Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!

Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!

Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki zarówno dla osób, które chcą odwiedzić nasze miasto i zapoznać się z jego szeroką ofertą kulturalną, jak i dla tych, którzy mieszkają tu na co dzień. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcie firmowe, integracyjne czy może imprezę dla dzieci, z pewnością znajdziesz tu coś odpowiedniego. A może planujesz weekend w Lublinie i jeszcze nie wiesz, jak go spędzić? Dowiedz się wszystkiego o imprezach w Lublinie!

Spis treści:
Imprezy kulturalne w Lublinie – filharmonia czy kino?
Imprezy integracyjne – paintball czy escape room?
W jakim lokalu zorganizować imprezy firmowe w Lublinie?
Jakie miejsce w Lublinie wybrać na imprezę okolicznościową?
Co robić w Lublinie w weekend? Imprezy w klubach i barach Lublina
Imprezy na Stadionie Lublin Arena
Bezpieczny powrót z każdej imprezy – tylko Eko Taxi Lublin!

Imprezy kulturalne w Lublinie – filharmonia czy kino?

Poszukując imprez kulturalnych w Lublinie powinniśmy przede wszystkim zapoznać się z repertuarem Filharmonii Lubelskiej oraz z programami licznych znajdujących się w naszym mieście kin. W Lublinie swoje punkty mają bowiem zarówno sieciowe multipleksy takie jak Multikino czy Cinema City, jak i współpracujące z Siecią Kin Studyjnych i Lokalnych Kino Bajka czy niewielkie Kino Grażyna, działające przy Domu Kultury LSM. Co poniedziałek również w Teatrze Starym możemy obejrzeć świetne, a często także niezbyt znane dzieła kinematografii.

W nadchodzących miesiącach najważniejszymi wydarzeniami kulturalnymi w Lublinie będą bez wątpienia koncerty związane z XXII Forum Witolda Lutosławskiego, które odbędą się właśnie w Filharmonii Lubelskiej, jak również koncerty kończące sezon 2017/18 w Filharmonii. Będziemy mogli podczas nich posłuchać nie tylko utworów wykonywanych przez Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej czy Zespół muzyki dawnej Konfraternia Caper Lublinensis. Na deskach filharmonii zagoszczą bowiem także dyrygenci, skrzypkowie i soliści światowej sławy, jak chociażby dyrygent i wiolonczelista Cheung Chau, mistrzyni gry na flecie Olga Leonkiewicz, Agnieszka Miedzwiecka specjalizująca się w grze na harfie czy Wojciech Kaszuba, grający na trąbce.

Imprezy kulturalne w Lublinie

W lubelskich kinach poza nadchodzącymi premierami i hitami, które z pewnością grane będą jeszcze przez kilka miesięcy, zobaczymy też nieco bardziej niszowe produkcje. Zwłaszcza wspomniany Teatr Stary wraz ze swoimi poniedziałkowymi seansami zaproponuje nam wiele ciekawych pozycji. 16 kwietnia zobaczymy tu na przykład film „Łagodna” w reżyserii Siergieja Łoźnicy. Dramat ten oparty jest na opowiadaniu Fiodora Dostojewskiego pod tym samym tytułem.

Już tydzień później, 23 kwietnia, Kino w Teatrze Starym zaprasza nas na seans polsko-ukraińsko-litewskiej koprodukcji zatytułowanej „Szron” w reżyserii Šarunasa Bartasa. Gościnnie w filmie tym występuje znany polski aktor Andrzej Chyra oraz francuska gwiazda kina Vanessa Paradis, a fabuła dotyka kwestii związanych z wojną na Ukrainie i walkami w Donbasie. Kolejnym polskim filmem, który pojawi się w Teatrze Starym, będzie wyświetlany 21 maja „Atak paniki” Pawła Maślony, okrzyknięty przez krytyków brawurowym debiutem i świetną czarną komedią o samotności i niezrozumieniu. To jednak tylko niektóre z propozycji Kina w Teatrze Starym – szczerze polecamy zapoznać się z całym repertuarem!

Imprezy integracyjne w Lublinie – paintball czy escape room?

