Usługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych

Usługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych

Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów realizowanych na terenie całego miasta, oferuje swoim pasażerom bogaty wachlarz dodatkowych usług. Mowa tu między innymi o monitorowanych przewozach dzieci, dostępnych 24 godziny na dobę zakupach na telefon czy też możliwości obsłużenia zleceń specjalnych, jak na przykład kursach przeznaczonych dla VIP-ów. Zapoznaj się z bogatą ofertą Eko Taxi Lublin i skorzystaj z najatrakcyjniejszych opcji dodatkowych!

Spis treści:
Jakie usługi dodatkowe oferuje taxi w Lublinie?
Metody płatności w Eko Taxi Lublin
Zasady przejazdów bezgotówkowych
Opcje dodatkowe w Eko Taxi
Przewozy dzieci
Zakupy na telefon
Cennik taniego taxi w Lublinie

Jakie usługi dodatkowe oferuje taxi w Lublinie?

Taxi w Lublinie to nie tylko samochody gotowe dostarczyć pasażera z jednego punktu na mapie miasta do drugiego. Nowoczesne firmy taksówkarskie systematyczne poszerzają zakres świadczonych przez siebie usług. A wszystko po to, aby wyjść naprzeciw coraz śmielszym oczekiwaniom klientów i zagwarantować sobie lojalność większej grupy odbiorców. Tego rodzaju korporacją taxi, która stale rozwija pakiet świadczonych usług tak, aby kompleksowo dbać o potrzeby swoich pasażerów, jest Eko Taxi.

To ogólnopolska firma taksówkarska mająca swoje filie w największych miastach w kraju. Mowa tu zarówno o Lublinie, jak i Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie czy Katowicach. Poza klasycznymi przewozami osób na terenie wybranego miasta korporacja oferuje także wiele ciekawych usług dodatkowych, które szerzej scharakteryzowane zostaną na łamach niniejszego artykułu.

Jednym z najważniejszych udogodnień w nowoczesnej taksówce jest zamontowany w samochodzie terminal płatniczy umożliwiający realizację należności przy pomocy karty płatniczej z systemem paypass, debetowej bądź kredytowej. Tego typu rozwiązania dostępne są w autach z zielonym logo Eko Taxi. Na co jeszcze możemy liczyć, przeglądając ofertę firmy?

Klientów biznesowych z pewnością zainteresuje opcja podpisania umowy na przejazdy bezgotówkowe czy też wyrobienie karty stałego klienta. Nowoczesne udogodnienia w taxi to także wygodne formy wzywania auta z kierowcą – specjalnie dla komfortu pasażerów powstała specjalna aplikacja mobilna Eko Taxi, dzięki której wystawczą jedynie dwa kliknięcia, aby zamówić taxi w dowolny punkt Lublina!

Rodzice z pewnością docenią ofertę monitorowanych przewozów dzieci, a osoby organizujące spotkania integracyjne i imprezy dla firm z pewnością ucieszy możliwość zamówienia taxi w formie kilkuosobowego busa, gotowego pomieścić liczniejszą niż standardowe taksówki grupę pasażerów.

Dodajmy do tego opcję wezwania taksówki w celu zrealizowania zakupów na telefon czy też zorganizowania przejazdów dla VIP-ów, a zyskujemy obraz firmy gotowej odpowiedzieć na wszelkie potrzeby klienta indywidualnego i biznesowego. Gdy jednocześnie weźmiemy pod uwagę niezwykle atrakcyjne, stałe stawki za każdy przejechany kilometr, Eko Taxi Lublin przestaje mieć sobie równych na taksówkarskim rynku!

W Taxi w Lublinie zapłacisz kartą

Płatność kartą, gotówką, a może w formie bonów na przejazdy bezgotówkowe? Poznaj niezwykle atrakcyjne formy realizacji płatności za kursy w Eko Taxi Lublin!

Płatność kartą w taksówkach na terenie Lublina nie należy obecnie do rzadkości, choć jeszcze kilka lat temu za zrealizowany kurs nie płaciło się inaczej niż za pośrednictwem starannie odliczonej gotówki. W tamtych czasach widok taksówki wyposażonej w terminal mógłby być uznany za co najmniej egzotyczny. Współcześnie mamy jednak erę płatności elektronicznych – większość placówek handlowych umożliwa swoim klientom robienie zakupów przy pomocy karty płatniczej. Co więcej, pojawiają się nawet miejsca, w których gotówka w ogóle przestaje być honorowana. Mowa na przykład o automatach sprzedających bilety w niektórych środkach komunikacji miejskiej. Przy tak ogromnej popularności transakcji bezgotówkowych nic dziwnego, że i nowoczesne firmy taksówkarskie zapragnęły wyjść naprzeciw wymogom współczesnego świata. Z tego powodu na ulicach wielkich miast, jak np. Lublin, bez problemu spotkamy się z taksówkami wyposażonymi w terminal gotowy osbłużyć karty płatnicze MasterCard czy Visa.

