Taxi do przewozu mebli w Lublinie

Taxi do przewozu mebli w Lublinie

Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.

Spis treści
Czemu warto skorzystać z takiej usługi?
Tańsza alternatywa dla firmy przewozowej
Czy w każdej firmie taxi jest taka usługa? Skorzystaj z pomocy Eko Taxi
Klasyczne przejazdy
Korzystaj z aplikacji
Udogodnienia przy zamawianiu
Usługi dodatkowe

Czemu warto skorzystać z taxi do przewozu mebli w Lublinie?

Taxi do przewozu mebli zapewne nie jest pierwszym pomysłem, który przychodzi do głowy, gdy planujesz przewiezienie jakiegoś wyposażenia w Lublinie. Nie jest to oczywista usługa dla takich firm i oferują ją tylko korporacje z odpowiednimi do tego samochodami, jak Eko Taxi. Sama propozycja jest tymczasem naprawdę ciekawa. Niewiele osób ma auta czy nawet znajomych z pojazdami nadającymi się do przewożenia większych gabarytowo rzeczy. Pomóc mogą specjalizujące się w tym firmy transportowe, lecz są one bardzo drogie. Warto postawić zatem na nie przy większej przeprowadzce, ale niekoniecznie, gdy chodzi o dostarczenie gdzieś kilku mebli. Rozsądnie będzie wtedy natomiast zadzwonić po specjalną taksówkę.

Przy braku dostępu do odpowiedniego samochodu

Planując transport mebli, w pierwszej chwili naturalnie myśli się o tym, żeby zrobić to samemu czy z pomocą kogoś znajomego. Większość osób posiada jednak standardowe samochody osobowe, które niespecjalnie się do tego nadają. Mieszczą się w nich tylko najmniejsze meble, a większe albo nie wejdą do środka, albo powstaną obawy o uszkodzenie umeblowania bądź samego samochodu. Nieco większe możliwości daje kombi, lecz wciąż nie nada się do przewiezienia większego wyposażenia. Warto zobaczyć, czy ktoś z otoczenia nie ma samochodu dostawczego i chwili wolnego czasu, lecz w praktyce rzadko kiedy uda się znaleźć na własną rękę odpowiedni pojazd do takich zadań.

Taniej niż w firmie transportowej

Jedną z koncepcji jest wybór profesjonalnej firmy transportowej, specjalizującej się w przewozach nawet dużego wyposażenia, w tym mebli. Problemem są jednak stawki, które z pewnością będą wygórowane. Takie podmioty zwykle pobierają spore opłaty za transport, zwłaszcza że muszą opłacić swoich pracowników. Dodatkowo często mają własne zasady dotyczące zabezpieczeń i klient musi zapłacić jeszcze za materiały do ochrony transportowanych mebli. W praktyce zatem korzystanie z usług takich firm może być opłacalne, gdy rzeczywiście przeprowadzasz się do innego miasta i zabierasz ze sobą dobytek całego dotychczasowego życia, ale niekoniecznie warto wydawać tyle pieniędzy, gdy chodzi o samo przewiezienie mebli na terenie Lublina. Zdecydowanie lepiej skusić się na pomoc ze strony taxi, gdyż będzie to znacznie tańsze.

Czy każda korporacja taxi ma taką ofertę? Usługi Eko Taxi w tym zakresie

Należy mieć na uwadze, że nie każde taxi oferuje usługę przewozu mebli. Zależy to przede wszystkim od dostępnej floty samochodów. Niektóre podmioty bazują tylko na autach osobowych i ograniczają się do tradycyjnych kursów. Jeśli szukasz korporacji taxi na terenie Lublina i okolic, która ma taki punkt w ofercie, to polecamy wybór Eko Taxi. Doskonale nadaje się do tego nasza taksówka bagażowa, a więc Mercedes Sprinter o 3,2 m długości, 1,9 m wysokości i 1,7 m szerokości. Przestrzeń ładunkowa jest naprawdę obszerna, więc można tam przewieźć nie tylko duży bagaż, ale i większe gabarytowo rzeczy, takie jak meble.

Kobieta dzwoniąca po taksówkę

Co, poza taxi do przewozu mebli, znajdziesz w ofercie Eko Taxi Lublin?

Oferujemy taxi do przewozu mebli w Lublinie, ale nie tylko. Eko Taxi to rzecz jasna standardowe taksówki, którymi możesz się poruszać po mieście i okolicy w korzystnych cenach. Zachęcamy do korzystania z naszej aplikacji, w której możesz zamawiać kursy po jeszcze korzystniejszych stawkach i z ceną gwarantowaną. Wychodząc naprzeciw oczekiwań klientów, ułatwiamy im zamawianie taksówek, co możesz u nas robić bez udziału dyspozytora. Mieszkańcom Lublina polecamy również inne usługi z naszej oferty, w tym przewóz przesyłek i dostawy zakupów.

