Imprezy firmowe w Lublinie

Imprezy firmowe w Lublinie

Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez miejscowe przedsiębiorstwa z różnych okazji. Mogą to być wyjątkowe wydarzenia firmowe lub okolicznościowe. Popularne jest również aranżowanie spotkań integracyjnych dla poszczególnych zespołów, gdy niedawno była przeprowadzana większa rekrutacja. Udając się na takie eventy, najlepiej dojechać na nie taksówką i wrócić w ten sam sposób do domu. Zachęcamy do wyboru Eko Taxi, zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Spis treści
Z jakich okazji są organizowane takie wydarzenia?
W jakich miejscach się odbywają?
Naszymi taksówkami dojedziesz w wybrane miejsce bezpiecznie i wygodnie
Atrakcyjne stawki
Propozycje dla firm
Inne punkty naszej oferty

Kiedy są organizowane imprezy firmowe w Lublinie?

Imprezy firmowe w Lublinie odbywają się bardzo często, gdyż funkcjonuje tu wiele przedsiębiorstw. Takie wydarzenia mogą mieć różne podłoże, od świętowania sukcesów czy rocznic, po wyjątkowe chwile dla firmy, związane z nowymi produktami lub wygranymi przetargami. Poza tym większość podmiotów cyklicznie organizuje spotkania integracyjne dla pracowników, co przekłada się zwykle na dobre stosunki i większą wydajność w samym miejscu pracy. Zależnie od charakteru imprezy może się ona odbyć w siedzibie przedsiębiorstwa, restauracji, barze, ale i w mniej typowych miejscach, jak punkty, w których organizowane są gry i aktywności zespołowe.

Świętowanie sukcesów

Dość oczywistą okolicznością są sukcesy osiągane przez dane działy. Może to być udany projekt czy spełnienie krótko- lub długoterminowych celów, postawionych przez osoby zarządzające przedsiębiorstwem. Tego typu imprezy mogą być wtedy zorganizowane przez władze firmy lub samych pracowników, którzy chcą uczcić dobrze wykonaną pracę, po której zasłużyli na chwilę radości i rozluźnienia.

Rocznice i wydarzenia okolicznościowe

Duża część firm stara się uczcić rocznicę swojego istnienia. Szczególnie hucznie są obchodzone okrągłe rocznice, lecz nawet młode przedsiębiorstwa chętnie decydują się na świętowanie kolejnego roku działalności. Oprócz tego celebrowane bywają ogólne wydarzenia okolicznościowe, szczególnie w okresie Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia. Z pewnością warto także uczcić urodziny kluczowych pracowników, którzy są w firmie długo i cieszą się szacunkiem oraz sympatią innych, gdyż z pewnością podniesie to morale tych pracowników oraz całego zespołu.

Ważne wydarzenia dla firmy

W fazie rozwijania się firmy pojawiają się istotne dla niej wydarzenia, które zwyczajowo warto uczcić imprezami okolicznościowymi. Mogą być one związane z uruchomieniem nowego działu w przedsiębiorstwie, poszerzeniem działalności czy wprowadzaniem nowych produktów lub wygraniem ważnego przetargu na zlecenie. Tego typu chwile często celebruje się imprezami firmowymi, w celach zarówno wizerunkowych, jak i dla budowania odpowiedniej atmosfery w przedsiębiorstwie.

Integracja

Czasem nie potrzeba specjalnej okazji do zorganizowania imprezy firmowej, gdyż większość przedsiębiorstw stara się aranżować takie wydarzenia cyklicznie. Nie jest tajemnicą, że na mniej formalnym spotkaniu łatwiej jest zadbać o lepsze poznanie się pracowników i budowanie przez nich relacji. Z kolei personel, który dobrze się zna, ma większe szanse na zbudowanie mocniejszych relacji, a przez to lepiej współpracujących ze sobą struktur. Ma to ogromne znaczenie dla całej firmy, gdyż zwykle znajduje przełożenie w osiąganych wynikach. Zgrany i dobrze czujący się ze sobą zespół pracowniczy co do zasady jest efektywniejszy od takiego, który zna jedynie swoje imiona i nie rozmawia ze sobą poza miejscem pracy. Wyjścia organizacyjne są szczególnie przydatne, gdy do firmy wprowadzane jest grono nowych pracowników, ale warto o to zadbać również przy stałej kadrze, gdyż wpływa to pozytywnie na nastroje w danym przedsiębiorstwie.

Gdzie się je organizuje?

Dużo zależy od skali działalności i samej okazji. Inaczej świętuje się oczywiście w firmach zatrudniających kilka czy kilkanaście osób, a inaczej w takich o strukturze setek pracowników. Czasem imprezy są organizowane w samych siedzibach przedsiębiorstw, jeżeli są one przestronne i dają odpowiednie możliwości. Wiele firm chętnie stawia jednak na przenoszenie takich wydarzeń poza biura, gdzie pracownicy spotykają się na co dzień. Wydarzenia mogą mieć zatem miejsce w restauracjach i barach, a jeśli mają one charakter szczególnie integracyjny, to dobrym pomysłem bywa paintball, kręgle, escape roomy czy inne punkty rozrywkowe, gdzie zespoły mogą nie tylko dobrze się bawić, ale i uczyć współpracy oraz poznawać charaktery poszczególnych współpracowników.

