Przewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?

Przewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?

Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając miejsce zamieszkania czy pracy lub planując gruntowną renowację, zazwyczaj potrzebujemy przewieźć coś większego. Mogą być to nowozakupione meble, materiały budowlane lub sprzęty AGD. Eko Taxi Lublin zajmuje się świadczeniem usług transportowych w zakresie przewozu osób i towarów, również tych wielkogabarytowych. Zamiast zamawiać drogich kurierów, postawcie na sprawdzoną firmę z konkurencyjnymi cenami. Kursów nie musicie umawiać z dużym wyprzedzeniem. Poniżej prezentujemy naszą ofertę oraz podajemy kilka pomysłów, dzięki którym szybko i sprawnie zorganizujecie swoją przeprowadzkę.

Spis treści:
Oferta naszej korporacji
Porady przydatne przy przeprowadzkach

Oferta przewozu mebli i dużych sprzętów naszej korporacji. W czym i kiedy Eko Taxi może wam pomóc?

Od toreb podróżnych po duże meble i sprzęty AGD – chcąc przewieźć te rzeczy na terenie Lublina i okolic, zadzwońcie po Eko Taxi. Nasza korporacja posiada w swojej flocie różne rodzaje wozów dostosowanych do waszych potrzeb. Kupiliście nową szafę na ubrania i nie macie jak jej przetransportować ze sklepu do domu? Pomożemy. Koszt kursu wyniesie was mniej niż zamówienie specjalnego dostawcy, który współpracuje z danym marketem. A może prowadzicie firmę i właśnie zmieniacie siedzibę? W pojemnym busie Eko Taxi zmieści się całe wyposażenie waszego biura. Jeśli natomiast planujecie gruntowny remont mieszkania, nasze usługi również się wam przydadzą.

Transporter Eko Taxi do przeprowadzek

Największe auto z naszej lubelskiej floty to Mercedes Sprinter. Na pokład może on zabrać towary ważące do 3,5 t. Jego wymiary to: 3,7 m (długość), 1,7 m (szerokość) i 1,9 m (wysokość). W trakcie rozmowy telefonicznej z dyspozytorem uzyskacie numer telefonu do naszego kierowcy posiadającego wielkogabarytowe auto, który udzieli wszelkich niezbędnych informacji na temat umawianego przewozu. Dzięki temu z wyprzedzeniem zaplanujecie całe przedsięwzięcie pod względem logistycznym. Pamiętajcie, że przejazdy z ładunkami wielkogabarytowymi realizujemy na terenie nie tylko Lublina i okolic, ale także całego województwa, a nawet Polski i Europy. Wszystko jest do uzgodnienia.

Mniejsze meble i towary naszymi kombiakami

Oferta przewozu mniejszych towarów określona jest w naszym cenniku jako „taxi bagażowe”. Takie przejazdy realizowane są wozami większymi od zwykłych osobówek (typu kombii lub van). Do ich luku nie wejdą duże meble czy np. pralka, ale auta bez problemu wystarczą do transportu małej, złożonej szafki czy kilku kartonów z książkami. Usługa „bagażówki” przyda się więc w szczególności podczas zakupów dodatkowego wyposażenia mieszkania lub przy transporcie cennych rzeczy – dokumentów biurowych czy domowej zastawy, które mogłyby się zgubić lub zniszczyć. Takie rozwiązanie może przydać się szczególnie osobom, których dobytek jest niewielki.

Oferta dla firm

Wasza firma cyklicznie przewozi pewne rzeczy z jednego biura lub magazynu do drugiego i potrzebujecie rzetelnego kierowcy, który zadba, by w trakcie kursu nic się nie zapodziało? Zamiast zatrudniać osobną osobę, nawiążcie współpracę z naszą korporacją. Wyjdzie to wam znacznie taniej. A może przenosiny rozbiliście na kilka etapów, a dział księgowości wolałby, by cała usługa znalazła się na jednej fakturze płatnej przelewem? W Eko Taxi rozumiemy, że prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga bycia elastycznym. Właśnie dlatego z naszymi partnerami biznesowymi współpracujemy na nieco innych zasadach, np. oferujemy różne możliwości rozliczeń i atrakcyjne pakiety abonamentowe. Przypominamy, że faktury wystawiane przez naszą firmę będziecie mogli wpisać w koszty uzyskania przychodu. Dzięki temu zaoszczędzicie na podatku dochodowym przekazywanym do urzędu skarbowego. Więcej o naszych usługach taksówkarskich skierowanych do przedsiębiorców przeczytacie w innym artykule na naszym blogu.

