Jak zamówić taxi w Lublinie?

Jak zamówić taxi w Lublinie?

Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.

Spis treści
Jak to zrobić szybko i łatwo?
Jak działać w przypadku kursów z Eko Taxi?
Telefonicznie lub przez aplikację
Udogodnienia
Ceny
Nasza oferta

Jak zamówić taxi w Lublinie bezproblemowo i komfortowo?

Zastanawiasz się jak zamówić taxi w Lublinie w wygodny sposób i unikając łapania pojazdu na ulicy? Rozsądnie będzie znaleźć numer do korporacji taxi i zamówić kurs telefonicznie, a niektóre firmy oferują dostęp do aplikacji mobilnej, co także jest bardzo dogodne. W przypadku rozmowy z dyspozytorem należy oczywiście zachować się z szacunkiem, a druga strona na pewno będzie uprzejma. Kluczowe jest natomiast to, żeby podawać dokładne informacje odnośnie planowanego przejazdu, co pozwoli uniknąć potem jakichkolwiek nieporozumień. Na etapie zamawiania można również zdefiniować ewentualne specjalne potrzeby, związane z większym pojazdem czy choćby wstawieniem do auta fotelika dla dziecka.

Jakie są możliwości?

Na pewno minęły już czasy, gdy trzeba było stać na ulicy i liczyć na szczęście, że uda się natrafić na jadącą i wolną akurat taksówkę. Obecnie zdecydowana większość kursów jest zamawiana z wyprzedzeniem, co jest komfortowe, gdyż nie trzeba się obawiać długiego oczekiwania na przejazd. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest zamówienie kursu telefonicznie. Aktualnie tym bardziej nie sprawia to problemu, gdyż nawet nie znając numeru na taxi, wystarczy wpisać „taxi Lublin” w wyszukiwarce Google i od razu pojawi się cały szereg numerów do korporacji taksówkarskich. Część z nich, tak jak Eko Taxi, oferuje także dedykowaną aplikację mobilną. Jest to bardzo wygodne, szczególnie dla osób regularnie podróżujących taxi. Nie trzeba się wtedy przejmować ewentualną utratą numeru czy koniecznością czekania, aż dyspozytor odbierze telefon. Poprzez kilka kliknięć można zamówić przejazd, a do tego w aplikacjach dostępnych jest kilka dodatkowych opcji, a czasem można i liczyć na preferencyjne warunki.

Jak należy się zachować?

Przy kontakcie z dyspozytorem oczywiście powinno się zachować odpowiednią kulturę, rozmawiając w uprzejmy i spokojny sposób. Przede wszystkim trzeba jednak pamiętać o tym, żeby przy zamawianiu – czy to telefonicznym, czy też przez aplikację – być precyzyjnym w określeniu miejsca z którego chce się wyruszać i adresu pod który chce się dotrzeć. Pozwala to uniknąć wszelkich nieporozumień pomiędzy klientem i kierowcą. W ten sposób można wskazać dokładne miejsce, w które ma podjechać taksówka, co bywa cenne choćby w sytuacji, gdy wyrusza się z miejsca zamieszkania, do którego trudno jest bezpośrednio podjechać.

Specjalne wymagania

Na etapie zamawiania bardzo ważne jest określenie ewentualnych specjalnych potrzeb dotyczących kursów. Większość klientów bazuje na standardowym przejeździe autem osobowym i wtedy nie trzeba oczywiście nic klarować, lecz część osób potrzebuje większych pojazdów czy konkretnych udogodnień, takich jak choćby fotelik dla dziecka, z którym chce się podróżować. W kontekście samych aut w wielu korporacjach można poprosić o pojazdy dedykowane przejazdom z bagażem czy po prostu o większej pojemności jeżeli chodzi o liczbę pasażerów. Warto mieć jednak na uwadze, że wszelkie tego typu sprawy trzeba zgłaszać z wyprzedzeniem, na etapie zamawiania, a wtedy na pewno podjedzie auto dopasowane do takich potrzeb.

