Taksówka do Świdnika

Taksówka do Świdnika

Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.

Spis treści
Szybki i komfortowy dojazd na tutejsze lotnisko
Przemieszczanie się z bagażem
Aspekt czasowy
O każdej porze dnia
Oferta Eko Taxi
Atrakcyjne ceny
Sprawdzone przejazdy

Taksówka do Świdnika to szybki i wygodny sposób na dotarcie na tutejsze lotnisko

Taksówka do Świdnika jest zdecydowanie najbardziej komfortowym wyborem, gdy chcesz dojechać na położone tam lotnisko. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina i okolic, gdyż jest to najbliżej zlokalizowany port lotniczy. Wybierając się w dalszą podróż, niemal zawsze masz ze sobą spore bagaże, z którymi trudno jest chodzić czy wsiadać do środków komunikacji miejskiej. Taxi szybko się przemieszcza, a do tego może podjechać o każdej porze dnia. Dojedziesz zatem na miejsce w optymalnym czasie przed lotem i nie musisz się przejmować dopasowywaniem odpowiedniego kursu z rozkładu jazdy lokalnych autobusów.

Podróżowanie z bagażami

Samolotem zwykle podróżujesz raczej w dalszych kierunkach, więc w zasadzie zawsze masz ze sobą spory bagaż. Nawet przy kilkudniowym wyjeździe na delegację przyda się chociaż jedna walizka, a przy dłuższym urlopie może być ich nawet kilka. Przemieszczanie się z nimi i wchodzenie do środków transportu publicznego nie należy do najłatwiejszych i przyjemnych kwestii. Na pobliskie lotnisko można się dostać autobusami czy szynobusem, lecz wcześniej musisz dotrzeć na przystanek, z którego one odjadą, a w środku tych pojazdów nie ma wiele miejsca, szczególnie że podróżują nimi inne osoby z bagażami. Pod tym względem można naprawdę docenić komfort, jaki zapewni taksówka, gdzie walizki wylądują w bagażniku, po czym usiądziesz wygodnie na tylnym siedzeniu i możesz się odprężyć podczas podróży.

Czas przejazdu

Wybierając sprawdzone taksówki, masz pewność, że dotrzesz na miejsce naprawdę szybko. Dobrzy kierowcy taxi doskonale wiedzą jak poruszać się po Lublinie i okolicy w określonych godzinach czy dniach tygodnia, żeby uniknąć korków i dotrzeć na miejsce w jak najkrótszym czasie. To zdecydowanie szybszy środek transportu niż klasyczny autobus, który jedzie wolniej i zatrzymuje się po drodze na przystankach. Z Lublina na tutejsze lotnisko dojeżdża również szynobus, który jedzie nieco ponad piętnaście minut, natomiast nie będzie w nim tak wygodnie, jak w taksówce.

Kierowca taksówki

Dojedziesz na lotnisko o dowolnej porze

Sporym problemem w kontekście podróżowania na lotnisko komunikacją miejską jest zawsze rozkład jazdy poszczególnych środków transportu. Dobranie przejazdu tak, żeby przybyć na miejsce z zapasem, lecz bez konieczności długiego czekania często jest po prostu niemożliwe. Co więcej, podróżujący jeszcze zwiększają sam zapas czasowy, obawiając się opóźnień w rozkładzie. Autobusy jeżdżą do tego tylko w określonych godzinach, co może sprawiać problem w kontekście dotarcia na lotnisko w niektórych porach dnia. Taxi można zamówić całą dobę, więc nie musisz się przejmować takimi kwestiami. Do tego kurs zamówisz na wybraną godzinę, docierając do portu lotniczego o idealnej porze, żeby spokojnie się odprawić, lecz nie czekać potem za długo na sam lot.

