Firmy przewozowe w Lublinie

Firmy przewozowe w Lublinie

Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z których korzystają mieszkańcy, turyści i osoby będące w trakcie przeprowadzki. Część takich przedsiębiorstw jest skupiona na rozwożeniu ludzi, inne raczej na pomocy w transporcie wyposażenia. Jeśli szukasz takiej oferty, to ciekawym rozwiązaniem może być Eko Taxi. Wbrew pozorom poza usługami typowymi dla taksówek, pomagamy też w dostarczaniu dużego bagażu, mebli i sprzętu.

Spis treści
Czym zajmują się takie przedsiębiorstwa?
Kto korzysta z takich usług?
Poznaj ofertę Eko Taxi
Tradycyjne usługi taxi
Inne kursy

Czym zajmują się firmy przewozowe w Lublinie?

Firmy przewozowe w Lublinie mogą specjalizować się w danej kategorii lub oferować szersze usługi. Duże grono takich przedsiębiorstw zajmuje się głównie przewożeniem ludzi. Jako specjalny segment można uznać kurierów, którzy są zorientowani na dostarczanie paczek w różne rejony kraju. Powszechne stało się jednak także transportowanie rzeczy. Mowa tutaj zarówno o drobniejszych kursach, związanych z większymi bagażami czy meblami ze sklepu, ale i pełnej pomocy podczas przeprowadzki.

Przewóz osób

Największe potrzeby są związane zdecydowanie z przewozem osób. W dużych miastach, takich jak Lublin, każdego dnia tysiące osób potrzebują przemieścić się z jednego miejsca do innego. Dotyczy to zarówno mieszkańców, jak i osób przybywających tu w celach turystycznych. Oczywiście do dyspozycji są środki komunikacji miejskiej, a często własne samochody, lecz zewnętrzne kursy też są bardzo istotne. Pod tym względem brylują rzecz jasna korporacje taxi. Możesz także spotkać prywatnych przewoźników, funkcjonujących w ramach jednoosobowej działalności, posiadających zwykle busa, mogącego pomieścić kilka czy kilkanaście osób. Warto mieć jednak na uwadze, że również taksówki są aktualnie dostępne w różnych wariantach. Z powodzeniem możesz też zatem zamówić kursy dla większej grupy znajomych.

Dorożka konna

Usługi kurierskie

Specyficznym segmentem takiego rynku przewozów są firmy kurierskie. Najczęściej to globalne korporacje, które mają swoje oddziały w poszczególnych miastach, takich jak Lublin. Możesz im zlecić dostarczenie jakiejś paczki w wybrane miejsce w kraju czy za granicę. Wiele takich przedsiębiorstw umożliwia nadanie przesyłki w taki sposób, iż kurier podjedzie nawet do domu, żeby ją odebrać. To oczywiście bardzo wygodne rozwiązanie w razie konieczności wysłania czegokolwiek do zupełnie innego miasta.

Transport rzeczy

Wśród jednostek przewozowych znajdują się także te, które zajmują się transportem rzeczy. Nieraz takie usługi oferują również te przedsiębiorstwa, które obsługują kursy osobowe. Podstawowym samochodem do tego typu kursów są modele dostawcze, które są bardzo pojemne. Z oferty takich firm możesz skorzystać przy przeprowadzce czy też w sytuacji, w której po prostu musisz przewieźć jakiś większy element wyposażenia w inny rejon miasta. Transportuje się tak choćby meble czy sprzęt AGD, czasem także te zakupione dopiero w sklepie, jeśli dane miejsce nie oferuje dostarczenia towaru pod wybrany adres. Oczywiście możesz również skorzystać z usług większych firm transportowych, które korzystają z samochodów ciężarowych. To jednak duży wydatek, więc decydują się na to raczej osoby wyprowadzające się z dużego domu, które pokonują spory dystans, przenosząc się do odległego miasta.

Kto korzysta z usług firm przewozowych w Lublinie?

