Tanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!

Tanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!

Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych form transportu po mieście – szybko i komfortowo dostajemy się w wybrane miejsce, jednocześnie unikając przepłacania. Dowiedz się, co właściwie oferują tanie taksówki w Lublinie i poznaj możliwości mobilnej aplikacji firmy Eko Taxi.

Spis treści:
Dlaczego warto zamówić tanie taxi w Lublinie?
Płatność kartą płatniczą czy gotówką?
Zasady przejazdów bezgotówkowych w Eko Taxi Lublin
Cennik jednej z najtańszych sieci taxi w Lublinie
Sprawdzona firma czy auto z postoju?

Dlaczego warto zamówić tanie taxi w Lublinie?

Tanie taxi w Lublinie to bardzo popularny środek transportu. Szczególnym upodobaniem taksówki cieszą się wśród osób wybierających się na wieczorne wyjścia. Przejazd taryfą gwarantuje bowiem bezstresowe i punktualne dotarcie na wyznaczone miejsce. Nie musimy się wówczas przejmować rozkładem jazdy autobusów czy marznięciem na przystanku. Kierowca taksówki najkrótszą możliwą drogą zawiezie nas prosto pod wskazany adres. To usługa szczególnie przydatna w chwili, kiedy nie do końca orientujemy się w topografii miasta – wystarczy wskazać miejsce docelowe, a taksówkarz zawiezie nas w odpowiednie miejsce.

Zamówienie taksówki to także atrakcyjna opcja dla osób planujących nocny powrót do domu. Zamiast odbywać piesze eskapady po zmroku, wyczekiwać na jedyny w okolicy autobus czy wydzwaniać do zmotoryzowanych członków rodziny, możemy odbyć tani kurs taxi i bezpiecznie dotrzeć do domu. Unikniemy w ten sposób wszelkiego rodzaju ryzyka, jakie wiąże się z samotnym podróżowaniem po zmroku. Niewątpliwą zaletą rozwiązania w postaci wezwania taksówki jest także możliwość powrotu większą grupą osób. Wsiadając do samochodu wraz z przyjaciółmi, nie tylko dzielimy koszty podróży, ale i znacząco je zmniejszamy – szczególnie, jeśli miejsca docelowe znajdują się “po drodze”.

Po ofertę taniego taxi sięgają także rodzice, którzy pozwalają swoim dzieciom na udział w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych mających miejsce na terenie Lublina. Zyskują wówczas pewność, że ich pociecha bezpiecznie i na czas powróci do domu po rockowym koncercie czy też ważnej teatralnej premierze. W razie potrzeby taksówkarz może także odebrać dziecko ze szkoły, mieszkania kolegi czy też miejsca zbiórki po zakończonej szkolnej wycieczce.

Zabytkowa taksówka

Płatność kartą płatniczą czy gotówką? A może przez aplikację mobilną? Poznaj ofertę taniego taxi w Lublinie

Dawno już minęły czasy, kiedy za zamówienie taniego taxi w Lublinie – i każdym innym mieście – płacić musieliśmy wyłącznie gotówką. Stres związany z gorączkowym przeliczaniem drobniaków, zerkanie na taksometr z obawą, czy gotówka w portfelu wystarczy na realizację kursu oraz charakterystyczne dla grupowych przejazdów pospieszne podliczanie należności dotyczyły pewnie niejednego pasażera. W takich chwilach klient z pewnością doceniłby obecność terminalu obsługującego wybrane karty płatnicze.

Dziś taksówki z terminalem nikogo nie dziwią, i choć nie wszystkie firmy taksówkarskie zainwestowały w podobne udogodnienia, płatność kartą stała się powszechna w większości dużych miast. W Lublinie usługę płatności kartą oferuje firma Eko Taxi. Samochody z charakterystyczną zieloną koniczynką wyposażone zostały w terminale obsługujące karty płatnicze, debetowe, kredytowe oraz z możliwością płatności przez paypass. Oczywiście firma nie zrezygnowała także z tradycyjnych płatności – jeśli mamy ochotę, należność za kurs opłacić możemy również gotówką. Przy telefonicznym zamawianiu taksówki na wszelki wypadek warto uwzględnić, którą opcję płatności preferujemy.

