Sylwester 2020 w Lublinie

Sylwester 2020 w Lublinie

Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe okoliczności trzeba będzie spędzić w nielicznym towarzystwie. Warto zaplanować spotkanie w gronie najlepszych przyjaciół czy rodziny. Powstają również ciekawe inicjatywy dotyczące wydarzeń, w których będzie można uczestniczyć online. Jeżeli planujesz dojechać do domu czy mieszkania kogoś z bliskich w tę wyjątkową noc, to zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Polecamy także podróżowanie z nami nie tylko przy tej okazji, lecz przez cały rok.

Spis treści
Jakie będą możliwości względem noworocznego świętowania?
Spędź wspaniały czas w gronie najbliższych
Podróżuj z Eko Taxi w ostatni dzień roku i nie tylko

Jak zaplanować Sylwester 2020? Czy mieszkańcy powitają Nowy Rok na Rynku w Lublinie?

Sylwester 2020 będzie inny niż zwykle z uwagi na wyjątkową sytuację panującą w kraju i na świecie. Prawdopodobnie nie odbędzie się zbiorcze wydarzenie na Rynku w Lublinie ani w żadnym innym miejscu miasta. Pewne kwestie mogą ulec zmianie wraz z ogłaszanymi okresowo zmianami w panujących obostrzeniach, lecz wiele wskazuje na to, że w tym roku nie będzie można raczej liczyć na typowe bale czy imprezy sylwestrowe, organizowane przez restauracje i obiekty kulturalne.

Wyjątkowe tegoroczne okoliczności

Z uwagi na trwającą w tym roku sytuację pandemiczną, obecnie kontakty międzyludzkie są mocno ograniczane, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz innych. Nie ulegnie to już zmianie w tym roku, dlatego trzeba się przygotować na to, żeby spędzić Sylwestra w sposób nieco inny niż zwykle. Obowiązek zachowywania dystansu oraz zakaz dużych zgromadzeń, wyklucza wszelkie wydarzenia masowe, natomiast ten wyjątkowy dzień w roku wciąż można zaplanować tak, żeby był to wspaniale spędzony czas.

Duże ograniczenia imprez

Każdego roku dużą popularnością cieszą się bale i zbiorcze imprezy sylwestrowe, lecz w tym roku nie należy oczekiwać tego typu wydarzeń. W tej chwili zgodnie z zalecaniami rządu zamknięte pozostają m.in. restauracje, kluby, bary czy obiekty kulturalne i takie restrykcje mają być utrzymane przynajmniej do okresu poświątecznego. Dalsze decyzje zapadają na bieżąco, więc być może dojdzie jeszcze do pewnych zmian, natomiast poszczególne punkty tego typu prawdopodobnie nie będą mogły w tym roku zaplanować okolicznościowych wydarzeń dla większych grup.

Czy odbędzie się większe wydarzenie organizowane przez miasto?

Tradycyjnie w większych miastach organizuje się powitanie Nowego Roku przez mieszkańców w wyznaczonym przez Urząd Miasta miejscu. Bardzo często są to Rynki, choć mogą to być i inne większe place – w ubiegłym roku w Lublinie był to akurat plac Litewski. W związku z pandemią, większość dużych miast w Polsce poinformowała już, że w tym roku nie odbędą się tego typu wydarzenia, gdyż większe zgromadzenia stanowią oczywiście ryzyko epidemiologiczne. Władze Lublina nie ogłosiły jeszcze oficjalnej decyzji odnośnie zakończenia roku 2020, lecz należy oczekiwać, że wzorem większości innych miast, odwołają tegoroczną zabawę sylwestrową w tradycyjnej formie.

Świętowanie nowego roku

Zaplanuj super Sylwester w Lublinie w gronie najbliższych

W obecnych realiach zdecydowanie warto zaplanować super Sylwester w Lublinie w gronie bliskiej rodziny czy przyjaciół, z którymi i tak utrzymujesz osobisty kontakt. Możecie wtedy zaplanować wieczór tak jak lubicie, bawiąc się przy muzyce, oglądając ulubione filmy czy grając w różnorodne gry. W sieci pojawiają się również kolejne ogłoszenia dotyczące interesujących wydarzeń online, które mogą być barwnym urozmaiceniem tego dnia.

