Usługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych

Usługi taxi w Lublinie – skorzystaj z tanich przewozów i wielu opcji dodatkowych

Taxi w Lublinie, poza opcją standardowych kursów realizowanych na terenie całego miasta, oferuje swoim pasażerom bogaty wachlarz dodatkowych usług. Mowa tu między innymi o monitorowanych przewozach dzieci, dostępnych 24 godziny na dobę zakupach na telefon czy też możliwości obsłużenia zleceń specjalnych, jak na przykład kursach przeznaczonych dla VIP-ów. Zapoznaj się z bogatą ofertą Eko Taxi Lublin i skorzystaj z najatrakcyjniejszych opcji dodatkowych!

Spis treści:
Jakie usługi dodatkowe oferuje taxi w Lublinie?
Metody płatności w Eko Taxi Lublin
Zasady przejazdów bezgotówkowych
Opcje dodatkowe w Eko Taxi
Przewozy dzieci
Zakupy na telefon
Cennik taniego taxi w Lublinie

Jakie usługi dodatkowe oferuje taxi w Lublinie?

Taxi w Lublinie to nie tylko samochody gotowe dostarczyć pasażera z jednego punktu na mapie miasta do drugiego. Nowoczesne firmy taksówkarskie systematyczne poszerzają zakres świadczonych przez siebie usług. A wszystko po to, aby wyjść naprzeciw coraz śmielszym oczekiwaniom klientów i zagwarantować sobie lojalność większej grupy odbiorców. Tego rodzaju korporacją taxi, która stale rozwija pakiet świadczonych usług tak, aby kompleksowo dbać o potrzeby swoich pasażerów, jest Eko Taxi.

To ogólnopolska firma taksówkarska mająca swoje filie w największych miastach w kraju. Mowa tu zarówno o Lublinie, jak i Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie czy Katowicach. Poza klasycznymi przewozami osób na terenie wybranego miasta korporacja oferuje także wiele ciekawych usług dodatkowych, które szerzej scharakteryzowane zostaną na łamach niniejszego artykułu.

Jednym z najważniejszych udogodnień w nowoczesnej taksówce jest zamontowany w samochodzie terminal płatniczy umożliwiający realizację należności przy pomocy karty płatniczej z systemem paypass, debetowej bądź kredytowej. Tego typu rozwiązania dostępne są w autach z zielonym logo Eko Taxi. Na co jeszcze możemy liczyć, przeglądając ofertę firmy?

Klientów biznesowych z pewnością zainteresuje opcja podpisania umowy na przejazdy bezgotówkowe czy też wyrobienie karty stałego klienta. Nowoczesne udogodnienia w taxi to także wygodne formy wzywania auta z kierowcą – specjalnie dla komfortu pasażerów powstała specjalna aplikacja mobilna Eko Taxi, dzięki której wystawczą jedynie dwa kliknięcia, aby zamówić taxi w dowolny punkt Lublina!

Rodzice z pewnością docenią ofertę monitorowanych przewozów dzieci, a osoby organizujące spotkania integracyjne i imprezy dla firm z pewnością ucieszy możliwość zamówienia taxi w formie kilkuosobowego busa, gotowego pomieścić liczniejszą niż standardowe taksówki grupę pasażerów.

Dodajmy do tego opcję wezwania taksówki w celu zrealizowania zakupów na telefon czy też zorganizowania przejazdów dla VIP-ów, a zyskujemy obraz firmy gotowej odpowiedzieć na wszelkie potrzeby klienta indywidualnego i biznesowego. Gdy jednocześnie weźmiemy pod uwagę niezwykle atrakcyjne, stałe stawki za każdy przejechany kilometr, Eko Taxi Lublin przestaje mieć sobie równych na taksówkarskim rynku!

W Taxi w Lublinie zapłacisz kartą

Płatność kartą, gotówką, a może w formie bonów na przejazdy bezgotówkowe? Poznaj niezwykle atrakcyjne formy realizacji płatności za kursy w Eko Taxi Lublin!