Wznoszenie toastu na imprezie firmowej

Z Eko Taxi dojedziesz komfortowo i bezpiecznie na imprezy firmowe w Lublinie

Z myślą o dotarciu na imprezy firmowe w Lublinie warto pomyśleć o zamówieniu taksówki, gdyż zwykle są to mniej formalne spotkania, na których dla rozluźnienia atmosfery można sobie pozwolić na napicie się alkoholu. Dojechanie na miejsce i powrót z pomocą taxi jest zatem wygodny oraz odpowiedzialny. Polecamy Eko Taxi, gdyż oferujemy komfortowe przejazdy w niskich cenach. Mamy ciekawe propozycje dla firm, a w naszej ofercie dostępne są też inne usługi, które mogą się przydać szczególnie mieszkańcom Lublina.

Korzystne ceny

Imprezy firmowe odbywają się najczęściej poza godzinami pracy, a pracownicy dojeżdżają na nie sami z domów. W takich okolicznościach warto zrezygnować ze swojego pojazdu, żeby nie mieć żadnych zobowiązań i móc wypić toast lub po prostu napić się drinka. Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z taksówek, gdyż są one wygodniejsze od komunikacji miejskiej i nie trzeba się przejmować pogodą czy tym, że pogniecie się lub pochlapie starannie wybrany strój podczas drogi na miejsce. Polecamy Eko Taxi, czyli sprawdzoną korporację realizującą kursy w Lublinie. Oferujemy przy tym bardzo atrakcyjne ceny, wraz z pomniejszonymi taryfami przy zamówieniach z aplikacji. Na terenie miasta są one liczone zawsze po 1 taryfie, czyli po 1,6 zł, nawet w noce, niedziele i dni świąteczne. Przy kursach poza miastem będą one liczone po 3 taryfie, czyli 2,8 zł. Ustawiając adres początkowy i końcowy oraz nie dokonując potem zmian w trasie, masz podaną cenę gwarantowaną, którą zapłacisz za przejazd. Jeśli kurs ulegnie zmianom, to opłata liczona jest według taksometru, lecz wciąż po tych niskich cenach.

Osoby podróżujące z nami regularnie zachęcamy do skorzystania z opcji systemu IVR, który umożliwia zamówienie taksówki samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Wczytywane są wtedy trzy najczęściej wybierane adresy, a klientowi pozostaje wybór jednego z nich i określenie, kiedy ma podjechać taksówka. To bardzo wygodne, szczególnie w godzinach szczytu, a po zamówieniu od razu dowiesz się też, jakie auto po Ciebie przyjedzie. Z opcji można zrezygnować w rozmowie z dyspozytorem.

Oferta dla firm

Eko Taxi ma atrakcyjną ofertę dla firm, umożliwiającą zaaranżowanie wygodnych przejazdów bezgotówkowych dla pracowników, partnerów biznesowych czy gości przedsiębiorstwa. Na platformie można wtedy stworzyć bazę personelu i osób uprawionych do przejazdów, określać limity kwotowe i dni obowiązywania przejazdów oraz drukować specjalne bony jednorazowe na jeden przejazd na dowolną kwotę. Zachęcamy firmy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Inne usługi

Poza standardowymi kursami autami osobowymi umożliwiamy zamówienie pojazdu typu kombi, bagażowego oraz samochodu VAN dla 5-6 osób. Oferujemy również mniej typowe dla taxi usługi, takie jak przejazdy ze zwierzętami, przewóz przesyłek czy nawet zakupy z dostawą na terenie Lublina. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług i to nie tylko w zakresie tradycyjnych przejazdów.

Imprezy firmowe są codziennością w Lublinie, gdyż w tym mieście funkcjonuje oczywiście dużo podmiotów biznesowych. Spotkania mogą być powiązane z integracją, świętowaniem sukcesów lub wydarzeniami okolicznościowymi. Często odbywają się one w restauracjach czy punktach rozrywkowych w mieście lub nieco poza jego granicami – zachęcamy do dojechania na miejsce taksówkami Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Imprezy taneczne w LublinieImprezy taneczne w Lublinie
  Imprezy taneczne w Lublinie przyciągają osoby w różnym ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dzieckaTaxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka
  Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka to wspaniała opcja dla dorosłych podróżujących z najmłodszymi i chcących zadbać o ich pełne bezpieczeństwo. W kontekście takiego transportu przepisy prawne są dość specyficzne, przez co wiele korporacji nie daje możliwości takiego przewozu. Nie oznacza to jednak, że rodzice muszą zrezygnować z taksówek. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która udostępnia pojazdy z takim udogodnieniem. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...