Ciekawym rozwiązaniem dotyczącym płatności za kursy Eko Taxi jest również możliwość korzystania ze specjalnie zaprojektowanej aplikacji mobilnej. Pozwala ona na zamówienie taksówki z możliwością płatności kartą bez konieczności wykonywania połączenia telefonicznego. To oprogramowanie przeznaczone na telefony z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

Aplikacja jest całkowicie darmowa, a proces jej instalacji zajmuje jedynie kilka chwil. Tuż po pobraniu programu do pamięci telefonu aplikacja prosi o jednorazowe wprowadzenie numeru telefonu, na który następnie wysyła specjalny kod weryfikujący dane użytkownika. Po uruchomieniu aplikacji Eko Taxi przy pomocy jednego kliknięcia możemy zamówić taksówkę na wybrany adres. Ponadto korzystanie z tego dedykowanego oprogramowania umożliwia wybranie szeregu dodatkowych opcji. Mowa tu o wezwaniu auta dostosowanego do określonej liczby podróżujących, zaznaczenia metody płatności czy też wybrania samochodu z możliwością przewożenia zwierząt. Kiedy spersonalizujemy ustawienia, wystarczy wprowadzić adres i kliknąć przycisk “Zamów”. W tej chwili pokaże nam się mapa Lublina, na której zaznaczona zostanie pozycja – zarówno nas jako pasażera, jak i taksówki, która przyjęła zamówienie i będzie realizować kurs. Podany zostanie także numer korporacyjny samochodu oraz jego marka i konkretny model. Nie zabraknie także informacji o szacunkowym czasie oczekiwania na taksówkę oraz specjalnego powiadomienia w momencie, gdy kierowca stawi się pod wcześniej wskazanym adresem.

Korzystanie z aplikacji mobilnej to prosty sposób, dzięki któremu możemy błyskawicznie zamówić taksówkę bez konieczności wykonywania połączenia telefonicznego. Szczególnie sprawdzi się wśród osób, które nie przepadają za dzwonieniem na centralę.

Tanie taxi w Lublinie a klienci biznesowi, czyli o przejazdach bezgotówkowych

Tanie taxi to opcja, po którą chętnie sięgają także liczni klienci biznesowi. Przejazd taksówką ułatwia dotarcie na miejsce spotkań z kontrahentami czy stawienie się na ważnych firmowych szkoleniach i konferencjach. Niejednokrotnie taryfą podróżują także reprezentanci przedsiębiorstw, którzy w ciągu jednego dnia muszą odwiedzić kilka punktów na mapie miasta, np. przewożąc firmową korespondencję. Szczególnie atrakcyjna staje się wówczas możliwość podpisania specjalnej umowy na przejazdy bezgotówkowe, którą oferują niektóre sieci taksówkarskie.

Oferta tego typu dostępna jest między innymi w jednej z najtańszych firm taksówkarskich na lubelskim rynku – Eko Taxi Lublin. Przejazdy bezgotówkowe dla klientów biznesowych odbywają się na podstawie umowy zawartej pomiędzy reprezentantem danej firmy a przewoźnikiem Eko Taxi. Z chwilą podpisania dokumentacji uruchomiona zostaje specjalna platforma elektroniczna przypisana do wybranego klienta biznesowego. Dzięki oprogramowaniu możliwe jest realizowanie przejazdów bezgotówkowych w czterech różnych formach:

 • jednorazowych bonów na przejazd taksówką, które wręczyć można wybranym pracownikom,
 • zamówień realizowanych za pośrednictwem uprawnionych numerów telefonów,
 • zamówień realizowanych za pośrednictwem specjalnej aplikacji mobilnej,
 • uprawnionych kart bezgotówkowych przypisanych do konkretnej umowy.

Dzięki nawiązaniu współpracy polegającej na realizacji przejazdów bezgotówkowych w samochodach Eko Taxi reprezentant danej firmy może w prosty sposób kontrolować wszelkie koszty związane z miejskim transportem. Mając wgląd w historię poszczególnych kursów, ich godziny, czas trwania oraz nazwiska poszczególnych pracowników, firma jest w stanie skrupulatnie zaplanować wszelkie wydatki związane z przewozami. Platforma elektroniczna umożliwia także wygenerowanie okresowych raportów, które uwzględniać mogą najróżniejsze kategorie i wytyczne, zbierając wszelkie niezbędne dane w łatwej do przyswojenia formie. Osoba zarządzająca platformą przejazdów bezgotówkowych może np. wygenerować podsumowania uwzględniające podział na poszczególne jednostki kosztowe, jak działalność poszczególnych kadr, realizacja osobnych projektów czy też udział w wybranych eventach. Za pośrednictwem dedykowanego oprogramowania można także wygenerować jednorazowe vouchery przejazdowe w formacie PDF, które następnie drukuje się lub przesyła drogą e-mailową do wybranych pracowników.

