Taksówka do Świdnika

Taksówka do Świdnika

Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.

Spis treści
Szybki i komfortowy dojazd na tutejsze lotnisko
Przemieszczanie się z bagażem
Aspekt czasowy
O każdej porze dnia
Oferta Eko Taxi
Atrakcyjne ceny
Sprawdzone przejazdy

Taksówka do Świdnika to szybki i wygodny sposób na dotarcie na tutejsze lotnisko

Taksówka do Świdnika jest zdecydowanie najbardziej komfortowym wyborem, gdy chcesz dojechać na położone tam lotnisko. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina i okolic, gdyż jest to najbliżej zlokalizowany port lotniczy. Wybierając się w dalszą podróż, niemal zawsze masz ze sobą spore bagaże, z którymi trudno jest chodzić czy wsiadać do środków komunikacji miejskiej. Taxi szybko się przemieszcza, a do tego może podjechać o każdej porze dnia. Dojedziesz zatem na miejsce w optymalnym czasie przed lotem i nie musisz się przejmować dopasowywaniem odpowiedniego kursu z rozkładu jazdy lokalnych autobusów.

Podróżowanie z bagażami

Samolotem zwykle podróżujesz raczej w dalszych kierunkach, więc w zasadzie zawsze masz ze sobą spory bagaż. Nawet przy kilkudniowym wyjeździe na delegację przyda się chociaż jedna walizka, a przy dłuższym urlopie może być ich nawet kilka. Przemieszczanie się z nimi i wchodzenie do środków transportu publicznego nie należy do najłatwiejszych i przyjemnych kwestii. Na pobliskie lotnisko można się dostać autobusami czy szynobusem, lecz wcześniej musisz dotrzeć na przystanek, z którego one odjadą, a w środku tych pojazdów nie ma wiele miejsca, szczególnie że podróżują nimi inne osoby z bagażami. Pod tym względem można naprawdę docenić komfort, jaki zapewni taksówka, gdzie walizki wylądują w bagażniku, po czym usiądziesz wygodnie na tylnym siedzeniu i możesz się odprężyć podczas podróży.

Czas przejazdu

Wybierając sprawdzone taksówki, masz pewność, że dotrzesz na miejsce naprawdę szybko. Dobrzy kierowcy taxi doskonale wiedzą jak poruszać się po Lublinie i okolicy w określonych godzinach czy dniach tygodnia, żeby uniknąć korków i dotrzeć na miejsce w jak najkrótszym czasie. To zdecydowanie szybszy środek transportu niż klasyczny autobus, który jedzie wolniej i zatrzymuje się po drodze na przystankach. Z Lublina na tutejsze lotnisko dojeżdża również szynobus, który jedzie nieco ponad piętnaście minut, natomiast nie będzie w nim tak wygodnie, jak w taksówce.

Kierowca taksówki

Dojedziesz na lotnisko o dowolnej porze

Sporym problemem w kontekście podróżowania na lotnisko komunikacją miejską jest zawsze rozkład jazdy poszczególnych środków transportu. Dobranie przejazdu tak, żeby przybyć na miejsce z zapasem, lecz bez konieczności długiego czekania często jest po prostu niemożliwe. Co więcej, podróżujący jeszcze zwiększają sam zapas czasowy, obawiając się opóźnień w rozkładzie. Autobusy jeżdżą do tego tylko w określonych godzinach, co może sprawiać problem w kontekście dotarcia na lotnisko w niektórych porach dnia. Taxi można zamówić całą dobę, więc nie musisz się przejmować takimi kwestiami. Do tego kurs zamówisz na wybraną godzinę, docierając do portu lotniczego o idealnej porze, żeby spokojnie się odprawić, lecz nie czekać potem za długo na sam lot.

Taksówką Eko Taxi dojedziesz do Świdnika oraz w inne miejsca w Lublinie i okolicy

Z Eko Taxi możesz zamówić taksówkę do Świdnika lub w dowolną inną lokalizację w Lublinie i jego otoczeniu. Oferujemy atrakcyjne ceny, a nawet specjalne pomniejszone taryfy, gdy aranżujesz swój przejazd przez aplikację. Możesz zamówić kurs większym samochodem, jeśli wybierasz się gdzieś z dużym gabarytowo bagażem lub w kilkuosobowym gronie. Nasi taksówkarze są doświadczeni i świetnie znają miasto, więc szybko dojadą na lotnisko czy w inne miejsce w okolicy. Od razu możesz mieć też pewność, ile zapłacisz za sam przejazd.