Jak zamówić taxi w Lublinie z Eko Taxi?

Jak zamówić taxi w Lublinie z Eko Taxi? Proponujemy klasyczny wariant telefoniczny, ale zachęcamy i do korzystania z naszej aplikacji mobilnej. Z myślą o komforcie naszych klientów uruchomiliśmy nawet dodatkową opcję aranżowania kursów bez udziału dyspozytora, na bazie najczęściej wybieranych adresów. Proponujemy atrakcyjne ceny, a przy zamówieniach z aplikacji obowiązują do tego pomniejszone taryfy. Poza standardowymi kursami proponujemy też mniej typowe dla taxi usługi, jak przewóz przesyłek czy dostarczenie zakupów.

Telefonicznie lub przez aplikację

Nasze taksówki możesz oczywiście zamówić standardowo telefonicznie, dzwoniąc pod numer podany na stronie. Eko Taxi proponuje jednak również aplikację mobilną, która jest bardzo komfortowa, gdyż szybko ustawisz tam wszystkie parametry, a potem masz na dodatek podgląd na to jakie auto po Ciebie przyjedzie i gdzie się aktualnie znajduje. Polecamy zatem pobranie aplikacji Eko Taxi w Google Play lub App Store.

Znak taxi

Ułatwienia dla klientów

Dla klientów Eko Taxi uruchomiliśmy dodatkową opcję, a mianowicie system IVR, dzięki któremu można zamawiać taksówki samodzielnie, bez udziału dyspozytora. W przypadku kursów na stałe adresy, system wczytuje trzy najczęściej używane i pozostaje wybrać jeden z nich oraz określić za ile ma podjechać taksówka (może być najszybciej już za 15-30 minut). Od razu zyskujesz też informację o tym jakie auto podjedzie, a w razie jakichkolwiek wątpliwości w każdej chwili można się połączyć z dyspozytorem. U niego można również zrezygnować z tej opcji, jeżeli z jakiegoś powodu nie będzie ona odpowiednia akurat dla Ciebie. To jednak spore ułatwienie, szczególnie przy zamawianiu taxi w godzinach szczytu.

Jakie obowiązują stawki?

Eko Taxi ma bardzo atrakcyjną ofertę cenową, gdyż opłata początkowa wynosi u nas 7,95 zł, a następnie za każdy kilometr zapłacisz od 1,60 zł do 4,20 zł, zależnie od taryfy. Przy kursach zamawianych z aplikacji wprowadziliśmy pomniejszone taryfy i zlecenia na terenie miasta są liczone zawsze po 1,60 zł/km, także w noce, niedziele i święta. W przypadku tras poza miastem są one liczone zawsze według trzeciej taryfy, a zatem po 2,80 zł/km. Ustawiając adres początkowy i końcowy zobaczysz cenę gwarantowaną za dany kurs, którą zapłacisz, jeżeli nie dojdzie do zmiany trasy – w takim przypadku obowiązują niskie ceny naliczane według taksometru. Te promocyjne stawki dotyczą tylko zamówień poprzez aplikację mobilną Eko Taxi.

Nasza oferta

W Eko Taxi dysponujemy szeroką flotą pojazdów, zatem poza klasycznymi autami osobowymi, możesz zamówić taxi kombi, bagażowe czy VAN. Umożliwiamy kursy z fotelikiem dla dziecka, a także przewożenie zwierząt – małych w transporterze lub na kolanach za darmo, a większych za dopłatą w wysokości 7 zł. Proponujemy też szereg usług dodatkowych, od holowania czy odprowadzenia auta, przez przewóz przesyłek, po zakupy na terenie Lublina.

Najdogodniejszymi sposobami na zamówienie taksówki w Lublinie jest zrobienie tego telefonicznie lub z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. W taki sposób możesz zaaranżować przejazd Eko Taxi, przy korzystnych cenach i z możliwością zaplanowania specjalnych kursów różnego rodzaju pojazdami. Zachęcamy zatem do wybrania naszej oferty.

Może Cię zainteresować również