Tanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!

Tanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!

Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych form transportu po mieście – szybko i komfortowo dostajemy się w wybrane miejsce, jednocześnie unikając przepłacania. Dowiedz się, co właściwie oferują tanie taksówki w Lublinie i poznaj możliwości mobilnej aplikacji firmy Eko Taxi.

Spis treści:
Dlaczego warto zamówić tanie taxi w Lublinie?
Płatność kartą płatniczą czy gotówką?
Zasady przejazdów bezgotówkowych w Eko Taxi Lublin
Cennik jednej z najtańszych sieci taxi w Lublinie
Sprawdzona firma czy auto z postoju?

Dlaczego warto zamówić tanie taxi w Lublinie?

Tanie taxi w Lublinie to bardzo popularny środek transportu. Szczególnym upodobaniem taksówki cieszą się wśród osób wybierających się na wieczorne wyjścia. Przejazd taryfą gwarantuje bowiem bezstresowe i punktualne dotarcie na wyznaczone miejsce. Nie musimy się wówczas przejmować rozkładem jazdy autobusów czy marznięciem na przystanku. Kierowca taksówki najkrótszą możliwą drogą zawiezie nas prosto pod wskazany adres. To usługa szczególnie przydatna w chwili, kiedy nie do końca orientujemy się w topografii miasta – wystarczy wskazać miejsce docelowe, a taksówkarz zawiezie nas w odpowiednie miejsce.

Zamówienie taksówki to także atrakcyjna opcja dla osób planujących nocny powrót do domu. Zamiast odbywać piesze eskapady po zmroku, wyczekiwać na jedyny w okolicy autobus czy wydzwaniać do zmotoryzowanych członków rodziny, możemy odbyć tani kurs taxi i bezpiecznie dotrzeć do domu. Unikniemy w ten sposób wszelkiego rodzaju ryzyka, jakie wiąże się z samotnym podróżowaniem po zmroku. Niewątpliwą zaletą rozwiązania w postaci wezwania taksówki jest także możliwość powrotu większą grupą osób. Wsiadając do samochodu wraz z przyjaciółmi, nie tylko dzielimy koszty podróży, ale i znacząco je zmniejszamy – szczególnie, jeśli miejsca docelowe znajdują się “po drodze”.

Po ofertę taniego taxi sięgają także rodzice, którzy pozwalają swoim dzieciom na udział w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych mających miejsce na terenie Lublina. Zyskują wówczas pewność, że ich pociecha bezpiecznie i na czas powróci do domu po rockowym koncercie czy też ważnej teatralnej premierze. W razie potrzeby taksówkarz może także odebrać dziecko ze szkoły, mieszkania kolegi czy też miejsca zbiórki po zakończonej szkolnej wycieczce.

Zabytkowa taksówka

Płatność kartą płatniczą czy gotówką? A może przez aplikację mobilną? Poznaj ofertę taniego taxi w Lublinie

Dawno już minęły czasy, kiedy za zamówienie taniego taxi w Lublinie – i każdym innym mieście – płacić musieliśmy wyłącznie gotówką. Stres związany z gorączkowym przeliczaniem drobniaków, zerkanie na taksometr z obawą, czy gotówka w portfelu wystarczy na realizację kursu oraz charakterystyczne dla grupowych przejazdów pospieszne podliczanie należności dotyczyły pewnie niejednego pasażera. W takich chwilach klient z pewnością doceniłby obecność terminalu obsługującego wybrane karty płatnicze.

Dziś taksówki z terminalem nikogo nie dziwią, i choć nie wszystkie firmy taksówkarskie zainwestowały w podobne udogodnienia, płatność kartą stała się powszechna w większości dużych miast. W Lublinie usługę płatności kartą oferuje firma Eko Taxi. Samochody z charakterystyczną zieloną koniczynką wyposażone zostały w terminale obsługujące karty płatnicze, debetowe, kredytowe oraz z możliwością płatności przez paypass. Oczywiście firma nie zrezygnowała także z tradycyjnych płatności – jeśli mamy ochotę, należność za kurs opłacić możemy również gotówką. Przy telefonicznym zamawianiu taksówki na wszelki wypadek warto uwzględnić, którą opcję płatności preferujemy.

