Przewóz pracowników w Lublinie

Przewóz pracowników w Lublinie

Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez specjalizującą się w tym firmę, ale dobrym pomysłem będzie też skorzystanie z usług korporacji taksówkarskiej. Takie przejazdy bywają potrzebne przy transportach do miejsca wykonywania obowiązków, jak i na specjalne wydarzenia. Poszukując takich możliwości polecamy zwrócenie uwagi na ofertę Eko Taxi. Realizujemy kursy różnymi pojazdami i po atrakcyjnych cenach. W razie potrzeby możemy także pomóc w innych usługach związanych z dostawami!

Spis treści
Kto realizuje takie kursy?
Przejazdy bezgotówkowe dla firm
Oferta tradycyjnych kursów
Inne usługi
Korzystne stawki i dogodne rozliczenia

Jakie są możliwości względem przewozu pracowników w Lublinie?

Przewóz pracowników w Lublinie może być potrzebny firmom, które posiadają punkty w centrum miasta, gdzie bardzo trudno zaparkować, lub na obrzeżach, do których dojazd komunikacją miejską może być kłopotliwy. To doskonałe rozwiązanie także dla firm organizujących dowóz swoich pracowników na jakieś wydarzenia. Personel na pewno to doceni, a pracodawca zadba o bezpieczeństwo i komfort podróżujących. Takimi usługami zajmują się pewne przedsiębiorstwa specjalizujące się w przewozie osób. Dobrym rozwiązaniem będzie jednak wybór korporacji taxi, w szczególności takiej, która dysponuje dużymi pojazdami i oferuje tanie przejazdy.

Kiedy jest to potrzebne i jakie wiążą się z tym korzyści?

Przewozy pracownicze są wbrew pozorom dość popularne i stosowane przez wiele przedsiębiorstw. Mogą mieć one różny charakter. W przypadku firm z siedzibami na obrzeżach miasta czy poza jego granicami, gdzie dojazd jest naprawdę utrudniony, takie działania mogą być regularne. Podobnie wygląda to w kontekście branży, gdzie nie ma jednego miejsca pracy, lecz lokalizacje są zmienne, co występuje choćby w budownictwie. Także typowe korporacje, powiązane z pracą biurową, aranżują jednak tego typu transporty. Takie rozwiązania stosuje się przy wszelkich wyjazdach firmowych – niektóre mają charakter rekreacyjny, inne to wydarzenia branżowe.

Główną korzyścią takich przewozów jest komfort pracownika. Bez względu na cel czy okoliczności podróży, nie musi on wybierać własnego środka transportu ani jechać komunikacją miejską, zatem dotrze na miejsce bardziej wypoczęty i gotowy do pracy. Taki pracownik ma poczucie, iż firma o niego dba, więc jest bardziej zmotywowany i lojalny. Dla pracodawcy są też jednak inne korzyści, w tym dbałość o bezpieczeństwo pracowników. Ewentualne podróżowanie autem po długiej pracy wiąże się z pewną dozą ryzyka, gdyż koncentracja kierującego nie jest wtedy na najwyższym poziomie. W kontekście dowozu na miejsce pracy warto zwrócić uwagę na dodatkowy plus w postaci tego, że wszyscy zjawią się punktualnie i zgodnie z planem. Często bywa to problematyczne, gdy każdy dojeżdża indywidualnie, ponieważ trudno uniknąć wtedy spóźnień. Wybór profesjonalnych przewozów jest pewną inwestycją w kapitał ludzki i przynosi pozytywy obu stronom – pracownikom i kierownictwu firmy.

Pracowniczka w koszuli

Firmy przewozowe

Licząc na takie usługi, na pewno można zwrócić się do firm specjalizujących się w tego typu ofercie. Takie przedsiębiorstwa wynajmują najczęściej autobus, wraz z oddelegowanym do jego prowadzenia kierowcą. Z pewnością będzie wtedy można liczyć na przewóz osób, który przebiegnie bezpiecznie i profesjonalnie. Takie podmioty w większości mają w swojej ofercie obsługę firm, w zakresie dowożenia pracowników do zakładów pracy, na targi czy jakiekolwiek inne wydarzenia, a czasem obsługują i dalsze wyjazdy. Trzeba się przy tym liczyć z tym, że tacy pośrednicy posiadają zwykle naprawdę duże pojazdy, nawet na kilkanaście osób i ustalają ceny przeważnie właśnie od wynajęcia busa, więc jeśli się go nie wypełni, trzeba płacić także za puste miejsca. Warto przemyśleć zatem jaka grupa pracowników ma podróżować i czy takie rozwiązanie będzie w takiej sytuacji opłacalne.

