Jedzenie na dowóz w Lublinie

Jedzenie na dowóz w Lublinie

Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.

Spis treści
Jak zamówić ulubione dania z dostawą?
W restauracji
Przez firmę zajmującą się dostawami
Z Eko Taxi
Nasza oferta
Standardowe kursy
Korzyści z zamawiania przez aplikację
Inne usługi

Jak zamówić jedzenie na dowóz w Lublinie?

Jedzenie na dowóz w Lublinie oferuje część restauracji, szczególnie z daniami typu fast-food. Są one wtedy rozwożone przez kierowców zatrudnionych przez dany lokal. Nie wszystkie punkty proponują jednak takie usługi, gdyż często posiłki są wydawane na wynos, lecz trzeba je odebrać na miejscu, a nie każdy ma na to czas i ochotę. Pomocne okazują się firmy zajmujące się dostawami jedzenia z różnych lokalizacji, choć należy się liczyć z tym, iż obsługują one tylko te punkty gastronomiczne, z którymi uda im się nawiązać współpracę. Mniej typową, ale bardzo korzystną opcją, jest skorzystanie z usług Eko Taxi. Nasi kierowcy mogą podjechać w wybrane miejsce i przywieźć zamówione dania do domu, mieszkania czy biura.

Bezpośrednio przez restaurację

W pierwszym kroku warto oczywiście sprawdzić czy sama restauracja nie oferuje dowozów. Szczególnie w obecnych czasach większość punktów gastronomicznych wydaje posiłki na wynos, lecz niestety trzeba się liczyć z tym, że wiele z nich nie zatrudnia kierowców, więc posiłki trzeba odebrać samemu na miejscu. Dotyczy to szczególnie placówek oferujących standardowe dania obiadowe czy śniadaniowe. Nieco inaczej jest to w przypadku pizzerii czy lokali z ofertą typu fast-food, gdzie bardzo często można liczyć na bezpośrednią dostawę, gdyż jest to w zasadzie podstawa funkcjonowania takich miejsc. Jeśli planujesz taki wybór to sprawdź zatem czy restauracja sama proponuje dowóz. Można to sprawdzić na stronie internetowej firmy czy jej profilach na portalach społecznościowych.

Firmy zajmujące się dostawami

Bardzo duża liczba restauracji nie decyduje się na zatrudnianie kierowców i samodzielne dostarczanie posiłków. Przez długi okres czasu było to problemem dla klientów, lecz lukę na rynku zaczęły wypełniać z czasem firmy, które nie zajmują się przygotowywaniem dań, tylko są nastawione na same dostawy. Jednym ze znanych przykładów jest choćby Pyszne.pl, którego śladem podąża jednak i wielu innych pośredników o takim profilu działalności. To godna rozważenia opcja, choć mankamentem jest fakt, iż takie podmioty oferują dowóz tylko z określonych restauracji, z którymi współpracują. W związku z tym wciąż może pojawić się problem, gdyż w Lublinie działają i bardzo dobre restauracje, które nie oferują dostawy, a do tego nie nawiązały kooperacji z żadnym z takich pośredników.

Z pomocą Eko Taxi

Przy takiej potrzebie zamówienie taksówki nie jest zapewne pierwszą myślą, która przychodzi Ci do głowy. W przypadku Eko Taxi możesz się jednak zdecydować na skorzystanie z naszej pomocy i w takim zakresie. Nasza korporacja oferuje różne usługi dodatkowe, a wśród nich znajdziesz możliwość poproszenia jednego z naszych kierowców o to, żeby podjechał do jakiejś restauracji, odebrał jedzenie i zawiózł je od razu pod wyznaczony adres – do miejsca zamieszkania czy pracy. To świetne rozwiązanie, gdy masz ochotę na posiłek ze swojej ulubionej knajpki, która nie oferuje dostaw. Teraz nie musisz rezygnować z takiej przyjemności, gdyż zamówienie może przywieźć kierowca Eko Taxi.

Co jeszcze, poza dowozem jedzenia w Lublinie, ma do zaoferowania Eko Taxi?

