Taksówka do Świdnika

Taksówka do Świdnika

Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.

Spis treści
Szybki i komfortowy dojazd na tutejsze lotnisko
Przemieszczanie się z bagażem
Aspekt czasowy
O każdej porze dnia
Oferta Eko Taxi
Atrakcyjne ceny
Sprawdzone przejazdy

Taksówka do Świdnika to szybki i wygodny sposób na dotarcie na tutejsze lotnisko

Taksówka do Świdnika jest zdecydowanie najbardziej komfortowym wyborem, gdy chcesz dojechać na położone tam lotnisko. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina i okolic, gdyż jest to najbliżej zlokalizowany port lotniczy. Wybierając się w dalszą podróż, niemal zawsze masz ze sobą spore bagaże, z którymi trudno jest chodzić czy wsiadać do środków komunikacji miejskiej. Taxi szybko się przemieszcza, a do tego może podjechać o każdej porze dnia. Dojedziesz zatem na miejsce w optymalnym czasie przed lotem i nie musisz się przejmować dopasowywaniem odpowiedniego kursu z rozkładu jazdy lokalnych autobusów.

Podróżowanie z bagażami

Samolotem zwykle podróżujesz raczej w dalszych kierunkach, więc w zasadzie zawsze masz ze sobą spory bagaż. Nawet przy kilkudniowym wyjeździe na delegację przyda się chociaż jedna walizka, a przy dłuższym urlopie może być ich nawet kilka. Przemieszczanie się z nimi i wchodzenie do środków transportu publicznego nie należy do najłatwiejszych i przyjemnych kwestii. Na pobliskie lotnisko można się dostać autobusami czy szynobusem, lecz wcześniej musisz dotrzeć na przystanek, z którego one odjadą, a w środku tych pojazdów nie ma wiele miejsca, szczególnie że podróżują nimi inne osoby z bagażami. Pod tym względem można naprawdę docenić komfort, jaki zapewni taksówka, gdzie walizki wylądują w bagażniku, po czym usiądziesz wygodnie na tylnym siedzeniu i możesz się odprężyć podczas podróży.

Czas przejazdu

Wybierając sprawdzone taksówki, masz pewność, że dotrzesz na miejsce naprawdę szybko. Dobrzy kierowcy taxi doskonale wiedzą jak poruszać się po Lublinie i okolicy w określonych godzinach czy dniach tygodnia, żeby uniknąć korków i dotrzeć na miejsce w jak najkrótszym czasie. To zdecydowanie szybszy środek transportu niż klasyczny autobus, który jedzie wolniej i zatrzymuje się po drodze na przystankach. Z Lublina na tutejsze lotnisko dojeżdża również szynobus, który jedzie nieco ponad piętnaście minut, natomiast nie będzie w nim tak wygodnie, jak w taksówce.

Kierowca taksówki

Dojedziesz na lotnisko o dowolnej porze

Sporym problemem w kontekście podróżowania na lotnisko komunikacją miejską jest zawsze rozkład jazdy poszczególnych środków transportu. Dobranie przejazdu tak, żeby przybyć na miejsce z zapasem, lecz bez konieczności długiego czekania często jest po prostu niemożliwe. Co więcej, podróżujący jeszcze zwiększają sam zapas czasowy, obawiając się opóźnień w rozkładzie. Autobusy jeżdżą do tego tylko w określonych godzinach, co może sprawiać problem w kontekście dotarcia na lotnisko w niektórych porach dnia. Taxi można zamówić całą dobę, więc nie musisz się przejmować takimi kwestiami. Do tego kurs zamówisz na wybraną godzinę, docierając do portu lotniczego o idealnej porze, żeby spokojnie się odprawić, lecz nie czekać potem za długo na sam lot.