Z rodziną lub bliskimi przyjaciółmi

Biorąc pod uwagę ograniczenia oraz osobistą odpowiedzialność w tych trudnych czasach, tegorocznego Sylwestra najlepiej zaplanować w gronie bliskiej rodziny lub przyjaciół, z którymi utrzymujesz raczej regularny kontakt. Mowa tu oczywiście o członkach rodziny i znajomych mieszkających w Lublinie i niedalekich okolicach miasta, gdyż aktualnie zalecane jest unikanie dalszych podróży. Spędzenie ostatniego dnia roku w kilkuosobowym gronie może dostarczyć naprawdę wiele zabawy. Możecie przygotować dobre napoje i jedzenie, a same rozrywki zaplanować zgodnie z tym co lubicie robić najbardziej. Dla jednych będzie to tańczenie w rytm muzyki, inni chętnie oddadzą się pewnie maratonom filmowym, a czas można ciekawie spędzić i przy różnorodnych grach, w tym planszowych czy takich dedykowanym imprezom. Powitanie Nowego Roku w gronie najbliższych może dostarczyć wiele frajdy i pomóc w jeszcze większym zacieśnianiu więzów rodzinnych oraz przyjacielskich.

Zwróć uwagę na wydarzenia online

Przez przedłużający się okres pandemiczny, coraz więcej wydarzeń przenosi się obecnie do sieci i przyjmuje bezpieczną dla wszystkich formę online. W związku z zapowiadanymi już od pewnego czasu prognozami, że Sylwestra 2020 nie uda się raczej spędzić tradycyjnie, już teraz pojawia się sporo ogłoszeń dotyczących tego typu wydarzeń. To choćby wirtualne dyskoteki, wycieczki online po miastach czy choćby różnorodne warsztaty. Warto przyjrzeć się takim atrakcjom, które mogą być interesującym urozmaiceniem wieczoru spędzonego w wąskim gronie.

Z Eko Taxi Lublin dojedziesz na imprezy sylwestrowe i nie tylko

Zachęcamy do korzystania z Eko Taxi Lublin zarówno w kontekście podróżowania na kameralne imprezy sylwestrowe, jak i przy wszelkich innych podróżach przez cały rok. Naszymi taksówkami dostaniesz się w konkretne miejsce szybko i wygodnie, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Oferujemy atrakcyjne stawki oraz szereg dodatkowych usług, poza tradycyjnymi przewozami autami osobowymi. Obejmuje to między innymi kursy większymi pojazdami, czy nawet usługi związane choćby ze zrobieniem zakupów.

Wygodnie i bezpiecznie

Podróżowanie taksówkami jest bardzo wygodne, gdyż kurs rozpocznie się sprzed domu czy bloku mieszkalnego i dojedziesz autem bezpośrednio w wybrane miejsce. Często jest to nawet bardziej komfortowe niż jazda własnym samochodem, gdyż nie musisz się przejmować parkowaniem czy koniecznością przejścia kawałka trasy pieszo, gdy nie da się pozostawić pojazdu blisko miejsca docelowego. Jeżeli wybierasz się w Sylwestra do domu czy mieszkania kogoś z bliskich, to będzie to dobre rozwiązanie, gdyż po drodze nie zabrudzisz w żaden sposób starannie wybranego stroju, co mogłoby się zdarzyć podczas spaceru lub podróży komunikacją miejską. Możesz też spokojnie napić się ze wszystkimi lampki szampana, nawet jeżeli planujesz powrót w nocy, gdyż wtedy również możesz zamówić taksówkę. Taksówki Eko Taxi są dezynfekowane, a przejazdy odbywają się z zachowaniem stosownych zasad bezpieczeństwa. Możesz przy tym płacić u nas w sposób bezgotówkowy.

