Taxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!

Taxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!

Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z pociągu turyści, ale także klienci biznesowi czy imprezowicze wracający z nocnych zabaw. Dowiedz się, dlaczego taksówki w Lublinie są coraz bardziej popularne i zapoznaj się z atrakcyjnym cennikiem Eko Taxi – najtańszej sieci taxi w mieście!

Spis treści
Kiedy zamówić taxi w Lublinie?
Statystyczny klient taxi w Lublinie
Cennik Eko Taxi Lublin
Oferta Eko Taxi Lublin
Dostępne samochody
Metody płatności
Mobilna aplikacja Eko Taxi Lublin

Kiedy warto zamówić taxi w Lublinie?

Taxi w Lublinie bardzo często stanowi przyjemną alternatywę dla długiej trasy pokonywanej pieszo bądź zamiennik dla podróży środkiem miejskiej lokomocji. Dzięki kursom taksówkarskim możliwy jest szybki i komfortowy przejazd w strategiczne punkty miasta, jak dworzec PKP, port lotniczy czy zabudowania starego miasta.

Choć komunikacja publiczna w postaci kursujących po Lublinie trolejbusów i autobusów funkcjonuje nadzwyczaj sprawnie, nie zawsze mamy na tyle czasu bądź możliwości, aby znaleźć odpowiedni przystanek czy też czekać na pasujące nam połączenie. W takiej sytuacji wezwanie kierowcy taksówki może wręcz przesądzać o punktualnym zjawieniu się na miejscu. Pilna potrzeba znalezienia się w zupełnie innej części Lublina, ważne spotkanie biznesowe czy też konieczność błyskawicznego dowiezienia dziecka na zbiórkę – to sytuacje, w których skorzystanie z usług taksówkarskich stanowi najprostsze i najszybsze rozwiązanie.

Po taxi w Lublinie dzwonią także osoby wybierające się do teatru. Ważne artystyczne premiery wymagają w końcu stosownego stroju oraz punktualnego stawienia się na spektakl, stąd taryfa wydaje się najodpowiedniejszą formą dostania się na miejsce. Ubierając elegancką odzież nie chcemy przecież narażać się na niesprzyjające warunki atmosferyczne czy zalegające na drogach błoto. Nie bez znaczenia pozostaje także temperatura, która zimą szczególnie dokuczać może paniom i panom w wymyślnych kreacjach.

Ten środek transportu świetnie sprawdza się również wśród turystów, którzy do Lublina dostali się przy wykorzystaniu połączeń kolejowych. Konieczność zabrania ze sobą ciężkich bagaży oraz nieznajomość topografii miasta sprawia, że podróżni bardzo często sięgają po usługi pierwszej znalezionej na parkingu taksówki, niespecjalnie zastanawiając się nad ceną przejazdu. Jest to również opcja dogodna dla pasażerów samolotów lądujących na najmłodszym lotnisku w Europie – Lublin Airport.

Taxi z lotniska w Lublinie

Kto zamawia taksówkę w Lublinie? Dowiedz się, kim jest statystyczny klient taxi!

Taxi w Lublinie to środek lokomocji wykorzystywany przez różnorodną grupę osób. Z zagadnieniem typowego klienta możemy się lepiej zapoznać dzięki danym zgromadzonym największą aplikację dedykowaną sprawnemu zamawianiu taksówek w naszym kraju. Wyniki badania rynku taksówkarskiego w Polsce przedstawione zostały w formie raportu pt. Polskie Taksówki 2016.

Dzięki raportowi dowiedzieć się możemy przykładowo, że ponad 40% osób zamawiających taryfę należy do grupy wiekowej mieszczącej się w przedziale od 25 do 30 lat, a klienci po 50 roku życia stanowią jedynie mniej niż 2% wszystkich wezwań. Po numer na taxi często sięgają także osoby w wieku od 31 do 40 lat. Według badań stanowią oni 33,8% wszystkich klientów.

