Imprezy firmowe w Lublinie

Imprezy firmowe w Lublinie

Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez miejscowe przedsiębiorstwa z różnych okazji. Mogą to być wyjątkowe wydarzenia firmowe lub okolicznościowe. Popularne jest również aranżowanie spotkań integracyjnych dla poszczególnych zespołów, gdy niedawno była przeprowadzana większa rekrutacja. Udając się na takie eventy, najlepiej dojechać na nie taksówką i wrócić w ten sam sposób do domu. Zachęcamy do wyboru Eko Taxi, zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Spis treści
Z jakich okazji są organizowane takie wydarzenia?
W jakich miejscach się odbywają?
Naszymi taksówkami dojedziesz w wybrane miejsce bezpiecznie i wygodnie
Atrakcyjne stawki
Propozycje dla firm
Inne punkty naszej oferty

Kiedy są organizowane imprezy firmowe w Lublinie?

Imprezy firmowe w Lublinie odbywają się bardzo często, gdyż funkcjonuje tu wiele przedsiębiorstw. Takie wydarzenia mogą mieć różne podłoże, od świętowania sukcesów czy rocznic, po wyjątkowe chwile dla firmy, związane z nowymi produktami lub wygranymi przetargami. Poza tym większość podmiotów cyklicznie organizuje spotkania integracyjne dla pracowników, co przekłada się zwykle na dobre stosunki i większą wydajność w samym miejscu pracy. Zależnie od charakteru imprezy może się ona odbyć w siedzibie przedsiębiorstwa, restauracji, barze, ale i w mniej typowych miejscach, jak punkty, w których organizowane są gry i aktywności zespołowe.

Świętowanie sukcesów

Dość oczywistą okolicznością są sukcesy osiągane przez dane działy. Może to być udany projekt czy spełnienie krótko- lub długoterminowych celów, postawionych przez osoby zarządzające przedsiębiorstwem. Tego typu imprezy mogą być wtedy zorganizowane przez władze firmy lub samych pracowników, którzy chcą uczcić dobrze wykonaną pracę, po której zasłużyli na chwilę radości i rozluźnienia.

Rocznice i wydarzenia okolicznościowe

Duża część firm stara się uczcić rocznicę swojego istnienia. Szczególnie hucznie są obchodzone okrągłe rocznice, lecz nawet młode przedsiębiorstwa chętnie decydują się na świętowanie kolejnego roku działalności. Oprócz tego celebrowane bywają ogólne wydarzenia okolicznościowe, szczególnie w okresie Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia. Z pewnością warto także uczcić urodziny kluczowych pracowników, którzy są w firmie długo i cieszą się szacunkiem oraz sympatią innych, gdyż z pewnością podniesie to morale tych pracowników oraz całego zespołu.

Ważne wydarzenia dla firmy

W fazie rozwijania się firmy pojawiają się istotne dla niej wydarzenia, które zwyczajowo warto uczcić imprezami okolicznościowymi. Mogą być one związane z uruchomieniem nowego działu w przedsiębiorstwie, poszerzeniem działalności czy wprowadzaniem nowych produktów lub wygraniem ważnego przetargu na zlecenie. Tego typu chwile często celebruje się imprezami firmowymi, w celach zarówno wizerunkowych, jak i dla budowania odpowiedniej atmosfery w przedsiębiorstwie.

Integracja

Czasem nie potrzeba specjalnej okazji do zorganizowania imprezy firmowej, gdyż większość przedsiębiorstw stara się aranżować takie wydarzenia cyklicznie. Nie jest tajemnicą, że na mniej formalnym spotkaniu łatwiej jest zadbać o lepsze poznanie się pracowników i budowanie przez nich relacji. Z kolei personel, który dobrze się zna, ma większe szanse na zbudowanie mocniejszych relacji, a przez to lepiej współpracujących ze sobą struktur. Ma to ogromne znaczenie dla całej firmy, gdyż zwykle znajduje przełożenie w osiąganych wynikach. Zgrany i dobrze czujący się ze sobą zespół pracowniczy co do zasady jest efektywniejszy od takiego, który zna jedynie swoje imiona i nie rozmawia ze sobą poza miejscem pracy. Wyjścia organizacyjne są szczególnie przydatne, gdy do firmy wprowadzane jest grono nowych pracowników, ale warto o to zadbać również przy stałej kadrze, gdyż wpływa to pozytywnie na nastroje w danym przedsiębiorstwie.

Gdzie się je organizuje?

Dużo zależy od skali działalności i samej okazji. Inaczej świętuje się oczywiście w firmach zatrudniających kilka czy kilkanaście osób, a inaczej w takich o strukturze setek pracowników. Czasem imprezy są organizowane w samych siedzibach przedsiębiorstw, jeżeli są one przestronne i dają odpowiednie możliwości. Wiele firm chętnie stawia jednak na przenoszenie takich wydarzeń poza biura, gdzie pracownicy spotykają się na co dzień. Wydarzenia mogą mieć zatem miejsce w restauracjach i barach, a jeśli mają one charakter szczególnie integracyjny, to dobrym pomysłem bywa paintball, kręgle, escape roomy czy inne punkty rozrywkowe, gdzie zespoły mogą nie tylko dobrze się bawić, ale i uczyć współpracy oraz poznawać charaktery poszczególnych współpracowników.