Nasza oferta

Eko Taxi to nie tylko sprawdzone, ale i tanie taxi w Lublinie. Opłata początkowa wynosi 7,95 zł, a każdy kolejny kilometr to od zaledwie 1,60 zł, do maksymalnie 4,20 zł, zależnie od obowiązującej taryfy. Poza autami osobowymi, możesz zamówić kurs taksówką bagażową czy pojazdami typu VAN lub BUS. Dla naszych stałych klientów uruchomiliśmy udogodnienie w postaci systemu IVR, który umożliwia zamówienie kursu samodzielnie, bez udziału dyspozytora. W tym celu wystarczy wybrać jeden z trzech najczęściej używanych adresów i określić za ile czasu ma podjechać kierowca. To dogodne rozwiązanie dla osób często podróżujących z nami po mieście. Oprócz samych przejazdów, Eko Taxi oferuje i inne usługi, w tym przewóz przesyłek czy zrobienie i dostarczenie zakupów. Polecamy zatem naszą ofertę nie tylko w tę jedną noc, ale przez cały rok.

Sylwester 2020 będzie wyjątkowy, lecz można spędzić go wspaniale w gronie najbliższych. Jeżeli tego dnia planujesz dojechać do kogoś z rodziny czy przyjaciół w Lublinie, to zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi. Polecamy także jeżdżenie z nami w inne dni w trakcie roku!

Może Cię zainteresować również

 • Walentynki w LublinieWalentynki w Lublinie
  Walentynki w Lublinie przepełnione są atmosferą miłości, gdy pary o różnym wieku i z różnym stażem obchodzą święto zakochanych. Urok tego pięknego miasta sprzyja celebrowaniu tego święta. Wiele osób zastanawia się, jak zaplanować ten szczególny wieczór. Przedstawiamy kilka sprawdzonych propozycji. Jeśli w związku z tym będziesz potrzebować transportu po mieście lub okolicach, zadzwoń po jedną z naszych taksówek.
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Wynajem busów w LublinieSzukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!
  Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, ...
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Jak dojechać na lotnisko w Lublinie?Jak dojechać na lotnisko w Lublinie?
  Jak dojechać na lotnisko w Lublinie? Tutejszy port lotniczy oferuje kilka rozwiązań w tym zakresie, więc warto rozważyć ich zalety i wady, aby dokonać optymalnego wyboru. Wiele zależy również od sytuacji samego podróżującego. Taksówka będzie zawsze dobrym wyborem, zapewniając odpowiedni komfort podróży. Zachęcamy do wybrania tej od Eko Taxi.
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie?
  Ile kosztuje przejazd taxi w Lublinie? Trudno o ...
 • Kurs taxi w LublinieKurs taxi w Lublinie
  Kurs taxi w Lublinie jest wygodnym rozwiązaniem w zakresie transportu jako alternatywa dla własnego samochodu i komunikacji miejskiej. W tym celu najlepiej wybrać sprawdzoną firmę, która oferuje wysoką jakość usług, a do tego atrakcyjne ceny. Dzięki temu możesz podróżować po mieście wygodnie, a jednocześnie na korzystnych warunkach finansowych. Jeśli liczysz na takie rozwiązanie, skorzystaj z oferty Eko Taxi.
 • Przewozy pasażerskie w LubliniePrzewozy pasażerskie w Lublinie
  Przewozy pasażerskie w Lublinie są potrzebne osobom, ...
 • Lubelskie atrakcje na weekendLubelskie atrakcje na weekend
  Lubelskie atrakcje na weekend można rozplanować na dzień lub dwa dni zwiedzania. Rzecz jasna Lublin jest na tyle ciekawy, że można tu spędzić więcej czasu, lecz w trakcie nawet takiego krótkiego wypadu z pewnością uda się zobaczyć miejsca, która są uważane za obowiązkowe punkty na turystycznej mapie tego miasta. Warto przy tym przemyśleć kwestię przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami. W tym celu najlepiej będzie zamówić jedną z naszych taksówek.
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...