Tanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!

Tanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!

Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych form transportu po mieście – szybko i komfortowo dostajemy się w wybrane miejsce, jednocześnie unikając przepłacania. Dowiedz się, co właściwie oferują tanie taksówki w Lublinie i poznaj możliwości mobilnej aplikacji firmy Eko Taxi.

Spis treści:
Dlaczego warto zamówić tanie taxi w Lublinie?
Płatność kartą płatniczą czy gotówką?
Zasady przejazdów bezgotówkowych w Eko Taxi Lublin
Cennik jednej z najtańszych sieci taxi w Lublinie
Sprawdzona firma czy auto z postoju?

Dlaczego warto zamówić tanie taxi w Lublinie?

Tanie taxi w Lublinie to bardzo popularny środek transportu. Szczególnym upodobaniem taksówki cieszą się wśród osób wybierających się na wieczorne wyjścia. Przejazd taryfą gwarantuje bowiem bezstresowe i punktualne dotarcie na wyznaczone miejsce. Nie musimy się wówczas przejmować rozkładem jazdy autobusów czy marznięciem na przystanku. Kierowca taksówki najkrótszą możliwą drogą zawiezie nas prosto pod wskazany adres. To usługa szczególnie przydatna w chwili, kiedy nie do końca orientujemy się w topografii miasta – wystarczy wskazać miejsce docelowe, a taksówkarz zawiezie nas w odpowiednie miejsce.

Zamówienie taksówki to także atrakcyjna opcja dla osób planujących nocny powrót do domu. Zamiast odbywać piesze eskapady po zmroku, wyczekiwać na jedyny w okolicy autobus czy wydzwaniać do zmotoryzowanych członków rodziny, możemy odbyć tani kurs taxi i bezpiecznie dotrzeć do domu. Unikniemy w ten sposób wszelkiego rodzaju ryzyka, jakie wiąże się z samotnym podróżowaniem po zmroku. Niewątpliwą zaletą rozwiązania w postaci wezwania taksówki jest także możliwość powrotu większą grupą osób. Wsiadając do samochodu wraz z przyjaciółmi, nie tylko dzielimy koszty podróży, ale i znacząco je zmniejszamy – szczególnie, jeśli miejsca docelowe znajdują się “po drodze”.

Po ofertę taniego taxi sięgają także rodzice, którzy pozwalają swoim dzieciom na udział w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych mających miejsce na terenie Lublina. Zyskują wówczas pewność, że ich pociecha bezpiecznie i na czas powróci do domu po rockowym koncercie czy też ważnej teatralnej premierze. W razie potrzeby taksówkarz może także odebrać dziecko ze szkoły, mieszkania kolegi czy też miejsca zbiórki po zakończonej szkolnej wycieczce.

Zabytkowa taksówka

Płatność kartą płatniczą czy gotówką? A może przez aplikację mobilną? Poznaj ofertę taniego taxi w Lublinie

Dawno już minęły czasy, kiedy za zamówienie taniego taxi w Lublinie – i każdym innym mieście – płacić musieliśmy wyłącznie gotówką. Stres związany z gorączkowym przeliczaniem drobniaków, zerkanie na taksometr z obawą, czy gotówka w portfelu wystarczy na realizację kursu oraz charakterystyczne dla grupowych przejazdów pospieszne podliczanie należności dotyczyły pewnie niejednego pasażera. W takich chwilach klient z pewnością doceniłby obecność terminalu obsługującego wybrane karty płatnicze.

Dziś taksówki z terminalem nikogo nie dziwią, i choć nie wszystkie firmy taksówkarskie zainwestowały w podobne udogodnienia, płatność kartą stała się powszechna w większości dużych miast. W Lublinie usługę płatności kartą oferuje firma Eko Taxi. Samochody z charakterystyczną zieloną koniczynką wyposażone zostały w terminale obsługujące karty płatnicze, debetowe, kredytowe oraz z możliwością płatności przez paypass. Oczywiście firma nie zrezygnowała także z tradycyjnych płatności – jeśli mamy ochotę, należność za kurs opłacić możemy również gotówką. Przy telefonicznym zamawianiu taksówki na wszelki wypadek warto uwzględnić, którą opcję płatności preferujemy.

