Park rozrywki w Lublinie

Park rozrywki w Lublinie

Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.

Spis treści
Które miejsca w tym rejonie są godne polecenia?
Wybrane punkty w mieście i okolicy
Co jeszcze rozważyć?
Udaj się na miejsce z Eko Taxi
Komfort dojechania na miejsce taksówką
Kursy z Eko Taxi
Inne elementy naszej oferty

Park rozrywki w Lublinie. Gdzie się wybrać?

Poszukując parku rozrywki w Lublinie można natrafić na miejsca o różnym profilu. Ciekawym wyborem są punkty bazujące na aktywnościach na trampolinach, wzbogaconych dodatkowymi atrakcjami. W pobliskim Rąblowie ulokowany jest wspaniały Park Labiryntów i Miniatur, gdzie dorosłych zachwycą widoki, a dzieci zaspokoją ciekawość i będą miały okazję aktywnie spędzić czas. Jednym z flagowych miejsc tego typu w okolicy jest również park Magiczne Ogrody, z szeregiem atrakcji dla rodzin z dziećmi. W samym Lublinie funkcjonują i inne ciekawe punkty, w których można się dobrze bawić.

Mania Skakania

Parki trampolin niezmiennie spotykają się z ogromnym uznaniem w sferze rozrywkowej. Można tam spędzić czas nie tylko w radosny, ale i zdrowy sposób, gdyż daje to w końcu dużo aktywności. To ogromna atrakcja dla dzieci, ale wbrew pozorom z takich miejsc chętnie korzystają i nastolatkowie oraz dorośli. Jednym z najstarszych i wciąż najpopularniejszych punktów tego typu w Lublinie jest Mania Skakania. Korzystnie położony w samym Lublinie, park ten oferuje szereg atrakcji – od różnych trampolin, przez trampolinowe boiska do koszykówki, siatkówki i zbijaka, po basen z gąbkami czy park linowy. Można tam wchodzić indywidualnie, grupowo, a nawet przygotować zorganizowane imprezy.

Strefa Wysokich Lotów

Strefa Wysokich Lotów to nowoczesny park trampolin w Lublinie ze zróżnicowaną ofertą, trafiającą do każdego – bez względu na wiek czy płeć. Miejsce to wyróżniają mniej standardowe urozmaicenia, jak możliwość skorzystania z trampoliny sportowej, belek do pojedynków, ścianek wspinaczkowych czy strefy gier interaktywnych. Obiekt położony nieco z drugiej strony miasta względem Manii Skakania, jest punktem zdecydowanie wartym odwiedzenia.

Park Labiryntów i Miniatur

Park Labiryntów i Miniatur położony jest w Rąblowie, w niedalekiej odległości od Lublina. To unikalne miejsce pełne barwnych kwiatów i leśnych drzew, z wymagającymi zaangażowania labiryntami. Do tego jest tu dostępny pokaz kolekcji 50 miniatur architektury drewnianej Kazimierza Dolnego, Nałęczowa, Puław i pobliskich miejscowości. Poza różnorodnymi labiryntami, wymagającymi spostrzegawczości i sprawności, można tu skorzystać z ścieżki edukacyjnej czy zobaczyć wąwozy lessowe.

Magiczne Ogrody

Jednym z najsłynniejszych parków rozrywki w okolicy są Magiczne Ogrody, umiejscowione na zachód od Lublina, przy Kazimierzu Dolnym. To ogromny ogród tematyczny bazujący na baśniowej historii. Na miejscu czekają kolejki, zjeżdżalnie, karuzele, tratwy i wiele innych atrakcji. Park zadbał także o zaplecze w postaci restauracji i kawiarni, gdzie można odpocząć – jest to centrum, w którym rodziny z dziećmi mogą spędzić całe dni.

Rodzina w parku rozrywki

Co jeszcze warto odwiedzić?

Wspomniane miejsca to wybrane punkty w mieście i okolicy. W Lublinie działa też sporo mniejszych centrów rozrywki, szczególnie dla dzieci. Godne uwagi są także lokale tematyczne, a więc choćby escape roomy, gdzie można z kolei spędzić czas nie tylko w gronie rodziny, ale i dorosłych przyjaciół czy znajomych. Stolica województwa lubelskiego to zatem rejon, w którym z pewnością nie będziesz się nudzić.

