Taxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!

Taxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!

Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z pociągu turyści, ale także klienci biznesowi czy imprezowicze wracający z nocnych zabaw. Dowiedz się, dlaczego taksówki w Lublinie są coraz bardziej popularne i zapoznaj się z atrakcyjnym cennikiem Eko Taxi – najtańszej sieci taxi w mieście!

Spis treści
Kiedy zamówić taxi w Lublinie?
Statystyczny klient taxi w Lublinie
Cennik Eko Taxi Lublin
Oferta Eko Taxi Lublin
Dostępne samochody
Metody płatności
Mobilna aplikacja Eko Taxi Lublin

Kiedy warto zamówić taxi w Lublinie?

Taxi w Lublinie bardzo często stanowi przyjemną alternatywę dla długiej trasy pokonywanej pieszo bądź zamiennik dla podróży środkiem miejskiej lokomocji. Dzięki kursom taksówkarskim możliwy jest szybki i komfortowy przejazd w strategiczne punkty miasta, jak dworzec PKP, port lotniczy czy zabudowania starego miasta.

Choć komunikacja publiczna w postaci kursujących po Lublinie trolejbusów i autobusów funkcjonuje nadzwyczaj sprawnie, nie zawsze mamy na tyle czasu bądź możliwości, aby znaleźć odpowiedni przystanek czy też czekać na pasujące nam połączenie. W takiej sytuacji wezwanie kierowcy taksówki może wręcz przesądzać o punktualnym zjawieniu się na miejscu. Pilna potrzeba znalezienia się w zupełnie innej części Lublina, ważne spotkanie biznesowe czy też konieczność błyskawicznego dowiezienia dziecka na zbiórkę – to sytuacje, w których skorzystanie z usług taksówkarskich stanowi najprostsze i najszybsze rozwiązanie.

Po taxi w Lublinie dzwonią także osoby wybierające się do teatru. Ważne artystyczne premiery wymagają w końcu stosownego stroju oraz punktualnego stawienia się na spektakl, stąd taryfa wydaje się najodpowiedniejszą formą dostania się na miejsce. Ubierając elegancką odzież nie chcemy przecież narażać się na niesprzyjające warunki atmosferyczne czy zalegające na drogach błoto. Nie bez znaczenia pozostaje także temperatura, która zimą szczególnie dokuczać może paniom i panom w wymyślnych kreacjach.

Ten środek transportu świetnie sprawdza się również wśród turystów, którzy do Lublina dostali się przy wykorzystaniu połączeń kolejowych. Konieczność zabrania ze sobą ciężkich bagaży oraz nieznajomość topografii miasta sprawia, że podróżni bardzo często sięgają po usługi pierwszej znalezionej na parkingu taksówki, niespecjalnie zastanawiając się nad ceną przejazdu. Jest to również opcja dogodna dla pasażerów samolotów lądujących na najmłodszym lotnisku w Europie – Lublin Airport.

Taxi z lotniska w Lublinie

Kto zamawia taksówkę w Lublinie? Dowiedz się, kim jest statystyczny klient taxi!

Taxi w Lublinie to środek lokomocji wykorzystywany przez różnorodną grupę osób. Z zagadnieniem typowego klienta możemy się lepiej zapoznać dzięki danym zgromadzonym największą aplikację dedykowaną sprawnemu zamawianiu taksówek w naszym kraju. Wyniki badania rynku taksówkarskiego w Polsce przedstawione zostały w formie raportu pt. Polskie Taksówki 2016.

Dzięki raportowi dowiedzieć się możemy przykładowo, że ponad 40% osób zamawiających taryfę należy do grupy wiekowej mieszczącej się w przedziale od 25 do 30 lat, a klienci po 50 roku życia stanowią jedynie mniej niż 2% wszystkich wezwań. Po numer na taxi często sięgają także osoby w wieku od 31 do 40 lat. Według badań stanowią oni 33,8% wszystkich klientów.

Mieszkańcy Lublina chętnie dzwonią po taksówkę, wracając z nocnych wizyt w licznych klubach i barach, których większość znajduje się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, czyli przy Krakowskim Przedmieściu. W tych rejonach nietrudno natknąć się także na zaparkowane w zatoczkach taksówki z kierowcami oczekującymi na stosowną porę, aby odwieźć do domu najintensywniej bawiących się nocnych marków.

