Jak zamówić taxi w Lublinie?

Jak zamówić taxi w Lublinie?

Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.

Spis treści
Jak to zrobić szybko i łatwo?
Jak działać w przypadku kursów z Eko Taxi?
Telefonicznie lub przez aplikację
Udogodnienia
Ceny
Nasza oferta

Jak zamówić taxi w Lublinie bezproblemowo i komfortowo?

Zastanawiasz się jak zamówić taxi w Lublinie w wygodny sposób i unikając łapania pojazdu na ulicy? Rozsądnie będzie znaleźć numer do korporacji taxi i zamówić kurs telefonicznie, a niektóre firmy oferują dostęp do aplikacji mobilnej, co także jest bardzo dogodne. W przypadku rozmowy z dyspozytorem należy oczywiście zachować się z szacunkiem, a druga strona na pewno będzie uprzejma. Kluczowe jest natomiast to, żeby podawać dokładne informacje odnośnie planowanego przejazdu, co pozwoli uniknąć potem jakichkolwiek nieporozumień. Na etapie zamawiania można również zdefiniować ewentualne specjalne potrzeby, związane z większym pojazdem czy choćby wstawieniem do auta fotelika dla dziecka.

Jakie są możliwości?

Na pewno minęły już czasy, gdy trzeba było stać na ulicy i liczyć na szczęście, że uda się natrafić na jadącą i wolną akurat taksówkę. Obecnie zdecydowana większość kursów jest zamawiana z wyprzedzeniem, co jest komfortowe, gdyż nie trzeba się obawiać długiego oczekiwania na przejazd. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest zamówienie kursu telefonicznie. Aktualnie tym bardziej nie sprawia to problemu, gdyż nawet nie znając numeru na taxi, wystarczy wpisać „taxi Lublin” w wyszukiwarce Google i od razu pojawi się cały szereg numerów do korporacji taksówkarskich. Część z nich, tak jak Eko Taxi, oferuje także dedykowaną aplikację mobilną. Jest to bardzo wygodne, szczególnie dla osób regularnie podróżujących taxi. Nie trzeba się wtedy przejmować ewentualną utratą numeru czy koniecznością czekania, aż dyspozytor odbierze telefon. Poprzez kilka kliknięć można zamówić przejazd, a do tego w aplikacjach dostępnych jest kilka dodatkowych opcji, a czasem można i liczyć na preferencyjne warunki.

Jak należy się zachować?

Przy kontakcie z dyspozytorem oczywiście powinno się zachować odpowiednią kulturę, rozmawiając w uprzejmy i spokojny sposób. Przede wszystkim trzeba jednak pamiętać o tym, żeby przy zamawianiu – czy to telefonicznym, czy też przez aplikację – być precyzyjnym w określeniu miejsca z którego chce się wyruszać i adresu pod który chce się dotrzeć. Pozwala to uniknąć wszelkich nieporozumień pomiędzy klientem i kierowcą. W ten sposób można wskazać dokładne miejsce, w które ma podjechać taksówka, co bywa cenne choćby w sytuacji, gdy wyrusza się z miejsca zamieszkania, do którego trudno jest bezpośrednio podjechać.

Specjalne wymagania

Na etapie zamawiania bardzo ważne jest określenie ewentualnych specjalnych potrzeb dotyczących kursów. Większość klientów bazuje na standardowym przejeździe autem osobowym i wtedy nie trzeba oczywiście nic klarować, lecz część osób potrzebuje większych pojazdów czy konkretnych udogodnień, takich jak choćby fotelik dla dziecka, z którym chce się podróżować. W kontekście samych aut w wielu korporacjach można poprosić o pojazdy dedykowane przejazdom z bagażem czy po prostu o większej pojemności jeżeli chodzi o liczbę pasażerów. Warto mieć jednak na uwadze, że wszelkie tego typu sprawy trzeba zgłaszać z wyprzedzeniem, na etapie zamawiania, a wtedy na pewno podjedzie auto dopasowane do takich potrzeb.

