Imprezy firmowe w Lublinie

Imprezy firmowe w Lublinie

Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez miejscowe przedsiębiorstwa z różnych okazji. Mogą to być wyjątkowe wydarzenia firmowe lub okolicznościowe. Popularne jest również aranżowanie spotkań integracyjnych dla poszczególnych zespołów, gdy niedawno była przeprowadzana większa rekrutacja. Udając się na takie eventy, najlepiej dojechać na nie taksówką i wrócić w ten sam sposób do domu. Zachęcamy do wyboru Eko Taxi, zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Spis treści
Z jakich okazji są organizowane takie wydarzenia?
W jakich miejscach się odbywają?
Naszymi taksówkami dojedziesz w wybrane miejsce bezpiecznie i wygodnie
Atrakcyjne stawki
Propozycje dla firm
Inne punkty naszej oferty

Kiedy są organizowane imprezy firmowe w Lublinie?

Imprezy firmowe w Lublinie odbywają się bardzo często, gdyż funkcjonuje tu wiele przedsiębiorstw. Takie wydarzenia mogą mieć różne podłoże, od świętowania sukcesów czy rocznic, po wyjątkowe chwile dla firmy, związane z nowymi produktami lub wygranymi przetargami. Poza tym większość podmiotów cyklicznie organizuje spotkania integracyjne dla pracowników, co przekłada się zwykle na dobre stosunki i większą wydajność w samym miejscu pracy. Zależnie od charakteru imprezy może się ona odbyć w siedzibie przedsiębiorstwa, restauracji, barze, ale i w mniej typowych miejscach, jak punkty, w których organizowane są gry i aktywności zespołowe.

Świętowanie sukcesów

Dość oczywistą okolicznością są sukcesy osiągane przez dane działy. Może to być udany projekt czy spełnienie krótko- lub długoterminowych celów, postawionych przez osoby zarządzające przedsiębiorstwem. Tego typu imprezy mogą być wtedy zorganizowane przez władze firmy lub samych pracowników, którzy chcą uczcić dobrze wykonaną pracę, po której zasłużyli na chwilę radości i rozluźnienia.

Rocznice i wydarzenia okolicznościowe

Duża część firm stara się uczcić rocznicę swojego istnienia. Szczególnie hucznie są obchodzone okrągłe rocznice, lecz nawet młode przedsiębiorstwa chętnie decydują się na świętowanie kolejnego roku działalności. Oprócz tego celebrowane bywają ogólne wydarzenia okolicznościowe, szczególnie w okresie Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia. Z pewnością warto także uczcić urodziny kluczowych pracowników, którzy są w firmie długo i cieszą się szacunkiem oraz sympatią innych, gdyż z pewnością podniesie to morale tych pracowników oraz całego zespołu.

Ważne wydarzenia dla firmy

W fazie rozwijania się firmy pojawiają się istotne dla niej wydarzenia, które zwyczajowo warto uczcić imprezami okolicznościowymi. Mogą być one związane z uruchomieniem nowego działu w przedsiębiorstwie, poszerzeniem działalności czy wprowadzaniem nowych produktów lub wygraniem ważnego przetargu na zlecenie. Tego typu chwile często celebruje się imprezami firmowymi, w celach zarówno wizerunkowych, jak i dla budowania odpowiedniej atmosfery w przedsiębiorstwie.

Integracja

Czasem nie potrzeba specjalnej okazji do zorganizowania imprezy firmowej, gdyż większość przedsiębiorstw stara się aranżować takie wydarzenia cyklicznie. Nie jest tajemnicą, że na mniej formalnym spotkaniu łatwiej jest zadbać o lepsze poznanie się pracowników i budowanie przez nich relacji. Z kolei personel, który dobrze się zna, ma większe szanse na zbudowanie mocniejszych relacji, a przez to lepiej współpracujących ze sobą struktur. Ma to ogromne znaczenie dla całej firmy, gdyż zwykle znajduje przełożenie w osiąganych wynikach. Zgrany i dobrze czujący się ze sobą zespół pracowniczy co do zasady jest efektywniejszy od takiego, który zna jedynie swoje imiona i nie rozmawia ze sobą poza miejscem pracy. Wyjścia organizacyjne są szczególnie przydatne, gdy do firmy wprowadzane jest grono nowych pracowników, ale warto o to zadbać również przy stałej kadrze, gdyż wpływa to pozytywnie na nastroje w danym przedsiębiorstwie.

Gdzie się je organizuje?