Mieszkańcy Lublina chętnie dzwonią po taksówkę, wracając z nocnych wizyt w licznych klubach i barach, których większość znajduje się przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta, czyli przy Krakowskim Przedmieściu. W tych rejonach nietrudno natknąć się także na zaparkowane w zatoczkach taksówki z kierowcami oczekującymi na stosowną porę, aby odwieźć do domu najintensywniej bawiących się nocnych marków.

W Lubinie taryfę zamawiają również klienci biznesowi, którzy wykorzystują ten środek lokomocji, aby dostać się na spotkania z kontrahentami, ważną konferencję czy też przewieźć pilną dokumentację do innego budynku firmy. Za statystyczny kurs biznesowy w Lublinie płaci się 21,30 zł.

Korporacje znaczący popyt na usługi taksówkarskie notują także od turystów, którzy nie znają topografii Lublina i wolą komfortowo i bez przeszkód dostać się w wyznaczone miejsce noclegowe. Łapaniu taxi sprzyja również konieczność przewiezienia przez pół miasta ciężkich bagaży czy przytłaczającej ilości zakupów.

Zgodnie z badaniami przedstawionymi w raporcie najwięcej klientów taksówek w naszym kraju stanowią mężczyźni. Panie to jedynie 21% wszystkich pasażerów.

Potrzebujesz taniego taxi w Lublinie? Poznaj cennik Eko Taxi – najtańszej taksówki w mieście!

Według raportu pt. Polskie Taksówki 2016 za średni kurs taxi w Lublinie zapłacimy średnio 17,88 zł. To bardzo atrakcyjna cena, zważywszy na koszty odnotowane w innych miastach. Za przejazd taksówką w Warszawie, Trójmieście i Krakowie zapłacimy ponad 30 zł, a z jeszcze wyższą ceną musimy się liczyć w Katowicach, gdzie za przejazd płaci się średnio około 34 złotych.

Taniej jest jedynie w Kaliszu, gdzie średnia cena za jazdę taksówką wynosi jedynie 15,38 zł.

Na podstawie zebranych danych wyliczono, że średni koszt za taxi w Polsce to 29,95 zł. Oznacza to, że usługi taksówkarskie w Lublinie zaliczają się do niezwykle atrakcyjnych cenowo okazji!

Ceny za przejazdy różnią się także w zależności od wybranego samochodu. Można trafić zarówno na licencjonowane auta przynależące do którejś z lubelskich korporacji, jak i taksówki należące do “samotnych jeźdźców”, czyli taksówkarzy niezrzeszonych w żadnej konkretnej firmie oferującej usługi transportowe. W samochodach działających poza korporacjami ceny są znacznie wyższe, gdyż kierowcy ustalają je samodzielnie. Aby się nie naciąć, zamiast wsiadać do pierwszego z brzegu samochodu, warto zamówić sprawdzoną taksówkę, gwarantującą stałe, niskie ceny za przewóz.

Szukasz tego typu taxi w Lublinie? Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą sieci Eko Taxi!

Eko Taxi to funkcjonująca w największych miastach Polski, w tym również w Lublinie, sieć taksówkarska. Auta należące do Eko Taxi rozpoznać można po zielonej koniczynce widniejącej z boku samochodu. Znajdziesz je w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu oraz Lublinie. Poza charakterystycznym logo Eko Taxi wyróżnia jeszcze jedno – rewelacyjna cena za kursy. W Lublinie opłata za kilometr jazdy autem z koniczynką wynosi bowiem jedynie 1,60, a stawka początkowa (nazywana także kosztem za trzaśnięcie drzwiami) to 7,95 złotych. Przy takiej ofercie przejazd z Eko Taxi stanowi najatrakcyjniejszą propozycję na lubelskim rynku!

Taxi bagażowe, van, bus czy standardowe auto? Zamów taksówkę na miarę swoich potrzeb w Eko Taxi w Lublinie!

Eko Taxi w Lublinie, poza standardową usługą wysłania do klienta auta z kierowcą, oferuje także możliwość zamówienia dużych, kilkuosobowych busów. Wszystko w zależności od życzenia zamawiającego!