W Lubinie taryfę zamawiają również klienci biznesowi, którzy wykorzystują ten środek lokomocji, aby dostać się na spotkania z kontrahentami, ważną konferencję czy też przewieźć pilną dokumentację do innego budynku firmy. Za statystyczny kurs biznesowy w Lublinie płaci się 21,30 zł.

Korporacje znaczący popyt na usługi taksówkarskie notują także od turystów, którzy nie znają topografii Lublina i wolą komfortowo i bez przeszkód dostać się w wyznaczone miejsce noclegowe. Łapaniu taxi sprzyja również konieczność przewiezienia przez pół miasta ciężkich bagaży czy przytłaczającej ilości zakupów.

Zgodnie z badaniami przedstawionymi w raporcie najwięcej klientów taksówek w naszym kraju stanowią mężczyźni. Panie to jedynie 21% wszystkich pasażerów.

Potrzebujesz taniego taxi w Lublinie? Poznaj cennik Eko Taxi – najtańszej taksówki w mieście!

Według raportu pt. Polskie Taksówki 2016 za średni kurs taxi w Lublinie zapłacimy średnio 17,88 zł. To bardzo atrakcyjna cena, zważywszy na koszty odnotowane w innych miastach. Za przejazd taksówką w Warszawie, Trójmieście i Krakowie zapłacimy ponad 30 zł, a z jeszcze wyższą ceną musimy się liczyć w Katowicach, gdzie za przejazd płaci się średnio około 34 złotych.

Taniej jest jedynie w Kaliszu, gdzie średnia cena za jazdę taksówką wynosi jedynie 15,38 zł.

Na podstawie zebranych danych wyliczono, że średni koszt za taxi w Polsce to 29,95 zł. Oznacza to, że usługi taksówkarskie w Lublinie zaliczają się do niezwykle atrakcyjnych cenowo okazji!

Ceny za przejazdy różnią się także w zależności od wybranego samochodu. Można trafić zarówno na licencjonowane auta przynależące do którejś z lubelskich korporacji, jak i taksówki należące do “samotnych jeźdźców”, czyli taksówkarzy niezrzeszonych w żadnej konkretnej firmie oferującej usługi transportowe. W samochodach działających poza korporacjami ceny są znacznie wyższe, gdyż kierowcy ustalają je samodzielnie. Aby się nie naciąć, zamiast wsiadać do pierwszego z brzegu samochodu, warto zamówić sprawdzoną taksówkę, gwarantującą stałe, niskie ceny za przewóz.

Szukasz tego typu taxi w Lublinie? Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą sieci Eko Taxi!

Eko Taxi to funkcjonująca w największych miastach Polski, w tym również w Lublinie, sieć taksówkarska. Auta należące do Eko Taxi rozpoznać można po zielonej koniczynce widniejącej z boku samochodu. Znajdziesz je w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu oraz Lublinie. Poza charakterystycznym logo Eko Taxi wyróżnia jeszcze jedno – rewelacyjna cena za kursy. W Lublinie opłata za kilometr jazdy autem z koniczynką wynosi bowiem jedynie 1,60, a stawka początkowa (nazywana także kosztem za trzaśnięcie drzwiami) to 7,95 złotych. Przy takiej ofercie przejazd z Eko Taxi stanowi najatrakcyjniejszą propozycję na lubelskim rynku!

Taxi bagażowe, van, bus czy standardowe auto? Zamów taksówkę na miarę swoich potrzeb w Eko Taxi w Lublinie!

Eko Taxi w Lublinie, poza standardową usługą wysłania do klienta auta z kierowcą, oferuje także możliwość zamówienia dużych, kilkuosobowych busów. Wszystko w zależności od życzenia zamawiającego!

To niepowtarzalna okazja, aby zrealizować kurs taksówkarski za pośrednictwem busa (czy też vana) w wersji pięcio-, sześcio-, siedmio- lub ośmioosobowej. Specjalna oferta Eko Taxi wprost idealnie nada się dla większych grup podróżujących, którzy nie muszą już korzystać z dwóch taksówek, aby wspólnie wrócić do domu po nocnej zabawie czy dotrzeć na dworzec PKP. Busa wezwać można także w przypadku konieczności przewiezienia osób na wesele, wieczór kawalerski czy pracownicze spotkanie integracyjne. Sprawdzi się jako forma lokomocji dla dzieci na klasowym wyjściu lub jako środek transportu rozwożący ludzi po zorganizowanych aktywnościach sportowych.