Płatność kartą w taksówkach na terenie Lublina nie należy obecnie do rzadkości, choć jeszcze kilka lat temu za zrealizowany kurs nie płaciło się inaczej niż za pośrednictwem starannie odliczonej gotówki. W tamtych czasach widok taksówki wyposażonej w terminal mógłby być uznany za co najmniej egzotyczny. Współcześnie mamy jednak erę płatności elektronicznych – większość placówek handlowych umożliwa swoim klientom robienie zakupów przy pomocy karty płatniczej. Co więcej, pojawiają się nawet miejsca, w których gotówka w ogóle przestaje być honorowana. Mowa na przykład o automatach sprzedających bilety w niektórych środkach komunikacji miejskiej. Przy tak ogromnej popularności transakcji bezgotówkowych nic dziwnego, że i nowoczesne firmy taksówkarskie zapragnęły wyjść naprzeciw wymogom współczesnego świata. Z tego powodu na ulicach wielkich miast, jak np. Lublin, bez problemu spotkamy się z taksówkami wyposażonymi w terminal gotowy osbłużyć karty płatnicze MasterCard czy Visa.

Tego rodzaju rozwiązanie w taxi sprawia, że klienci nie muszą już gorączkowo wptrywać się w ekran taksometra, zastanawiając się, czy aby na pewno wystarczy im gotówki na spłatę należności za kurs. Unikają także sytuacji, w której potrzebują zlecić kierowcy dodatkowy przystanek na trasie celem wybrania stosownej wartości z pobliskiego bankomatu. Umożliwienie pasażerom płacenia kartą w taksówkach ucina także prześcigiwanie się w wygrzebywaniu drobnych z portfela w przypadku, kiedy jedną taryfą jedzie kilkoro znajomych. Gorące zapewnienia że „gdzieś tu z pewnością miałem 5 złotych” przestają wówczas kogokolwiek stresować – wystarczy jeden „klik”, aby móc wyjść z samochodu i rozliczyć się bez konieczności zajmowania czasu taksówkarzowi.

Oczywiście na ulicach Lublina niejednokrotnie natkniemy się także na taksówkę, w której wnętrzu próżno szukać terminalu płatniczego, a kierowca przyjmie od nas jedynie gotówkę. Są to jednak najczęściej nieoznakowe samochody, które znajdziemy na specjalnych zatoczkach czy postojach taxi. Należą zazwyczaj do niezrzeszonych w żadnej konkretnej korporacji kierowców, którzy najczęściej samodzielnie wyznaczają stawki za zrealizowane przez siebie przejazdy. Wsiadając do tego typu auta, nie dość, że nie będziemy mogli użyć karty płatniczej, dodatkowo możemy naciąć się na znacznie zawyżone koszty zamówionego przejazdu.

Z tego powodu znacznie bezpieczniej jest skorzystać z usług świadczonych przez sprawdzoną firmę taxi, która nie tylko zaproponuje nam auto z terminalem, ale też da gwarancję naprawdę niskich cen! W tej roli idealnie sprawdzi się firma Eko Taxi, gdzie za kursy płacić możemy nie tylko kartą czy klasycznie za pomocą gotówki. Korporacja ma także specjalną ofertę przygotowaną dla klientów indywidualnych i biznesowych. Mowa o rozliczeniach za pośrednictwem faktury VAT, wystawianej jako załącznik do umowy na przejazdy bezgotówkowe. Co to takiego?

Przejazdy bezgotówkowe w Eko Taxi Lublin – poznaj wygodną formę rozliczeń dla klientów biznesowych i indywidualnych!