Tego rodzaju rozwiązanie w taxi sprawia, że klienci nie muszą już gorączkowo wptrywać się w ekran taksometra, zastanawiając się, czy aby na pewno wystarczy im gotówki na spłatę należności za kurs. Unikają także sytuacji, w której potrzebują zlecić kierowcy dodatkowy przystanek na trasie celem wybrania stosownej wartości z pobliskiego bankomatu. Umożliwienie pasażerom płacenia kartą w taksówkach ucina także prześcigiwanie się w wygrzebywaniu drobnych z portfela w przypadku, kiedy jedną taryfą jedzie kilkoro znajomych. Gorące zapewnienia że „gdzieś tu z pewnością miałem 5 złotych” przestają wówczas kogokolwiek stresować – wystarczy jeden „klik”, aby móc wyjść z samochodu i rozliczyć się bez konieczności zajmowania czasu taksówkarzowi.

Oczywiście na ulicach Lublina niejednokrotnie natkniemy się także na taksówkę, w której wnętrzu próżno szukać terminalu płatniczego, a kierowca przyjmie od nas jedynie gotówkę. Są to jednak najczęściej nieoznakowe samochody, które znajdziemy na specjalnych zatoczkach czy postojach taxi. Należą zazwyczaj do niezrzeszonych w żadnej konkretnej korporacji kierowców, którzy najczęściej samodzielnie wyznaczają stawki za zrealizowane przez siebie przejazdy. Wsiadając do tego typu auta, nie dość, że nie będziemy mogli użyć karty płatniczej, dodatkowo możemy naciąć się na znacznie zawyżone koszty zamówionego przejazdu.

Z tego powodu znacznie bezpieczniej jest skorzystać z usług świadczonych przez sprawdzoną firmę taxi, która nie tylko zaproponuje nam auto z terminalem, ale też da gwarancję naprawdę niskich cen! W tej roli idealnie sprawdzi się firma Eko Taxi, gdzie za kursy płacić możemy nie tylko kartą czy klasycznie za pomocą gotówki. Korporacja ma także specjalną ofertę przygotowaną dla klientów indywidualnych i biznesowych. Mowa o rozliczeniach za pośrednictwem faktury VAT, wystawianej jako załącznik do umowy na przejazdy bezgotówkowe. Co to takiego?

Przejazdy bezgotówkowe w Eko Taxi Lublin – poznaj wygodną formę rozliczeń dla klientów biznesowych i indywidualnych!

Przejazdy bezgotówkowe realizowane przez Eko Taxi Lublin to niezwykle atrakcyjna forma rozliczeń dedykowana zarówno klientom biznesowym, jak i indywidualnym. Świadczone są na podstawie specjalnej umowy zawieranej pomiędzy przewoźnikiem a przedsiębiorstwem, które chce umożliwić swoim pracownikom przejazdy taxi bez konieczności płacenia za kurs na miejscu.

