Przewóz pracowników w Lublinie

Przewóz pracowników w Lublinie

Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez specjalizującą się w tym firmę, ale dobrym pomysłem będzie też skorzystanie z usług korporacji taksówkarskiej. Takie przejazdy bywają potrzebne przy transportach do miejsca wykonywania obowiązków, jak i na specjalne wydarzenia. Poszukując takich możliwości polecamy zwrócenie uwagi na ofertę Eko Taxi. Realizujemy kursy różnymi pojazdami i po atrakcyjnych cenach. W razie potrzeby możemy także pomóc w innych usługach związanych z dostawami!

Spis treści
Kto realizuje takie kursy?
Przejazdy bezgotówkowe dla firm
Oferta tradycyjnych kursów
Inne usługi
Korzystne stawki i dogodne rozliczenia

Jakie są możliwości względem przewozu pracowników w Lublinie?

Przewóz pracowników w Lublinie może być potrzebny firmom, które posiadają punkty w centrum miasta, gdzie bardzo trudno zaparkować, lub na obrzeżach, do których dojazd komunikacją miejską może być kłopotliwy. To doskonałe rozwiązanie także dla firm organizujących dowóz swoich pracowników na jakieś wydarzenia. Personel na pewno to doceni, a pracodawca zadba o bezpieczeństwo i komfort podróżujących. Takimi usługami zajmują się pewne przedsiębiorstwa specjalizujące się w przewozie osób. Dobrym rozwiązaniem będzie jednak wybór korporacji taxi, w szczególności takiej, która dysponuje dużymi pojazdami i oferuje tanie przejazdy.

Kiedy jest to potrzebne i jakie wiążą się z tym korzyści?

Przewozy pracownicze są wbrew pozorom dość popularne i stosowane przez wiele przedsiębiorstw. Mogą mieć one różny charakter. W przypadku firm z siedzibami na obrzeżach miasta czy poza jego granicami, gdzie dojazd jest naprawdę utrudniony, takie działania mogą być regularne. Podobnie wygląda to w kontekście branży, gdzie nie ma jednego miejsca pracy, lecz lokalizacje są zmienne, co występuje choćby w budownictwie. Także typowe korporacje, powiązane z pracą biurową, aranżują jednak tego typu transporty. Takie rozwiązania stosuje się przy wszelkich wyjazdach firmowych – niektóre mają charakter rekreacyjny, inne to wydarzenia branżowe.

Główną korzyścią takich przewozów jest komfort pracownika. Bez względu na cel czy okoliczności podróży, nie musi on wybierać własnego środka transportu ani jechać komunikacją miejską, zatem dotrze na miejsce bardziej wypoczęty i gotowy do pracy. Taki pracownik ma poczucie, iż firma o niego dba, więc jest bardziej zmotywowany i lojalny. Dla pracodawcy są też jednak inne korzyści, w tym dbałość o bezpieczeństwo pracowników. Ewentualne podróżowanie autem po długiej pracy wiąże się z pewną dozą ryzyka, gdyż koncentracja kierującego nie jest wtedy na najwyższym poziomie. W kontekście dowozu na miejsce pracy warto zwrócić uwagę na dodatkowy plus w postaci tego, że wszyscy zjawią się punktualnie i zgodnie z planem. Często bywa to problematyczne, gdy każdy dojeżdża indywidualnie, ponieważ trudno uniknąć wtedy spóźnień. Wybór profesjonalnych przewozów jest pewną inwestycją w kapitał ludzki i przynosi pozytywy obu stronom – pracownikom i kierownictwu firmy.

Pracowniczka w koszuli

Firmy przewozowe

Licząc na takie usługi, na pewno można zwrócić się do firm specjalizujących się w tego typu ofercie. Takie przedsiębiorstwa wynajmują najczęściej autobus, wraz z oddelegowanym do jego prowadzenia kierowcą. Z pewnością będzie wtedy można liczyć na przewóz osób, który przebiegnie bezpiecznie i profesjonalnie. Takie podmioty w większości mają w swojej ofercie obsługę firm, w zakresie dowożenia pracowników do zakładów pracy, na targi czy jakiekolwiek inne wydarzenia, a czasem obsługują i dalsze wyjazdy. Trzeba się przy tym liczyć z tym, że tacy pośrednicy posiadają zwykle naprawdę duże pojazdy, nawet na kilkanaście osób i ustalają ceny przeważnie właśnie od wynajęcia busa, więc jeśli się go nie wypełni, trzeba płacić także za puste miejsca. Warto przemyśleć zatem jaka grupa pracowników ma podróżować i czy takie rozwiązanie będzie w takiej sytuacji opłacalne.

Korporacja taxi

Firma taxi może się wydawać mniej oczywistym wyborem, tymczasem taka decyzja może być naprawdę korzystna. Obecnie dobre korporacje, takie jak Eko Taxi, posiadają do dyspozycji pasażerów nie tylko samochody osobowe, ale też znacznie większe pojazdy. W praktyce kurs może być zatem dobrany w zasadzie idealnie pod kątem liczby osób, więc można w ten sposób zorganizować przewozy mniejszych i większych grup pracowników.

