Sylwester 2020 w Lublinie

Sylwester 2020 w Lublinie

Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe okoliczności trzeba będzie spędzić w nielicznym towarzystwie. Warto zaplanować spotkanie w gronie najlepszych przyjaciół czy rodziny. Powstają również ciekawe inicjatywy dotyczące wydarzeń, w których będzie można uczestniczyć online. Jeżeli planujesz dojechać do domu czy mieszkania kogoś z bliskich w tę wyjątkową noc, to zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Polecamy także podróżowanie z nami nie tylko przy tej okazji, lecz przez cały rok.

Spis treści
Jakie będą możliwości względem noworocznego świętowania?
Spędź wspaniały czas w gronie najbliższych
Podróżuj z Eko Taxi w ostatni dzień roku i nie tylko

Jak zaplanować Sylwester 2020? Czy mieszkańcy powitają Nowy Rok na Rynku w Lublinie?

Sylwester 2020 będzie inny niż zwykle z uwagi na wyjątkową sytuację panującą w kraju i na świecie. Prawdopodobnie nie odbędzie się zbiorcze wydarzenie na Rynku w Lublinie ani w żadnym innym miejscu miasta. Pewne kwestie mogą ulec zmianie wraz z ogłaszanymi okresowo zmianami w panujących obostrzeniach, lecz wiele wskazuje na to, że w tym roku nie będzie można raczej liczyć na typowe bale czy imprezy sylwestrowe, organizowane przez restauracje i obiekty kulturalne.

Wyjątkowe tegoroczne okoliczności

Z uwagi na trwającą w tym roku sytuację pandemiczną, obecnie kontakty międzyludzkie są mocno ograniczane, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz innych. Nie ulegnie to już zmianie w tym roku, dlatego trzeba się przygotować na to, żeby spędzić Sylwestra w sposób nieco inny niż zwykle. Obowiązek zachowywania dystansu oraz zakaz dużych zgromadzeń, wyklucza wszelkie wydarzenia masowe, natomiast ten wyjątkowy dzień w roku wciąż można zaplanować tak, żeby był to wspaniale spędzony czas.

Duże ograniczenia imprez

Każdego roku dużą popularnością cieszą się bale i zbiorcze imprezy sylwestrowe, lecz w tym roku nie należy oczekiwać tego typu wydarzeń. W tej chwili zgodnie z zalecaniami rządu zamknięte pozostają m.in. restauracje, kluby, bary czy obiekty kulturalne i takie restrykcje mają być utrzymane przynajmniej do okresu poświątecznego. Dalsze decyzje zapadają na bieżąco, więc być może dojdzie jeszcze do pewnych zmian, natomiast poszczególne punkty tego typu prawdopodobnie nie będą mogły w tym roku zaplanować okolicznościowych wydarzeń dla większych grup.

Czy odbędzie się większe wydarzenie organizowane przez miasto?

Tradycyjnie w większych miastach organizuje się powitanie Nowego Roku przez mieszkańców w wyznaczonym przez Urząd Miasta miejscu. Bardzo często są to Rynki, choć mogą to być i inne większe place – w ubiegłym roku w Lublinie był to akurat plac Litewski. W związku z pandemią, większość dużych miast w Polsce poinformowała już, że w tym roku nie odbędą się tego typu wydarzenia, gdyż większe zgromadzenia stanowią oczywiście ryzyko epidemiologiczne. Władze Lublina nie ogłosiły jeszcze oficjalnej decyzji odnośnie zakończenia roku 2020, lecz należy oczekiwać, że wzorem większości innych miast, odwołają tegoroczną zabawę sylwestrową w tradycyjnej formie.

Świętowanie nowego roku

Zaplanuj super Sylwester w Lublinie w gronie najbliższych

W obecnych realiach zdecydowanie warto zaplanować super Sylwester w Lublinie w gronie bliskiej rodziny czy przyjaciół, z którymi i tak utrzymujesz osobisty kontakt. Możecie wtedy zaplanować wieczór tak jak lubicie, bawiąc się przy muzyce, oglądając ulubione filmy czy grając w różnorodne gry. W sieci pojawiają się również kolejne ogłoszenia dotyczące interesujących wydarzeń online, które mogą być barwnym urozmaiceniem tego dnia.

