Jedzenie na dowóz w Lublinie

Jedzenie na dowóz w Lublinie

Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.

Spis treści
Jak zamówić ulubione dania z dostawą?
W restauracji
Przez firmę zajmującą się dostawami
Z Eko Taxi
Nasza oferta
Standardowe kursy
Korzyści z zamawiania przez aplikację
Inne usługi

Jak zamówić jedzenie na dowóz w Lublinie?

Jedzenie na dowóz w Lublinie oferuje część restauracji, szczególnie z daniami typu fast-food. Są one wtedy rozwożone przez kierowców zatrudnionych przez dany lokal. Nie wszystkie punkty proponują jednak takie usługi, gdyż często posiłki są wydawane na wynos, lecz trzeba je odebrać na miejscu, a nie każdy ma na to czas i ochotę. Pomocne okazują się firmy zajmujące się dostawami jedzenia z różnych lokalizacji, choć należy się liczyć z tym, iż obsługują one tylko te punkty gastronomiczne, z którymi uda im się nawiązać współpracę. Mniej typową, ale bardzo korzystną opcją, jest skorzystanie z usług Eko Taxi. Nasi kierowcy mogą podjechać w wybrane miejsce i przywieźć zamówione dania do domu, mieszkania czy biura.

Bezpośrednio przez restaurację

W pierwszym kroku warto oczywiście sprawdzić czy sama restauracja nie oferuje dowozów. Szczególnie w obecnych czasach większość punktów gastronomicznych wydaje posiłki na wynos, lecz niestety trzeba się liczyć z tym, że wiele z nich nie zatrudnia kierowców, więc posiłki trzeba odebrać samemu na miejscu. Dotyczy to szczególnie placówek oferujących standardowe dania obiadowe czy śniadaniowe. Nieco inaczej jest to w przypadku pizzerii czy lokali z ofertą typu fast-food, gdzie bardzo często można liczyć na bezpośrednią dostawę, gdyż jest to w zasadzie podstawa funkcjonowania takich miejsc. Jeśli planujesz taki wybór to sprawdź zatem czy restauracja sama proponuje dowóz. Można to sprawdzić na stronie internetowej firmy czy jej profilach na portalach społecznościowych.

Firmy zajmujące się dostawami

Bardzo duża liczba restauracji nie decyduje się na zatrudnianie kierowców i samodzielne dostarczanie posiłków. Przez długi okres czasu było to problemem dla klientów, lecz lukę na rynku zaczęły wypełniać z czasem firmy, które nie zajmują się przygotowywaniem dań, tylko są nastawione na same dostawy. Jednym ze znanych przykładów jest choćby Pyszne.pl, którego śladem podąża jednak i wielu innych pośredników o takim profilu działalności. To godna rozważenia opcja, choć mankamentem jest fakt, iż takie podmioty oferują dowóz tylko z określonych restauracji, z którymi współpracują. W związku z tym wciąż może pojawić się problem, gdyż w Lublinie działają i bardzo dobre restauracje, które nie oferują dostawy, a do tego nie nawiązały kooperacji z żadnym z takich pośredników.

Z pomocą Eko Taxi

Przy takiej potrzebie zamówienie taksówki nie jest zapewne pierwszą myślą, która przychodzi Ci do głowy. W przypadku Eko Taxi możesz się jednak zdecydować na skorzystanie z naszej pomocy i w takim zakresie. Nasza korporacja oferuje różne usługi dodatkowe, a wśród nich znajdziesz możliwość poproszenia jednego z naszych kierowców o to, żeby podjechał do jakiejś restauracji, odebrał jedzenie i zawiózł je od razu pod wyznaczony adres – do miejsca zamieszkania czy pracy. To świetne rozwiązanie, gdy masz ochotę na posiłek ze swojej ulubionej knajpki, która nie oferuje dostaw. Teraz nie musisz rezygnować z takiej przyjemności, gdyż zamówienie może przywieźć kierowca Eko Taxi.

Co jeszcze, poza dowozem jedzenia w Lublinie, ma do zaoferowania Eko Taxi?

