Przewóz pracowników w Lublinie

Przewóz pracowników w Lublinie

Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez specjalizującą się w tym firmę, ale dobrym pomysłem będzie też skorzystanie z usług korporacji taksówkarskiej. Takie przejazdy bywają potrzebne przy transportach do miejsca wykonywania obowiązków, jak i na specjalne wydarzenia. Poszukując takich możliwości polecamy zwrócenie uwagi na ofertę Eko Taxi. Realizujemy kursy różnymi pojazdami i po atrakcyjnych cenach. W razie potrzeby możemy także pomóc w innych usługach związanych z dostawami!

Spis treści
Kto realizuje takie kursy?
Przejazdy bezgotówkowe dla firm
Oferta tradycyjnych kursów
Inne usługi
Korzystne stawki i dogodne rozliczenia

Jakie są możliwości względem przewozu pracowników w Lublinie?

Przewóz pracowników w Lublinie może być potrzebny firmom, które posiadają punkty w centrum miasta, gdzie bardzo trudno zaparkować, lub na obrzeżach, do których dojazd komunikacją miejską może być kłopotliwy. To doskonałe rozwiązanie także dla firm organizujących dowóz swoich pracowników na jakieś wydarzenia. Personel na pewno to doceni, a pracodawca zadba o bezpieczeństwo i komfort podróżujących. Takimi usługami zajmują się pewne przedsiębiorstwa specjalizujące się w przewozie osób. Dobrym rozwiązaniem będzie jednak wybór korporacji taxi, w szczególności takiej, która dysponuje dużymi pojazdami i oferuje tanie przejazdy.

Kiedy jest to potrzebne i jakie wiążą się z tym korzyści?

Przewozy pracownicze są wbrew pozorom dość popularne i stosowane przez wiele przedsiębiorstw. Mogą mieć one różny charakter. W przypadku firm z siedzibami na obrzeżach miasta czy poza jego granicami, gdzie dojazd jest naprawdę utrudniony, takie działania mogą być regularne. Podobnie wygląda to w kontekście branży, gdzie nie ma jednego miejsca pracy, lecz lokalizacje są zmienne, co występuje choćby w budownictwie. Także typowe korporacje, powiązane z pracą biurową, aranżują jednak tego typu transporty. Takie rozwiązania stosuje się przy wszelkich wyjazdach firmowych – niektóre mają charakter rekreacyjny, inne to wydarzenia branżowe.

Główną korzyścią takich przewozów jest komfort pracownika. Bez względu na cel czy okoliczności podróży, nie musi on wybierać własnego środka transportu ani jechać komunikacją miejską, zatem dotrze na miejsce bardziej wypoczęty i gotowy do pracy. Taki pracownik ma poczucie, iż firma o niego dba, więc jest bardziej zmotywowany i lojalny. Dla pracodawcy są też jednak inne korzyści, w tym dbałość o bezpieczeństwo pracowników. Ewentualne podróżowanie autem po długiej pracy wiąże się z pewną dozą ryzyka, gdyż koncentracja kierującego nie jest wtedy na najwyższym poziomie. W kontekście dowozu na miejsce pracy warto zwrócić uwagę na dodatkowy plus w postaci tego, że wszyscy zjawią się punktualnie i zgodnie z planem. Często bywa to problematyczne, gdy każdy dojeżdża indywidualnie, ponieważ trudno uniknąć wtedy spóźnień. Wybór profesjonalnych przewozów jest pewną inwestycją w kapitał ludzki i przynosi pozytywy obu stronom – pracownikom i kierownictwu firmy.

Pracowniczka w koszuli

Firmy przewozowe

Licząc na takie usługi, na pewno można zwrócić się do firm specjalizujących się w tego typu ofercie. Takie przedsiębiorstwa wynajmują najczęściej autobus, wraz z oddelegowanym do jego prowadzenia kierowcą. Z pewnością będzie wtedy można liczyć na przewóz osób, który przebiegnie bezpiecznie i profesjonalnie. Takie podmioty w większości mają w swojej ofercie obsługę firm, w zakresie dowożenia pracowników do zakładów pracy, na targi czy jakiekolwiek inne wydarzenia, a czasem obsługują i dalsze wyjazdy. Trzeba się przy tym liczyć z tym, że tacy pośrednicy posiadają zwykle naprawdę duże pojazdy, nawet na kilkanaście osób i ustalają ceny przeważnie właśnie od wynajęcia busa, więc jeśli się go nie wypełni, trzeba płacić także za puste miejsca. Warto przemyśleć zatem jaka grupa pracowników ma podróżować i czy takie rozwiązanie będzie w takiej sytuacji opłacalne.

Korporacja taxi

Firma taxi może się wydawać mniej oczywistym wyborem, tymczasem taka decyzja może być naprawdę korzystna. Obecnie dobre korporacje, takie jak Eko Taxi, posiadają do dyspozycji pasażerów nie tylko samochody osobowe, ale też znacznie większe pojazdy. W praktyce kurs może być zatem dobrany w zasadzie idealnie pod kątem liczby osób, więc można w ten sposób zorganizować przewozy mniejszych i większych grup pracowników.

