Taxi z Lublina do Świdnika

Taxi z Lublina do Świdnika

Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby dostać się z miasta do pobliskiego lotniska. Dostępne są alternatywy w postaci transportu zbiorczego, lecz takie kursy obowiązują tylko o określonych godzinach, a podróżowanie w ten sposób z bagażami jest mało komfortowe. Po taksówkę możesz zadzwonić w każdej chwili, docierając na port lotniczy zarówno nie za wcześnie, jak i nie za późno. Bez problemu zabierzesz ze sobą dowolną liczbę walizek, gdyż w razie potrzeby możesz zamówić większe auto.

Spis treści
Jakie są możliwości dojazdu?
Czemu warto wybrać taksówkę?
Tanie połączenia taxi na lotnisko

Jak dojechać na lotnisko w Świdniku z Lublina? Jakie są możliwości?

Wielu mieszkańców miasta, jak i turystów, zastanawia się jak dojechać na lotnisko w Świdniku z Lublina. Część osób w pierwszej kolejności sprawdza połączenia komunikacji zbiorczej, licząc na tanie przejazdy. W takim przypadku najlepszym wyjściem będzie pociąg, a w zasadzie szynobus. Oprócz tego można zobaczyć jakie kursy autobusowe obowiązują danego dnia. Często wybieraną i atrakcyjną opcją jest natomiast skorzystanie z taksówek.

Pociąg

Dość popularnym wyborem jest pociąg, a w tym przypadku konkretnie szynobus, którego stacja końcowa znajduje się w budynku terminalu, co jest dość wygodne. Mankamentem jest ograniczona liczba kursów, co jest spowodowane warunkami technicznymi. Atutem tego rozwiązania jest bezpośredni charakter połączenia i dość krótki przejazd, który ze stacji Lublin Główny do Port Lotniczy Lublin zajmie tylko nieco ponad kwadrans.

Autobus

Alternatywą z transportu publicznego są połączenia autobusowe linią numer 5 lub z wykorzystaniem lokalnych firm przewozowych. W tym celu warto sprawdzić, jakie kursy odbywają się danego dnia z dworca PKS w Lublinie na lotnisko. Takich przejazdów nie ma jednak zbyt dużo i trzeba się liczyć na ograniczony komfort w zakresie podróżowania z bagażem.

Taxi

Taksówka jest bardzo rozsądnym wyborem w kontekście dojechania na lotnisko, gdy nie ma możliwości, żeby samochodem podwiózł Cię ktoś z rodziny czy znajomych. Przed budynkiem lotniska nie ma typowego dla portów lotniczych postoju, lecz taxi może oczywiście bez problemu podjechać na miejsce, żeby podwieźć klienta czy odebrać go przy okazji powrotu.

Dlaczego taxi to najlepszy sposób na dojazd na lotnisko w Świdniku?

Planując dojazd na lotnisko w Świdniku zdecydowanie warto wybrać taxi. Przede wszystkim jest to zdecydowanie wygodniejsze, ponieważ nie jedziesz w tłoku, tylko samemu czy z towarzyszami podróży, na wygodnej kanapie samochodu. Do tego nie musisz się obawiać noszenia bagażu, który przy takich wyjazdach bywa w końcu zarówno dość duży, ale i ciężki. Ciągnięcie walizek po ulicach i samo wsiadanie oraz wysiadanie z nimi do środków transportu publicznego, jest mało przyjemnym przeżyciem. Poza tym zwróć uwagę na kwestie czasowe. Pociągiem czy autobusem dojedziesz na miejsce tylko na określoną porę, więc może się okazać, iż do wyboru jest albo dotarcie do portu w ostatniej chwili, bądź alternatywnie przybycie tam z paroma godzinami zapasu. Taksówką dojedziesz tam dokładnie na taką godzinę, żeby mieć czas na spokojną odprawę, ale przy tym nie czekać potem długo na samolot.

