Taxi dla 6 osób w Lublinie

Taxi dla 6 osób w Lublinie

Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego korzystają rodziny czy grupy znajomych. Taka opcja jest zgoła korzystniejsza niż zamawianie dwóch standardowych taksówek, gdyż wszyscy podróżują wspólnie, a i opłata za kurs będzie mniejsza w przypadku jednego przejazdu. Przydaje się to w kontekście transportu na lotnisko, do restauracji i barów czy z myślą o zwiedzaniu. To także dobry pomysł przy planowaniu wspólnego dojechania na rodzinne spotkanie. Taki większy pojazd zamówisz z Eko Taxi.

Spis treści
Co warto wiedzieć o takiej usłudze?
Podróżuj w ten sposób z Eko Taxi
Zamów VAN dla sześciu osób
Oferta Eko Taxi
Dogodne zamawianie kursów

Co warto wiedzieć o taxi na 6 osób w Lublinie?

Taxi na 6 osób w Lublinie cieszy się popularnością wśród podróżujących wspólnie przyjaciół oraz większych rodzin. Takie kursy są często zamawiane w przypadku transportu na pobliskie lotnisko. Warto z nich jednak skorzystać i na co dzień, gdy w dużym gronie udajecie się na zwiedzanie czy po prostu do restauracji lub innego punktu w stolicy województwa lubelskiego. Atutem tego wariantu względem zamówienia dwóch zwykłych taksówek, jest mniejszy koszt przejazdu, a przede wszystkim to, iż cała grupa będzie jechała razem.

Komu może się przydać taka opcja i w jakich okolicznościach?

Taka taksówka sprawdzi się w każdym przypadku, gdy podróżować ma liczna grupa. Mogą to być członkowie rodziny, ale i dobrzy znajomi, którzy wspólnie się gdzieś wybierają. Jedną z sytuacji, która może wymagać zamówienia takiego kursu, jest konieczność dojechania na znajdujące się w pobliżu lotnisko. Wyprawy samolotem często odbywają się w większej grupie, a do tego każdy posiada jakieś bagaże, więc potrzebne jest pojemne auto. Takie rozwiązanie jest o tyle dogodne, że możesz jednocześnie ustalić z kierowcą taką trasę, żeby po drodze dosiadały się kolejne osoby. Większe taxi na pewno przyda się i w kontekście wspólnych wypadów do restauracji czy barów oraz tym bardziej podczas powrotów z takich spotkań. Nikt nie musi się wtedy przejmować koniecznością samodzielnego prowadzenia samochodu, a do tego masz pewność, iż wszyscy wrócą do domów komfortowo oraz bezpiecznie. To też dobry pomysł przy transporcie z myślą o zwiedzaniu miasta w większym gronie. Takie pojazdy mogą się oprócz tego przydać klientom biznesowym. W przypadku firm czasem zachodzi konieczność przewiezienia sporej grupy pracowników na spotkanie czy po prostu w związku z jakimiś obowiązkami w innym miejscu – taki duży pojazd świetnie sprawdzi się zatem w takiej sytuacji. Inną potencjalną okolicznością są rodzinne uroczystości związane ze świętami, urodzinami czy imieninami. Zwykle w jedno miejsce przyjeżdżają wtedy członkowie rodziny z różnych części Lublina, a zamówienie kursu większą taksówką może być okazją, żeby wszyscy dojechali do punktu docelowego w tym samym czasie.

Korzyści wynikającego z tego rozwiązania

Oczywiście, gdy taka grupa planuje przejazd, to może zamówić po prostu kursy dwoma czy trzema zwykłymi taksówkami osobowymi. Wariant z vanem jest jednak zdecydowanie bardziej komfortowy. Podróżujący nie muszą się rozdzielać i jadą jednym pojazdem. Unikniesz w ten sposób sytuacji, w której część grupy dotrze na miejsce wcześniej i będzie musiała czekać na pozostałych. Tak może się zdarzyć przy podwójnym kursie, gdy jeden z samochodów utknie w korkach czy na światłach i dojedzie przez to kilka minut później. Dodatkowo taki wariant będzie zdecydowanie bardziej opłacalny finansowo. Wybór większego pojazdu wiąże się z pewną dopłatą, lecz cała opłata za transport będzie wyraźnie niższa względem dwóch kursów mniejszymi autami. Podróżowanie w ten sposób będzie zatem bardziej komfortowe dla grupy, a do tego opłacalne.

