Jak zamówić taxi w Lublinie?

Jak zamówić taxi w Lublinie?

Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.

Spis treści
Jak to zrobić szybko i łatwo?
Jak działać w przypadku kursów z Eko Taxi?
Telefonicznie lub przez aplikację
Udogodnienia
Ceny
Nasza oferta

Jak zamówić taxi w Lublinie bezproblemowo i komfortowo?

Zastanawiasz się jak zamówić taxi w Lublinie w wygodny sposób i unikając łapania pojazdu na ulicy? Rozsądnie będzie znaleźć numer do korporacji taxi i zamówić kurs telefonicznie, a niektóre firmy oferują dostęp do aplikacji mobilnej, co także jest bardzo dogodne. W przypadku rozmowy z dyspozytorem należy oczywiście zachować się z szacunkiem, a druga strona na pewno będzie uprzejma. Kluczowe jest natomiast to, żeby podawać dokładne informacje odnośnie planowanego przejazdu, co pozwoli uniknąć potem jakichkolwiek nieporozumień. Na etapie zamawiania można również zdefiniować ewentualne specjalne potrzeby, związane z większym pojazdem czy choćby wstawieniem do auta fotelika dla dziecka.

Jakie są możliwości?

Na pewno minęły już czasy, gdy trzeba było stać na ulicy i liczyć na szczęście, że uda się natrafić na jadącą i wolną akurat taksówkę. Obecnie zdecydowana większość kursów jest zamawiana z wyprzedzeniem, co jest komfortowe, gdyż nie trzeba się obawiać długiego oczekiwania na przejazd. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest zamówienie kursu telefonicznie. Aktualnie tym bardziej nie sprawia to problemu, gdyż nawet nie znając numeru na taxi, wystarczy wpisać „taxi Lublin” w wyszukiwarce Google i od razu pojawi się cały szereg numerów do korporacji taksówkarskich. Część z nich, tak jak Eko Taxi, oferuje także dedykowaną aplikację mobilną. Jest to bardzo wygodne, szczególnie dla osób regularnie podróżujących taxi. Nie trzeba się wtedy przejmować ewentualną utratą numeru czy koniecznością czekania, aż dyspozytor odbierze telefon. Poprzez kilka kliknięć można zamówić przejazd, a do tego w aplikacjach dostępnych jest kilka dodatkowych opcji, a czasem można i liczyć na preferencyjne warunki.

Jak należy się zachować?

Przy kontakcie z dyspozytorem oczywiście powinno się zachować odpowiednią kulturę, rozmawiając w uprzejmy i spokojny sposób. Przede wszystkim trzeba jednak pamiętać o tym, żeby przy zamawianiu – czy to telefonicznym, czy też przez aplikację – być precyzyjnym w określeniu miejsca z którego chce się wyruszać i adresu pod który chce się dotrzeć. Pozwala to uniknąć wszelkich nieporozumień pomiędzy klientem i kierowcą. W ten sposób można wskazać dokładne miejsce, w które ma podjechać taksówka, co bywa cenne choćby w sytuacji, gdy wyrusza się z miejsca zamieszkania, do którego trudno jest bezpośrednio podjechać.

Specjalne wymagania

Na etapie zamawiania bardzo ważne jest określenie ewentualnych specjalnych potrzeb dotyczących kursów. Większość klientów bazuje na standardowym przejeździe autem osobowym i wtedy nie trzeba oczywiście nic klarować, lecz część osób potrzebuje większych pojazdów czy konkretnych udogodnień, takich jak choćby fotelik dla dziecka, z którym chce się podróżować. W kontekście samych aut w wielu korporacjach można poprosić o pojazdy dedykowane przejazdom z bagażem czy po prostu o większej pojemności jeżeli chodzi o liczbę pasażerów. Warto mieć jednak na uwadze, że wszelkie tego typu sprawy trzeba zgłaszać z wyprzedzeniem, na etapie zamawiania, a wtedy na pewno podjedzie auto dopasowane do takich potrzeb.

Jak zamówić taxi w Lublinie z Eko Taxi?

Jak zamówić taxi w Lublinie z Eko Taxi? Proponujemy klasyczny wariant telefoniczny, ale zachęcamy i do korzystania z naszej aplikacji mobilnej. Z myślą o komforcie naszych klientów uruchomiliśmy nawet dodatkową opcję aranżowania kursów bez udziału dyspozytora, na bazie najczęściej wybieranych adresów. Proponujemy atrakcyjne ceny, a przy zamówieniach z aplikacji obowiązują do tego pomniejszone taryfy. Poza standardowymi kursami proponujemy też mniej typowe dla taxi usługi, jak przewóz przesyłek czy dostarczenie zakupów.

Telefonicznie lub przez aplikację

Nasze taksówki możesz oczywiście zamówić standardowo telefonicznie, dzwoniąc pod numer podany na stronie. Eko Taxi proponuje jednak również aplikację mobilną, która jest bardzo komfortowa, gdyż szybko ustawisz tam wszystkie parametry, a potem masz na dodatek podgląd na to jakie auto po Ciebie przyjedzie i gdzie się aktualnie znajduje. Polecamy zatem pobranie aplikacji Eko Taxi w Google Play lub App Store.