Przejazdy bezgotówkowe realizowane przez Eko Taxi Lublin to niezwykle atrakcyjna forma rozliczeń dedykowana zarówno klientom biznesowym, jak i indywidualnym. Świadczone są na podstawie specjalnej umowy zawieranej pomiędzy przewoźnikiem a przedsiębiorstwem, które chce umożliwić swoim pracownikom przejazdy taxi bez konieczności płacenia za kurs na miejscu.

Wszystko odbywa się dzięki specjalnej platformie elektronicznej, do której dostęp przyzawany jest reprezentantowi danej firmy wraz z zawarciem wyżej wspomnianej umowy. Oprogramowanie umożliwia wejście w tryb zrealizowanych zleceń bezgotówkowych, dzięki czemu pracodawca zyskuje dokładny wgląd w historię przejazdów swoich pracowników. Dzięki platformie możliwe jest np. wygenerowanie jednorazowego vouchera na przejazd w formacie PDF, który następnie można przesłać drogą e-mail lub osobiście wręczyć wybranemu pracownikowi. Wydrukowany bon to niejedyna możliwość zrealizowania kursu bezgotówkowego. Pracownicy firmy mającej podpisaną umowę z przewoźnikiem Eko Taxi mogą korzystać również z uprawionych numerów telefonów, dedykowanej aplikacji mobilnej bądź specjalnych kart na przejazdy.
Zestawienia okresowe generowane za pośrednictwem platformy elektronicznej pozwalają kontrahentom biznesowym na zaplanowanie dokładnego budżetu firmy na przejazdy taksówką po terenie Lublina. Jest to możliwe dzięki bardzo dokładnym danym informującym użytkownika programu o tym, ile kosztowały konkretne kursy z podziałem na pracowników, działy kadrowe czy poszczególne realizowane w przedsiębiorstwie projekty. Porgram podaje także informacje dotyczące czasu trwania kursów, godzin ich rozpoczęcia i tras, jakimi zostały przeprowadzone. Osoba mająca dostęp do platformy elektronicznej może także wprowadzać specjalne ograniczenia nakładane na pracowników firmy. Dopuszczalne są np. ustawienia, dzięki którym klient biznesowy będzie miał możliwość realizować przejazdy jedynie w dni robocze od godziny 8:00 do 17:00. Tego rodzaju personalizacja daje władzom przedsiębiorstwa pewność, że pracownicy nie korzystają z bezgotówkowych kursów taxi poza godzinami swojej pracy czy też w celach prywatnych.

Taxi w Lublinie oferuje nie tylko przejazdy, ale i wiele opcji dodatkowych

Przewóz osób VIP i inne zlecenia indywidualne, czyli nietypowe opcje dodatkowe w Eko Taxi Lublin

Eko Taxi w Lublinie oferuje swoim klientom nie tylko atrakcyjne formy płatności za zrealizowany kurs, ale i wiele innych opcji dodatkowych. Jeśli potrzebujesz odebrać z dworca niezwykle ważną osobistość bądź planujesz przyjęcie niespodziankę, na które należy błyskawicznie dostarczyć grupę gości – nie zwlekaj i zadzwoń po auto z zielonym logo Eko Taxi! Dowiedz się, dlaczego zawsze warto mieć zanotowany numer na centralę.

Przewóz osób VIP

Przewóz osób VIP to usługa dodatkowa polegająca na pewnym, bezpiecznym i komfortowym transporcie bardzo ważnych pasażerów. Jeśli odpowiadasz za transport gwiazdy filmowej, słynnego artysty muzycznego, polityka czy działacza społecznego, musisz bezwzględnie zadbać o najwyższy poziom wygody pasażera. Nie bez znaczenia pozostaje także poziom jego bezpieczeństwa i błyskawiczne dostarczenie klienta w miejsce docelowe. W tym celu warto zwrócić uwagę na usługę „przewozy VIP”, która umożliwia wynajęcie nowoczesnego auta z kierowcą cechującym się najwyższym poziomem profesjonalizmu. Niezależnie od tego, czy chodzi o przejazd z terenu dworca, krótką przejażdżkę pod drzwi placówki kulturalnej, czy też transport na ważne wydarzenie sportowe – Eko Taxi dysponuje samochodami gotowymi usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów!

