Zakupy na telefon w Lublinie

Zakupy na telefon w Lublinie

Zakupy na telefon w Lublinie mogą być przydatną usługą w wielu sytuacjach. Czasem po prostu brakuje czasu na pojechanie do sklepu, w związku z wieloma innymi obowiązkami. To także korzystne rozwiązanie w przypadku niedyspozycji związanej z chorobą lub innym uszczerbkiem na zdrowiu i spore ułatwienie dla osób starszych. W takiej sytuacji możesz zlecić wykonanie zakupów w zasadzie o dowolnej porze dnia, zarówno jeśli chodzi o większą listę, jak i uzupełnienie kilku najpotrzebniejszych produktów.

Spis treści
Takie usługi w ofercie Eko Taxi
Jakie zamówienia realizujemy?
Szczegóły dotyczące dostawy i kosztu usługi
Kiedy warto się na to zdecydować?
Przez całą dobę

Eko Taxi oferuje zakupy na telefon w Lublinie

Zakupy na telefon w Lublinie są jedną z usług oferowanych przez Eko Taxi. Nasza korporacja, poza samymi przejazdami, realizuje także mniej standardowe zlecenia. Zamówienia dotyczące zakupów przyjmujemy telefonicznie przez całą dobę. Podchodzimy do tych zadań w sposób bardzo elastyczny, zatem na pewno załatwisz u nas to, czego oczekujesz. Poza kupnem i dostarczeniem podstawowych produktów z jednego sklepu nasi kierowcy mogą również odwiedzić kilka wyznaczonych miejsc czy przywieźć potrzebny lek z apteki. Na Twoje życzenie zakupy możemy dostarczyć nawet pod same drzwi, a cała usługa wiąże się z niewielką opłatą.

Co możesz zamówić?

Wśród naszych dodatkowych usług znajduje się możliwość składania zamówień na zakupy w sposób telefoniczny oraz z poziomu strony internetowej i to przez całą dobę. Co ważne, mogą to być zlecenia o różnym charakterze. W praktyce załatwisz u nas wiele kwestii. Mogą to być podstawowe zakupy spożywcze, które zostaną zrealizowane w jednym sklepie. To jednak nie wszystko, ponieważ umożliwiamy także zamówienie produktów z różnych miejsc. Zapewne jak każdy masz swoich ulubionych sprzedawców, u których wolisz kupować konkretne wyroby. Zlecając nam wykonanie zakupów, nie musisz rezygnować ze swoich przyzwyczajeń. Wystarczy, że składając dyspozycje dotyczące listy produktów, określisz, jaki asortyment ma być kupiony w konkretnym miejscu. Istotny jest też fakt, że mogą to być nie tylko zakupy spożywcze, gdyż nasi kierowcy mogą podjechać również do apteki, żeby dostarczyć potrzebne lekarstwa. Zlecenia przyjmujemy pod numerem telefonu dostępnym na stronie internetowej. Umożliwiamy także składanie zamówień poprzez aplikację oraz specjalny formularz na naszej stronie internetowej.

Zamawianie zakupów przez telefon

Jak zostaną dostarczone zakupy i jaki jest koszt usługi?

Po złożeniu zamówienia nasi kierowcy postarają się je zrealizować jak najszybciej. Oczywiście czas realizacji może być uzależniony od charakteru zlecenia, a więc lokalizacji wybranych sklepów. Pakunki zostaną dostarczone w określone miejsce, a więc najczęściej do domu lub mieszkania, choć w razie potrzeby możesz je także zamówić choćby do biura, w którym pracujesz. Bazowy koszt usługi to 20 złotych i tyle zapłacisz choćby w przypadku podstawowych zakupów do 10 artykułów w jednym sklepie. Ogółem cena jest uzależniona od liczby produktów, ich masy i gabarytów. Jeżeli chcesz zlecić zakupy w różnych miejscach, a więc przykładowo kupienie wędliny w supermarkecie, ale już warzyw w innym, ulubionym sklepie, to oczywiście dajemy taką możliwość. W przypadku takich zleceń koszt zakupów ustalisz już z kierowcą.