W praktyce z usług firm przewozowych w Lublinie korzysta dość zróżnicowany przekrój klientów. Znaczny udział mają w tym oczywiście sami mieszkańcy. Nie tylko poruszają się oni w ten sposób po mieście, ale też korzystają z takich usług ułatwiając sobie codzienne obowiązki. Turyści bazują natomiast na dojeżdżaniu w wybrane miejsca, gdyż nie chcą się zgubić korzystając z publicznych środków komunikacji. Wreszcie znaczącym segmentem klientów są osoby organizujące się w ramach przeprowadzki. Czasem dotyczy to zmiany lokum w samym Lublinie, innym razem przenosin w obrębie różnych miast.

Mieszkańcy i turyści

W przypadku mieszkańców i turystów najczęściej chodzi oczywiście o przewozy osobowe. Takie kursy po mieście są najprostszym sposobem, żeby przedostać się w wybrane miejsce. Turyści wybierają taki środek transportu, gdy mają ze sobą walizki, ale też podczas całego pobytu, ponieważ nie znając topografii miasta, mogliby się zgubić. Z kolei taksówkarze często doradzają przy okazji jakie miejsca w mieście warto odwiedzić. Jeśli chodzi o mieszkańców, to nie wszyscy dysponują własnym samochodem lub na co dzień ograniczają jego wykorzystanie, nie chcąc stać w korkach. Pewnym rozwiązaniem jest komunikacja miejska, lecz nie wszyscy lubią z niej korzystać, zwłaszcza w gorszą pogodę. Wybór taksówki jest zatem korzystny, zarówno gdy chcesz się wybrać na drinka z przyjaciółmi, jak i dojechać komfortowo na jakieś ważne spotkanie.

Osoby przeprowadzające się

W przypadku osób mieszkających w mieście na co dzień, często zdarza się też konieczność przeniesienia wybranego mebla z mieszkania czy sklepu do innej lokalizacji. Nie zawsze masz do dyspozycji odpowiedni samochód swój lub kogoś znajomego, więc warto skorzystać wtedy z takiej pomocy z zewnątrz. Przede wszystkim jest to jednak korzystne podczas przeprowadzek. Wynajem większego przedsiębiorstwa, specjalizującego się w takich usługach, to zwykle konieczność poniesienia naprawdę dużych kosztów. W takiej sytuacji pomoc firmy przewozowej może być nieoceniona. Zwykle posiadają one różne pojazdy, które są dostosowane także do większego gabarytowo wyposażenia. Taki wybór będzie zatem bardzo rozsądny.

Firma przewozowa w Lublinie? Eko Taxi!

Choć szukając firmy przewozowej w Lublinie zapewne nie myślisz w pierwszej kolejności o korporacji taxi, to zachęcamy do korzystania z oferty Eko Taxi Lublin. Poza standardowymi przejazdami, oferujemy znacznie obszerniejszy zakres usług. Dzięki zróżnicowanej flocie, mamy możliwość transportowania wielu osób jednocześnie czy pomocy w przewiezieniu dużych bagaży lub niektórych elementów wyposażenia. Przy indywidualnych ustaleniach możemy też oddelegować większe auta, których kierowcy pomogą przy przeprowadzce.

Usługi typowe dla taksówek

Eko Taxi jest bardzo chętnie wybierają korporacją taksówkarską w Lublinie, co wynika z niezwykle konkurencyjnych cen, a także szybkich i komfortowych przejazdów. Poza klasycznymi osobówkami dysponujemy też modelami kombi czy pojazdami typu VAN lub bus, które mogą pomieścić nawet 5-8 osób. Zajmujemy się zatem zarówno indywidualnymi, jak i grupowymi przewozami. Opłata początkowa wynosi u nas 7,95 zł, a dalsze ceny naliczane są zgodnie z określoną taryfą, a do końcowego kosztu musisz również doliczyć dopłaty związane z wybranym modelem pojazdu. O szczegółach możesz przeczytać w cenniku na naszej stronie. Same kursy możesz zamówić telefonicznie lub korzystając z aplikacji mobilnej.