Do najpopularniejszych opcji imprez integracyjnych dla pracowników – nie tylko w Lublinie, lecz właściwie w całej Polsce – należą w ostatnim czasie zabawy takie jak paintball czy ucieczka z pokoju typu escape room. W pierwszej z nich grupa osób zostaje podzielona na dwie drużyny, które muszą ze sobą współpracować, aby pokonać przeciwnika. W drugiej zadanie jest zupełnie inne – grupa od 2 do maksymalnie 6 osób, w zależności od pokoju i poziomu jego trudności, musi działać razem by odnaleźć wszystkie elementy zagadki i wydostać się z pomieszczenia. Często, aby dodatkowo uatrakcyjnić tego typu rozrywkę. podczas odkrywania kolejnych części zagadki poznajemy jakąś tajemniczą historię związaną z pomieszczeniem, w którym się znajdujemy. Niektóre z pokoi wykorzystują również strach uczestników, dodając do historii paranormalne elementy czy po prostu zatrudniając aktorów odpowiedzialnych za straszenie osób bawiących się w wybranym pokoju.

Niezależnie od tego, co wybierzemy, imprezy integracyjne z założenia powinny prowadzić do zacieśnienia relacji pomiędzy poszczególnymi członkami grupy. Z pewnością ułatwiają to wymagające współpracy zadania grupowe, natomiast utrudniać mogą niekiedy elementy rywalizacji czy konkurowania pomiędzy sobą. Jednak również ten aspekt może być istotny – na przykład podczas integracji kadry menadżerskiej. Dlatego w Lublinie znajdziemy nie tylko paintball i escape roomy, lecz również zabawy wykorzystujące elementy survivalu czy zagadki związane z poszukiwaniem ukrytego skarbu gdzieś na terenie miasta. Świetnym sposobem na poznanie topografii miejscowości, w której się znaleźliśmy, są również różnego rodzaju gry miejskie. Ich scenariusz może być dopasowany do potrzeb uczestników w zależności od tego, jak dobrze znają oni dane miasto, a w przypadku turystycznej grupy odwiedzającej Lublin tylko w ramach wyjazdu integracyjnego, może jednocześnie umożliwiać zwiedzenie wszystkich istotniejszych punktów na mapie.

Imprezy sportowe w Lublinie

W jakim lokalu zorganizować imprezy firmowe i spotkania biznesowe w Lublinie?

Zorganizowanie imprezy firmowej w Lublinie nie jest trudnym zadaniem. W centrum miasta znajdziemy bowiem liczne restauracje oferujące wynajem osobnej sali, nierzadko z dostępem do całego wymaganego sprzętu multimedialnego. Oczywiście, nie każdy bar czy pub będzie w stanie zaoferować nam odpowiedni poziom odosobnienia i komfortu, jednak większość lepszych lokali z pewnością spełni nasze oczekiwania.

Jeśli chodzi o zagadnienia związane z przeprowadzeniem imprezy firmowej, klienci biznesowi w Lublinie mogą cieszyć się nie tylko profesjonalną obsługą, lecz również dbałością o kwestie związane z cateringiem. W przypadku większej rezerwacji z pewnością uda nam się bowiem ustalić odpowiednie menu z obsługą restauracji niezależnie od tego, czy którykolwiek z uczestników spotkania jest alergikiem, wegetarianinem czy może weganinem. Większość lokali gastronomicznych dostosowanych do potrzeb imprez firmowych i spotkań biznesowych w Lublinie oferuje swoim klientom również szeroki wybór alkoholi z całego świata. W tej okolicy z pewnością warto skosztować piwa z jednego z lokalnych browarów, które bez wątpienia idealnie połączy się z tradycyjnymi daniami z tego regionu. Tutejsza kuchnia to specjały, wśród których znajdziemy intensywne smaki przenikających się na kresach wpływów ukraińskich, białoruskich czy kuchni żydowskiej.

A może lokal na imprezę okolicznościową w Lublinie?

