Usługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych

Usługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych

Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów realizowanych na terenie całego miasta, oferuje swoim pasażerom bogaty wachlarz dodatkowych usług. Mowa tu między innymi o monitorowanych przewozach dzieci, dostępnych 24 godziny na dobę zakupach na telefon czy też możliwości obsłużenia zleceń specjalnych, jak na przykład kursach przeznaczonych dla VIP-ów. Zapoznaj się z bogatą ofertą Eko Taxi Lublin i skorzystaj z najatrakcyjniejszych opcji dodatkowych!

Spis treści:
Jakie usługi dodatkowe oferuje taxi w Lublinie?
Metody płatności w Eko Taxi Lublin
Zasady przejazdów bezgotówkowych
Opcje dodatkowe w Eko Taxi
Przewozy dzieci
Zakupy na telefon
Cennik taniego taxi w Lublinie

Jakie usługi dodatkowe oferuje taxi w Lublinie?

Taxi w Lublinie to nie tylko samochody gotowe dostarczyć pasażera z jednego punktu na mapie miasta do drugiego. Nowoczesne firmy taksówkarskie systematyczne poszerzają zakres świadczonych przez siebie usług. A wszystko po to, aby wyjść naprzeciw coraz śmielszym oczekiwaniom klientów i zagwarantować sobie lojalność większej grupy odbiorców. Tego rodzaju korporacją taxi, która stale rozwija pakiet świadczonych usług tak, aby kompleksowo dbać o potrzeby swoich pasażerów, jest Eko Taxi.

To ogólnopolska firma taksówkarska mająca swoje filie w największych miastach w kraju. Mowa tu zarówno o Lublinie, jak i Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie czy Katowicach. Poza klasycznymi przewozami osób na terenie wybranego miasta korporacja oferuje także wiele ciekawych usług dodatkowych, które szerzej scharakteryzowane zostaną na łamach niniejszego artykułu.

Jednym z najważniejszych udogodnień w nowoczesnej taksówce jest zamontowany w samochodzie terminal płatniczy umożliwiający realizację należności przy pomocy karty płatniczej z systemem paypass, debetowej bądź kredytowej. Tego typu rozwiązania dostępne są w autach z zielonym logo Eko Taxi. Na co jeszcze możemy liczyć, przeglądając ofertę firmy?

Klientów biznesowych z pewnością zainteresuje opcja podpisania umowy na przejazdy bezgotówkowe czy też wyrobienie karty stałego klienta. Nowoczesne udogodnienia w taxi to także wygodne formy wzywania auta z kierowcą – specjalnie dla komfortu pasażerów powstała specjalna aplikacja mobilna Eko Taxi, dzięki której wystawczą jedynie dwa kliknięcia, aby zamówić taxi w dowolny punkt Lublina!

Rodzice z pewnością docenią ofertę monitorowanych przewozów dzieci, a osoby organizujące spotkania integracyjne i imprezy dla firm z pewnością ucieszy możliwość zamówienia taxi w formie kilkuosobowego busa, gotowego pomieścić liczniejszą niż standardowe taksówki grupę pasażerów.

Dodajmy do tego opcję wezwania taksówki w celu zrealizowania zakupów na telefon czy też zorganizowania przejazdów dla VIP-ów, a zyskujemy obraz firmy gotowej odpowiedzieć na wszelkie potrzeby klienta indywidualnego i biznesowego. Gdy jednocześnie weźmiemy pod uwagę niezwykle atrakcyjne, stałe stawki za każdy przejechany kilometr, Eko Taxi Lublin przestaje mieć sobie równych na taksówkarskim rynku!

W Taxi w Lublinie zapłacisz kartą

Płatność kartą, gotówką, a może w formie bonów na przejazdy bezgotówkowe? Poznaj niezwykle atrakcyjne formy realizacji płatności za kursy w Eko Taxi Lublin!