Ciekawym rozwiązaniem dotyczącym płatności za kursy Eko Taxi jest również możliwość korzystania ze specjalnie zaprojektowanej aplikacji mobilnej. Pozwala ona na zamówienie taksówki z możliwością płatności kartą bez konieczności wykonywania połączenia telefonicznego. To oprogramowanie przeznaczone na telefony z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

Aplikacja jest całkowicie darmowa, a proces jej instalacji zajmuje jedynie kilka chwil. Tuż po pobraniu programu do pamięci telefonu aplikacja prosi o jednorazowe wprowadzenie numeru telefonu, na który następnie wysyła specjalny kod weryfikujący dane użytkownika. Po uruchomieniu aplikacji Eko Taxi przy pomocy jednego kliknięcia możemy zamówić taksówkę na wybrany adres. Ponadto korzystanie z tego dedykowanego oprogramowania umożliwia wybranie szeregu dodatkowych opcji. Mowa tu o wezwaniu auta dostosowanego do określonej liczby podróżujących, zaznaczenia metody płatności czy też wybrania samochodu z możliwością przewożenia zwierząt. Kiedy spersonalizujemy ustawienia, wystarczy wprowadzić adres i kliknąć przycisk “Zamów”. W tej chwili pokaże nam się mapa Lublina, na której zaznaczona zostanie pozycja – zarówno nas jako pasażera, jak i taksówki, która przyjęła zamówienie i będzie realizować kurs. Podany zostanie także numer korporacyjny samochodu oraz jego marka i konkretny model. Nie zabraknie także informacji o szacunkowym czasie oczekiwania na taksówkę oraz specjalnego powiadomienia w momencie, gdy kierowca stawi się pod wcześniej wskazanym adresem.

Korzystanie z aplikacji mobilnej to prosty sposób, dzięki któremu możemy błyskawicznie zamówić taksówkę bez konieczności wykonywania połączenia telefonicznego. Szczególnie sprawdzi się wśród osób, które nie przepadają za dzwonieniem na centralę.

Tanie taxi w Lublinie a klienci biznesowi, czyli o przejazdach bezgotówkowych

Tanie taxi to opcja, po którą chętnie sięgają także liczni klienci biznesowi. Przejazd taksówką ułatwia dotarcie na miejsce spotkań z kontrahentami czy stawienie się na ważnych firmowych szkoleniach i konferencjach. Niejednokrotnie taryfą podróżują także reprezentanci przedsiębiorstw, którzy w ciągu jednego dnia muszą odwiedzić kilka punktów na mapie miasta, np. przewożąc firmową korespondencję. Szczególnie atrakcyjna staje się wówczas możliwość podpisania specjalnej umowy na przejazdy bezgotówkowe, którą oferują niektóre sieci taksówkarskie.

Oferta tego typu dostępna jest między innymi w jednej z najtańszych firm taksówkarskich na lubelskim rynku – Eko Taxi Lublin. Przejazdy bezgotówkowe dla klientów biznesowych odbywają się na podstawie umowy zawartej pomiędzy reprezentantem danej firmy a przewoźnikiem Eko Taxi. Z chwilą podpisania dokumentacji uruchomiona zostaje specjalna platforma elektroniczna przypisana do wybranego klienta biznesowego. Dzięki oprogramowaniu możliwe jest realizowanie przejazdów bezgotówkowych w czterech różnych formach:

 • jednorazowych bonów na przejazd taksówką, które wręczyć można wybranym pracownikom,
 • zamówień realizowanych za pośrednictwem uprawnionych numerów telefonów,
 • zamówień realizowanych za pośrednictwem specjalnej aplikacji mobilnej,
 • uprawnionych kart bezgotówkowych przypisanych do konkretnej umowy.

