Park rozrywki w Lublinie

Park rozrywki w Lublinie

Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.

Spis treści
Które miejsca w tym rejonie są godne polecenia?
Wybrane punkty w mieście i okolicy
Co jeszcze rozważyć?
Udaj się na miejsce z Eko Taxi
Komfort dojechania na miejsce taksówką
Kursy z Eko Taxi
Inne elementy naszej oferty

Park rozrywki w Lublinie. Gdzie się wybrać?

Poszukując parku rozrywki w Lublinie można natrafić na miejsca o różnym profilu. Ciekawym wyborem są punkty bazujące na aktywnościach na trampolinach, wzbogaconych dodatkowymi atrakcjami. W pobliskim Rąblowie ulokowany jest wspaniały Park Labiryntów i Miniatur, gdzie dorosłych zachwycą widoki, a dzieci zaspokoją ciekawość i będą miały okazję aktywnie spędzić czas. Jednym z flagowych miejsc tego typu w okolicy jest również park Magiczne Ogrody, z szeregiem atrakcji dla rodzin z dziećmi. W samym Lublinie funkcjonują i inne ciekawe punkty, w których można się dobrze bawić.

Mania Skakania

Parki trampolin niezmiennie spotykają się z ogromnym uznaniem w sferze rozrywkowej. Można tam spędzić czas nie tylko w radosny, ale i zdrowy sposób, gdyż daje to w końcu dużo aktywności. To ogromna atrakcja dla dzieci, ale wbrew pozorom z takich miejsc chętnie korzystają i nastolatkowie oraz dorośli. Jednym z najstarszych i wciąż najpopularniejszych punktów tego typu w Lublinie jest Mania Skakania. Korzystnie położony w samym Lublinie, park ten oferuje szereg atrakcji – od różnych trampolin, przez trampolinowe boiska do koszykówki, siatkówki i zbijaka, po basen z gąbkami czy park linowy. Można tam wchodzić indywidualnie, grupowo, a nawet przygotować zorganizowane imprezy.

Strefa Wysokich Lotów

Strefa Wysokich Lotów to nowoczesny park trampolin w Lublinie ze zróżnicowaną ofertą, trafiającą do każdego – bez względu na wiek czy płeć. Miejsce to wyróżniają mniej standardowe urozmaicenia, jak możliwość skorzystania z trampoliny sportowej, belek do pojedynków, ścianek wspinaczkowych czy strefy gier interaktywnych. Obiekt położony nieco z drugiej strony miasta względem Manii Skakania, jest punktem zdecydowanie wartym odwiedzenia.

Park Labiryntów i Miniatur

Park Labiryntów i Miniatur położony jest w Rąblowie, w niedalekiej odległości od Lublina. To unikalne miejsce pełne barwnych kwiatów i leśnych drzew, z wymagającymi zaangażowania labiryntami. Do tego jest tu dostępny pokaz kolekcji 50 miniatur architektury drewnianej Kazimierza Dolnego, Nałęczowa, Puław i pobliskich miejscowości. Poza różnorodnymi labiryntami, wymagającymi spostrzegawczości i sprawności, można tu skorzystać z ścieżki edukacyjnej czy zobaczyć wąwozy lessowe.

Magiczne Ogrody

Jednym z najsłynniejszych parków rozrywki w okolicy są Magiczne Ogrody, umiejscowione na zachód od Lublina, przy Kazimierzu Dolnym. To ogromny ogród tematyczny bazujący na baśniowej historii. Na miejscu czekają kolejki, zjeżdżalnie, karuzele, tratwy i wiele innych atrakcji. Park zadbał także o zaplecze w postaci restauracji i kawiarni, gdzie można odpocząć – jest to centrum, w którym rodziny z dziećmi mogą spędzić całe dni.

Rodzina w parku rozrywki

Co jeszcze warto odwiedzić?

Wspomniane miejsca to wybrane punkty w mieście i okolicy. W Lublinie działa też sporo mniejszych centrów rozrywki, szczególnie dla dzieci. Godne uwagi są także lokale tematyczne, a więc choćby escape roomy, gdzie można z kolei spędzić czas nie tylko w gronie rodziny, ale i dorosłych przyjaciół czy znajomych. Stolica województwa lubelskiego to zatem rejon, w którym z pewnością nie będziesz się nudzić.