To niepowtarzalna okazja, aby zrealizować kurs taksówkarski za pośrednictwem busa (czy też vana) w wersji pięcio-, sześcio-, siedmio- lub ośmioosobowej. Specjalna oferta Eko Taxi wprost idealnie nada się dla większych grup podróżujących, którzy nie muszą już korzystać z dwóch taksówek, aby wspólnie wrócić do domu po nocnej zabawie czy dotrzeć na dworzec PKP. Busa wezwać można także w przypadku konieczności przewiezienia osób na wesele, wieczór kawalerski czy pracownicze spotkanie integracyjne. Sprawdzi się jako forma lokomocji dla dzieci na klasowym wyjściu lub jako środek transportu rozwożący ludzi po zorganizowanych aktywnościach sportowych.

Dopłata wynikająca z zamówienia kilkuosobowego busa wynosi 7 złotych. Początkowa stawka za trzaśnięcie drzwiami to 7,95 złotych. Czas oczekiwania na przejazd to około 15 minut. Istnieje także możliwość podstawienia busa na konkretną, ustaloną z klientem godzinę.

W ofercie Eko Taxi znajdziemy również taksówki bagażowe, jednak realizacja kursów z ich wykorzystaniem dostępna jest w tej chwili jedynie w Warszawie.

Płatność kartą, gotówką, a może transakcje bezgotówkowe? Sprawdź ofertę Eko Taxi w Lublinie!

Kiedyś za taxi w Lublinie i innych miejscowościach płaciło się wyłącznie gotówką. Dziś czasy znacząco się zmieniły, co potwierdza raport Polskie taksówki 2016, z którego wynika, że gotówką za usługę przewozową płaci jedynie 35% ankietowanych. Więcej niż połowa respondentów jako środek płatniczy wskazała wygodną w stosowaniu kartę płatniczą (a także kredytową bądź debetową). Ryzyko, że realizujący zlecenie taksówkarskie kierowca nie będzie miał przy sobie terminalu znacząco spada w całej Polsce. Płatności kartą stają się bowiem standardową usługą, której zaczyna się wręcz wymagać od rzetelnych firm. Płatność kartą ma wiele zalet – poza wygodą stosowania i błyskawicznym czasem realizacji transakcji istotny jest także fakt, że nie musimy skrupulatnie odliczać sumy za przejazd, co szczególnie uprzykrza życie w czasie kursów realizowanych nocą. Kierowca nie jest zobowiązany do szukania reszty, a cały proces zapłaty odbywa się szybko i sprawnie.

Płatność za pośrednictwem karty płatniczej oraz gotówki nie są jedynymi możliwościami zapłaty za usługę taksówkarską w Eko Taxi Lublin. Stali klienci mogą bowiem liczyć na specjalne traktowanie – mogą bowiem skorzystać z propozycji przejazdów bezgotówkowych. Tego typu benefity dotyczą najczęściej różnego rodzaju korporacji, które podpisują umowę z przewoźnikiem w celu udostępnienia usługi taksówkarskiej swoim pracownikom. Podstawą do realizacji transakcji bezgotówkowych jest podpisanie stosownej umowy. Następnie dana firma otrzymuje dostęp do dedykowanej platformy elektronicznej służącej do zarządzania jednorazowymi bonami przejazdowymi. W formie fizycznej do bonów przydzielone zostają także specjalne karty. Przy płatnościach bezgotówkowych w Eko Taxi istnieje również możliwość zamówienia samochodu poprzez wygodną aplikację mobilną czy też za pomocą przypisanego do beneficjenta numeru kontaktowego.

Taxi Lublin - płatność kartą

Jakie są zalety transakcji bezgotówkowych w Eko Taxi?

Dzięki możliwości wezwania taksówki honorującej płatności bezgotówkowe zawierająca umowę firma jest w stanie systematycznie kontrolować finanse wydawane na środki transportowe swoich pracowników. Zyskuje bowiem dostęp do szczegółowej historii przejazdów, wraz z wykazem długości i godziny realizacji danego kursu. Wszystkie te dane można zebrać w czytelne raporty uwzględniające wprowadzone przez użytkownika klasyfikacje kosztorysu. Mowa tu o klarownych podziałach kursów taxi ze względu na realizowane w firmie projekty, korzystające z transportu różnorodne działy kadrowe czy też koszty związane z działalnością eventowo-promocyjną.