Dowóz jedzenia w Lublinie to oczywiście tylko jedna z dodatkowych usług w Eko Taxi. Podstawą naszej oferty są klasyczne przejazdy taksówkami, które oferujemy w bardzo korzystnych cenach. Zachęcamy do korzystania z aplikacji, gdzie zamówisz kursy w wygodny sposób i na jeszcze lepszych warunkach. Oprócz tego nasi kierowcy mogą pomóc w innych sprawach, takich jak przewiezienie przesyłek czy nawet zrobienie i dostarczenie zakupów ze sklepów.

Tanie i komfortowe przejazdy

Naszymi taksówkami możesz się oczywiście poruszać po mieście, gdy nie chcesz skorzystać z własnego samochodu czy środków publicznych. Proponujemy bardzo korzystne stawki, od 1,60 zł do 4,20 zł za kilometr, zależnie od taryfy, do czego doliczana jest opłata początkowa w wysokości 7,95 zł. To naprawdę atrakcyjne ceny, w zamian za podróż w towarzystwie uprzejmych i doskonale znających miasto kierowców. Poza autami osobowymi proponujemy przejazdy większymi pojazdami kombi lub bagażowymi, a dla grup świetnym rozwiązaniem są pojazdy typu VAN (5-6 osób). Z myślą o stałych klientach uruchomiliśmy opcję zamawiania naszych taksówek z wykorzystaniem systemu IVR. Odbywa się to samodzielnie, bez dyspozytora, a system wczytuje trzy najczęściej wybierane przez daną osobę adresy. Po określeniu pod który z nich chcesz się udać, ustalisz jeszcze za ile ma przyjechać taksówka. Przy okazji od razu widzisz informację jaki samochód po Ciebie przyjedzie. To bardzo komfortowe i znacząco przyspiesza także proces zamawiania taxi, szczególnie w mocno obleganych godzinach, gdy nie musisz czekać na to, aż dodzwonisz się do dyspozytora. Osoby, którym nie spodoba się ta dodatkowa usługa, mogą z niej zrezygnować w rozmowie z dyspozytorem.

Dostawca jedzenia realizuje zamówienie

Okazje w aplikacji

Poza dzwonieniem po nasze taksówki, polecamy korzystanie z naszej aplikacji mobilnej. To bardzo wygodne, gdyż znajdziesz tam informację o tym jakie auto jedzie i w którym miejscu się znajduje, a w aplikacji możesz też dodać kartę płatniczą i płacić bezgotówkowo za przejazdy. Za skorzystaniem z tej opcji przemawia również fakt, że przy kursach zamawianych z aplikacji wprowadziliśmy pomniejszone taryfy, więc w Lublinie zapłacisz zawsze 1,6 zł/km, a poza miastem 2,80 zł/km. Obowiązuje to i przy zleceniach w noce, niedziele czy dni świąteczne. W aplikacji dostępna jest cena gwarantowana, którą zapłacisz jeżeli ustawisz adres początkowy i końcowy, następnie nie zmieniając trasy i nie robiąc przystanków. W przypadku ewentualnych zmian cena ustalana jest zgodnie z taksometrem, lecz wciąż po niskich cenach.

Przewóz przesyłek, a może zakupy na telefon?

W Eko Taxi jesteśmy otwarci na nieszablonowe jak na standardy korporacji taxi rozwiązania. Poza przejazdami czy wspomnianymi dowozami jedzenia, możesz skorzystać z innych usług w naszej ofercie. To choćby przewóz zwierząt, dowiezienie przesyłek czy zakupy na terenie Lublina. Szczególnie ta ostatnia usługa cieszy się dużym uznaniem klientów. Nasi kierowcy mogą zrobić za Ciebie zakupy i dostarczyć je do miejsca zamieszkania.

Jedzenie na dowóz w Lublinie daje możliwość próbowania restauracyjnych posiłków w domowym zaciszu. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy lub są obsługiwane przez specjalizujące się w tym firmy. Polecamy zatem wybranie Eko Taxi, gdyż poza klasycznymi przejazdami, proponujemy szereg innych usług, w tym możliwość dowiezienia jedzenia z ulubionej restauracji.

Może Cię zainteresować również

 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.