Imprezy firmowe w Lublinie

Imprezy firmowe w Lublinie

Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez miejscowe przedsiębiorstwa z różnych okazji. Mogą to być wyjątkowe wydarzenia firmowe lub okolicznościowe. Popularne jest również aranżowanie spotkań integracyjnych dla poszczególnych zespołów, gdy niedawno była przeprowadzana większa rekrutacja. Udając się na takie eventy, najlepiej dojechać na nie taksówką i wrócić w ten sam sposób do domu. Zachęcamy do wyboru Eko Taxi, zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Spis treści
Z jakich okazji są organizowane takie wydarzenia?
W jakich miejscach się odbywają?
Naszymi taksówkami dojedziesz w wybrane miejsce bezpiecznie i wygodnie
Atrakcyjne stawki
Propozycje dla firm
Inne punkty naszej oferty

Kiedy są organizowane imprezy firmowe w Lublinie?

Imprezy firmowe w Lublinie odbywają się bardzo często, gdyż funkcjonuje tu wiele przedsiębiorstw. Takie wydarzenia mogą mieć różne podłoże, od świętowania sukcesów czy rocznic, po wyjątkowe chwile dla firmy, związane z nowymi produktami lub wygranymi przetargami. Poza tym większość podmiotów cyklicznie organizuje spotkania integracyjne dla pracowników, co przekłada się zwykle na dobre stosunki i większą wydajność w samym miejscu pracy. Zależnie od charakteru imprezy może się ona odbyć w siedzibie przedsiębiorstwa, restauracji, barze, ale i w mniej typowych miejscach, jak punkty, w których organizowane są gry i aktywności zespołowe.

Świętowanie sukcesów

Dość oczywistą okolicznością są sukcesy osiągane przez dane działy. Może to być udany projekt czy spełnienie krótko- lub długoterminowych celów, postawionych przez osoby zarządzające przedsiębiorstwem. Tego typu imprezy mogą być wtedy zorganizowane przez władze firmy lub samych pracowników, którzy chcą uczcić dobrze wykonaną pracę, po której zasłużyli na chwilę radości i rozluźnienia.

Rocznice i wydarzenia okolicznościowe

Duża część firm stara się uczcić rocznicę swojego istnienia. Szczególnie hucznie są obchodzone okrągłe rocznice, lecz nawet młode przedsiębiorstwa chętnie decydują się na świętowanie kolejnego roku działalności. Oprócz tego celebrowane bywają ogólne wydarzenia okolicznościowe, szczególnie w okresie Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia. Z pewnością warto także uczcić urodziny kluczowych pracowników, którzy są w firmie długo i cieszą się szacunkiem oraz sympatią innych, gdyż z pewnością podniesie to morale tych pracowników oraz całego zespołu.

Ważne wydarzenia dla firmy

W fazie rozwijania się firmy pojawiają się istotne dla niej wydarzenia, które zwyczajowo warto uczcić imprezami okolicznościowymi. Mogą być one związane z uruchomieniem nowego działu w przedsiębiorstwie, poszerzeniem działalności czy wprowadzaniem nowych produktów lub wygraniem ważnego przetargu na zlecenie. Tego typu chwile często celebruje się imprezami firmowymi, w celach zarówno wizerunkowych, jak i dla budowania odpowiedniej atmosfery w przedsiębiorstwie.

Integracja

Czasem nie potrzeba specjalnej okazji do zorganizowania imprezy firmowej, gdyż większość przedsiębiorstw stara się aranżować takie wydarzenia cyklicznie. Nie jest tajemnicą, że na mniej formalnym spotkaniu łatwiej jest zadbać o lepsze poznanie się pracowników i budowanie przez nich relacji. Z kolei personel, który dobrze się zna, ma większe szanse na zbudowanie mocniejszych relacji, a przez to lepiej współpracujących ze sobą struktur. Ma to ogromne znaczenie dla całej firmy, gdyż zwykle znajduje przełożenie w osiąganych wynikach. Zgrany i dobrze czujący się ze sobą zespół pracowniczy co do zasady jest efektywniejszy od takiego, który zna jedynie swoje imiona i nie rozmawia ze sobą poza miejscem pracy. Wyjścia organizacyjne są szczególnie przydatne, gdy do firmy wprowadzane jest grono nowych pracowników, ale warto o to zadbać również przy stałej kadrze, gdyż wpływa to pozytywnie na nastroje w danym przedsiębiorstwie.

Gdzie się je organizuje?