Płatność kartą w taksówkach na terenie Lublina nie należy obecnie do rzadkości, choć jeszcze kilka lat temu za zrealizowany kurs nie płaciło się inaczej niż za pośrednictwem starannie odliczonej gotówki. W tamtych czasach widok taksówki wyposażonej w terminal mógłby być uznany za co najmniej egzotyczny. Współcześnie mamy jednak erę płatności elektronicznych – większość placówek handlowych umożliwa swoim klientom robienie zakupów przy pomocy karty płatniczej. Co więcej, pojawiają się nawet miejsca, w których gotówka w ogóle przestaje być honorowana. Mowa na przykład o automatach sprzedających bilety w niektórych środkach komunikacji miejskiej. Przy tak ogromnej popularności transakcji bezgotówkowych nic dziwnego, że i nowoczesne firmy taksówkarskie zapragnęły wyjść naprzeciw wymogom współczesnego świata. Z tego powodu na ulicach wielkich miast, jak np. Lublin, bez problemu spotkamy się z taksówkami wyposażonymi w terminal gotowy osbłużyć karty płatnicze MasterCard czy Visa.

Tego rodzaju rozwiązanie w taxi sprawia, że klienci nie muszą już gorączkowo wptrywać się w ekran taksometra, zastanawiając się, czy aby na pewno wystarczy im gotówki na spłatę należności za kurs. Unikają także sytuacji, w której potrzebują zlecić kierowcy dodatkowy przystanek na trasie celem wybrania stosownej wartości z pobliskiego bankomatu. Umożliwienie pasażerom płacenia kartą w taksówkach ucina także prześcigiwanie się w wygrzebywaniu drobnych z portfela w przypadku, kiedy jedną taryfą jedzie kilkoro znajomych. Gorące zapewnienia że „gdzieś tu z pewnością miałem 5 złotych” przestają wówczas kogokolwiek stresować – wystarczy jeden „klik”, aby móc wyjść z samochodu i rozliczyć się bez konieczności zajmowania czasu taksówkarzowi.

Oczywiście na ulicach Lublina niejednokrotnie natkniemy się także na taksówkę, w której wnętrzu próżno szukać terminalu płatniczego, a kierowca przyjmie od nas jedynie gotówkę. Są to jednak najczęściej nieoznakowe samochody, które znajdziemy na specjalnych zatoczkach czy postojach taxi. Należą zazwyczaj do niezrzeszonych w żadnej konkretnej korporacji kierowców, którzy najczęściej samodzielnie wyznaczają stawki za zrealizowane przez siebie przejazdy. Wsiadając do tego typu auta, nie dość, że nie będziemy mogli użyć karty płatniczej, dodatkowo możemy naciąć się na znacznie zawyżone koszty zamówionego przejazdu.

Z tego powodu znacznie bezpieczniej jest skorzystać z usług świadczonych przez sprawdzoną firmę taxi, która nie tylko zaproponuje nam auto z terminalem, ale też da gwarancję naprawdę niskich cen! W tej roli idealnie sprawdzi się firma Eko Taxi, gdzie za kursy płacić możemy nie tylko kartą czy klasycznie za pomocą gotówki. Korporacja ma także specjalną ofertę przygotowaną dla klientów indywidualnych i biznesowych. Mowa o rozliczeniach za pośrednictwem faktury VAT, wystawianej jako załącznik do umowy na przejazdy bezgotówkowe. Co to takiego?

Przejazdy bezgotówkowe w Eko Taxi Lublin – poznaj wygodną formę rozliczeń dla klientów biznesowych i indywidualnych!

Przejazdy bezgotówkowe realizowane przez Eko Taxi Lublin to niezwykle atrakcyjna forma rozliczeń dedykowana zarówno klientom biznesowym, jak i indywidualnym. Świadczone są na podstawie specjalnej umowy zawieranej pomiędzy przewoźnikiem a przedsiębiorstwem, które chce umożliwić swoim pracownikom przejazdy taxi bez konieczności płacenia za kurs na miejscu.