Znak taxi

Ułatwienia dla klientów

Dla klientów Eko Taxi uruchomiliśmy dodatkową opcję, a mianowicie system IVR, dzięki któremu można zamawiać taksówki samodzielnie, bez udziału dyspozytora. W przypadku kursów na stałe adresy, system wczytuje trzy najczęściej używane i pozostaje wybrać jeden z nich oraz określić za ile ma podjechać taksówka (może być najszybciej już za 15-30 minut). Od razu zyskujesz też informację o tym jakie auto podjedzie, a w razie jakichkolwiek wątpliwości w każdej chwili można się połączyć z dyspozytorem. U niego można również zrezygnować z tej opcji, jeżeli z jakiegoś powodu nie będzie ona odpowiednia akurat dla Ciebie. To jednak spore ułatwienie, szczególnie przy zamawianiu taxi w godzinach szczytu.

Jakie obowiązują stawki?

Eko Taxi ma bardzo atrakcyjną ofertę cenową, gdyż opłata początkowa wynosi u nas 7,95 zł, a następnie za każdy kilometr zapłacisz od 1,60 zł do 4,20 zł, zależnie od taryfy. Przy kursach zamawianych z aplikacji wprowadziliśmy pomniejszone taryfy i zlecenia na terenie miasta są liczone zawsze po 1,60 zł/km, także w noce, niedziele i święta. W przypadku tras poza miastem są one liczone zawsze według trzeciej taryfy, a zatem po 2,80 zł/km. Ustawiając adres początkowy i końcowy zobaczysz cenę gwarantowaną za dany kurs, którą zapłacisz, jeżeli nie dojdzie do zmiany trasy – w takim przypadku obowiązują niskie ceny naliczane według taksometru. Te promocyjne stawki dotyczą tylko zamówień poprzez aplikację mobilną Eko Taxi.

Nasza oferta

W Eko Taxi dysponujemy szeroką flotą pojazdów, zatem poza klasycznymi autami osobowymi, możesz zamówić taxi kombi, bagażowe czy VAN. Umożliwiamy kursy z fotelikiem dla dziecka, a także przewożenie zwierząt – małych w transporterze lub na kolanach za darmo, a większych za dopłatą w wysokości 7 zł. Proponujemy też szereg usług dodatkowych, od holowania czy odprowadzenia auta, przez przewóz przesyłek, po zakupy na terenie Lublina.

Najdogodniejszymi sposobami na zamówienie taksówki w Lublinie jest zrobienie tego telefonicznie lub z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. W taki sposób możesz zaaranżować przejazd Eko Taxi, przy korzystnych cenach i z możliwością zaplanowania specjalnych kursów różnego rodzaju pojazdami. Zachęcamy zatem do wybrania naszej oferty.

Może Cię zainteresować również

 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Telefon na taxi w LublinieTelefon na taxi w Lublinie
  Telefon na taxi w Lublinie pozwala w każdej chwili zamówić tego typu usługi, jeśli akurat okażą się one potrzebne. To tradycyjne rozwiązanie wciąż jest preferowane przez wiele osób, gdyż jest opcją pewną i sprawdzoną. Rzecz jasna wcześniej pozostaje jeszcze wybór odpowiedniej firmy, aby sprostała ona konkretnym oczekiwaniom. Zachęcamy do zapisania sobie zatem kontaktu do Eko Taxi.
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Dojazd na lotnisko z LublinaDojazd na lotnisko z Lublina
  Dojazd na lotnisko z Lublina jest dość komfortowy, co wynika również z położenia tutejszego portu. Ten znajduje się niedaleko miasta, więc można tam dotrzeć stosunkowo szybko. Istnieją przy tym różne rozwiązania transportowe, które mają swoje zalety, ale i wady. Jeśli chcesz wygodnie i szybko pokonać taką trasę, najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Zachęcamy do zdecydowania się na tę od Eko Taxi.
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Półkolonie w LubliniePółkolonie w Lublinie
  Półkolonie w Lublinie dają rodzicom możliwość ...
 • Taxi z Lublina do PuławTaxi z Lublina do Puław
  Taxi z Lublina do Puław to kurs, który możesz zamówić w naszej firmie taksówkarskiej Eko Taxi. Z takiej trasy mogą skorzystać m.in. mieszkańcy, którzy chcą odwiedzić to miasto czy nawet turyści eksplorujący szerzej atrakcje całego regionu. Jest to wyprawa na trochę dłuższej trasie niż standardowe przejazdy taksówkami, w związku z czym warto postawić na usługi sprawdzonej korporacji, takiej jak nasza.
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Przewoźnicy na lotnisko w LubliniePrzewoźnicy na lotnisko w Lublinie
  Przewoźnicy na lotnisko w Lublinie obsługują każdego ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Przewóz dzieci taksówką w LubliniePrzewóz dzieci taksówką w Lublinie
  Przewóz dzieci taksówką w Lublinie to temat dla wielu osób wrażliwy, bo chodzi w końcu o bezpieczeństwo najmłodszych. Eko Taxi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, dostosowując swoją ofertę do ich potrzeb. Dzięki temu bez problemu obsługujemy też mniejszych klientów, bez względu na to czy jako rodzic jedziesz razem z nimi, czy ma to być usługa polegająca na przewozie samych dzieci. Sprawdź, jak możemy pomóc.
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...
 • Starówka w LublinieStarówka w Lublinie
  Starówka w Lublinie zalicza się do wyjątkowo pięknych ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Imprezy studenckie w LublinieImprezy studenckie w Lublinie
  Imprezy studenckie w Lublinie są często poszukiwane. ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?
  Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Trudno o ...
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.