Przewóz pracowników w Lublinie

Przewóz pracowników w Lublinie

Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez specjalizującą się w tym firmę, ale dobrym pomysłem będzie też skorzystanie z usług korporacji taksówkarskiej. Takie przejazdy bywają potrzebne przy transportach do miejsca wykonywania obowiązków, jak i na specjalne wydarzenia. Poszukując takich możliwości polecamy zwrócenie uwagi na ofertę Eko Taxi. Realizujemy kursy różnymi pojazdami i po atrakcyjnych cenach. W razie potrzeby możemy także pomóc w innych usługach związanych z dostawami!

Spis treści
Kto realizuje takie kursy?
Przejazdy bezgotówkowe dla firm
Oferta tradycyjnych kursów
Inne usługi
Korzystne stawki i dogodne rozliczenia

Jakie są możliwości względem przewozu pracowników w Lublinie?

Przewóz pracowników w Lublinie może być potrzebny firmom, które posiadają punkty w centrum miasta, gdzie bardzo trudno zaparkować, lub na obrzeżach, do których dojazd komunikacją miejską może być kłopotliwy. To doskonałe rozwiązanie także dla firm organizujących dowóz swoich pracowników na jakieś wydarzenia. Personel na pewno to doceni, a pracodawca zadba o bezpieczeństwo i komfort podróżujących. Takimi usługami zajmują się pewne przedsiębiorstwa specjalizujące się w przewozie osób. Dobrym rozwiązaniem będzie jednak wybór korporacji taxi, w szczególności takiej, która dysponuje dużymi pojazdami i oferuje tanie przejazdy.

Kiedy jest to potrzebne i jakie wiążą się z tym korzyści?

Przewozy pracownicze są wbrew pozorom dość popularne i stosowane przez wiele przedsiębiorstw. Mogą mieć one różny charakter. W przypadku firm z siedzibami na obrzeżach miasta czy poza jego granicami, gdzie dojazd jest naprawdę utrudniony, takie działania mogą być regularne. Podobnie wygląda to w kontekście branży, gdzie nie ma jednego miejsca pracy, lecz lokalizacje są zmienne, co występuje choćby w budownictwie. Także typowe korporacje, powiązane z pracą biurową, aranżują jednak tego typu transporty. Takie rozwiązania stosuje się przy wszelkich wyjazdach firmowych – niektóre mają charakter rekreacyjny, inne to wydarzenia branżowe.

Główną korzyścią takich przewozów jest komfort pracownika. Bez względu na cel czy okoliczności podróży, nie musi on wybierać własnego środka transportu ani jechać komunikacją miejską, zatem dotrze na miejsce bardziej wypoczęty i gotowy do pracy. Taki pracownik ma poczucie, iż firma o niego dba, więc jest bardziej zmotywowany i lojalny. Dla pracodawcy są też jednak inne korzyści, w tym dbałość o bezpieczeństwo pracowników. Ewentualne podróżowanie autem po długiej pracy wiąże się z pewną dozą ryzyka, gdyż koncentracja kierującego nie jest wtedy na najwyższym poziomie. W kontekście dowozu na miejsce pracy warto zwrócić uwagę na dodatkowy plus w postaci tego, że wszyscy zjawią się punktualnie i zgodnie z planem. Często bywa to problematyczne, gdy każdy dojeżdża indywidualnie, ponieważ trudno uniknąć wtedy spóźnień. Wybór profesjonalnych przewozów jest pewną inwestycją w kapitał ludzki i przynosi pozytywy obu stronom – pracownikom i kierownictwu firmy.

Pracowniczka w koszuli

Firmy przewozowe

Licząc na takie usługi, na pewno można zwrócić się do firm specjalizujących się w tego typu ofercie. Takie przedsiębiorstwa wynajmują najczęściej autobus, wraz z oddelegowanym do jego prowadzenia kierowcą. Z pewnością będzie wtedy można liczyć na przewóz osób, który przebiegnie bezpiecznie i profesjonalnie. Takie podmioty w większości mają w swojej ofercie obsługę firm, w zakresie dowożenia pracowników do zakładów pracy, na targi czy jakiekolwiek inne wydarzenia, a czasem obsługują i dalsze wyjazdy. Trzeba się przy tym liczyć z tym, że tacy pośrednicy posiadają zwykle naprawdę duże pojazdy, nawet na kilkanaście osób i ustalają ceny przeważnie właśnie od wynajęcia busa, więc jeśli się go nie wypełni, trzeba płacić także za puste miejsca. Warto przemyśleć zatem jaka grupa pracowników ma podróżować i czy takie rozwiązanie będzie w takiej sytuacji opłacalne.

Korporacja taxi

Firma taxi może się wydawać mniej oczywistym wyborem, tymczasem taka decyzja może być naprawdę korzystna. Obecnie dobre korporacje, takie jak Eko Taxi, posiadają do dyspozycji pasażerów nie tylko samochody osobowe, ale też znacznie większe pojazdy. W praktyce kurs może być zatem dobrany w zasadzie idealnie pod kątem liczby osób, więc można w ten sposób zorganizować przewozy mniejszych i większych grup pracowników.

