Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!

Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!

Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki zarówno dla osób, które chcą odwiedzić nasze miasto i zapoznać się z jego szeroką ofertą kulturalną, jak i dla tych, którzy mieszkają tu na co dzień. Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcie firmowe, integracyjne czy może imprezę dla dzieci, z pewnością znajdziesz tu coś odpowiedniego. A może planujesz weekend w Lublinie i jeszcze nie wiesz, jak go spędzić? Dowiedz się wszystkiego o imprezach w Lublinie!

Spis treści:
Imprezy kulturalne w Lublinie – filharmonia czy kino?
Imprezy integracyjne – paintball czy escape room?
W jakim lokalu zorganizować imprezy firmowe w Lublinie?
Jakie miejsce w Lublinie wybrać na imprezę okolicznościową?
Co robić w Lublinie w weekend? Imprezy w klubach i barach Lublina
Imprezy na Stadionie Lublin Arena
Bezpieczny powrót z każdej imprezy – tylko Eko Taxi Lublin!

Imprezy kulturalne w Lublinie – filharmonia czy kino?

Poszukując imprez kulturalnych w Lublinie powinniśmy przede wszystkim zapoznać się z repertuarem Filharmonii Lubelskiej oraz z programami licznych znajdujących się w naszym mieście kin. W Lublinie swoje punkty mają bowiem zarówno sieciowe multipleksy takie jak Multikino czy Cinema City, jak i współpracujące z Siecią Kin Studyjnych i Lokalnych Kino Bajka czy niewielkie Kino Grażyna, działające przy Domu Kultury LSM. Co poniedziałek również w Teatrze Starym możemy obejrzeć świetne, a często także niezbyt znane dzieła kinematografii.

W nadchodzących miesiącach najważniejszymi wydarzeniami kulturalnymi w Lublinie będą bez wątpienia koncerty związane z XXII Forum Witolda Lutosławskiego, które odbędą się właśnie w Filharmonii Lubelskiej, jak również koncerty kończące sezon 2017/18 w Filharmonii. Będziemy mogli podczas nich posłuchać nie tylko utworów wykonywanych przez Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej czy Zespół muzyki dawnej Konfraternia Caper Lublinensis. Na deskach filharmonii zagoszczą bowiem także dyrygenci, skrzypkowie i soliści światowej sławy, jak chociażby dyrygent i wiolonczelista Cheung Chau, mistrzyni gry na flecie Olga Leonkiewicz, Agnieszka Miedzwiecka specjalizująca się w grze na harfie czy Wojciech Kaszuba, grający na trąbce.

Imprezy kulturalne w Lublinie

W lubelskich kinach poza nadchodzącymi premierami i hitami, które z pewnością grane będą jeszcze przez kilka miesięcy, zobaczymy też nieco bardziej niszowe produkcje. Zwłaszcza wspomniany Teatr Stary wraz ze swoimi poniedziałkowymi seansami zaproponuje nam wiele ciekawych pozycji. 16 kwietnia zobaczymy tu na przykład film „Łagodna” w reżyserii Siergieja Łoźnicy. Dramat ten oparty jest na opowiadaniu Fiodora Dostojewskiego pod tym samym tytułem.

Już tydzień później, 23 kwietnia, Kino w Teatrze Starym zaprasza nas na seans polsko-ukraińsko-litewskiej koprodukcji zatytułowanej „Szron” w reżyserii Šarunasa Bartasa. Gościnnie w filmie tym występuje znany polski aktor Andrzej Chyra oraz francuska gwiazda kina Vanessa Paradis, a fabuła dotyka kwestii związanych z wojną na Ukrainie i walkami w Donbasie. Kolejnym polskim filmem, który pojawi się w Teatrze Starym, będzie wyświetlany 21 maja „Atak paniki” Pawła Maślony, okrzyknięty przez krytyków brawurowym debiutem i świetną czarną komedią o samotności i niezrozumieniu. To jednak tylko niektóre z propozycji Kina w Teatrze Starym – szczerze polecamy zapoznać się z całym repertuarem!

Imprezy integracyjne w Lublinie – paintball czy escape room?