Wybierz się do parku rozrywki dla dzieci w Lublinie z Eko Taxi

Planując wyprawę do parku rozrywki dla dzieci w Lublinie lub okolicy miasta, warto zamówić taksówkę Eko Taxi. Dojeżdżanie w takie miejsca samochodami jest problematyczne, gdyż często może być trudno o miejsce parkingowe, a nawet jeśli będzie ono dostępne to za dużą opłatą. Podróżując taksówką, nie musisz się tym martwić i nie ograniczasz czasowo samego pobytu w parku, podczas gdy możesz to robić, kalkulując ile zapłacisz za kolejną godzinę postoju. Jednym autem mogą z nami podróżować i większe rodziny, gdyż proponujemy przejazdy samochodami VAN, do których wejdzie nawet 5-6 osób. Mieszkańcom Lublina polecamy korzystanie z taksówek Eko Taxi na co dzień oraz wybranie którejś z naszych innych usług, poza klasycznymi przejazdami.

Wygodna podróż

Wybranie się do parku rozrywki własnym samochodem bywa problematyczne ze względu na ograniczone miejsca parkingowe oraz ceny za postój. Takie miejsca często określają dość wygórowane stawki, szczególnie przy dłuższym pobycie, tymczasem przyjeżdżając do takiego punktu chcesz spędzić tam zwykle chociaż parę godzin. Z myślą o uniknięciu takich problemów warto zadzwonić po taksówkę. Będzie to zdecydowanie wygodniejsze niż transport publiczny, szczególnie gdy podróżuje się z dziećmi. Taxi odbierze Cię z kolei spod domu czy mieszkania i podwiezie w zasadzie pod samo wejście do parku, więc jest to po prostu komfortowe. Nie musisz się też przejmować tym ile czasu spędzisz z bliskimi na samych rozrywkach.

Przejazdy z Eko Taxi

Eko Taxi to sprawdzona i tania korporacja taksówkarska. Zależnie od potrzeby możesz zamówić zwykłe auto osobowe, ale i model bagażowy, kombi czy VAN na kilka osób. Ułatwieniem dla stałych klientów jest system IVR, który pozwala zaaranżować kursy bez udziału dyspozytora. Ustalasz wtedy jeden z trzech najczęściej wybieranych adresów i określasz za ile ma podjechać kierowca (może być już za 15-30 minut). Otrzymujesz od razu informację o tym jakie auto podjedzie. W każdej chwili możesz się również połączyć z dyspozytorem, u którego można też zrezygnować z tej usługi. Wysoką jakość samych usług łączymy z przystępnymi cenami, określonymi według poszczególnych taryf. W przypadku zamówień z aplikacji możesz nawet liczyć na jeszcze niższe stawki. Przy kursach w obrębie miasta wynoszą one wtedy zawsze 1,6 zł/km (w tym w nocy, niedziele i święta), a poza miastem 2,8 zł/km. Wprowadziliśmy usługę ceny gwarantowanej, którą zapłacisz określając adres początkowy i końcowy, pod warunkiem braku późniejszej zmiany trasy. Jeżeli do niej dojdzie to opłata będzie naliczona zgodnie z taksometrem, lecz dalej po podanych, obniżonych cenach.

Co jeszcze mamy do zaoferowania?

Eko Taxi to nie tylko standardowe przejazdy. Umożliwiamy przewóz zwierząt, przy czym małe można transportować na kolanach lub w transporterze za darmo, natomiast w przypadku dużych zwierząt obowiązuje dopłata. Posiadamy rozbudowaną ofertę dla firm, a w kontekście samych dodatkowych usług proponujemy też choćby przewóz przesyłek czy opcję zakupów na telefon z dostawą na terenie Lublina. Zachęcamy zatem do korzystania z oferty Eko Taxi, zarówno w kontekście codziennych przejazdów, jak i mniej standardowych usług.

W Lublinie i okolicach dostępne są liczne parki rozrywki, do których można się wybrać w gronie rodziny czy przyjaciół. To różne miejsca, od parków trampolin, po takie tematyczne, które świetnie nadadzą się dla dorosłych z dziećmi. Zachęcamy do udania się w takie lokalizacje taksówkami Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Wynajem busów w LublinieSzukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!
  Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...