Bezgotówkowe przewozy pracowników w Lublinie z Eko Taxi

Jeżeli chcesz zamówić przewóz pracowników w Lublinie, to zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi. Oczywiście zajmujemy się tradycyjnymi kursami, realizowanymi nie tylko w samochodach osobowych, ale nawet busach. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz dogodne rozliczenia dla firm. Poza transportem osób, możesz u nas skorzystać także z innych usług, których może akurat potrzebować twoje przedsiębiorstwo.

Płatności bezgotówkowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracodawców, stworzyliśmy system obsługi bezgotówkowej. Nasi klienci firmowi mają wgląd w przejazdy swoich pracowników, dzięki czemu mogą być pewni, że ich pieniądze są dobrze spożytkowane. Mamy szereg narzędzi, które pozwalają dopasować ofertę do konkretnych potrzeb. Możesz m.in. wyznaczyć numery telefonów, z których pracownicy mogą zamówić sobie przejazd bezgotówkowy, a także przypisywać do takiego numeru ograniczenia czasowe i kwotowe.

Bony przejazdowe

Dogodnym rozwiązaniem są także bony przejazdowe na konkretną sumę, do realizacji w danym czasie. Takie rozwiązanie doskonale się sprawdziło podczas obsługiwanych przez nas targów. Ich organizatorzy chcieli zapewnić gościom bezgotówkowe przejazdy, jednak bez konieczności dodawania do systemu numerów telefonów wszystkich uczestników. Doskonałą alternatywą okazało się właśnie wydrukowanie dla gości bonów na poruszanie się po mieście naszymi taksówkami.

Jakie usługi poza przewozami pracowników realizujemy w Lublinie?

Podstawą naszej działalności są rzecz jasna tradycyjne kursy taxi, które również mogą się doskonale sprawdzić w przypadku przewozów pracowniczych czy obsługi imprez firmowych. Posiadamy bowiem rozbudowane zaplecze pojazdów, dlatego z powodzeniem realizujemy również zlecenia dotyczące dużych grup osób. Jeśli pracownicy mają podróżować z jakimś ekwipunkiem to polecamy zamówienie choćby naszej taksówki bagażowej. Dysponujemy też jednak pojazdami VAN (dla 5-6 osób) czy nawet BUS (aż 7-8 osób). Bez problemu zamówisz zatem samochody idealnie dopasowane do grupy pracowników, którym masz zapewnić przejazd.

Z myślą o stałych klientach uruchomiliśmy dodatkową opcję z systemem umożliwiającym samodzielnie zamówienie taksówki. Jeżeli masz stałe adresy pod które zamawiasz taxi, system wyczyta 3 najczęściej używane i możesz wybrać ten, który interesuje Cię w danej chwili oraz ustalić czas za jaki ma przyjechać kierowca (najwcześniej, 15 i 30 minut). Wszystko odbywa się zatem bez dyspozytora, choć oczywiście w każdej chwili możesz się z nim połączyć, jeżeli odczuwasz taką potrzebę. Od razu masz również informację jakie auto przyjedzie. Rozwiązanie może być korzystne szczególnie w godzinach szczytu, gdyż możesz zamówić kurs, gdy tylko taksówka będzie dostępna. Jeśli uznasz, że ta dodatkowa opcja nie jest dla Ciebie interesująca, możesz z niej zrezygnować dzwoniąc do dyspozytora i prosząc o wyłączenie tej usługi.

W czym jeszcze możemy pomóc?

W Eko Taxi staramy się kompleksowo odpowiadać na potrzeby naszych klientów, więc oferujemy także usługi niezwiązane stricte z przewozem osób. Kierowcy mogą pomóc w dostawach przesyłek czy zrobieniem zakupów z dostawą. Ta ostatnia opcja wiąże się z opłatą w wysokości 20 złotych przy podstawowych zakupach w jednym sklepie. Możesz też jednak złożyć zamówienie dotyczące produktów z różnych miejsc, a koszt ustalisz z kierowcą. To dobry pomysł, jeżeli chcesz zamówić jakieś rzeczy do biura czy siedziby firmy.

Atrakcyjne ceny i dogodne formy rozliczeń

Jesteśmy renomowaną korporacją taxi, doceniają przez wielu klientów indywidualnych i firmy w Lublinie. Oferujemy przy tym naprawdę atrakcyjne ceny. Szczegóły dotyczące stawek odnajdziesz w cenniku na naszej stronie. Przedsiębiorstwom otwartym na współpracę proponujemy również korzystną formę rozliczeń w ramach obsługi bezgotówkowej.

Przewóz pracowników jest obecnie popularną usługą, z której korzysta wiele firm w Lublinie i okolicach miasta. Możesz przy tym wybrać ofertę przewoźnika osób, ale polecamy wybranie Eko Taxi. Wykonujemy kursy po atrakcyjnych cenach, a do dyspozycji są różnego typu samochody, w tym duże pojazdy VAN i BUS. Z powodzeniem obsłużymy zatem nawet większe grupy pracowników!

Może Cię zainteresować również