Do najpopularniejszych opcji imprez integracyjnych dla pracowników – nie tylko w Lublinie, lecz właściwie w całej Polsce – należą w ostatnim czasie zabawy takie jak paintball czy ucieczka z pokoju typu escape room. W pierwszej z nich grupa osób zostaje podzielona na dwie drużyny, które muszą ze sobą współpracować, aby pokonać przeciwnika. W drugiej zadanie jest zupełnie inne – grupa od 2 do maksymalnie 6 osób, w zależności od pokoju i poziomu jego trudności, musi działać razem by odnaleźć wszystkie elementy zagadki i wydostać się z pomieszczenia. Często, aby dodatkowo uatrakcyjnić tego typu rozrywkę. podczas odkrywania kolejnych części zagadki poznajemy jakąś tajemniczą historię związaną z pomieszczeniem, w którym się znajdujemy. Niektóre z pokoi wykorzystują również strach uczestników, dodając do historii paranormalne elementy czy po prostu zatrudniając aktorów odpowiedzialnych za straszenie osób bawiących się w wybranym pokoju.

Niezależnie od tego, co wybierzemy, imprezy integracyjne z założenia powinny prowadzić do zacieśnienia relacji pomiędzy poszczególnymi członkami grupy. Z pewnością ułatwiają to wymagające współpracy zadania grupowe, natomiast utrudniać mogą niekiedy elementy rywalizacji czy konkurowania pomiędzy sobą. Jednak również ten aspekt może być istotny – na przykład podczas integracji kadry menadżerskiej. Dlatego w Lublinie znajdziemy nie tylko paintball i escape roomy, lecz również zabawy wykorzystujące elementy survivalu czy zagadki związane z poszukiwaniem ukrytego skarbu gdzieś na terenie miasta. Świetnym sposobem na poznanie topografii miejscowości, w której się znaleźliśmy, są również różnego rodzaju gry miejskie. Ich scenariusz może być dopasowany do potrzeb uczestników w zależności od tego, jak dobrze znają oni dane miasto, a w przypadku turystycznej grupy odwiedzającej Lublin tylko w ramach wyjazdu integracyjnego, może jednocześnie umożliwiać zwiedzenie wszystkich istotniejszych punktów na mapie.

Imprezy sportowe w Lublinie

W jakim lokalu zorganizować imprezy firmowe i spotkania biznesowe w Lublinie?

Zorganizowanie imprezy firmowej w Lublinie nie jest trudnym zadaniem. W centrum miasta znajdziemy bowiem liczne restauracje oferujące wynajem osobnej sali, nierzadko z dostępem do całego wymaganego sprzętu multimedialnego. Oczywiście, nie każdy bar czy pub będzie w stanie zaoferować nam odpowiedni poziom odosobnienia i komfortu, jednak większość lepszych lokali z pewnością spełni nasze oczekiwania.

Jeśli chodzi o zagadnienia związane z przeprowadzeniem imprezy firmowej, klienci biznesowi w Lublinie mogą cieszyć się nie tylko profesjonalną obsługą, lecz również dbałością o kwestie związane z cateringiem. W przypadku większej rezerwacji z pewnością uda nam się bowiem ustalić odpowiednie menu z obsługą restauracji niezależnie od tego, czy którykolwiek z uczestników spotkania jest alergikiem, wegetarianinem czy może weganinem. Większość lokali gastronomicznych dostosowanych do potrzeb imprez firmowych i spotkań biznesowych w Lublinie oferuje swoim klientom również szeroki wybór alkoholi z całego świata. W tej okolicy z pewnością warto skosztować piwa z jednego z lokalnych browarów, które bez wątpienia idealnie połączy się z tradycyjnymi daniami z tego regionu. Tutejsza kuchnia to specjały, wśród których znajdziemy intensywne smaki przenikających się na kresach wpływów ukraińskich, białoruskich czy kuchni żydowskiej.

A może lokal na imprezę okolicznościową w Lublinie?

