Park rozrywki w Lublinie

Park rozrywki w Lublinie

Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.

Spis treści
Które miejsca w tym rejonie są godne polecenia?
Wybrane punkty w mieście i okolicy
Co jeszcze rozważyć?
Udaj się na miejsce z Eko Taxi
Komfort dojechania na miejsce taksówką
Kursy z Eko Taxi
Inne elementy naszej oferty

Park rozrywki w Lublinie. Gdzie się wybrać?

Poszukując parku rozrywki w Lublinie można natrafić na miejsca o różnym profilu. Ciekawym wyborem są punkty bazujące na aktywnościach na trampolinach, wzbogaconych dodatkowymi atrakcjami. W pobliskim Rąblowie ulokowany jest wspaniały Park Labiryntów i Miniatur, gdzie dorosłych zachwycą widoki, a dzieci zaspokoją ciekawość i będą miały okazję aktywnie spędzić czas. Jednym z flagowych miejsc tego typu w okolicy jest również park Magiczne Ogrody, z szeregiem atrakcji dla rodzin z dziećmi. W samym Lublinie funkcjonują i inne ciekawe punkty, w których można się dobrze bawić.

Mania Skakania

Parki trampolin niezmiennie spotykają się z ogromnym uznaniem w sferze rozrywkowej. Można tam spędzić czas nie tylko w radosny, ale i zdrowy sposób, gdyż daje to w końcu dużo aktywności. To ogromna atrakcja dla dzieci, ale wbrew pozorom z takich miejsc chętnie korzystają i nastolatkowie oraz dorośli. Jednym z najstarszych i wciąż najpopularniejszych punktów tego typu w Lublinie jest Mania Skakania. Korzystnie położony w samym Lublinie, park ten oferuje szereg atrakcji – od różnych trampolin, przez trampolinowe boiska do koszykówki, siatkówki i zbijaka, po basen z gąbkami czy park linowy. Można tam wchodzić indywidualnie, grupowo, a nawet przygotować zorganizowane imprezy.

Strefa Wysokich Lotów

Strefa Wysokich Lotów to nowoczesny park trampolin w Lublinie ze zróżnicowaną ofertą, trafiającą do każdego – bez względu na wiek czy płeć. Miejsce to wyróżniają mniej standardowe urozmaicenia, jak możliwość skorzystania z trampoliny sportowej, belek do pojedynków, ścianek wspinaczkowych czy strefy gier interaktywnych. Obiekt położony nieco z drugiej strony miasta względem Manii Skakania, jest punktem zdecydowanie wartym odwiedzenia.

Park Labiryntów i Miniatur

Park Labiryntów i Miniatur położony jest w Rąblowie, w niedalekiej odległości od Lublina. To unikalne miejsce pełne barwnych kwiatów i leśnych drzew, z wymagającymi zaangażowania labiryntami. Do tego jest tu dostępny pokaz kolekcji 50 miniatur architektury drewnianej Kazimierza Dolnego, Nałęczowa, Puław i pobliskich miejscowości. Poza różnorodnymi labiryntami, wymagającymi spostrzegawczości i sprawności, można tu skorzystać z ścieżki edukacyjnej czy zobaczyć wąwozy lessowe.

Magiczne Ogrody

Jednym z najsłynniejszych parków rozrywki w okolicy są Magiczne Ogrody, umiejscowione na zachód od Lublina, przy Kazimierzu Dolnym. To ogromny ogród tematyczny bazujący na baśniowej historii. Na miejscu czekają kolejki, zjeżdżalnie, karuzele, tratwy i wiele innych atrakcji. Park zadbał także o zaplecze w postaci restauracji i kawiarni, gdzie można odpocząć – jest to centrum, w którym rodziny z dziećmi mogą spędzić całe dni.

Rodzina w parku rozrywki

Co jeszcze warto odwiedzić?

Wspomniane miejsca to wybrane punkty w mieście i okolicy. W Lublinie działa też sporo mniejszych centrów rozrywki, szczególnie dla dzieci. Godne uwagi są także lokale tematyczne, a więc choćby escape roomy, gdzie można z kolei spędzić czas nie tylko w gronie rodziny, ale i dorosłych przyjaciół czy znajomych. Stolica województwa lubelskiego to zatem rejon, w którym z pewnością nie będziesz się nudzić.

