Taxi do przewozu mebli w Lublinie

Taxi do przewozu mebli w Lublinie

Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.

Spis treści
Czemu warto skorzystać z takiej usługi?
Tańsza alternatywa dla firmy przewozowej
Czy w każdej firmie taxi jest taka usługa? Skorzystaj z pomocy Eko Taxi
Klasyczne przejazdy
Korzystaj z aplikacji
Udogodnienia przy zamawianiu
Usługi dodatkowe

Czemu warto skorzystać z taxi do przewozu mebli w Lublinie?

Taxi do przewozu mebli zapewne nie jest pierwszym pomysłem, który przychodzi do głowy, gdy planujesz przewiezienie jakiegoś wyposażenia w Lublinie. Nie jest to oczywista usługa dla takich firm i oferują ją tylko korporacje z odpowiednimi do tego samochodami, jak Eko Taxi. Sama propozycja jest tymczasem naprawdę ciekawa. Niewiele osób ma auta czy nawet znajomych z pojazdami nadającymi się do przewożenia większych gabarytowo rzeczy. Pomóc mogą specjalizujące się w tym firmy transportowe, lecz są one bardzo drogie. Warto postawić zatem na nie przy większej przeprowadzce, ale niekoniecznie, gdy chodzi o dostarczenie gdzieś kilku mebli. Rozsądnie będzie wtedy natomiast zadzwonić po specjalną taksówkę.

Przy braku dostępu do odpowiedniego samochodu

Planując transport mebli, w pierwszej chwili naturalnie myśli się o tym, żeby zrobić to samemu czy z pomocą kogoś znajomego. Większość osób posiada jednak standardowe samochody osobowe, które niespecjalnie się do tego nadają. Mieszczą się w nich tylko najmniejsze meble, a większe albo nie wejdą do środka, albo powstaną obawy o uszkodzenie umeblowania bądź samego samochodu. Nieco większe możliwości daje kombi, lecz wciąż nie nada się do przewiezienia większego wyposażenia. Warto zobaczyć, czy ktoś z otoczenia nie ma samochodu dostawczego i chwili wolnego czasu, lecz w praktyce rzadko kiedy uda się znaleźć na własną rękę odpowiedni pojazd do takich zadań.

Taniej niż w firmie transportowej

Jedną z koncepcji jest wybór profesjonalnej firmy transportowej, specjalizującej się w przewozach nawet dużego wyposażenia, w tym mebli. Problemem są jednak stawki, które z pewnością będą wygórowane. Takie podmioty zwykle pobierają spore opłaty za transport, zwłaszcza że muszą opłacić swoich pracowników. Dodatkowo często mają własne zasady dotyczące zabezpieczeń i klient musi zapłacić jeszcze za materiały do ochrony transportowanych mebli. W praktyce zatem korzystanie z usług takich firm może być opłacalne, gdy rzeczywiście przeprowadzasz się do innego miasta i zabierasz ze sobą dobytek całego dotychczasowego życia, ale niekoniecznie warto wydawać tyle pieniędzy, gdy chodzi o samo przewiezienie mebli na terenie Lublina. Zdecydowanie lepiej skusić się na pomoc ze strony taxi, gdyż będzie to znacznie tańsze.

Czy każda korporacja taxi ma taką ofertę? Usługi Eko Taxi w tym zakresie

Należy mieć na uwadze, że nie każde taxi oferuje usługę przewozu mebli. Zależy to przede wszystkim od dostępnej floty samochodów. Niektóre podmioty bazują tylko na autach osobowych i ograniczają się do tradycyjnych kursów. Jeśli szukasz korporacji taxi na terenie Lublina i okolic, która ma taki punkt w ofercie, to polecamy wybór Eko Taxi. Doskonale nadaje się do tego nasza taksówka bagażowa, a więc Mercedes Sprinter o 3,2 m długości, 1,9 m wysokości i 1,7 m szerokości. Przestrzeń ładunkowa jest naprawdę obszerna, więc można tam przewieźć nie tylko duży bagaż, ale i większe gabarytowo rzeczy, takie jak meble.

Kobieta dzwoniąca po taksówkę

Co, poza taxi do przewozu mebli, znajdziesz w ofercie Eko Taxi Lublin?