Znalezienie lokalu na imprezę okolicznościową w Lublinie również nie będzie stanowiło większego problemu. Podobnie jak w przypadku spotkań biznesowych czy imprez firmowych możemy tu skorzystać z szerokiej oferty restauracji i innych lokali gastronomicznych znajdujących się w samym centrum miasta. Problemem nie będzie także znalezienie przestrzeni zlokalizowanej nieco dalej od serca Lublina – wszystko w zależności od tego, jak bardzo wykwintnej kuchni poszukujemy na naszą imprezę. Z pewnością innego lokalu będziemy bowiem oczekiwali, planując chrzciny czy komunię naszego dziecka, a zupełnie innego, kiedy zajmujemy się organizacją przyjęcia urodzinowego naszej pociechy, na które zaproszeni zostali wyłącznie jej koledzy i koleżanki.

Niezależnie jednak od tego, czego właściwie szukamy, bez problemu znajdziemy to w Lublinie. Chrzciny, komunię czy inne ważne wydarzenie rodzinne możemy bowiem zorganizować w jednej z luksusowych i eleganckich restauracji w centrum, o których wspomnieliśmy już przy okazji spotkań biznesowych. Dostępność dodatkowej sali z pewnością sprawi, że przyjęcie będzie znacznie bardziej kameralne, niż gdyby odbywało się po prostu przy kilku złączonych stołach w normalnie czynnej dla innych gości restauracji. Osobna sala dla klientów organizujących imprezy okolicznościowe to również świetne rozwiązanie w przypadku przyjęcia urodzinowego dla dzieci. Nie będą one wówczas biegać po całej sali i przeszkadzać pozostałym gościom, ale w zamkniętym, oddzielnym pomieszczeniu będą mogły świetnie bawić się w swoim gronie i zajadać przekąskami przygotowanymi specjalnie dla nich.

Co robić w Lublinie w weekend? Imprezy w klubach i barach Lublina

Spędzenie weekendu w Lublinie to świetny moment, aby wybrać się na imprezę. Niezależnie od tego, czy jesteśmy fanami kina i zaplanowaliśmy już popołudniowy seans, czy też wolimy raczej zadowolić żołądek i mamy gotowy plan dotyczący restauracji, które koniecznie chcemy odwiedzić – wieczór to świetny czas na wizytę w klubie lub barze.

Podobnie jak w innych większych miastach Polski, również w Lublinie najwięcej otwartych do późnych godzin nocnych barów i klubów znajdziemy w samym centrum miasta, głównie w okolicach Krakowskiego Przedmieścia i ulicy Okopowej. Możemy tu zarówno wypić kilka piw z przyjaciółmi i spędzić miły wieczór na rozmowach w pubie czy barze, jak i skosztować nieco mocniejszych trunków i udać się do jednego z licznych klubów muzycznych, aby potańczyć. Znajdziemy tu także lokale z muzyką na żywo, w których będziemy mogli delektować się wybornym posiłkiem i jednocześnie słuchać koncertu – na przykład muzyki jazzowej czy klasycznej.

Niezależnie od tego, co wybierzemy, podczas jednej nocy możemy odwiedzić nawet kilka miejsc i sprawdzić, które z nich odpowiada nam najbardziej – są one bowiem zlokalizowane naprawdę blisko siebie. Niestety, w tej okolicy znajdują się też najdroższe z lubelskich hoteli, dlatego jeżeli jesteśmy turystami nocującymi w nieco tańszych częściach Lublina i niezbyt dobrze znamy miasto, lepiej zdecydować się na powrót do hotelu czy hostelu taksówką. W późnych godzinach nocnych komunikacja miejska obsługuje bowiem jedynie dość rzadko kursujące autobusy nocne, a powrót pieszo może nie być zbyt bezpieczną opcją dla kogoś, kto zupełnie nie zna miasta. Nie ryzykujmy więc, że zgubimy się gdzieś z rozładowanym telefonem. Jeśli do zamówienia taksówki zniechęcają nas wysokie koszty tego typu transportu, powinniśmy wypróbować usługi Eko Taxi. Przekonamy się, że jazda taksówką wcale nie musi być droga, lecz z pewnością jest wyjątkowo wygodna i stanowi sposób na szybkie przedostanie się z danego miejsca do określonej przez nas lokalizacji.