Dużo zależy od skali działalności i samej okazji. Inaczej świętuje się oczywiście w firmach zatrudniających kilka czy kilkanaście osób, a inaczej w takich o strukturze setek pracowników. Czasem imprezy są organizowane w samych siedzibach przedsiębiorstw, jeżeli są one przestronne i dają odpowiednie możliwości. Wiele firm chętnie stawia jednak na przenoszenie takich wydarzeń poza biura, gdzie pracownicy spotykają się na co dzień. Wydarzenia mogą mieć zatem miejsce w restauracjach i barach, a jeśli mają one charakter szczególnie integracyjny, to dobrym pomysłem bywa paintball, kręgle, escape roomy czy inne punkty rozrywkowe, gdzie zespoły mogą nie tylko dobrze się bawić, ale i uczyć współpracy oraz poznawać charaktery poszczególnych współpracowników.

Wznoszenie toastu na imprezie firmowej

Z Eko Taxi dojedziesz komfortowo i bezpiecznie na imprezy firmowe w Lublinie

Z myślą o dotarciu na imprezy firmowe w Lublinie warto pomyśleć o zamówieniu taksówki, gdyż zwykle są to mniej formalne spotkania, na których dla rozluźnienia atmosfery można sobie pozwolić na napicie się alkoholu. Dojechanie na miejsce i powrót z pomocą taxi jest zatem wygodny oraz odpowiedzialny. Polecamy Eko Taxi, gdyż oferujemy komfortowe przejazdy w niskich cenach. Mamy ciekawe propozycje dla firm, a w naszej ofercie dostępne są też inne usługi, które mogą się przydać szczególnie mieszkańcom Lublina.

Korzystne ceny

Imprezy firmowe odbywają się najczęściej poza godzinami pracy, a pracownicy dojeżdżają na nie sami z domów. W takich okolicznościach warto zrezygnować ze swojego pojazdu, żeby nie mieć żadnych zobowiązań i móc wypić toast lub po prostu napić się drinka. Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z taksówek, gdyż są one wygodniejsze od komunikacji miejskiej i nie trzeba się przejmować pogodą czy tym, że pogniecie się lub pochlapie starannie wybrany strój podczas drogi na miejsce. Polecamy Eko Taxi, czyli sprawdzoną korporację realizującą kursy w Lublinie. Oferujemy przy tym bardzo atrakcyjne ceny, wraz z pomniejszonymi taryfami przy zamówieniach z aplikacji. Na terenie miasta są one liczone zawsze po 1 taryfie, czyli po 1,6 zł, nawet w noce, niedziele i dni świąteczne. Przy kursach poza miastem będą one liczone po 3 taryfie, czyli 2,8 zł. Ustawiając adres początkowy i końcowy oraz nie dokonując potem zmian w trasie, masz podaną cenę gwarantowaną, którą zapłacisz za przejazd. Jeśli kurs ulegnie zmianom, to opłata liczona jest według taksometru, lecz wciąż po tych niskich cenach.

Osoby podróżujące z nami regularnie zachęcamy do skorzystania z opcji systemu IVR, który umożliwia zamówienie taksówki samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Wczytywane są wtedy trzy najczęściej wybierane adresy, a klientowi pozostaje wybór jednego z nich i określenie, kiedy ma podjechać taksówka. To bardzo wygodne, szczególnie w godzinach szczytu, a po zamówieniu od razu dowiesz się też, jakie auto po Ciebie przyjedzie. Z opcji można zrezygnować w rozmowie z dyspozytorem.

Oferta dla firm

Eko Taxi ma atrakcyjną ofertę dla firm, umożliwiającą zaaranżowanie wygodnych przejazdów bezgotówkowych dla pracowników, partnerów biznesowych czy gości przedsiębiorstwa. Na platformie można wtedy stworzyć bazę personelu i osób uprawionych do przejazdów, określać limity kwotowe i dni obowiązywania przejazdów oraz drukować specjalne bony jednorazowe na jeden przejazd na dowolną kwotę. Zachęcamy firmy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Inne usługi

Poza standardowymi kursami autami osobowymi umożliwiamy zamówienie pojazdu typu kombi, bagażowego oraz samochodu VAN dla 5-6 osób. Oferujemy również mniej typowe dla taxi usługi, takie jak przejazdy ze zwierzętami, przewóz przesyłek czy nawet zakupy z dostawą na terenie Lublina. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług i to nie tylko w zakresie tradycyjnych przejazdów.

Imprezy firmowe są codziennością w Lublinie, gdyż w tym mieście funkcjonuje oczywiście dużo podmiotów biznesowych. Spotkania mogą być powiązane z integracją, świętowaniem sukcesów lub wydarzeniami okolicznościowymi. Często odbywają się one w restauracjach czy punktach rozrywkowych w mieście lub nieco poza jego granicami – zachęcamy do dojechania na miejsce taksówkami Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również