Bezgotówkowe przewozy pracowników w Lublinie z Eko Taxi

Jeżeli chcesz zamówić przewóz pracowników w Lublinie, to zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi. Oczywiście zajmujemy się tradycyjnymi kursami, realizowanymi nie tylko w samochodach osobowych, ale nawet busach. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz dogodne rozliczenia dla firm. Poza transportem osób, możesz u nas skorzystać także z innych usług, których może akurat potrzebować twoje przedsiębiorstwo.

Płatności bezgotówkowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracodawców, stworzyliśmy system obsługi bezgotówkowej. Nasi klienci firmowi mają wgląd w przejazdy swoich pracowników, dzięki czemu mogą być pewni, że ich pieniądze są dobrze spożytkowane. Mamy szereg narzędzi, które pozwalają dopasować ofertę do konkretnych potrzeb. Możesz m.in. wyznaczyć numery telefonów, z których pracownicy mogą zamówić sobie przejazd bezgotówkowy, a także przypisywać do takiego numeru ograniczenia czasowe i kwotowe.

Bony przejazdowe

Dogodnym rozwiązaniem są także bony przejazdowe na konkretną sumę, do realizacji w danym czasie. Takie rozwiązanie doskonale się sprawdziło podczas obsługiwanych przez nas targów. Ich organizatorzy chcieli zapewnić gościom bezgotówkowe przejazdy, jednak bez konieczności dodawania do systemu numerów telefonów wszystkich uczestników. Doskonałą alternatywą okazało się właśnie wydrukowanie dla gości bonów na poruszanie się po mieście naszymi taksówkami.

Jakie usługi poza przewozami pracowników realizujemy w Lublinie?

Podstawą naszej działalności są rzecz jasna tradycyjne kursy taxi, które również mogą się doskonale sprawdzić w przypadku przewozów pracowniczych czy obsługi imprez firmowych. Posiadamy bowiem rozbudowane zaplecze pojazdów, dlatego z powodzeniem realizujemy również zlecenia dotyczące dużych grup osób. Jeśli pracownicy mają podróżować z jakimś ekwipunkiem to polecamy zamówienie choćby naszej taksówki bagażowej. Dysponujemy też jednak pojazdami VAN (dla 5-6 osób) czy nawet BUS (aż 7-8 osób). Bez problemu zamówisz zatem samochody idealnie dopasowane do grupy pracowników, którym masz zapewnić przejazd.

Z myślą o stałych klientach uruchomiliśmy dodatkową opcję z systemem umożliwiającym samodzielnie zamówienie taksówki. Jeżeli masz stałe adresy pod które zamawiasz taxi, system wyczyta 3 najczęściej używane i możesz wybrać ten, który interesuje Cię w danej chwili oraz ustalić czas za jaki ma przyjechać kierowca (najwcześniej, 15 i 30 minut). Wszystko odbywa się zatem bez dyspozytora, choć oczywiście w każdej chwili możesz się z nim połączyć, jeżeli odczuwasz taką potrzebę. Od razu masz również informację jakie auto przyjedzie. Rozwiązanie może być korzystne szczególnie w godzinach szczytu, gdyż możesz zamówić kurs, gdy tylko taksówka będzie dostępna. Jeśli uznasz, że ta dodatkowa opcja nie jest dla Ciebie interesująca, możesz z niej zrezygnować dzwoniąc do dyspozytora i prosząc o wyłączenie tej usługi.

W czym jeszcze możemy pomóc?

W Eko Taxi staramy się kompleksowo odpowiadać na potrzeby naszych klientów, więc oferujemy także usługi niezwiązane stricte z przewozem osób. Kierowcy mogą pomóc w dostawach przesyłek czy zrobieniem zakupów z dostawą. Ta ostatnia opcja wiąże się z opłatą w wysokości 20 złotych przy podstawowych zakupach w jednym sklepie. Możesz też jednak złożyć zamówienie dotyczące produktów z różnych miejsc, a koszt ustalisz z kierowcą. To dobry pomysł, jeżeli chcesz zamówić jakieś rzeczy do biura czy siedziby firmy.

Atrakcyjne ceny i dogodne formy rozliczeń

Jesteśmy renomowaną korporacją taxi, doceniają przez wielu klientów indywidualnych i firmy w Lublinie. Oferujemy przy tym naprawdę atrakcyjne ceny. Szczegóły dotyczące stawek odnajdziesz w cenniku na naszej stronie. Przedsiębiorstwom otwartym na współpracę proponujemy również korzystną formę rozliczeń w ramach obsługi bezgotówkowej.

Przewóz pracowników jest obecnie popularną usługą, z której korzysta wiele firm w Lublinie i okolicach miasta. Możesz przy tym wybrać ofertę przewoźnika osób, ale polecamy wybranie Eko Taxi. Wykonujemy kursy po atrakcyjnych cenach, a do dyspozycji są różnego typu samochody, w tym duże pojazdy VAN i BUS. Z powodzeniem obsłużymy zatem nawet większe grupy pracowników!

Może Cię zainteresować również

 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lubinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...