Wzywanie taxi przez klientów biznesowych

Osoba zarządzająca platformą może wprowadzić do systemu najróżniejsze ograniczenia i wytyczne, dzięki którym przejazdy bezgotówkowe będą funkcjonować zgodnie z założeniami danej firmy czy przedsiębiorstwa. Mowa tu o możliwości nadania stosownych uprawnień bądź restrykcyjnych ograniczeń. Pracownicy mogą np. korzystać z taksówek jedynie w dniach roboczych czy nawet odgórnie określonych godzinach. Istnieje także opcja wprowadzenia tygodniowych bądź dziennych limitów liczby realizowanych kursów. Dzięki tak szerokiej gamie funkcji i ustawień każda firma jest w stanie spersonalizować zasady przewozów, dostosowując ich warunki do bieżącej sytuacji finansowej i kadrowej przedsiębiorstwa.

Z chwilą zrealizowania usługi przejazdu bezgotówkowego kierowca taksówki wprowadza do terminalu kwotę, na którą opiewa kurs. Następnie klient zatwierdza ją przypisanym do umowy, czterocyfrowym kodem PIN. Wszystkie przejazdy widniejące w systemie elektronicznym regularnie podsumowuje się na fakturze VAT wystawionej klientom biznesowym reprezentującym dane przedsiębiorstwo. Kwotę z faktury opłacić należy w formie przelewu bankowego, a czas na jej realizację wynosi aż 21 dni.

Poznaj cennik jednego z najtańszych taxi w mieście – oferta Eko Taxi Lublin

Do najtańszych ofert taxi w Lublinie z pewnością zaliczyć można atrakcyjną propozycję sieci Eko Taxi. Jest to ogólnopolska firma taksówkarska, która oferuje pasażerom przewozy osobowe, transport bagażowy, busy do wynajęcia oraz wiele innych usług i udogodnień. Obecnie taksówki z charakterystyczną zieloną koniczynką znaleźć można w sześciu miastach Polski – Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu oraz właśnie w Lublinie. Firma oferuje jeden z najnowocześniejszych na rynku systemów zarządzania zleceniami taksówkarskimi, dzięki czemu Eko Taxi gwarantuje pasażerom krótki czas oczekiwania na stawienie się samochodu.

Ceny za przejazd samochodem sygnowanym logo Eko Taxi są stałe – w zależności od wybranego dnia tygodnia oraz godziny wynoszą kolejno 1,60 zł (I taryfa: od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 22:00) i 2,40 zł (II taryfa: od poniedziałku do soboty w godzinach 22:00 – 6:00 oraz w niedziele i święta) za każdy przejechany kilometr. Ta niezwykle atrakcyjna stawka naliczana jest za każdy kurs realizowany za pośrednictwem centrali telefonicznej dostępnej pod numerem 81 744 22 22 lub przy zamówieniach przez aplikację mobilną Eko Taxi. Warto wspomnieć także o opłacie początkowej, czyli koszcie za tzw. “trzaśnięcie drzwiami” – to stała suma widoczna na taksometrze, z którą rozpoczyna się każdy realizowany kurs. W Lublinie koszt ten wynosi jedynie 7,95 zł! Jeśli podróżujemy taksówką i potrzebujemy, aby kierowca Eko Taxi na nas zaczekał, w kosztach należy uwzględnić opłatę za godzinę postoju, która wynosi 32 złotych.

Dzięki stałym stawkom, które są całkowicie niezależne od lokalizacji, w obrębie której osoba zamawiająca taxi chce zrealizować kurs, możemy w łatwy sposób przewidzieć koszty transportu na terenie Lublina. W zadaniu tym z pewnością pomoże nam opcja wyceny kursu, która dostępna jest zarówno na ogólnopolskiej stronie internetowej Eko Taxi, jak i przy korzystaniu z aplikacji mobilnej. Wystarczy wybrać miasto (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice i, oczywiście, Lublin) oraz godzinę kursu (tu dostępne są dwie opcje, pierwsza – od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00 lub druga, obejmująca godziny 22:00-6:00, niedziele i święta), a następnie uzupełnić pola związane z lokalizacją, czyli adres startowy oraz miejsce docelowe zamówionego kursu.

Uzyskana w polu wyceny kwota stanowi szacunkowy koszt przejazdu. Uwzględnia zarówno kwotę początkową przypisaną do danego miasta, jak i opłatę naliczoną za każdy przejechany kilometr. Należy jednak pamiętać, że wycena nie obejmuje czasu przejazdu taksówką ani różnic wynikających z poruszania się w różnych strefach miejskich. Na jej podstawie możemy wstępnie zaplanować wydatki związane z planowanym kursem, np. przygotować stosowną ilość gotówki.

Dlaczego lepiej zadzwonić na tanie taxi niż wsiąść do przypadkowego, niezrzeszonego auta z postoju taksówek?

Wezwanie taniego taxi z charakterystycznym logo w postaci zielonej koniczynki Eko Taxi to rozwiązanie o wiele bardziej pewne i bezpieczne, niż wsiadanie do pierwszej z brzegu taksówki usytuowanej przy specjalnej zatoczce czy postoju taksówek. Dlaczego?