Specjalne kursy

W obrębie naszej oferty znajdziesz też dodatkowe usługi związane choćby z zakupami na terenie Lublina czy przewozem dużych zwierząt. Przede wszystkim umożliwiamy także transport rzeczy. W kontekście mniejszych ładunków polecamy zamówienie taxi bagażowego, do którego spokojnie zmieszczą się walizki czy choćby mniejsze meble. Jeżeli jesteś natomiast na etapie przeprowadzki i liczysz na przewóz większych gabarytowo sprzętów, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego i uzgodnienia z nami takiego kursu. Na podstawie określonych potrzeb, dobierzemy wtedy odpowiednio większy pojazd, który spełni wymagania dotyczące danego zlecenia. Możesz też liczyć na pomoc kierowcy w załadowaniu czy wyładowaniu rzeczy, choć musi to zostać uzgodnione wcześniej z dystrybutorem.

Z usług firm przewozowych w Lublinie korzystają zarówno mieszkańcy, jak i odwiedzający lub przeprowadzający się tu ludzie. Poza transportem osób, cenione są przedsiębiorstwa, które oferują również możliwość dostarczenia gdzieś zarówno mniejszego, jak i większego wyposażenia. Może to być pomocne przy przeniesieniu niektórych sprzętów do innej lokalizacji lub podczas całkowitej przeprowadzki. Jeśli potrzebujesz takich usług, to zachęcamy do skorzystania z oferty Eko Taxi Lublin!

Może Cię zainteresować również

 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Dojazd na lotnisko Lublin w ŚwidnikuDojazd na lotnisko Lublin w Świdniku
  Dojazd na lotnisko Lublin w Świdniku jest możliwy na ...
 • Karaoke w LublinieKaraoke w Lublinie
  Karaoke w Lublinie jest ciekawym pomysłem dla osób, które szykują się do wieczornego wyjścia na miasto ze znajomymi. Takie imprezy tematyczne są obecnie bardzo popularne i często organizowane w różnego rodzaju barach czy klubach, szczególnie w weekendy. Jeśli wybierasz się na takie wydarzenie, dobrym pomysłem będzie dojechać na miejsce taksówką i później wrócić do domu w ten sam sposób. Zachęcamy do wybrania przy tym kursów realizowanych przez Eko Taxi.
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Taksówka w sylwestra w LublinieTaksówka w sylwestra w Lublinie
  Taksówka w sylwestra w Lublinie jest często poszukiwana, ponieważ tej nocy pod wieloma względami jest to najlepszy środek transportu. Tego dnia niewiele osób decyduje się na jazdę własnym samochodem lub może liczyć na podwiezienie przez kogoś z rodziny lub znajomego. Sprawdzone taxi będzie nie tylko komfortowe, ale i bezpieczne, oferując zweryfikowane usługi. Jeśli takich szukasz, sprawdź ofertę Eko Taxi.
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Sylwester w klubie w LublinieSylwester w klubie w Lublinie
  Sylwester w klubie w Lublinie to sprawdzony pomysł na spędzenie końcówki roku i wkroczenie w ten nowy tanecznym krokiem. W tym mieście można liczyć na bogatą ofertę wydarzeń trwających w noc sylwestrową. Takie rozwiązanie interesuje coraz większe grono mieszkańców, zwłaszcza po tym, jak przez ostatnich parę lat zabrakło plenerowej zabawy organizowanej przez lokalne władze. W ten sposób można świetnie spędzić ten czas, a do wybranego miejsca dojedziesz bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Jarmark świąteczny w LublinieJarmark świąteczny w Lublinie
  Jarmark świąteczny w Lublinie jest bardzo wyczekiwanym wydarzeniem. Odwiedzają go mieszkańcy, ale często również turyści, którzy wybierają się tu w grudniu zarówno, by zwiedzić miasto, jak i w celu doświadczenia typowo bożonarodzeniowego klimatu, który panuje w tym mieście. Zwykle jarmark jest zorganizowany na Starym Mieście, w związku z czym dojazd własnym samochodem nie jest najlepszym pomysłem. Zamiast tego warto skorzystać z jednej z taksówek od Eko Taxi.
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Dowóz leków do domu w LublinieDowóz leków do domu w Lublinie
  Dowóz leków do domu w Lublinie jest możliwy w ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...