Przewóz pracowników w Lublinie

Przewóz pracowników w Lublinie

Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez specjalizującą się w tym firmę, ale dobrym pomysłem będzie też skorzystanie z usług korporacji taksówkarskiej. Takie przejazdy bywają potrzebne przy transportach do miejsca wykonywania obowiązków, jak i na specjalne wydarzenia. Poszukując takich możliwości polecamy zwrócenie uwagi na ofertę Eko Taxi. Realizujemy kursy różnymi pojazdami i po atrakcyjnych cenach. W razie potrzeby możemy także pomóc w innych usługach związanych z dostawami!

Spis treści
Kto realizuje takie kursy?
Przejazdy bezgotówkowe dla firm
Oferta tradycyjnych kursów
Inne usługi
Korzystne stawki i dogodne rozliczenia

Jakie są możliwości względem przewozu pracowników w Lublinie?

Przewóz pracowników w Lublinie może być potrzebny firmom, które posiadają punkty w centrum miasta, gdzie bardzo trudno zaparkować, lub na obrzeżach, do których dojazd komunikacją miejską może być kłopotliwy. To doskonałe rozwiązanie także dla firm organizujących dowóz swoich pracowników na jakieś wydarzenia. Personel na pewno to doceni, a pracodawca zadba o bezpieczeństwo i komfort podróżujących. Takimi usługami zajmują się pewne przedsiębiorstwa specjalizujące się w przewozie osób. Dobrym rozwiązaniem będzie jednak wybór korporacji taxi, w szczególności takiej, która dysponuje dużymi pojazdami i oferuje tanie przejazdy.

Kiedy jest to potrzebne i jakie wiążą się z tym korzyści?

Przewozy pracownicze są wbrew pozorom dość popularne i stosowane przez wiele przedsiębiorstw. Mogą mieć one różny charakter. W przypadku firm z siedzibami na obrzeżach miasta czy poza jego granicami, gdzie dojazd jest naprawdę utrudniony, takie działania mogą być regularne. Podobnie wygląda to w kontekście branży, gdzie nie ma jednego miejsca pracy, lecz lokalizacje są zmienne, co występuje choćby w budownictwie. Także typowe korporacje, powiązane z pracą biurową, aranżują jednak tego typu transporty. Takie rozwiązania stosuje się przy wszelkich wyjazdach firmowych – niektóre mają charakter rekreacyjny, inne to wydarzenia branżowe.

Główną korzyścią takich przewozów jest komfort pracownika. Bez względu na cel czy okoliczności podróży, nie musi on wybierać własnego środka transportu ani jechać komunikacją miejską, zatem dotrze na miejsce bardziej wypoczęty i gotowy do pracy. Taki pracownik ma poczucie, iż firma o niego dba, więc jest bardziej zmotywowany i lojalny. Dla pracodawcy są też jednak inne korzyści, w tym dbałość o bezpieczeństwo pracowników. Ewentualne podróżowanie autem po długiej pracy wiąże się z pewną dozą ryzyka, gdyż koncentracja kierującego nie jest wtedy na najwyższym poziomie. W kontekście dowozu na miejsce pracy warto zwrócić uwagę na dodatkowy plus w postaci tego, że wszyscy zjawią się punktualnie i zgodnie z planem. Często bywa to problematyczne, gdy każdy dojeżdża indywidualnie, ponieważ trudno uniknąć wtedy spóźnień. Wybór profesjonalnych przewozów jest pewną inwestycją w kapitał ludzki i przynosi pozytywy obu stronom – pracownikom i kierownictwu firmy.

Pracowniczka w koszuli

Firmy przewozowe

Licząc na takie usługi, na pewno można zwrócić się do firm specjalizujących się w tego typu ofercie. Takie przedsiębiorstwa wynajmują najczęściej autobus, wraz z oddelegowanym do jego prowadzenia kierowcą. Z pewnością będzie wtedy można liczyć na przewóz osób, który przebiegnie bezpiecznie i profesjonalnie. Takie podmioty w większości mają w swojej ofercie obsługę firm, w zakresie dowożenia pracowników do zakładów pracy, na targi czy jakiekolwiek inne wydarzenia, a czasem obsługują i dalsze wyjazdy. Trzeba się przy tym liczyć z tym, że tacy pośrednicy posiadają zwykle naprawdę duże pojazdy, nawet na kilkanaście osób i ustalają ceny przeważnie właśnie od wynajęcia busa, więc jeśli się go nie wypełni, trzeba płacić także za puste miejsca. Warto przemyśleć zatem jaka grupa pracowników ma podróżować i czy takie rozwiązanie będzie w takiej sytuacji opłacalne.

Korporacja taxi

Firma taxi może się wydawać mniej oczywistym wyborem, tymczasem taka decyzja może być naprawdę korzystna. Obecnie dobre korporacje, takie jak Eko Taxi, posiadają do dyspozycji pasażerów nie tylko samochody osobowe, ale też znacznie większe pojazdy. W praktyce kurs może być zatem dobrany w zasadzie idealnie pod kątem liczby osób, więc można w ten sposób zorganizować przewozy mniejszych i większych grup pracowników.

