Imprezy studenckie w Lublinie

Imprezy studenckie w Lublinie

Imprezy studenckie w Lublinie są często poszukiwane. Wynika to ze znaczącej ilości uczelni w tym mieście, a co za tym idzie, dużej liczby młodych osób, które się tam uczą. Ten okres łączy się z korzystaniem z uroków życia towarzyskiego, często na większych wydarzeniach czy w ramach korzystania z ofert tutejszych klubów. Z myślą o bezpiecznym dojechaniu na miejsce takiej imprezy oraz o późniejszym powrocie, warto postawić na taksówkę Eko Taxi.

SPIS TREŚCI
Oferta Eko Taxi
Jakie wydarzenia?
Lublinalia
Oferty tutejszych klubów

Jeśli chcesz komfortowo dojechać i wrócić z imprez studenckich w Lublinie, zamów taksówkę Eko Taxi

Imprezy studenckie w Lublinie odbywają się w różnych częściach miasta, więc zazwyczaj trzeba na nie jakoś dojechać. Podczas takich wydarzeń zwykle chcesz wypić piwo czy drinka, więc nie ma mowy o transporcie własnym samochodem. Można skorzystać z komunikacji miejskiej, choć będzie ona niespecjalnie komfortowa i nie do końca bezpieczna, szczególnie przy nocnych powrotach. Jeśli liczysz na wygodę i bezpieczeństwo, wybierz ofertę Eko Taxi.

Nasza oferta

Jesteśmy sprawdzoną firmą taksówkarską, która proponuje atrakcyjne ceny, przystępne także dla młodych studiujących osób, które być może jeszcze nie zarabiają. Z tego względu studenci chętnie korzystają z naszych usług, ponieważ jest to rozwiązanie gwarantujące komfortowy transport, bez nadmiernego obciążania swojego miesięcznego budżetu. W tym przypadku warto dojechać z nami na taką imprezę, a później z niej wrócić. Zwłaszcza, że powrót następuje zwykle w godzinach nocnych, gdy większość osób woli jednak unikać kluczenia po ulicach czy korzystania z nocnych linii autobusowych, w których przytrafić się może różne, nie zawsze pożądane towarzystwo. Poza klasyczną taksówką, w Eko Taxi możesz zamówić VAN dla 5-6 osób, który będzie świetnym pomysłem dla grupy młodych osób wybierających się wspólnie na imprezę. Studentów zachęcamy do korzystania z naszej oferty również przy innych okazjach na przykład, gdy chcesz szybko i wygodnie dojechać na spotkanie na mieście czy nawet na uczelnię. Osobom mieszkającym na co dzień w Lublinie mogą się przydać nasze usługi dodatkowe, takie jak przewóz przesyłek czy zakupy na telefon. Taksówkami Eko Taxi można też podróżować ze zwierzętami. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami, a wkrótce odpowiemy i wyjaśnimy wszelkie niejasności.

Impreza w klubie

Jakie imprezy studenckie odbywają się w Lublinie?

Imprezy studenckie w Lublinie mogą przyjmować różny charakter. Studenci tutejszych uczelni mogą monitorować wydarzenia organizowane przez społeczności poszczególnych uniwersytetów. W tym roku już wkrótce odbędzie się do tego unikalne, zbiorcze wydarzenie uczelniane na dużą skalę. Przez cały rok nie brakuje do tego imprez klubowych, które sprawdzają się doskonale z myślą o weekendowej rozrywce.

Tegoroczne Lublinalia

Organizacje studenckie i władze poszczególnych uczelni przyzwyczaiły swoich studentów do organizacji cyklicznych większych wydarzeń, podczas których odbywają się różne koncerty. W tym roku po raz pierwszy w historii Lublina, doszło w tym zakresie do połączenia sił w celu zorganizowania wspólnej imprezy zatytułowanej Lublinalia 2023. Doskonale wpisuje się to w trwający program Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023. Organizatorami są samorządy podmiotów zrzeszonych w Związku Uczelni Lubelskich, czyli przedstawiciele Politechniki Lubelskiej, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Przyrodniczego. W ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej odbędzie się szereg wydarzeń pobocznych i towarzyszących, natomiast główna część wydarzenia jest zaplanowana w dniach 18-21 maja. Przez te cztery dni zaplanowano cykl koncertów, w ramach których ogłoszono już występy takich gwiazd jak: The Dumplings, Baranowski, Wieniawa, Zalia czy Young Igi. Warto dodać, że Lublinalia 2023 są wydarzeniem całkowicie nieodpłatnym. Koncerty odbędą się na terenach zielonych głównego sponsora, czyli browaru Perła, przy ul. Bernardyńskiej. Wydarzenia wspiera Centrum Kultury w Lublinie.

Zabawa w klubach

Lublinalia 2023 będą z pewnością niesamowitym wydarzeniem, ale Lublin ma wiele do zaoferowania przez cały rok. Chętnie skorzystają z tego studenci chcący się rozerwać w weekendy, po kilku dniach zajęć i – w wielu przypadkach – również pracy. Na studenckiej mapie tego miasta wyróżnia się kilka klubów, które są szczególnie dobrze dopasowane swoją ofertą właśnie dla studentów. Oznacza to wspaniałą muzykę i imprezy do białego rana, a do tego przystępne ceny czy specjalne oferty dla studentów, które pozwolą im się rozerwać bez ponoszenia nadmiernych kosztów. Kultowym miejscem jest z pewnością Klub Studencki Kazik ulokowany na terenie Kampusu Politechniki Lubelskiej. Dużą popularnością cieszą się również koncerty organizowane w klubie Serce Lublin. Entuzjaści klubowej zabawy z pewnością odnajdą się doskonale w takich miejscach, jak El Cubano Lublin czy klub Dom Kultury Lublin. Miłośnikom piwa spodoba się koncepcja odwiedzenia „Wielokranu” z dużym wyborem kraftowych piw rzemieślniczych.

Imprezy studenckie w Lublinie są organizowane w tutejszych klubach w zasadzie w każdy weekend. Do tego cyklicznie odbywają się specjalne wydarzenia pod patronatem poszczególnych uczelni, które w tym roku połączyły siły. W związku z tym już wkrótce odbędzie się wielka kilkudniowa zabawa z koncertami w ramach Lublinaliów 2023. Jeśli wybierasz się na takie imprezy i chcesz sobie zapewnić komfortowy oraz bezpieczny dojazd i powrót, zamów taksówki Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko TaxiJarmark bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko Taxi
  Jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie to jedna z ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Dzieci w taksówce z Eko Taxi LublinDzieci w taksówce z Eko Taxi Lublin
  Przewóz dzieci w taksówce nie wiąże się z takimi ...
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Półkolonie w LubliniePółkolonie w Lublinie
  Półkolonie w Lublinie dają rodzicom możliwość ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...