Standardowe przejazdy

Obsługujemy kursy na trasach po Lublinie i do okolicznych miejscowości. Nasza oferta jest bardzo konkurencyjna, gdyż przy opłacie początkowej 7,95 zł mamy następnie ceny od 1,60 zł do 4,20 zł za kilometr, zależnie od taryfy. Za dopłatą możesz zamówić większe taksówki, w tym kombi czy VAN. Ten ostatni pomieści nawet 5-6 osób, więc jest to świetny wybór, gdy wybierasz się gdzieś taxi w gronie rodziny czy przyjaciół.

Korzyści przy używaniu aplikacji

Polecamy korzystanie z aplikacji mobilnej Eko Taxi, która daje klientom szereg benefitów. Przy zamawianych przez nią kursach obowiązują pomniejszone taryfy. Tym samym, jeżdżąc po terenie Lublina, zawsze zapłacisz stawkę z pierwszej taryfy, czyli 1,60 zł. Dotyczy to także kursów nocnych, w niedziele i dni świąteczne. Z kolei dla kursów poza miastem obowiązuje wtedy zawsze trzecia taryfa, czyli stawka 2,80 zł/km. W aplikacji działa również opcja ceny gwarantowanej, która wyświetli się po ustawieniu adresu początkowego i końcowego. Jest to suma, którą na pewno zapłacisz, o ile nie dojdzie do zmiany trasy – wtedy cena liczona jest według wskazania taksometru, lecz dalej po preferencyjnych stawkach. Pomniejszone taryfy i cena gwarantowana są dostępne tylko przy zleceniach z aplikacji. Warto z niej korzystać, gdyż przy okazji masz na bieżąco pogląd, jakie auto po Ciebie przyjedzie i gdzie się znajduje, a w aplikacji możesz też dodać kartę płatniczą i płacić za przejazdy w wygodny, bezgotówkowy sposób.

Ułatwione zamawianie

Dla naszych klientów uruchomiliśmy opcję dodatkową, a mianowicie system IVR. Jeżeli jesteś naszym stałym pasażerem, możesz dzięki temu zamawiać taksówki samemu, bez dyspozytora. Przy stałych adresach system wczytuje trzy najczęściej używane, a następnie wybierasz jeden z nich i określasz, za ile ma przyjechać taksówka. Może być ona już za 15 czy 30 minut. Od razu masz informację, jakie auto podjedzie, a w każdej chwili możesz się połączyć z dyspozytorem – u niego można zrezygnować z usługi, jeżeli z jakiegoś powodu nie przypadnie Ci ona do gustu. Jest to jednak wygodna forma zamawiania taxi, gdyż nie trzeba czekać na odebranie telefonu przez dyspozytora.

Inne usługi

W Eko Taxi mamy rozbudowaną ofertę i poza samymi przejazdami proponujemy choćby przewóz przesyłek na terenie Lublina. Świetnie sprawdza się to, gdy pilnie musisz coś dostarczyć w inny rejon miasta, a nie masz czasu samemu tam podjechać. W naszych taksówkach mogą być przewożone zwierzęta, w tym małe bez opłat, a większe przy dopłacie w wysokości 7 zł. Jedną z chętnie wybieranych usług są oprócz tego zakupy na terenie Lublina, które mogą być dostarczone pod wyznaczony adres, do domu, mieszkania czy biura.

Jeżeli nie posiadasz odpowiedniego samochodu do przewozu mebli, możesz skorzystać z usług firmy transportowej lub wybrać usługi taxi. Druga z tych opcji będzie zdecydowanie tańsza, zatem zachęcamy do wyboru oferty Eko Taxi Lublin. Naszą taksówką bagażową z powodzeniem dostarczysz meble do miejsca docelowego.

Może Cię zainteresować również

 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Imprezy w Lublinie - tam nie może Cię zabraknąć!Imprezy w Lublinie – gdzie wybrać się na imprezę kulturalną i w jakim miejscu zorganizować przyjęcie integracyjne lub okolicznościowe? Dowiedz się, co robić podczas weekendu w Lublinie!
  Imprezy w Lublinie to świetna okazja do rozrywki ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Zakupy do domu w LublinieZakupy do domu w Lublinie
  Zakupy do domu w Lublinie to usługa przeznaczona dla ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Parki w LublinieParki w Lublinie
  Parki w Lublinie to miejsca, w których mieszkańcy ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.