Znalezienie lokalu na imprezę okolicznościową w Lublinie również nie będzie stanowiło większego problemu. Podobnie jak w przypadku spotkań biznesowych czy imprez firmowych możemy tu skorzystać z szerokiej oferty restauracji i innych lokali gastronomicznych znajdujących się w samym centrum miasta. Problemem nie będzie także znalezienie przestrzeni zlokalizowanej nieco dalej od serca Lublina – wszystko w zależności od tego, jak bardzo wykwintnej kuchni poszukujemy na naszą imprezę. Z pewnością innego lokalu będziemy bowiem oczekiwali, planując chrzciny czy komunię naszego dziecka, a zupełnie innego, kiedy zajmujemy się organizacją przyjęcia urodzinowego naszej pociechy, na które zaproszeni zostali wyłącznie jej koledzy i koleżanki.

Niezależnie jednak od tego, czego właściwie szukamy, bez problemu znajdziemy to w Lublinie. Chrzciny, komunię czy inne ważne wydarzenie rodzinne możemy bowiem zorganizować w jednej z luksusowych i eleganckich restauracji w centrum, o których wspomnieliśmy już przy okazji spotkań biznesowych. Dostępność dodatkowej sali z pewnością sprawi, że przyjęcie będzie znacznie bardziej kameralne, niż gdyby odbywało się po prostu przy kilku złączonych stołach w normalnie czynnej dla innych gości restauracji. Osobna sala dla klientów organizujących imprezy okolicznościowe to również świetne rozwiązanie w przypadku przyjęcia urodzinowego dla dzieci. Nie będą one wówczas biegać po całej sali i przeszkadzać pozostałym gościom, ale w zamkniętym, oddzielnym pomieszczeniu będą mogły świetnie bawić się w swoim gronie i zajadać przekąskami przygotowanymi specjalnie dla nich.

Co robić w Lublinie w weekend? Imprezy w klubach i barach Lublina

Spędzenie weekendu w Lublinie to świetny moment, aby wybrać się na imprezę. Niezależnie od tego, czy jesteśmy fanami kina i zaplanowaliśmy już popołudniowy seans, czy też wolimy raczej zadowolić żołądek i mamy gotowy plan dotyczący restauracji, które koniecznie chcemy odwiedzić – wieczór to świetny czas na wizytę w klubie lub barze.

Podobnie jak w innych większych miastach Polski, również w Lublinie najwięcej otwartych do późnych godzin nocnych barów i klubów znajdziemy w samym centrum miasta, głównie w okolicach Krakowskiego Przedmieścia i ulicy Okopowej. Możemy tu zarówno wypić kilka piw z przyjaciółmi i spędzić miły wieczór na rozmowach w pubie czy barze, jak i skosztować nieco mocniejszych trunków i udać się do jednego z licznych klubów muzycznych, aby potańczyć. Znajdziemy tu także lokale z muzyką na żywo, w których będziemy mogli delektować się wybornym posiłkiem i jednocześnie słuchać koncertu – na przykład muzyki jazzowej czy klasycznej.

Niezależnie od tego, co wybierzemy, podczas jednej nocy możemy odwiedzić nawet kilka miejsc i sprawdzić, które z nich odpowiada nam najbardziej – są one bowiem zlokalizowane naprawdę blisko siebie. Niestety, w tej okolicy znajdują się też najdroższe z lubelskich hoteli, dlatego jeżeli jesteśmy turystami nocującymi w nieco tańszych częściach Lublina i niezbyt dobrze znamy miasto, lepiej zdecydować się na powrót do hotelu czy hostelu taksówką. W późnych godzinach nocnych komunikacja miejska obsługuje bowiem jedynie dość rzadko kursujące autobusy nocne, a powrót pieszo może nie być zbyt bezpieczną opcją dla kogoś, kto zupełnie nie zna miasta. Nie ryzykujmy więc, że zgubimy się gdzieś z rozładowanym telefonem. Jeśli do zamówienia taksówki zniechęcają nas wysokie koszty tego typu transportu, powinniśmy wypróbować usługi Eko Taxi. Przekonamy się, że jazda taksówką wcale nie musi być droga, lecz z pewnością jest wyjątkowo wygodna i stanowi sposób na szybkie przedostanie się z danego miejsca do określonej przez nas lokalizacji.