Taksówką Eko Taxi dojedziesz do Świdnika oraz w inne miejsca w Lublinie i okolicy

Z Eko Taxi możesz zamówić taksówkę do Świdnika lub w dowolną inną lokalizację w Lublinie i jego otoczeniu. Oferujemy atrakcyjne ceny, a nawet specjalne pomniejszone taryfy, gdy aranżujesz swój przejazd przez aplikację. Możesz zamówić kurs większym samochodem, jeśli wybierasz się gdzieś z dużym gabarytowo bagażem lub w kilkuosobowym gronie. Nasi taksówkarze są doświadczeni i świetnie znają miasto, więc szybko dojadą na lotnisko czy w inne miejsce w okolicy. Od razu możesz mieć też pewność, ile zapłacisz za sam przejazd.

Korzystne stawki

Eko Taxi to renomowana korporacja w Lublinie, doceniania przy tym za naprawdę atrakcyjne ceny. Bez względu na dzień tygodnia czy porę dnia opłata początkowa wynosi u nas zawsze 7,95 zł, po czym stawki to 1,60 zł/km w pierwszej taryfie (dni powszednie w granicach Lublina od 6 do 22), 2,40 zł/km w drugiej (dni powszednie od 22 do 6 oraz niedziele i święta na terenie Lublina), w trzeciej 2,80 zł/km (poza granicami Lublina od 6 do 22), a wreszcie w czwartej taryfie jest to 4,20 zł/km (dni powszednie od 22 do 6 oraz niedziele i święta poza granicami Lublina). Wprowadziliśmy również pomniejszone taryfy przy kursach zamawianych przez aplikację. W takiej sytuacji zlecenia na terenie miasta są liczone zawsze po pierwszej taryfie (1,60 zł), także nocami, w niedziele i święta. Z kolei przy kursach poza miastem zawsze będzie to liczone według trzeciej taryfy (2,80 zł/km). Nasi klienci poza standardowymi taksówkami mogą wybrać większe pojazdy. Może to być taxi bagażowe, auto kombi (za dopłatą w wysokości 5 zł) albo VAN dla 5-6 osób (przy dopłacie 7 zł). Z nami zabierzesz się zatem nawet z dużymi bagażami oraz jadąc w kilka osób. Przy okazji polecamy korzystanie z innych usług Eko Taxi, w tym przewozu przesyłek, transportu zwierząt czy zakupów z dowozem na terenie Lublina.

Pewne i sprawdzone przejazdy

Wybierając się taxi na lotnisko w Świdniku z popularnych miejsc w Lublinie, takich jak Dworzec Główny, uważaj na prywatnych przewoźników nieprzynależących do korporacji. Często oferują oni zawyżone ceny, a kierowcy jadą okrężną drogą przez brak znajomości miasta lub celowo, nabijając liczbę przejechanych kilometrów. W efekcie czas dojazdu mocno się wydłuża, a na koniec pasażer dowiaduje się, iż musi zapłacić nawet kilkukrotnie więcej niż w większości innych taksówek. Z Eko Taxi masz jasno określony i korzystny cennik, a w aplikacji dostępna jest opcja ceny gwarantowanej. Ustawiając adres początkowy i końcowy, otrzymujesz od razu informację, ile zapłacisz. Ta cena zmieni się tylko, jeśli dojdzie do zmiany samej trasy – wtedy stawka liczona jest według taksometru, lecz po wspomnianych wcześniej pomniejszonych taryfach. Dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy również system IVR, dzięki któremu stali klienci mogą zamawiać taksówki samodzielne, bez dyspozytora. Wybierasz wtedy jeden z trzech najczęściej używanych adresów i określasz, za ile ma podjechać kierowca. Znacząco ułatwia to zamawianie kursów, szczególnie w godzinach szczytu. Z opcji tej można zrezygnować u dyspozytora.

Na lotnisko w Świdniku warto podjechać taksówką, gdyż można wygodnie wyruszyć z bagażem spod miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Pozwala to dojechać na miejsce w optymalnym czasie przed zaplanowanym lotem. Zachęcamy do podróżowania w tym kierunku z Eko Taxi oraz korzystania z naszej oferty i przy codziennych trasach po okolicy.

Może Cię zainteresować również

 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...