Kobieta z bagażem na lotnisku

Komfort

Wielu osobom nie przeszkadza na co dzień podróżowanie transportem publicznym, choć inaczej może być już właśnie przy dojeździe na lotnisko. Warto pamiętać, że zwykle z okazji takiego wyjazdu masz ze sobą przynajmniej jedną walizkę, a do tego jakiś bagaż podręczny. Maszerowanie z takimi rzeczami na przystanek, wnoszenie ich czy późniejsze wynoszenie z pociągu lub autobusu i martwienie się przy tym o dostępność miejsca na pokładzie pojazdu, na pewno jest niezbyt wygodne. W tym przypadku podróż samochodem jest zatem zdecydowanie lepszym wyborem. W miarę możliwości można poprosić o pomoc w tym zakresie kogoś bliskiego, lecz nie zawsze jest taka możliwość. Taksówka będzie jednak świetnym rozwiązaniem – zostaniesz odebrany bezpośrednio spod domu czy bloku i dojedziesz pod samo wejście na lotnisko. Nie ma też żadnego problemu z bagażem, który spocznie w bagażniku lub na siedzeniu obok.

O dowolnej porze

Połączenia komunikacyjne z samego Lublina na lotnisko nie są tak częste, żeby można było zawsze komfortowo zaplanować podróż w zakresie czasowym. Rzecz jasna na samolot nie można się spóźnić, a zwykle trzeba być z delikatnym wyprzedzeniem, żeby odprawić bagaż. Problemem z pociągiem czy autobusem jest fakt, iż przejazdy są realizowane tylko na konkretne godziny. Często zdarza się, że do wyboru pozostaje dojechanie na lotnisko z bardzo dużym wyprzedzeniem lub na ostatnią chwilę i żadna z tych opcji nie jest dobra z perspektywy podróżującego. W przypadku taksówki zamawiasz ją na dowolną godzinę i dojeżdżasz na miejsce idealnie o takiej porze, żeby mieć odpowiedni zapas, ale i nie czekać bezczynnie na lotnisku długimi godzinami.

Szukasz taxi z Lublina do Świdnika w dobrej cenie? Wybierz Eko Taxi

Cena taxi z Lublina do Świdnika bywa zróżnicowana, zależnie od wybranej korporacji. Z Eko Taxi możesz liczyć na atrakcyjne stawki, więc przejazd będzie komfortowy oraz tani. Poza samochodami osobowymi możesz zamówić warianty bagażowe, jeśli zabierasz ze sobą większą liczbę walizek. Do tego możesz zdecydować się na VAN, jeśli potrzebujesz więcej miejsca. Naszym klientom oferujemy liczne udogodnienia, od płatności kartą w taksówkach, po ułatwione zamawianie kursów.

Niskie stawki

Jesteśmy sprawdzoną korporacją taxi, która jest ceniona przez mieszkańców Lublina i okolic oraz turystów, za naprawdę atrakcyjne ceny. Opłata początkowa wynosi 7,95 zł, po czym zależnie od taryfy stawka za kilometr to zaledwie od 1,60 do 4,20 zł. To bardzo dobre warunki za komfort, który dają przejazdy taksówkami.

Różne pojazdy

W Eko Taxi proponujemy nie tylko auta osobowe. Wybierając się na lotnisko wiele osób zamawia taxi bagażowe, które przyda się, gdy do zabrania jest większa liczba walizek. Z kolei większe samochody mogą pomieścić nawet 5-6 osób w przypadku pojazdu VAN. Znajdziesz u nas zatem różne opcje i wygodnie dojedziesz na lotnisko jednym samochodem, bez względu na to czy podróżujesz tam samemu, we dwoje, z rodziną czy w grupie znajomych.

Udogodnienia dla klientów

Obecnie płatności bezgotówkowe stały się już niemal standardem, lecz niestety nie wszystkie korporacje taxi się do niego dostosowały. W Eko Taxi nie musisz się jednak obawiać, gdyż w taksówkach znajdują się terminale, dzięki którym zapłacisz wygodnie kartą. Z myślą o stałych klientach uruchomiliśmy też system IVR, który umożliwia zamawianie kursów samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Zostają tam wczytane trzy najczęściej wybierane adresy, spośród których wystarczy wybrać jeden i określić, kiedy ma przyjechać kierowca. To dogodne rozwiązanie, szczególnie dla osób zamawiających taxi w godzinach szczytu. Oczywiście można zrezygnować z tej opcji, prosząc o to dyspozytora.