Taksówką Eko Taxi dojedziesz do Świdnika oraz w inne miejsca w Lublinie i okolicy

Z Eko Taxi możesz zamówić taksówkę do Świdnika lub w dowolną inną lokalizację w Lublinie i jego otoczeniu. Oferujemy atrakcyjne ceny, a nawet specjalne pomniejszone taryfy, gdy aranżujesz swój przejazd przez aplikację. Możesz zamówić kurs większym samochodem, jeśli wybierasz się gdzieś z dużym gabarytowo bagażem lub w kilkuosobowym gronie. Nasi taksówkarze są doświadczeni i świetnie znają miasto, więc szybko dojadą na lotnisko czy w inne miejsce w okolicy. Od razu możesz mieć też pewność, ile zapłacisz za sam przejazd.

Korzystne stawki

Eko Taxi to renomowana korporacja w Lublinie, doceniania przy tym za naprawdę atrakcyjne ceny. Bez względu na dzień tygodnia czy porę dnia opłata początkowa wynosi u nas zawsze 7,95 zł, po czym stawki to 1,60 zł/km w pierwszej taryfie (dni powszednie w granicach Lublina od 6 do 22), 2,40 zł/km w drugiej (dni powszednie od 22 do 6 oraz niedziele i święta na terenie Lublina), w trzeciej 2,80 zł/km (poza granicami Lublina od 6 do 22), a wreszcie w czwartej taryfie jest to 4,20 zł/km (dni powszednie od 22 do 6 oraz niedziele i święta poza granicami Lublina). Wprowadziliśmy również pomniejszone taryfy przy kursach zamawianych przez aplikację. W takiej sytuacji zlecenia na terenie miasta są liczone zawsze po pierwszej taryfie (1,60 zł), także nocami, w niedziele i święta. Z kolei przy kursach poza miastem zawsze będzie to liczone według trzeciej taryfy (2,80 zł/km). Nasi klienci poza standardowymi taksówkami mogą wybrać większe pojazdy. Może to być taxi bagażowe, auto kombi (za dopłatą w wysokości 5 zł) albo VAN dla 5-6 osób (przy dopłacie 7 zł). Z nami zabierzesz się zatem nawet z dużymi bagażami oraz jadąc w kilka osób. Przy okazji polecamy korzystanie z innych usług Eko Taxi, w tym przewozu przesyłek, transportu zwierząt czy zakupów z dowozem na terenie Lublina.

Pewne i sprawdzone przejazdy

Wybierając się taxi na lotnisko w Świdniku z popularnych miejsc w Lublinie, takich jak Dworzec Główny, uważaj na prywatnych przewoźników nieprzynależących do korporacji. Często oferują oni zawyżone ceny, a kierowcy jadą okrężną drogą przez brak znajomości miasta lub celowo, nabijając liczbę przejechanych kilometrów. W efekcie czas dojazdu mocno się wydłuża, a na koniec pasażer dowiaduje się, iż musi zapłacić nawet kilkukrotnie więcej niż w większości innych taksówek. Z Eko Taxi masz jasno określony i korzystny cennik, a w aplikacji dostępna jest opcja ceny gwarantowanej. Ustawiając adres początkowy i końcowy, otrzymujesz od razu informację, ile zapłacisz. Ta cena zmieni się tylko, jeśli dojdzie do zmiany samej trasy – wtedy stawka liczona jest według taksometru, lecz po wspomnianych wcześniej pomniejszonych taryfach. Dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy również system IVR, dzięki któremu stali klienci mogą zamawiać taksówki samodzielne, bez dyspozytora. Wybierasz wtedy jeden z trzech najczęściej używanych adresów i określasz, za ile ma podjechać kierowca. Znacząco ułatwia to zamawianie kursów, szczególnie w godzinach szczytu. Z opcji tej można zrezygnować u dyspozytora.

Na lotnisko w Świdniku warto podjechać taksówką, gdyż można wygodnie wyruszyć z bagażem spod miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Pozwala to dojechać na miejsce w optymalnym czasie przed zaplanowanym lotem. Zachęcamy do podróżowania w tym kierunku z Eko Taxi oraz korzystania z naszej oferty i przy codziennych trasach po okolicy.

Może Cię zainteresować również