Taksówka do Świdnika

Taksówka do Świdnika

Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.

Spis treści
Szybki i komfortowy dojazd na tutejsze lotnisko
Przemieszczanie się z bagażem
Aspekt czasowy
O każdej porze dnia
Oferta Eko Taxi
Atrakcyjne ceny
Sprawdzone przejazdy

Taksówka do Świdnika to szybki i wygodny sposób na dotarcie na tutejsze lotnisko

Taksówka do Świdnika jest zdecydowanie najbardziej komfortowym wyborem, gdy chcesz dojechać na położone tam lotnisko. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina i okolic, gdyż jest to najbliżej zlokalizowany port lotniczy. Wybierając się w dalszą podróż, niemal zawsze masz ze sobą spore bagaże, z którymi trudno jest chodzić czy wsiadać do środków komunikacji miejskiej. Taxi szybko się przemieszcza, a do tego może podjechać o każdej porze dnia. Dojedziesz zatem na miejsce w optymalnym czasie przed lotem i nie musisz się przejmować dopasowywaniem odpowiedniego kursu z rozkładu jazdy lokalnych autobusów.

Podróżowanie z bagażami

Samolotem zwykle podróżujesz raczej w dalszych kierunkach, więc w zasadzie zawsze masz ze sobą spory bagaż. Nawet przy kilkudniowym wyjeździe na delegację przyda się chociaż jedna walizka, a przy dłuższym urlopie może być ich nawet kilka. Przemieszczanie się z nimi i wchodzenie do środków transportu publicznego nie należy do najłatwiejszych i przyjemnych kwestii. Na pobliskie lotnisko można się dostać autobusami czy szynobusem, lecz wcześniej musisz dotrzeć na przystanek, z którego one odjadą, a w środku tych pojazdów nie ma wiele miejsca, szczególnie że podróżują nimi inne osoby z bagażami. Pod tym względem można naprawdę docenić komfort, jaki zapewni taksówka, gdzie walizki wylądują w bagażniku, po czym usiądziesz wygodnie na tylnym siedzeniu i możesz się odprężyć podczas podróży.

Czas przejazdu

Wybierając sprawdzone taksówki, masz pewność, że dotrzesz na miejsce naprawdę szybko. Dobrzy kierowcy taxi doskonale wiedzą jak poruszać się po Lublinie i okolicy w określonych godzinach czy dniach tygodnia, żeby uniknąć korków i dotrzeć na miejsce w jak najkrótszym czasie. To zdecydowanie szybszy środek transportu niż klasyczny autobus, który jedzie wolniej i zatrzymuje się po drodze na przystankach. Z Lublina na tutejsze lotnisko dojeżdża również szynobus, który jedzie nieco ponad piętnaście minut, natomiast nie będzie w nim tak wygodnie, jak w taksówce.

Kierowca taksówki

Dojedziesz na lotnisko o dowolnej porze

Sporym problemem w kontekście podróżowania na lotnisko komunikacją miejską jest zawsze rozkład jazdy poszczególnych środków transportu. Dobranie przejazdu tak, żeby przybyć na miejsce z zapasem, lecz bez konieczności długiego czekania często jest po prostu niemożliwe. Co więcej, podróżujący jeszcze zwiększają sam zapas czasowy, obawiając się opóźnień w rozkładzie. Autobusy jeżdżą do tego tylko w określonych godzinach, co może sprawiać problem w kontekście dotarcia na lotnisko w niektórych porach dnia. Taxi można zamówić całą dobę, więc nie musisz się przejmować takimi kwestiami. Do tego kurs zamówisz na wybraną godzinę, docierając do portu lotniczego o idealnej porze, żeby spokojnie się odprawić, lecz nie czekać potem za długo na sam lot.

Taksówką Eko Taxi dojedziesz do Świdnika oraz w inne miejsca w Lublinie i okolicy

Z Eko Taxi możesz zamówić taksówkę do Świdnika lub w dowolną inną lokalizację w Lublinie i jego otoczeniu. Oferujemy atrakcyjne ceny, a nawet specjalne pomniejszone taryfy, gdy aranżujesz swój przejazd przez aplikację. Możesz zamówić kurs większym samochodem, jeśli wybierasz się gdzieś z dużym gabarytowo bagażem lub w kilkuosobowym gronie. Nasi taksówkarze są doświadczeni i świetnie znają miasto, więc szybko dojadą na lotnisko czy w inne miejsce w okolicy. Od razu możesz mieć też pewność, ile zapłacisz za sam przejazd.

Korzystne stawki

Eko Taxi to renomowana korporacja w Lublinie, doceniania przy tym za naprawdę atrakcyjne ceny. Bez względu na dzień tygodnia czy porę dnia opłata początkowa wynosi u nas zawsze 7,95 zł, po czym stawki to 1,60 zł/km w pierwszej taryfie (dni powszednie w granicach Lublina od 6 do 22), 2,40 zł/km w drugiej (dni powszednie od 22 do 6 oraz niedziele i święta na terenie Lublina), w trzeciej 2,80 zł/km (poza granicami Lublina od 6 do 22), a wreszcie w czwartej taryfie jest to 4,20 zł/km (dni powszednie od 22 do 6 oraz niedziele i święta poza granicami Lublina). Wprowadziliśmy również pomniejszone taryfy przy kursach zamawianych przez aplikację. W takiej sytuacji zlecenia na terenie miasta są liczone zawsze po pierwszej taryfie (1,60 zł), także nocami, w niedziele i święta. Z kolei przy kursach poza miastem zawsze będzie to liczone według trzeciej taryfy (2,80 zł/km). Nasi klienci poza standardowymi taksówkami mogą wybrać większe pojazdy. Może to być taxi bagażowe, auto kombi (za dopłatą w wysokości 5 zł) albo VAN dla 5-6 osób (przy dopłacie 7 zł). Z nami zabierzesz się zatem nawet z dużymi bagażami oraz jadąc w kilka osób. Przy okazji polecamy korzystanie z innych usług Eko Taxi, w tym przewozu przesyłek, transportu zwierząt czy zakupów z dowozem na terenie Lublina.