Uliczka Lublina

Zamów taxi dla 6 osób w Lublinie z Eko Taxi

Jeżeli chcesz zamówić taxi dla 6 osób w Lublinie, to polecamy skorzystanie z oferty Eko Taxi. Dysponujemy odpowiednimi pojazdami typu VAN. Proponujemy bardzo atrakcyjny cennik za przejazdy. Oprócz tego z Eko Taxi możesz skorzystać z innych usług, w tym zakupów na telefon czy przewozu zwierząt. Na kursy możesz się zdecydować telefonicznie, ale i korzystając z naszej aplikacji, a dla stałych klientów uruchomiliśmy dodatkową opcję, pozwalającą zamawiać taksówki nawet bez udziału dyspozytora.

Kursy pojazdem typu van

W Eko Taxi dysponujemy różnymi samochodami, w tym takimi dedykowanymi przejazdom właśnie większych grup. Oczywiście kurs vanem możesz zamówić także jadąc w kilka osób, lecz gdy liczycie na wyjątkową wygodę czy zamierzacie zabrać ze sobą jakieś torby i plecaki, więc potrzebujecie trochę więcej miejsca. Taksówka VAN wiąże się z dopłatą w wysokości 7 zł. Poza tym przejazd odbywa się jednak według bazowego cennika, a więc przy opłacie początkowej 7,95 zł i dalszej stawce od 1,60 do 4,20 zł za kilometr, zależnie od taryfy. Jeżeli planujesz przejazd z jakimiś dłuższymi przerwami, choćby w oczekiwaniu na kolejnych pasażerów, to obowiązuje opłata 32 zł za godzinę postoju.

Nasza oferta

Poza większymi samochodami możesz oczywiście zamówić klasyczne, mniejsze taksówki oraz takie bagażowe czy kombi. Z Eko Taxi możliwe są też przewozy zwierząt, zarówno tych mniejszych, jak i większych. Proponujemy i dodatkowe, nieco mniej standardowe usługi. Nasi kierowcy mogą się zająć przykładowo przewiezieniem jakiejś przesyłki. To korzystna opcja, gdy chcesz coś pilnie dostarczyć w określone miejsce, a z jakichś względów nie możesz zawieść konkretnych rzeczy samemu. Proponujemy również zakupy na terenie Lublina, z dowozem w wyznaczoną lokalizację, a przy odpowiednich ustaleniach i z wniesieniem pakunków. To korzystne rozwiązanie, gdy potrzebujesz produktów spożywczych, leków z apteki, ale i jedzenia z ulubionej restauracji, która nie oferuje dowozów, a nie chcesz lub nie możesz opuścić domu czy mieszkania.

Ułatwione zamawianie

Eko Taxi wychodzi naprzeciw oczekiwań klientów i proponujemy w związku z tym dwie drogi zamawiania naszych taksówek. Możesz to zrobić klasycznie dzwoniąc pod nasz numer telefonu, ale polecamy i skorzystanie z aplikacji mobilnej. Pozwala ona na komfortowe zamówienie kursów, co możesz wtedy zrobić korzystając ze swojego smartfonu czy tabletu. Uruchomiliśmy też dodatkową opcję, a mianowicie system, który pozwala na zamawianie pojazdów samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Jeśli masz zatem stałe adresy, pod które się udajesz, to wczytane zostaną trzy najczęściej używane. Wtedy wystarczy, że wybierzesz jeden z nich i ustalisz, kiedy ma przyjechać taksówka (może być najszybciej już za 15 lub 30 minut). W razie potrzeby w każdej chwili możesz się połączyć z dyspozytorem. W rozmowie z nim można także zrezygnować z tej usługi, jeśli z jakiś względów nie przypadnie Ci ona do gustu. To jednak bardzo korzystna opcja, zwłaszcza, gdy często zamawiasz taksówki w godzinach szczytu.

Z Eko Taxi możesz zamówić taxi na 6 osób w Lublinie, gdy planujesz podróż w większej grupie. To bardziej komfortowe i tańsze rozwiązanie, niż aranżowanie przejazdów dwoma mniejszymi pojazdami. Jeśli potrzebujesz takiego kursu, to skontaktuj się z nami telefonicznie lub skorzystaj z naszej aplikacji.

Może Cię zainteresować również