Sylwester 2020 w Lublinie

Sylwester 2020 w Lublinie

Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe okoliczności trzeba będzie spędzić w nielicznym towarzystwie. Warto zaplanować spotkanie w gronie najlepszych przyjaciół czy rodziny. Powstają również ciekawe inicjatywy dotyczące wydarzeń, w których będzie można uczestniczyć online. Jeżeli planujesz dojechać do domu czy mieszkania kogoś z bliskich w tę wyjątkową noc, to zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Polecamy także podróżowanie z nami nie tylko przy tej okazji, lecz przez cały rok.

Spis treści
Jakie będą możliwości względem noworocznego świętowania?
Spędź wspaniały czas w gronie najbliższych
Podróżuj z Eko Taxi w ostatni dzień roku i nie tylko

Jak zaplanować Sylwester 2020? Czy mieszkańcy powitają Nowy Rok na Rynku w Lublinie?

Sylwester 2020 będzie inny niż zwykle z uwagi na wyjątkową sytuację panującą w kraju i na świecie. Prawdopodobnie nie odbędzie się zbiorcze wydarzenie na Rynku w Lublinie ani w żadnym innym miejscu miasta. Pewne kwestie mogą ulec zmianie wraz z ogłaszanymi okresowo zmianami w panujących obostrzeniach, lecz wiele wskazuje na to, że w tym roku nie będzie można raczej liczyć na typowe bale czy imprezy sylwestrowe, organizowane przez restauracje i obiekty kulturalne.

Wyjątkowe tegoroczne okoliczności

Z uwagi na trwającą w tym roku sytuację pandemiczną, obecnie kontakty międzyludzkie są mocno ograniczane, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz innych. Nie ulegnie to już zmianie w tym roku, dlatego trzeba się przygotować na to, żeby spędzić Sylwestra w sposób nieco inny niż zwykle. Obowiązek zachowywania dystansu oraz zakaz dużych zgromadzeń, wyklucza wszelkie wydarzenia masowe, natomiast ten wyjątkowy dzień w roku wciąż można zaplanować tak, żeby był to wspaniale spędzony czas.

Duże ograniczenia imprez

Każdego roku dużą popularnością cieszą się bale i zbiorcze imprezy sylwestrowe, lecz w tym roku nie należy oczekiwać tego typu wydarzeń. W tej chwili zgodnie z zalecaniami rządu zamknięte pozostają m.in. restauracje, kluby, bary czy obiekty kulturalne i takie restrykcje mają być utrzymane przynajmniej do okresu poświątecznego. Dalsze decyzje zapadają na bieżąco, więc być może dojdzie jeszcze do pewnych zmian, natomiast poszczególne punkty tego typu prawdopodobnie nie będą mogły w tym roku zaplanować okolicznościowych wydarzeń dla większych grup.

Czy odbędzie się większe wydarzenie organizowane przez miasto?

Tradycyjnie w większych miastach organizuje się powitanie Nowego Roku przez mieszkańców w wyznaczonym przez Urząd Miasta miejscu. Bardzo często są to Rynki, choć mogą to być i inne większe place – w ubiegłym roku w Lublinie był to akurat plac Litewski. W związku z pandemią, większość dużych miast w Polsce poinformowała już, że w tym roku nie odbędą się tego typu wydarzenia, gdyż większe zgromadzenia stanowią oczywiście ryzyko epidemiologiczne. Władze Lublina nie ogłosiły jeszcze oficjalnej decyzji odnośnie zakończenia roku 2020, lecz należy oczekiwać, że wzorem większości innych miast, odwołają tegoroczną zabawę sylwestrową w tradycyjnej formie.

Świętowanie nowego roku

Zaplanuj super Sylwester w Lublinie w gronie najbliższych

W obecnych realiach zdecydowanie warto zaplanować super Sylwester w Lublinie w gronie bliskiej rodziny czy przyjaciół, z którymi i tak utrzymujesz osobisty kontakt. Możecie wtedy zaplanować wieczór tak jak lubicie, bawiąc się przy muzyce, oglądając ulubione filmy czy grając w różnorodne gry. W sieci pojawiają się również kolejne ogłoszenia dotyczące interesujących wydarzeń online, które mogą być barwnym urozmaiceniem tego dnia.