Korporacja taxi

Firma taxi może się wydawać mniej oczywistym wyborem, tymczasem taka decyzja może być naprawdę korzystna. Obecnie dobre korporacje, takie jak Eko Taxi, posiadają do dyspozycji pasażerów nie tylko samochody osobowe, ale też znacznie większe pojazdy. W praktyce kurs może być zatem dobrany w zasadzie idealnie pod kątem liczby osób, więc można w ten sposób zorganizować przewozy mniejszych i większych grup pracowników.

Bezgotówkowe przewozy pracowników w Lublinie z Eko Taxi

Jeżeli chcesz zamówić przewóz pracowników w Lublinie, to zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi. Oczywiście zajmujemy się tradycyjnymi kursami, realizowanymi nie tylko w samochodach osobowych, ale nawet busach. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz dogodne rozliczenia dla firm. Poza transportem osób, możesz u nas skorzystać także z innych usług, których może akurat potrzebować twoje przedsiębiorstwo.

Płatności bezgotówkowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracodawców, stworzyliśmy system obsługi bezgotówkowej. Nasi klienci firmowi mają wgląd w przejazdy swoich pracowników, dzięki czemu mogą być pewni, że ich pieniądze są dobrze spożytkowane. Mamy szereg narzędzi, które pozwalają dopasować ofertę do konkretnych potrzeb. Możesz m.in. wyznaczyć numery telefonów, z których pracownicy mogą zamówić sobie przejazd bezgotówkowy, a także przypisywać do takiego numeru ograniczenia czasowe i kwotowe.

Bony przejazdowe

Dogodnym rozwiązaniem są także bony przejazdowe na konkretną sumę, do realizacji w danym czasie. Takie rozwiązanie doskonale się sprawdziło podczas obsługiwanych przez nas targów. Ich organizatorzy chcieli zapewnić gościom bezgotówkowe przejazdy, jednak bez konieczności dodawania do systemu numerów telefonów wszystkich uczestników. Doskonałą alternatywą okazało się właśnie wydrukowanie dla gości bonów na poruszanie się po mieście naszymi taksówkami.

Jakie usługi poza przewozami pracowników realizujemy w Lublinie?

Podstawą naszej działalności są rzecz jasna tradycyjne kursy taxi, które również mogą się doskonale sprawdzić w przypadku przewozów pracowniczych czy obsługi imprez firmowych. Posiadamy bowiem rozbudowane zaplecze pojazdów, dlatego z powodzeniem realizujemy również zlecenia dotyczące dużych grup osób. Jeśli pracownicy mają podróżować z jakimś ekwipunkiem to polecamy zamówienie choćby naszej taksówki bagażowej. Dysponujemy też jednak pojazdami VAN (dla 5-6 osób) czy nawet BUS (aż 7-8 osób). Bez problemu zamówisz zatem samochody idealnie dopasowane do grupy pracowników, którym masz zapewnić przejazd.

Z myślą o stałych klientach uruchomiliśmy dodatkową opcję z systemem umożliwiającym samodzielnie zamówienie taksówki. Jeżeli masz stałe adresy pod które zamawiasz taxi, system wyczyta 3 najczęściej używane i możesz wybrać ten, który interesuje Cię w danej chwili oraz ustalić czas za jaki ma przyjechać kierowca (najwcześniej, 15 i 30 minut). Wszystko odbywa się zatem bez dyspozytora, choć oczywiście w każdej chwili możesz się z nim połączyć, jeżeli odczuwasz taką potrzebę. Od razu masz również informację jakie auto przyjedzie. Rozwiązanie może być korzystne szczególnie w godzinach szczytu, gdyż możesz zamówić kurs, gdy tylko taksówka będzie dostępna. Jeśli uznasz, że ta dodatkowa opcja nie jest dla Ciebie interesująca, możesz z niej zrezygnować dzwoniąc do dyspozytora i prosząc o wyłączenie tej usługi.

W czym jeszcze możemy pomóc?

W Eko Taxi staramy się kompleksowo odpowiadać na potrzeby naszych klientów, więc oferujemy także usługi niezwiązane stricte z przewozem osób. Kierowcy mogą pomóc w dostawach przesyłek czy zrobieniem zakupów z dostawą. Ta ostatnia opcja wiąże się z opłatą w wysokości 20 złotych przy podstawowych zakupach w jednym sklepie. Możesz też jednak złożyć zamówienie dotyczące produktów z różnych miejsc, a koszt ustalisz z kierowcą. To dobry pomysł, jeżeli chcesz zamówić jakieś rzeczy do biura czy siedziby firmy.