Wybierz się do parku rozrywki dla dzieci w Lublinie z Eko Taxi

Planując wyprawę do parku rozrywki dla dzieci w Lublinie lub okolicy miasta, warto zamówić taksówkę Eko Taxi. Dojeżdżanie w takie miejsca samochodami jest problematyczne, gdyż często może być trudno o miejsce parkingowe, a nawet jeśli będzie ono dostępne to za dużą opłatą. Podróżując taksówką, nie musisz się tym martwić i nie ograniczasz czasowo samego pobytu w parku, podczas gdy możesz to robić, kalkulując ile zapłacisz za kolejną godzinę postoju. Jednym autem mogą z nami podróżować i większe rodziny, gdyż proponujemy przejazdy samochodami VAN, do których wejdzie nawet 5-6 osób. Mieszkańcom Lublina polecamy korzystanie z taksówek Eko Taxi na co dzień oraz wybranie którejś z naszych innych usług, poza klasycznymi przejazdami.

Wygodna podróż

Wybranie się do parku rozrywki własnym samochodem bywa problematyczne ze względu na ograniczone miejsca parkingowe oraz ceny za postój. Takie miejsca często określają dość wygórowane stawki, szczególnie przy dłuższym pobycie, tymczasem przyjeżdżając do takiego punktu chcesz spędzić tam zwykle chociaż parę godzin. Z myślą o uniknięciu takich problemów warto zadzwonić po taksówkę. Będzie to zdecydowanie wygodniejsze niż transport publiczny, szczególnie gdy podróżuje się z dziećmi. Taxi odbierze Cię z kolei spod domu czy mieszkania i podwiezie w zasadzie pod samo wejście do parku, więc jest to po prostu komfortowe. Nie musisz się też przejmować tym ile czasu spędzisz z bliskimi na samych rozrywkach.

Przejazdy z Eko Taxi

Eko Taxi to sprawdzona i tania korporacja taksówkarska. Zależnie od potrzeby możesz zamówić zwykłe auto osobowe, ale i model bagażowy, kombi czy VAN na kilka osób. Ułatwieniem dla stałych klientów jest system IVR, który pozwala zaaranżować kursy bez udziału dyspozytora. Ustalasz wtedy jeden z trzech najczęściej wybieranych adresów i określasz za ile ma podjechać kierowca (może być już za 15-30 minut). Otrzymujesz od razu informację o tym jakie auto podjedzie. W każdej chwili możesz się również połączyć z dyspozytorem, u którego można też zrezygnować z tej usługi. Wysoką jakość samych usług łączymy z przystępnymi cenami, określonymi według poszczególnych taryf. W przypadku zamówień z aplikacji możesz nawet liczyć na jeszcze niższe stawki. Przy kursach w obrębie miasta wynoszą one wtedy zawsze 1,6 zł/km (w tym w nocy, niedziele i święta), a poza miastem 2,8 zł/km. Wprowadziliśmy usługę ceny gwarantowanej, którą zapłacisz określając adres początkowy i końcowy, pod warunkiem braku późniejszej zmiany trasy. Jeżeli do niej dojdzie to opłata będzie naliczona zgodnie z taksometrem, lecz dalej po podanych, obniżonych cenach.

Co jeszcze mamy do zaoferowania?

Eko Taxi to nie tylko standardowe przejazdy. Umożliwiamy przewóz zwierząt, przy czym małe można transportować na kolanach lub w transporterze za darmo, natomiast w przypadku dużych zwierząt obowiązuje dopłata. Posiadamy rozbudowaną ofertę dla firm, a w kontekście samych dodatkowych usług proponujemy też choćby przewóz przesyłek czy opcję zakupów na telefon z dostawą na terenie Lublina. Zachęcamy zatem do korzystania z oferty Eko Taxi, zarówno w kontekście codziennych przejazdów, jak i mniej standardowych usług.

W Lublinie i okolicach dostępne są liczne parki rozrywki, do których można się wybrać w gronie rodziny czy przyjaciół. To różne miejsca, od parków trampolin, po takie tematyczne, które świetnie nadadzą się dla dorosłych z dziećmi. Zachęcamy do udania się w takie lokalizacje taksówkami Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również