Z rodziną lub bliskimi przyjaciółmi

Biorąc pod uwagę ograniczenia oraz osobistą odpowiedzialność w tych trudnych czasach, tegorocznego Sylwestra najlepiej zaplanować w gronie bliskiej rodziny lub przyjaciół, z którymi utrzymujesz raczej regularny kontakt. Mowa tu oczywiście o członkach rodziny i znajomych mieszkających w Lublinie i niedalekich okolicach miasta, gdyż aktualnie zalecane jest unikanie dalszych podróży. Spędzenie ostatniego dnia roku w kilkuosobowym gronie może dostarczyć naprawdę wiele zabawy. Możecie przygotować dobre napoje i jedzenie, a same rozrywki zaplanować zgodnie z tym co lubicie robić najbardziej. Dla jednych będzie to tańczenie w rytm muzyki, inni chętnie oddadzą się pewnie maratonom filmowym, a czas można ciekawie spędzić i przy różnorodnych grach, w tym planszowych czy takich dedykowanym imprezom. Powitanie Nowego Roku w gronie najbliższych może dostarczyć wiele frajdy i pomóc w jeszcze większym zacieśnianiu więzów rodzinnych oraz przyjacielskich.

Zwróć uwagę na wydarzenia online

Przez przedłużający się okres pandemiczny, coraz więcej wydarzeń przenosi się obecnie do sieci i przyjmuje bezpieczną dla wszystkich formę online. W związku z zapowiadanymi już od pewnego czasu prognozami, że Sylwestra 2020 nie uda się raczej spędzić tradycyjnie, już teraz pojawia się sporo ogłoszeń dotyczących tego typu wydarzeń. To choćby wirtualne dyskoteki, wycieczki online po miastach czy choćby różnorodne warsztaty. Warto przyjrzeć się takim atrakcjom, które mogą być interesującym urozmaiceniem wieczoru spędzonego w wąskim gronie.

Z Eko Taxi Lublin dojedziesz na imprezy sylwestrowe i nie tylko

Zachęcamy do korzystania z Eko Taxi Lublin zarówno w kontekście podróżowania na kameralne imprezy sylwestrowe, jak i przy wszelkich innych podróżach przez cały rok. Naszymi taksówkami dostaniesz się w konkretne miejsce szybko i wygodnie, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Oferujemy atrakcyjne stawki oraz szereg dodatkowych usług, poza tradycyjnymi przewozami autami osobowymi. Obejmuje to między innymi kursy większymi pojazdami, czy nawet usługi związane choćby ze zrobieniem zakupów.

Wygodnie i bezpiecznie

Podróżowanie taksówkami jest bardzo wygodne, gdyż kurs rozpocznie się sprzed domu czy bloku mieszkalnego i dojedziesz autem bezpośrednio w wybrane miejsce. Często jest to nawet bardziej komfortowe niż jazda własnym samochodem, gdyż nie musisz się przejmować parkowaniem czy koniecznością przejścia kawałka trasy pieszo, gdy nie da się pozostawić pojazdu blisko miejsca docelowego. Jeżeli wybierasz się w Sylwestra do domu czy mieszkania kogoś z bliskich, to będzie to dobre rozwiązanie, gdyż po drodze nie zabrudzisz w żaden sposób starannie wybranego stroju, co mogłoby się zdarzyć podczas spaceru lub podróży komunikacją miejską. Możesz też spokojnie napić się ze wszystkimi lampki szampana, nawet jeżeli planujesz powrót w nocy, gdyż wtedy również możesz zamówić taksówkę. Taksówki Eko Taxi są dezynfekowane, a przejazdy odbywają się z zachowaniem stosownych zasad bezpieczeństwa. Możesz przy tym płacić u nas w sposób bezgotówkowy.

Nasza oferta

Eko Taxi to nie tylko sprawdzone, ale i tanie taxi w Lublinie. Opłata początkowa wynosi 7,95 zł, a każdy kolejny kilometr to od zaledwie 1,60 zł, do maksymalnie 4,20 zł, zależnie od obowiązującej taryfy. Poza autami osobowymi, możesz zamówić kurs taksówką bagażową czy pojazdami typu VAN lub BUS. Dla naszych stałych klientów uruchomiliśmy udogodnienie w postaci systemu IVR, który umożliwia zamówienie kursu samodzielnie, bez udziału dyspozytora. W tym celu wystarczy wybrać jeden z trzech najczęściej używanych adresów i określić za ile czasu ma podjechać kierowca. To dogodne rozwiązanie dla osób często podróżujących z nami po mieście. Oprócz samych przejazdów, Eko Taxi oferuje i inne usługi, w tym przewóz przesyłek czy zrobienie i dostarczenie zakupów. Polecamy zatem naszą ofertę nie tylko w tę jedną noc, ale przez cały rok.

Sylwester 2020 będzie wyjątkowy, lecz można spędzić go wspaniale w gronie najbliższych. Jeżeli tego dnia planujesz dojechać do kogoś z rodziny czy przyjaciół w Lublinie, to zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi. Polecamy także jeżdżenie z nami w inne dni w trakcie roku!

Może Cię zainteresować również

 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...