Zakupy z dostawą do domu w Lublinie

Zakupy z dostawą do domu w Lublinie

Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane przez niektóre supermarkety, specjalizujące się w tym firmy, ale też korporację taksówkarską, a konkretnie Eko Taxi. Dzięki temu możesz otrzymać potrzebne produkty bez konieczności opuszczania swojego miejsca zamieszkania. W ten sposób zamówisz artykuły spożywcze, ale nie tylko, gdyż możemy dowieźć choćby potrzebne leki. Zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi, a nasi dostawcy mogą dostarczyć zakupy nawet pod same drzwi twojego domu.

Spis treści
Kto realizuje takie dostawy?
Wybrane markety
Część sklepów branżowych
Firmy zajmujące się zakupami online
Korporacja taxi
Skorzystaj z takich usług Eko Taxi!

Kto realizuje zakupy z dostawą do domu w Lublinie?

Możliwość zrealizowania zakupów z dostawą do domu w Lublinie gwarantują niektóre większe sieci handlowe. W ten sposób można również zamówić produkty z oferty wybranych sklepów branżowych, które realizują zamówienia internetowe. Obecnie zaczynają funkcjonować specjalne platformy do zakupów online, które zatrudniają kierowców do dostarczania kupowanych produktów. Dość zaskakującą możliwością może być również skorzystanie z usług korporacji taxi, natomiast w Eko Taxi przyjmujemy także takie zlecenia.

Wybrane supermarkety

Wraz z coraz większym zapotrzebowaniem na tę formę zakupów taką możliwość zaczęły oferować największe sieci handlowe i popularne supermarkety. Poszczególne firmy ograniczają się przy tym do takiej opcji tylko w wybranych przez siebie miastach. Zawsze musisz zatem sprawdzić, czy market, w którym lubisz robić zakupy oferuje dostawy właśnie w Lublinie. Pamiętaj przy tym, że są to w większości marki działające na większą skalę. Oznacza to, że rozpatrują one i kompletują zamówienia możliwie jak najszybciej, choć rzadko oznacza to otrzymanie produktów tego samego dnia. W większości przypadków okres oczekiwania potrafi sięgać kilku dni, a przy dużej liczbie zleceń nawet dłużej. W tym wariancie opłaca się zatem raczej planować większe zakupy, a nie uzupełniać potrzebne produkty na bieżąco. W taki sposób można zamówić też oczywiście rzeczy znajdujące się w normalnej ofercie konkretnego sklepu, więc są to zwykle artykuły spożywcze czy podstawowe akcesoria higieniczne. Poszczególne firmy stosują także różne opłaty za takie dostawy. Zwykle wysokość takiej stawki jest uzależniona od sumy, na jaką zostało złożone zamówienie.

skrzynki z bananami w markecie

Sklepy internetowe

Na dostawę zamówień do domu można też liczyć w przypadku sklepów branżowych, które prowadzą swoje serwisy internetowe. Mowa tu o sieciach sprzedających elektronikę czy książki, ale nie tylko, bo bywają to także sklepy zoologiczne czy meblowe. W takim miejscach można kupić różne przedmioty czy akcesoria, choć nie artykuły spożywcze i pierwszej potrzeby. Takie przedsiębiorstwa współpracują z wybranymi firmami kurierskimi, które zajmują się dowożeniem konkretnych zamówień. Koszt jest w takim przypadku określony z góry.

Pośrednicy do zakupów online

Z uwagi na rosnącą popularność zakupów przez Internet pojawiły się specjalne platformy, które umożliwiają składanie takich dyspozycji. Co ważne, w takiej sytuacji można zamówić produkty z różnych sklepów, a nie tylko z jednego. Nie jest to jednak nieograniczone, gdyż do wyboru będzie asortyment tylko z sieci, z którymi współpracuje taki serwis. Realizacje dokonywane są przeważnie przez specjalne aplikacje i są wykonywane na pewno szybciej niż w przypadku dyspozycji kierowanych bezpośrednio do supermarketów. Zwykle zakupy będą dostarczone później tego samego dnia lub na początku następnego. Przywożą je zatrudniani przez takich pośredników kierowcy, a platformy określają swoje stawki za dowóz.

