Taxi z Lublina do Świdnika

Taxi z Lublina do Świdnika

Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby dostać się z miasta do pobliskiego lotniska. Dostępne są alternatywy w postaci transportu zbiorczego, lecz takie kursy obowiązują tylko o określonych godzinach, a podróżowanie w ten sposób z bagażami jest mało komfortowe. Po taksówkę możesz zadzwonić w każdej chwili, docierając na port lotniczy zarówno nie za wcześnie, jak i nie za późno. Bez problemu zabierzesz ze sobą dowolną liczbę walizek, gdyż w razie potrzeby możesz zamówić większe auto.

Spis treści
Jakie są możliwości dojazdu?
Czemu warto wybrać taksówkę?
Tanie połączenia taxi na lotnisko

Jak dojechać na lotnisko w Świdniku z Lublina? Jakie są możliwości?

Wielu mieszkańców miasta, jak i turystów, zastanawia się jak dojechać na lotnisko w Świdniku z Lublina. Część osób w pierwszej kolejności sprawdza połączenia komunikacji zbiorczej, licząc na tanie przejazdy. W takim przypadku najlepszym wyjściem będzie pociąg, a w zasadzie szynobus. Oprócz tego można zobaczyć jakie kursy autobusowe obowiązują danego dnia. Często wybieraną i atrakcyjną opcją jest natomiast skorzystanie z taksówek.

Pociąg

Dość popularnym wyborem jest pociąg, a w tym przypadku konkretnie szynobus, którego stacja końcowa znajduje się w budynku terminalu, co jest dość wygodne. Mankamentem jest ograniczona liczba kursów, co jest spowodowane warunkami technicznymi. Atutem tego rozwiązania jest bezpośredni charakter połączenia i dość krótki przejazd, który ze stacji Lublin Główny do Port Lotniczy Lublin zajmie tylko nieco ponad kwadrans.

Autobus

Alternatywą z transportu publicznego są połączenia autobusowe linią numer 5 lub z wykorzystaniem lokalnych firm przewozowych. W tym celu warto sprawdzić, jakie kursy odbywają się danego dnia z dworca PKS w Lublinie na lotnisko. Takich przejazdów nie ma jednak zbyt dużo i trzeba się liczyć na ograniczony komfort w zakresie podróżowania z bagażem.

Taxi

Taksówka jest bardzo rozsądnym wyborem w kontekście dojechania na lotnisko, gdy nie ma możliwości, żeby samochodem podwiózł Cię ktoś z rodziny czy znajomych. Przed budynkiem lotniska nie ma typowego dla portów lotniczych postoju, lecz taxi może oczywiście bez problemu podjechać na miejsce, żeby podwieźć klienta czy odebrać go przy okazji powrotu.

Dlaczego taxi to najlepszy sposób na dojazd na lotnisko w Świdniku?

Planując dojazd na lotnisko w Świdniku zdecydowanie warto wybrać taxi. Przede wszystkim jest to zdecydowanie wygodniejsze, ponieważ nie jedziesz w tłoku, tylko samemu czy z towarzyszami podróży, na wygodnej kanapie samochodu. Do tego nie musisz się obawiać noszenia bagażu, który przy takich wyjazdach bywa w końcu zarówno dość duży, ale i ciężki. Ciągnięcie walizek po ulicach i samo wsiadanie oraz wysiadanie z nimi do środków transportu publicznego, jest mało przyjemnym przeżyciem. Poza tym zwróć uwagę na kwestie czasowe. Pociągiem czy autobusem dojedziesz na miejsce tylko na określoną porę, więc może się okazać, iż do wyboru jest albo dotarcie do portu w ostatniej chwili, bądź alternatywnie przybycie tam z paroma godzinami zapasu. Taksówką dojedziesz tam dokładnie na taką godzinę, żeby mieć czas na spokojną odprawę, ale przy tym nie czekać potem długo na samolot.

Kobieta z bagażem na lotnisku

Komfort

Wielu osobom nie przeszkadza na co dzień podróżowanie transportem publicznym, choć inaczej może być już właśnie przy dojeździe na lotnisko. Warto pamiętać, że zwykle z okazji takiego wyjazdu masz ze sobą przynajmniej jedną walizkę, a do tego jakiś bagaż podręczny. Maszerowanie z takimi rzeczami na przystanek, wnoszenie ich czy późniejsze wynoszenie z pociągu lub autobusu i martwienie się przy tym o dostępność miejsca na pokładzie pojazdu, na pewno jest niezbyt wygodne. W tym przypadku podróż samochodem jest zatem zdecydowanie lepszym wyborem. W miarę możliwości można poprosić o pomoc w tym zakresie kogoś bliskiego, lecz nie zawsze jest taka możliwość. Taksówka będzie jednak świetnym rozwiązaniem – zostaniesz odebrany bezpośrednio spod domu czy bloku i dojedziesz pod samo wejście na lotnisko. Nie ma też żadnego problemu z bagażem, który spocznie w bagażniku lub na siedzeniu obok.

