Park rozrywki w Lublinie

Park rozrywki w Lublinie

Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.

Spis treści
Które miejsca w tym rejonie są godne polecenia?
Wybrane punkty w mieście i okolicy
Co jeszcze rozważyć?
Udaj się na miejsce z Eko Taxi
Komfort dojechania na miejsce taksówką
Kursy z Eko Taxi
Inne elementy naszej oferty

Park rozrywki w Lublinie. Gdzie się wybrać?

Poszukując parku rozrywki w Lublinie można natrafić na miejsca o różnym profilu. Ciekawym wyborem są punkty bazujące na aktywnościach na trampolinach, wzbogaconych dodatkowymi atrakcjami. W pobliskim Rąblowie ulokowany jest wspaniały Park Labiryntów i Miniatur, gdzie dorosłych zachwycą widoki, a dzieci zaspokoją ciekawość i będą miały okazję aktywnie spędzić czas. Jednym z flagowych miejsc tego typu w okolicy jest również park Magiczne Ogrody, z szeregiem atrakcji dla rodzin z dziećmi. W samym Lublinie funkcjonują i inne ciekawe punkty, w których można się dobrze bawić.

Mania Skakania

Parki trampolin niezmiennie spotykają się z ogromnym uznaniem w sferze rozrywkowej. Można tam spędzić czas nie tylko w radosny, ale i zdrowy sposób, gdyż daje to w końcu dużo aktywności. To ogromna atrakcja dla dzieci, ale wbrew pozorom z takich miejsc chętnie korzystają i nastolatkowie oraz dorośli. Jednym z najstarszych i wciąż najpopularniejszych punktów tego typu w Lublinie jest Mania Skakania. Korzystnie położony w samym Lublinie, park ten oferuje szereg atrakcji – od różnych trampolin, przez trampolinowe boiska do koszykówki, siatkówki i zbijaka, po basen z gąbkami czy park linowy. Można tam wchodzić indywidualnie, grupowo, a nawet przygotować zorganizowane imprezy.

Strefa Wysokich Lotów

Strefa Wysokich Lotów to nowoczesny park trampolin w Lublinie ze zróżnicowaną ofertą, trafiającą do każdego – bez względu na wiek czy płeć. Miejsce to wyróżniają mniej standardowe urozmaicenia, jak możliwość skorzystania z trampoliny sportowej, belek do pojedynków, ścianek wspinaczkowych czy strefy gier interaktywnych. Obiekt położony nieco z drugiej strony miasta względem Manii Skakania, jest punktem zdecydowanie wartym odwiedzenia.

Park Labiryntów i Miniatur

Park Labiryntów i Miniatur położony jest w Rąblowie, w niedalekiej odległości od Lublina. To unikalne miejsce pełne barwnych kwiatów i leśnych drzew, z wymagającymi zaangażowania labiryntami. Do tego jest tu dostępny pokaz kolekcji 50 miniatur architektury drewnianej Kazimierza Dolnego, Nałęczowa, Puław i pobliskich miejscowości. Poza różnorodnymi labiryntami, wymagającymi spostrzegawczości i sprawności, można tu skorzystać z ścieżki edukacyjnej czy zobaczyć wąwozy lessowe.

Magiczne Ogrody

Jednym z najsłynniejszych parków rozrywki w okolicy są Magiczne Ogrody, umiejscowione na zachód od Lublina, przy Kazimierzu Dolnym. To ogromny ogród tematyczny bazujący na baśniowej historii. Na miejscu czekają kolejki, zjeżdżalnie, karuzele, tratwy i wiele innych atrakcji. Park zadbał także o zaplecze w postaci restauracji i kawiarni, gdzie można odpocząć – jest to centrum, w którym rodziny z dziećmi mogą spędzić całe dni.

Rodzina w parku rozrywki

Co jeszcze warto odwiedzić?

Wspomniane miejsca to wybrane punkty w mieście i okolicy. W Lublinie działa też sporo mniejszych centrów rozrywki, szczególnie dla dzieci. Godne uwagi są także lokale tematyczne, a więc choćby escape roomy, gdzie można z kolei spędzić czas nie tylko w gronie rodziny, ale i dorosłych przyjaciół czy znajomych. Stolica województwa lubelskiego to zatem rejon, w którym z pewnością nie będziesz się nudzić.