Imprezy na stadionie Arena Lublin

Imprezy na Stadionie Arena Lublin

Imprezy organizowane na stadionie Arena Lublin to gratka dla wszelkich fanów sportu i nie tylko. Już od 27 marca możemy oczekiwać tu licznych wydarzeń sportowych, które zapoczątkowane zostaną przez mecz eliminacji mistrzostw piłki nożnej, w którym udział weźmie młodzieżowa reprezentacja Polski. Zmierzy się ona z drużyną z Litwy. Ten nowoczesny, wybudowany w 2014 roku stadion gości jednak nie tylko gwiazdy piłki nożnej i innych dziedzin sportu. Często odbywają się tu także spektakularne koncerty wielkich gwiazd. W 2016 roku na lubelskim stadionie wystąpiła między innymi legendarna grupa The Cranberries, a w 2017 roku wyprzedano wszystkie bilety na zaplanowany na 9 września koncert włoskiego duetu Al Bano & Romina Power.

Ponadto w 2018 roku na Stadionie Arena Lublin odbywać się będą liczne wydarzenia z serii #biegnijlublin, w skład których wejdą pięciomilowe biegi dla dorosłych oraz biegi na odległość od jednej czwartej do jednej mili dla dzieci w różnym wieku. Zaplanowano tu również Lubelski Bieg Nieustraszonych, którego dwie edycje odbędą się odpowiednio w kwietniu i wrześniu 2018 roku. To wydarzenie łączy w sobie bieganie i sporty ekstremalne – zadaniem uczestników jest bowiem przebiec aż sześć kilometrów, lecz to nie wszystko! Na trasie ustawione zostaną liczne przeszkody z wykorzystaniem terenów leśnych.

Stadion Arena uczestniczy też w organizacji Biegowego Pikniku Niepodległości, który odbędzie się 5 maja 2018 roku na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie. Bieg ten uczci setną rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj, a zawodnicy będą mieli do pokonania symboliczny dystans 1918 metrów. Arena współorganizuje również I Lubelski Duathlon, podczas którego zawodnicy zmierzą się w dyscyplinach takich jak bieganie i kolarstwo. Ta impreza odbędzie się 23 września 2018 roku.

Bezpieczny powrót z każdej imprezy – tylko Eko Taxi Lublin!

Niezależnie od tego, czy wybieramy się na imprezę do filharmonii w Lublinie, czy do jednego z modnych klubów czy barów, zawsze powinniśmy zadbać o bezpieczny powrót, który z pewnością zapewni nam Eko Taxi Lublin. Ta działająca na terenie naszego miasta firma taksówkarska oferuje nam bez wątpienia jedne z najniższych cen za kursy na terenie Lublina. Podróżując z Eko Taxi nie musimy obawiać się horrendalnie wysokich cen za taksówkę – za kilometr w czasie obowiązywania pierwszej taryfy zapłacimy tu tylko 1,60 zł, a podczas drugiej taryfy cena wzrasta jedynie do 2,40 zł! Możemy więc być pewni, że taksówka nie będzie kosztowała nas więcej niż bilet na koncert czy wstęp do baru, jak niestety często zdarza się to w innych dużych polskich miastach.

Dlaczego warto skorzystać z usług Eko Taxi? Przede wszystkim dlatego, że z łatwością zamówimy przejazd o każdej porze dnia i nocy. Nie musimy więc martwić się, że wydarzenie czy impreza, na którą się wybieramy, kończy się bardzo późno i raczej nie wrócimy już do domu komunikacją miejską. Niestraszne będą nam także chłodne noce czy niesprzyjająca pogoda – taksówka odbierze nas z wybranego przez nas miejsca i odstawi bezpiecznie pod same drzwi domu. Ponadto taksówkę Eko Taxi można zamówić na trzy sposoby – telefonicznie, przez Internet lub dzięki specjalnej aplikacji, którą pobierzemy z oficjalnej strony firmy.

Nieważne więc, czy planujemy spędzić kulturalny wieczór w kinie czy restauracji, czy może skosztować piwa z lokalnych browarów albo czegoś mocniejszego w pubie. Po zakończonej imprezie możemy bez obaw zdać się na kierowców firmy Eko Taxi. Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że w taksówkach Eko Taxi możemy płacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą. Dla pracodawców organizujących imprezy integracyjne interesująca może być również opcja obsługi bezgotówkowej dla firm lub obsługi imprez na terenie miasta. Z firmą Eko Taxi z łatwością zorganizujemy również przejazdy VIP oraz inne zlecenia indywidualne.

Może Cię zainteresować również

 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.