O dowolnej porze

Połączenia komunikacyjne z samego Lublina na lotnisko nie są tak częste, żeby można było zawsze komfortowo zaplanować podróż w zakresie czasowym. Rzecz jasna na samolot nie można się spóźnić, a zwykle trzeba być z delikatnym wyprzedzeniem, żeby odprawić bagaż. Problemem z pociągiem czy autobusem jest fakt, iż przejazdy są realizowane tylko na konkretne godziny. Często zdarza się, że do wyboru pozostaje dojechanie na lotnisko z bardzo dużym wyprzedzeniem lub na ostatnią chwilę i żadna z tych opcji nie jest dobra z perspektywy podróżującego. W przypadku taksówki zamawiasz ją na dowolną godzinę i dojeżdżasz na miejsce idealnie o takiej porze, żeby mieć odpowiedni zapas, ale i nie czekać bezczynnie na lotnisku długimi godzinami.

Szukasz taxi z Lublina do Świdnika w dobrej cenie? Wybierz Eko Taxi

Cena taxi z Lublina do Świdnika bywa zróżnicowana, zależnie od wybranej korporacji. Z Eko Taxi możesz liczyć na atrakcyjne stawki, więc przejazd będzie komfortowy oraz tani. Poza samochodami osobowymi możesz zamówić warianty bagażowe, jeśli zabierasz ze sobą większą liczbę walizek. Do tego możesz zdecydować się na VAN, jeśli potrzebujesz więcej miejsca. Naszym klientom oferujemy liczne udogodnienia, od płatności kartą w taksówkach, po ułatwione zamawianie kursów.

Niskie stawki

Jesteśmy sprawdzoną korporacją taxi, która jest ceniona przez mieszkańców Lublina i okolic oraz turystów, za naprawdę atrakcyjne ceny. Opłata początkowa wynosi 7,95 zł, po czym zależnie od taryfy stawka za kilometr to zaledwie od 1,60 do 4,20 zł. To bardzo dobre warunki za komfort, który dają przejazdy taksówkami.

Różne pojazdy

W Eko Taxi proponujemy nie tylko auta osobowe. Wybierając się na lotnisko wiele osób zamawia taxi bagażowe, które przyda się, gdy do zabrania jest większa liczba walizek. Z kolei większe samochody mogą pomieścić nawet 5-6 osób w przypadku pojazdu VAN. Znajdziesz u nas zatem różne opcje i wygodnie dojedziesz na lotnisko jednym samochodem, bez względu na to czy podróżujesz tam samemu, we dwoje, z rodziną czy w grupie znajomych.

Udogodnienia dla klientów

Obecnie płatności bezgotówkowe stały się już niemal standardem, lecz niestety nie wszystkie korporacje taxi się do niego dostosowały. W Eko Taxi nie musisz się jednak obawiać, gdyż w taksówkach znajdują się terminale, dzięki którym zapłacisz wygodnie kartą. Z myślą o stałych klientach uruchomiliśmy też system IVR, który umożliwia zamawianie kursów samodzielnie, bez udziału dyspozytora. Zostają tam wczytane trzy najczęściej wybierane adresy, spośród których wystarczy wybrać jeden i określić, kiedy ma przyjechać kierowca. To dogodne rozwiązanie, szczególnie dla osób zamawiających taxi w godzinach szczytu. Oczywiście można zrezygnować z tej opcji, prosząc o to dyspozytora.

W kontekście dojazdu z Lublina na lotnisko w Świdniku dostępnych jest parę opcji, spośród których najwygodniejsze będzie podróżowanie taksówką. Daje to zdecydowanie większy komfort niż dojechanie tam pociągiem czy autobusem. Nie musisz się martwić noszeniem ciężkiego bagażu i długim czekaniem na samolot, przez niedopasowany czasowo przyjazd środka transportu zbiorczego. Jeżeli szukasz sprawdzonego taxi w dobrej cenie, to polecamy wybór Eko Taxi.