Z rodziną lub bliskimi przyjaciółmi

Biorąc pod uwagę ograniczenia oraz osobistą odpowiedzialność w tych trudnych czasach, tegorocznego Sylwestra najlepiej zaplanować w gronie bliskiej rodziny lub przyjaciół, z którymi utrzymujesz raczej regularny kontakt. Mowa tu oczywiście o członkach rodziny i znajomych mieszkających w Lublinie i niedalekich okolicach miasta, gdyż aktualnie zalecane jest unikanie dalszych podróży. Spędzenie ostatniego dnia roku w kilkuosobowym gronie może dostarczyć naprawdę wiele zabawy. Możecie przygotować dobre napoje i jedzenie, a same rozrywki zaplanować zgodnie z tym co lubicie robić najbardziej. Dla jednych będzie to tańczenie w rytm muzyki, inni chętnie oddadzą się pewnie maratonom filmowym, a czas można ciekawie spędzić i przy różnorodnych grach, w tym planszowych czy takich dedykowanym imprezom. Powitanie Nowego Roku w gronie najbliższych może dostarczyć wiele frajdy i pomóc w jeszcze większym zacieśnianiu więzów rodzinnych oraz przyjacielskich.

Zwróć uwagę na wydarzenia online

Przez przedłużający się okres pandemiczny, coraz więcej wydarzeń przenosi się obecnie do sieci i przyjmuje bezpieczną dla wszystkich formę online. W związku z zapowiadanymi już od pewnego czasu prognozami, że Sylwestra 2020 nie uda się raczej spędzić tradycyjnie, już teraz pojawia się sporo ogłoszeń dotyczących tego typu wydarzeń. To choćby wirtualne dyskoteki, wycieczki online po miastach czy choćby różnorodne warsztaty. Warto przyjrzeć się takim atrakcjom, które mogą być interesującym urozmaiceniem wieczoru spędzonego w wąskim gronie.

Z Eko Taxi Lublin dojedziesz na imprezy sylwestrowe i nie tylko

Zachęcamy do korzystania z Eko Taxi Lublin zarówno w kontekście podróżowania na kameralne imprezy sylwestrowe, jak i przy wszelkich innych podróżach przez cały rok. Naszymi taksówkami dostaniesz się w konkretne miejsce szybko i wygodnie, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Oferujemy atrakcyjne stawki oraz szereg dodatkowych usług, poza tradycyjnymi przewozami autami osobowymi. Obejmuje to między innymi kursy większymi pojazdami, czy nawet usługi związane choćby ze zrobieniem zakupów.

Wygodnie i bezpiecznie

Podróżowanie taksówkami jest bardzo wygodne, gdyż kurs rozpocznie się sprzed domu czy bloku mieszkalnego i dojedziesz autem bezpośrednio w wybrane miejsce. Często jest to nawet bardziej komfortowe niż jazda własnym samochodem, gdyż nie musisz się przejmować parkowaniem czy koniecznością przejścia kawałka trasy pieszo, gdy nie da się pozostawić pojazdu blisko miejsca docelowego. Jeżeli wybierasz się w Sylwestra do domu czy mieszkania kogoś z bliskich, to będzie to dobre rozwiązanie, gdyż po drodze nie zabrudzisz w żaden sposób starannie wybranego stroju, co mogłoby się zdarzyć podczas spaceru lub podróży komunikacją miejską. Możesz też spokojnie napić się ze wszystkimi lampki szampana, nawet jeżeli planujesz powrót w nocy, gdyż wtedy również możesz zamówić taksówkę. Taksówki Eko Taxi są dezynfekowane, a przejazdy odbywają się z zachowaniem stosownych zasad bezpieczeństwa. Możesz przy tym płacić u nas w sposób bezgotówkowy.

Nasza oferta

Eko Taxi to nie tylko sprawdzone, ale i tanie taxi w Lublinie. Opłata początkowa wynosi 7,95 zł, a każdy kolejny kilometr to od zaledwie 1,60 zł, do maksymalnie 4,20 zł, zależnie od obowiązującej taryfy. Poza autami osobowymi, możesz zamówić kurs taksówką bagażową czy pojazdami typu VAN lub BUS. Dla naszych stałych klientów uruchomiliśmy udogodnienie w postaci systemu IVR, który umożliwia zamówienie kursu samodzielnie, bez udziału dyspozytora. W tym celu wystarczy wybrać jeden z trzech najczęściej używanych adresów i określić za ile czasu ma podjechać kierowca. To dogodne rozwiązanie dla osób często podróżujących z nami po mieście. Oprócz samych przejazdów, Eko Taxi oferuje i inne usługi, w tym przewóz przesyłek czy zrobienie i dostarczenie zakupów. Polecamy zatem naszą ofertę nie tylko w tę jedną noc, ale przez cały rok.

Sylwester 2020 będzie wyjątkowy, lecz można spędzić go wspaniale w gronie najbliższych. Jeżeli tego dnia planujesz dojechać do kogoś z rodziny czy przyjaciół w Lublinie, to zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi. Polecamy także jeżdżenie z nami w inne dni w trakcie roku!

Może Cię zainteresować również

 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...