Jedzenie na dowóz w Lublinie

Jedzenie na dowóz w Lublinie

Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.

Spis treści
Jak zamówić ulubione dania z dostawą?
W restauracji
Przez firmę zajmującą się dostawami
Z Eko Taxi
Nasza oferta
Standardowe kursy
Korzyści z zamawiania przez aplikację
Inne usługi

Jak zamówić jedzenie na dowóz w Lublinie?

Jedzenie na dowóz w Lublinie oferuje część restauracji, szczególnie z daniami typu fast-food. Są one wtedy rozwożone przez kierowców zatrudnionych przez dany lokal. Nie wszystkie punkty proponują jednak takie usługi, gdyż często posiłki są wydawane na wynos, lecz trzeba je odebrać na miejscu, a nie każdy ma na to czas i ochotę. Pomocne okazują się firmy zajmujące się dostawami jedzenia z różnych lokalizacji, choć należy się liczyć z tym, iż obsługują one tylko te punkty gastronomiczne, z którymi uda im się nawiązać współpracę. Mniej typową, ale bardzo korzystną opcją, jest skorzystanie z usług Eko Taxi. Nasi kierowcy mogą podjechać w wybrane miejsce i przywieźć zamówione dania do domu, mieszkania czy biura.

Bezpośrednio przez restaurację

W pierwszym kroku warto oczywiście sprawdzić czy sama restauracja nie oferuje dowozów. Szczególnie w obecnych czasach większość punktów gastronomicznych wydaje posiłki na wynos, lecz niestety trzeba się liczyć z tym, że wiele z nich nie zatrudnia kierowców, więc posiłki trzeba odebrać samemu na miejscu. Dotyczy to szczególnie placówek oferujących standardowe dania obiadowe czy śniadaniowe. Nieco inaczej jest to w przypadku pizzerii czy lokali z ofertą typu fast-food, gdzie bardzo często można liczyć na bezpośrednią dostawę, gdyż jest to w zasadzie podstawa funkcjonowania takich miejsc. Jeśli planujesz taki wybór to sprawdź zatem czy restauracja sama proponuje dowóz. Można to sprawdzić na stronie internetowej firmy czy jej profilach na portalach społecznościowych.

Firmy zajmujące się dostawami

Bardzo duża liczba restauracji nie decyduje się na zatrudnianie kierowców i samodzielne dostarczanie posiłków. Przez długi okres czasu było to problemem dla klientów, lecz lukę na rynku zaczęły wypełniać z czasem firmy, które nie zajmują się przygotowywaniem dań, tylko są nastawione na same dostawy. Jednym ze znanych przykładów jest choćby Pyszne.pl, którego śladem podąża jednak i wielu innych pośredników o takim profilu działalności. To godna rozważenia opcja, choć mankamentem jest fakt, iż takie podmioty oferują dowóz tylko z określonych restauracji, z którymi współpracują. W związku z tym wciąż może pojawić się problem, gdyż w Lublinie działają i bardzo dobre restauracje, które nie oferują dostawy, a do tego nie nawiązały kooperacji z żadnym z takich pośredników.

Z pomocą Eko Taxi

Przy takiej potrzebie zamówienie taksówki nie jest zapewne pierwszą myślą, która przychodzi Ci do głowy. W przypadku Eko Taxi możesz się jednak zdecydować na skorzystanie z naszej pomocy i w takim zakresie. Nasza korporacja oferuje różne usługi dodatkowe, a wśród nich znajdziesz możliwość poproszenia jednego z naszych kierowców o to, żeby podjechał do jakiejś restauracji, odebrał jedzenie i zawiózł je od razu pod wyznaczony adres – do miejsca zamieszkania czy pracy. To świetne rozwiązanie, gdy masz ochotę na posiłek ze swojej ulubionej knajpki, która nie oferuje dostaw. Teraz nie musisz rezygnować z takiej przyjemności, gdyż zamówienie może przywieźć kierowca Eko Taxi.

Co jeszcze, poza dowozem jedzenia w Lublinie, ma do zaoferowania Eko Taxi?