Jednym z głównych czynników są ceny. Opłaty ustalane w firmach taksówkarskich są stałe i nietrudno je wyliczyć. Sytuacja zupełnie inaczej przedstawia się w momencie, gdy mamy do czynienia z tzw. “samotnymi jeźdźcami”, czyli taksówkarzami jeżdżącymi na własny rachunek, niezrzeszonymi w żadnej konkretnej firmie. W takiej sytuacji musimy się liczyć ze znacznie wyższymi cenami za ten sam przejazd. Kierowcy ustalają je samodzielnie, kierując się wyłącznie własną oceną bieżącej sytuacji rynkowej. Aby nie przepłacić, warto zamówić taxi ze sprawdzonej korporacji, gdzie oferowana jest stała, atrakcyjna opłata za kurs.

Pasażerki taksówki

Innym powodem, dla którego warto zrezygnować z przypadkowych samochodów i wezwać taksówkę Eko Taxi, jest działalność biura rzeczy zgubionych. Bywa, że we wnętrzu taxi pozostawiamy drobne osobiste przedmioty. Niejednokrotnie są to portfele, telefony komórkowe, parasolki czy nawet całe torebki. Odnalezienie zguby po odjeździe przypadkowej taksówki jest właściwie niemożliwe – szczególnie, jeśli w żaden sposób nie kontaktowaliśmy się z kierowcą ani centralą, a po prostu wsiedliśmy do auta zaparkowanego przy drodze.

Przy korzystaniu z usług Eko Taxi nie musimy się tym przejmować, gdyż firma funkcjonuje w porozumieniu z miejskimi Biurami Rzeczy Znalezionych. Jeśli pasażer zgubi coś podczas kursu i zorientuje się o tym w przeciągu pięciu minut od zdarzenia i zadzwoni na centralę, a kierowca nie przyjął jeszcze następnego zlecenia – taksówkarz odwiezie zgubę na miejsce bez żadnych dodatkowych opłat. W przypadku, gdy od momentu wysiadki minęło więcej czasu bądź kierowca przyjął już następny kurs, odwiezienie zguby odbyć się może na zasadach tradycyjnego kursu z włączonym licznikiem. Pasażer zostaje poinformowany o orientacyjnej cenie oraz ewentualnym terminie przyjazdu. Jeśli wyraża zgodę na podane warunki, taksówkarz odwozi zgubę pod wskazany adres. W przeciwnym wypadku kierowca w ciągu trzech dni roboczych dostarcza przedmiot do Biura Rzeczy Znalezionych z siedzibą właściwą dla danego miasta. W Lublinie znaleźć je możemy przy ulicy Spokojnej 9, gdzie dodzwonić się można przy pomocy następującego numeru kontaktowego: 81 528 66 00. Gdy w samochodzie Eko Taxi znalezione zostaną rzeczy osobiste, których właściciela nie da się zidentyfikować, również trafiają do Biura Rzeczy Znalezionych.

Gdy kierowca natknie się na szczególną zgubę, np. dokumenty w postaci dowodu osobistego czy paszportu, nastąpi niezwłoczne odwiezienie przedmiotu klientowi bądź najbliższej jednostce organizacyjnej Policji, o której adresie klient zostanie od razu poinformowany.

Korzystanie z usług Eko Taxi to także możliwość dopasowania kursu do indywidualnych potrzeb pasażera. Mowa tu o licznych usługach dodatkowych, jak np. szansa na zrealizowanie całodobowych zakupów na telefon. Jeśli na przyjęciu domowym w środku nocy zabraknie przekąsek lub alkoholu, nie musimy pospiesznie kończyć imprezy – wystarczy, że zadzwonimy po taksówkę oferującą opcję przywiezienia odpowiednich zapasów.

Może Cię zainteresować również

 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Przewozy ze Świdnika do LublinaPrzewozy ze Świdnika do Lublina
  Przewozy ze Świdnika do Lublina są poszukiwane przez mieszkańców tego obszaru, którzy chcą się dostać do większego miasta, a przede wszystkim przez osoby podróżujące poprzez zlokalizowane w tym rejonie lotnisko. Dystans pomiędzy tymi punktami nie jest duży, więc możesz go pokonać samochodem lub komunikacją miejską, choć często najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Jest to szczególnie wygodne dla osób, które są nastawione na większy komfort, podróżują z bagażami czy chcą uniknąć korków.
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lubinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Atrakcje w Lublinie - zabytkowy zamekAtrakcje w Lublinie, czyli o tym, jakie zabytki Lublina warto zobaczyć podczas zwiedzania miasta
  Atrakcje w Lublinie to przede wszystkim liczne ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...