Wszystko odbywa się dzięki specjalnej platformie elektronicznej, do której dostęp przyzawany jest reprezentantowi danej firmy wraz z zawarciem wyżej wspomnianej umowy. Oprogramowanie umożliwia wejście w tryb zrealizowanych zleceń bezgotówkowych, dzięki czemu pracodawca zyskuje dokładny wgląd w historię przejazdów swoich pracowników. Dzięki platformie możliwe jest np. wygenerowanie jednorazowego vouchera na przejazd w formacie PDF, który następnie można przesłać drogą e-mail lub osobiście wręczyć wybranemu pracownikowi. Wydrukowany bon to niejedyna możliwość zrealizowania kursu bezgotówkowego. Pracownicy firmy mającej podpisaną umowę z przewoźnikiem Eko Taxi mogą korzystać również z uprawionych numerów telefonów, dedykowanej aplikacji mobilnej bądź specjalnych kart na przejazdy.
Zestawienia okresowe generowane za pośrednictwem platformy elektronicznej pozwalają kontrahentom biznesowym na zaplanowanie dokładnego budżetu firmy na przejazdy taksówką po terenie Lublina. Jest to możliwe dzięki bardzo dokładnym danym informującym użytkownika programu o tym, ile kosztowały konkretne kursy z podziałem na pracowników, działy kadrowe czy poszczególne realizowane w przedsiębiorstwie projekty. Porgram podaje także informacje dotyczące czasu trwania kursów, godzin ich rozpoczęcia i tras, jakimi zostały przeprowadzone. Osoba mająca dostęp do platformy elektronicznej może także wprowadzać specjalne ograniczenia nakładane na pracowników firmy. Dopuszczalne są np. ustawienia, dzięki którym klient biznesowy będzie miał możliwość realizować przejazdy jedynie w dni robocze od godziny 8:00 do 17:00. Tego rodzaju personalizacja daje władzom przedsiębiorstwa pewność, że pracownicy nie korzystają z bezgotówkowych kursów taxi poza godzinami swojej pracy czy też w celach prywatnych.

Taxi w Lublinie oferuje nie tylko przejazdy, ale i wiele opcji dodatkowych

Przewóz osób VIP i inne zlecenia indywidualne, czyli nietypowe opcje dodatkowe w Eko Taxi Lublin

Eko Taxi w Lublinie oferuje swoim klientom nie tylko atrakcyjne formy płatności za zrealizowany kurs, ale i wiele innych opcji dodatkowych. Jeśli potrzebujesz odebrać z dworca niezwykle ważną osobistość bądź planujesz przyjęcie niespodziankę, na które należy błyskawicznie dostarczyć grupę gości – nie zwlekaj i zadzwoń po auto z zielonym logo Eko Taxi! Dowiedz się, dlaczego zawsze warto mieć zanotowany numer na centralę.

Przewóz osób VIP

Przewóz osób VIP to usługa dodatkowa polegająca na pewnym, bezpiecznym i komfortowym transporcie bardzo ważnych pasażerów. Jeśli odpowiadasz za transport gwiazdy filmowej, słynnego artysty muzycznego, polityka czy działacza społecznego, musisz bezwzględnie zadbać o najwyższy poziom wygody pasażera. Nie bez znaczenia pozostaje także poziom jego bezpieczeństwa i błyskawiczne dostarczenie klienta w miejsce docelowe. W tym celu warto zwrócić uwagę na usługę „przewozy VIP”, która umożliwia wynajęcie nowoczesnego auta z kierowcą cechującym się najwyższym poziomem profesjonalizmu. Niezależnie od tego, czy chodzi o przejazd z terenu dworca, krótką przejażdżkę pod drzwi placówki kulturalnej, czy też transport na ważne wydarzenie sportowe – Eko Taxi dysponuje samochodami gotowymi usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów!

Zlecenia indywidualne

Jeśli potrzebujesz taksówki do zadań specjalnych, która przewiezie paczkę na terenie Lublina, dowiezie leki osobie chorej czy też zajmie się dostarczeniem bukietu kwiatów na Dzień Kobiet, nie mogłeś trafić lepiej! Eko Taxi oferuje bowiem swoje usługi wszystkim, którzy potrzebują niestandardowych rozwiązań. Nie ma znaczenia, czy w ostatniej chwili zapomniałeś zabrać z domu portfel, w przeciągu dwóch godzin potrzebujesz podjechać w kilka różnych punktów na mapie Lublina, czy też musisz odbyć podróż w towarzystwie swojego zwierzaka – w korporacji Eko Taxi wszelkie indywidualne zlecenia klientów traktowane są priorytetowo!