Wszystko odbywa się dzięki specjalnej platformie elektronicznej, do której dostęp przyzawany jest reprezentantowi danej firmy wraz z zawarciem wyżej wspomnianej umowy. Oprogramowanie umożliwia wejście w tryb zrealizowanych zleceń bezgotówkowych, dzięki czemu pracodawca zyskuje dokładny wgląd w historię przejazdów swoich pracowników. Dzięki platformie możliwe jest np. wygenerowanie jednorazowego vouchera na przejazd w formacie PDF, który następnie można przesłać drogą e-mail lub osobiście wręczyć wybranemu pracownikowi. Wydrukowany bon to niejedyna możliwość zrealizowania kursu bezgotówkowego. Pracownicy firmy mającej podpisaną umowę z przewoźnikiem Eko Taxi mogą korzystać również z uprawionych numerów telefonów, dedykowanej aplikacji mobilnej bądź specjalnych kart na przejazdy.
Zestawienia okresowe generowane za pośrednictwem platformy elektronicznej pozwalają kontrahentom biznesowym na zaplanowanie dokładnego budżetu firmy na przejazdy taksówką po terenie Lublina. Jest to możliwe dzięki bardzo dokładnym danym informującym użytkownika programu o tym, ile kosztowały konkretne kursy z podziałem na pracowników, działy kadrowe czy poszczególne realizowane w przedsiębiorstwie projekty. Porgram podaje także informacje dotyczące czasu trwania kursów, godzin ich rozpoczęcia i tras, jakimi zostały przeprowadzone. Osoba mająca dostęp do platformy elektronicznej może także wprowadzać specjalne ograniczenia nakładane na pracowników firmy. Dopuszczalne są np. ustawienia, dzięki którym klient biznesowy będzie miał możliwość realizować przejazdy jedynie w dni robocze od godziny 8:00 do 17:00. Tego rodzaju personalizacja daje władzom przedsiębiorstwa pewność, że pracownicy nie korzystają z bezgotówkowych kursów taxi poza godzinami swojej pracy czy też w celach prywatnych.

Taxi w Lublinie oferuje nie tylko przejazdy, ale i wiele opcji dodatkowych

Przewóz osób VIP i inne zlecenia indywidualne, czyli nietypowe opcje dodatkowe w Eko Taxi Lublin

Eko Taxi w Lublinie oferuje swoim klientom nie tylko atrakcyjne formy płatności za zrealizowany kurs, ale i wiele innych opcji dodatkowych. Jeśli potrzebujesz odebrać z dworca niezwykle ważną osobistość bądź planujesz przyjęcie niespodziankę, na które należy błyskawicznie dostarczyć grupę gości – nie zwlekaj i zadzwoń po auto z zielonym logo Eko Taxi! Dowiedz się, dlaczego zawsze warto mieć zanotowany numer na centralę.

Przewóz osób VIP

Przewóz osób VIP to usługa dodatkowa polegająca na pewnym, bezpiecznym i komfortowym transporcie bardzo ważnych pasażerów. Jeśli odpowiadasz za transport gwiazdy filmowej, słynnego artysty muzycznego, polityka czy działacza społecznego, musisz bezwzględnie zadbać o najwyższy poziom wygody pasażera. Nie bez znaczenia pozostaje także poziom jego bezpieczeństwa i błyskawiczne dostarczenie klienta w miejsce docelowe. W tym celu warto zwrócić uwagę na usługę „przewozy VIP”, która umożliwia wynajęcie nowoczesnego auta z kierowcą cechującym się najwyższym poziomem profesjonalizmu. Niezależnie od tego, czy chodzi o przejazd z terenu dworca, krótką przejażdżkę pod drzwi placówki kulturalnej, czy też transport na ważne wydarzenie sportowe – Eko Taxi dysponuje samochodami gotowymi usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów!

Zlecenia indywidualne

Jeśli potrzebujesz taksówki do zadań specjalnych, która przewiezie paczkę na terenie Lublina, dowiezie leki osobie chorej czy też zajmie się dostarczeniem bukietu kwiatów na Dzień Kobiet, nie mogłeś trafić lepiej! Eko Taxi oferuje bowiem swoje usługi wszystkim, którzy potrzebują niestandardowych rozwiązań. Nie ma znaczenia, czy w ostatniej chwili zapomniałeś zabrać z domu portfel, w przeciągu dwóch godzin potrzebujesz podjechać w kilka różnych punktów na mapie Lublina, czy też musisz odbyć podróż w towarzystwie swojego zwierzaka – w korporacji Eko Taxi wszelkie indywidualne zlecenia klientów traktowane są priorytetowo!

Taksówka przyjazna rodzicom, czyli o przewozach dzieci i fotelikach dla najmłodszych w Eko Taxi Lublin