Wybierz się do parku rozrywki dla dzieci w Lublinie z Eko Taxi

Planując wyprawę do parku rozrywki dla dzieci w Lublinie lub okolicy miasta, warto zamówić taksówkę Eko Taxi. Dojeżdżanie w takie miejsca samochodami jest problematyczne, gdyż często może być trudno o miejsce parkingowe, a nawet jeśli będzie ono dostępne to za dużą opłatą. Podróżując taksówką, nie musisz się tym martwić i nie ograniczasz czasowo samego pobytu w parku, podczas gdy możesz to robić, kalkulując ile zapłacisz za kolejną godzinę postoju. Jednym autem mogą z nami podróżować i większe rodziny, gdyż proponujemy przejazdy samochodami VAN, do których wejdzie nawet 5-6 osób. Mieszkańcom Lublina polecamy korzystanie z taksówek Eko Taxi na co dzień oraz wybranie którejś z naszych innych usług, poza klasycznymi przejazdami.

Wygodna podróż

Wybranie się do parku rozrywki własnym samochodem bywa problematyczne ze względu na ograniczone miejsca parkingowe oraz ceny za postój. Takie miejsca często określają dość wygórowane stawki, szczególnie przy dłuższym pobycie, tymczasem przyjeżdżając do takiego punktu chcesz spędzić tam zwykle chociaż parę godzin. Z myślą o uniknięciu takich problemów warto zadzwonić po taksówkę. Będzie to zdecydowanie wygodniejsze niż transport publiczny, szczególnie gdy podróżuje się z dziećmi. Taxi odbierze Cię z kolei spod domu czy mieszkania i podwiezie w zasadzie pod samo wejście do parku, więc jest to po prostu komfortowe. Nie musisz się też przejmować tym ile czasu spędzisz z bliskimi na samych rozrywkach.

Przejazdy z Eko Taxi

Eko Taxi to sprawdzona i tania korporacja taksówkarska. Zależnie od potrzeby możesz zamówić zwykłe auto osobowe, ale i model bagażowy, kombi czy VAN na kilka osób. Ułatwieniem dla stałych klientów jest system IVR, który pozwala zaaranżować kursy bez udziału dyspozytora. Ustalasz wtedy jeden z trzech najczęściej wybieranych adresów i określasz za ile ma podjechać kierowca (może być już za 15-30 minut). Otrzymujesz od razu informację o tym jakie auto podjedzie. W każdej chwili możesz się również połączyć z dyspozytorem, u którego można też zrezygnować z tej usługi. Wysoką jakość samych usług łączymy z przystępnymi cenami, określonymi według poszczególnych taryf. W przypadku zamówień z aplikacji możesz nawet liczyć na jeszcze niższe stawki. Przy kursach w obrębie miasta wynoszą one wtedy zawsze 1,6 zł/km (w tym w nocy, niedziele i święta), a poza miastem 2,8 zł/km. Wprowadziliśmy usługę ceny gwarantowanej, którą zapłacisz określając adres początkowy i końcowy, pod warunkiem braku późniejszej zmiany trasy. Jeżeli do niej dojdzie to opłata będzie naliczona zgodnie z taksometrem, lecz dalej po podanych, obniżonych cenach.

Co jeszcze mamy do zaoferowania?

Eko Taxi to nie tylko standardowe przejazdy. Umożliwiamy przewóz zwierząt, przy czym małe można transportować na kolanach lub w transporterze za darmo, natomiast w przypadku dużych zwierząt obowiązuje dopłata. Posiadamy rozbudowaną ofertę dla firm, a w kontekście samych dodatkowych usług proponujemy też choćby przewóz przesyłek czy opcję zakupów na telefon z dostawą na terenie Lublina. Zachęcamy zatem do korzystania z oferty Eko Taxi, zarówno w kontekście codziennych przejazdów, jak i mniej standardowych usług.

W Lublinie i okolicach dostępne są liczne parki rozrywki, do których można się wybrać w gronie rodziny czy przyjaciół. To różne miejsca, od parków trampolin, po takie tematyczne, które świetnie nadadzą się dla dorosłych z dziećmi. Zachęcamy do udania się w takie lokalizacje taksówkami Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...