Wybierz się do parku rozrywki dla dzieci w Lublinie z Eko Taxi

Planując wyprawę do parku rozrywki dla dzieci w Lublinie lub okolicy miasta, warto zamówić taksówkę Eko Taxi. Dojeżdżanie w takie miejsca samochodami jest problematyczne, gdyż często może być trudno o miejsce parkingowe, a nawet jeśli będzie ono dostępne to za dużą opłatą. Podróżując taksówką, nie musisz się tym martwić i nie ograniczasz czasowo samego pobytu w parku, podczas gdy możesz to robić, kalkulując ile zapłacisz za kolejną godzinę postoju. Jednym autem mogą z nami podróżować i większe rodziny, gdyż proponujemy przejazdy samochodami VAN, do których wejdzie nawet 5-6 osób. Mieszkańcom Lublina polecamy korzystanie z taksówek Eko Taxi na co dzień oraz wybranie którejś z naszych innych usług, poza klasycznymi przejazdami.

Wygodna podróż

Wybranie się do parku rozrywki własnym samochodem bywa problematyczne ze względu na ograniczone miejsca parkingowe oraz ceny za postój. Takie miejsca często określają dość wygórowane stawki, szczególnie przy dłuższym pobycie, tymczasem przyjeżdżając do takiego punktu chcesz spędzić tam zwykle chociaż parę godzin. Z myślą o uniknięciu takich problemów warto zadzwonić po taksówkę. Będzie to zdecydowanie wygodniejsze niż transport publiczny, szczególnie gdy podróżuje się z dziećmi. Taxi odbierze Cię z kolei spod domu czy mieszkania i podwiezie w zasadzie pod samo wejście do parku, więc jest to po prostu komfortowe. Nie musisz się też przejmować tym ile czasu spędzisz z bliskimi na samych rozrywkach.

Przejazdy z Eko Taxi

Eko Taxi to sprawdzona i tania korporacja taksówkarska. Zależnie od potrzeby możesz zamówić zwykłe auto osobowe, ale i model bagażowy, kombi czy VAN na kilka osób. Ułatwieniem dla stałych klientów jest system IVR, który pozwala zaaranżować kursy bez udziału dyspozytora. Ustalasz wtedy jeden z trzech najczęściej wybieranych adresów i określasz za ile ma podjechać kierowca (może być już za 15-30 minut). Otrzymujesz od razu informację o tym jakie auto podjedzie. W każdej chwili możesz się również połączyć z dyspozytorem, u którego można też zrezygnować z tej usługi. Wysoką jakość samych usług łączymy z przystępnymi cenami, określonymi według poszczególnych taryf. W przypadku zamówień z aplikacji możesz nawet liczyć na jeszcze niższe stawki. Przy kursach w obrębie miasta wynoszą one wtedy zawsze 1,6 zł/km (w tym w nocy, niedziele i święta), a poza miastem 2,8 zł/km. Wprowadziliśmy usługę ceny gwarantowanej, którą zapłacisz określając adres początkowy i końcowy, pod warunkiem braku późniejszej zmiany trasy. Jeżeli do niej dojdzie to opłata będzie naliczona zgodnie z taksometrem, lecz dalej po podanych, obniżonych cenach.

Co jeszcze mamy do zaoferowania?

Eko Taxi to nie tylko standardowe przejazdy. Umożliwiamy przewóz zwierząt, przy czym małe można transportować na kolanach lub w transporterze za darmo, natomiast w przypadku dużych zwierząt obowiązuje dopłata. Posiadamy rozbudowaną ofertę dla firm, a w kontekście samych dodatkowych usług proponujemy też choćby przewóz przesyłek czy opcję zakupów na telefon z dostawą na terenie Lublina. Zachęcamy zatem do korzystania z oferty Eko Taxi, zarówno w kontekście codziennych przejazdów, jak i mniej standardowych usług.

W Lublinie i okolicach dostępne są liczne parki rozrywki, do których można się wybrać w gronie rodziny czy przyjaciół. To różne miejsca, od parków trampolin, po takie tematyczne, które świetnie nadadzą się dla dorosłych z dziećmi. Zachęcamy do udania się w takie lokalizacje taksówkami Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Imprezy taneczne w LublinieImprezy taneczne w Lublinie
  Imprezy taneczne w Lublinie przyciągają osoby w różnym ...
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Starówka w LublinieStarówka w Lublinie
  Starówka w Lublinie zalicza się do wyjątkowo pięknych ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Atrakcje blisko LublinaAtrakcje blisko Lublina
  Atrakcje blisko Lublina to niezwykle interesujące miejsca, które z pewnością warto odwiedzić. Świetnie sprawdzają się zarówno dla mieszkańców, którzy chcieliby się na chwilę wyrwać z miasta, jak i dla turystów chcących eksplorować województwo lubelskie. Do większości z proponowanych przez nas lokalizacji dostaniesz się w ciągu kilkudziesięciu minut. Jeśli nie masz możliwości, aby podjechać tam własnym samochodem, skorzystaj w tym celu z taksówek Eko Taxi.
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...