Ciekawym rozwiązaniem dotyczącym płatności za kursy Eko Taxi jest również możliwość korzystania ze specjalnie zaprojektowanej aplikacji mobilnej. Pozwala ona na zamówienie taksówki z możliwością płatności kartą bez konieczności wykonywania połączenia telefonicznego. To oprogramowanie przeznaczone na telefony z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

Aplikacja jest całkowicie darmowa, a proces jej instalacji zajmuje jedynie kilka chwil. Tuż po pobraniu programu do pamięci telefonu aplikacja prosi o jednorazowe wprowadzenie numeru telefonu, na który następnie wysyła specjalny kod weryfikujący dane użytkownika. Po uruchomieniu aplikacji Eko Taxi przy pomocy jednego kliknięcia możemy zamówić taksówkę na wybrany adres. Ponadto korzystanie z tego dedykowanego oprogramowania umożliwia wybranie szeregu dodatkowych opcji. Mowa tu o wezwaniu auta dostosowanego do określonej liczby podróżujących, zaznaczenia metody płatności czy też wybrania samochodu z możliwością przewożenia zwierząt. Kiedy spersonalizujemy ustawienia, wystarczy wprowadzić adres i kliknąć przycisk “Zamów”. W tej chwili pokaże nam się mapa Lublina, na której zaznaczona zostanie pozycja – zarówno nas jako pasażera, jak i taksówki, która przyjęła zamówienie i będzie realizować kurs. Podany zostanie także numer korporacyjny samochodu oraz jego marka i konkretny model. Nie zabraknie także informacji o szacunkowym czasie oczekiwania na taksówkę oraz specjalnego powiadomienia w momencie, gdy kierowca stawi się pod wcześniej wskazanym adresem.

Korzystanie z aplikacji mobilnej to prosty sposób, dzięki któremu możemy błyskawicznie zamówić taksówkę bez konieczności wykonywania połączenia telefonicznego. Szczególnie sprawdzi się wśród osób, które nie przepadają za dzwonieniem na centralę.

Tanie taxi w Lublinie a klienci biznesowi, czyli o przejazdach bezgotówkowych

Tanie taxi to opcja, po którą chętnie sięgają także liczni klienci biznesowi. Przejazd taksówką ułatwia dotarcie na miejsce spotkań z kontrahentami czy stawienie się na ważnych firmowych szkoleniach i konferencjach. Niejednokrotnie taryfą podróżują także reprezentanci przedsiębiorstw, którzy w ciągu jednego dnia muszą odwiedzić kilka punktów na mapie miasta, np. przewożąc firmową korespondencję. Szczególnie atrakcyjna staje się wówczas możliwość podpisania specjalnej umowy na przejazdy bezgotówkowe, którą oferują niektóre sieci taksówkarskie.

Oferta tego typu dostępna jest między innymi w jednej z najtańszych firm taksówkarskich na lubelskim rynku – Eko Taxi Lublin. Przejazdy bezgotówkowe dla klientów biznesowych odbywają się na podstawie umowy zawartej pomiędzy reprezentantem danej firmy a przewoźnikiem Eko Taxi. Z chwilą podpisania dokumentacji uruchomiona zostaje specjalna platforma elektroniczna przypisana do wybranego klienta biznesowego. Dzięki oprogramowaniu możliwe jest realizowanie przejazdów bezgotówkowych w czterech różnych formach:

 • jednorazowych bonów na przejazd taksówką, które wręczyć można wybranym pracownikom,
 • zamówień realizowanych za pośrednictwem uprawnionych numerów telefonów,
 • zamówień realizowanych za pośrednictwem specjalnej aplikacji mobilnej,
 • uprawnionych kart bezgotówkowych przypisanych do konkretnej umowy.

Dzięki nawiązaniu współpracy polegającej na realizacji przejazdów bezgotówkowych w samochodach Eko Taxi reprezentant danej firmy może w prosty sposób kontrolować wszelkie koszty związane z miejskim transportem. Mając wgląd w historię poszczególnych kursów, ich godziny, czas trwania oraz nazwiska poszczególnych pracowników, firma jest w stanie skrupulatnie zaplanować wszelkie wydatki związane z przewozami. Platforma elektroniczna umożliwia także wygenerowanie okresowych raportów, które uwzględniać mogą najróżniejsze kategorie i wytyczne, zbierając wszelkie niezbędne dane w łatwej do przyswojenia formie. Osoba zarządzająca platformą przejazdów bezgotówkowych może np. wygenerować podsumowania uwzględniające podział na poszczególne jednostki kosztowe, jak działalność poszczególnych kadr, realizacja osobnych projektów czy też udział w wybranych eventach. Za pośrednictwem dedykowanego oprogramowania można także wygenerować jednorazowe vouchery przejazdowe w formacie PDF, które następnie drukuje się lub przesyła drogą e-mailową do wybranych pracowników.

