Taxi do przewozu mebli w Lublinie

Taxi do przewozu mebli w Lublinie

Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.

Spis treści
Czemu warto skorzystać z takiej usługi?
Tańsza alternatywa dla firmy przewozowej
Czy w każdej firmie taxi jest taka usługa? Skorzystaj z pomocy Eko Taxi
Klasyczne przejazdy
Korzystaj z aplikacji
Udogodnienia przy zamawianiu
Usługi dodatkowe

Czemu warto skorzystać z taxi do przewozu mebli w Lublinie?

Taxi do przewozu mebli zapewne nie jest pierwszym pomysłem, który przychodzi do głowy, gdy planujesz przewiezienie jakiegoś wyposażenia w Lublinie. Nie jest to oczywista usługa dla takich firm i oferują ją tylko korporacje z odpowiednimi do tego samochodami, jak Eko Taxi. Sama propozycja jest tymczasem naprawdę ciekawa. Niewiele osób ma auta czy nawet znajomych z pojazdami nadającymi się do przewożenia większych gabarytowo rzeczy. Pomóc mogą specjalizujące się w tym firmy transportowe, lecz są one bardzo drogie. Warto postawić zatem na nie przy większej przeprowadzce, ale niekoniecznie, gdy chodzi o dostarczenie gdzieś kilku mebli. Rozsądnie będzie wtedy natomiast zadzwonić po specjalną taksówkę.

Przy braku dostępu do odpowiedniego samochodu

Planując transport mebli, w pierwszej chwili naturalnie myśli się o tym, żeby zrobić to samemu czy z pomocą kogoś znajomego. Większość osób posiada jednak standardowe samochody osobowe, które niespecjalnie się do tego nadają. Mieszczą się w nich tylko najmniejsze meble, a większe albo nie wejdą do środka, albo powstaną obawy o uszkodzenie umeblowania bądź samego samochodu. Nieco większe możliwości daje kombi, lecz wciąż nie nada się do przewiezienia większego wyposażenia. Warto zobaczyć, czy ktoś z otoczenia nie ma samochodu dostawczego i chwili wolnego czasu, lecz w praktyce rzadko kiedy uda się znaleźć na własną rękę odpowiedni pojazd do takich zadań.

Taniej niż w firmie transportowej

Jedną z koncepcji jest wybór profesjonalnej firmy transportowej, specjalizującej się w przewozach nawet dużego wyposażenia, w tym mebli. Problemem są jednak stawki, które z pewnością będą wygórowane. Takie podmioty zwykle pobierają spore opłaty za transport, zwłaszcza że muszą opłacić swoich pracowników. Dodatkowo często mają własne zasady dotyczące zabezpieczeń i klient musi zapłacić jeszcze za materiały do ochrony transportowanych mebli. W praktyce zatem korzystanie z usług takich firm może być opłacalne, gdy rzeczywiście przeprowadzasz się do innego miasta i zabierasz ze sobą dobytek całego dotychczasowego życia, ale niekoniecznie warto wydawać tyle pieniędzy, gdy chodzi o samo przewiezienie mebli na terenie Lublina. Zdecydowanie lepiej skusić się na pomoc ze strony taxi, gdyż będzie to znacznie tańsze.

Czy każda korporacja taxi ma taką ofertę? Usługi Eko Taxi w tym zakresie

Należy mieć na uwadze, że nie każde taxi oferuje usługę przewozu mebli. Zależy to przede wszystkim od dostępnej floty samochodów. Niektóre podmioty bazują tylko na autach osobowych i ograniczają się do tradycyjnych kursów. Jeśli szukasz korporacji taxi na terenie Lublina i okolic, która ma taki punkt w ofercie, to polecamy wybór Eko Taxi. Doskonale nadaje się do tego nasza taksówka bagażowa, a więc Mercedes Sprinter o 3,2 m długości, 1,9 m wysokości i 1,7 m szerokości. Przestrzeń ładunkowa jest naprawdę obszerna, więc można tam przewieźć nie tylko duży bagaż, ale i większe gabarytowo rzeczy, takie jak meble.

Kobieta dzwoniąca po taksówkę

Co, poza taxi do przewozu mebli, znajdziesz w ofercie Eko Taxi Lublin?