Eko Taxi w ramach przejazdów bezgotówkowych oferuje również stworzenie jednorazowych bonów na przejazd taksówką. Po wygenerowaniu bonu istnieje możliwość pobrania go i zapisania w formacie PDF, a następnie wysłania w wiadomości e-mail bądź wydrukowania. Oferowana przez Eko Taxi platforma elektroniczna stanowi także pomocne firmowe narzędzie kontrolne – osoba zarządzająca kontem może nadawać dowolne uprawnienia i ograniczenia poszczególnym użytkownikom systemu płatności bezgotówkowych. Mowa tu o nakładaniu limitów liczby przejazdów do zrealizowania, określaniu ich maksymalnej ceny czy założeniu, że z usług taksówkarskich pracownik może korzystać jedynie w dni robocze, w godzinach funkcjonowania firmy.

Przejazdy bezgotówkowe są bardzo łatwe w realizacji – wystarczy, aby tuż po odbytym kursie kierowca taxi wpisał należność wyliczoną przez taksometr do terminala, a pasażer zatwierdził ją specjalnym, czterocyfrowym PIN-em. Następnie przedstawiciel sieci Eko Taxi w Lublinie wraz z umową na przejazdy przedstawia kontrahentowi fakturę VAT za zrealizowane usługi.

Standardowo uiszczenie opłaty za zrealizowane przejazdy następuje za pośrednictwem przelewu bankowego. Przy współpracy z Eko Taxi termin realizacji należności za przebyte trasy wynosi aż 21 dni.

Nie lubisz dzwonić po taksówkę? Wykorzystaj aplikację mobilną Eko Taxi i zamów taxi w Lublinie przy pomocy jednego kliknięcia!

Wezwanie taksówki w Lublinie (jak i w pozostałych miejscowościach) jeszcze do niedawna nieodmiennie kojarzyło się z filmowym wystawaniem przy krawężniku i machaniem kciukiem w celu zwrócenia uwagi kierowcy, bądź też koniecznością zadzwonienia na numer wybranej korporacji. Zdarzają się jednak klienci, których w dyskomfort wprawia konieczność odbywania rozmowy z dyspozytorem. Szczególnie, gdy wieczorna wyprawa do miasta znacznie się przedłużyła. Innym powodem mogą być godziny szczytu – przy próbie wykonania telefonu otrzymujemy powiadomienie, że wszystkie linie są zajęte, a w dodatku jesteśmy dopiero szesnastą osobą w kolejce. Zdarzają się również problemy z zasięgiem, a w alarmowych sytuacjach niejednokrotnie okazuje się, że właśnie wyczerpaliśmy środki pieniężne na koncie.

Na takie sytuacje jest właściwie tylko jedna odpowiedź – niezawodna, prosta w obsłudze i całkowicie darmowa aplikacja mobilna Eko Taxi! Pobranie i skonfigurowanie jej zajmuje jedynie klika kliknięć!

Aplikacja dostosowana jest do funkcjonowania na telefonach z systemami operacyjnymi Android i iOS. Skorzystanie z aplikacji to zaledwie kilka kliknięć, co czyni wezwanie taksówki banalnie prostym. Program jest bezpłatny, zawiera za to kilka niezwykle użytecznych opcji, które pomogą dostosować zamówioną taksówkę do wszelkich potrzeb klienta.

Aplikacja Eko Taxi Lublin

Standardowa możliwość wprowadzenia adresu docelowego i wezwania taryfy uzupełniona została o szereg dodatkowych opcji, takich jak:

 • wybór wielkości i standardu preferowanego samochodu (auta typu komfort, busy mieszczące od 5 do 8 pasażerów),
 • wybór metody płatności (gotówka, karta płatnicza, przejazdy bezgotówkowe),
 • możliwość zamówienia auta wyposażonego w klimatyzację,
 • udogodnienie w postaci możliwości zamówienia taryfy akceptującej przewóz zwierząt.