Dopłata wynikająca z zamówienia kilkuosobowego busa wynosi 7 złotych. Początkowa stawka za trzaśnięcie drzwiami to 7,95 złotych. Czas oczekiwania na przejazd to około 15 minut. Istnieje także możliwość podstawienia busa na konkretną, ustaloną z klientem godzinę.

W ofercie Eko Taxi znajdziemy również taksówki bagażowe, jednak realizacja kursów z ich wykorzystaniem dostępna jest w tej chwili jedynie w Warszawie.

Płatność kartą, gotówką, a może transakcje bezgotówkowe? Sprawdź ofertę Eko Taxi w Lublinie!

Kiedyś za taxi w Lublinie i innych miejscowościach płaciło się wyłącznie gotówką. Dziś czasy znacząco się zmieniły, co potwierdza raport Polskie taksówki 2016, z którego wynika, że gotówką za usługę przewozową płaci jedynie 35% ankietowanych. Więcej niż połowa respondentów jako środek płatniczy wskazała wygodną w stosowaniu kartę płatniczą (a także kredytową bądź debetową). Ryzyko, że realizujący zlecenie taksówkarskie kierowca nie będzie miał przy sobie terminalu znacząco spada w całej Polsce. Płatności kartą stają się bowiem standardową usługą, której zaczyna się wręcz wymagać od rzetelnych firm. Płatność kartą ma wiele zalet – poza wygodą stosowania i błyskawicznym czasem realizacji transakcji istotny jest także fakt, że nie musimy skrupulatnie odliczać sumy za przejazd, co szczególnie uprzykrza życie w czasie kursów realizowanych nocą. Kierowca nie jest zobowiązany do szukania reszty, a cały proces zapłaty odbywa się szybko i sprawnie.

Płatność za pośrednictwem karty płatniczej oraz gotówki nie są jedynymi możliwościami zapłaty za usługę taksówkarską w Eko Taxi Lublin. Stali klienci mogą bowiem liczyć na specjalne traktowanie – mogą bowiem skorzystać z propozycji przejazdów bezgotówkowych. Tego typu benefity dotyczą najczęściej różnego rodzaju korporacji, które podpisują umowę z przewoźnikiem w celu udostępnienia usługi taksówkarskiej swoim pracownikom. Podstawą do realizacji transakcji bezgotówkowych jest podpisanie stosownej umowy. Następnie dana firma otrzymuje dostęp do dedykowanej platformy elektronicznej służącej do zarządzania jednorazowymi bonami przejazdowymi. W formie fizycznej do bonów przydzielone zostają także specjalne karty. Przy płatnościach bezgotówkowych w Eko Taxi istnieje również możliwość zamówienia samochodu poprzez wygodną aplikację mobilną czy też za pomocą przypisanego do beneficjenta numeru kontaktowego.

Taxi Lublin - płatność kartą

Jakie są zalety transakcji bezgotówkowych w Eko Taxi?

Dzięki możliwości wezwania taksówki honorującej płatności bezgotówkowe zawierająca umowę firma jest w stanie systematycznie kontrolować finanse wydawane na środki transportowe swoich pracowników. Zyskuje bowiem dostęp do szczegółowej historii przejazdów, wraz z wykazem długości i godziny realizacji danego kursu. Wszystkie te dane można zebrać w czytelne raporty uwzględniające wprowadzone przez użytkownika klasyfikacje kosztorysu. Mowa tu o klarownych podziałach kursów taxi ze względu na realizowane w firmie projekty, korzystające z transportu różnorodne działy kadrowe czy też koszty związane z działalnością eventowo-promocyjną.

Eko Taxi w ramach przejazdów bezgotówkowych oferuje również stworzenie jednorazowych bonów na przejazd taksówką. Po wygenerowaniu bonu istnieje możliwość pobrania go i zapisania w formacie PDF, a następnie wysłania w wiadomości e-mail bądź wydrukowania. Oferowana przez Eko Taxi platforma elektroniczna stanowi także pomocne firmowe narzędzie kontrolne – osoba zarządzająca kontem może nadawać dowolne uprawnienia i ograniczenia poszczególnym użytkownikom systemu płatności bezgotówkowych. Mowa tu o nakładaniu limitów liczby przejazdów do zrealizowania, określaniu ich maksymalnej ceny czy założeniu, że z usług taksówkarskich pracownik może korzystać jedynie w dni robocze, w godzinach funkcjonowania firmy.

