Przewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?

Przewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?

Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając miejsce zamieszkania czy pracy lub planując gruntowną renowację, zazwyczaj potrzebujemy przewieźć coś większego. Mogą być to nowozakupione meble, materiały budowlane lub sprzęty AGD. Eko Taxi Lublin zajmuje się świadczeniem usług transportowych w zakresie przewozu osób i towarów, również tych wielkogabarytowych. Zamiast zamawiać drogich kurierów, postawcie na sprawdzoną firmę z konkurencyjnymi cenami. Kursów nie musicie umawiać z dużym wyprzedzeniem. Poniżej prezentujemy naszą ofertę oraz podajemy kilka pomysłów, dzięki którym szybko i sprawnie zorganizujecie swoją przeprowadzkę.

Spis treści:
Oferta naszej korporacji
Porady przydatne przy przeprowadzkach

Oferta przewozu mebli i dużych sprzętów naszej korporacji. W czym i kiedy Eko Taxi może wam pomóc?

Od toreb podróżnych po duże meble i sprzęty AGD – chcąc przewieźć te rzeczy na terenie Lublina i okolic, zadzwońcie po Eko Taxi. Nasza korporacja posiada w swojej flocie różne rodzaje wozów dostosowanych do waszych potrzeb. Kupiliście nową szafę na ubrania i nie macie jak jej przetransportować ze sklepu do domu? Pomożemy. Koszt kursu wyniesie was mniej niż zamówienie specjalnego dostawcy, który współpracuje z danym marketem. A może prowadzicie firmę i właśnie zmieniacie siedzibę? W pojemnym busie Eko Taxi zmieści się całe wyposażenie waszego biura. Jeśli natomiast planujecie gruntowny remont mieszkania, nasze usługi również się wam przydadzą.

Transporter Eko Taxi do przeprowadzek

Największe auto z naszej lubelskiej floty to Mercedes Sprinter. Na pokład może on zabrać towary ważące do 3,5 t. Jego wymiary to: 3,7 m (długość), 1,7 m (szerokość) i 1,9 m (wysokość). W trakcie rozmowy telefonicznej z dyspozytorem uzyskacie numer telefonu do naszego kierowcy posiadającego wielkogabarytowe auto, który udzieli wszelkich niezbędnych informacji na temat umawianego przewozu. Dzięki temu z wyprzedzeniem zaplanujecie całe przedsięwzięcie pod względem logistycznym. Pamiętajcie, że przejazdy z ładunkami wielkogabarytowymi realizujemy na terenie nie tylko Lublina i okolic, ale także całego województwa, a nawet Polski i Europy. Wszystko jest do uzgodnienia.

Mniejsze meble i towary naszymi kombiakami

Oferta przewozu mniejszych towarów określona jest w naszym cenniku jako „taxi bagażowe”. Takie przejazdy realizowane są wozami większymi od zwykłych osobówek (typu kombii lub van). Do ich luku nie wejdą duże meble czy np. pralka, ale auta bez problemu wystarczą do transportu małej, złożonej szafki czy kilku kartonów z książkami. Usługa „bagażówki” przyda się więc w szczególności podczas zakupów dodatkowego wyposażenia mieszkania lub przy transporcie cennych rzeczy – dokumentów biurowych czy domowej zastawy, które mogłyby się zgubić lub zniszczyć. Takie rozwiązanie może przydać się szczególnie osobom, których dobytek jest niewielki.