Aplikacja jest niezwykle prosta w użyciu – wystarczy wpisać swoją lokalizację i nacisnąć przycisk „zamów”. Naszym oczom ukaże się wówczas mapka, na której widoczne są pozycje dostępnych taksówek. Nie brakuje także danych identyfikacyjnych w postaci numeru korporacyjnego, marki oraz modelu auta. Użytkownik dostaje także jasny komunikat dotyczący czasu oczekiwania na realizację usługi. W momencie, gdy kierujący zamówioną taksówką dotrze na miejsce docelowe, pasażer zostanie powiadomiony poprzez połączenie telefoniczne. Pozwala to na uniknięcie sytuacji, w których taksówkarz musi czekać na niezorientowanego o jego obecności klienta.

Aby zacząć korzystać z aplikacji Eko Taxi, wystarczy pobrać program, zainstalować na telefonie i podać swój numer kontaktowy. Aplikacja zostanie w tym momencie przypisana do konkretnego pasażera. Od tej chwili nie musisz mieć przy sobie numeru telefonu na taksówkę, bowiem do jej zamówienia potrzebne jest jedno kliknięcie!

Może Cię zainteresować również

 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Przewóz dzieci taksówką w LubliniePrzewóz dzieci taksówką w Lublinie
  Przewóz dzieci taksówką w Lublinie to temat dla wielu osób wrażliwy, bo chodzi w końcu o bezpieczeństwo najmłodszych. Eko Taxi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, dostosowując swoją ofertę do ich potrzeb. Dzięki temu bez problemu obsługujemy też mniejszych klientów, bez względu na to czy jako rodzic jedziesz razem z nimi, czy ma to być usługa polegająca na przewozie samych dzieci. Sprawdź, jak możemy pomóc.
 • Taksówka w sylwestra w LublinieTaksówka w sylwestra w Lublinie
  Taksówka w sylwestra w Lublinie jest często poszukiwana, ponieważ tej nocy pod wieloma względami jest to najlepszy środek transportu. Tego dnia niewiele osób decyduje się na jazdę własnym samochodem lub może liczyć na podwiezienie przez kogoś z rodziny lub znajomego. Sprawdzone taxi będzie nie tylko komfortowe, ale i bezpieczne, oferując zweryfikowane usługi. Jeśli takich szukasz, sprawdź ofertę Eko Taxi.
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Zakupy na dowóz w LublinieZakupy na dowóz w Lublinie
  Zakupy na dowóz w Lublinie cieszą się coraz większym ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Telefon na taxi w LublinieTelefon na taxi w Lublinie
  Telefon na taxi w Lublinie pozwala w każdej chwili zamówić tego typu usługi, jeśli akurat okażą się one potrzebne. To tradycyjne rozwiązanie wciąż jest preferowane przez wiele osób, gdyż jest opcją pewną i sprawdzoną. Rzecz jasna wcześniej pozostaje jeszcze wybór odpowiedniej firmy, aby sprostała ona konkretnym oczekiwaniom. Zachęcamy do zapisania sobie zatem kontaktu do Eko Taxi.
 • Dzień Kobiet w LublinieDzień Kobiet w Lublinie
  Dzień Kobiet w Lublinie można uczcić na różne sposoby. Tego dnia wszystkie Panie chcą się poczuć wyjątkowo, więc poza upominkami czy kolacją, można tego dnia zaplanować ciekawe wyjście na miasto czy to z drugą połówką, czy z przyjaciółkami. W okolicy można liczyć na bogatą ofertę wydarzeń kulturalnych, które będą świetnym wyborem z tej okazji. We wszystkie wybrane przez siebie miejsca możesz dojechać wygodnie naszymi taksówkami.
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Dojazd na lotnisko z LublinaDojazd na lotnisko z Lublina
  Dojazd na lotnisko z Lublina jest dość komfortowy, co wynika również z położenia tutejszego portu. Ten znajduje się niedaleko miasta, więc można tam dotrzeć stosunkowo szybko. Istnieją przy tym różne rozwiązania transportowe, które mają swoje zalety, ale i wady. Jeśli chcesz wygodnie i szybko pokonać taką trasę, najlepszym wyborem będzie zamówienie taksówki. Zachęcamy do zdecydowania się na tę od Eko Taxi.