Dzięki nawiązaniu współpracy polegającej na realizacji przejazdów bezgotówkowych w samochodach Eko Taxi reprezentant danej firmy może w prosty sposób kontrolować wszelkie koszty związane z miejskim transportem. Mając wgląd w historię poszczególnych kursów, ich godziny, czas trwania oraz nazwiska poszczególnych pracowników, firma jest w stanie skrupulatnie zaplanować wszelkie wydatki związane z przewozami. Platforma elektroniczna umożliwia także wygenerowanie okresowych raportów, które uwzględniać mogą najróżniejsze kategorie i wytyczne, zbierając wszelkie niezbędne dane w łatwej do przyswojenia formie. Osoba zarządzająca platformą przejazdów bezgotówkowych może np. wygenerować podsumowania uwzględniające podział na poszczególne jednostki kosztowe, jak działalność poszczególnych kadr, realizacja osobnych projektów czy też udział w wybranych eventach. Za pośrednictwem dedykowanego oprogramowania można także wygenerować jednorazowe vouchery przejazdowe w formacie PDF, które następnie drukuje się lub przesyła drogą e-mailową do wybranych pracowników.

Wzywanie taxi przez klientów biznesowych

Osoba zarządzająca platformą może wprowadzić do systemu najróżniejsze ograniczenia i wytyczne, dzięki którym przejazdy bezgotówkowe będą funkcjonować zgodnie z założeniami danej firmy czy przedsiębiorstwa. Mowa tu o możliwości nadania stosownych uprawnień bądź restrykcyjnych ograniczeń. Pracownicy mogą np. korzystać z taksówek jedynie w dniach roboczych czy nawet odgórnie określonych godzinach. Istnieje także opcja wprowadzenia tygodniowych bądź dziennych limitów liczby realizowanych kursów. Dzięki tak szerokiej gamie funkcji i ustawień każda firma jest w stanie spersonalizować zasady przewozów, dostosowując ich warunki do bieżącej sytuacji finansowej i kadrowej przedsiębiorstwa.

Z chwilą zrealizowania usługi przejazdu bezgotówkowego kierowca taksówki wprowadza do terminalu kwotę, na którą opiewa kurs. Następnie klient zatwierdza ją przypisanym do umowy, czterocyfrowym kodem PIN. Wszystkie przejazdy widniejące w systemie elektronicznym regularnie podsumowuje się na fakturze VAT wystawionej klientom biznesowym reprezentującym dane przedsiębiorstwo. Kwotę z faktury opłacić należy w formie przelewu bankowego, a czas na jej realizację wynosi aż 21 dni.

Poznaj cennik jednego z najtańszych taxi w mieście – oferta Eko Taxi Lublin

Do najtańszych ofert taxi w Lublinie z pewnością zaliczyć można atrakcyjną propozycję sieci Eko Taxi. Jest to ogólnopolska firma taksówkarska, która oferuje pasażerom przewozy osobowe, transport bagażowy, busy do wynajęcia oraz wiele innych usług i udogodnień. Obecnie taksówki z charakterystyczną zieloną koniczynką znaleźć można w sześciu miastach Polski – Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu oraz właśnie w Lublinie. Firma oferuje jeden z najnowocześniejszych na rynku systemów zarządzania zleceniami taksówkarskimi, dzięki czemu Eko Taxi gwarantuje pasażerom krótki czas oczekiwania na stawienie się samochodu.

Ceny za przejazd samochodem sygnowanym logo Eko Taxi są stałe – w zależności od wybranego dnia tygodnia oraz godziny wynoszą kolejno 1,60 zł (I taryfa: od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 22:00) i 2,40 zł (II taryfa: od poniedziałku do soboty w godzinach 22:00 – 6:00 oraz w niedziele i święta) za każdy przejechany kilometr. Ta niezwykle atrakcyjna stawka naliczana jest za każdy kurs realizowany za pośrednictwem centrali telefonicznej dostępnej pod numerem 81 744 22 22 lub przy zamówieniach przez aplikację mobilną Eko Taxi. Warto wspomnieć także o opłacie początkowej, czyli koszcie za tzw. “trzaśnięcie drzwiami” – to stała suma widoczna na taksometrze, z którą rozpoczyna się każdy realizowany kurs. W Lublinie koszt ten wynosi jedynie 7,95 zł! Jeśli podróżujemy taksówką i potrzebujemy, aby kierowca Eko Taxi na nas zaczekał, w kosztach należy uwzględnić opłatę za godzinę postoju, która wynosi 32 złotych.