Jak zamówić taxi w Lublinie z Eko Taxi?

Jak zamówić taxi w Lublinie z Eko Taxi? Proponujemy klasyczny wariant telefoniczny, ale zachęcamy i do korzystania z naszej aplikacji mobilnej. Z myślą o komforcie naszych klientów uruchomiliśmy nawet dodatkową opcję aranżowania kursów bez udziału dyspozytora, na bazie najczęściej wybieranych adresów. Proponujemy atrakcyjne ceny, a przy zamówieniach z aplikacji obowiązują do tego pomniejszone taryfy. Poza standardowymi kursami proponujemy też mniej typowe dla taxi usługi, jak przewóz przesyłek czy dostarczenie zakupów.

Telefonicznie lub przez aplikację

Nasze taksówki możesz oczywiście zamówić standardowo telefonicznie, dzwoniąc pod numer podany na stronie. Eko Taxi proponuje jednak również aplikację mobilną, która jest bardzo komfortowa, gdyż szybko ustawisz tam wszystkie parametry, a potem masz na dodatek podgląd na to jakie auto po Ciebie przyjedzie i gdzie się aktualnie znajduje. Polecamy zatem pobranie aplikacji Eko Taxi w Google Play lub App Store.

Znak taxi

Ułatwienia dla klientów

Dla klientów Eko Taxi uruchomiliśmy dodatkową opcję, a mianowicie system IVR, dzięki któremu można zamawiać taksówki samodzielnie, bez udziału dyspozytora. W przypadku kursów na stałe adresy, system wczytuje trzy najczęściej używane i pozostaje wybrać jeden z nich oraz określić za ile ma podjechać taksówka (może być najszybciej już za 15-30 minut). Od razu zyskujesz też informację o tym jakie auto podjedzie, a w razie jakichkolwiek wątpliwości w każdej chwili można się połączyć z dyspozytorem. U niego można również zrezygnować z tej opcji, jeżeli z jakiegoś powodu nie będzie ona odpowiednia akurat dla Ciebie. To jednak spore ułatwienie, szczególnie przy zamawianiu taxi w godzinach szczytu.

Jakie obowiązują stawki?

Eko Taxi ma bardzo atrakcyjną ofertę cenową, gdyż opłata początkowa wynosi u nas 7,95 zł, a następnie za każdy kilometr zapłacisz od 1,60 zł do 4,20 zł, zależnie od taryfy. Przy kursach zamawianych z aplikacji wprowadziliśmy pomniejszone taryfy i zlecenia na terenie miasta są liczone zawsze po 1,60 zł/km, także w noce, niedziele i święta. W przypadku tras poza miastem są one liczone zawsze według trzeciej taryfy, a zatem po 2,80 zł/km. Ustawiając adres początkowy i końcowy zobaczysz cenę gwarantowaną za dany kurs, którą zapłacisz, jeżeli nie dojdzie do zmiany trasy – w takim przypadku obowiązują niskie ceny naliczane według taksometru. Te promocyjne stawki dotyczą tylko zamówień poprzez aplikację mobilną Eko Taxi.

Nasza oferta

W Eko Taxi dysponujemy szeroką flotą pojazdów, zatem poza klasycznymi autami osobowymi, możesz zamówić taxi kombi, bagażowe czy VAN. Umożliwiamy kursy z fotelikiem dla dziecka, a także przewożenie zwierząt – małych w transporterze lub na kolanach za darmo, a większych za dopłatą w wysokości 7 zł. Proponujemy też szereg usług dodatkowych, od holowania czy odprowadzenia auta, przez przewóz przesyłek, po zakupy na terenie Lublina.

Najdogodniejszymi sposobami na zamówienie taksówki w Lublinie jest zrobienie tego telefonicznie lub z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. W taki sposób możesz zaaranżować przejazd Eko Taxi, przy korzystnych cenach i z możliwością zaplanowania specjalnych kursów różnego rodzaju pojazdami. Zachęcamy zatem do wybrania naszej oferty.

Może Cię zainteresować również

 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lubinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...