Oferujemy taxi do przewozu mebli w Lublinie, ale nie tylko. Eko Taxi to rzecz jasna standardowe taksówki, którymi możesz się poruszać po mieście i okolicy w korzystnych cenach. Zachęcamy do korzystania z naszej aplikacji, w której możesz zamawiać kursy po jeszcze korzystniejszych stawkach i z ceną gwarantowaną. Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów, ułatwiamy im zamawianie taksówek, co możesz u nas robić bez udziału dyspozytora. Mieszkańcom Lublina polecamy również inne usługi z naszej oferty, w tym przewóz przesyłek i dostawy zakupów.

Standardowe przejazdy

Obsługujemy kursy na trasach po Lublinie i do okolicznych miejscowości. Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna, gdyż przy opłacie początkowej 7,95 zł mamy następnie ceny od 1,60 zł do 4,20 zł za kilometr, zależnie od taryfy. Za dopłatą możesz zamówić większe taksówki, w tym kombi czy VAN. Ten ostatni pomieści nawet 5-6 osób, więc jest to świetny wybór, gdy wybierasz się gdzieś taxi w gronie rodziny czy przyjaciół.

Korzyści przy używaniu aplikacji

Polecamy korzystanie z aplikacji mobilnej Eko Taxi, która daje klientom szereg benefitów. Przy zamawianych przez nią kursach obowiązują pomniejszone taryfy. Tym samym, jeżdżąc po terenie Lublina, zawsze zapłacisz stawkę z pierwszej taryfy, czyli 1,60 zł. Dotyczy to także kursów nocnych, w niedziele i dni świąteczne. Z kolei dla kursów poza miastem obowiązuje wtedy zawsze trzecia taryfa, czyli stawka 2,80 zł/km. W aplikacji działa również opcja ceny gwarantowanej, która wyświetli się po ustawieniu adresu początkowego i końcowego. Jest to suma, którą na pewno zapłacisz, o ile nie dojdzie do zmiany trasy – wtedy cena liczona jest według wskazania taksometru, lecz dalej po preferencyjnych stawkach. Pomniejszone taryfy i cena gwarantowana są dostępne tylko przy zleceniach z aplikacji. Warto z niej korzystać, gdyż przy okazji masz na bieżąco pogląd, jakie auto po Ciebie przyjedzie i gdzie się znajduje, a w aplikacji możesz też dodać kartę płatniczą i płacić za przejazdy w wygodny, bezgotówkowy sposób.

Ułatwione zamawianie

Dla naszych klientów uruchomiliśmy opcję dodatkową, a mianowicie system IVR. Jeżeli jesteś naszym stałym pasażerem, możesz dzięki temu zamawiać taksówki samemu, bez dyspozytora. Przy stałych adresach system wczytuje trzy najczęściej używane, a następnie wybierasz jeden z nich i określasz, za ile ma przyjechać taksówka. Może być ona już za 15 czy 30 minut. Od razu masz informację, jakie auto podjedzie, a w każdej chwili możesz się połączyć z dyspozytorem – u niego można zrezygnować z usługi, jeżeli z jakiegoś powodu nie przypadnie Ci ona do gustu. Jest to jednak wygodna forma zamawiania taxi, gdyż nie trzeba czekać na odebranie telefonu przez dyspozytora.

Inne usługi

W Eko Taxi mamy rozbudowaną ofertę i poza samymi przejazdami proponujemy choćby przewóz przesyłek na terenie Lublina. Świetnie sprawdza się to, gdy pilnie musisz coś dostarczyć w inny rejon miasta, a nie masz czasu samemu tam podjechać. W naszych taksówkach mogą być przewożone zwierzęta, w tym małe bez opłat, a większe przy dopłacie w wysokości 7 zł. Jedną z chętnie wybieranych usług są oprócz tego zakupy na terenie Lublina, które mogą być dostarczone pod wyznaczony adres, do domu, mieszkania czy biura.

Jeżeli nie posiadasz odpowiedniego samochodu do przewozu mebli, możesz skorzystać z usług firmy transportowej lub wybrać usługi taxi. Druga z tych opcji będzie zdecydowanie tańsza, zatem zachęcamy do wyboru oferty Eko Taxi Lublin. Naszą taksówką bagażową z powodzeniem dostarczysz meble do miejsca docelowego.

Może Cię zainteresować również