Jedzenie na dowóz w Lublinie

Jedzenie na dowóz w Lublinie

Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.

Spis treści
Jak zamówić ulubione dania z dostawą?
W restauracji
Przez firmę zajmującą się dostawami
Z Eko Taxi
Nasza oferta
Standardowe kursy
Korzyści z zamawiania przez aplikację
Inne usługi

Jak zamówić jedzenie na dowóz w Lublinie?

Jedzenie na dowóz w Lublinie oferuje część restauracji, szczególnie z daniami typu fast-food. Są one wtedy rozwożone przez kierowców zatrudnionych przez dany lokal. Nie wszystkie punkty proponują jednak takie usługi, gdyż często posiłki są wydawane na wynos, lecz trzeba je odebrać na miejscu, a nie każdy ma na to czas i ochotę. Pomocne okazują się firmy zajmujące się dostawami jedzenia z różnych lokalizacji, choć należy się liczyć z tym, iż obsługują one tylko te punkty gastronomiczne, z którymi uda im się nawiązać współpracę. Mniej typową, ale bardzo korzystną opcją, jest skorzystanie z usług Eko Taxi. Nasi kierowcy mogą podjechać w wybrane miejsce i przywieźć zamówione dania do domu, mieszkania czy biura.

Bezpośrednio przez restaurację

W pierwszym kroku warto oczywiście sprawdzić czy sama restauracja nie oferuje dowozów. Szczególnie w obecnych czasach większość punktów gastronomicznych wydaje posiłki na wynos, lecz niestety trzeba się liczyć z tym, że wiele z nich nie zatrudnia kierowców, więc posiłki trzeba odebrać samemu na miejscu. Dotyczy to szczególnie placówek oferujących standardowe dania obiadowe czy śniadaniowe. Nieco inaczej jest to w przypadku pizzerii czy lokali z ofertą typu fast-food, gdzie bardzo często można liczyć na bezpośrednią dostawę, gdyż jest to w zasadzie podstawa funkcjonowania takich miejsc. Jeśli planujesz taki wybór to sprawdź zatem czy restauracja sama proponuje dowóz. Można to sprawdzić na stronie internetowej firmy czy jej profilach na portalach społecznościowych.

Firmy zajmujące się dostawami

Bardzo duża liczba restauracji nie decyduje się na zatrudnianie kierowców i samodzielne dostarczanie posiłków. Przez długi okres czasu było to problemem dla klientów, lecz lukę na rynku zaczęły wypełniać z czasem firmy, które nie zajmują się przygotowywaniem dań, tylko są nastawione na same dostawy. Jednym ze znanych przykładów jest choćby Pyszne.pl, którego śladem podąża jednak i wielu innych pośredników o takim profilu działalności. To godna rozważenia opcja, choć mankamentem jest fakt, iż takie podmioty oferują dowóz tylko z określonych restauracji, z którymi współpracują. W związku z tym wciąż może pojawić się problem, gdyż w Lublinie działają i bardzo dobre restauracje, które nie oferują dostawy, a do tego nie nawiązały kooperacji z żadnym z takich pośredników.

Z pomocą Eko Taxi

Przy takiej potrzebie zamówienie taksówki nie jest zapewne pierwszą myślą, która przychodzi Ci do głowy. W przypadku Eko Taxi możesz się jednak zdecydować na skorzystanie z naszej pomocy i w takim zakresie. Nasza korporacja oferuje różne usługi dodatkowe, a wśród nich znajdziesz możliwość poproszenia jednego z naszych kierowców o to, żeby podjechał do jakiejś restauracji, odebrał jedzenie i zawiózł je od razu pod wyznaczony adres – do miejsca zamieszkania czy pracy. To świetne rozwiązanie, gdy masz ochotę na posiłek ze swojej ulubionej knajpki, która nie oferuje dostaw. Teraz nie musisz rezygnować z takiej przyjemności, gdyż zamówienie może przywieźć kierowca Eko Taxi.

Co jeszcze, poza dowozem jedzenia w Lublinie, ma do zaoferowania Eko Taxi?

Dowóz jedzenia w Lublinie to oczywiście tylko jedna z dodatkowych usług w Eko Taxi. Podstawą naszej oferty są klasyczne przejazdy taksówkami, które oferujemy w bardzo korzystnych cenach. Zachęcamy do korzystania z aplikacji, gdzie zamówisz kursy w wygodny sposób i na jeszcze lepszych warunkach. Oprócz tego nasi kierowcy mogą pomóc w innych sprawach, takich jak przewiezienie przesyłek czy nawet zrobienie i dostarczenie zakupów ze sklepów.

