Płatność kartą w taxi w Lublinie

Płatność kartą w taxi w Lublinie

Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat temu nie była oczywistością. Obecnie taka forma rozliczeń staje się jednak powszechna i dostępna, zwłaszcza w sprawdzonych korporacjach, takich jak Eko Taxi. Brak konieczności płacenia za kursy gotówką, jest tak naprawdę korzystny zarówno dla klientów, jak i kierowców. Przede wszystkim przyspiesza to przebieg całej transakcji i pozwala uniknąć jakichkolwiek niedogodności czy nieporozumień.

Spis treści
Jakie są korzyści z takich rozliczeń?
Skorzystaj z usług Eko Taxi
Zmiany standardów rynkowych
Nasza oferta
Dogodne rozliczenia

Jakie korzyści wiążą się z płatnością kartą w taxi w Lublinie?

Płatność kartą w taxi w Lublinie znacząco ułatwia rozliczenia za poszczególne kursy. Po dojechaniu na miejsce wystarczy kilka sekund, a jako klient możesz już zająć się kolejnym zajęciem, a kierowca następnym kursem. Tymczasem w przypadku gotówki zwykle się to przedłuża, gdyż zamawiający odlicza odpowiednią kwotę, a przewoźnik często musi jeszcze wydać resztę. Dla obu stron nie jest to w praktyce komfortowe. Na dodatek zdarzają się sytuacje, gdy ktoś przez nieuwagę nie zabierze ze sobą wystarczającej ilości pieniędzy, co generuje niezręczne i kłopotliwe sytuacje. Także kierujący z zadowoleniem odbierają klientów płacących kartą, ponieważ nie muszą niczego przeliczać czy obawiać się o bezpieczeństwo, gdy w aucie zgromadzi się spora suma banknotów i monet.

Uniknięcie problemów z brakiem gotówki

Niemal każdy stanął kiedyś w obliczu sytuacji, w której nie zabrał gotówki ze stołu w domu czy mieszkaniu, zapomniał podjąć jej w bankomacie lub po prostu nie zauważył, iż w portfelu zostało już mało banknotów. Często można się o tym przekonać w sytuacji w zasadzie dokonanej, gdy konieczna jest już płatność. Jest to bardzo kłopotliwe, także w przypadku kursów przewozowych. Przed laty, gdy można się było rozliczać tylko w ten sposób, nie brakowało osób, które z obawą spoglądały na licznik, nie mając pewności czy wystarczy im pieniędzy na opłacenie przejazdu. Czasem kończyło się to nieprzewidzianym skróceniem trasy czy nadrabianiem dodatkowego dystansu do pobliskiego bankomatu. To oczywiście wstydliwe sytuacje dla klientów, ale i mało komfortowe dla kierowców. Obecnie transakcje bezgotówkowe stanowią tak dużą część rynku płatności, że wiele osób całkowicie rezygnuje już z pieniędzy w fizycznej formie. Jeżeli pojazd nie będzie wyposażony w terminal, może to wtedy stanowić spory problem.

Karta płatnicza VIsa

Szybkość i wygoda transakcji

Operacje bezgotówkowe nie bez przyczyny zyskują na popularności i docierają praktycznie do wszystkich sfer płatności za dobra czy usługi. Całe rozliczenie trwa na pewno zdecydowanie szybciej, zwłaszcza w erze kart działających bezdotykowo, co jeszcze skraca cały proces. Zwykle zajmuje to zaledwie kilka sekund czy co najwyżej kilkanaście, gdy zachodzi potrzeba potwierdzenia płatności kodem PIN. Tymczasem przy gotówce trzeba kalkulować czas na odliczenie gotówki przez płacącego, przeliczenie jej przez odbierającego płatność, a więc w tym przypadku kierowcę i do tego najczęściej jeszcze chwilę na zwrócenie reszty. Można też zapomnieć o upadających monetach, które trzeba podnosić, a zdarza się, iż trudno je w ogóle odnaleźć. Cała obsługa jest zatem nie tylko szybsza, ale i wygodniejsza. Te podstawowe korzyści wynikające z transakcji bezgotówkowych, są doskonale widoczne również przy takich realizacjach płatności w taksówkach.