Zlecenia indywidualne

Jeśli potrzebujesz taksówki do zadań specjalnych, która przewiezie paczkę na terenie Lublina, dowiezie leki osobie chorej czy też zajmie się dostarczeniem bukietu kwiatów na Dzień Kobiet, nie mogłeś trafić lepiej! Eko Taxi oferuje bowiem swoje usługi wszystkim, którzy potrzebują niestandardowych rozwiązań. Nie ma znaczenia, czy w ostatniej chwili zapomniałeś zabrać z domu portfel, w przeciągu dwóch godzin potrzebujesz podjechać w kilka różnych punktów na mapie Lublina, czy też musisz odbyć podróż w towarzystwie swojego zwierzaka – w korporacji Eko Taxi wszelkie indywidualne zlecenia klientów traktowane są priorytetowo!

Taksówka przyjazna rodzicom, czyli o przewozach dzieci i fotelikach dla najmłodszych w Eko Taxi Lublin

Eko Taxi Lublin to firma szczególnie przyjazna rodzicom. Jeśli zależy Ci na bezstresowym i bezpiecznym przewiezieniu swojej pociechy z punktu A do punktu B, wystarczy jeden telefon! W wachlarzu usług korporacji występuje bowiem opcja zamówienia monitorowanego przewozu dzieci. To usługa, która sprawdza się w sytuacji, gdy rodzice z różnych przyczyn nie mogą osobiście zawieźć swojej pociechy w wyznaczone miejsce. Niezależnie od tego, czy chodzi o zjawienie się na szkolnej potańcówce, odbiór dziecka z wieczornych zajęć tanecznych, przewiezienie go do członka rodziny mieszkającego w tym samym mieście czy też zawiezienie malucha na oficjalną zbiórkę przed wycieczką klasową – Eko Taxi błyskawicznie zrealizuje zlecenie. Nie ma znaczenia, czy dodatkowe obowiązki zatrzymały Cię w miejscu pracy, miasto sparaliżował ogromny korek, czy też podczas jazdy spotkała Cię awaria – wystarczy jeden telefon, aby godna zaufania, bezpieczna taksówka przewiozła Twoje dziecko w dowolne miejsce na mapie Lublina. Firma umożliwia także przejazdy monitorowane. Jest to możliwe dzięki aplikacji mobilnej Eko Taxi, dzięki której rodzic ma dokładny wgląd w lokalizację zamówionej taksówki. W razie potrzeby istnieje także możliwość prozumienia się z kierowcą samochodu drogą telefoniczną. Wszystko po to, aby rodzice mogli odetchnąć z ulgą.

Choć w Polsce nie ma prawnego obowiązku przewożenia dzieci w fotelikach, rodzice niejednokrotnie nalegają na takie rozwiązanie w związku z kwestiami bezpieczeństwa. I tu dobra wiadomość dla osób chcących podróżować z dziećmi – w Eko Taxi istnieje możliwość zamówienia samochodu z fotelikiem dla najmłodszych pasażerów. Wystarczy zastrzec tego typu prośbę na etapie zamawiania auta przez centralę. Usługa może wiązać się z dodatkowymi opłatami wynikającymi z konieczności pobrania fotelika z siedziby firmy.

Monitorowany przewóz dzieci to jedna z usług Eko Taxi Lublin

Zakupy na telefon w Eko Taxi Lublin – rozwiązanie awaryjnej sytuacji na imprezie i nie tylko!