Dzięki stałym stawkom, które są całkowicie niezależne od lokalizacji, w obrębie której osoba zamawiająca taxi chce zrealizować kurs, możemy w łatwy sposób przewidzieć koszty transportu na terenie Lublina. W zadaniu tym z pewnością pomoże nam opcja wyceny kursu, która dostępna jest zarówno na ogólnopolskiej stronie internetowej Eko Taxi, jak i przy korzystaniu z aplikacji mobilnej. Wystarczy wybrać miasto (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice i, oczywiście, Lublin) oraz godzinę kursu (tu dostępne są dwie opcje, pierwsza – od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00 lub druga, obejmująca godziny 22:00-6:00, niedziele i święta), a następnie uzupełnić pola związane z lokalizacją, czyli adres startowy oraz miejsce docelowe zamówionego kursu.

Uzyskana w polu wyceny kwota stanowi szacunkowy koszt przejazdu. Uwzględnia zarówno kwotę początkową przypisaną do danego miasta, jak i opłatę naliczoną za każdy przejechany kilometr. Należy jednak pamiętać, że wycena nie obejmuje czasu przejazdu taksówką ani różnic wynikających z poruszania się w różnych strefach miejskich. Na jej podstawie możemy wstępnie zaplanować wydatki związane z planowanym kursem, np. przygotować stosowną ilość gotówki.

Dlaczego lepiej zadzwonić na tanie taxi niż wsiąść do przypadkowego, niezrzeszonego auta z postoju taksówek?

Wezwanie taniego taxi z charakterystycznym logo w postaci zielonej koniczynki Eko Taxi to rozwiązanie o wiele bardziej pewne i bezpieczne, niż wsiadanie do pierwszej z brzegu taksówki usytuowanej przy specjalnej zatoczce czy postoju taksówek. Dlaczego?

Jednym z głównych czynników są ceny. Opłaty ustalane w firmach taksówkarskich są stałe i nietrudno je wyliczyć. Sytuacja zupełnie inaczej przedstawia się w momencie, gdy mamy do czynienia z tzw. “samotnymi jeźdźcami”, czyli taksówkarzami jeżdżącymi na własny rachunek, niezrzeszonymi w żadnej konkretnej firmie. W takiej sytuacji musimy się liczyć ze znacznie wyższymi cenami za ten sam przejazd. Kierowcy ustalają je samodzielnie, kierując się wyłącznie własną oceną bieżącej sytuacji rynkowej. Aby nie przepłacić, warto zamówić taxi ze sprawdzonej korporacji, gdzie oferowana jest stała, atrakcyjna opłata za kurs.

Pasażerki taksówki

Innym powodem, dla którego warto zrezygnować z przypadkowych samochodów i wezwać taksówkę Eko Taxi, jest działalność biura rzeczy zgubionych. Bywa, że we wnętrzu taxi pozostawiamy drobne osobiste przedmioty. Niejednokrotnie są to portfele, telefony komórkowe, parasolki czy nawet całe torebki. Odnalezienie zguby po odjeździe przypadkowej taksówki jest właściwie niemożliwe – szczególnie, jeśli w żaden sposób nie kontaktowaliśmy się z kierowcą ani centralą, a po prostu wsiedliśmy do auta zaparkowanego przy drodze.

Przy korzystaniu z usług Eko Taxi nie musimy się tym przejmować, gdyż firma funkcjonuje w porozumieniu z miejskimi Biurami Rzeczy Znalezionych. Jeśli pasażer zgubi coś podczas kursu i zorientuje się o tym w przeciągu pięciu minut od zdarzenia i zadzwoni na centralę, a kierowca nie przyjął jeszcze następnego zlecenia – taksówkarz odwiezie zgubę na miejsce bez żadnych dodatkowych opłat. W przypadku, gdy od momentu wysiadki minęło więcej czasu bądź kierowca przyjął już następny kurs, odwiezienie zguby odbyć się może na zasadach tradycyjnego kursu z włączonym licznikiem. Pasażer zostaje poinformowany o orientacyjnej cenie oraz ewentualnym terminie przyjazdu. Jeśli wyraża zgodę na podane warunki, taksówkarz odwozi zgubę pod wskazany adres. W przeciwnym wypadku kierowca w ciągu trzech dni roboczych dostarcza przedmiot do Biura Rzeczy Znalezionych z siedzibą właściwą dla danego miasta. W Lublinie znaleźć je możemy przy ulicy Spokojnej 9, gdzie dodzwonić się można przy pomocy następującego numeru kontaktowego: 81 528 66 00. Gdy w samochodzie Eko Taxi znalezione zostaną rzeczy osobiste, których właściciela nie da się zidentyfikować, również trafiają do Biura Rzeczy Znalezionych.

