Zakupy na telefon w Lublinie

Zakupy na telefon w Lublinie

Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą w wielu sytuacjach. Czasem po prostu brakuje czasu na pojechanie do sklepu, w związku z wieloma innymi obowiązkami. To także korzystne rozwiązanie w przypadku niedyspozycji związanej z chorobą lub innym uszczerbkiem na zdrowiu i spore ułatwienie dla osób starszych. W takiej sytuacji możesz zlecić wykonanie zakupów w zasadzie o dowolnej porze dnia, zarówno jeśli chodzi o większą listę, jak i uzupełnienie kilku najpotrzebniejszych produktów.

Spis treści
Takie usługi w ofercie Eko Taxi
Jakie zamówienia realizujemy?
Szczegóły dotyczące dostawy i kosztu usługi
Kiedy warto się na to zdecydować?
Przez całą dobę

Eko Taxi oferuje zakupy na telefon w Lublinie

Zakupy na telefon w Lublinie są jedną z usług oferowanych przez Eko Taxi. Nasza korporacja, poza samymi przejazdami, realizuje także mniej standardowe zlecenia. Zamówienia dotyczące zakupów przyjmujemy telefonicznie przez całą dobę. Podchodzimy do tych zadań w sposób bardzo elastyczny, zatem na pewno załatwisz u nas to, czego oczekujesz. Poza kupnem i dostarczeniem podstawowych produktów z jednego sklepu nasi kierowcy mogą również odwiedzić kilka wyznaczonych miejsc czy przywieźć potrzebny lek z apteki. Na Twoje życzenie zakupy możemy dostarczyć nawet pod same drzwi, a cała usługa wiąże się z niewielką opłatą.

Co możesz zamówić?

Wśród naszych dodatkowych usług znajduje się możliwość składania zamówień na zakupy w sposób telefoniczny oraz z poziomu strony internetowej i to przez całą dobę. Co ważne, mogą to być zlecenia o różnym charakterze. W praktyce załatwisz u nas wiele kwestii. Mogą to być podstawowe zakupy spożywcze, które zostaną zrealizowane w jednym sklepie. To jednak nie wszystko, ponieważ umożliwiamy także zamówienie produktów z różnych miejsc. Zapewne jak każdy masz swoich ulubionych sprzedawców, u których wolisz kupować konkretne wyroby. Zlecając nam wykonanie zakupów, nie musisz rezygnować ze swoich przyzwyczajeń. Wystarczy, że składając dyspozycje dotyczące listy produktów, określisz, jaki asortyment ma być kupiony w konkretnym miejscu. Istotny jest też fakt, że mogą to być nie tylko zakupy spożywcze, gdyż nasi kierowcy mogą podjechać również do apteki, żeby dostarczyć potrzebne lekarstwa. Zlecenia przyjmujemy pod numerem telefonu dostępnym na stronie internetowej. Umożliwiamy także składanie zamówień poprzez aplikację oraz specjalny formularz na naszej stronie internetowej.

Zamawianie zakupów przez telefon

Jak zostaną dostarczone zakupy i jaki jest koszt usługi?

Po złożeniu zamówienia nasi kierowcy postarają się je zrealizować jak najszybciej. Oczywiście czas realizacji może być uzależniony od charakteru zlecenia, a więc lokalizacji wybranych sklepów. Pakunki zostaną dostarczone w określone miejsce, a więc najczęściej do domu lub mieszkania, choć w razie potrzeby możesz je także zamówić choćby do biura, w którym pracujesz. Bazowy koszt usługi to 20 złotych i tyle zapłacisz choćby w przypadku podstawowych zakupów do 10 artykułów w jednym sklepie. Ogółem cena jest uzależniona od liczby produktów, ich masy i gabarytów. Jeżeli chcesz zlecić zakupy w różnych miejscach, a więc przykładowo kupienie wędliny w supermarkecie, ale już warzyw w innym, ulubionym sklepie, to oczywiście dajemy taką możliwość. W przypadku takich zleceń koszt zakupów ustalisz już z kierowcą.

W jakich sytuacjach warto zdecydować się na zakupy na telefon w Lublinie?