Tanie i komfortowe przejazdy

Naszymi taksówkami możesz się oczywiście poruszać po mieście, gdy nie chcesz skorzystać z własnego samochodu czy środków publicznych. Proponujemy bardzo korzystne stawki, od 1,60 zł do 4,20 zł za kilometr, zależnie od taryfy, do czego doliczana jest opłata początkowa w wysokości 7,95 zł. To naprawdę atrakcyjne ceny, w zamian za podróż w towarzystwie uprzejmych i doskonale znających miasto kierowców. Poza autami osobowymi proponujemy przejazdy większymi pojazdami kombi lub bagażowymi, a dla grup świetnym rozwiązaniem są pojazdy typu VAN (5-6 osób). Z myślą o stałych klientach uruchomiliśmy opcję zamawiania naszych taksówek z wykorzystaniem systemu IVR. Odbywa się to samodzielnie, bez dyspozytora, a system wczytuje trzy najczęściej wybierane przez daną osobę adresy. Po określeniu pod który z nich chcesz się udać, ustalisz jeszcze za ile ma przyjechać taksówka. Przy okazji od razu widzisz informację jaki samochód po Ciebie przyjedzie. To bardzo komfortowe i znacząco przyspiesza także proces zamawiania taxi, szczególnie w mocno obleganych godzinach, gdy nie musisz czekać na to, aż dodzwonisz się do dyspozytora. Osoby, którym nie spodoba się ta dodatkowa usługa, mogą z niej zrezygnować w rozmowie z dyspozytorem.

Dostawca jedzenia realizuje zamówienie

Okazje w aplikacji

Poza dzwonieniem po nasze taksówki, polecamy korzystanie z naszej aplikacji mobilnej. To bardzo wygodne, gdyż znajdziesz tam informację o tym jakie auto jedzie i w którym miejscu się znajduje, a w aplikacji możesz też dodać kartę płatniczą i płacić bezgotówkowo za przejazdy. Za skorzystaniem z tej opcji przemawia również fakt, że przy kursach zamawianych z aplikacji wprowadziliśmy pomniejszone taryfy, więc w Lublinie zapłacisz zawsze 1,6 zł/km, a poza miastem 2,80 zł/km. Obowiązuje to i przy zleceniach w noce, niedziele czy dni świąteczne. W aplikacji dostępna jest cena gwarantowana, którą zapłacisz jeżeli ustawisz adres początkowy i końcowy, następnie nie zmieniając trasy i nie robiąc przystanków. W przypadku ewentualnych zmian cena ustalana jest zgodnie z taksometrem, lecz wciąż po niskich cenach.

Przewóz przesyłek, a może zakupy na telefon?

W Eko Taxi jesteśmy otwarci na nieszablonowe jak na standardy korporacji taxi rozwiązania. Poza przejazdami czy wspomnianymi dowozami jedzenia, możesz skorzystać z innych usług w naszej ofercie. To choćby przewóz zwierząt, dowiezienie przesyłek czy zakupy na terenie Lublina. Szczególnie ta ostatnia usługa cieszy się dużym uznaniem klientów. Nasi kierowcy mogą zrobić za Ciebie zakupy i dostarczyć je do miejsca zamieszkania.

Jedzenie na dowóz w Lublinie daje możliwość próbowania restauracyjnych posiłków w domowym zaciszu. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy lub są obsługiwane przez specjalizujące się w tym firmy. Polecamy zatem wybranie Eko Taxi, gdyż poza klasycznymi przejazdami, proponujemy szereg innych usług, w tym możliwość dowiezienia jedzenia z ulubionej restauracji.