Imprezy na stadionie Arena Lublin

Imprezy na Stadionie Arena Lublin

Imprezy organizowane na stadionie Arena Lublin to gratka dla wszelkich fanów sportu i nie tylko. Już od 27 marca możemy oczekiwać tu licznych wydarzeń sportowych, które zapoczątkowane zostaną przez mecz eliminacji mistrzostw piłki nożnej, w którym udział weźmie młodzieżowa reprezentacja Polski. Zmierzy się ona z drużyną z Litwy. Ten nowoczesny, wybudowany w 2014 roku stadion gości jednak nie tylko gwiazdy piłki nożnej i innych dziedzin sportu. Często odbywają się tu także spektakularne koncerty wielkich gwiazd. W 2016 roku na lubelskim stadionie wystąpiła między innymi legendarna grupa The Cranberries, a w 2017 roku wyprzedano wszystkie bilety na zaplanowany na 9 września koncert włoskiego duetu Al Bano & Romina Power.

Ponadto w 2018 roku na Stadionie Arena Lublin odbywać się będą liczne wydarzenia z serii #biegnijlublin, w skład których wejdą pięciomilowe biegi dla dorosłych oraz biegi na odległość od jednej czwartej do jednej mili dla dzieci w różnym wieku. Zaplanowano tu również Lubelski Bieg Nieustraszonych, którego dwie edycje odbędą się odpowiednio w kwietniu i wrześniu 2018 roku. To wydarzenie łączy w sobie bieganie i sporty ekstremalne – zadaniem uczestników jest bowiem przebiec aż sześć kilometrów, lecz to nie wszystko! Na trasie ustawione zostaną liczne przeszkody z wykorzystaniem terenów leśnych.

Stadion Arena uczestniczy też w organizacji Biegowego Pikniku Niepodległości, który odbędzie się 5 maja 2018 roku na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie. Bieg ten uczci setną rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj, a zawodnicy będą mieli do pokonania symboliczny dystans 1918 metrów. Arena współorganizuje również I Lubelski Duathlon, podczas którego zawodnicy zmierzą się w dyscyplinach takich jak bieganie i kolarstwo. Ta impreza odbędzie się 23 września 2018 roku.

Bezpieczny powrót z każdej imprezy – tylko Eko Taxi Lublin!

Niezależnie od tego, czy wybieramy się na imprezę do filharmonii w Lublinie, czy do jednego z modnych klubów czy barów, zawsze powinniśmy zadbać o bezpieczny powrót, który z pewnością zapewni nam Eko Taxi Lublin. Ta działająca na terenie naszego miasta firma taksówkarska oferuje nam bez wątpienia jedne z najniższych cen za kursy na terenie Lublina. Podróżując z Eko Taxi nie musimy obawiać się horrendalnie wysokich cen za taksówkę – za kilometr w czasie obowiązywania pierwszej taryfy zapłacimy tu tylko 1,60 zł, a podczas drugiej taryfy cena wzrasta jedynie do 2,40 zł! Możemy więc być pewni, że taksówka nie będzie kosztowała nas więcej niż bilet na koncert czy wstęp do baru, jak niestety często zdarza się to w innych dużych polskich miastach.

Dlaczego warto skorzystać z usług Eko Taxi? Przede wszystkim dlatego, że z łatwością zamówimy przejazd o każdej porze dnia i nocy. Nie musimy więc martwić się, że wydarzenie czy impreza, na którą się wybieramy, kończy się bardzo późno i raczej nie wrócimy już do domu komunikacją miejską. Niestraszne będą nam także chłodne noce czy niesprzyjająca pogoda – taksówka odbierze nas z wybranego przez nas miejsca i odstawi bezpiecznie pod same drzwi domu. Ponadto taksówkę Eko Taxi można zamówić na trzy sposoby – telefonicznie, przez Internet lub dzięki specjalnej aplikacji, którą pobierzemy z oficjalnej strony firmy.

Nieważne więc, czy planujemy spędzić kulturalny wieczór w kinie czy restauracji, czy może skosztować piwa z lokalnych browarów albo czegoś mocniejszego w pubie. Po zakończonej imprezie możemy bez obaw zdać się na kierowców firmy Eko Taxi. Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że w taksówkach Eko Taxi możemy płacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą. Dla pracodawców organizujących imprezy integracyjne interesująca może być również opcja obsługi bezgotówkowej dla firm lub obsługi imprez na terenie miasta. Z firmą Eko Taxi z łatwością zorganizujemy również przejazdy VIP oraz inne zlecenia indywidualne.

Może Cię zainteresować również

 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...