Korzystanie z zakupów na telefon w Lublinie może się wiązać po prostu z brakiem czasu na samodzielne realizowanie takich codziennych zadań. Obecnie wiele osób pracuje bardzo intensywnie i całymi dniami, zatem takie usługi są wtedy znacznym udogodnieniem. Możesz się na to zdecydować także w sytuacji choroby czy urazu, gdy opuszczenie domu lub mieszkania jest niewskazane. Będzie to też korzystne rozwiązanie dla osób starszych, dla których samodzielne pójście po zakupy, a przede wszystkim noszenie pakunków, staje się już dużym wyzwaniem. Tego typu zamówienia można złożyć w zasadzie przez całą dobę, więc może to być przydatne zarówno w kontekście większego zaopatrzenia w produkty spożywcze, jak i uzupełnienia produktów, których akurat Ci zabrakło.

Brak czasu

Jednym z powodów, który przemawia za taką decyzją jest po prostu brak czasu. Tego typu usługi są bardzo korzystne dla osób zapracowanych. Obowiązki – zarówno w pracy, jak i domu – sprawiają, że często trudno znaleźć wolną chwilę na wybranie się do sklepu. W praktyce jest to często dość czasochłonne, zwłaszcza biorąc pod uwagę ewentualne korki na ulicach czy kolejki w samych placówkach. Zlecenie wykonania zakupów przez telefon może być doskonałym rozwiązaniem, gdy wiesz, że potrzebujesz jakiś produktów, ale masz akurat bardzo intensywny dzień. Możesz je zlecić wygodnie, w dowolnym miejscu i w wolnej chwili, nie odgrywając się od codziennych zadań.

W trakcie choroby

Takie usługi mogą być bardzo korzystne w momencie, gdy zachorujesz lub odniesiesz jakiś uraz i nie możesz pójść po zakupy lub po prostu jest to niewskazane w danej sytuacji. Oczywiście można wtedy poprosić o pomoc bliskich, lecz nie zawsze mogą mieć oni czas. Warto skorzystać wtedy z usług Eko Taxi i zamówić potrzebne rzeczy z dostawą do domu. Co ważne, możesz zlecić zakup nie tylko produktów spożywczych, ale też leków, które są potrzebne do powrotu do zdrowia.

Dobre rozwiązanie dla osób starszych

Taka forma zaopatrywania się w potrzebne produkty jest na pewno atrakcyjna z perspektywy osób starszych. Często mają one problem nie tylko z samym pójściem do sklepu, ale przede wszystkim z późniejszym noszeniem ciężkich toreb. Decydując się na zakupy na telefon, możesz zamówić ulubione produkty z określonych miejsc, bez konieczności wychodzenia z domu. W Eko Taxi nasi kierowcy mogą dostarczyć pakunki pod same drzwi, co będzie jeszcze większym ułatwieniem.

Dowóz zakupów na telefon w Lublinie o różnej porze dnia w wyznaczone miejsce

Zamawianie zakupów na telefon w Lublinie staje się coraz popularniejsze. Robiąc to bezpośrednio na stronach internetowych konkretnych sklepów, musisz się jednak liczyć z tym, że będą one dostarczone dopiero po kilku dniach od zamówienia. Wiele firm oferujących takie usługi funkcjonuje tylko w określonych godzinach, więc nie ma możliwości zamówienia określonych produktów w dowolnej chwili. W Eko Taxi jest jednak inaczej, gdyż takie zlecenia przyjmujemy przez całą dobę. Nasi kierowcy pracują także nocą, więc w razie potrzeby mogą podjechać do któregoś ze sklepów otwartych całodobowo. Korzystając z naszych usług, możesz zatem zlecić zakupy o dowolnej porze dnia i w wyznaczone miejsce – może to być Twoje miejsce zamieszkania, ale również biuro czy choćby zamówienie dla kogoś z rodziny, komu normalnie dostarczasz zakupy, ale nie możesz tego zrobić osobiście. Czasem mogą to być nawet nieplanowane zakupy, gdy postanowisz coś ugotować, a zauważysz, że brakuje Ci akurat jakiegoś produktu. Wystarczy, że zadzwonisz wtedy do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców może przywieźć brakujące rzeczy, bez względu na porę dnia.

Zakupy na telefon są wygodne i komfortowe, dlatego interesuje się nimi wiele osób. Potrzeba skorzystania z takich usług może wynikać z niedyspozycji zdrowotnej, ale też po prostu braku czasu w zapracowane dni. Tego typu usługi posiada w swojej ofercie także Eko Taxi. Jeżeli potrzebujesz zatem zakupów na terenie Lublina, zadzwoń i złóż zamówienie!