Atrakcyjne ceny i dogodne formy rozliczeń

Jesteśmy renomowaną korporacją taxi, doceniają przez wielu klientów indywidualnych i firmy w Lublinie. Oferujemy przy tym naprawdę atrakcyjne ceny. Szczegóły dotyczące stawek odnajdziesz w cenniku na naszej stronie. Przedsiębiorstwom otwartym na współpracę proponujemy również korzystną formę rozliczeń w ramach obsługi bezgotówkowej.

Przewóz pracowników jest obecnie popularną usługą, z której korzysta wiele firm w Lublinie i okolicach miasta. Możesz przy tym wybrać ofertę przewoźnika osób, ale polecamy wybranie Eko Taxi. Wykonujemy kursy po atrakcyjnych cenach, a do dyspozycji są różnego typu samochody, w tym duże pojazdy VAN i BUS. Z powodzeniem obsłużymy zatem nawet większe grupy pracowników!

Może Cię zainteresować również

 • Komunikacja Świdnik-LublinKomunikacja Świdnik-Lublin
  Komunikacja Świdnik-Lublin stanowi podstawową siatkę ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Wynajem busów w LublinieSzukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!
  Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, ...
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Dojazd na lotnisko w ŚwidnikuDojazd na lotnisko w Świdniku
  Dojazd na lotnisko w Świdniku obejmuje kilka możliwości - od prywatnych, po publiczne środki transportu. Mają one swoje zalety, ale i wady, zwłaszcza gdy mowa o transporcie na planowany o konkretnej godzinie lot. Wiele argumentów przemawia za wybraniem taksówki, szczególnie takiej od firmy z atrakcyjną ofertą cenową. Jeśli jesteś zainteresowany takim wariantem, skorzystaj z kursów od Eko Taxi.
 • Oferta Eko Taxi w LublinieOferta Eko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to nasza znana i chętnie wybierana ...
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Dobre restauracje w LublinieDobre restauracje w Lublinie
  Dobre restauracje w Lublinie to miejsca, które chętnie odwiedzają zarówno sami mieszkańcy, jak i przybywający tutaj turyści. Na szczęście miasto może pochwalić się bogatą ofertą gastronomiczną. Zdecydowanie można tu smacznie zjeść, a ogromnym atutem jest różnorodność ofert, ponieważ dostępne są lokale z potrawami z wielu zakątków świata. Jeśli chcesz się wybrać do jednego z lublińskich lokali gastronomicznych i zastanawiasz się, jak dotrzeć na miejsce, rozważ zamówienie jednej z naszych taksówek.
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Lubelskie atrakcje na weekendLubelskie atrakcje na weekend
  Lubelskie atrakcje na weekend można rozplanować na dzień lub dwa dni zwiedzania. Rzecz jasna Lublin jest na tyle ciekawy, że można tu spędzić więcej czasu, lecz w trakcie nawet takiego krótkiego wypadu z pewnością uda się zobaczyć miejsca, która są uważane za obowiązkowe punkty na turystycznej mapie tego miasta. Warto przy tym przemyśleć kwestię przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami. W tym celu najlepiej będzie zamówić jedną z naszych taksówek.
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Kurs taxi w LublinieKurs taxi w Lublinie
  Kurs taxi w Lublinie jest wygodnym rozwiązaniem w zakresie transportu jako alternatywa dla własnego samochodu i komunikacji miejskiej. W tym celu najlepiej wybrać sprawdzoną firmę, która oferuje wysoką jakość usług, a do tego atrakcyjne ceny. Dzięki temu możesz podróżować po mieście wygodnie, a jednocześnie na korzystnych warunkach finansowych. Jeśli liczysz na takie rozwiązanie, skorzystaj z oferty Eko Taxi.
 • Usługi taksówkarskie w LublinieUsługi taksówkarskie w Lublinie
  Usługi taksówkarskie w Lublinie to dość rozbudowany rynek, co przekłada się na atrakcyjność poszczególnych ofert. Osoby wybierające taksówki chcą mieć pewność, że pojadą nimi szybko i bezpiecznie, ale przy tym bez nadwyrężania swojego codziennego budżetu. Z tego względu warto dobrze przemyśleć swój wybór. Jeśli chcesz się cieszyć sprawdzoną ofertą taxi, skorzystaj z Eko Taxi.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Taksówka dla seniora w LublinieTaksówka dla seniora w Lublinie
  Taksówka dla seniora w Lublinie to środek transportu, który pomoże osobom starszym w komfortowym dotarciu w wybrane miejsca. Mogą to być przewozy do obiektów, takich jak urzędy czy placówki medyczne, ale i w jakiekolwiek inne lokalizacje, choćby z myślą o spotkaniach towarzyskich. Taka opcja sprawdza się doskonale dla osób, które nie bardzo mogą już prowadzić własny samochód, a chcą podróżować wygodniej niż komunikacją miejską. Zachęcamy do wybrania przy tym usług Eko Taxi.