Oferujemy taxi do przewozu mebli w Lublinie, ale nie tylko. Eko Taxi to rzecz jasna standardowe taksówki, którymi możesz się poruszać po mieście i okolicy w korzystnych cenach. Zachęcamy do korzystania z naszej aplikacji, w której możesz zamawiać kursy po jeszcze korzystniejszych stawkach i z ceną gwarantowaną. Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów, ułatwiamy im zamawianie taksówek, co możesz u nas robić bez udziału dyspozytora. Mieszkańcom Lublina polecamy również inne usługi z naszej oferty, w tym przewóz przesyłek i dostawy zakupów.

Standardowe przejazdy

Obsługujemy kursy na trasach po Lublinie i do okolicznych miejscowości. Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna, gdyż przy opłacie początkowej 7,95 zł mamy następnie ceny od 1,60 zł do 4,20 zł za kilometr, zależnie od taryfy. Za dopłatą możesz zamówić większe taksówki, w tym kombi czy VAN. Ten ostatni pomieści nawet 5-6 osób, więc jest to świetny wybór, gdy wybierasz się gdzieś taxi w gronie rodziny czy przyjaciół.

Korzyści przy używaniu aplikacji

Polecamy korzystanie z aplikacji mobilnej Eko Taxi, która daje klientom szereg benefitów. Przy zamawianych przez nią kursach obowiązują pomniejszone taryfy. Tym samym, jeżdżąc po terenie Lublina, zawsze zapłacisz stawkę z pierwszej taryfy, czyli 1,60 zł. Dotyczy to także kursów nocnych, w niedziele i dni świąteczne. Z kolei dla kursów poza miastem obowiązuje wtedy zawsze trzecia taryfa, czyli stawka 2,80 zł/km. W aplikacji działa również opcja ceny gwarantowanej, która wyświetli się po ustawieniu adresu początkowego i końcowego. Jest to suma, którą na pewno zapłacisz, o ile nie dojdzie do zmiany trasy – wtedy cena liczona jest według wskazania taksometru, lecz dalej po preferencyjnych stawkach. Pomniejszone taryfy i cena gwarantowana są dostępne tylko przy zleceniach z aplikacji. Warto z niej korzystać, gdyż przy okazji masz na bieżąco pogląd, jakie auto po Ciebie przyjedzie i gdzie się znajduje, a w aplikacji możesz też dodać kartę płatniczą i płacić za przejazdy w wygodny, bezgotówkowy sposób.

Ułatwione zamawianie

Dla naszych klientów uruchomiliśmy opcję dodatkową, a mianowicie system IVR. Jeżeli jesteś naszym stałym pasażerem, możesz dzięki temu zamawiać taksówki samemu, bez dyspozytora. Przy stałych adresach system wczytuje trzy najczęściej używane, a następnie wybierasz jeden z nich i określasz, za ile ma przyjechać taksówka. Może być ona już za 15 czy 30 minut. Od razu masz informację, jakie auto podjedzie, a w każdej chwili możesz się połączyć z dyspozytorem – u niego można zrezygnować z usługi, jeżeli z jakiegoś powodu nie przypadnie Ci ona do gustu. Jest to jednak wygodna forma zamawiania taxi, gdyż nie trzeba czekać na odebranie telefonu przez dyspozytora.

Inne usługi

W Eko Taxi mamy rozbudowaną ofertę i poza samymi przejazdami proponujemy choćby przewóz przesyłek na terenie Lublina. Świetnie sprawdza się to, gdy pilnie musisz coś dostarczyć w inny rejon miasta, a nie masz czasu samemu tam podjechać. W naszych taksówkach mogą być przewożone zwierzęta, w tym małe bez opłat, a większe przy dopłacie w wysokości 7 zł. Jedną z chętnie wybieranych usług są oprócz tego zakupy na terenie Lublina, które mogą być dostarczone pod wyznaczony adres, do domu, mieszkania czy biura.

Jeżeli nie posiadasz odpowiedniego samochodu do przewozu mebli, możesz skorzystać z usług firmy transportowej lub wybrać usługi taxi. Druga z tych opcji będzie zdecydowanie tańsza, zatem zachęcamy do wyboru oferty Eko Taxi Lublin. Naszą taksówką bagażową z powodzeniem dostarczysz meble do miejsca docelowego.

Może Cię zainteresować również

 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...