Taksówka do Świdnika

Taksówka do Świdnika

Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.

Spis treści
Szybki i komfortowy dojazd na tutejsze lotnisko
Przemieszczanie się z bagażem
Aspekt czasowy
O każdej porze dnia
Oferta Eko Taxi
Atrakcyjne ceny
Sprawdzone przejazdy

Taksówka do Świdnika to szybki i wygodny sposób na dotarcie na tutejsze lotnisko

Taksówka do Świdnika jest zdecydowanie najbardziej komfortowym wyborem, gdy chcesz dojechać na położone tam lotnisko. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina i okolic, gdyż jest to najbliżej zlokalizowany port lotniczy. Wybierając się w dalszą podróż, niemal zawsze masz ze sobą spore bagaże, z którymi trudno jest chodzić czy wsiadać do środków komunikacji miejskiej. Taxi szybko się przemieszcza, a do tego może podjechać o każdej porze dnia. Dojedziesz zatem na miejsce w optymalnym czasie przed lotem i nie musisz się przejmować dopasowywaniem odpowiedniego kursu z rozkładu jazdy lokalnych autobusów.

Podróżowanie z bagażami

Samolotem zwykle podróżujesz raczej w dalszych kierunkach, więc w zasadzie zawsze masz ze sobą spory bagaż. Nawet przy kilkudniowym wyjeździe na delegację przyda się chociaż jedna walizka, a przy dłuższym urlopie może być ich nawet kilka. Przemieszczanie się z nimi i wchodzenie do środków transportu publicznego nie należy do najłatwiejszych i przyjemnych kwestii. Na pobliskie lotnisko można się dostać autobusami czy szynobusem, lecz wcześniej musisz dotrzeć na przystanek, z którego one odjadą, a w środku tych pojazdów nie ma wiele miejsca, szczególnie że podróżują nimi inne osoby z bagażami. Pod tym względem można naprawdę docenić komfort, jaki zapewni taksówka, gdzie walizki wylądują w bagażniku, po czym usiądziesz wygodnie na tylnym siedzeniu i możesz się odprężyć podczas podróży.

Czas przejazdu

Wybierając sprawdzone taksówki, masz pewność, że dotrzesz na miejsce naprawdę szybko. Dobrzy kierowcy taxi doskonale wiedzą jak poruszać się po Lublinie i okolicy w określonych godzinach czy dniach tygodnia, żeby uniknąć korków i dotrzeć na miejsce w jak najkrótszym czasie. To zdecydowanie szybszy środek transportu niż klasyczny autobus, który jedzie wolniej i zatrzymuje się po drodze na przystankach. Z Lublina na tutejsze lotnisko dojeżdża również szynobus, który jedzie nieco ponad piętnaście minut, natomiast nie będzie w nim tak wygodnie, jak w taksówce.

Kierowca taksówki

Dojedziesz na lotnisko o dowolnej porze

Sporym problemem w kontekście podróżowania na lotnisko komunikacją miejską jest zawsze rozkład jazdy poszczególnych środków transportu. Dobranie przejazdu tak, żeby przybyć na miejsce z zapasem, lecz bez konieczności długiego czekania często jest po prostu niemożliwe. Co więcej, podróżujący jeszcze zwiększają sam zapas czasowy, obawiając się opóźnień w rozkładzie. Autobusy jeżdżą do tego tylko w określonych godzinach, co może sprawiać problem w kontekście dotarcia na lotnisko w niektórych porach dnia. Taxi można zamówić całą dobę, więc nie musisz się przejmować takimi kwestiami. Do tego kurs zamówisz na wybraną godzinę, docierając do portu lotniczego o idealnej porze, żeby spokojnie się odprawić, lecz nie czekać potem za długo na sam lot.

Taksówką Eko Taxi dojedziesz do Świdnika oraz w inne miejsca w Lublinie i okolicy

Z Eko Taxi możesz zamówić taksówkę do Świdnika lub w dowolną inną lokalizację w Lublinie i jego otoczeniu. Oferujemy atrakcyjne ceny, a nawet specjalne pomniejszone taryfy, gdy aranżujesz swój przejazd przez aplikację. Możesz zamówić kurs większym samochodem, jeśli wybierasz się gdzieś z dużym gabarytowo bagażem lub w kilkuosobowym gronie. Nasi taksówkarze są doświadczeni i świetnie znają miasto, więc szybko dojadą na lotnisko czy w inne miejsce w okolicy. Od razu możesz mieć też pewność, ile zapłacisz za sam przejazd.

