Taxi do przewozu mebli w Lublinie

Taxi do przewozu mebli w Lublinie

Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.

Spis treści
Czemu warto skorzystać z takiej usługi?
Tańsza alternatywa dla firmy przewozowej
Czy w każdej firmie taxi jest taka usługa? Skorzystaj z pomocy Eko Taxi
Klasyczne przejazdy
Korzystaj z aplikacji
Udogodnienia przy zamawianiu
Usługi dodatkowe

Czemu warto skorzystać z taxi do przewozu mebli w Lublinie?

Taxi do przewozu mebli zapewne nie jest pierwszym pomysłem, który przychodzi do głowy, gdy planujesz przewiezienie jakiegoś wyposażenia w Lublinie. Nie jest to oczywista usługa dla takich firm i oferują ją tylko korporacje z odpowiednimi do tego samochodami, jak Eko Taxi. Sama propozycja jest tymczasem naprawdę ciekawa. Niewiele osób ma auta czy nawet znajomych z pojazdami nadającymi się do przewożenia większych gabarytowo rzeczy. Pomóc mogą specjalizujące się w tym firmy transportowe, lecz są one bardzo drogie. Warto postawić zatem na nie przy większej przeprowadzce, ale niekoniecznie, gdy chodzi o dostarczenie gdzieś kilku mebli. Rozsądnie będzie wtedy natomiast zadzwonić po specjalną taksówkę.

Przy braku dostępu do odpowiedniego samochodu

Planując transport mebli, w pierwszej chwili naturalnie myśli się o tym, żeby zrobić to samemu czy z pomocą kogoś znajomego. Większość osób posiada jednak standardowe samochody osobowe, które niespecjalnie się do tego nadają. Mieszczą się w nich tylko najmniejsze meble, a większe albo nie wejdą do środka, albo powstaną obawy o uszkodzenie umeblowania bądź samego samochodu. Nieco większe możliwości daje kombi, lecz wciąż nie nada się do przewiezienia większego wyposażenia. Warto zobaczyć, czy ktoś z otoczenia nie ma samochodu dostawczego i chwili wolnego czasu, lecz w praktyce rzadko kiedy uda się znaleźć na własną rękę odpowiedni pojazd do takich zadań.

Taniej niż w firmie transportowej

Jedną z koncepcji jest wybór profesjonalnej firmy transportowej, specjalizującej się w przewozach nawet dużego wyposażenia, w tym mebli. Problemem są jednak stawki, które z pewnością będą wygórowane. Takie podmioty zwykle pobierają spore opłaty za transport, zwłaszcza że muszą opłacić swoich pracowników. Dodatkowo często mają własne zasady dotyczące zabezpieczeń i klient musi zapłacić jeszcze za materiały do ochrony transportowanych mebli. W praktyce zatem korzystanie z usług takich firm może być opłacalne, gdy rzeczywiście przeprowadzasz się do innego miasta i zabierasz ze sobą dobytek całego dotychczasowego życia, ale niekoniecznie warto wydawać tyle pieniędzy, gdy chodzi o samo przewiezienie mebli na terenie Lublina. Zdecydowanie lepiej skusić się na pomoc ze strony taxi, gdyż będzie to znacznie tańsze.

Czy każda korporacja taxi ma taką ofertę? Usługi Eko Taxi w tym zakresie

Należy mieć na uwadze, że nie każde taxi oferuje usługę przewozu mebli. Zależy to przede wszystkim od dostępnej floty samochodów. Niektóre podmioty bazują tylko na autach osobowych i ograniczają się do tradycyjnych kursów. Jeśli szukasz korporacji taxi na terenie Lublina i okolic, która ma taki punkt w ofercie, to polecamy wybór Eko Taxi. Doskonale nadaje się do tego nasza taksówka bagażowa, a więc Mercedes Sprinter o 3,2 m długości, 1,9 m wysokości i 1,7 m szerokości. Przestrzeń ładunkowa jest naprawdę obszerna, więc można tam przewieźć nie tylko duży bagaż, ale i większe gabarytowo rzeczy, takie jak meble.

Kobieta dzwoniąca po taksówkę

Co, poza taxi do przewozu mebli, znajdziesz w ofercie Eko Taxi Lublin?

Oferujemy taxi do przewozu mebli w Lublinie, ale nie tylko. Eko Taxi to rzecz jasna standardowe taksówki, którymi możesz się poruszać po mieście i okolicy w korzystnych cenach. Zachęcamy do korzystania z naszej aplikacji, w której możesz zamawiać kursy po jeszcze korzystniejszych stawkach i z ceną gwarantowaną. Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów, ułatwiamy im zamawianie taksówek, co możesz u nas robić bez udziału dyspozytora. Mieszkańcom Lublina polecamy również inne usługi z naszej oferty, w tym przewóz przesyłek i dostawy zakupów.

Standardowe przejazdy

Obsługujemy kursy na trasach po Lublinie i do okolicznych miejscowości. Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna, gdyż przy opłacie początkowej 7,95 zł mamy następnie ceny od 1,60 zł do 4,20 zł za kilometr, zależnie od taryfy. Za dopłatą możesz zamówić większe taksówki, w tym kombi czy VAN. Ten ostatni pomieści nawet 5-6 osób, więc jest to świetny wybór, gdy wybierasz się gdzieś taxi w gronie rodziny czy przyjaciół.

