Taksówka Eko Taxi

Taxi z Lublina do Świdnika

ZAMÓW TAXI

Ikona telefonu 81 744… 81 744 22 22

Oferta


Ikona metod płatności

DOGODNE FORMY ROZLICZEŃ

-obsługa kart płatniczych
– obsługa bezgotówkowa firm i klientów indywidualnych
– bilety przejazdowe

Ikona telefonu

ZAMÓW TAK JAK LUBISZ

– przez telefon
– przez internet
– przez aplikację

Ikona cennika

CENNIK

Opłata początkowa – 9 zł
I taryfa – 1,95 zł
II taryfa – 2,80 zł
III taryfa – 3,60 zł
IV taryfa – 5,00 zł
Godzina postoju – 39 zł

Ikona dodania do znajomych

USŁUGI DODATKOWE

– zakupy na telefon przez całą dobę
– monitorowany przewóz dzieci
– obsługa imprez
– przewozy VIP
– zlecenia indywidualne
– taxi bagażowe
– minibusy dla 8 pasażerów

Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby dostać się z miasta do pobliskiego lotniska. Dostępne są alternatywy w postaci transportu zbiorczego, lecz takie kursy obowiązują tylko o określonych godzinach, a podróżowanie w ten sposób z bagażami jest mało komfortowe. Po taksówkę możesz zadzwonić w każdej chwili, docierając na port lotniczy zarówno nie za wcześnie, jak i nie za późno. Bez problemu zabierzesz ze sobą dowolną liczbę walizek, gdyż w razie potrzeby możesz zamówić większe auto.

Spis treści
Jakie są możliwości dojazdu?
Czemu warto wybrać taksówkę?
Tanie połączenia taxi na lotnisko

Tanie taxi w Lublinie
Tanie taxi w Lublinie

Jak dojechać na lotnisko w Świdniku z Lublina? Jakie są możliwości?

Wielu mieszkańców miasta, jak i turystów, zastanawia się jak dojechać na lotnisko w Świdniku z Lublina. Część osób w pierwszej kolejności sprawdza połączenia komunikacji zbiorczej, licząc na tanie przejazdy. W takim przypadku najlepszym wyjściem będzie pociąg, a w zasadzie szynobus. Oprócz tego można zobaczyć jakie kursy autobusowe obowiązują danego dnia. Często wybieraną i atrakcyjną opcją jest natomiast skorzystanie z taksówek.

Pociąg

Dość popularnym wyborem jest pociąg, a w tym przypadku konkretnie szynobus, którego stacja końcowa znajduje się w budynku terminalu, co jest dość wygodne. Mankamentem jest ograniczona liczba kursów, co jest spowodowane warunkami technicznymi. Atutem tego rozwiązania jest bezpośredni charakter połączenia i dość krótki przejazd, który ze stacji Lublin Główny do Port Lotniczy Lublin zajmie tylko nieco ponad kwadrans.

Autobus

Alternatywą z transportu publicznego są połączenia autobusowe linią numer 5 lub z wykorzystaniem lokalnych firm przewozowych. W tym celu warto sprawdzić, jakie kursy odbywają się danego dnia z dworca PKS w Lublinie na lotnisko. Takich przejazdów nie ma jednak zbyt dużo i trzeba się liczyć na ograniczony komfort w zakresie podróżowania z bagażem.

Taxi

Taksówka jest bardzo rozsądnym wyborem w kontekście dojechania na lotnisko, gdy nie ma możliwości, żeby samochodem podwiózł Cię ktoś z rodziny czy znajomych. Przed budynkiem lotniska nie ma typowego dla portów lotniczych postoju, lecz taxi może oczywiście bez problemu podjechać na miejsce, żeby podwieźć klienta czy odebrać go przy okazji powrotu.

Tanie taxi w Lublinie
Tanie taxi w Lublinie

Dlaczego taxi to najlepszy sposób na dojazd na lotnisko w Świdniku?

Planując dojazd na lotnisko w Świdniku zdecydowanie warto wybrać taxi. Przede wszystkim jest to zdecydowanie wygodniejsze, ponieważ nie jedziesz w tłoku, tylko samemu czy z towarzyszami podróży, na wygodnej kanapie samochodu. Do tego nie musisz się obawiać noszenia bagażu, który przy takich wyjazdach bywa w końcu zarówno dość duży, ale i ciężki. Ciągnięcie walizek po ulicach i samo wsiadanie oraz wysiadanie z nimi do środków transportu publicznego, jest mało przyjemnym przeżyciem. Poza tym zwróć uwagę na kwestie czasowe. Pociągiem czy autobusem dojedziesz na miejsce tylko na określoną porę, więc może się okazać, iż do wyboru jest albo dotarcie do portu w ostatniej chwili, bądź alternatywnie przybycie tam z paroma godzinami zapasu. Taksówką dojedziesz tam dokładnie na taką godzinę, żeby mieć czas na spokojną odprawę, ale przy tym nie czekać potem długo na samolot.

