Imprezy studenckie w Lublinie

Imprezy studenckie w Lublinie

Imprezy studenckie w Lublinie są często poszukiwane. Wynika to ze znaczącej ilości uczelni w tym mieście, a co za tym idzie, dużej liczby młodych osób, które się tam uczą. Ten okres łączy się z korzystaniem z uroków życia towarzyskiego, często na większych wydarzeniach czy w ramach korzystania z ofert tutejszych klubów. Z myślą o bezpiecznym dojechaniu na miejsce takiej imprezy oraz o późniejszym powrocie, warto postawić na taksówkę Eko Taxi.

SPIS TREŚCI
Oferta Eko Taxi
Jakie wydarzenia?
Lublinalia
Oferty tutejszych klubów

Jeśli chcesz komfortowo dojechać i wrócić z imprez studenckich w Lublinie, zamów taksówkę Eko Taxi

Imprezy studenckie w Lublinie odbywają się w różnych częściach miasta, więc zazwyczaj trzeba na nie jakoś dojechać. Podczas takich wydarzeń zwykle chcesz wypić piwo czy drinka, więc nie ma mowy o transporcie własnym samochodem. Można skorzystać z komunikacji miejskiej, choć będzie ona niespecjalnie komfortowa i nie do końca bezpieczna, szczególnie przy nocnych powrotach. Jeśli liczysz na wygodę i bezpieczeństwo, wybierz ofertę Eko Taxi.

Nasza oferta

Jesteśmy sprawdzoną firmą taksówkarską, która proponuje atrakcyjne ceny, przystępne także dla młodych studiujących osób, które być może jeszcze nie zarabiają. Z tego względu studenci chętnie korzystają z naszych usług, ponieważ jest to rozwiązanie gwarantujące komfortowy transport, bez nadmiernego obciążania swojego miesięcznego budżetu. W tym przypadku warto dojechać z nami na taką imprezę, a później z niej wrócić. Zwłaszcza, że powrót następuje zwykle w godzinach nocnych, gdy większość osób woli jednak unikać kluczenia po ulicach czy korzystania z nocnych linii autobusowych, w których przytrafić się może różne, nie zawsze pożądane towarzystwo. Poza klasyczną taksówką, w Eko Taxi możesz zamówić VAN dla 5-6 osób, który będzie świetnym pomysłem dla grupy młodych osób wybierających się wspólnie na imprezę. Studentów zachęcamy do korzystania z naszej oferty również przy innych okazjach na przykład, gdy chcesz szybko i wygodnie dojechać na spotkanie na mieście czy nawet na uczelnię. Osobom mieszkającym na co dzień w Lublinie mogą się przydać nasze usługi dodatkowe, takie jak przewóz przesyłek czy zakupy na telefon. Taksówkami Eko Taxi można też podróżować ze zwierzętami. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, a wkrótce odpowiemy i wyjaśnimy wszelkie niejasności.

Impreza w klubie

Jakie imprezy studenckie odbywają się w Lublinie?

Imprezy studenckie w Lublinie mogą przyjmować różny charakter. Studenci tutejszych uczelni mogą monitorować wydarzenia organizowane przez społeczności poszczególnych uniwersytetów. W tym roku już wkrótce odbędzie się do tego unikalne, zbiorcze wydarzenie uczelniane na dużą skalę. Przez cały rok nie brakuje do tego imprez klubowych, które sprawdzają się doskonale z myślą o weekendowej rozrywce.

Tegoroczne Lublinalia

Organizacje studenckie i władze poszczególnych uczelni przyzwyczaiły swoich studentów do organizacji cyklicznych większych wydarzeń, podczas których odbywają się różne koncerty. W tym roku po raz pierwszy w historii Lublina, doszło w tym zakresie do połączenia sił w celu zorganizowania wspólnej imprezy zatytułowanej Lublinalia 2023. Doskonale wpisuje się to w trwający program Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023. Organizatorami są samorządy podmiotów zrzeszonych w Związku Uczelni Lubelskich, czyli przedstawiciele Politechniki Lubelskiej, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Przyrodniczego. W ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej odbędzie się szereg wydarzeń pobocznych i towarzyszących, natomiast główna część wydarzenia jest zaplanowana w dniach 18-21 maja. Przez te cztery dni zaplanowano cykl koncertów, w ramach których ogłoszono już występy takich gwiazd jak: The Dumplings, Baranowski, Wieniawa, Zalia czy Young Igi. Warto dodać, że Lublinalia 2023 są wydarzeniem całkowicie nieodpłatnym. Koncerty odbędą się na terenach zielonych głównego sponsora, czyli browaru Perła, przy ul. Bernardyńskiej. Wydarzenia wspiera Centrum Kultury w Lublinie.