Bezgotówkowe przewozy pracowników w Lublinie z Eko Taxi

Jeżeli chcesz zamówić przewóz pracowników w Lublinie, to zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi. Oczywiście zajmujemy się tradycyjnymi kursami, realizowanymi nie tylko w samochodach osobowych, ale nawet busach. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz dogodne rozliczenia dla firm. Poza transportem osób, możesz u nas skorzystać także z innych usług, których może akurat potrzebować twoje przedsiębiorstwo.

Płatności bezgotówkowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracodawców, stworzyliśmy system obsługi bezgotówkowej. Nasi klienci firmowi mają wgląd w przejazdy swoich pracowników, dzięki czemu mogą być pewni, że ich pieniądze są dobrze spożytkowane. Mamy szereg narzędzi, które pozwalają dopasować ofertę do konkretnych potrzeb. Możesz m.in. wyznaczyć numery telefonów, z których pracownicy mogą zamówić sobie przejazd bezgotówkowy, a także przypisywać do takiego numeru ograniczenia czasowe i kwotowe.

Bony przejazdowe

Dogodnym rozwiązaniem są także bony przejazdowe na konkretną sumę, do realizacji w danym czasie. Takie rozwiązanie doskonale się sprawdziło podczas obsługiwanych przez nas targów. Ich organizatorzy chcieli zapewnić gościom bezgotówkowe przejazdy, jednak bez konieczności dodawania do systemu numerów telefonów wszystkich uczestników. Doskonałą alternatywą okazało się właśnie wydrukowanie dla gości bonów na poruszanie się po mieście naszymi taksówkami.

Jakie usługi poza przewozami pracowników realizujemy w Lublinie?

Podstawą naszej działalności są rzecz jasna tradycyjne kursy taxi, które również mogą się doskonale sprawdzić w przypadku przewozów pracowniczych czy obsługi imprez firmowych. Posiadamy bowiem rozbudowane zaplecze pojazdów, dlatego z powodzeniem realizujemy również zlecenia dotyczące dużych grup osób. Jeśli pracownicy mają podróżować z jakimś ekwipunkiem to polecamy zamówienie choćby naszej taksówki bagażowej. Dysponujemy też jednak pojazdami VAN (dla 5-6 osób) czy nawet BUS (aż 7-8 osób). Bez problemu zamówisz zatem samochody idealnie dopasowane do grupy pracowników, którym masz zapewnić przejazd.

Z myślą o stałych klientach uruchomiliśmy dodatkową opcję z systemem umożliwiającym samodzielnie zamówienie taksówki. Jeżeli masz stałe adresy pod które zamawiasz taxi, system wyczyta 3 najczęściej używane i możesz wybrać ten, który interesuje Cię w danej chwili oraz ustalić czas za jaki ma przyjechać kierowca (najwcześniej, 15 i 30 minut). Wszystko odbywa się zatem bez dyspozytora, choć oczywiście w każdej chwili możesz się z nim połączyć, jeżeli odczuwasz taką potrzebę. Od razu masz również informację jakie auto przyjedzie. Rozwiązanie może być korzystne szczególnie w godzinach szczytu, gdyż możesz zamówić kurs, gdy tylko taksówka będzie dostępna. Jeśli uznasz, że ta dodatkowa opcja nie jest dla Ciebie interesująca, możesz z niej zrezygnować dzwoniąc do dyspozytora i prosząc o wyłączenie tej usługi.

W czym jeszcze możemy pomóc?

W Eko Taxi staramy się kompleksowo odpowiadać na potrzeby naszych klientów, więc oferujemy także usługi niezwiązane stricte z przewozem osób. Kierowcy mogą pomóc w dostawach przesyłek czy zrobieniem zakupów z dostawą. Ta ostatnia opcja wiąże się z opłatą w wysokości 20 złotych przy podstawowych zakupach w jednym sklepie. Możesz też jednak złożyć zamówienie dotyczące produktów z różnych miejsc, a koszt ustalisz z kierowcą. To dobry pomysł, jeżeli chcesz zamówić jakieś rzeczy do biura czy siedziby firmy.

Atrakcyjne ceny i dogodne formy rozliczeń

Jesteśmy renomowaną korporacją taxi, doceniają przez wielu klientów indywidualnych i firmy w Lublinie. Oferujemy przy tym naprawdę atrakcyjne ceny. Szczegóły dotyczące stawek odnajdziesz w cenniku na naszej stronie. Przedsiębiorstwom otwartym na współpracę proponujemy również korzystną formę rozliczeń w ramach obsługi bezgotówkowej.

Przewóz pracowników jest obecnie popularną usługą, z której korzysta wiele firm w Lublinie i okolicach miasta. Możesz przy tym wybrać ofertę przewoźnika osób, ale polecamy wybranie Eko Taxi. Wykonujemy kursy po atrakcyjnych cenach, a do dyspozycji są różnego typu samochody, w tym duże pojazdy VAN i BUS. Z powodzeniem obsłużymy zatem nawet większe grupy pracowników!

Może Cię zainteresować również

 • Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dzieckaTaxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka
  Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka to wspaniała opcja dla dorosłych podróżujących z najmłodszymi i chcących zadbać o ich pełne bezpieczeństwo. W kontekście takiego transportu przepisy prawne są dość specyficzne, przez co wiele korporacji nie daje możliwości takiego przewozu. Nie oznacza to jednak, że rodzice muszą zrezygnować z taksówek. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która udostępnia pojazdy z takim udogodnieniem. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?
  Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Trudno o ...
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.