W kontekście dojazdu z Lublina na lotnisko w Świdniku dostępnych jest parę opcji, spośród których najwygodniejsze będzie podróżowanie taksówką. Daje to zdecydowanie większy komfort niż dojechanie tam pociągiem czy autobusem. Nie musisz się martwić noszeniem ciężkiego bagażu i długim czekaniem na samolot, przez niedopasowany czasowo przyjazd środka transportu zbiorczego. Jeżeli szukasz sprawdzonego taxi w dobrej cenie, to polecamy wybór Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Strefy taxi w LublinieStrefy taxi w Lublinie
  Strefy taxi w Lublinie służą jako pomoc do ustalenia konkretnych taryf, określających ceny za przejazdy. W przypadku tego miasta podział jest bardzo klarowny i prosty. Decydując się na skorzystanie z takich usług, wybierz przy tym korporację z jasno określonymi i niskimi stawkami, na które możesz liczyć w Eko Taxi. Dzięki temu unikniesz jakichkolwiek niespodzianek, które zdarzają się, gdy bierze się taxi choćby z postoju i trafi się na niezrzeszonego kierowcę.
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Odpalanie samochodu z kabli przez Ekotaxi w LublinieOdpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie
  Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie jest usługą, która potrafi uratować dzień wielu osobom. Rozładowany akumulator to na dobrą sprawę jedna z częstszych usterek, z jakimi zmagają się kierowcy. Może to wynikać z różnych względów, a dużo takich przypadków dotyczy zwłaszcza okresu zimowego, gdy panują bardzo niskie temperatury. Spiesząc się do pracy czy na spotkanie, można skorzystać z takiego wsparcia i uruchomić auto. Jeśli nie masz w pobliżu kogoś kto może pomóc, zadzwoń po taksówkarza.
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Taxi do ŚwidnikaTaxi do Świdnika
  Taxi do Świdnika to wygodny środek transportu na tutejsze lotnisko. Bardzo przydaje się to podróżnym, którzy z tego portu lotniczego mogą się udać w wiele miejsc. Wybór taksówki to rozwiązanie zdecydowanie bardziej komfortowe od transportu komunikacją miejską, szczególnie gdy podróżuje się z bagażami. To rozwiązanie będzie również na pewno o wiele bardziej opłacalne finansowo. Pozostawienie własnego samochodu na strzeżonym parkingu lotniska jest często droższym wydatkiem niż sam lot. Zachęcamy do wybrania naszych usług Eko Taxi.
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Majówka 2023 w LublinieMajówka 2023 w Lublinie
  Majówka 2023 w Lublinie tradycyjnie będzie obfitowała w różnorodne wydarzenia. Niektórzy decydują się na spędzenie wolnych dni w domu, ale warto pomyśleć również nad zorganizowaniem sobie różnego rodzaju atrakcji. Tegoroczny kalendarz sprzyja wydłużeniu sobie wiosennego urlopu, co pozwala zaplanować nawet krótki wyjazd. W tym okresie oczywiście można zaobserwować wzmożony ruch na drogach, więc warto przesiąść się do taksówek. Zachęcamy do wybrania tych od Eko Taxi.
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dzieckaTaxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka
  Taxi w Lublinie z fotelikiem dla dziecka to wspaniała opcja dla dorosłych podróżujących z najmłodszymi i chcących zadbać o ich pełne bezpieczeństwo. W kontekście takiego transportu przepisy prawne są dość specyficzne, przez co wiele korporacji nie daje możliwości takiego przewozu. Nie oznacza to jednak, że rodzice muszą zrezygnować z taksówek. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która udostępnia pojazdy z takim udogodnieniem. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.