Gdy kierowca natknie się na szczególną zgubę, np. dokumenty w postaci dowodu osobistego czy paszportu, nastąpi niezwłoczne odwiezienie przedmiotu klientowi bądź najbliższej jednostce organizacyjnej Policji, o której adresie klient zostanie od razu poinformowany.

Korzystanie z usług Eko Taxi to także możliwość dopasowania kursu do indywidualnych potrzeb pasażera. Mowa tu o licznych usługach dodatkowych, jak np. szansa na zrealizowanie całodobowych zakupów na telefon. Jeśli na przyjęciu domowym w środku nocy zabraknie przekąsek lub alkoholu, nie musimy pospiesznie kończyć imprezy – wystarczy, że zadzwonimy po taksówkę oferującą opcję przywiezienia odpowiednich zapasów.

Może Cię zainteresować również

 • Taksówka w sylwestra w LublinieTaksówka w sylwestra w Lublinie
  Taksówka w sylwestra w Lublinie jest często poszukiwana, ponieważ tej nocy pod wieloma względami jest to najlepszy środek transportu. Tego dnia niewiele osób decyduje się na jazdę własnym samochodem lub może liczyć na podwiezienie przez kogoś z rodziny lub znajomego. Sprawdzone taxi będzie nie tylko komfortowe, ale i bezpieczne, oferując zweryfikowane usługi. Jeśli takich szukasz, sprawdź ofertę Eko Taxi.
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Dowóz leków do domu w LublinieDowóz leków do domu w Lublinie
  Dowóz leków do domu w Lublinie jest możliwy w ...
 • Lubelskie atrakcje na weekendLubelskie atrakcje na weekend
  Lubelskie atrakcje na weekend można rozplanować na dzień lub dwa dni zwiedzania. Rzecz jasna Lublin jest na tyle ciekawy, że można tu spędzić więcej czasu, lecz w trakcie nawet takiego krótkiego wypadu z pewnością uda się zobaczyć miejsca, która są uważane za obowiązkowe punkty na turystycznej mapie tego miasta. Warto przy tym przemyśleć kwestię przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami. W tym celu najlepiej będzie zamówić jedną z naszych taksówek.
 • Taksówka dla seniora w LublinieTaksówka dla seniora w Lublinie
  Taksówka dla seniora w Lublinie to środek transportu, który pomoże osobom starszym w komfortowym dotarciu w wybrane miejsca. Mogą to być przewozy do obiektów, takich jak urzędy czy placówki medyczne, ale i w jakiekolwiek inne lokalizacje, choćby z myślą o spotkaniach towarzyskich. Taka opcja sprawdza się doskonale dla osób, które nie bardzo mogą już prowadzić własny samochód, a chcą podróżować wygodniej niż komunikacją miejską. Zachęcamy do wybrania przy tym usług Eko Taxi.
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Odpalanie samochodu z kabli przez Ekotaxi w LublinieOdpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie
  Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie jest usługą, która potrafi uratować dzień wielu osobom. Rozładowany akumulator to na dobrą sprawę jedna z częstszych usterek, z jakimi zmagają się kierowcy. Może to wynikać z różnych względów, a dużo takich przypadków dotyczy zwłaszcza okresu zimowego, gdy panują bardzo niskie temperatury. Spiesząc się do pracy czy na spotkanie, można skorzystać z takiego wsparcia i uruchomić auto. Jeśli nie masz w pobliżu kogoś kto może pomóc, zadzwoń po taksówkarza.
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • czym się kierować przy wyborze taksówki?Czym się kierować przy wyborze taksówki w Lublinie?
  Nie wiesz, czym się kierować przy wyborze taksówki w ...
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...