Park rozrywki w Lublinie

Park rozrywki w Lublinie

Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.

Spis treści
Które miejsca w tym rejonie są godne polecenia?
Wybrane punkty w mieście i okolicy
Co jeszcze rozważyć?
Udaj się na miejsce z Eko Taxi
Komfort dojechania na miejsce taksówką
Kursy z Eko Taxi
Inne elementy naszej oferty

Park rozrywki w Lublinie. Gdzie się wybrać?

Poszukując parku rozrywki w Lublinie można natrafić na miejsca o różnym profilu. Ciekawym wyborem są punkty bazujące na aktywnościach na trampolinach, wzbogaconych dodatkowymi atrakcjami. W pobliskim Rąblowie ulokowany jest wspaniały Park Labiryntów i Miniatur, gdzie dorosłych zachwycą widoki, a dzieci zaspokoją ciekawość i będą miały okazję aktywnie spędzić czas. Jednym z flagowych miejsc tego typu w okolicy jest również park Magiczne Ogrody, z szeregiem atrakcji dla rodzin z dziećmi. W samym Lublinie funkcjonują i inne ciekawe punkty, w których można się dobrze bawić.

Mania Skakania

Parki trampolin niezmiennie spotykają się z ogromnym uznaniem w sferze rozrywkowej. Można tam spędzić czas nie tylko w radosny, ale i zdrowy sposób, gdyż daje to w końcu dużo aktywności. To ogromna atrakcja dla dzieci, ale wbrew pozorom z takich miejsc chętnie korzystają i nastolatkowie oraz dorośli. Jednym z najstarszych i wciąż najpopularniejszych punktów tego typu w Lublinie jest Mania Skakania. Korzystnie położony w samym Lublinie, park ten oferuje szereg atrakcji – od różnych trampolin, przez trampolinowe boiska do koszykówki, siatkówki i zbijaka, po basen z gąbkami czy park linowy. Można tam wchodzić indywidualnie, grupowo, a nawet przygotować zorganizowane imprezy.

Strefa Wysokich Lotów

Strefa Wysokich Lotów to nowoczesny park trampolin w Lublinie ze zróżnicowaną ofertą, trafiającą do każdego – bez względu na wiek czy płeć. Miejsce to wyróżniają mniej standardowe urozmaicenia, jak możliwość skorzystania z trampoliny sportowej, belek do pojedynków, ścianek wspinaczkowych czy strefy gier interaktywnych. Obiekt położony nieco z drugiej strony miasta względem Manii Skakania, jest punktem zdecydowanie wartym odwiedzenia.

Park Labiryntów i Miniatur

Park Labiryntów i Miniatur położony jest w Rąblowie, w niedalekiej odległości od Lublina. To unikalne miejsce pełne barwnych kwiatów i leśnych drzew, z wymagającymi zaangażowania labiryntami. Do tego jest tu dostępny pokaz kolekcji 50 miniatur architektury drewnianej Kazimierza Dolnego, Nałęczowa, Puław i pobliskich miejscowości. Poza różnorodnymi labiryntami, wymagającymi spostrzegawczości i sprawności, można tu skorzystać z ścieżki edukacyjnej czy zobaczyć wąwozy lessowe.

Magiczne Ogrody

Jednym z najsłynniejszych parków rozrywki w okolicy są Magiczne Ogrody, umiejscowione na zachód od Lublina, przy Kazimierzu Dolnym. To ogromny ogród tematyczny bazujący na baśniowej historii. Na miejscu czekają kolejki, zjeżdżalnie, karuzele, tratwy i wiele innych atrakcji. Park zadbał także o zaplecze w postaci restauracji i kawiarni, gdzie można odpocząć – jest to centrum, w którym rodziny z dziećmi mogą spędzić całe dni.

Rodzina w parku rozrywki

Co jeszcze warto odwiedzić?

Wspomniane miejsca to wybrane punkty w mieście i okolicy. W Lublinie działa też sporo mniejszych centrów rozrywki, szczególnie dla dzieci. Godne uwagi są także lokale tematyczne, a więc choćby escape roomy, gdzie można z kolei spędzić czas nie tylko w gronie rodziny, ale i dorosłych przyjaciół czy znajomych. Stolica województwa lubelskiego to zatem rejon, w którym z pewnością nie będziesz się nudzić.