Dowóz jedzenia w Lublinie to oczywiście tylko jedna z dodatkowych usług w Eko Taxi. Podstawą naszej oferty są klasyczne przejazdy taksówkami, które oferujemy w bardzo korzystnych cenach. Zachęcamy do korzystania z aplikacji, gdzie zamówisz kursy w wygodny sposób i na jeszcze lepszych warunkach. Oprócz tego nasi kierowcy mogą pomóc w innych sprawach, takich jak przewiezienie przesyłek czy nawet zrobienie i dostarczenie zakupów ze sklepów.

Tanie i komfortowe przejazdy

Naszymi taksówkami możesz się oczywiście poruszać po mieście, gdy nie chcesz skorzystać z własnego samochodu czy środków publicznych. Proponujemy bardzo korzystne stawki, od 1,60 zł do 4,20 zł za kilometr, zależnie od taryfy, do czego doliczana jest opłata początkowa w wysokości 7,95 zł. To naprawdę atrakcyjne ceny, w zamian za podróż w towarzystwie uprzejmych i doskonale znających miasto kierowców. Poza autami osobowymi proponujemy przejazdy większymi pojazdami kombi lub bagażowymi, a dla grup świetnym rozwiązaniem są pojazdy typu VAN (5-6 osób). Z myślą o stałych klientach uruchomiliśmy opcję zamawiania naszych taksówek z wykorzystaniem systemu IVR. Odbywa się to samodzielnie, bez dyspozytora, a system wczytuje trzy najczęściej wybierane przez daną osobę adresy. Po określeniu pod który z nich chcesz się udać, ustalisz jeszcze za ile ma przyjechać taksówka. Przy okazji od razu widzisz informację jaki samochód po Ciebie przyjedzie. To bardzo komfortowe i znacząco przyspiesza także proces zamawiania taxi, szczególnie w mocno obleganych godzinach, gdy nie musisz czekać na to, aż dodzwonisz się do dyspozytora. Osoby, którym nie spodoba się ta dodatkowa usługa, mogą z niej zrezygnować w rozmowie z dyspozytorem.

Dostawca jedzenia realizuje zamówienie

Okazje w aplikacji

Poza dzwonieniem po nasze taksówki, polecamy korzystanie z naszej aplikacji mobilnej. To bardzo wygodne, gdyż znajdziesz tam informację o tym jakie auto jedzie i w którym miejscu się znajduje, a w aplikacji możesz też dodać kartę płatniczą i płacić bezgotówkowo za przejazdy. Za skorzystaniem z tej opcji przemawia również fakt, że przy kursach zamawianych z aplikacji wprowadziliśmy pomniejszone taryfy, więc w Lublinie zapłacisz zawsze 1,6 zł/km, a poza miastem 2,80 zł/km. Obowiązuje to i przy zleceniach w noce, niedziele czy dni świąteczne. W aplikacji dostępna jest cena gwarantowana, którą zapłacisz jeżeli ustawisz adres początkowy i końcowy, następnie nie zmieniając trasy i nie robiąc przystanków. W przypadku ewentualnych zmian cena ustalana jest zgodnie z taksometrem, lecz wciąż po niskich cenach.

Przewóz przesyłek, a może zakupy na telefon?

W Eko Taxi jesteśmy otwarci na nieszablonowe jak na standardy korporacji taxi rozwiązania. Poza przejazdami czy wspomnianymi dowozami jedzenia, możesz skorzystać z innych usług w naszej ofercie. To choćby przewóz zwierząt, dowiezienie przesyłek czy zakupy na terenie Lublina. Szczególnie ta ostatnia usługa cieszy się dużym uznaniem klientów. Nasi kierowcy mogą zrobić za Ciebie zakupy i dostarczyć je do miejsca zamieszkania.

Jedzenie na dowóz w Lublinie daje możliwość próbowania restauracyjnych posiłków w domowym zaciszu. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy lub są obsługiwane przez specjalizujące się w tym firmy. Polecamy zatem wybranie Eko Taxi, gdyż poza klasycznymi przejazdami, proponujemy szereg innych usług, w tym możliwość dowiezienia jedzenia z ulubionej restauracji.

Może Cię zainteresować również

 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lubinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...