Dużo zależy od skali działalności i samej okazji. Inaczej świętuje się oczywiście w firmach zatrudniających kilka czy kilkanaście osób, a inaczej w takich o strukturze setek pracowników. Czasem imprezy są organizowane w samych siedzibach przedsiębiorstw, jeżeli są one przestronne i dają odpowiednie możliwości. Wiele firm chętnie stawia jednak na przenoszenie takich wydarzeń poza biura, gdzie pracownicy spotykają się na co dzień. Wydarzenia mogą mieć zatem miejsce w restauracjach i barach, a jeśli mają one charakter szczególnie integracyjny, to dobrym pomysłem bywa paintball, kręgle, escape roomy czy inne punkty rozrywkowe, gdzie zespoły mogą nie tylko dobrze się bawić, ale i uczyć współpracy oraz poznawać charaktery poszczególnych współpracowników.

Wznoszenie toastu na imprezie firmowej

Z Eko Taxi dojedziesz komfortowo i bezpiecznie na imprezy firmowe w Lublinie

Z myślą o dotarciu na imprezy firmowe w Lublinie warto pomyśleć o zamówieniu taksówki, gdyż zwykle są to mniej formalne spotkania, na których dla rozluźnienia atmosfery można sobie pozwolić na napicie się alkoholu. Dojechanie na miejsce i powrót z pomocą taxi jest zatem wygodny oraz odpowiedzialny. Polecamy Eko Taxi, gdyż oferujemy komfortowe przejazdy w niskich cenach. Mamy ciekawe propozycje dla firm, a w naszej ofercie dostępne są też inne usługi, które mogą się przydać szczególnie mieszkańcom Lublina.

Korzystne ceny

Imprezy firmowe odbywają się najczęściej poza godzinami pracy, a pracownicy dojeżdżają na nie sami z domów. W takich okolicznościach warto zrezygnować ze swojego pojazdu, żeby nie mieć żadnych zobowiązań i móc wypić toast lub po prostu napić się drinka. Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z taksówek, gdyż są one wygodniejsze od komunikacji miejskiej i nie trzeba się przejmować pogodą czy tym, że pogniecie się lub pochlapie starannie wybrany strój podczas drogi na miejsce. Polecamy Eko Taxi, czyli sprawdzoną korporację realizującą kursy w Lublinie. Oferujemy przy tym bardzo atrakcyjne ceny, wraz z pomniejszonymi taryfami przy zamówieniach z aplikacji. Na terenie miasta są one liczone zawsze po 1 taryfie, czyli po 1,6 zł, nawet w noce, niedziele i dni świąteczne. Przy kursach poza miastem będą one liczone po 3 taryfie, czyli 2,8 zł. Ustawiając adres początkowy i końcowy oraz nie dokonując potem zmian w trasie, masz podaną cenę gwarantowaną, którą zapłacisz za przejazd. Jeśli kurs ulegnie zmianom, to opłata liczona jest według taksometru, lecz wciąż po tych niskich cenach.

Osoby podróżujące z nami regularnie zachęcamy do skorzystania z opcji systemu IVR, który umożliwia zamówienie taksówki samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Wczytywane są wtedy trzy najczęściej wybierane adresy, a klientowi pozostaje wybór jednego z nich i określenie, kiedy ma podjechać taksówka. To bardzo wygodne, szczególnie w godzinach szczytu, a po zamówieniu od razu dowiesz się też, jakie auto po Ciebie przyjedzie. Z opcji można zrezygnować w rozmowie z dyspozytorem.

Oferta dla firm

Eko Taxi ma atrakcyjną ofertę dla firm, umożliwiającą zaaranżowanie wygodnych przejazdów bezgotówkowych dla pracowników, partnerów biznesowych czy gości przedsiębiorstwa. Na platformie można wtedy stworzyć bazę personelu i osób uprawionych do przejazdów, określać limity kwotowe i dni obowiązywania przejazdów oraz drukować specjalne bony jednorazowe na jeden przejazd na dowolną kwotę. Zachęcamy firmy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Inne usługi

Poza standardowymi kursami autami osobowymi umożliwiamy zamówienie pojazdu typu kombi, bagażowego oraz samochodu VAN dla 5-6 osób. Oferujemy również mniej typowe dla taxi usługi, takie jak przejazdy ze zwierzętami, przewóz przesyłek czy nawet zakupy z dostawą na terenie Lublina. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług i to nie tylko w zakresie tradycyjnych przejazdów.

Imprezy firmowe są codziennością w Lublinie, gdyż w tym mieście funkcjonuje oczywiście dużo podmiotów biznesowych. Spotkania mogą być powiązane z integracją, świętowaniem sukcesów lub wydarzeniami okolicznościowymi. Często odbywają się one w restauracjach czy punktach rozrywkowych w mieście lub nieco poza jego granicami – zachęcamy do dojechania na miejsce taksówkami Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.