Przejazdy bezgotówkowe są bardzo łatwe w realizacji – wystarczy, aby tuż po odbytym kursie kierowca taxi wpisał należność wyliczoną przez taksometr do terminala, a pasażer zatwierdził ją specjalnym, czterocyfrowym PIN-em. Następnie przedstawiciel sieci Eko Taxi w Lublinie wraz z umową na przejazdy przedstawia kontrahentowi fakturę VAT za zrealizowane usługi.

Standardowo uiszczenie opłaty za zrealizowane przejazdy następuje za pośrednictwem przelewu bankowego. Przy współpracy z Eko Taxi termin realizacji należności za przebyte trasy wynosi aż 21 dni.

Nie lubisz dzwonić po taksówkę? Wykorzystaj aplikację mobilną Eko Taxi i zamów taxi w Lublinie przy pomocy jednego kliknięcia!

Wezwanie taksówki w Lublinie (jak i w pozostałych miejscowościach) jeszcze do niedawna nieodmiennie kojarzyło się z filmowym wystawaniem przy krawężniku i machaniem kciukiem w celu zwrócenia uwagi kierowcy, bądź też koniecznością zadzwonienia na numer wybranej korporacji. Zdarzają się jednak klienci, których w dyskomfort wprawia konieczność odbywania rozmowy z dyspozytorem. Szczególnie, gdy wieczorna wyprawa do miasta znacznie się przedłużyła. Innym powodem mogą być godziny szczytu – przy próbie wykonania telefonu otrzymujemy powiadomienie, że wszystkie linie są zajęte, a w dodatku jesteśmy dopiero szesnastą osobą w kolejce. Zdarzają się również problemy z zasięgiem, a w alarmowych sytuacjach niejednokrotnie okazuje się, że właśnie wyczerpaliśmy środki pieniężne na koncie.

Na takie sytuacje jest właściwie tylko jedna odpowiedź – niezawodna, prosta w obsłudze i całkowicie darmowa aplikacja mobilna Eko Taxi! Pobranie i skonfigurowanie jej zajmuje jedynie klika kliknięć!

Aplikacja dostosowana jest do funkcjonowania na telefonach z systemami operacyjnymi Android i iOS. Skorzystanie z aplikacji to zaledwie kilka kliknięć, co czyni wezwanie taksówki banalnie prostym. Program jest bezpłatny, zawiera za to kilka niezwykle użytecznych opcji, które pomogą dostosować zamówioną taksówkę do wszelkich potrzeb klienta.

Aplikacja Eko Taxi Lublin

Standardowa możliwość wprowadzenia adresu docelowego i wezwania taryfy uzupełniona została o szereg dodatkowych opcji, takich jak:

 • wybór wielkości i standardu preferowanego samochodu (auta typu komfort, busy mieszczące od 5 do 8 pasażerów),
 • wybór metody płatności (gotówka, karta płatnicza, przejazdy bezgotówkowe),
 • możliwość zamówienia auta wyposażonego w klimatyzację,
 • udogodnienie w postaci możliwości zamówienia taryfy akceptującej przewóz zwierząt.

Aplikacja jest niezwykle prosta w użyciu – wystarczy wpisać swoją lokalizację i nacisnąć przycisk „zamów”. Naszym oczom ukaże się wówczas mapka, na której widoczne są pozycje dostępnych taksówek. Nie brakuje także danych identyfikacyjnych w postaci numeru korporacyjnego, marki oraz modelu auta. Użytkownik dostaje także jasny komunikat dotyczący czasu oczekiwania na realizację usługi. W momencie, gdy kierujący zamówioną taksówką dotrze na miejsce docelowe, pasażer zostanie powiadomiony poprzez połączenie telefoniczne. Pozwala to na uniknięcie sytuacji, w których taksówkarz musi czekać na niezorientowanego o jego obecności klienta.

Aby zacząć korzystać z aplikacji Eko Taxi, wystarczy pobrać program, zainstalować na telefonie i podać swój numer kontaktowy. Aplikacja zostanie w tym momencie przypisana do konkretnego pasażera. Od tej chwili nie musisz mieć przy sobie numeru telefonu na taksówkę, bowiem do jej zamówienia potrzebne jest jedno kliknięcie!