Taksówka przyjazna rodzicom, czyli o przewozach dzieci i fotelikach dla najmłodszych w Eko Taxi Lublin

Eko Taxi Lublin to firma szczególnie przyjazna rodzicom. Jeśli zależy Ci na bezstresowym i bezpiecznym przewiezieniu swojej pociechy z punktu A do punktu B, wystarczy jeden telefon! W wachlarzu usług korporacji występuje bowiem opcja zamówienia monitorowanego przewozu dzieci. To usługa, która sprawdza się w sytuacji, gdy rodzice z różnych przyczyn nie mogą osobiście zawieźć swojej pociechy w wyznaczone miejsce. Niezależnie od tego, czy chodzi o zjawienie się na szkolnej potańcówce, odbiór dziecka z wieczornych zajęć tanecznych, przewiezienie go do członka rodziny mieszkającego w tym samym mieście czy też zawiezienie malucha na oficjalną zbiórkę przed wycieczką klasową – Eko Taxi błyskawicznie zrealizuje zlecenie. Nie ma znaczenia, czy dodatkowe obowiązki zatrzymały Cię w miejscu pracy, miasto sparaliżował ogromny korek, czy też podczas jazdy spotkała Cię awaria – wystarczy jeden telefon, aby godna zaufania, bezpieczna taksówka przewiozła Twoje dziecko w dowolne miejsce na mapie Lublina. Firma umożliwia także przejazdy monitorowane. Jest to możliwe dzięki aplikacji mobilnej Eko Taxi, dzięki której rodzic ma dokładny wgląd w lokalizację zamówionej taksówki. W razie potrzeby istnieje także możliwość prozumienia się z kierowcą samochodu drogą telefoniczną. Wszystko po to, aby rodzice mogli odetchnąć z ulgą.

Choć w Polsce nie ma prawnego obowiązku przewożenia dzieci w fotelikach, rodzice niejednokrotnie nalegają na takie rozwiązanie w związku z kwestiami bezpieczeństwa. I tu dobra wiadomość dla osób chcących podróżować z dziećmi – w Eko Taxi istnieje możliwość zamówienia samochodu z fotelikiem dla najmłodszych pasażerów. Wystarczy zastrzec tego typu prośbę na etapie zamawiania auta przez centralę. Usługa może wiązać się z dodatkowymi opłatami wynikającymi z konieczności pobrania fotelika z siedziby firmy.

Monitorowany przewóz dzieci to jedna z usług Eko Taxi Lublin

Zakupy na telefon w Eko Taxi Lublin – rozwiązanie awaryjnej sytuacji na imprezie i nie tylko!

Usługi dodatkowe w Eko Taxi to także swoista pomoc w awaryjnych sytuacjach. Jeśli podczas nocnej prywatki nagle okaże się, że w lodówce brakuje kolejnej butelki alkoholu, a najbliższy sklep już dawno jest zamknięty, nie ma powodów do zmartwień! Wystarczy telefon po taksówkę realizującą zlecenia dotyczące zakupów na telefon! Dzwoniąc do dyspozytorni, należy przedstawić dokładną listę zakupów, a następnie cierpliwie oczekiwać przybycia kierowcy, który przekaże nam świeżo zakupione artykuły. Soki, alkohol, papierosy – tych produktów już nigdy więcej nie zabraknie na żadnej imprezie! Warto wspomnieć, ze Eko Taxi umożliwia realizację zakupów na telefon przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Zlecanie zakupów przydaje się także podczas przeziębienia czy grypy. Gdy pod ręką nie mamy domowników, których moglibyśmy wysłać po zapas medykamentów, warto zadzwonić po kierowcę taksówki, który błyskawicznie zrealizuje zakupy w najbliższej aptece i dostarczy je nam bezpośrednio pod dom. Chorobę lepiej dobrze wyleżeć w łóżku, bez niepotrzebnego wychodzenia z domu!

