Sylwester 2020 w Lublinie

Sylwester 2020 w Lublinie

Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe okoliczności trzeba będzie spędzić w nielicznym towarzystwie. Warto zaplanować spotkanie w gronie najlepszych przyjaciół czy rodziny. Powstają również ciekawe inicjatywy dotyczące wydarzeń, w których będzie można uczestniczyć online. Jeżeli planujesz dojechać do domu czy mieszkania kogoś z bliskich w tę wyjątkową noc, to zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Polecamy także podróżowanie z nami nie tylko przy tej okazji, lecz przez cały rok.

Spis treści
Jakie będą możliwości względem noworocznego świętowania?
Spędź wspaniały czas w gronie najbliższych
Podróżuj z Eko Taxi w ostatni dzień roku i nie tylko

Jak zaplanować Sylwester 2020? Czy mieszkańcy powitają Nowy Rok na Rynku w Lublinie?

Sylwester 2020 będzie inny niż zwykle z uwagi na wyjątkową sytuację panującą w kraju i na świecie. Prawdopodobnie nie odbędzie się zbiorcze wydarzenie na Rynku w Lublinie ani w żadnym innym miejscu miasta. Pewne kwestie mogą ulec zmianie wraz z ogłaszanymi okresowo zmianami w panujących obostrzeniach, lecz wiele wskazuje na to, że w tym roku nie będzie można raczej liczyć na typowe bale czy imprezy sylwestrowe, organizowane przez restauracje i obiekty kulturalne.

Wyjątkowe tegoroczne okoliczności

Z uwagi na trwającą w tym roku sytuację pandemiczną, obecnie kontakty międzyludzkie są mocno ograniczane, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz innych. Nie ulegnie to już zmianie w tym roku, dlatego trzeba się przygotować na to, żeby spędzić Sylwestra w sposób nieco inny niż zwykle. Obowiązek zachowywania dystansu oraz zakaz dużych zgromadzeń, wyklucza wszelkie wydarzenia masowe, natomiast ten wyjątkowy dzień w roku wciąż można zaplanować tak, żeby był to wspaniale spędzony czas.

Duże ograniczenia imprez

Każdego roku dużą popularnością cieszą się bale i zbiorcze imprezy sylwestrowe, lecz w tym roku nie należy oczekiwać tego typu wydarzeń. W tej chwili zgodnie z zalecaniami rządu zamknięte pozostają m.in. restauracje, kluby, bary czy obiekty kulturalne i takie restrykcje mają być utrzymane przynajmniej do okresu poświątecznego. Dalsze decyzje zapadają na bieżąco, więc być może dojdzie jeszcze do pewnych zmian, natomiast poszczególne punkty tego typu prawdopodobnie nie będą mogły w tym roku zaplanować okolicznościowych wydarzeń dla większych grup.

Czy odbędzie się większe wydarzenie organizowane przez miasto?

Tradycyjnie w większych miastach organizuje się powitanie Nowego Roku przez mieszkańców w wyznaczonym przez Urząd Miasta miejscu. Bardzo często są to Rynki, choć mogą to być i inne większe place – w ubiegłym roku w Lublinie był to akurat plac Litewski. W związku z pandemią, większość dużych miast w Polsce poinformowała już, że w tym roku nie odbędą się tego typu wydarzenia, gdyż większe zgromadzenia stanowią oczywiście ryzyko epidemiologiczne. Władze Lublina nie ogłosiły jeszcze oficjalnej decyzji odnośnie zakończenia roku 2020, lecz należy oczekiwać, że wzorem większości innych miast, odwołają tegoroczną zabawę sylwestrową w tradycyjnej formie.

Świętowanie nowego roku

Zaplanuj super Sylwester w Lublinie w gronie najbliższych

W obecnych realiach zdecydowanie warto zaplanować super Sylwester w Lublinie w gronie bliskiej rodziny czy przyjaciół, z którymi i tak utrzymujesz osobisty kontakt. Możecie wtedy zaplanować wieczór tak jak lubicie, bawiąc się przy muzyce, oglądając ulubione filmy czy grając w różnorodne gry. W sieci pojawiają się również kolejne ogłoszenia dotyczące interesujących wydarzeń online, które mogą być barwnym urozmaiceniem tego dnia.

Z rodziną lub bliskimi przyjaciółmi

Biorąc pod uwagę ograniczenia oraz osobistą odpowiedzialność w tych trudnych czasach, tegorocznego Sylwestra najlepiej zaplanować w gronie bliskiej rodziny lub przyjaciół, z którymi utrzymujesz raczej regularny kontakt. Mowa tu oczywiście o członkach rodziny i znajomych mieszkających w Lublinie i niedalekich okolicach miasta, gdyż aktualnie zalecane jest unikanie dalszych podróży. Spędzenie ostatniego dnia roku w kilkuosobowym gronie może dostarczyć naprawdę wiele zabawy. Możecie przygotować dobre napoje i jedzenie, a same rozrywki zaplanować zgodnie z tym co lubicie robić najbardziej. Dla jednych będzie to tańczenie w rytm muzyki, inni chętnie oddadzą się pewnie maratonom filmowym, a czas można ciekawie spędzić i przy różnorodnych grach, w tym planszowych czy takich dedykowanym imprezom. Powitanie Nowego Roku w gronie najbliższych może dostarczyć wiele frajdy i pomóc w jeszcze większym zacieśnianiu więzów rodzinnych oraz przyjacielskich.