Wzywanie taxi przez klientów biznesowych

Osoba zarządzająca platformą może wprowadzić do systemu najróżniejsze ograniczenia i wytyczne, dzięki którym przejazdy bezgotówkowe będą funkcjonować zgodnie z założeniami danej firmy czy przedsiębiorstwa. Mowa tu o możliwości nadania stosownych uprawnień bądź restrykcyjnych ograniczeń. Pracownicy mogą np. korzystać z taksówek jedynie w dniach roboczych czy nawet odgórnie określonych godzinach. Istnieje także opcja wprowadzenia tygodniowych bądź dziennych limitów liczby realizowanych kursów. Dzięki tak szerokiej gamie funkcji i ustawień każda firma jest w stanie spersonalizować zasady przewozów, dostosowując ich warunki do bieżącej sytuacji finansowej i kadrowej przedsiębiorstwa.

Z chwilą zrealizowania usługi przejazdu bezgotówkowego kierowca taksówki wprowadza do terminalu kwotę, na którą opiewa kurs. Następnie klient zatwierdza ją przypisanym do umowy, czterocyfrowym kodem PIN. Wszystkie przejazdy widniejące w systemie elektronicznym regularnie podsumowuje się na fakturze VAT wystawionej klientom biznesowym reprezentującym dane przedsiębiorstwo. Kwotę z faktury opłacić należy w formie przelewu bankowego, a czas na jej realizację wynosi aż 21 dni.

Poznaj cennik jednego z najtańszych taxi w mieście – oferta Eko Taxi Lublin

Do najtańszych ofert taxi w Lublinie z pewnością zaliczyć można atrakcyjną propozycję sieci Eko Taxi. Jest to ogólnopolska firma taksówkarska, która oferuje pasażerom przewozy osobowe, transport bagażowy, busy do wynajęcia oraz wiele innych usług i udogodnień. Obecnie taksówki z charakterystyczną zieloną koniczynką znaleźć można w sześciu miastach Polski – Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu oraz właśnie w Lublinie. Firma oferuje jeden z najnowocześniejszych na rynku systemów zarządzania zleceniami taksówkarskimi, dzięki czemu Eko Taxi gwarantuje pasażerom krótki czas oczekiwania na stawienie się samochodu.

Ceny za przejazd samochodem sygnowanym logo Eko Taxi są stałe – w zależności od wybranego dnia tygodnia oraz godziny wynoszą kolejno 1,60 zł (I taryfa: od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 22:00) i 2,40 zł (II taryfa: od poniedziałku do soboty w godzinach 22:00 – 6:00 oraz w niedziele i święta) za każdy przejechany kilometr. Ta niezwykle atrakcyjna stawka naliczana jest za każdy kurs realizowany za pośrednictwem centrali telefonicznej dostępnej pod numerem 81 744 22 22 lub przy zamówieniach przez aplikację mobilną Eko Taxi. Warto wspomnieć także o opłacie początkowej, czyli koszcie za tzw. “trzaśnięcie drzwiami” – to stała suma widoczna na taksometrze, z którą rozpoczyna się każdy realizowany kurs. W Lublinie koszt ten wynosi jedynie 7,95 zł! Jeśli podróżujemy taksówką i potrzebujemy, aby kierowca Eko Taxi na nas zaczekał, w kosztach należy uwzględnić opłatę za godzinę postoju, która wynosi 32 złotych.

Dzięki stałym stawkom, które są całkowicie niezależne od lokalizacji, w obrębie której osoba zamawiająca taxi chce zrealizować kurs, możemy w łatwy sposób przewidzieć koszty transportu na terenie Lublina. W zadaniu tym z pewnością pomoże nam opcja wyceny kursu, która dostępna jest zarówno na ogólnopolskiej stronie internetowej Eko Taxi, jak i przy korzystaniu z aplikacji mobilnej. Wystarczy wybrać miasto (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice i, oczywiście, Lublin) oraz godzinę kursu (tu dostępne są dwie opcje, pierwsza – od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00 lub druga, obejmująca godziny 22:00-6:00, niedziele i święta), a następnie uzupełnić pola związane z lokalizacją, czyli adres startowy oraz miejsce docelowe zamówionego kursu.

Uzyskana w polu wyceny kwota stanowi szacunkowy koszt przejazdu. Uwzględnia zarówno kwotę początkową przypisaną do danego miasta, jak i opłatę naliczoną za każdy przejechany kilometr. Należy jednak pamiętać, że wycena nie obejmuje czasu przejazdu taksówką ani różnic wynikających z poruszania się w różnych strefach miejskich. Na jej podstawie możemy wstępnie zaplanować wydatki związane z planowanym kursem, np. przygotować stosowną ilość gotówki.