Oferta dla firm

Wasza firma cyklicznie przewozi pewne rzeczy z jednego biura lub magazynu do drugiego i potrzebujecie rzetelnego kierowcy, który zadba, by w trakcie kursu nic się nie zapodziało? Zamiast zatrudniać osobną osobę, nawiążcie współpracę z naszą korporacją. Wyjdzie to wam znacznie taniej. A może przenosiny rozbiliście na kilka etapów, a dział księgowości wolałby, by cała usługa znalazła się na jednej fakturze płatnej przelewem? W Eko Taxi rozumiemy, że prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga bycia elastycznym. Właśnie dlatego z naszymi partnerami biznesowymi współpracujemy na nieco innych zasadach, np. oferujemy różne możliwości rozliczeń i atrakcyjne pakiety abonamentowe. Przypominamy, że faktury wystawiane przez naszą firmę będziecie mogli wpisać w koszty uzyskania przychodu. Dzięki temu zaoszczędzicie na podatku dochodowym przekazywanym do urzędu skarbowego. Więcej o naszych usługach taksówkarskich skierowanych do przedsiębiorców przeczytacie w innym artykule na naszym blogu.

Kolorowe kartony do przeprowadzki

Jak przewozić meble i duże sprzęty, by przeprowadzka przebiegła sprawnie? Kilka porad od Eko Taxi, które oszczędzą wam stresu i kłopotu

Jeśli przewóz mebli, sprzętów gospodarstwa domowego i wyposażenia biurowego na terenie Lublina i okolic to tylko z Eko Taxi – to już wiecie. Teraz podamy wam kilka sztuczek, które przydają się podczas przeprowadzek. Pamiętajcie – opracowując logistycznie całe przedsięwzięcie z wyprzedzeniem, unikniecie kłopotów podczas załadunku i rozładunku towarów z naszego busa.

Folia strech, nożyk, kartony i co jeszcze?

Przeprowadzka nie musi dużo kosztować. Po pierwsze możecie zaoszczędzić na przejazdach, wybierając Eko Taxi. Nie musicie też kupować drogich opakowań i narzędzi. Puste kartony, w które zapakujecie drobiazgi, możecie dostać za darmo np. z okolicznych sklepów. Jeżeli nie macie folii bąbelkowej do zabezpieczenia porcelany, użyjcie w tym celu ścierek kuchennych lub koszulek. Warto jednak, byście zaopatrzyli się w szeroką taśmę klejącą (opcjonalnie papierową, malarską), niezmywalny marker, nożyk i śrubokręt. Te narzędzia powinniście mieć pod ręką przez cały czas przenosin. Do przewozu tekstyliów i ubrań świetnie sprawdzą się torby z grubego nylonu (np. z Ikei). Z kolei przezroczystą lub czarną folią strech opakujecie pudła (wtedy na pewno się nie rozpadną) oraz meble, a zwłaszcza ich części ruchome – drzwiczki do szafy, szuflady w komodzie itd. Dzięki temu w trakcie noszenia i jazdy nic nie będzie się otwierać lub wysuwać. Plusem folii jest jej duża wytrzymałość oraz fakt, że nie zostawia kleju. Kupicie ją w większości marketów budowlanych za ok. 20 zł.

Jak zaplanować przeprowadzkę?

Każdy, kto choć raz się przeprowadzał, wie, że odpowiednie rozplanowanie przenosin potrafi zaoszczędzić sporo stresu i pieniędzy. Jeżeli możecie sobie pozwolić na rozłożenie wszystkiego w czasie, podzielcie całe przedsięwzięcie na kilka etapów. Pierwszym z nich będzie przygotowanie miejsca docelowego – przyszłego lokum. Opróżnijcie mieszkanie ze zbędnych urządzeń, wynieście śmieci i gruntownie posprzątajcie (umyjcie okna i inne większe powierzchnie). W trakcie rozładunku zapewne trochę się nakurzy. O wiele łatwiej będzie jednak doprowadzić kwaterę do porządku, gdy większe prace będą wykonane przed wniesieniem wyposażenia. Przy okazji zapoznacie się bliżej z planem mieszkania. Być może niektóre meble trzeba będzie złożyć przed transportem. A składanie ich w trakcie wyładunku byłoby z pewnością kłopotliwe. Zmierzcie szerokość drzwi, a jeżeli budynek dysponuje windą także jej wymiary (łącznie z przekątną). Narożniki ścian lub framugi możecie zabezpieczyć folią bąbelkową, by nie zarysowały się przy przenoszeniu mebli.