Korzystne stawki

Eko Taxi to renomowana korporacja w Lublinie, doceniania przy tym za naprawdę atrakcyjne ceny. Bez względu na dzień tygodnia czy porę dnia opłata początkowa wynosi u nas zawsze 7,95 zł, po czym stawki to 1,60 zł/km w pierwszej taryfie (dni powszednie w granicach Lublina od 6 do 22), 2,40 zł/km w drugiej (dni powszednie od 22 do 6 oraz niedziele i święta na terenie Lublina), w trzeciej 2,80 zł/km (poza granicami Lublina od 6 do 22), a wreszcie w czwartej taryfie jest to 4,20 zł/km (dni powszednie od 22 do 6 oraz niedziele i święta poza granicami Lublina). Wprowadziliśmy również pomniejszone taryfy przy kursach zamawianych przez aplikację. W takiej sytuacji zlecenia na terenie miasta są liczone zawsze po pierwszej taryfie (1,60 zł), także nocami, w niedziele i święta. Z kolei przy kursach poza miastem zawsze będzie to liczone według trzeciej taryfy (2,80 zł/km). Nasi klienci poza standardowymi taksówkami mogą wybrać większe pojazdy. Może to być taxi bagażowe, auto kombi (za dopłatą w wysokości 5 zł) albo VAN dla 5-6 osób (przy dopłacie 7 zł). Z nami zabierzesz się zatem nawet z dużymi bagażami oraz jadąc w kilka osób. Przy okazji polecamy korzystanie z innych usług Eko Taxi, w tym przewozu przesyłek, transportu zwierząt czy zakupów z dowozem na terenie Lublina.

Pewne i sprawdzone przejazdy

Wybierając się taxi na lotnisko w Świdniku z popularnych miejsc w Lublinie, takich jak Dworzec Główny, uważaj na prywatnych przewoźników nieprzynależących do korporacji. Często oferują oni zawyżone ceny, a kierowcy jadą okrężną drogą przez brak znajomości miasta lub celowo, nabijając liczbę przejechanych kilometrów. W efekcie czas dojazdu mocno się wydłuża, a na koniec pasażer dowiaduje się, iż musi zapłacić nawet kilkukrotnie więcej niż w większości innych taksówek. Z Eko Taxi masz jasno określony i korzystny cennik, a w aplikacji dostępna jest opcja ceny gwarantowanej. Ustawiając adres początkowy i końcowy, otrzymujesz od razu informację, ile zapłacisz. Ta cena zmieni się tylko, jeśli dojdzie do zmiany samej trasy – wtedy stawka liczona jest według taksometru, lecz po wspomnianych wcześniej pomniejszonych taryfach. Dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy również system IVR, dzięki któremu stali klienci mogą zamawiać taksówki samodzielne, bez dyspozytora. Wybierasz wtedy jeden z trzech najczęściej używanych adresów i określasz, za ile ma podjechać kierowca. Znacząco ułatwia to zamawianie kursów, szczególnie w godzinach szczytu. Z opcji tej można zrezygnować u dyspozytora.

Na lotnisko w Świdniku warto podjechać taksówką, gdyż można wygodnie wyruszyć z bagażem spod miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Pozwala to dojechać na miejsce w optymalnym czasie przed zaplanowanym lotem. Zachęcamy do podróżowania w tym kierunku z Eko Taxi oraz korzystania z naszej oferty i przy codziennych trasach po okolicy.

Może Cię zainteresować również

 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Taxi z Lublina do PuławTaxi z Lublina do Puław
  Taxi z Lublina do Puław to kurs, który możesz zamówić w naszej firmie taksówkarskiej Eko Taxi. Z takiej trasy mogą skorzystać m.in. mieszkańcy, którzy chcą odwiedzić to miasto czy nawet turyści eksplorujący szerzej atrakcje całego regionu. Jest to wyprawa na trochę dłuższej trasie niż standardowe przejazdy taksówkami, w związku z czym warto postawić na usługi sprawdzonej korporacji, takiej jak nasza.
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lublinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Taxi w Lublinie do obsługi imprezTaxi w Lublinie do obsługi imprez
  Taxi w Lublinie do obsługi imprez będzie bardzo ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Taksówka dla seniora w LublinieTaksówka dla seniora w Lublinie
  Taksówka dla seniora w Lublinie to środek transportu, który pomoże osobom starszym w komfortowym dotarciu w wybrane miejsca. Mogą to być przewozy do obiektów, takich jak urzędy czy placówki medyczne, ale i w jakiekolwiek inne lokalizacje, choćby z myślą o spotkaniach towarzyskich. Taka opcja sprawdza się doskonale dla osób, które nie bardzo mogą już prowadzić własny samochód, a chcą podróżować wygodniej niż komunikacją miejską. Zachęcamy do wybrania przy tym usług Eko Taxi.
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Imprezy taneczne w LublinieImprezy taneczne w Lublinie
  Imprezy taneczne w Lublinie przyciągają osoby w różnym ...
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Płatność kartą w taksówce w LubliniePłatność kartą w taksówce w Lublinie
  Płatność kartą w taksówce w Lublinie ma sporo zalet. Nie musisz wtedy nosić ze sobą gotówki i przejmować się tym, czy taksówkarz będzie miał, jak wydać resztę. Większość osób nosi kartę zawsze przy sobie, razem z dokumentami. Doskonale sprawdza się to zatem nawet wtedy, gdy musisz zamówić taksówkę w nieoczekiwanej sytuacji. Choć obecnie wydaje się to wręcz standardem, niestety nie u każdego taksówkarza dostępna jest możliwość regulowania należności bezgotówkowo. Inaczej wygląda to w Eko Taxi.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...