi Lublin. Poza standardowymi przejazdami, oferujemy znacznie obszerniejszy zakres usług. Dzięki zróżnicowanej flocie, mamy możliwość transportowania wielu osób jednocześnie czy pomocy w przewiezieniu dużych bagaży lub niektórych elementów wyposażenia. Przy indywidualnych ustaleniach możemy też oddelegować większe auta, których kierowcy pomogą przy przeprowadzce.

Usługi typowe dla taksówek

Eko Taxi jest bardzo chętnie wybierają korporacją taksówkarską w Lublinie, co wynika z niezwykle konkurencyjnych cen, a także szybkich i komfortowych przejazdów. Poza klasycznymi osobówkami dysponujemy też modelami kombi czy pojazdami typu VAN lub bus, które mogą pomieścić nawet 5-8 osób. Zajmujemy się zatem zarówno indywidualnymi, jak i grupowymi przewozami. Opłata początkowa wynosi u nas 7,95 zł, a dalsze ceny naliczane są zgodnie z określoną taryfą, a do końcowego kosztu musisz również doliczyć dopłaty związane z wybranym modelem pojazdu. O szczegółach możesz przeczytać w cenniku na naszej stronie. Same kursy możesz zamówić telefonicznie lub korzystając z aplikacji mobilnej.

Specjalne kursy

W obrębie naszej oferty znajdziesz też dodatkowe usługi związane choćby z zakupami na terenie Lublina czy przewozem dużych zwierząt. Przede wszystkim umożliwiamy także transport rzeczy. W kontekście mniejszych ładunków polecamy zamówienie taxi bagażowego, do którego spokojnie zmieszczą się walizki czy choćby mniejsze meble. Jeżeli jesteś natomiast na etapie przeprowadzki i liczysz na przewóz większych gabarytowo sprzętów, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego i uzgodnienia z nami takiego kursu. Na podstawie określonych potrzeb, dobierzemy wtedy odpowiednio większy pojazd, który spełni wymagania dotyczące danego zlecenia. Możesz też liczyć na pomoc kierowcy w załadowaniu czy wyładowaniu rzeczy, choć musi to zostać uzgodnione wcześniej z dystrybutorem.

Z usług firm przewozowych w Lublinie korzystają zarówno mieszkańcy, jak i odwiedzający lub przeprowadzający się tu ludzie. Poza transportem osób, cenione są przedsiębiorstwa, które oferują również możliwość dostarczenia gdzieś zarówno mniejszego, jak i większego wyposażenia. Może to być pomocne przy przeniesieniu niektórych sprzętów do innej lokalizacji lub podczas całkowitej przeprowadzki. Jeśli potrzebujesz takich usług, to zachęcamy do skorzystania z oferty Eko Taxi Lublin!

Może Cię zainteresować również

 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...