W jakich sytuacjach warto zdecydować się na zakupy na telefon w Lublinie?

Korzystanie z zakupów na telefon w Lublinie może się wiązać po prostu z brakiem czasu na samodzielne realizowanie takich codziennych zadań. Obecnie wiele osób pracuje bardzo intensywnie i całymi dniami, zatem takie usługi są wtedy znacznym udogodnieniem. Możesz się na to zdecydować także w sytuacji choroby czy urazu, gdy opuszczenie domu lub mieszkania jest niewskazane. Będzie to też korzystne rozwiązanie dla osób starszych, dla których samodzielne pójście po zakupy, a przede wszystkim noszenie pakunków, staje się już dużym wyzwaniem. Tego typu zamówienia można złożyć w zasadzie przez całą dobę, więc może to być przydatne zarówno w kontekście większego zaopatrzenia w produkty spożywcze, jak i uzupełnienia produktów, których akurat Ci zabrakło.

Brak czasu

Jednym z powodów, który przemawia za taką decyzją jest po prostu brak czasu. Tego typu usługi są bardzo korzystne dla osób zapracowanych. Obowiązki – zarówno w pracy, jak i domu – sprawiają, że często trudno znaleźć wolną chwilę na wybranie się do sklepu. W praktyce jest to często dość czasochłonne, zwłaszcza biorąc pod uwagę ewentualne korki na ulicach czy kolejki w samych placówkach. Zlecenie wykonania zakupów przez telefon może być doskonałym rozwiązaniem, gdy wiesz, że potrzebujesz jakiś produktów, ale masz akurat bardzo intensywny dzień. Możesz je zlecić wygodnie, w dowolnym miejscu i w wolnej chwili, nie odgrywając się od codziennych zadań.

W trakcie choroby

Takie usługi mogą być bardzo korzystne w momencie, gdy zachorujesz lub odniesiesz jakiś uraz i nie możesz pójść po zakupy lub po prostu jest to niewskazane w danej sytuacji. Oczywiście można wtedy poprosić o pomoc bliskich, lecz nie zawsze mogą mieć oni czas. Warto skorzystać wtedy z usług Eko Taxi i zamówić potrzebne rzeczy z dostawą do domu. Co ważne, możesz zlecić zakup nie tylko produktów spożywczych, ale też leków, które są potrzebne do powrotu do zdrowia.

Dobre rozwiązanie dla osób starszych

Taka forma zaopatrywania się w potrzebne produkty jest na pewno atrakcyjna z perspektywy osób starszych. Często mają one problem nie tylko z samym pójściem do sklepu, ale przede wszystkim z późniejszym noszeniem ciężkich toreb. Decydując się na zakupy na telefon, możesz zamówić ulubione produkty z określonych miejsc, bez konieczności wychodzenia z domu. W Eko Taxi nasi kierowcy mogą dostarczyć pakunki pod same drzwi, co będzie jeszcze większym ułatwieniem.

Dowóz zakupów na telefon w Lublinie o różnej porze dnia w wyznaczone miejsce

Zamawianie zakupów na telefon w Lublinie staje się coraz popularniejsze. Robiąc to bezpośrednio na stronach internetowych konkretnych sklepów, musisz się jednak liczyć z tym, że będą one dostarczone dopiero po kilku dniach od zamówienia. Wiele firm oferujących takie usługi funkcjonuje tylko w określonych godzinach, więc nie ma możliwości zamówienia określonych produktów w dowolnej chwili. W Eko Taxi jest jednak inaczej, gdyż takie zlecenia przyjmujemy przez całą dobę. Nasi kierowcy pracują także nocą, więc w razie potrzeby mogą podjechać do któregoś ze sklepów otwartych całodobowo. Korzystając z naszych usług, możesz zatem zlecić zakupy o dowolnej porze dnia i w wyznaczone miejsce – może to być Twoje miejsce zamieszkania, ale również biuro czy choćby zamówienie dla kogoś z rodziny, komu normalnie dostarczasz zakupy, ale nie możesz tego zrobić osobiście. Czasem mogą to być nawet nieplanowane zakupy, gdy postanowisz coś ugotować, a zauważysz, że brakuje Ci akurat jakiegoś produktu. Wystarczy, że zadzwonisz wtedy do Eko Taxi, a jeden z naszych kierowców może przywieźć brakujące rzeczy, bez względu na porę dnia.

