Imprezy firmowe w Lublinie

Imprezy firmowe w Lublinie

Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez miejscowe przedsiębiorstwa z różnych okazji. Mogą to być wyjątkowe wydarzenia firmowe lub okolicznościowe. Popularne jest również aranżowanie spotkań integracyjnych dla poszczególnych zespołów, gdy niedawno była przeprowadzana większa rekrutacja. Udając się na takie eventy, najlepiej dojechać na nie taksówką i wrócić w ten sam sposób do domu. Zachęcamy do wyboru Eko Taxi, zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Spis treści
Z jakich okazji są organizowane takie wydarzenia?
W jakich miejscach się odbywają?
Naszymi taksówkami dojedziesz w wybrane miejsce bezpiecznie i wygodnie
Atrakcyjne stawki
Propozycje dla firm
Inne punkty naszej oferty

Kiedy są organizowane imprezy firmowe w Lublinie?

Imprezy firmowe w Lublinie odbywają się bardzo często, gdyż funkcjonuje tu wiele przedsiębiorstw. Takie wydarzenia mogą mieć różne podłoże, od świętowania sukcesów czy rocznic, po wyjątkowe chwile dla firmy, związane z nowymi produktami lub wygranymi przetargami. Poza tym większość podmiotów cyklicznie organizuje spotkania integracyjne dla pracowników, co przekłada się zwykle na dobre stosunki i większą wydajność w samym miejscu pracy. Zależnie od charakteru imprezy może się ona odbyć w siedzibie przedsiębiorstwa, restauracji, barze, ale i w mniej typowych miejscach, jak punkty, w których organizowane są gry i aktywności zespołowe.

Świętowanie sukcesów

Dość oczywistą okolicznością są sukcesy osiągane przez dane działy. Może to być udany projekt czy spełnienie krótko- lub długoterminowych celów, postawionych przez osoby zarządzające przedsiębiorstwem. Tego typu imprezy mogą być wtedy zorganizowane przez władze firmy lub samych pracowników, którzy chcą uczcić dobrze wykonaną pracę, po której zasłużyli na chwilę radości i rozluźnienia.

Rocznice i wydarzenia okolicznościowe

Duża część firm stara się uczcić rocznicę swojego istnienia. Szczególnie hucznie są obchodzone okrągłe rocznice, lecz nawet młode przedsiębiorstwa chętnie decydują się na świętowanie kolejnego roku działalności. Oprócz tego celebrowane bywają ogólne wydarzenia okolicznościowe, szczególnie w okresie Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia. Z pewnością warto także uczcić urodziny kluczowych pracowników, którzy są w firmie długo i cieszą się szacunkiem oraz sympatią innych, gdyż z pewnością podniesie to morale tych pracowników oraz całego zespołu.

Ważne wydarzenia dla firmy

W fazie rozwijania się firmy pojawiają się istotne dla niej wydarzenia, które zwyczajowo warto uczcić imprezami okolicznościowymi. Mogą być one związane z uruchomieniem nowego działu w przedsiębiorstwie, poszerzeniem działalności czy wprowadzaniem nowych produktów lub wygraniem ważnego przetargu na zlecenie. Tego typu chwile często celebruje się imprezami firmowymi, w celach zarówno wizerunkowych, jak i dla budowania odpowiedniej atmosfery w przedsiębiorstwie.

Integracja

Czasem nie potrzeba specjalnej okazji do zorganizowania imprezy firmowej, gdyż większość przedsiębiorstw stara się aranżować takie wydarzenia cyklicznie. Nie jest tajemnicą, że na mniej formalnym spotkaniu łatwiej jest zadbać o lepsze poznanie się pracowników i budowanie przez nich relacji. Z kolei personel, który dobrze się zna, ma większe szanse na zbudowanie mocniejszych relacji, a przez to lepiej współpracujących ze sobą struktur. Ma to ogromne znaczenie dla całej firmy, gdyż zwykle znajduje przełożenie w osiąganych wynikach. Zgrany i dobrze czujący się ze sobą zespół pracowniczy co do zasady jest efektywniejszy od takiego, który zna jedynie swoje imiona i nie rozmawia ze sobą poza miejscem pracy. Wyjścia organizacyjne są szczególnie przydatne, gdy do firmy wprowadzane jest grono nowych pracowników, ale warto o to zadbać również przy stałej kadrze, gdyż wpływa to pozytywnie na nastroje w danym przedsiębiorstwie.

Gdzie się je organizuje?