Zwróć uwagę na wydarzenia online

Przez przedłużający się okres pandemiczny, coraz więcej wydarzeń przenosi się obecnie do sieci i przyjmuje bezpieczną dla wszystkich formę online. W związku z zapowiadanymi już od pewnego czasu prognozami, że Sylwestra 2020 nie uda się raczej spędzić tradycyjnie, już teraz pojawia się sporo ogłoszeń dotyczących tego typu wydarzeń. To choćby wirtualne dyskoteki, wycieczki online po miastach czy choćby różnorodne warsztaty. Warto przyjrzeć się takim atrakcjom, które mogą być interesującym urozmaiceniem wieczoru spędzonego w wąskim gronie.

Z Eko Taxi Lublin dojedziesz na imprezy sylwestrowe i nie tylko

Zachęcamy do korzystania z Eko Taxi Lublin zarówno w kontekście podróżowania na kameralne imprezy sylwestrowe, jak i przy wszelkich innych podróżach przez cały rok. Naszymi taksówkami dostaniesz się w konkretne miejsce szybko i wygodnie, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Oferujemy atrakcyjne stawki oraz szereg dodatkowych usług, poza tradycyjnymi przewozami autami osobowymi. Obejmuje to między innymi kursy większymi pojazdami, czy nawet usługi związane choćby ze zrobieniem zakupów.

Wygodnie i bezpiecznie

Podróżowanie taksówkami jest bardzo wygodne, gdyż kurs rozpocznie się sprzed domu czy bloku mieszkalnego i dojedziesz autem bezpośrednio w wybrane miejsce. Często jest to nawet bardziej komfortowe niż jazda własnym samochodem, gdyż nie musisz się przejmować parkowaniem czy koniecznością przejścia kawałka trasy pieszo, gdy nie da się pozostawić pojazdu blisko miejsca docelowego. Jeżeli wybierasz się w Sylwestra do domu czy mieszkania kogoś z bliskich, to będzie to dobre rozwiązanie, gdyż po drodze nie zabrudzisz w żaden sposób starannie wybranego stroju, co mogłoby się zdarzyć podczas spaceru lub podróży komunikacją miejską. Możesz też spokojnie napić się ze wszystkimi lampki szampana, nawet jeżeli planujesz powrót w nocy, gdyż wtedy również możesz zamówić taksówkę. Taksówki Eko Taxi są dezynfekowane, a przejazdy odbywają się z zachowaniem stosownych zasad bezpieczeństwa. Możesz przy tym płacić u nas w sposób bezgotówkowy.

Nasza oferta

Eko Taxi to nie tylko sprawdzone, ale i tanie taxi w Lublinie. Opłata początkowa wynosi 7,95 zł, a każdy kolejny kilometr to od zaledwie 1,60 zł, do maksymalnie 4,20 zł, zależnie od obowiązującej taryfy. Poza autami osobowymi, możesz zamówić kurs taksówką bagażową czy pojazdami typu VAN lub BUS. Dla naszych stałych klientów uruchomiliśmy udogodnienie w postaci systemu IVR, który umożliwia zamówienie kursu samodzielnie, bez udziału dyspozytora. W tym celu wystarczy wybrać jeden z trzech najczęściej używanych adresów i określić za ile czasu ma podjechać kierowca. To dogodne rozwiązanie dla osób często podróżujących z nami po mieście. Oprócz samych przejazdów, Eko Taxi oferuje i inne usługi, w tym przewóz przesyłek czy zrobienie i dostarczenie zakupów. Polecamy zatem naszą ofertę nie tylko w tę jedną noc, ale przez cały rok.

Sylwester 2020 będzie wyjątkowy, lecz można spędzić go wspaniale w gronie najbliższych. Jeżeli tego dnia planujesz dojechać do kogoś z rodziny czy przyjaciół w Lublinie, to zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi. Polecamy także jeżdżenie z nami w inne dni w trakcie roku!

Może Cię zainteresować również

 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Przewoźnicy na lotnisko w LubliniePrzewoźnicy na lotnisko w Lublinie
  Przewoźnicy na lotnisko w Lublinie obsługują każdego ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lublinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Jarmark Bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko TaxiJarmark bożonarodzeniowy w Lublinie z Eko Taxi
  Jarmark bożonarodzeniowy w Lublinie to jedna z ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Muzeum Wsi LubelskiejMuzeum Wsi Lubelskiej
  Muzeum Wsi Lubelskiej cieszy się dużym uznaniem, będąc jedną z największych atrakcji turystycznych Lublina. Chętnie odwiedzają je osoby przybywające z innych rejonów kraju, ale i sami mieszkańcy. Co ważne, jest to miejsce dla osób w każdym wieku. Obiekt jest dość oddalony od centrum miasta, w związku z czym warto dobrze rozważyć kwestię tego, jak tam dotrzeć. Pod wieloma względami, najlepszym wyborem będzie taksówka od Eko Taxi.
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Dojazd na lotnisko w ŚwidnikuDojazd na lotnisko w Świdniku
  Dojazd na lotnisko w Świdniku obejmuje kilka możliwości - od prywatnych, po publiczne środki transportu. Mają one swoje zalety, ale i wady, zwłaszcza gdy mowa o transporcie na planowany o konkretnej godzinie lot. Wiele argumentów przemawia za wybraniem taksówki, szczególnie takiej od firmy z atrakcyjną ofertą cenową. Jeśli jesteś zainteresowany takim wariantem, skorzystaj z kursów od Eko Taxi.
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...