Zakupy na telefon są wygodne i komfortowe, dlatego interesuje się nimi wiele osób. Potrzeba skorzystania z takich usług może wynikać z niedyspozycji zdrowotnej, ale też po prostu braku czasu w zapracowane dni. Tego typu usługi posiada w swojej ofercie także Eko Taxi. Jeżeli potrzebujesz zatem zakupów na terenie Lublina, zadzwoń i złóż zamówienie!

Może Cię zainteresować również

 • Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem?
  Co warto zobaczyć w Lublinie z dzieckiem? Są pewne miejsca uważane za obowiązkowe, gdzie koniecznie trzeba się udać podczas pierwszej wizyty. To, na przykład Muzeum w Majdanku, Zamek Lubelski czy Muzeum Wsi Lubelskiej. Pośród naszych rekomendacji znajdziesz również inne, może mniej oczywiste, lecz warte polecenia miejsca. Zachęcamy do dojechania w wybrane lokalizacje taksówkami Eko Taxi. Taki sposób podróżowania z najmłodszymi jest naprawdę wygodny, a my oferujemy atrakcyjny zakres cenowy.
 • Firma przewozowa w LublinieFirmy przewozowe w Lublinie
  Firmy przewozowe w Lublinie oferują różne usługi, z ...
 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Atrakcje turystyczne LublinaAtrakcje turystyczne w Lublinie polecane przez Eko Taxi
  Co sprowadza was do Lublina? Spotkanie biznesowe, ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Taxi z Lublina do ŚwidnikaTaxi z Lublina do Świdnika
  Taxi z Lublina do Świdnika to najlepszy sposób żeby ...
 • Ładne miejsca w LublinieŁadne miejsca w Lublinie
  Ładne miejsca w Lublinie są chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i mieszkańców. Lokalizacje zachęcające swoimi wizualnymi atutami przyciągają w końcu więcej niż jeden raz, zwłaszcza że można im się przyjrzeć w różnych warunkach pogodowych czy nawet w scenerii poszczególnych pór roku. Można w nich podziwiać lokalne atrakcje czy zwyczajnie się zrelaksować. W dowolne miejsce w mieście i jego okolicy dojedziesz, korzystając z usług Eko Taxi.
 • Atrakcje w okolicy LublinaAtrakcje w okolicy Lublina
  Atrakcje w okolicy Lublina przyciągają mieszkańców ...
 • Co warto zobaczyć w Lublnie? Zwiedzaj z Eko Taxi!Co warto zobaczyć w Lublinie? Zwiedzaj miasto z Eko Taxi
  Co warto zobaczyć w Lublinie i jak najlepiej poruszać ...
 • Co robić w Lublinie?Co robić w Lublinie? Eko Taxi podpowiada
  Pasażerowie Eko Taxi często zagadują naszych ...
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Wakacje w LublinieWakacje w Lublinie – zaplanuj urlop w mieście!
  Wakacje w Lublinie, choć może nie zobaczymy tam ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Co się dzieje w Lublinie?Co się dzieje w Lublinie?
  Co się dzieje w Lublinie? Na co dzień można skorzystać ...
 • Imprezy integracyjne w LublinieImprezy integracyjne w Lublinie
  Imprezy integracyjne w Lublinie odbywają się regularnie, gdyż, jak przystało na duże miasto, funkcjonuje tu wiele firm. Właściciele czy menedżerowie przedsiębiorstw doskonale wiedzą, ile mogą dawać takie spotkania. To okazja do zjednoczenia czy poprawienia nastroju wśród personelu, co znajduje potem przełożenie na samej efektywności wykonywanych obowiązków. Istnieje mnóstwo rozwiązań na organizację takich wydarzeń, natomiast zawsze najlepiej będzie dojechać na nie z Eko Taxi.