Dużo zależy od skali działalności i samej okazji. Inaczej świętuje się oczywiście w firmach zatrudniających kilka czy kilkanaście osób, a inaczej w takich o strukturze setek pracowników. Czasem imprezy są organizowane w samych siedzibach przedsiębiorstw, jeżeli są one przestronne i dają odpowiednie możliwości. Wiele firm chętnie stawia jednak na przenoszenie takich wydarzeń poza biura, gdzie pracownicy spotykają się na co dzień. Wydarzenia mogą mieć zatem miejsce w restauracjach i barach, a jeśli mają one charakter szczególnie integracyjny, to dobrym pomysłem bywa paintball, kręgle, escape roomy czy inne punkty rozrywkowe, gdzie zespoły mogą nie tylko dobrze się bawić, ale i uczyć współpracy oraz poznawać charaktery poszczególnych współpracowników.

Wznoszenie toastu na imprezie firmowej

Z Eko Taxi dojedziesz komfortowo i bezpiecznie na imprezy firmowe w Lublinie

Z myślą o dotarciu na imprezy firmowe w Lublinie warto pomyśleć o zamówieniu taksówki, gdyż zwykle są to mniej formalne spotkania, na których dla rozluźnienia atmosfery można sobie pozwolić na napicie się alkoholu. Dojechanie na miejsce i powrót z pomocą taxi jest zatem wygodny oraz odpowiedzialny. Polecamy Eko Taxi, gdyż oferujemy komfortowe przejazdy w niskich cenach. Mamy ciekawe propozycje dla firm, a w naszej ofercie dostępne są też inne usługi, które mogą się przydać szczególnie mieszkańcom Lublina.

Korzystne ceny

Imprezy firmowe odbywają się najczęściej poza godzinami pracy, a pracownicy dojeżdżają na nie sami z domów. W takich okolicznościach warto zrezygnować ze swojego pojazdu, żeby nie mieć żadnych zobowiązań i móc wypić toast lub po prostu napić się drinka. Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z taksówek, gdyż są one wygodniejsze od komunikacji miejskiej i nie trzeba się przejmować pogodą czy tym, że pogniecie się lub pochlapie starannie wybrany strój podczas drogi na miejsce. Polecamy Eko Taxi, czyli sprawdzoną korporację realizującą kursy w Lublinie. Oferujemy przy tym bardzo atrakcyjne ceny, wraz z pomniejszonymi taryfami przy zamówieniach z aplikacji. Na terenie miasta są one liczone zawsze po 1 taryfie, czyli po 1,6 zł, nawet w noce, niedziele i dni świąteczne. Przy kursach poza miastem będą one liczone po 3 taryfie, czyli 2,8 zł. Ustawiając adres początkowy i końcowy oraz nie dokonując potem zmian w trasie, masz podaną cenę gwarantowaną, którą zapłacisz za przejazd. Jeśli kurs ulegnie zmianom, to opłata liczona jest według taksometru, lecz wciąż po tych niskich cenach.

Osoby podróżujące z nami regularnie zachęcamy do skorzystania z opcji systemu IVR, który umożliwia zamówienie taksówki samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Wczytywane są wtedy trzy najczęściej wybierane adresy, a klientowi pozostaje wybór jednego z nich i określenie, kiedy ma podjechać taksówka. To bardzo wygodne, szczególnie w godzinach szczytu, a po zamówieniu od razu dowiesz się też, jakie auto po Ciebie przyjedzie. Z opcji można zrezygnować w rozmowie z dyspozytorem.

Oferta dla firm

Eko Taxi ma atrakcyjną ofertę dla firm, umożliwiającą zaaranżowanie wygodnych przejazdów bezgotówkowych dla pracowników, partnerów biznesowych czy gości przedsiębiorstwa. Na platformie można wtedy stworzyć bazę personelu i osób uprawionych do przejazdów, określać limity kwotowe i dni obowiązywania przejazdów oraz drukować specjalne bony jednorazowe na jeden przejazd na dowolną kwotę. Zachęcamy firmy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Inne usługi

Poza standardowymi kursami autami osobowymi umożliwiamy zamówienie pojazdu typu kombi, bagażowego oraz samochodu VAN dla 5-6 osób. Oferujemy również mniej typowe dla taxi usługi, takie jak przejazdy ze zwierzętami, przewóz przesyłek czy nawet zakupy z dostawą na terenie Lublina. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług i to nie tylko w zakresie tradycyjnych przejazdów.

Imprezy firmowe są codziennością w Lublinie, gdyż w tym mieście funkcjonuje oczywiście dużo podmiotów biznesowych. Spotkania mogą być powiązane z integracją, świętowaniem sukcesów lub wydarzeniami okolicznościowymi. Często odbywają się one w restauracjach czy punktach rozrywkowych w mieście lub nieco poza jego granicami – zachęcamy do dojechania na miejsce taksówkami Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.