Korzystne stawki

Eko Taxi to renomowana korporacja w Lublinie, doceniania przy tym za naprawdę atrakcyjne ceny. Bez względu na dzień tygodnia czy porę dnia opłata początkowa wynosi u nas zawsze 7,95 zł, po czym stawki to 1,60 zł/km w pierwszej taryfie (dni powszednie w granicach Lublina od 6 do 22), 2,40 zł/km w drugiej (dni powszednie od 22 do 6 oraz niedziele i święta na terenie Lublina), w trzeciej 2,80 zł/km (poza granicami Lublina od 6 do 22), a wreszcie w czwartej taryfie jest to 4,20 zł/km (dni powszednie od 22 do 6 oraz niedziele i święta poza granicami Lublina). Wprowadziliśmy również pomniejszone taryfy przy kursach zamawianych przez aplikację. W takiej sytuacji zlecenia na terenie miasta są liczone zawsze po pierwszej taryfie (1,60 zł), także nocami, w niedziele i święta. Z kolei przy kursach poza miastem zawsze będzie to liczone według trzeciej taryfy (2,80 zł/km). Nasi klienci poza standardowymi taksówkami mogą wybrać większe pojazdy. Może to być taxi bagażowe, auto kombi (za dopłatą w wysokości 5 zł) albo VAN dla 5-6 osób (przy dopłacie 7 zł). Z nami zabierzesz się zatem nawet z dużymi bagażami oraz jadąc w kilka osób. Przy okazji polecamy korzystanie z innych usług Eko Taxi, w tym przewozu przesyłek, transportu zwierząt czy zakupów z dowozem na terenie Lublina.

Pewne i sprawdzone przejazdy

Wybierając się taxi na lotnisko w Świdniku z popularnych miejsc w Lublinie, takich jak Dworzec Główny, uważaj na prywatnych przewoźników nieprzynależących do korporacji. Często oferują oni zawyżone ceny, a kierowcy jadą okrężną drogą przez brak znajomości miasta lub celowo, nabijając liczbę przejechanych kilometrów. W efekcie czas dojazdu mocno się wydłuża, a na koniec pasażer dowiaduje się, iż musi zapłacić nawet kilkukrotnie więcej niż w większości innych taksówek. Z Eko Taxi masz jasno określony i korzystny cennik, a w aplikacji dostępna jest opcja ceny gwarantowanej. Ustawiając adres początkowy i końcowy, otrzymujesz od razu informację, ile zapłacisz. Ta cena zmieni się tylko, jeśli dojdzie do zmiany samej trasy – wtedy stawka liczona jest według taksometru, lecz po wspomnianych wcześniej pomniejszonych taryfach. Dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy również system IVR, dzięki któremu stali klienci mogą zamawiać taksówki samodzielne, bez dyspozytora. Wybierasz wtedy jeden z trzech najczęściej używanych adresów i określasz, za ile ma podjechać kierowca. Znacząco ułatwia to zamawianie kursów, szczególnie w godzinach szczytu. Z opcji tej można zrezygnować u dyspozytora.

Na lotnisko w Świdniku warto podjechać taksówką, gdyż można wygodnie wyruszyć z bagażem spod miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Pozwala to dojechać na miejsce w optymalnym czasie przed zaplanowanym lotem. Zachęcamy do podróżowania w tym kierunku z Eko Taxi oraz korzystania z naszej oferty i przy codziennych trasach po okolicy.

Może Cię zainteresować również

 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Przewozy pasażerskie w LubliniePrzewozy pasażerskie w Lublinie
  Przewozy pasażerskie w Lublinie są potrzebne osobom, ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Wynajem busów w LublinieSzukasz ofert wynajmu busów w Lublinie? Skontaktuj się z nami!
  Wynajem busów w Lublinie przydatny jest zarówno wtedy, ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...