Dlaczego lepiej zadzwonić na tanie taxi niż wsiąść do przypadkowego, niezrzeszonego auta z postoju taksówek?

Wezwanie taniego taxi z charakterystycznym logo w postaci zielonej koniczynki Eko Taxi to rozwiązanie o wiele bardziej pewne i bezpieczne, niż wsiadanie do pierwszej z brzegu taksówki usytuowanej przy specjalnej zatoczce czy postoju taksówek. Dlaczego?

Jednym z głównych czynników są ceny. Opłaty ustalane w firmach taksówkarskich są stałe i nietrudno je wyliczyć. Sytuacja zupełnie inaczej przedstawia się w momencie, gdy mamy do czynienia z tzw. “samotnymi jeźdźcami”, czyli taksówkarzami jeżdżącymi na własny rachunek, niezrzeszonymi w żadnej konkretnej firmie. W takiej sytuacji musimy się liczyć ze znacznie wyższymi cenami za ten sam przejazd. Kierowcy ustalają je samodzielnie, kierując się wyłącznie własną oceną bieżącej sytuacji rynkowej. Aby nie przepłacić, warto zamówić taxi ze sprawdzonej korporacji, gdzie oferowana jest stała, atrakcyjna opłata za kurs.

Pasażerki taksówki

Innym powodem, dla którego warto zrezygnować z przypadkowych samochodów i wezwać taksówkę Eko Taxi, jest działalność biura rzeczy zgubionych. Bywa, że we wnętrzu taxi pozostawiamy drobne osobiste przedmioty. Niejednokrotnie są to portfele, telefony komórkowe, parasolki czy nawet całe torebki. Odnalezienie zguby po odjeździe przypadkowej taksówki jest właściwie niemożliwe – szczególnie, jeśli w żaden sposób nie kontaktowaliśmy się z kierowcą ani centralą, a po prostu wsiedliśmy do auta zaparkowanego przy drodze.

Przy korzystaniu z usług Eko Taxi nie musimy się tym przejmować, gdyż firma funkcjonuje w porozumieniu z miejskimi Biurami Rzeczy Znalezionych. Jeśli pasażer zgubi coś podczas kursu i zorientuje się o tym w przeciągu pięciu minut od zdarzenia i zadzwoni na centralę, a kierowca nie przyjął jeszcze następnego zlecenia – taksówkarz odwiezie zgubę na miejsce bez żadnych dodatkowych opłat. W przypadku, gdy od momentu wysiadki minęło więcej czasu bądź kierowca przyjął już następny kurs, odwiezienie zguby odbyć się może na zasadach tradycyjnego kursu z włączonym licznikiem. Pasażer zostaje poinformowany o orientacyjnej cenie oraz ewentualnym terminie przyjazdu. Jeśli wyraża zgodę na podane warunki, taksówkarz odwozi zgubę pod wskazany adres. W przeciwnym wypadku kierowca w ciągu trzech dni roboczych dostarcza przedmiot do Biura Rzeczy Znalezionych z siedzibą właściwą dla danego miasta. W Lublinie znaleźć je możemy przy ulicy Spokojnej 9, gdzie dodzwonić się można przy pomocy następującego numeru kontaktowego: 81 528 66 00. Gdy w samochodzie Eko Taxi znalezione zostaną rzeczy osobiste, których właściciela nie da się zidentyfikować, również trafiają do Biura Rzeczy Znalezionych.

Gdy kierowca natknie się na szczególną zgubę, np. dokumenty w postaci dowodu osobistego czy paszportu, nastąpi niezwłoczne odwiezienie przedmiotu klientowi bądź najbliższej jednostce organizacyjnej Policji, o której adresie klient zostanie od razu poinformowany.

Korzystanie z usług Eko Taxi to także możliwość dopasowania kursu do indywidualnych potrzeb pasażera. Mowa tu o licznych usługach dodatkowych, jak np. szansa na zrealizowanie całodobowych zakupów na telefon. Jeśli na przyjęciu domowym w środku nocy zabraknie przekąsek lub alkoholu, nie musimy pospiesznie kończyć imprezy – wystarczy, że zadzwonimy po taksówkę oferującą opcję przywiezienia odpowiednich zapasów.

Może Cię zainteresować również

 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Postój taxi w LubliniePostoje taxi w Lublinie. Co warto o nich wiedzieć?
  Postój taxi w Lublinie zlokalizowany jest przede ...
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...