Sylwester 2020 w Lublinie

Sylwester 2020 w Lublinie

Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe okoliczności trzeba będzie spędzić w nielicznym towarzystwie. Warto zaplanować spotkanie w gronie najlepszych przyjaciół czy rodziny. Powstają również ciekawe inicjatywy dotyczące wydarzeń, w których będzie można uczestniczyć online. Jeżeli planujesz dojechać do domu czy mieszkania kogoś z bliskich w tę wyjątkową noc, to zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Polecamy także podróżowanie z nami nie tylko przy tej okazji, lecz przez cały rok.

Spis treści
Jakie będą możliwości względem noworocznego świętowania?
Spędź wspaniały czas w gronie najbliższych
Podróżuj z Eko Taxi w ostatni dzień roku i nie tylko

Jak zaplanować Sylwester 2020? Czy mieszkańcy powitają Nowy Rok na Rynku w Lublinie?

Sylwester 2020 będzie inny niż zwykle z uwagi na wyjątkową sytuację panującą w kraju i na świecie. Prawdopodobnie nie odbędzie się zbiorcze wydarzenie na Rynku w Lublinie ani w żadnym innym miejscu miasta. Pewne kwestie mogą ulec zmianie wraz z ogłaszanymi okresowo zmianami w panujących obostrzeniach, lecz wiele wskazuje na to, że w tym roku nie będzie można raczej liczyć na typowe bale czy imprezy sylwestrowe, organizowane przez restauracje i obiekty kulturalne.

Wyjątkowe tegoroczne okoliczności

Z uwagi na trwającą w tym roku sytuację pandemiczną, obecnie kontakty międzyludzkie są mocno ograniczane, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz innych. Nie ulegnie to już zmianie w tym roku, dlatego trzeba się przygotować na to, żeby spędzić Sylwestra w sposób nieco inny niż zwykle. Obowiązek zachowywania dystansu oraz zakaz dużych zgromadzeń, wyklucza wszelkie wydarzenia masowe, natomiast ten wyjątkowy dzień w roku wciąż można zaplanować tak, żeby był to wspaniale spędzony czas.

Duże ograniczenia imprez

Każdego roku dużą popularnością cieszą się bale i zbiorcze imprezy sylwestrowe, lecz w tym roku nie należy oczekiwać tego typu wydarzeń. W tej chwili zgodnie z zalecaniami rządu zamknięte pozostają m.in. restauracje, kluby, bary czy obiekty kulturalne i takie restrykcje mają być utrzymane przynajmniej do okresu poświątecznego. Dalsze decyzje zapadają na bieżąco, więc być może dojdzie jeszcze do pewnych zmian, natomiast poszczególne punkty tego typu prawdopodobnie nie będą mogły w tym roku zaplanować okolicznościowych wydarzeń dla większych grup.

Czy odbędzie się większe wydarzenie organizowane przez miasto?

Tradycyjnie w większych miastach organizuje się powitanie Nowego Roku przez mieszkańców w wyznaczonym przez Urząd Miasta miejscu. Bardzo często są to Rynki, choć mogą to być i inne większe place – w ubiegłym roku w Lublinie był to akurat plac Litewski. W związku z pandemią, większość dużych miast w Polsce poinformowała już, że w tym roku nie odbędą się tego typu wydarzenia, gdyż większe zgromadzenia stanowią oczywiście ryzyko epidemiologiczne. Władze Lublina nie ogłosiły jeszcze oficjalnej decyzji odnośnie zakończenia roku 2020, lecz należy oczekiwać, że wzorem większości innych miast, odwołają tegoroczną zabawę sylwestrową w tradycyjnej formie.

Świętowanie nowego roku

Zaplanuj super Sylwester w Lublinie w gronie najbliższych

W obecnych realiach zdecydowanie warto zaplanować super Sylwester w Lublinie w gronie bliskiej rodziny czy przyjaciół, z którymi i tak utrzymujesz osobisty kontakt. Możecie wtedy zaplanować wieczór tak jak lubicie, bawiąc się przy muzyce, oglądając ulubione filmy czy grając w różnorodne gry. W sieci pojawiają się również kolejne ogłoszenia dotyczące interesujących wydarzeń online, które mogą być barwnym urozmaiceniem tego dnia.