 • Zakupy na telefon w LublinieZakupy na telefon w Lublinie
  Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Poznaj repertuar koncertów w Lublinie!Koncerty w Lublinie – dowiedz się, jakie koncerty zaplanowano na najbliższe miesiące, a na co wybrać się w lipcu i sierpniu!
  Koncerty, które odbędą się w Lublinie w nadchodzących ...
 • Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicachCo warto zobaczyć w Lublinie i okolicach?
  Co warto zobaczyć w Lublinie i okolicach? Udzielenie odpowiedzi na to pytanie nie jest wbrew pozorom proste, lecz wynika to z ogromnej liczby dostępnych tu atrakcji. Część z nich jest jednak absolutnie flagowa i z całą pewnością godna polecenia. Wiele z tych miejsc nadaje się na wycieczki w gronie całej rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacjami od Eko Taxi i skorzystania z naszych taksówek z myślą o wygodnym dotarciu w wybrane przez siebie lokalizacje.
 • Taxi z Lublina do PuławTaxi z Lublina do Puław
  Taxi z Lublina do Puław to kurs, który możesz zamówić w naszej firmie taksówkarskiej Eko Taxi. Z takiej trasy mogą skorzystać m.in. mieszkańcy, którzy chcą odwiedzić to miasto czy nawet turyści eksplorujący szerzej atrakcje całego regionu. Jest to wyprawa na trochę dłuższej trasie niż standardowe przejazdy taksówkami, w związku z czym warto postawić na usługi sprawdzonej korporacji, takiej jak nasza.
 • Rozrywka dla dzieci w LublinieRozrywka dla dzieci w Lublinie i okolicach
  W Lublinie nie brakuje interesujących miejsc, które ...
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • czym się kierować przy wyborze taksówki?Czym się kierować przy wyborze taksówki w Lublinie?
  Nie wiesz, czym się kierować przy wyborze taksówki w ...
 • Taksówka dla seniora w LublinieTaksówka dla seniora w Lublinie
  Taksówka dla seniora w Lublinie to środek transportu, który pomoże osobom starszym w komfortowym dotarciu w wybrane miejsca. Mogą to być przewozy do obiektów, takich jak urzędy czy placówki medyczne, ale i w jakiekolwiek inne lokalizacje, choćby z myślą o spotkaniach towarzyskich. Taka opcja sprawdza się doskonale dla osób, które nie bardzo mogą już prowadzić własny samochód, a chcą podróżować wygodniej niż komunikacją miejską. Zachęcamy do wybrania przy tym usług Eko Taxi.
 • Taxi w Lublinie do obsługi imprezTaxi w Lublinie do obsługi imprez
  Taxi w Lublinie do obsługi imprez będzie bardzo ...
 • Przeprowadzki w LubliniePrzeprowadzki na terenie Lublina tylko z nami
  Przeprowadzki nie muszą być trudne i męczące! ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Kluby nocne w LublinieKluby nocne w Lublinie
  Kluby nocne w Lublinie przyciągają swoją ofertą osoby nastawione na zabawę do białego rana. W mieście funkcjonuje wiele takich punktów, które różnią się wystrojem czy charakterem samych imprez. Z pewnością odnajdziesz zatem coś dla siebie. Z myślą o dojechaniu na wybrane wydarzenia i późniejszym powrocie, warto rozważyć wybór taksówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko Taxi.
 • Kurs taxi w LublinieKurs taxi w Lublinie
  Kurs taxi w Lublinie jest wygodnym rozwiązaniem w zakresie transportu jako alternatywa dla własnego samochodu i komunikacji miejskiej. W tym celu najlepiej wybrać sprawdzoną firmę, która oferuje wysoką jakość usług, a do tego atrakcyjne ceny. Dzięki temu możesz podróżować po mieście wygodnie, a jednocześnie na korzystnych warunkach finansowych. Jeśli liczysz na takie rozwiązanie, skorzystaj z oferty Eko Taxi.
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...