Pewne i sprawdzone przejazdy

Wybierając się taxi na lotnisko w Świdniku z popularnych miejsc w Lublinie, takich jak Dworzec Główny, uważaj na prywatnych przewoźników nieprzynależących do korporacji. Często oferują oni zawyżone ceny, a kierowcy jadą okrężną drogą przez brak znajomości miasta lub celowo, nabijając liczbę przejechanych kilometrów. W efekcie czas dojazdu mocno się wydłuża, a na koniec pasażer dowiaduje się, iż musi zapłacić nawet kilkukrotnie więcej niż w większości innych taksówek. Z Eko Taxi masz jasno określony i korzystny cennik, a w aplikacji dostępna jest opcja ceny gwarantowanej. Ustawiając adres początkowy i końcowy, otrzymujesz od razu informację, ile zapłacisz. Ta cena zmieni się tylko, jeśli dojdzie do zmiany samej trasy – wtedy stawka liczona jest według taksometru, lecz po wspomnianych wcześniej pomniejszonych taryfach. Dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy również system IVR, dzięki któremu stali klienci mogą zamawiać taksówki samodzielne, bez dyspozytora. Wybierasz wtedy jeden z trzech najczęściej używanych adresów i określasz, za ile ma podjechać kierowca. Znacząco ułatwia to zamawianie kursów, szczególnie w godzinach szczytu. Z opcji tej można zrezygnować u dyspozytora.

Na lotnisko w Świdniku warto podjechać taksówką, gdyż można wygodnie wyruszyć z bagażem spod miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Pozwala to dojechać na miejsce w optymalnym czasie przed zaplanowanym lotem. Zachęcamy do podróżowania w tym kierunku z Eko Taxi oraz korzystania z naszej oferty i przy codziennych trasach po okolicy.

Może Cię zainteresować również

 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Przewoźnicy na lotnisko w LubliniePrzewoźnicy na lotnisko w Lublinie
  Przewoźnicy na lotnisko w Lublinie obsługują każdego ...
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Muzeum Wsi LubelskiejMuzeum Wsi Lubelskiej
  Muzeum Wsi Lubelskiej cieszy się dużym uznaniem, będąc jedną z największych atrakcji turystycznych Lublina. Chętnie odwiedzają je osoby przybywające z innych rejonów kraju, ale i sami mieszkańcy. Co ważne, jest to miejsce dla osób w każdym wieku. Obiekt jest dość oddalony od centrum miasta, w związku z czym warto dobrze rozważyć kwestię tego, jak tam dotrzeć. Pod wieloma względami, najlepszym wyborem będzie taksówka od Eko Taxi.
 • Wszystko o taksometrach w LublinieWszystko o taksometrach: zasady działania, podstawy prawne i koszty montażu w Lublinie
  Taksometr to jedno z podstawowych urządzeń, w które ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • czym się kierować przy wyborze taksówki?Czym się kierować przy wyborze taksówki w Lublinie?
  Nie wiesz, czym się kierować przy wyborze taksówki w ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Dojazd na lotnisko Lublin w ŚwidnikuDojazd na lotnisko Lublin w Świdniku
  Dojazd na lotnisko Lublin w Świdniku jest możliwy na ...
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Karaoke w LublinieKaraoke w Lublinie
  Karaoke w Lublinie jest ciekawym pomysłem dla osób, które szykują się do wieczornego wyjścia na miasto ze znajomymi. Takie imprezy tematyczne są obecnie bardzo popularne i często organizowane w różnego rodzaju barach czy klubach, szczególnie w weekendy. Jeśli wybierasz się na takie wydarzenie, dobrym pomysłem będzie dojechać na miejsce taksówką i później wrócić do domu w ten sam sposób. Zachęcamy do wybrania przy tym kursów realizowanych przez Eko Taxi.
 • Przewozy pasażerskie w LubliniePrzewozy pasażerskie w Lublinie
  Przewozy pasażerskie w Lublinie są potrzebne osobom, ...
 • Sylwester w klubie w LublinieSylwester w klubie w Lublinie
  Sylwester w klubie w Lublinie to sprawdzony pomysł na spędzenie końcówki roku i wkroczenie w ten nowy tanecznym krokiem. W tym mieście można liczyć na bogatą ofertę wydarzeń trwających w noc sylwestrową. Takie rozwiązanie interesuje coraz większe grono mieszkańców, zwłaszcza po tym, jak przez ostatnich parę lat zabrakło plenerowej zabawy organizowanej przez lokalne władze. W ten sposób można świetnie spędzić ten czas, a do wybranego miejsca dojedziesz bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...