Eko Taxi Lublin to firma szczególnie przyjazna rodzicom. Jeśli zależy Ci na bezstresowym i bezpiecznym przewiezieniu swojej pociechy z punktu A do punktu B, wystarczy jeden telefon! W wachlarzu usług korporacji występuje bowiem opcja zamówienia monitorowanego przewozu dzieci. To usługa, która sprawdza się w sytuacji, gdy rodzice z różnych przyczyn nie mogą osobiście zawieźć swojej pociechy w wyznaczone miejsce. Niezależnie od tego, czy chodzi o zjawienie się na szkolnej potańcówce, odbiór dziecka z wieczornych zajęć tanecznych, przewiezienie go do członka rodziny mieszkającego w tym samym mieście czy też zawiezienie malucha na oficjalną zbiórkę przed wycieczką klasową – Eko Taxi błyskawicznie zrealizuje zlecenie. Nie ma znaczenia, czy dodatkowe obowiązki zatrzymały Cię w miejscu pracy, miasto sparaliżował ogromny korek, czy też podczas jazdy spotkała Cię awaria – wystarczy jeden telefon, aby godna zaufania, bezpieczna taksówka przewiozła Twoje dziecko w dowolne miejsce na mapie Lublina. Firma umożliwia także przejazdy monitorowane. Jest to możliwe dzięki aplikacji mobilnej Eko Taxi, dzięki której rodzic ma dokładny wgląd w lokalizację zamówionej taksówki. W razie potrzeby istnieje także możliwość prozumienia się z kierowcą samochodu drogą telefoniczną. Wszystko po to, aby rodzice mogli odetchnąć z ulgą.

Choć w Polsce nie ma prawnego obowiązku przewożenia dzieci w fotelikach, rodzice niejednokrotnie nalegają na takie rozwiązanie w związku z kwestiami bezpieczeństwa. I tu dobra wiadomość dla osób chcących podróżować z dziećmi – w Eko Taxi istnieje możliwość zamówienia samochodu z fotelikiem dla najmłodszych pasażerów. Wystarczy zastrzec tego typu prośbę na etapie zamawiania auta przez centralę. Usługa może wiązać się z dodatkowymi opłatami wynikającymi z konieczności pobrania fotelika z siedziby firmy.

Monitorowany przewóz dzieci to jedna z usług Eko Taxi Lublin

Zakupy na telefon w Eko Taxi Lublin – rozwiązanie awaryjnej sytuacji na imprezie i nie tylko!

Usługi dodatkowe w Eko Taxi to także swoista pomoc w awaryjnych sytuacjach. Jeśli podczas nocnej prywatki nagle okaże się, że w lodówce brakuje kolejnej butelki alkoholu, a najbliższy sklep już dawno jest zamknięty, nie ma powodów do zmartwień! Wystarczy telefon po taksówkę realizującą zlecenia dotyczące zakupów na telefon! Dzwoniąc do dyspozytorni, należy przedstawić dokładną listę zakupów, a następnie cierpliwie oczekiwać przybycia kierowcy, który przekaże nam świeżo zakupione artykuły. Soki, alkohol, papierosy – tych produktów już nigdy więcej nie zabraknie na żadnej imprezie! Warto wspomnieć, ze Eko Taxi umożliwia realizację zakupów na telefon przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Zlecanie zakupów przydaje się także podczas przeziębienia czy grypy. Gdy pod ręką nie mamy domowników, których moglibyśmy wysłać po zapas medykamentów, warto zadzwonić po kierowcę taksówki, który błyskawicznie zrealizuje zakupy w najbliższej aptece i dostarczy je nam bezpośrednio pod dom. Chorobę lepiej dobrze wyleżeć w łóżku, bez niepotrzebnego wychodzenia z domu!

Zakupy na telefon mogą przydać się także w sytuacji, gdy zjedlibyśmy coś na wynos, ale restauracja serwująca ulubione jedzenie nie oferuje nam możliwości dostarczenia jedzenia pod wskazany adres. Wówczas wystarczy zlecić przewiezienie posiłku zaufanej firmie taxi i cieszyć się smakiem wykwintnych potraw pomimo faktu, że nie odwiedziliśmy restauracji osobiście!

Ile kosztuje tanie taxi? Poznaj cennik Eko Taxi Lublin i sprawdź, jakie stawki dotyczą usług dodatkowych

Poza bogatym zestawieniem usług dodatkowych Eko Taxi Lublin ma do zaoferowania także niezwykle atrakcyjne, stałe stawki za kurs taksówką. To właśnie one sprawiają, że oferta firmy jest jedną z najatrakcyjniejszych cenowo propozycji na lubelskim rynku!

Za każdy pokonany kilometr na terenie Lublina zapłacimy kolejno:

1,60 zł – stawka obowiązuje w I taryfie, a więc w dni powszednie od godziny 6:00 do 22:00;
2,40 zł – stawka obowiązuje w II taryfie, a więc w dni powszednie od godziny 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta.

Do kwoty wynikającej z długości kursu doliczana jest także opłata początkowa, czyli tzw. „koszt trzaśnięcia drzwiami”. W Eko Taxi Lublin kwota ta wynosi jedynie 7,95 zł.