Usługi dodatkowe w Eko Taxi to także swoista pomoc w awaryjnych sytuacjach. Jeśli podczas nocnej prywatki nagle okaże się, że w lodówce brakuje kolejnej butelki alkoholu, a najbliższy sklep już dawno jest zamknięty, nie ma powodów do zmartwień! Wystarczy telefon po taksówkę realizującą zlecenia dotyczące zakupów na telefon! Dzwoniąc do dyspozytorni, należy przedstawić dokładną listę zakupów, a następnie cierpliwie oczekiwać przybycia kierowcy, który przekaże nam świeżo zakupione artykuły. Soki, alkohol, papierosy – tych produktów już nigdy więcej nie zabraknie na żadnej imprezie! Warto wspomnieć, ze Eko Taxi umożliwia realizację zakupów na telefon przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Zlecanie zakupów przydaje się także podczas przeziębienia czy grypy. Gdy pod ręką nie mamy domowników, których moglibyśmy wysłać po zapas medykamentów, warto zadzwonić po kierowcę taksówki, który błyskawicznie zrealizuje zakupy w najbliższej aptece i dostarczy je nam bezpośrednio pod dom. Chorobę lepiej dobrze wyleżeć w łóżku, bez niepotrzebnego wychodzenia z domu!

Zakupy na telefon mogą przydać się także w sytuacji, gdy zjedlibyśmy coś na wynos, ale restauracja serwująca ulubione jedzenie nie oferuje nam możliwości dostarczenia jedzenia pod wskazany adres. Wówczas wystarczy zlecić przewiezienie posiłku zaufanej firmie taxi i cieszyć się smakiem wykwintnych potraw pomimo faktu, że nie odwiedziliśmy restauracji osobiście!

Ile kosztuje tanie taxi? Poznaj cennik Eko Taxi Lublin i sprawdź, jakie stawki dotyczą usług dodatkowych

Poza bogatym zestawieniem usług dodatkowych Eko Taxi Lublin ma do zaoferowania także niezwykle atrakcyjne, stałe stawki za kurs taksówką. To właśnie one sprawiają, że oferta firmy jest jedną z najatrakcyjniejszych cenowo propozycji na lubelskim rynku!

Za każdy pokonany kilometr na terenie Lublina zapłacimy kolejno:

1,60 zł – stawka obowiązuje w I taryfie, a więc w dni powszednie od godziny 6:00 do 22:00;
2,40 zł – stawka obowiązuje w II taryfie, a więc w dni powszednie od godziny 22:00 do 6:00 oraz w niedziele i święta.

Do kwoty wynikającej z długości kursu doliczana jest także opłata początkowa, czyli tzw. „koszt trzaśnięcia drzwiami”. W Eko Taxi Lublin kwota ta wynosi jedynie 7,95 zł.

Jeśli chcemy, aby kierowca poczekał na nas w ustalonym miejscu, należy uiścić opłatę rzędu 32 złotych za każdą godzinę postoju.