Zakupy na telefon mogą przydać się także w sytuacji, gdy zjedlibyśmy coś na wynos, ale restauracja serwująca ulubione jedzenie nie oferuje nam możliwości dostarczenia jedzenia pod wskazany adres. Wówczas wystarczy zlecić przewiezienie posiłku zaufanej firmie taxi i cieszyć się smakiem wykwintnych potraw pomimo faktu, że nie odwiedziliśmy restauracji osobiście!

Ile kosztuje tanie taxi? Poznaj cennik Eko Taxi Lublin i sprawdź, jakie stawki dotyczą usług dodatkowych

Poza bogatym zestawieniem usług dodatkowych Eko Taxi Lublin ma do zaoferowania także niezwykle atrakcyjne, stałe stawki za kurs taksówką. To właśnie one sprawiają, że oferta firmy jest jedną z najatrakcyjniejszych cenowo propozycji na lubelskim rynku!

Za każdy pokonany kilometr na terenie Lublina zapłacimy kolejno:

1,60 zł – stawka obowiązuje w I taryfie, a więc w dni powszednie od godziny 6:00 do 22:00;
2,40 zł – stawka obowiązuje w II taryfie, a więc w dni powszednie od godziny 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta.

Do kwoty wynikającej z długości kursu doliczana jest także opłata początkowa, czyli tzw. „koszt trzaśnięcia drzwiami”. W Eko Taxi Lublin kwota ta wynosi jedynie 7,95 zł.

Jeśli chcemy, aby kierowca poczekał na nas w ustalonym miejscu, należy uiścić opłatę rzędu 32 złotych za każdą godzinę postoju.