Zabawa w klubach

Lublinalia 2023 będą z pewnością niesamowitym wydarzeniem, ale Lublin ma wiele do zaoferowania przez cały rok. Chętnie skorzystają z tego studenci chcący się rozerwać w weekendy, po kilku dniach zajęć i – w wielu przypadkach – również pracy. Na studenckiej mapie tego miasta wyróżnia się kilka klubów, które są szczególnie dobrze dopasowane swoją ofertą właśnie dla studentów. Oznacza to wspaniałą muzykę i imprezy do białego rana, a do tego przystępne ceny czy specjalne oferty dla studentów, które pozwolą im się rozerwać bez ponoszenia nadmiernych kosztów. Kultowym miejscem jest z pewnością Klub Studencki Kazik ulokowany na terenie Kampusu Politechniki Lubelskiej. Dużą popularnością cieszą się również koncerty organizowane w klubie Serce Lublin. Entuzjaści klubowej zabawy z pewnością odnajdą się doskonale w takich miejscach, jak El Cubano Lublin czy klub Dom Kultury Lublin. Miłośnikom piwa spodoba się koncepcja odwiedzenia „Wielokranu” z dużym wyborem kraftowych piw rzemieślniczych.

Imprezy studenckie w Lublinie są organizowane w tutejszych klubach w zasadzie w każdy weekend. Do tego cyklicznie odbywają się specjalne wydarzenia pod patronatem poszczególnych uczelni, które w tym roku połączyły siły. W związku z tym już wkrótce odbędzie się wielka kilkudniowa zabawa z koncertami w ramach Lublinaliów 2023. Jeśli wybierasz się na takie imprezy i chcesz sobie zapewnić komfortowy oraz bezpieczny dojazd i powrót, zamów taksówki Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Zimowe półkolonie w LublinieZimowe półkolonie w Lublinie
  Zimowe półkolonie w Lublinie są wspaniałym rozwiązaniem dla rodziców, którzy zastanawiają się, jak zaplanować ferie dla swoich pociech. Jest to bardzo atrakcyjna opcja nie tylko dla samych dzieci, ale i dla dorosłych. Mogą oni bowiem skorzystać na tym, że maluchy znajdą się pod profesjonalną opieką i bez problemu zająć się codziennymi obowiązkami. Dostępne są różne oferty w obiektach zlokalizowanych w wielu częściach miasta. Do wszystkich miejsc dziecko może dojechać bezpiecznie taksówką Eko Taxi.
 • Taksówka dla seniora w LublinieTaksówka dla seniora w Lublinie
  Taksówka dla seniora w Lublinie to środek transportu, który pomoże osobom starszym w komfortowym dotarciu w wybrane miejsca. Mogą to być przewozy do obiektów, takich jak urzędy czy placówki medyczne, ale i w jakiekolwiek inne lokalizacje, choćby z myślą o spotkaniach towarzyskich. Taka opcja sprawdza się doskonale dla osób, które nie bardzo mogą już prowadzić własny samochód, a chcą podróżować wygodniej niż komunikacją miejską. Zachęcamy do wybrania przy tym usług Eko Taxi.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Imprezy studenckie w LublinieImprezy studenckie w Lublinie
  Imprezy studenckie w Lublinie są często poszukiwane. ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Półkolonie w LubliniePółkolonie w Lublinie
  Półkolonie w Lublinie dają rodzicom możliwość ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Taxi w Lublinie do obsługi imprezTaxi w Lublinie do obsługi imprez
  Taxi w Lublinie do obsługi imprez będzie bardzo ...
 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko TaxiJarmark bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko Taxi
  Jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie to jedna z ...
 • Jak dojechać na lotnisko w Lublinie?Jak dojechać na lotnisko w Lublinie?
  Jak dojechać na lotnisko w Lublinie? Tutejszy port lotniczy oferuje kilka rozwiązań w tym zakresie, więc warto rozważyć ich zalety i wady, aby dokonać optymalnego wyboru. Wiele zależy również od sytuacji samego podróżującego. Taksówka będzie zawsze dobrym wyborem, zapewniając odpowiedni komfort podróży. Zachęcamy do wybrania tej od Eko Taxi.
 • Dojazd na lotnisko w ŚwidnikuDojazd na lotnisko w Świdniku
  Dojazd na lotnisko w Świdniku obejmuje kilka możliwości - od prywatnych, po publiczne środki transportu. Mają one swoje zalety, ale i wady, zwłaszcza gdy mowa o transporcie na planowany o konkretnej godzinie lot. Wiele argumentów przemawia za wybraniem taksówki, szczególnie takiej od firmy z atrakcyjną ofertą cenową. Jeśli jesteś zainteresowany takim wariantem, skorzystaj z kursów od Eko Taxi.
 • Przewoźnicy na lotnisko w LubliniePrzewoźnicy na lotnisko w Lublinie
  Przewoźnicy na lotnisko w Lublinie obsługują każdego ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Starówka w LublinieStarówka w Lublinie
  Starówka w Lublinie zalicza się do wyjątkowo pięknych ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...