Z rodziną lub bliskimi przyjaciółmi

Biorąc pod uwagę ograniczenia oraz osobistą odpowiedzialność w tych trudnych czasach, tegorocznego Sylwestra najlepiej zaplanować w gronie bliskiej rodziny lub przyjaciół, z którymi utrzymujesz raczej regularny kontakt. Mowa tu oczywiście o członkach rodziny i znajomych mieszkających w Lublinie i niedalekich okolicach miasta, gdyż aktualnie zalecane jest unikanie dalszych podróży. Spędzenie ostatniego dnia roku w kilkuosobowym gronie może dostarczyć naprawdę wiele zabawy. Możecie przygotować dobre napoje i jedzenie, a same rozrywki zaplanować zgodnie z tym co lubicie robić najbardziej. Dla jednych będzie to tańczenie w rytm muzyki, inni chętnie oddadzą się pewnie maratonom filmowym, a czas można ciekawie spędzić i przy różnorodnych grach, w tym planszowych czy takich dedykowanym imprezom. Powitanie Nowego Roku w gronie najbliższych może dostarczyć wiele frajdy i pomóc w jeszcze większym zacieśnianiu więzów rodzinnych oraz przyjacielskich.

Zwróć uwagę na wydarzenia online

Przez przedłużający się okres pandemiczny, coraz więcej wydarzeń przenosi się obecnie do sieci i przyjmuje bezpieczną dla wszystkich formę online. W związku z zapowiadanymi już od pewnego czasu prognozami, że Sylwestra 2020 nie uda się raczej spędzić tradycyjnie, już teraz pojawia się sporo ogłoszeń dotyczących tego typu wydarzeń. To choćby wirtualne dyskoteki, wycieczki online po miastach czy choćby różnorodne warsztaty. Warto przyjrzeć się takim atrakcjom, które mogą być interesującym urozmaiceniem wieczoru spędzonego w wąskim gronie.

Z Eko Taxi Lublin dojedziesz na imprezy sylwestrowe i nie tylko

Zachęcamy do korzystania z Eko Taxi Lublin zarówno w kontekście podróżowania na kameralne imprezy sylwestrowe, jak i przy wszelkich innych podróżach przez cały rok. Naszymi taksówkami dostaniesz się w konkretne miejsce szybko i wygodnie, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Oferujemy atrakcyjne stawki oraz szereg dodatkowych usług, poza tradycyjnymi przewozami autami osobowymi. Obejmuje to między innymi kursy większymi pojazdami, czy nawet usługi związane choćby ze zrobieniem zakupów.

Wygodnie i bezpiecznie

Podróżowanie taksówkami jest bardzo wygodne, gdyż kurs rozpocznie się sprzed domu czy bloku mieszkalnego i dojedziesz autem bezpośrednio w wybrane miejsce. Często jest to nawet bardziej komfortowe niż jazda własnym samochodem, gdyż nie musisz się przejmować parkowaniem czy koniecznością przejścia kawałka trasy pieszo, gdy nie da się pozostawić pojazdu blisko miejsca docelowego. Jeżeli wybierasz się w Sylwestra do domu czy mieszkania kogoś z bliskich, to będzie to dobre rozwiązanie, gdyż po drodze nie zabrudzisz w żaden sposób starannie wybranego stroju, co mogłoby się zdarzyć podczas spaceru lub podróży komunikacją miejską. Możesz też spokojnie napić się ze wszystkimi lampki szampana, nawet jeżeli planujesz powrót w nocy, gdyż wtedy również możesz zamówić taksówkę. Taksówki Eko Taxi są dezynfekowane, a przejazdy odbywają się z zachowaniem stosownych zasad bezpieczeństwa. Możesz przy tym płacić u nas w sposób bezgotówkowy.

Nasza oferta

Eko Taxi to nie tylko sprawdzone, ale i tanie taxi w Lublinie. Opłata początkowa wynosi 7,95 zł, a każdy kolejny kilometr to od zaledwie 1,60 zł, do maksymalnie 4,20 zł, zależnie od obowiązującej taryfy. Poza autami osobowymi, możesz zamówić kurs taksówką bagażową czy pojazdami typu VAN lub BUS. Dla naszych stałych klientów uruchomiliśmy udogodnienie w postaci systemu IVR, który umożliwia zamówienie kursu samodzielnie, bez udziału dyspozytora. W tym celu wystarczy wybrać jeden z trzech najczęściej używanych adresów i określić za ile czasu ma podjechać kierowca. To dogodne rozwiązanie dla osób często podróżujących z nami po mieście. Oprócz samych przejazdów, Eko Taxi oferuje i inne usługi, w tym przewóz przesyłek czy zrobienie i dostarczenie zakupów. Polecamy zatem naszą ofertę nie tylko w tę jedną noc, ale przez cały rok.

Sylwester 2020 będzie wyjątkowy, lecz można spędzić go wspaniale w gronie najbliższych. Jeżeli tego dnia planujesz dojechać do kogoś z rodziny czy przyjaciół w Lublinie, to zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi. Polecamy także jeżdżenie z nami w inne dni w trakcie roku!

Może Cię zainteresować również