Może Cię zainteresować również

 • Transport mebli w LublinieTransport mebli w Lublinie
  Transport mebli w Lublinie to jedno z częściej ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Odpalanie samochodu z kabli przez Ekotaxi w LublinieOdpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie
  Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie jest usługą, która potrafi uratować dzień wielu osobom. Rozładowany akumulator to na dobrą sprawę jedna z częstszych usterek, z jakimi zmagają się kierowcy. Może to wynikać z różnych względów, a dużo takich przypadków dotyczy zwłaszcza okresu zimowego, gdy panują bardzo niskie temperatury. Spiesząc się do pracy czy na spotkanie, można skorzystać z takiego wsparcia i uruchomić auto. Jeśli nie masz w pobliżu kogoś kto może pomóc, zadzwoń po taksówkarza.
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Sylwester w klubie w LublinieSylwester w klubie w Lublinie
  Sylwester w klubie w Lublinie to sprawdzony pomysł na spędzenie końcówki roku i wkroczenie w ten nowy tanecznym krokiem. W tym mieście można liczyć na bogatą ofertę wydarzeń trwających w noc sylwestrową. Takie rozwiązanie interesuje coraz większe grono mieszkańców, zwłaszcza po tym, jak przez ostatnich parę lat zabrakło plenerowej zabawy organizowanej przez lokalne władze. W ten sposób można świetnie spędzić ten czas, a do wybranego miejsca dojedziesz bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Przewóz dzieci taksówką w LubliniePrzewóz dzieci taksówką w Lublinie
  Przewóz dzieci taksówką w Lublinie to temat dla wielu osób wrażliwy, bo chodzi w końcu o bezpieczeństwo najmłodszych. Eko Taxi wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców, dostosowując swoją ofertę do ich potrzeb. Dzięki temu bez problemu obsługujemy też mniejszych klientów, bez względu na to czy jako rodzic jedziesz razem z nimi, czy ma to być usługa polegająca na przewozie samych dzieci. Sprawdź, jak możemy pomóc.
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Atrakcje dla młodzieży w LublinieAtrakcje dla młodzieży w Lublinie
  Atrakcje dla młodzieży w Lublinie cieszą się sporą ...
 • Park rozrywki w LubliniePark rozrywki w Lublinie
  Park rozrywki w Lublinie to miejsce, które z pewnością chętnie odwiedzą rodziny z dziećmi. W niektóre miejsca wybierają się jednak choćby i grupy znajomych. Sporo ciekawych punktów widać na terenie miasta, a kolejne są widoczne w niedalekiej okolicy. W każde z tych miejsc możesz dojechać korzystając z usług Eko Taxi. To dogodna forma dojazdu, dzięki której nie musisz się potem martwić wysokimi opłatami za parking lub tym czy w ogóle uda się tam znaleźć miejsce do pozostawienia samochodu.
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Majówka 2023 w LublinieMajówka 2023 w Lublinie
  Majówka 2023 w Lublinie tradycyjnie będzie obfitowała w różnorodne wydarzenia. Niektórzy decydują się na spędzenie wolnych dni w domu, ale warto pomyśleć również nad zorganizowaniem sobie różnego rodzaju atrakcji. Tegoroczny kalendarz sprzyja wydłużeniu sobie wiosennego urlopu, co pozwala zaplanować nawet krótki wyjazd. W tym okresie oczywiście można zaobserwować wzmożony ruch na drogach, więc warto przesiąść się do taksówek. Zachęcamy do wybrania tych od Eko Taxi.
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Spędź Sylwestra 2019 w Lublinie z Eko Taxi!Jak spędzić sylwestra 2018/2019 w Lublinie? Eko Taxi przedstawia pomysły na szampańską zabawę!
  Sylwester w Lublinie jest obchodzony bardzo hucznie. W ...
 • Imprezy sportowe w LublinieImprezy sportowe w Lublinie
  Imprezy sportowe w Lublinie cieszą się dużym ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Transport osobowy w LublinieTransport osobowy w Lublinie
  Transport osobowy w Lublinie jest bardzo potrzebną usługą. Przydaje się wszystkim osobom, które nie mają własnych samochodów lub z jakiegoś powodu nie mogą z nich skorzystać. Taka opcja przewozu jest bardziej komfortowa od środków komunikacji publicznej w stolicy województwa lubelskiego. Dobrym pomysłem będzie wybranie taniego, ale jednocześnie sprawdzonego taxi.
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Zasady savoir vivre w Eko Taxi LublinZasady savoir-vivre w Eko Taxi Lublin – poznajmy je wspólnie!
  Zasady savoir-vivre w lubelskich taksówkach obowiązują ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Lubelskie atrakcje na weekendLubelskie atrakcje na weekend
  Lubelskie atrakcje na weekend można rozplanować na dzień lub dwa dni zwiedzania. Rzecz jasna Lublin jest na tyle ciekawy, że można tu spędzić więcej czasu, lecz w trakcie nawet takiego krótkiego wypadu z pewnością uda się zobaczyć miejsca, która są uważane za obowiązkowe punkty na turystycznej mapie tego miasta. Warto przy tym przemyśleć kwestię przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami. W tym celu najlepiej będzie zamówić jedną z naszych taksówek.
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Kontakt na taxi w LublinieKontakt do taxi w Lublinie
  Kontakt do taxi w Lublinie przyda się zarówno wtedy, gdy chcesz zamówić taksówkę, jak i również w przypadku chęci skorzystania z jakiejś innej usługi, jak umówiony odpowiednio wcześniej przewóz większej grupy osób. Część korporacji umożliwia napisanie wiadomości e-mail, odpowiadając na wszelkie pytania. Takich namiarów można szukać poprzez wyszukiwarkę czy bezpośrednio na stronach konkretnych firm. Zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi, ponieważ gwarantujemy sprawny kontakt i nieustannie niskie ceny.
 • Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023
  Jarmark Jagielloński w Lublinie 2023 drugi raz z rzędu ...
 • Polska sieć taxi w LubliniePolska sieć taxi w Lublinie – poznaj atrakcyjne ceny Eko Taxi i liczne usługi dodatkowe
  Polska sieć taxi w Lublinie, która stale doskonali ...
 • Dowóz alkoholu do domu w LublinieDowóz alkoholu do domu w Lublinie
  Dowóz alkoholu do domu w Lublinie brzmi jak pomysł, którego nie uda się zrealizować, tymczasem jest to możliwe. Rzecz jasna nie można na to liczyć przy zamówieniach z samych sklepów, które zwykle oferują w dostawie tylko te produkty, które nie wymagają potwierdzania pełnoletności. Inaczej jest w przypadku firm taksówkarskich, które oferują zakupy, dostarczane następnie pod wyznaczony adres. Do takich korporacji zalicza się właśnie Eko Taxi.