Może Cię zainteresować również

 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Czym dojechać z Lublina do ŚwidnikaCzym dojechać z Lublina do Świdnika?
  Czym dojechać z Lublina do Świdnika? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców, a w praktyce rozwiązań jest kilka. Zdecydowanie najwięcej argumentów przemawia jednak za zamówieniem taksówki. Można wtedy dotrzeć bezpośrednio z miejsca zamieszkania do samego portu lotniczego, podróżując w komfortowych warunkach. Okazuje się to o wiele rozsądniejsze od komunikacji miejskiej czy własnego samochodu, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie.
 • Lato w LublinieLato w Lublinie
  Lato w Lublinie może być bardzo ekscytujące. W tym czasie do miasta przybywa sporo turystów, dla których szczególnie atrakcyjne będą tutejsze zabytki. Mogą być one ciekawą propozycją również dla mieszkańców, którzy nie mieli wcześniej okazji wybrać się w takie miejsca. Dla osób pozostających w okolicy na dłużej na pewno świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z dobrej pogody z myślą o aktywnościach na świeżym powietrzu. Stolica województwa lubelskiego daje pod tym względem ogrom możliwości.
 • Zwiedzanie LublinaLublin – zwiedzanie metropolii z Eko Taxi
  Lublin to fascynująca metropolia, która tętni życiem o ...
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?Jak zostać taksówkarzem w Lublinie?
  Jak zostać taksówkarzem w Lublinie? Czy potrzebne są ...
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Przewozy osobowe w LubliniePrzewozy osobowe w Lublinie
  Przewozy osobowe w Lublinie są codziennie poszukiwanie przez różne grupy odbiorców. Jest to rozwiązanie w sytuacji, gdy ktoś potrzebuje transportu, a nie posiada własnego auta i nie chce korzystać z komunikacji miejskiej. Warto przy tym uważać na prywatnych przewoźników, których trudno zweryfikować, jeżeli chodzi o ich umiejętności i uczciwość. Sprawdzonym wyborem będą za to usługi taksówkarskie, zatem zachęcamy do wybrania oferty Eko Taxi.
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Praca jako dyspozytor taxi jest idealna dla studentówDyspozytor taxi w Lublinie – praca dla każdego! Poznaj zakres obowiązków i możliwości zatrudnienia w Eko Taxi
  Dyspozytorem taxi w Lublinie może zostać właściwie ...
 • BIlety na MKS LublinBilety na MKS Lublin. Eko Taxi partnerem szczypiornistek
  Jesteśmy przekonani, że nawet ci, którzy jeszcze nigdy ...
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Taxi na lotnisku w ŚwidnikuTaxi na lotnisko w Świdniku
  Taxi na lotnisko w Świdniku jest szybkim i najbardziej komfortowym sposobem dotarcia do tego portu lotniczego z Lublina i okolic. Taką trasę pokonują osoby wylatujące służbowo czy mieszkańcy szykujący się do wyjazdów turystycznych. Łapiąc kurs w to miejsce, lepiej uważać na pojazdy kierowców nienależących do korporacji taksówkarskich, gdyż często oferują oni znacznie zawyżone ceny. Pomocne mogą się okazać firmy taxi dysponujące większymi pojazdami, jak Eko Taxi.
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Fajne miejsca w LublinieFajne miejsca w Lublinie. Zaplanuj zwiedzanie lub sesję zdjęciową
  Fajne miejsca w Lublinie inspirują, zachwycają i ...
 • Atrakcje na Starym Mieście w LublinieAtrakcje na Starym Mieście w Lublinie
  Atrakcje na Starym Mieście w Lublinie wzbudzają ...
 • Lublin jesieniąLublin jesienią
  Lublin jesienią skrywa w sobie niezwykły urok. Pomimo ...
 • Eko taxi w LublinieEko Taxi w Lublinie
  Eko Taxi w Lublinie to sprawdzona korporacja taksówkarska. Nasze usługi przydadzą się zawsze wtedy, gdy nie możesz gdzieś dojechać własnym samochodem, a wolisz uniknąć podróżowania komunikacją miejską. Oferujemy też pomoc w innym zakresie, gdy potrzebujesz czegoś na dowóz, a nawet podczas przeprowadzek. Taka oferta bywa szczególnie korzystna dla mieszkańców miasta. Umożliwiamy przy tym różne sposoby na skomunikowanie się z nami w celu skorzystania z taksówek.
