Płatność kartą w taxi w Lublinie

Płatność kartą w taxi w Lublinie

Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat temu nie była oczywistością. Obecnie taka forma rozliczeń staje się jednak powszechna i dostępna, zwłaszcza w sprawdzonych korporacjach, takich jak Eko Taxi. Brak konieczności płacenia za kursy gotówką, jest tak naprawdę korzystny zarówno dla klientów, jak i kierowców. Przede wszystkim przyspiesza to przebieg całej transakcji i pozwala uniknąć jakichkolwiek niedogodności czy nieporozumień.

Spis treści
Jakie są korzyści z takich rozliczeń?
Skorzystaj z usług Eko Taxi
Zmiany standardów rynkowych
Nasza oferta
Dogodne rozliczenia

Jakie korzyści wiążą się z płatnością kartą w taxi w Lublinie?

Płatność kartą w taxi w Lublinie znacząco ułatwia rozliczenia za poszczególne kursy. Po dojechaniu na miejsce wystarczy kilka sekund, a jako klient możesz już zająć się kolejnym zajęciem, a kierowca następnym kursem. Tymczasem w przypadku gotówki zwykle się to przedłuża, gdyż zamawiający odlicza odpowiednią kwotę, a przewoźnik często musi jeszcze wydać resztę. Dla obu stron nie jest to w praktyce komfortowe. Na dodatek zdarzają się sytuacje, gdy ktoś przez nieuwagę nie zabierze ze sobą wystarczającej ilości pieniędzy, co generuje niezręczne i kłopotliwe sytuacje. Także kierujący z zadowoleniem odbierają klientów płacących kartą, ponieważ nie muszą niczego przeliczać czy obawiać się o bezpieczeństwo, gdy w aucie zgromadzi się spora suma banknotów i monet.

Uniknięcie problemów z brakiem gotówki

Niemal każdy stanął kiedyś w obliczu sytuacji, w której nie zabrał gotówki ze stołu w domu czy mieszkaniu, zapomniał podjąć jej w bankomacie lub po prostu nie zauważył, iż w portfelu zostało już mało banknotów. Często można się o tym przekonać w sytuacji w zasadzie dokonanej, gdy konieczna jest już płatność. Jest to bardzo kłopotliwe, także w przypadku kursów przewozowych. Przed laty, gdy można się było rozliczać tylko w ten sposób, nie brakowało osób, które z obawą spoglądały na licznik, nie mając pewności czy wystarczy im pieniędzy na opłacenie przejazdu. Czasem kończyło się to nieprzewidzianym skróceniem trasy czy nadrabianiem dodatkowego dystansu do pobliskiego bankomatu. To oczywiście wstydliwe sytuacje dla klientów, ale i mało komfortowe dla kierowców. Obecnie transakcje bezgotówkowe stanowią tak dużą część rynku płatności, że wiele osób całkowicie rezygnuje już z pieniędzy w fizycznej formie. Jeżeli pojazd nie będzie wyposażony w terminal, może to wtedy stanowić spory problem.

Karta płatnicza VIsa

Szybkość i wygoda transakcji

Operacje bezgotówkowe nie bez przyczyny zyskują na popularności i docierają praktycznie do wszystkich sfer płatności za dobra czy usługi. Całe rozliczenie trwa na pewno zdecydowanie szybciej, zwłaszcza w erze kart działających bezdotykowo, co jeszcze skraca cały proces. Zwykle zajmuje to zaledwie kilka sekund czy co najwyżej kilkanaście, gdy zachodzi potrzeba potwierdzenia płatności kodem PIN. Tymczasem przy gotówce trzeba kalkulować czas na odliczenie gotówki przez płacącego, przeliczenie jej przez odbierającego płatność, a więc w tym przypadku kierowcę i do tego najczęściej jeszcze chwilę na zwrócenie reszty. Można też zapomnieć o upadających monetach, które trzeba podnosić, a zdarza się, iż trudno je w ogóle odnaleźć. Cała obsługa jest zatem nie tylko szybsza, ale i wygodniejsza. Te podstawowe korzyści wynikające z transakcji bezgotówkowych, są doskonale widoczne również przy takich realizacjach płatności w taksówkach.

Korzyści z perspektywy kierowców

Klienci dostrzegają wiele zalet płacenia kartą, a warto zaznaczyć, że jest to wygodniejsze także dla drugiej strony transakcji, a więc w tej sytuacji kierowców. Oczywiście w pierwszej kolejności unikają oni szczególnie kłopotliwych sytuacji, gdy komuś zabraknie gotówki. Do tego nie muszą się przejmować wydawaniem reszty, co wcale nie jest przyjemne, gdy niektórzy płacą banknotami o wysokich nominałach. Przyspieszenie rozliczenia oznacza przy okazji, że szybciej dotrą do kolejnego klienta. Warto zwrócić też uwagę na aspekt dotyczący bezpieczeństwa. W intensywne dni, przy wielu kursach, z czasem w samochodzie może się zgromadzić naprawdę duża ilość gotówki, z którą kierujący zaczyna się czuć mniej pewnie, zwłaszcza, iż musi ją potem zabrać z pojazdu. Nikt z kolei nie czuje się zbyt bezpiecznie, gdy musi się poruszać z większą sumą, obawiając się po prostu kradzieży. Pod tym kątem rozliczenia kartą są zatem jeszcze dogodniejsze, więc również z perspektywy kierowcy jest to rozwiązanie jak najbardziej korzystne.