Jeśli chcemy, aby kierowca poczekał na nas w ustalonym miejscu, należy uiścić opłatę rzędu 32 złotych za każdą godzinę postoju.

Może Cię zainteresować również

 • Na lotnisko warto zamówić Eko Taxi LublinTaxi z Lublina na lotnisko w Świdniku – prezentujemy zalety zamawiania taksówki i przydatne informacje o porcie lotniczym. Zwiedzaj, podróżuj i przemieszczaj się po terenie Lublina z Eko Taxi!
  Taxi z Lublina na lotnisko w Świdniku to najlepsza ...
 • Praca dla kierowcy z kat. B w LubliniePraca dla kierowcy z kat. B w Lublinie
  Praca dla kierowcy z prawem jazdy kat. B w Lublinie stanowi popularny obiekt poszukiwań. Często decydują się na nią osoby, które nie myślały wcześniej o jeżdżeniu samochodem zawodowo, lecz upatrują w tym szansy na atrakcyjne i dochodowe zajęcie. Plusem jest to, że znaczne grono ludzi posiada już potrzebne w pracy uprawnienia, do własnych, codziennych celów. Warto rozważyć zatem dostępne opcje, a jedną z najciekawszych może być wybór taksówki. Warto zainteresować się dołączeniem do zespołu Eko Taxi, do czego zachęcamy.
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Płatność kartą w LubliniePłatność kartą w taxi w Lublinie
  Płatność kartą w taxi w Lublinie jeszcze kilka lat ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Praca dla kierowcy w LubliniePraca dla kierowcy w Lublinie
  Praca dla kierowcy w Lublinie powinna być ciekawa i oczywiście opłacalna pod względem finansowym. Możliwości jest kilka, choć są one uzależnione i od tego, jakie prawo jazdy się posiada. Z takim kategorii B warto pomyśleć o jeżdżeniu taksówką, co będzie o wiele mniej monotonne i lepiej płatne niż choćby rozwożenie jedzenia. Osoby zainteresowane taką perspektywą zawodową zachęcamy do kontaktu z Eko Taxi.
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Tanie taxi bagażowe w LublinieTanie taxi bagażowe w Lublinie
  Tanie taxi bagażowe w Lublinie to doskonała ...
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Ozdoby z Jarmarku JagiellońskiegoJarmark Jagielloński z Eko Taxi Lublin – dowiedz się, co przygotowano na tegoroczną edycję festiwalu i sprawdź, jak najlepiej poruszać się po Lublinie i okolicach
  Jarmark Jagielloński to festiwal, który celebruje ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Praca na taxi w LubliniePraca na taxi w Lublinie
  Praca na taxi w Lublinie jest dedykowana dla osób, które cieszy możliwość jeżdżenia po mieście i częste kontakty z ludźmi. Jest to okazja do zarobienia sporych pieniędzy, gdyż nie brakuje osób chętnych na kursy taksówkami. Przy okazji same obowiązki są zróżnicowane i wielu kierowców wykonuje je po prostu z przyjemnością. Jeśli interesuje cię taki sposób zarobku, to najlepszym rozwiązaniem będzie dołączenie do korporacji, gdyż wzbudzi to zaufanie klientów i przyczyni się do mniejszej liczby uciążliwych formalności.
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Kto najczęściej korzysta z taxi w LublinieKto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie?
  Kto najczęściej korzysta z taxi w Lublinie? W praktyce większość zleceń rozkłada się pomiędzy dwie, ale dość rozbudowane grupy. Po pierwsze są to ludzie mieszkający tutaj na stałe, a po drugie osoby, które przyjechały z myślą o zwiedzaniu regionu. Do tego dochodzą i kursy zamawiane przez firmy dla swoich pracowników czy delegatów z innych miast. Popularnym wyborem w tej okolicy jest Eko Taxi, ponieważ oferujemy sprawdzone przewozy, w niskich cenach.
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Atrakcje turystyczne dla dzieci w LublinieAtrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie
  Atrakcje turystyczne dla dzieci w Lublinie muszą być w ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie - Eko Taxi poleca!Jakie atrakcje w Lublinie i okolicach warto zobaczyć z dziećmi? Eko Taxi poleca ciekawe miejsca dla całej rodziny
  Atrakcji dla dzieci w Lublinie nie brakuje. Dzięki Eko ...