Może Cię zainteresować również

 • Co robić w wolnym czasie w Lublinie?Co robić w wolnym czasie w Lublinie?
  Co robić w wolnym czasie w Lublinie? Takie pytanie zadają sobie czasem mieszkańcy czy nawet turyści, którzy przyjechali na nieco dłuższy urlop. Na pewno dostępnych jest dużo interesujących miejsc pod kątem zwiedzania. Nie brakuje także malowniczych parków, do których można się wybrać na spacer. Na entuzjastów innych rozrywek czekają liczne restauracje, obiekty kulturalne czy punkty rozrywkowe, które będą również dobrym rozwiązaniem przy gorszej pogodzie. Na miejsce dotrzesz z Eko Taxi.
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Odpalanie samochodu z kabli przez Ekotaxi w LublinieOdpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie
  Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie jest usługą, która potrafi uratować dzień wielu osobom. Rozładowany akumulator to na dobrą sprawę jedna z częstszych usterek, z jakimi zmagają się kierowcy. Może to wynikać z różnych względów, a dużo takich przypadków dotyczy zwłaszcza okresu zimowego, gdy panują bardzo niskie temperatury. Spiesząc się do pracy czy na spotkanie, można skorzystać z takiego wsparcia i uruchomić auto. Jeśli nie masz w pobliżu kogoś kto może pomóc, zadzwoń po taksówkarza.
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Karaoke w LublinieKaraoke w Lublinie
  Karaoke w Lublinie jest ciekawym pomysłem dla osób, które szykują się do wieczornego wyjścia na miasto ze znajomymi. Takie imprezy tematyczne są obecnie bardzo popularne i często organizowane w różnego rodzaju barach czy klubach, szczególnie w weekendy. Jeśli wybierasz się na takie wydarzenie, dobrym pomysłem będzie dojechać na miejsce taksówką i później wrócić do domu w ten sam sposób. Zachęcamy do wybrania przy tym kursów realizowanych przez Eko Taxi.
 • Wyprowadzasz się? Zamów taxi bagażowe w LublinieTaxi bagażowe w Lublinie – zapoznaj się z ofertą i cennikiem firmy Eko Taxi
  Taxi bagażowe w Lublinie przydać się może zarówno tym ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Imprezy firmowe w LublinieImprezy firmowe w Lublinie
  Imprezy firmowe w Lublinie są organizowane przez ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Taksówki bagażowe w LublinieTaksówki bagażowe w Lublinie
  Taksówki bagażowe w Lublinie będą świetnym ...
 • Taxi z Lublina do PuławTaxi z Lublina do Puław
  Taxi z Lublina do Puław to kurs, który możesz zamówić w naszej firmie taksówkarskiej Eko Taxi. Z takiej trasy mogą skorzystać m.in. mieszkańcy, którzy chcą odwiedzić to miasto czy nawet turyści eksplorujący szerzej atrakcje całego regionu. Jest to wyprawa na trochę dłuższej trasie niż standardowe przejazdy taksówkami, w związku z czym warto postawić na usługi sprawdzonej korporacji, takiej jak nasza.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Muzeum Wsi LubelskiejMuzeum Wsi Lubelskiej
  Muzeum Wsi Lubelskiej cieszy się dużym uznaniem, będąc jedną z największych atrakcji turystycznych Lublina. Chętnie odwiedzają je osoby przybywające z innych rejonów kraju, ale i sami mieszkańcy. Co ważne, jest to miejsce dla osób w każdym wieku. Obiekt jest dość oddalony od centrum miasta, w związku z czym warto dobrze rozważyć kwestię tego, jak tam dotrzeć. Pod wieloma względami, najlepszym wyborem będzie taksówka od Eko Taxi.
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Taksówki w LublinieTaksówki w Lublinie
  Taksówki w Lubinie są użytkowane przez mieszkańców i turystów. Większość klientów wybiera je z myślą o podróżowaniu po mieście i okolicach, gdyż jest to zdecydowanie wygodniejsze od komunikacji miejskiej. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku dobrej korporacji, takiej jak Eko Taxi, oferta jest o wiele bardziej rozbudowana. Możesz zatem zamówić przejazdy mniej standardowymi pojazdami o większej ilości miejsc czy typu bagażowego.
 • Usługi taxi w LublinieUsługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych
  Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów ...
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...