Może Cię zainteresować również

 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Przewodnik po LubliniePrzewodnik po Lublinie od Eko Taxi
  Przewodnik po Lublinie od Eko Taxi podpowiada, gdzie ...
 • Atrakcje kulturalne w LublinieAtrakcje kulturalne w Lublinie
  Atrakcje kulturalne w Lublinie odbywają się przez cały rok. Miasto ma pod tym względem rozbudowaną ofertę, skierowaną do osób w różnym wieku. Mowa tu o całych festiwalach, programach teatralno-filmowych, koncertach czy unikalnych warsztatach. Osoby zainteresowane takimi wydarzeniami z pewnością nie mają na co narzekać i znajdą coś ciekawego dla siebie w każdym tygodniu.
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Majówka 2023 w LublinieMajówka 2023 w Lublinie
  Majówka 2023 w Lublinie tradycyjnie będzie obfitowała w różnorodne wydarzenia. Niektórzy decydują się na spędzenie wolnych dni w domu, ale warto pomyśleć również nad zorganizowaniem sobie różnego rodzaju atrakcji. Tegoroczny kalendarz sprzyja wydłużeniu sobie wiosennego urlopu, co pozwala zaplanować nawet krótki wyjazd. W tym okresie oczywiście można zaobserwować wzmożony ruch na drogach, więc warto przesiąść się do taksówek. Zachęcamy do wybrania tych od Eko Taxi.
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Lublin zimąLublin zimą. Poznaj inną stronę miasta!
  Lublin zimą przybiera maskę, którą zachwycają się ...
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Turystyczny LublinTurystyczny Lublin
  Turystyczny Lublin ma do zaoferowania naprawdę wiele. ...
 • Sylwester 2020Sylwester 2020 w Lublinie
  Sylwester 2020 w Lublinie ze względu na wyjątkowe ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Taxi bus w LublinieTaxi bus w Lublinie – kiedy warto go zamówić i jak w prosty sposób to zrobić? Poznaj ofertę Eko Taxi Lublin i bezpiecznie poruszaj się po mieście i okolicach z rodziną lub grupą przyjaciół!
  Taxi bus w Lublinie to doskonała opcja dla ...
 • Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicachAtrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach
  Atrakcje dla dzieci w Lublinie i okolicach są dopasowane do pociech w różnym wieku. Nie brakuje punktów, które nie tylko sprawią frajdę, ale przy okazji dostarczą cennej wiedzy, która zostanie zaprezentowana w przystępny sposób. Lista godnych polecenia obiektów jest naprawdę długa, więc rodzice z najmłodszymi mogą tu zaplanować kilka, a nawet kilkanaście dni, podczas których na pewno nie będą się nudzić. W wybrane miejsca możesz dojechać wygodnie, korzystając z taksówek Eko Taxi.
 • Taxi w Lublinie do obsługi imprezTaxi w Lublinie do obsługi imprez
  Taxi w Lublinie do obsługi imprez będzie bardzo ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Odpalanie samochodu z kabli przez Ekotaxi w LublinieOdpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie
  Odpalenie samochodu z kabli przez taxi w Lublinie jest usługą, która potrafi uratować dzień wielu osobom. Rozładowany akumulator to na dobrą sprawę jedna z częstszych usterek, z jakimi zmagają się kierowcy. Może to wynikać z różnych względów, a dużo takich przypadków dotyczy zwłaszcza okresu zimowego, gdy panują bardzo niskie temperatury. Spiesząc się do pracy czy na spotkanie, można skorzystać z takiego wsparcia i uruchomić auto. Jeśli nie masz w pobliżu kogoś kto może pomóc, zadzwoń po taksówkarza.
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Imprezy kulturalne w LublinieImprezy kulturalne w Lublinie. Czego nie możesz przegapić?
  Imprezy kulturalne w Lublinie organizowane są na różną ...
 • Firma przeprowadzkowa w LublinieFirmy przeprowadzkowe w Lublinie
  Firmy przeprowadzkowe w Lublinie pomogą w sprawnym ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Jak zamówić taksówkę w LublinieJak zamówić taksówkę w Lublinie?
  Jak zamówić taksówkę w Lublinie? To pytanie zadaje ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Sylwester 2022-2023 w Lublinie z Eko TaxiSylwester 2022/2023 w Lublinie z Eko Taxi
  Sylwester 2022 warto spędzić w Lublinie. Miasto to ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Taxi w sylwestra w LublinieTaxi w Sylwestra w Lublinie
  Taxi w sylwestra w Lublinie to najlepszy środek transportu, jaki można wybrać na tę wyjątkową noc. Jeżeli nie planujesz organizowania spotkania we własnym domu, z pewnością wybierasz się wtedy do kogoś znajomego czy na jakieś wydarzenie na mieście. Wygodne dojechanie na miejsce będzie bardzo ważne, podobnie jak bezpieczny powrót, który często ma miejsce w późnych godzinach nocnych. W takich okolicznościach postaw na sprawdzone usługi Eko Taxi.
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...