Kolorowe kartony do przeprowadzki

Jak przewozić meble i duże sprzęty, by przeprowadzka przebiegła sprawnie? Kilka porad od Eko Taxi, które oszczędzą wam stresu i kłopotu

Jeśli przewóz mebli, sprzętów gospodarstwa domowego i wyposażenia biurowego na terenie Lublina i okolic to tylko z Eko Taxi – to już wiecie. Teraz podamy wam kilka sztuczek, które przydają się podczas przeprowadzek. Pamiętajcie – opracowując logistycznie całe przedsięwzięcie z wyprzedzeniem, unikniecie kłopotów podczas załadunku i rozładunku towarów z naszego busa.

Folia strech, nożyk, kartony i co jeszcze?

Przeprowadzka nie musi dużo kosztować. Po pierwsze możecie zaoszczędzić na przejazdach, wybierając Eko Taxi. Nie musicie też kupować drogich opakowań i narzędzi. Puste kartony, w które zapakujecie drobiazgi, możecie dostać za darmo np. z okolicznych sklepów. Jeżeli nie macie folii bąbelkowej do zabezpieczenia porcelany, użyjcie w tym celu ścierek kuchennych lub koszulek. Warto jednak, byście zaopatrzyli się w szeroką taśmę klejącą (opcjonalnie papierową, malarską), niezmywalny marker, nożyk i śrubokręt. Te narzędzia powinniście mieć pod ręką przez cały czas przenosin. Do przewozu tekstyliów i ubrań świetnie sprawdzą się torby z grubego nylonu (np. z Ikei). Z kolei przezroczystą lub czarną folią strech opakujecie pudła (wtedy na pewno się nie rozpadną) oraz meble, a zwłaszcza ich części ruchome – drzwiczki do szafy, szuflady w komodzie itd. Dzięki temu w trakcie noszenia i jazdy nic nie będzie się otwierać lub wysuwać. Plusem folii jest jej duża wytrzymałość oraz fakt, że nie zostawia kleju. Kupicie ją w większości marketów budowlanych za ok. 20 zł.

Jak zaplanować przeprowadzkę?

Każdy, kto choć raz się przeprowadzał, wie, że odpowiednie rozplanowanie przenosin potrafi zaoszczędzić sporo stresu i pieniędzy. Jeżeli możecie sobie pozwolić na rozłożenie wszystkiego w czasie, podzielcie całe przedsięwzięcie na kilka etapów. Pierwszym z nich będzie przygotowanie miejsca docelowego – przyszłego lokum. Opróżnijcie mieszkanie ze zbędnych urządzeń, wynieście śmieci i gruntownie posprzątajcie (umyjcie okna i inne większe powierzchnie). W trakcie rozładunku zapewne trochę się nakurzy. O wiele łatwiej będzie jednak doprowadzić kwaterę do porządku, gdy większe prace będą wykonane przed wniesieniem wyposażenia. Przy okazji zapoznacie się bliżej z planem mieszkania. Być może niektóre meble trzeba będzie złożyć przed transportem. A składanie ich w trakcie wyładunku byłoby z pewnością kłopotliwe. Zmierzcie szerokość drzwi, a jeżeli budynek dysponuje windą także jej wymiary (łącznie z przekątną). Narożniki ścian lub framugi możecie zabezpieczyć folią bąbelkową, by nie zarysowały się przy przenoszeniu mebli.

Jeśli planujecie zakup urządzeń do przyszłego mieszkania, zróbcie to przed relokacją. Puste kartony, folie i styropian po nowych sprzętach posłużą wam przy pakowaniu tych, które chcielibyście zabrać ze sobą ze starego domu. Nawet na kilka tygodni wcześniej powinniście też zacząć rozglądać się za pudełkami, w które spakujecie wszystkie szpargały. W drodze powrotnej z pracy lub uczelni zajdźcie do pobliskiego sklepu i zapytajcie się, czy nie zostały im opakowania z ostatniej dostawy. Jeśli akurat nie mają ich na stanie, ekspedienci zapewne podpowiedzą, kiedy będą je mieli. W ten sposób skompletujecie wszystkie potrzebne pudła, nie wydając za nie ani grosza!

Ostatnim etapem powinna być sama przeprowadzka. Postarajcie się spakować jak najwięcej rzeczy przed dniem przejazdu. Szafy i komody należy opróżnić, wyjąć z nich półki i elementy ruchome. Szpargały można umieścić w tekturowych pudłach, ubrania i inne tekstylia w walizkach lub foliowych torbach. Pamiętajcie, że za czas załadunku i rozładunku również płacicie wg opłaty postojowej. Warto więc znieść wszystkie meble i rzeczy na dół przed przyjazdem kierowcy.

Może Cię zainteresować również

 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...