Wybierz się do parku rozrywki dla dzieci w Lublinie z Eko Taxi

Planując wyprawę do parku rozrywki dla dzieci w Lublinie lub okolicy miasta, warto zamówić taksówkę Eko Taxi. Dojeżdżanie w takie miejsca samochodami jest problematyczne, gdyż często może być trudno o miejsce parkingowe, a nawet jeśli będzie ono dostępne to za dużą opłatą. Podróżując taksówką, nie musisz się tym martwić i nie ograniczasz czasowo samego pobytu w parku, podczas gdy możesz to robić, kalkulując ile zapłacisz za kolejną godzinę postoju. Jednym autem mogą z nami podróżować i większe rodziny, gdyż proponujemy przejazdy samochodami VAN, do których wejdzie nawet 5-6 osób. Mieszkańcom Lublina polecamy korzystanie z taksówek Eko Taxi na co dzień oraz wybranie którejś z naszych innych usług, poza klasycznymi przejazdami.

Wygodna podróż

Wybranie się do parku rozrywki własnym samochodem bywa problematyczne ze względu na ograniczone miejsca parkingowe oraz ceny za postój. Takie miejsca często określają dość wygórowane stawki, szczególnie przy dłuższym pobycie, tymczasem przyjeżdżając do takiego punktu chcesz spędzić tam zwykle chociaż parę godzin. Z myślą o uniknięciu takich problemów warto zadzwonić po taksówkę. Będzie to zdecydowanie wygodniejsze niż transport publiczny, szczególnie gdy podróżuje się z dziećmi. Taxi odbierze Cię z kolei spod domu czy mieszkania i podwiezie w zasadzie pod samo wejście do parku, więc jest to po prostu komfortowe. Nie musisz się też przejmować tym ile czasu spędzisz z bliskimi na samych rozrywkach.

Przejazdy z Eko Taxi

Eko Taxi to sprawdzona i tania korporacja taksówkarska. Zależnie od potrzeby możesz zamówić zwykłe auto osobowe, ale i model bagażowy, kombi czy VAN na kilka osób. Ułatwieniem dla stałych klientów jest system IVR, który pozwala zaaranżować kursy bez udziału dyspozytora. Ustalasz wtedy jeden z trzech najczęściej wybieranych adresów i określasz za ile ma podjechać kierowca (może być już za 15-30 minut). Otrzymujesz od razu informację o tym jakie auto podjedzie. W każdej chwili możesz się również połączyć z dyspozytorem, u którego można też zrezygnować z tej usługi. Wysoką jakość samych usług łączymy z przystępnymi cenami, określonymi według poszczególnych taryf. W przypadku zamówień z aplikacji możesz nawet liczyć na jeszcze niższe stawki. Przy kursach w obrębie miasta wynoszą one wtedy zawsze 1,6 zł/km (w tym w nocy, niedziele i święta), a poza miastem 2,8 zł/km. Wprowadziliśmy usługę ceny gwarantowanej, którą zapłacisz określając adres początkowy i końcowy, pod warunkiem braku późniejszej zmiany trasy. Jeżeli do niej dojdzie to opłata będzie naliczona zgodnie z taksometrem, lecz dalej po podanych, obniżonych cenach.

Co jeszcze mamy do zaoferowania?

Eko Taxi to nie tylko standardowe przejazdy. Umożliwiamy przewóz zwierząt, przy czym małe można transportować na kolanach lub w transporterze za darmo, natomiast w przypadku dużych zwierząt obowiązuje dopłata. Posiadamy rozbudowaną ofertę dla firm, a w kontekście samych dodatkowych usług proponujemy też choćby przewóz przesyłek czy opcję zakupów na telefon z dostawą na terenie Lublina. Zachęcamy zatem do korzystania z oferty Eko Taxi, zarówno w kontekście codziennych przejazdów, jak i mniej standardowych usług.

W Lublinie i okolicach dostępne są liczne parki rozrywki, do których można się wybrać w gronie rodziny czy przyjaciół. To różne miejsca, od parków trampolin, po takie tematyczne, które świetnie nadadzą się dla dorosłych z dziećmi. Zachęcamy do udania się w takie lokalizacje taksówkami Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...