Liczysz na płatność kartą w taxi w Lublinie? Postaw na Eko Taxi!

Jeszcze przed paroma laty płatność kartą w taxi w Lublinie była raczej wyjątkiem niż standardem. Na szczęście uległo to zmianie i firmy taksówkarskie wyszły naprzeciw oczekiwań klientów. Tak jest w przypadku Eko Taxi, gdzie zamawiając kurs czy wsiadając do napotkanego pojazdu, nie musisz posiadać przy sobie gotówki. Korzystając z naszej oferty możesz zamówić pojazdy dostosowane do różnych przejazdów, a do tego oferujemy także inne usługi. Przy tym wszystkim zawsze możesz rozliczyć się za zamówienie w prosty i dogodny sposób.

Zmiana standardów rynkowych

Na pewno wiele osób pamięta jeszcze sytuacje, gdy w taksówkach nie dało się zapłacić inaczej niż gotówką. W praktyce są to bowiem niezbyt odległe czasy. W obecnych realiach rozliczenia bezgotówkowe stały się jednak powszechne i nowoczesne korporacje taxi gwarantują już, że w każdym pojeździe znajduje się terminal płatniczy. Oczywiście musisz się liczyć z tym, że na ulicach Lublina dalej możesz natrafić na taksówki, gdzie kierowca będzie sobie życzył płatności gotówką. Są to jednak przeważnie samodzielni kierowcy, niezrzeszeni w żadnej większej firmie. Zwykle można ich spotkać dość przypadkowo, na postojach taxi. Niestety tacy przewoźnicy nie dość, iż mogą nie przyjmować płatności kartą, to sami ustalają swoje stawki, które są często bardzo zawyżone. Lepiej wybrać zatem kursy z zaufanej korporacji, takiej jak Eko Taxi.

Oferta Eko Taxi

Korzystając z naszej oferty możesz rzecz jasna skorzystać z klasycznych kursów taxi, zgodnie z przejrzystymi i atrakcyjnymi opłatami, o których możesz przeczytać w cenniku znajdującym się na stronie. Dysponujemy również samochodami kombi, a także pojazdami VAN i busami, więc możesz zamówić kursy dla większych grup, nawet do ośmiu osób. Nasze pakowne taxi bagażowe mogą stanowić pomoc, jeżeli potrzebujesz przewieźć jakiś większy pakunek czy po prostu się przeprowadzasz. Oprócz tego realizujemy inne usługi, w tym zakupy, dostarczanie przesyłek czy nawet dostawy jedzenia.

Dogodne rozliczenia

Zamawiając nasze kursy telefonicznie lub przez aplikację, czy też widząc charakterystyczną zieloną koniczynkę zwiastującą samochód z korporacji Eko Taxi, nie musisz się obawiać o płatność kartą. Taka możliwość jest dostępna we wszystkich naszych pojazdach. Dodatkowo umożliwiamy rozliczenie transakcji poprzez BLIK, a więc inną, coraz popularniejszą formę płatności. Przy chęci rozliczenia BLIKIEM, prosimy o stosowną informację w trakcie zamawiania lub wpisanie takiej uwagi przy korzystaniu z aplikacji.

Podobnie jak w innych miastach, także w Lublinie akceptowanie płatności kartą jest już w zasadzie powszechne. Dotyczy to również branży taksówkarskiej, gdy mowa o renomowanych i sprawdzonych korporacjach, takich jak Eko Taxi. Zachęcamy do zamawiania kursów i rozliczania się za nie w ten wygodny sposób!

Może Cię zainteresować również

 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?
  Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Trudno o ...
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Karaoke w LublinieKaraoke w Lublinie
  Karaoke w Lublinie jest ciekawym pomysłem dla osób, które szykują się do wieczornego wyjścia na miasto ze znajomymi. Takie imprezy tematyczne są obecnie bardzo popularne i często organizowane w różnego rodzaju barach czy klubach, szczególnie w weekendy. Jeśli wybierasz się na takie wydarzenie, dobrym pomysłem będzie dojechać na miejsce taksówką i później wrócić do domu w ten sam sposób. Zachęcamy do wybrania przy tym kursów realizowanych przez Eko Taxi.
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Przewozy pasażerskie w LubliniePrzewozy pasażerskie w Lublinie
  Przewozy pasażerskie w Lublinie są potrzebne osobom, ...
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Dojazd na lotnisko w ŚwidnikuDojazd na lotnisko w Świdniku
  Dojazd na lotnisko w Świdniku obejmuje kilka możliwości - od prywatnych, po publiczne środki transportu. Mają one swoje zalety, ale i wady, zwłaszcza gdy mowa o transporcie na planowany o konkretnej godzinie lot. Wiele argumentów przemawia za wybraniem taksówki, szczególnie takiej od firmy z atrakcyjną ofertą cenową. Jeśli jesteś zainteresowany takim wariantem, skorzystaj z kursów od Eko Taxi.
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.