Przewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?

Przewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?

Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając miejsce zamieszkania czy pracy lub planując gruntowną renowację, zazwyczaj potrzebujemy przewieźć coś większego. Mogą być to nowozakupione meble, materiały budowlane lub sprzęty AGD. Eko Taxi Lublin zajmuje się świadczeniem usług transportowych w zakresie przewozu osób i towarów, również tych wielkogabarytowych. Zamiast zamawiać drogich kurierów, postawcie na sprawdzoną firmę z konkurencyjnymi cenami. Kursów nie musicie umawiać z dużym wyprzedzeniem. Poniżej prezentujemy naszą ofertę oraz podajemy kilka pomysłów, dzięki którym szybko i sprawnie zorganizujecie swoją przeprowadzkę.

Spis treści:
Oferta naszej korporacji
Porady przydatne przy przeprowadzkach

Oferta przewozu mebli i dużych sprzętów naszej korporacji. W czym i kiedy Eko Taxi może wam pomóc?

Od toreb podróżnych po duże meble i sprzęty AGD – chcąc przewieźć te rzeczy na terenie Lublina i okolic, zadzwońcie po Eko Taxi. Nasza korporacja posiada w swojej flocie różne rodzaje wozów dostosowanych do waszych potrzeb. Kupiliście nową szafę na ubrania i nie macie jak jej przetransportować ze sklepu do domu? Pomożemy. Koszt kursu wyniesie was mniej niż zamówienie specjalnego dostawcy, który współpracuje z danym marketem. A może prowadzicie firmę i właśnie zmieniacie siedzibę? W pojemnym busie Eko Taxi zmieści się całe wyposażenie waszego biura. Jeśli natomiast planujecie gruntowny remont mieszkania, nasze usługi również się wam przydadzą.

Transporter Eko Taxi do przeprowadzek

Największe auto z naszej lubelskiej floty to Mercedes Sprinter. Na pokład może on zabrać towary ważące do 3,5 t. Jego wymiary to: 3,7 m (długość), 1,7 m (szerokość) i 1,9 m (wysokość). W trakcie rozmowy telefonicznej z dyspozytorem uzyskacie numer telefonu do naszego kierowcy posiadającego wielkogabarytowe auto, który udzieli wszelkich niezbędnych informacji na temat umawianego przewozu. Dzięki temu z wyprzedzeniem zaplanujecie całe przedsięwzięcie pod względem logistycznym. Pamiętajcie, że przejazdy z ładunkami wielkogabarytowymi realizujemy na terenie nie tylko Lublina i okolic, ale także całego województwa, a nawet Polski i Europy. Wszystko jest do uzgodnienia.

Mniejsze meble i towary naszymi kombiakami

Oferta przewozu mniejszych towarów określona jest w naszym cenniku jako „taxi bagażowe”. Takie przejazdy realizowane są wozami większymi od zwykłych osobówek (typu kombii lub van). Do ich luku nie wejdą duże meble czy np. pralka, ale auta bez problemu wystarczą do transportu małej, złożonej szafki czy kilku kartonów z książkami. Usługa „bagażówki” przyda się więc w szczególności podczas zakupów dodatkowego wyposażenia mieszkania lub przy transporcie cennych rzeczy – dokumentów biurowych czy domowej zastawy, które mogłyby się zgubić lub zniszczyć. Takie rozwiązanie może przydać się szczególnie osobom, których dobytek jest niewielki.

Oferta dla firm

Wasza firma cyklicznie przewozi pewne rzeczy z jednego biura lub magazynu do drugiego i potrzebujecie rzetelnego kierowcy, który zadba, by w trakcie kursu nic się nie zapodziało? Zamiast zatrudniać osobną osobę, nawiążcie współpracę z naszą korporacją. Wyjdzie to wam znacznie taniej. A może przenosiny rozbiliście na kilka etapów, a dział księgowości wolałby, by cała usługa znalazła się na jednej fakturze płatnej przelewem? W Eko Taxi rozumiemy, że prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga bycia elastycznym. Właśnie dlatego z naszymi partnerami biznesowymi współpracujemy na nieco innych zasadach, np. oferujemy różne możliwości rozliczeń i atrakcyjne pakiety abonamentowe. Przypominamy, że faktury wystawiane przez naszą firmę będziecie mogli wpisać w koszty uzyskania przychodu. Dzięki temu zaoszczędzicie na podatku dochodowym przekazywanym do urzędu skarbowego. Więcej o naszych usługach taksówkarskich skierowanych do przedsiębiorców przeczytacie w innym artykule na naszym blogu.