Bezgotówkowe przewozy pracowników w Lublinie z Eko Taxi

Jeżeli chcesz zamówić przewóz pracowników w Lublinie, to zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi. Oczywiście zajmujemy się tradycyjnymi kursami, realizowanymi nie tylko w samochodach osobowych, ale nawet busach. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz dogodne rozliczenia dla firm. Poza transportem osób, możesz u nas skorzystać także z innych usług, których może akurat potrzebować twoje przedsiębiorstwo.

Płatności bezgotówkowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracodawców, stworzyliśmy system obsługi bezgotówkowej. Nasi klienci firmowi mają wgląd w przejazdy swoich pracowników, dzięki czemu mogą być pewni, że ich pieniądze są dobrze spożytkowane. Mamy szereg narzędzi, które pozwalają dopasować ofertę do konkretnych potrzeb. Możesz m.in. wyznaczyć numery telefonów, z których pracownicy mogą zamówić sobie przejazd bezgotówkowy, a także przypisywać do takiego numeru ograniczenia czasowe i kwotowe.

Bony przejazdowe

Dogodnym rozwiązaniem są także bony przejazdowe na konkretną sumę, do realizacji w danym czasie. Takie rozwiązanie doskonale się sprawdziło podczas obsługiwanych przez nas targów. Ich organizatorzy chcieli zapewnić gościom bezgotówkowe przejazdy, jednak bez konieczności dodawania do systemu numerów telefonów wszystkich uczestników. Doskonałą alternatywą okazało się właśnie wydrukowanie dla gości bonów na poruszanie się po mieście naszymi taksówkami.

Jakie usługi poza przewozami pracowników realizujemy w Lublinie?

Podstawą naszej działalności są rzecz jasna tradycyjne kursy taxi, które również mogą się doskonale sprawdzić w przypadku przewozów pracowniczych czy obsługi imprez firmowych. Posiadamy bowiem rozbudowane zaplecze pojazdów, dlatego z powodzeniem realizujemy również zlecenia dotyczące dużych grup osób. Jeśli pracownicy mają podróżować z jakimś ekwipunkiem to polecamy zamówienie choćby naszej taksówki bagażowej. Dysponujemy też jednak pojazdami VAN (dla 5-6 osób) czy nawet BUS (aż 7-8 osób). Bez problemu zamówisz zatem samochody idealnie dopasowane do grupy pracowników, którym masz zapewnić przejazd.

Z myślą o stałych klientach uruchomiliśmy dodatkową opcję z systemem umożliwiającym samodzielnie zamówienie taksówki. Jeżeli masz stałe adresy pod które zamawiasz taxi, system wyczyta 3 najczęściej używane i możesz wybrać ten, który interesuje Cię w danej chwili oraz ustalić czas za jaki ma przyjechać kierowca (najwcześniej, 15 i 30 minut). Wszystko odbywa się zatem bez dyspozytora, choć oczywiście w każdej chwili możesz się z nim połączyć, jeżeli odczuwasz taką potrzebę. Od razu masz również informację jakie auto przyjedzie. Rozwiązanie może być korzystne szczególnie w godzinach szczytu, gdyż możesz zamówić kurs, gdy tylko taksówka będzie dostępna. Jeśli uznasz, że ta dodatkowa opcja nie jest dla Ciebie interesująca, możesz z niej zrezygnować dzwoniąc do dyspozytora i prosząc o wyłączenie tej usługi.

W czym jeszcze możemy pomóc?

W Eko Taxi staramy się kompleksowo odpowiadać na potrzeby naszych klientów, więc oferujemy także usługi niezwiązane stricte z przewozem osób. Kierowcy mogą pomóc w dostawach przesyłek czy zrobieniem zakupów z dostawą. Ta ostatnia opcja wiąże się z opłatą w wysokości 20 złotych przy podstawowych zakupach w jednym sklepie. Możesz też jednak złożyć zamówienie dotyczące produktów z różnych miejsc, a koszt ustalisz z kierowcą. To dobry pomysł, jeżeli chcesz zamówić jakieś rzeczy do biura czy siedziby firmy.

Atrakcyjne ceny i dogodne formy rozliczeń

Jesteśmy renomowaną korporacją taxi, doceniają przez wielu klientów indywidualnych i firmy w Lublinie. Oferujemy przy tym naprawdę atrakcyjne ceny. Szczegóły dotyczące stawek odnajdziesz w cenniku na naszej stronie. Przedsiębiorstwom otwartym na współpracę proponujemy również korzystną formę rozliczeń w ramach obsługi bezgotówkowej.

Przewóz pracowników jest obecnie popularną usługą, z której korzysta wiele firm w Lublinie i okolicach miasta. Możesz przy tym wybrać ofertę przewoźnika osób, ale polecamy wybranie Eko Taxi. Wykonujemy kursy po atrakcyjnych cenach, a do dyspozycji są różnego typu samochody, w tym duże pojazdy VAN i BUS. Z powodzeniem obsłużymy zatem nawet większe grupy pracowników!

Może Cię zainteresować również

 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.