 • Dezynfekcja taksówekEko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki
  Eko Taxi w Lublinie dezynfekuje taksówki, dbając o ...
 • Busy na lotnisko w LublinieBusami na lotnisko pod Lublinem. Oferta naszej korporacji
  Od czasu wybudowania lotniska w Świdniku pod Lublinem ...
 • Taxi dla firm w LublinieTaxi dla firm w Lublinie. Czym powinno się wyróżniać?
  Taxi dla firm w Lublinie powinno oferować atrakcyjne ...
 • Taxi VIP w LublinieTaxi VIP w Lublinie
  Taxi VIP w Lublinie może być pomocne, gdy odpowiadasz ...
 • Zabytki na Starym Mieście w LublinieZabytki na Starym Mieście w Lublinie. Nasz przegląd
  Zabytki na Starym Mieście w Lublinie to prawdziwa ...
 • Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?Jak wybrać korporację taxi w Lublinie?
  Korporacje taxi w Lublinie stanowią istotną część ...
 • Zamek Lubelski - poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!
  Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Historia żółtych taksówek w Nowym JorkuHistoria żółtych taksówek w Nowym Jorku
  Żółte taksówki to obok Statuy Wolności, drapaczy chmur ...
 • Najciekawsze miejsca w LublinieNajciekawsze miejsca w Lublinie
  Najciekawsze miejsca w Lublinie przyciągają mieszkańców miasta i okolic oraz oczywiście turystów z całego kraju. Stolica województwa i powiatu lubelskiego charakteryzuje się atrakcyjną i rozbudowaną infrastrukturą. Dotyczy to zarówno zabytków do zwiedzania, jak i obiektów kulturalnych, które zachęcają swoimi ofertami. Przedstawiamy nasze propozycje intrygujących lokalizacji w tym rejonie i zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, z myślą o dojechaniu w wybrane punkty.
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Przewóz pracowników w LubliniePrzewóz pracowników w Lublinie
  Przewóz pracowników w Lublinie może być wykonany przez ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Zabytki Lublina - które zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiadaJakie zabytki Lublina zobaczyć, aby poznać historię miasta? Eko Taxi podpowiada
  Zabytki Lublina i jego historia są bardzo ciekawe i ...
 • Lublin dla dzieciLublin dla dzieci
  Lublin dla dzieci, czyli o tym, jak zorganizować czas ...
 • Taksówka do ŚwidnikaTaksówka do Świdnika
  Taksówka do Świdnika to sprawdzony sposób na dotarcie do położonego tam lotniska. Korzysta z tego wielu mieszkańców Lublina, którzy nie chcą jeździć transportem publicznym z dużymi bagażami. Za wyborem taxi przemawia też fakt, że wyruszysz spod samego miejsca zamieszkania i o dowolnej porze. Polecamy skorzystanie z usług Eko Taxi, gdyż proponujemy atrakcyjne ceny, a wybierając naszą ofertę, możesz zamówić i większy pojazd, gdy podróżujesz z wieloma walizkami czy osobami towarzyszącymi.
 • Rozrywka w LublinieRozrywka w Lublinie – 5 propozycji
  Rozrywka w Lublinie to kilkadziesiąt fantastycznych ...
 • Przewóz rzeczy w LubliniePrzewóz rzeczy w Lublinie z Eko Taxi – jak poprawnie przygotować się do transportu?
  Przewóz rzeczy w Lublinie tylko z Eko Taxi! Szukacie ...
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.