Kolorowe kartony do przeprowadzki

Jak przewozić meble i duże sprzęty, by przeprowadzka przebiegła sprawnie? Kilka porad od Eko Taxi, które oszczędzą wam stresu i kłopotu

Jeśli przewóz mebli, sprzętów gospodarstwa domowego i wyposażenia biurowego na terenie Lublina i okolic to tylko z Eko Taxi – to już wiecie. Teraz podamy wam kilka sztuczek, które przydają się podczas przeprowadzek. Pamiętajcie – opracowując logistycznie całe przedsięwzięcie z wyprzedzeniem, unikniecie kłopotów podczas załadunku i rozładunku towarów z naszego busa.

Folia strech, nożyk, kartony i co jeszcze?

Przeprowadzka nie musi dużo kosztować. Po pierwsze możecie zaoszczędzić na przejazdach, wybierając Eko Taxi. Nie musicie też kupować drogich opakowań i narzędzi. Puste kartony, w które zapakujecie drobiazgi, możecie dostać za darmo np. z okolicznych sklepów. Jeżeli nie macie folii bąbelkowej do zabezpieczenia porcelany, użyjcie w tym celu ścierek kuchennych lub koszulek. Warto jednak, byście zaopatrzyli się w szeroką taśmę klejącą (opcjonalnie papierową, malarską), niezmywalny marker, nożyk i śrubokręt. Te narzędzia powinniście mieć pod ręką przez cały czas przenosin. Do przewozu tekstyliów i ubrań świetnie sprawdzą się torby z grubego nylonu (np. z Ikei). Z kolei przezroczystą lub czarną folią strech opakujecie pudła (wtedy na pewno się nie rozpadną) oraz meble, a zwłaszcza ich części ruchome – drzwiczki do szafy, szuflady w komodzie itd. Dzięki temu w trakcie noszenia i jazdy nic nie będzie się otwierać lub wysuwać. Plusem folii jest jej duża wytrzymałość oraz fakt, że nie zostawia kleju. Kupicie ją w większości marketów budowlanych za ok. 20 zł.

Jak zaplanować przeprowadzkę?

Każdy, kto choć raz się przeprowadzał, wie, że odpowiednie rozplanowanie przenosin potrafi zaoszczędzić sporo stresu i pieniędzy. Jeżeli możecie sobie pozwolić na rozłożenie wszystkiego w czasie, podzielcie całe przedsięwzięcie na kilka etapów. Pierwszym z nich będzie przygotowanie miejsca docelowego – przyszłego lokum. Opróżnijcie mieszkanie ze zbędnych urządzeń, wynieście śmieci i gruntownie posprzątajcie (umyjcie okna i inne większe powierzchnie). W trakcie rozładunku zapewne trochę się nakurzy. O wiele łatwiej będzie jednak doprowadzić kwaterę do porządku, gdy większe prace będą wykonane przed wniesieniem wyposażenia. Przy okazji zapoznacie się bliżej z planem mieszkania. Być może niektóre meble trzeba będzie złożyć przed transportem. A składanie ich w trakcie wyładunku byłoby z pewnością kłopotliwe. Zmierzcie szerokość drzwi, a jeżeli budynek dysponuje windą także jej wymiary (łącznie z przekątną). Narożniki ścian lub framugi możecie zabezpieczyć folią bąbelkową, by nie zarysowały się przy przenoszeniu mebli.

Jeśli planujecie zakup urządzeń do przyszłego mieszkania, zróbcie to przed relokacją. Puste kartony, folie i styropian po nowych sprzętach posłużą wam przy pakowaniu tych, które chcielibyście zabrać ze sobą ze starego domu. Nawet na kilka tygodni wcześniej powinniście też zacząć rozglądać się za pudełkami, w które spakujecie wszystkie szpargały. W drodze powrotnej z pracy lub uczelni zajdźcie do pobliskiego sklepu i zapytajcie się, czy nie zostały im opakowania z ostatniej dostawy. Jeśli akurat nie mają ich na stanie, ekspedienci zapewne podpowiedzą, kiedy będą je mieli. W ten sposób skompletujecie wszystkie potrzebne pudła, nie wydając za nie ani grosza!

Ostatnim etapem powinna być sama przeprowadzka. Postarajcie się spakować jak najwięcej rzeczy przed dniem przejazdu. Szafy i komody należy opróżnić, wyjąć z nich półki i elementy ruchome. Szpargały można umieścić w tekturowych pudłach, ubrania i inne tekstylia w walizkach lub foliowych torbach. Pamiętajcie, że za czas załadunku i rozładunku również płacicie wg opłaty postojowej. Warto więc znieść wszystkie meble i rzeczy na dół przed przyjazdem kierowcy.

Może Cię zainteresować również

 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...