Korporacja Eko Taxi

Choć korporacja taxi kojarzy się raczej z przewozami osób, to dobre firmy realizują i inne usługi. Tak jest w przypadku Eko Taxi i obejmuje to również dostawy jedzenia z restauracji, ale także dostarczenie zakupów do domu. Dużym plusem jest tutaj niewielki czas oczekiwania na produkty, ponieważ zamówienia przyjmujemy na bieżąco i staramy się je realizować jak najszybciej. Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług, gdyż Eko Taxi wykonuje nie tylko tradycyjne kursy, ale też tego typu usługi.

Zakupy z dostawą do domu w Lublinie z Eko Taxi

Jeśli liczysz na zakupy z dostawą do domu w Lublinie, to zachęcamy do skorzystania z usług Eko Taxi. W praktyce dostosujemy się do Twoich potrzeb. Możesz zdecydować się na podstawowe produkty spożywcze z określonego sklepu, ale i wybrać asortyment z różnych miejsc. W ten sposób także przy dowozie zachowasz swoje przyzwyczajenia względem tego, jakie wyroby kupujesz u określonego sprzedawcy. Zamówienia przyjmujemy w różny sposób, gdyż nie tylko telefonicznie, ale i wygodnie przez aplikację oraz stronę internetową.

Co możemy zrealizować?

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w bardzo elastyczny sposób, dlatego z pewnością uda się uzgodnić warunki zrealizowania określonego kursu. Możesz na przykład powierzyć nam zrobienie podstawowych zakupów w jednym sklepie – do 10 artykułów kosztuje to 20 zł, plus oczywiście opłata za same produkty. To jednak nie wszystko, gdyż możesz również złożyć zamówienie dotyczące rzeczy z różnych miejsc. Zapewne jak każdy masz swoje ulubione sklepy i w niektórych kupujesz choćby owoce i warzywa, a w innych przykładowo mięso. Jeżeli przy tej formie zakupów chcesz trzymać się swoich standardowych nawyków, to umożliwiamy i taką opcję zakupową. Jeśli zlecisz kupienie określonych produktów w różnych sklepach, to koszt obsługi takiego zamówienia ustalisz z samym kierowcą. Co istotne, przyjmujemy zlecenia nie tylko odnośnie artykułów spożywczych. Umożliwiamy też realizację zakupu leków z apteki. Jeżeli potrzebujesz zatem różnych potrzebnych artykułów, to nie musisz wychodzić z domu – nasi kierowcy kupią je i dostarczą do domu w dezynfekowanym samochodzie. Koszt takiej usługi zaczyna się od 20 zł i jest uzależniony od liczby zamówionych pozycji, ich masy oraz gabarytów. Oczywiście jeżeli chcesz, kierowca dostarczy zakupy pod same drzwi.

Przy okazji warto wspomnieć, że wśród naszych mniej standardowych usług są też choćby dostawy jedzenia. Jeżeli twoja ulubiona restauracja nie oferuje zatem dowozu dań, to możemy kupić je dla Ciebie i zawieźć do domu. Dzięki temu możesz się cieszyć pysznymi potrawami bez konieczność opuszczania swojego miejsca zamieszkania.

Złóż zamówienie w wygodny sposób

Jeżeli chcesz skorzystać z usług Eko Taxi w zakresie dostawy zakupów, to masz kilka możliwości złożenia zamówienia. Możesz poprosić o realizację dzwoniąc pod numer telefonu wskazany na naszej stronie internetowej. Przyjmujemy też jednak zlecenia poprzez naszą aplikację oraz specjalny formularz na stronie internetowej. Są to zatem dogodne i szybkie sposoby przekazania nam informacji o tym czego potrzebujesz.

Zakupy z dostawą do domu są coraz chętniej wybieraną formą zamawiania produktów przez mieszkańców Lublina. Takie usługi oferujemy także w Eko Taxi. Możesz wtedy wybrać asortyment nawet z różnych sklepów, a wszystko zostanie dostarczone za jednym razem i w jak najkrótszym czasie. Zachęcamy zatem do kontaktowania się z nami telefonicznie, poprzez aplikację lub stronę internetową i składania zamówień!

Może Cię zainteresować również