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Taxi do przewozu mebliTaxi do przewozu mebli w Lublinie
  Taxi do przewozu mebli w Lublinie musi być oczywiście większe niż zwykły osobowy pojazd do standardowych kursów. Nie wszystkie korporacje mają takie samochody w swojej flocie, lecz znajdziesz je w ofercie Eko Taxi Lublin. To optymalne rozwiązanie, gdy musisz przetransportować jakieś elementy umeblowania, a nie masz dostępu do własnego dużego auta lub od kogoś znajomego. Zamówienie taxi będzie w tym przypadku o wiele bardziej opłacalne finansowo od usług drogich firm transportowych.
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Kierowca taxi w LublinieKierowca taxi w Lublinie
  Kierowca taxi w Lublinie to odpowiedzialna rola, gdyż każdego dnia odpowiada się za bezpieczne przejazdy mieszkańców i turystów. Wiążę się to jednak z dużą radością z możliwości jeżdżenia własnym samochodem po mieście. Nie jest to monotonne i stanowić będzie odrębną historię każdego dnia. Przy okazji mając sporo klientów, można oczywiście liczyć na korzystne zarobki. Będzie tak w szczególności, gdy zdecydujesz się przystąpić do sprawdzonej korporacji o odpowiedniej renomie, takiej jak Eko Taxi.
 • Ciekawe miejsca dla młodzieży w LublinieCiekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie
  Ciekawe miejsca dla młodzieży w Lublinie przyciągają ...
 • Stare Miasto w LublinieStare Miasto w Lublinie dla turysty
  Stare Miasto w Lublinie to dzielnica o bogatej ...
 • Sylwester dla singli w LublinieSylwester dla singli w Lublinie
  Sylwester dla singli w Lublinie może przyjąć różną formę. Niektórzy stawiają na domówkę organizowaną przez znajomych, ale można się też bawić w klubach czy na wydarzeniu aranżowanym przez miasto. Kolejną opcją jest wybranie się na jakiś film czy spektakl, jeżeli nie nastawiasz się na huczną zabawę, lecz po prostu przyjemne spędzenie czasu. Bez względu na to, co wybierzesz, na miejsce dotrzesz wygodnie i bezpiecznie naszymi taksówkami.
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Ciekawostki turystyczne w LublinieCiekawostki turystyczne w Lublinie
  Ciekawostki turystyczne w Lublinie dotyczą różnych zagadnień, od flagowych zabytków, po zaskakujące punkty na mapie miasta. Często są one związane z historią tego regionu czy lokalną kulturą, mając tym samym prawdziwie unikalny charakter. Są to akcenty, które pozwalają poznać ten rejon z wielu stron. Z myślą o podróżowaniu do poszczególnych lokalizacji zachęcamy do skorzystania z taksówek Eko Taxi. Mieszkańcom miasta polecamy tymczasem nasze usługi także na co dzień.
 • Wakacje w Lublinie dla dzieciWakacje w Lublinie dla dzieci
  Wakacje w Lublinie dla dzieci powinny im dostarczyć wiele radości oraz zabawy. Rodzice często stają przed wyzwaniem zaaranżowania większej ilości wolnego czasu dla najmłodszych, lecz w przypadku tego miasta nie będzie to stanowiło problemu. Do dyspozycji jest wiele obiektów, które warto odwiedzić w gronie całej rodziny. W ciepłe i przyjemne dni z powodzeniem można też zaplanować wypoczynek na łonie natury. Sami włodarze regionu dbają również o dodatkowe letnie atrakcje dla dzieci i młodzieży.
 • Weekend w LublinieWeekend w Lublinie. Jak spędzić czas w mieście?
  Weekend w Lublinie spędzić można na wiele różnych ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Miejsca do zwiedzania w LublinieMiejsca do zwiedzania w Lublinie
  Miejsca do zwiedzania w Lublinie obejmują obiekty o różnym znaczeniu. Część warto podziwiać z myślą o samej architekturze, inne lokalizacje zdradzą ciekawe historie, choćby z zakresu przeszłości tego miasta i całego regionu. Stolica województwa lubelskiego ma bezsprzecznie ogromny potencjał turystyczny i dlatego przyciąga odwiedzających z całego kraju, a nawet z zagranicy.