Korzyści przy używaniu aplikacji

Polecamy korzystanie z aplikacji mobilnej Eko Taxi, która daje klientom szereg benefitów. Przy zamawianych przez nią kursach obowiązują pomniejszone taryfy. Tym samym, jeżdżąc po terenie Lublina, zawsze zapłacisz stawkę z pierwszej taryfy, czyli 1,60 zł. Dotyczy to także kursów nocnych, w niedziele i dni świąteczne. Z kolei dla kursów poza miastem obowiązuje wtedy zawsze trzecia taryfa, czyli stawka 2,80 zł/km. W aplikacji działa również opcja ceny gwarantowanej, która wyświetli się po ustawieniu adresu początkowego i końcowego. Jest to suma, którą na pewno zapłacisz, o ile nie dojdzie do zmiany trasy – wtedy cena liczona jest według wskazania taksometru, lecz dalej po preferencyjnych stawkach. Pomniejszone taryfy i cena gwarantowana są dostępne tylko przy zleceniach z aplikacji. Warto z niej korzystać, gdyż przy okazji masz na bieżąco pogląd, jakie auto po Ciebie przyjedzie i gdzie się znajduje, a w aplikacji możesz też dodać kartę płatniczą i płacić za przejazdy w wygodny, bezgotówkowy sposób.

Ułatwione zamawianie

Dla naszych klientów uruchomiliśmy opcję dodatkową, a mianowicie system IVR. Jeżeli jesteś naszym stałym pasażerem, możesz dzięki temu zamawiać taksówki samemu, bez dyspozytora. Przy stałych adresach system wczytuje trzy najczęściej używane, a następnie wybierasz jeden z nich i określasz, za ile ma przyjechać taksówka. Może być ona już za 15 czy 30 minut. Od razu masz informację, jakie auto podjedzie, a w każdej chwili możesz się połączyć z dyspozytorem – u niego można zrezygnować z usługi, jeżeli z jakiegoś powodu nie przypadnie Ci ona do gustu. Jest to jednak wygodna forma zamawiania taxi, gdyż nie trzeba czekać na odebranie telefonu przez dyspozytora.

Inne usługi

W Eko Taxi mamy rozbudowaną ofertę i poza samymi przejazdami proponujemy choćby przewóz przesyłek na terenie Lublina. Świetnie sprawdza się to, gdy pilnie musisz coś dostarczyć w inny rejon miasta, a nie masz czasu samemu tam podjechać. W naszych taksówkach mogą być przewożone zwierzęta, w tym małe bez opłat, a większe przy dopłacie w wysokości 7 zł. Jedną z chętnie wybieranych usług są oprócz tego zakupy na terenie Lublina, które mogą być dostarczone pod wyznaczony adres, do domu, mieszkania czy biura.

Jeżeli nie posiadasz odpowiedniego samochodu do przewozu mebli, możesz skorzystać z usług firmy transportowej lub wybrać usługi taxi. Druga z tych opcji będzie zdecydowanie tańsza, zatem zachęcamy do wyboru oferty Eko Taxi Lublin. Naszą taksówką bagażową z powodzeniem dostarczysz meble do miejsca docelowego.

Może Cię zainteresować również

 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Dojazd na lotnisko Lublin w ŚwidnikuDojazd na lotnisko Lublin w Świdniku
  Dojazd na lotnisko Lublin w Świdniku jest możliwy na ...
 • Ciekawe restauracje w LublinieCiekawe restauracje w Lublinie
  Ciekawe restauracje w Lublinie wzbudzają zainteresowanie mieszkańców oraz turystów, którzy chętnie odwiedzają tę okolicę. Obecnie zróżnicowanie oferty gastronomicznej jest naprawdę ogromne. Z powodzeniem znajdziesz lokale proponujące przysmaki charakterystyczne dla regionu, ale i interesujące punkty z kuchniami z różnych stron świata. Bez względu na to, jakie miejsce wybierzesz, dobrym pomysłem będzie udanie się tam komfortowo taksówką.
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Imprezy taneczne w LublinieImprezy taneczne w Lublinie
  Imprezy taneczne w Lublinie przyciągają osoby w różnym ...
 • Przewoźnicy na lotnisko w LubliniePrzewoźnicy na lotnisko w Lublinie
  Przewoźnicy na lotnisko w Lublinie obsługują każdego ...
 • Bezpieczna taksówka w LublinieBezpieczna taksówka w Lublinie
  Bezpieczna taksówka w Lublinie to środek transportu, którym można się poruszać z pełnym spokojem. Oferta sprawdzonej korporacji będzie lepszym wyborem od popularnych ostatnio firm zajmujących się przewozem, które minimalizują ceny, ale często kosztem jakości usługi. Rzecz jasna trzeba się również skupić na wybraniu odpowiedniej firmy na rynku taxi. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej sprawdzonej firmy Eko Taxi.
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Zwiedzane Lublina i okolicZwiedzanie Lublina i okolic
  Zwiedzanie Lublina i okolic warto rozpocząć od flagowych atrakcji tego rejonu, kierując się następnie w stronę tych mniej popularnych, lecz równie wyjątkowych miejsc. Region ma pod tym względem dużo do zaoferowania, zarówno dla mieszkańców, jak i przybywających tu turystów. Odwiedzających z innych miast jest naprawdę wielu, gdyż stolica województwa lubelskiego ma tyle zabytków, że można je podziwiać nawet podczas dłuższych pobytów. W dowolną lokalizację dojedziesz wygodnie taksówkami Eko Taxi.
 • Taxi w Lublinie do obsługi imprezTaxi w Lublinie do obsługi imprez
  Taxi w Lublinie do obsługi imprez będzie bardzo ...
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...