Może Cię zainteresować również

 • Taksówka w sylwestra w LublinieTaksówka w sylwestra w Lublinie
  Taksówka w sylwestra w Lublinie jest często poszukiwana, ponieważ tej nocy pod wieloma względami jest to najlepszy środek transportu. Tego dnia niewiele osób decyduje się na jazdę własnym samochodem lub może liczyć na podwiezienie przez kogoś z rodziny lub znajomego. Sprawdzone taxi będzie nie tylko komfortowe, ale i bezpieczne, oferując zweryfikowane usługi. Jeśli takich szukasz, sprawdź ofertę Eko Taxi.
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Kurs taxi w LublinieKurs taxi w Lublinie
  Kurs taxi w Lublinie jest wygodnym rozwiązaniem w zakresie transportu jako alternatywa dla własnego samochodu i komunikacji miejskiej. W tym celu najlepiej wybrać sprawdzoną firmę, która oferuje wysoką jakość usług, a do tego atrakcyjne ceny. Dzięki temu możesz podróżować po mieście wygodnie, a jednocześnie na korzystnych warunkach finansowych. Jeśli liczysz na takie rozwiązanie, skorzystaj z oferty Eko Taxi.
 • Karaoke w LublinieKaraoke w Lublinie
  Karaoke w Lublinie jest ciekawym pomysłem dla osób, które szykują się do wieczornego wyjścia na miasto ze znajomymi. Takie imprezy tematyczne są obecnie bardzo popularne i często organizowane w różnego rodzaju barach czy klubach, szczególnie w weekendy. Jeśli wybierasz się na takie wydarzenie, dobrym pomysłem będzie dojechać na miejsce taksówką i później wrócić do domu w ten sam sposób. Zachęcamy do wybrania przy tym kursów realizowanych przez Eko Taxi.
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Dojazd na lotnisko z LublinaDojazd na lotnisko z Lublina
  Dojazd na lotnisko z Lublina jest dość komfortowy, co wynika również z położenia tutejszego portu. Ten znajduje się niedaleko miasta, więc można tam dotrzeć stosunkowo szybko. Istnieją przy tym różne rozwiązania transportowe, które mają swoje zalety, ale i wady. Jeśli chcesz wygodnie i szybko pokonać taką trasę, najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Zachęcamy do zdecydowania się na tę od Eko Taxi.
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Romantyczna kolacja w LublinieRomantyczna kolacja w Lublinie
  Romantyczna kolacja w Lublinie to doskonały pomysł na uczczenie jakichś wyjątkowych okazji lub po prostu, gdy chcesz zrobić przyjemność swojej drugiej połówce. Dobrym rozwiązaniem jest wybranie się do klimatycznej restauracji, co pozwoli przy okazji uniknąć obowiązków związanych z przygotowaniem posiłku samemu. Do wybranego miejsca najlepiej będzie pojechać taksówką i zdecydować się na ten środek transportu również przy powrocie. Polecamy wybranie przejazdu z Eko Taxi.
 • Taksówka dla seniora w LublinieTaksówka dla seniora w Lublinie
  Taksówka dla seniora w Lublinie to środek transportu, który pomoże osobom starszym w komfortowym dotarciu w wybrane miejsca. Mogą to być przewozy do obiektów, takich jak urzędy czy placówki medyczne, ale i w jakiekolwiek inne lokalizacje, choćby z myślą o spotkaniach towarzyskich. Taka opcja sprawdza się doskonale dla osób, które nie bardzo mogą już prowadzić własny samochód, a chcą podróżować wygodniej niż komunikacją miejską. Zachęcamy do wybrania przy tym usług Eko Taxi.
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Usługi taksówkarskie w LublinieUsługi taksówkarskie w Lublinie
  Usługi taksówkarskie w Lublinie to dość rozbudowany rynek, co przekłada się na atrakcyjność poszczególnych ofert. Osoby wybierające taksówki chcą mieć pewność, że pojadą nimi szybko i bezpiecznie, ale przy tym bez nadwyrężania swojego codziennego budżetu. Z tego względu warto dobrze przemyśleć swój wybór. Jeśli chcesz się cieszyć sprawdzoną ofertą taxi, skorzystaj z Eko Taxi.
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Jarmark świąteczny w LublinieJarmark świąteczny w Lublinie
  Jarmark świąteczny w Lublinie jest bardzo wyczekiwanym wydarzeniem. Odwiedzają go mieszkańcy, ale często również turyści, którzy wybierają się tu w grudniu zarówno, by zwiedzić miasto, jak i w celu doświadczenia typowo bożonarodzeniowego klimatu, który panuje w tym mieście. Zwykle jarmark jest zorganizowany na Starym Mieście, w związku z czym dojazd własnym samochodem nie jest najlepszym pomysłem. Zamiast tego warto skorzystać z jednej z taksówek od Eko Taxi.
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...