Wznoszenie toastu na imprezie firmowej

Z Eko Taxi dojedziesz komfortowo i bezpiecznie na imprezy firmowe w Lublinie

Z myślą o dotarciu na imprezy firmowe w Lublinie warto pomyśleć o zamówieniu taksówki, gdyż zwykle są to mniej formalne spotkania, na których dla rozluźnienia atmosfery można sobie pozwolić na napicie się alkoholu. Dojechanie na miejsce i powrót z pomocą taxi jest zatem wygodny oraz odpowiedzialny. Polecamy Eko Taxi, gdyż oferujemy komfortowe przejazdy w niskich cenach. Mamy ciekawe propozycje dla firm, a w naszej ofercie dostępne są też inne usługi, które mogą się przydać szczególnie mieszkańcom Lublina.

Korzystne ceny

Imprezy firmowe odbywają się najczęściej poza godzinami pracy, a pracownicy dojeżdżają na nie sami z domów. W takich okolicznościach warto zrezygnować ze swojego pojazdu, żeby nie mieć żadnych zobowiązań i móc wypić toast lub po prostu napić się drinka. Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z taksówek, gdyż są one wygodniejsze od komunikacji miejskiej i nie trzeba się przejmować pogodą czy tym, że pogniecie się lub pochlapie starannie wybrany strój podczas drogi na miejsce. Polecamy Eko Taxi, czyli sprawdzoną korporację realizującą kursy w Lublinie. Oferujemy przy tym bardzo atrakcyjne ceny, wraz z pomniejszonymi taryfami przy zamówieniach z aplikacji. Na terenie miasta są one liczone zawsze po 1 taryfie, czyli po 1,6 zł, nawet w noce, niedziele i dni świąteczne. Przy kursach poza miastem będą one liczone po 3 taryfie, czyli 2,8 zł. Ustawiając adres początkowy i końcowy oraz nie dokonując potem zmian w trasie, masz podaną cenę gwarantowaną, którą zapłacisz za przejazd. Jeśli kurs ulegnie zmianom, to opłata liczona jest według taksometru, lecz wciąż po tych niskich cenach.

Osoby podróżujące z nami regularnie zachęcamy do skorzystania z opcji systemu IVR, który umożliwia zamówienie taksówki samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Wczytywane są wtedy trzy najczęściej wybierane adresy, a klientowi pozostaje wybór jednego z nich i określenie, kiedy ma podjechać taksówka. To bardzo wygodne, szczególnie w godzinach szczytu, a po zamówieniu od razu dowiesz się też, jakie auto po Ciebie przyjedzie. Z opcji można zrezygnować w rozmowie z dyspozytorem.

Oferta dla firm

Eko Taxi ma atrakcyjną ofertę dla firm, umożliwiającą zaaranżowanie wygodnych przejazdów bezgotówkowych dla pracowników, partnerów biznesowych czy gości przedsiębiorstwa. Na platformie można wtedy stworzyć bazę personelu i osób uprawionych do przejazdów, określać limity kwotowe i dni obowiązywania przejazdów oraz drukować specjalne bony jednorazowe na jeden przejazd na dowolną kwotę. Zachęcamy firmy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Inne usługi

Poza standardowymi kursami autami osobowymi umożliwiamy zamówienie pojazdu typu kombi, bagażowego oraz samochodu VAN dla 5-6 osób. Oferujemy również mniej typowe dla taxi usługi, takie jak przejazdy ze zwierzętami, przewóz przesyłek czy nawet zakupy z dostawą na terenie Lublina. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług i to nie tylko w zakresie tradycyjnych przejazdów.

Imprezy firmowe są codziennością w Lublinie, gdyż w tym mieście funkcjonuje oczywiście dużo podmiotów biznesowych. Spotkania mogą być powiązane z integracją, świętowaniem sukcesów lub wydarzeniami okolicznościowymi. Często odbywają się one w restauracjach czy punktach rozrywkowych w mieście lub nieco poza jego granicami – zachęcamy do dojechania na miejsce taksówkami Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi z Lublina do PuławTaxi z Lublina do Puław
  Taxi z Lublina do Puław to kurs, który możesz zamówić w naszej firmie taksówkarskiej Eko Taxi. Z takiej trasy mogą skorzystać m.in. mieszkańcy, którzy chcą odwiedzić to miasto czy nawet turyści eksplorujący szerzej atrakcje całego regionu. Jest to wyprawa na trochę dłuższej trasie niż standardowe przejazdy taksówkami, w związku z czym warto postawić na usługi sprawdzonej korporacji, takiej jak nasza.
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Wynajem busów w LublinieSzukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!
  Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Karaoke w LublinieKaraoke w Lublinie
  Karaoke w Lublinie jest ciekawym pomysłem dla osób, które szykują się do wieczornego wyjścia na miasto ze znajomymi. Takie imprezy tematyczne są obecnie bardzo popularne i często organizowane w różnego rodzaju barach czy klubach, szczególnie w weekendy. Jeśli wybierasz się na takie wydarzenie, dobrym pomysłem będzie dojechać na miejsce taksówką i później wrócić do domu w ten sam sposób. Zachęcamy do wybrania przy tym kursów realizowanych przez Eko Taxi.
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Imprezy taneczne w LublinieImprezy taneczne w Lublinie
  Imprezy taneczne w Lublinie przyciągają osoby w różnym ...
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Komunikacja Świdnik-LublinKomunikacja Świdnik-Lublin
  Komunikacja Świdnik-Lublin stanowi podstawową siatkę ...