Korzyści z perspektywy kierowców

Klienci dostrzegają wiele zalet płacenia kartą, a warto zaznaczyć, że jest to wygodniejsze także dla drugiej strony transakcji, a więc w tej sytuacji kierowców. Oczywiście w pierwszej kolejności unikają oni szczególnie kłopotliwych sytuacji, gdy komuś zabraknie gotówki. Do tego nie muszą się przejmować wydawaniem reszty, co wcale nie jest przyjemne, gdy niektórzy płacą banknotami o wysokich nominałach. Przyspieszenie rozliczenia oznacza przy okazji, że szybciej dotrą do kolejnego klienta. Warto zwrócić też uwagę na aspekt dotyczący bezpieczeństwa. W intensywne dni, przy wielu kursach, z czasem w samochodzie może się zgromadzić naprawdę duża ilość gotówki, z którą kierujący zaczyna się czuć mniej pewnie, zwłaszcza, iż musi ją potem zabrać z pojazdu. Nikt z kolei nie czuje się zbyt bezpiecznie, gdy musi się poruszać z większą sumą, obawiając się po prostu kradzieży. Pod tym kątem rozliczenia kartą są zatem jeszcze dogodniejsze, więc również z perspektywy kierowcy jest to rozwiązanie jak najbardziej korzystne.

Liczysz na płatność kartą w taxi w Lublinie? Postaw na Eko Taxi!

Jeszcze przed paroma laty płatność kartą w taxi w Lublinie była raczej wyjątkiem niż standardem. Na szczęście uległo to zmianie i firmy taksówkarskie wyszły naprzeciw oczekiwań klientów. Tak jest w przypadku Eko Taxi, gdzie zamawiając kurs czy wsiadając do napotkanego pojazdu, nie musisz posiadać przy sobie gotówki. Korzystając z naszej oferty możesz zamówić pojazdy dostosowane do różnych przejazdów, a do tego oferujemy także inne usługi. Przy tym wszystkim zawsze możesz rozliczyć się za zamówienie w prosty i dogodny sposób.

Zmiana standardów rynkowych

Na pewno wiele osób pamięta jeszcze sytuacje, gdy w taksówkach nie dało się zapłacić inaczej niż gotówką. W praktyce są to bowiem niezbyt odległe czasy. W obecnych realiach rozliczenia bezgotówkowe stały się jednak powszechne i nowoczesne korporacje taxi gwarantują już, że w każdym pojeździe znajduje się terminal płatniczy. Oczywiście musisz się liczyć z tym, że na ulicach Lublina dalej możesz natrafić na taksówki, gdzie kierowca będzie sobie życzył płatności gotówką. Są to jednak przeważnie samodzielni kierowcy, niezrzeszeni w żadnej większej firmie. Zwykle można ich spotkać dość przypadkowo, na postojach taxi. Niestety tacy przewoźnicy nie dość, iż mogą nie przyjmować płatności kartą, to sami ustalają swoje stawki, które są często bardzo zawyżone. Lepiej wybrać zatem kursy z zaufanej korporacji, takiej jak Eko Taxi.

Oferta Eko Taxi

Korzystając z naszej oferty możesz rzecz jasna skorzystać z klasycznych kursów taxi, zgodnie z przejrzystymi i atrakcyjnymi opłatami, o których możesz przeczytać w cenniku znajdującym się na stronie. Dysponujemy również samochodami kombi, a także pojazdami VAN i busami, więc możesz zamówić kursy dla większych grup, nawet do ośmiu osób. Nasze pakowne taxi bagażowe mogą stanowić pomoc, jeżeli potrzebujesz przewieźć jakiś większy pakunek czy po prostu się przeprowadzasz. Oprócz tego realizujemy inne usługi, w tym zakupy, dostarczanie przesyłek czy nawet dostawy jedzenia.

Dogodne rozliczenia

Zamawiając nasze kursy telefonicznie lub przez aplikację, czy też widząc charakterystyczną zieloną koniczynkę zwiastującą samochód z korporacji Eko Taxi, nie musisz się obawiać o płatność kartą. Taka możliwość jest dostępna we wszystkich naszych pojazdach. Dodatkowo umożliwiamy rozliczenie transakcji poprzez BLIK, a więc inną, coraz popularniejszą formę płatności. Przy chęci rozliczenia BLIKIEM, prosimy o stosowną informację w trakcie zamawiania lub wpisanie takiej uwagi przy korzystaniu z aplikacji.

Podobnie jak w innych miastach, także w Lublinie akceptowanie płatności kartą jest już w zasadzie powszechne. Dotyczy to również branży taksówkarskiej, gdy mowa o renomowanych i sprawdzonych korporacjach, takich jak Eko Taxi. Zachęcamy do zamawiania kursów i rozliczania się za nie w ten wygodny sposób!

Może Cię zainteresować również

 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...