Może Cię zainteresować również

 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Co zwiedzić w LublinieCo można zwiedzić w Lublinie?
  Co można zwiedzić w Lublinie? Możliwości jest naprawdę ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Jedzenie na dowóz w LublinieJedzenie na dowóz w Lublinie
  Jedzenie na dowóz w Lublinie przyda się wszystkim osobom, które nie mają czasu gotować lub chcą spróbować dań restauracyjnych. Nie wszystkie punkty gastronomiczne oferują jednak dostawy, a firmy specjalizujące się w takich usługach, współpracują tylko z określonymi miejscami. Co zrobić, gdy ulubiona restauracja nie dowozi dań i nie jest obsługiwana przez żadnego pośrednika, który rozwozi jedzenie? Zadzwoń do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców podjedzie po posiłek na wynos i go przywiezie.
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Imprezy studenckie w LublinieImprezy studenckie w Lublinie
  Imprezy studenckie w Lublinie są często poszukiwane. ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • czym się kierować przy wyborze taksówki?Czym się kierować przy wyborze taksówki w Lublinie?
  Nie wiesz, czym się kierować przy wyborze taksówki w ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Karaoke w LublinieKaraoke w Lublinie
  Karaoke w Lublinie jest ciekawym pomysłem dla osób, które szykują się do wieczornego wyjścia na miasto ze znajomymi. Takie imprezy tematyczne są obecnie bardzo popularne i często organizowane w różnego rodzaju barach czy klubach, szczególnie w weekendy. Jeśli wybierasz się na takie wydarzenie, dobrym pomysłem będzie dojechać na miejsce taksówką i później wrócić do domu w ten sam sposób. Zachęcamy do wybrania przy tym kursów realizowanych przez Eko Taxi.
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Imprezy w klubach w LublinieImprezy w klubach w Lublinie
  Imprezy w klubach w Lublinie wzbudzają spore zainteresowanie pożądających rozrywki mieszkańców czy choćby licznie zgromadzonych w tym mieście studentów. Takie atrakcje mogą też przykuć uwagę osób, które przyjechały na weekend w celu zwiedzania tego miasta, ale chcą się przy okazji zabawić w porze wieczornej i nocnej. Stolica województwa lubelskiego ma pod tym względem dużo do zaoferowania. Do takich miejsc najlepiej będzie dojechać taksówką i polecamy wybór tej od Eko Taxi.
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Sylwester 2021 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2021 w Lublinie z Eko Taxi będzie na pewno udany. Bez względu na to, gdzie wybierasz się w tę wyjątkową noc, najlepiej będzie udać się tam taksówką, gdyż jest to komfortowe i sprawdzone rozwiązanie. Podobnie będzie z powrotem do domu czy mieszkania, bez względu na to, o której zakończysz świętowanie. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszych usług nie tylko w ten jeden wieczór, ale i pozostałe dni w roku.
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Taksówka dla seniora w LublinieTaksówka dla seniora w Lublinie
  Taksówka dla seniora w Lublinie to środek transportu, który pomoże osobom starszym w komfortowym dotarciu w wybrane miejsca. Mogą to być przewozy do obiektów, takich jak urzędy czy placówki medyczne, ale i w jakiekolwiek inne lokalizacje, choćby z myślą o spotkaniach towarzyskich. Taka opcja sprawdza się doskonale dla osób, które nie bardzo mogą już prowadzić własny samochód, a chcą podróżować wygodniej niż komunikacją miejską. Zachęcamy do wybrania przy tym usług Eko Taxi.
 • Taxi LublinTaxi Lublin – zamów najtańszą taksówkę w mieście przy pomocy aplikacji mobilnej Eko Taxi!
  Taxi w Lublinie zamawiają najczęściej wysiadający z ...
 • Numer na Eko Taxi LublinNumer do Eko Taxi Lublin
  Numer do Eko Taxi Lublin pozwoli skontaktować się z nami w celu zamówienia taksówki lub skorzystania z którejś z innych oferowanych przez nas usług. Z pewnością powinni go znać mieszkańcy miasta i wybierający się tu turyści, ponieważ gwarantujemy sprawdzone i komfortowe przejazdy w dobrych cenach. Podróżowanie z nami będzie przyjemnością, bez obciążania własnego budżetu. Poza drogą telefoniczną zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi możliwościami, jakie daje aplikacja mobilna.
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku?
  Jak dojechać z Lublina na lotnisko w Świdniku? ...