Jeśli planujecie zakup urządzeń do przyszłego mieszkania, zróbcie to przed relokacją. Puste kartony, folie i styropian po nowych sprzętach posłużą wam przy pakowaniu tych, które chcielibyście zabrać ze sobą ze starego domu. Nawet na kilka tygodni wcześniej powinniście też zacząć rozglądać się za pudełkami, w które spakujecie wszystkie szpargały. W drodze powrotnej z pracy lub uczelni zajdźcie do pobliskiego sklepu i zapytajcie się, czy nie zostały im opakowania z ostatniej dostawy. Jeśli akurat nie mają ich na stanie, ekspedienci zapewne podpowiedzą, kiedy będą je mieli. W ten sposób skompletujecie wszystkie potrzebne pudła, nie wydając za nie ani grosza!

Ostatnim etapem powinna być sama przeprowadzka. Postarajcie się spakować jak najwięcej rzeczy przed dniem przejazdu. Szafy i komody należy opróżnić, wyjąć z nich półki i elementy ruchome. Szpargały można umieścić w tekturowych pudłach, ubrania i inne tekstylia w walizkach lub foliowych torbach. Pamiętajcie, że za czas załadunku i rozładunku również płacicie wg opłaty postojowej. Warto więc znieść wszystkie meble i rzeczy na dół przed przyjazdem kierowcy.

Może Cię zainteresować również

 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Imprezy taneczne w LublinieImprezy taneczne w Lublinie
  Imprezy taneczne w Lublinie przyciągają osoby w różnym ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Półkolonie w LubliniePółkolonie w Lublinie
  Półkolonie w Lublinie dają rodzicom możliwość ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • czym się kierować przy wyborze taksówki?Czym się kierować przy wyborze taksówki w Lublinie?
  Nie wiesz, czym się kierować przy wyborze taksówki w ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Jarmark świąteczny w LublinieJarmark świąteczny w Lublinie
  Jarmark świąteczny w Lublinie jest bardzo wyczekiwanym wydarzeniem. Odwiedzają go mieszkańcy, ale często również turyści, którzy wybierają się tu w grudniu zarówno, by zwiedzić miasto, jak i w celu doświadczenia typowo bożonarodzeniowego klimatu, który panuje w tym mieście. Zwykle jarmark jest zorganizowany na Starym Mieście, w związku z czym dojazd własnym samochodem nie jest najlepszym pomysłem. Zamiast tego warto skorzystać z jednej z taksówek od Eko Taxi.
 • Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dzieckaTaxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka
  Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka to wspaniała opcja dla dorosłych podróżujących z najmłodszymi i chcących zadbać o ich pełne bezpieczeństwo. W kontekście takiego transportu przepisy prawne są dość specyficzne, przez co wiele korporacji nie daje możliwości takiego przewozu. Nie oznacza to jednak, że rodzice muszą zrezygnować z taksówek. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która udostępnia pojazdy z takim udogodnieniem. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Sylwester w klubie w LublinieSylwester w klubie w Lublinie
  Sylwester w klubie w Lublinie to sprawdzony pomysł na spędzenie końcówki roku i wkroczenie w ten nowy tanecznym krokiem. W tym mieście można liczyć na bogatą ofertę wydarzeń trwających w noc sylwestrową. Takie rozwiązanie interesuje coraz większe grono mieszkańców, zwłaszcza po tym, jak przez ostatnich parę lat zabrakło plenerowej zabawy organizowanej przez lokalne władze. W ten sposób można świetnie spędzić ten czas, a do wybranego miejsca dojedziesz bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Taxi w Lublinie do obsługi imprezTaxi w Lublinie do obsługi imprez
  Taxi w Lublinie do obsługi imprez będzie bardzo ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Przewoźnicy na lotnisko w LubliniePrzewoźnicy na lotnisko w Lublinie
  Przewoźnicy na lotnisko w Lublinie obsługują każdego ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Oferta Eko Taxi w LublinieOferta Eko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to nasza znana i chętnie wybierana ...