Kobieta na lotnisku

Komfort

Wielu osobom nie przeszkadza na co dzień podróżowanie transportem publicznym, choć inaczej może być już właśnie przy dojeździe na lotnisko. Warto pamiętać, że zwykle z okazji takiego wyjazdu masz ze sobą przynajmniej jedną walizkę, a do tego jakiś bagaż podręczny. Maszerowanie z takimi rzeczami na przystanek, wnoszenie ich czy późniejsze wynoszenie z pociągu lub autobusu i martwienie się przy tym o dostępność miejsca na pokładzie pojazdu, na pewno jest niezbyt wygodne. W tym przypadku podróż samochodem jest zatem zdecydowanie lepszym wyborem. W miarę możliwości można poprosić o pomoc w tym zakresie kogoś bliskiego, lecz nie zawsze jest taka możliwość. Taksówka będzie jednak świetnym rozwiązaniem – zostaniesz odebrany bezpośrednio spod domu czy bloku i dojedziesz pod samo wejście na lotnisko. Nie ma też żadnego problemu z bagażem, który spocznie w bagażniku lub na siedzeniu obok.

O dowolnej porze

Połączenia komunikacyjne z samego Lublina na lotnisko nie są tak częste, żeby można było zawsze komfortowo zaplanować podróż w zakresie czasowym. Rzecz jasna na samolot nie można się spóźnić, a zwykle trzeba być z delikatnym wyprzedzeniem, żeby odprawić bagaż. Problemem z pociągiem czy autobusem jest fakt, iż przejazdy są realizowane tylko na konkretne godziny. Często zdarza się, że do wyboru pozostaje dojechanie na lotnisko z bardzo dużym wyprzedzeniem lub na ostatnią chwilę i żadna z tych opcji nie jest dobra z perspektywy podróżującego. W przypadku taksówki zamawiasz ją na dowolną godzinę i dojeżdżasz na miejsce idealnie o takiej porze, żeby mieć odpowiedni zapas, ale i nie czekać bezczynnie na lotnisku długimi godzinami.

Tanie taxi w Lublinie
Tanie taxi w Lublinie

Szukasz taxi z Lublina do Świdnika w dobrej cenie? Wybierz Eko Taxi

Cena taxi z Lublina do Świdnika bywa zróżnicowana, zależnie od wybranej korporacji. Z Eko Taxi możesz liczyć na atrakcyjne stawki, więc przejazd będzie komfortowy oraz tani. Poza samochodami osobowymi możesz zamówić warianty bagażowe, jeśli zabierasz ze sobą większą liczbę walizek. Do tego możesz zdecydować się na VAN, jeśli potrzebujesz więcej miejsca. Naszym klientom oferujemy liczne udogodnienia, od płatności kartą w taksówkach, po ułatwione zamawianie kursów.

Niskie stawki

Jesteśmy sprawdzoną korporacją taxi, która jest ceniona przez mieszkańców Lublina i okolic oraz turystów, za naprawdę atrakcyjne ceny. Opłata początkowa wynosi 7,95 zł, po czym zależnie od taryfy stawka za kilometr to zaledwie od 1,60 do 4,20 zł. To bardzo dobre warunki za komfort, który dają przejazdy taksówkami.

Różne pojazdy

W Eko Taxi proponujemy nie tylko auta osobowe. Wybierając się na lotnisko wiele osób zamawia taxi bagażowe, które przyda się, gdy do zabrania jest większa liczba walizek. Z kolei większe samochody mogą pomieścić nawet 5-6 osób w przypadku pojazdu VAN. Znajdziesz u nas zatem różne opcje i wygodnie dojedziesz na lotnisko jednym samochodem, bez względu na to czy podróżujesz tam samemu, we dwoje, z rodziną czy w grupie znajomych.

Udogodnienia dla klientów

Obecnie płatności bezgotówkowe stały się już niemal standardem, lecz niestety nie wszystkie korporacje taxi się do niego dostosowały. W Eko Taxi nie musisz się jednak obawiać, gdyż w taksówkach znajdują się terminale, dzięki którym zapłacisz wygodnie kartą. Z myślą o stałych klientach uruchomiliśmy też system IVR, który umożliwia zamawianie kursów samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Zostają tam wczytane trzy najczęściej wybierane adresy, spośród których wystarczy wybrać jeden i określić, kiedy ma przyjechać kierowca. To dogodne rozwiązanie, szczególnie dla osób zamawiających taxi w godzinach szczytu. Oczywiście można zrezygnować z tej opcji, prosząc o to dyspozytora.

W kontekście dojazdu z Lublina na lotnisko w Świdniku dostępnych jest parę opcji, spośród których najwygodniejsze będzie podróżowanie taksówką. Daje to zdecydowanie większy komfort niż dojechanie tam pociągiem czy autobusem. Nie musisz się martwić noszeniem ciężkiego bagażu i długim czekaniem na samolot, przez niedopasowany czasowo przyjazd środka transportu zbiorczego. Jeżeli szukasz sprawdzonego taxi w dobrej cenie, to polecamy wybór Eko Taxi.

Szybki kontakt


EKO TAXI

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub wyslij wiadomość bezpośrednio na nasz adres e-mail! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Dane Kontaktowe

Dane firmy
Eko Taxi Polska Sp. Z o.o
04-186 Warszawa
ul. Grochowska 23/31 bud. D

NIP 1133082842
REGON 524165681
KRS 0001012958

Dane Oddziału
EKOTAXI ODDZIAŁ LUBLIN
ul. Energetyków 45
20-468 Lublin
lublin@ekotaxi.pl

Ikona telefonu 81 744… 81 744 22 22

Rekrutacja

Ikona telefonu 507… 507 878 322

Oferta Bezgotówkowa
lublin@ekotaxi.pl

Ikona telefonu 507… 507 878 322

Wyślij do nas wiadomość

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.