Dowóz jedzenia w Lublinie to oczywiście tylko jedna z dodatkowych usług w Eko Taxi. Podstawą naszej oferty są klasyczne przejazdy taksówkami, które oferujemy w bardzo korzystnych cenach. Zachęcamy do korzystania z aplikacji, gdzie zamówisz kursy w wygodny sposób i na jeszcze lepszych warunkach. Oprócz tego nasi kierowcy mogą pomóc w innych sprawach, takich jak przewiezienie przesyłek czy nawet zrobienie i dostarczenie zakupów ze sklepów.

Tanie i komfortowe przejazdy

Naszymi taksówkami możesz się oczywiście poruszać po mieście, gdy nie chcesz skorzystać z własnego samochodu czy środków publicznych. Proponujemy bardzo korzystne stawki, od 1,60 zł do 4,20 zł za kilometr, zależnie od taryfy, do czego doliczana jest opłata początkowa w wysokości 7,95 zł. To naprawdę atrakcyjne ceny, w zamian za podróż w towarzystwie uprzejmych i doskonale znających miasto kierowców. Poza autami osobowymi proponujemy przejazdy większymi pojazdami kombi lub bagażowymi, a dla grup świetnym rozwiązaniem są pojazdy typu VAN (5-6 osób). Z myślą o stałych klientach uruchomiliśmy opcję zamawiania naszych taksówek z wykorzystaniem systemu IVR. Odbywa się to samodzielnie, bez dyspozytora, a system wczytuje trzy najczęściej wybierane przez daną osobę adresy. Po określeniu pod który z nich chcesz się udać, ustalisz jeszcze za ile ma przyjechać taksówka. Przy okazji od razu widzisz informację jaki samochód po Ciebie przyjedzie. To bardzo komfortowe i znacząco przyspiesza także proces zamawiania taxi, szczególnie w mocno obleganych godzinach, gdy nie musisz czekać na to, aż dodzwonisz się do dyspozytora. Osoby, którym nie spodoba się ta dodatkowa usługa, mogą z niej zrezygnować w rozmowie z dyspozytorem.

Dostawca jedzenia realizuje zamówienie

Okazje w aplikacji

Poza dzwonieniem po nasze taksówki, polecamy korzystanie z naszej aplikacji mobilnej. To bardzo wygodne, gdyż znajdziesz tam informację o tym jakie auto jedzie i w którym miejscu się znajduje, a w aplikacji możesz też dodać kartę płatniczą i płacić bezgotówkowo za przejazdy. Za skorzystaniem z tej opcji przemawia również fakt, że przy kursach zamawianych z aplikacji wprowadziliśmy pomniejszone taryfy, więc w Lublinie zapłacisz zawsze 1,6 zł/km, a poza miastem 2,80 zł/km. Obowiązuje to i przy zleceniach w noce, niedziele czy dni świąteczne. W aplikacji dostępna jest cena gwarantowana, którą zapłacisz jeżeli ustawisz adres początkowy i końcowy, następnie nie zmieniając trasy i nie robiąc przystanków. W przypadku ewentualnych zmian cena ustalana jest zgodnie z taksometrem, lecz wciąż po niskich cenach.

Przewóz przesyłek, a może zakupy na telefon?

W Eko Taxi jesteśmy otwarci na nieszablonowe jak na standardy korporacji taxi rozwiązania. Poza przejazdami czy wspomnianymi dowozami jedzenia, możesz skorzystać z innych usług w naszej ofercie. To choćby przewóz zwierząt, dowiezienie przesyłek czy zakupy na terenie Lublina. Szczególnie ta ostatnia usługa cieszy się dużym uznaniem klientów. Nasi kierowcy mogą zrobić za Ciebie zakupy i dostarczyć je do miejsca zamieszkania.

Jedzenie na dowóz w Lublinie daje możliwość próbowania restauracyjnych posiłków w domowym zaciszu. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy lub są obsługiwane przez specjalizujące się w tym firmy. Polecamy zatem wybranie Eko Taxi, gdyż poza klasycznymi przejazdami, proponujemy szereg innych usług, w tym możliwość dowiezienia jedzenia z ulubionej restauracji.

Może Cię zainteresować również