Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!

Zamek Lubelski – poznaj jego historię i wystawy muzealne z Eko Taxi!

Zamek Lubelski to jedna z najciekawszych atrakcji w mieście. Poznaj z Eko Taxi jego fascynującą historię i sprawdź, co można zobaczyć w Muzeum Lubelskim. Od kiedy ta instytucja ma siedzibę na zamku? Na jakie eksponaty warto zwrócić szczególną uwagę? Sprawdź, jakie wspaniałe wystawy tematyczne można tam oglądać. Dowiedz się także, ile kosztują bilety do muzeum oraz w jakich godzinach możliwe jest zwiedzanie. Chcesz poznać kulturę i dzieje jednego z najstarszych miast w Polsce? Zamów przejazd w Eko Taxi na ul. Zamkową 9! Dowiedz się więcej o korporacji taksówkowej, z której usług korzystają klienci z całej Polski! Sprawdź, jakie udogodnienia czekają na naszych pasażerów. Z nami możesz tanio i komfortowo przemierzać ulice Lublina o każdej porze dnia i nocy!

Spis treści:
Historia
Zwiedzaj z nami
Wystawy muzealne
Cennik i godziny otwarcia

Eko Taxi przedstawia historię zamku w Lublinie i Muzeum Lubelskiego

Zamek Lubelski to doskonały punkt na rozpoczęcie swojej przygody w jednym z najstarszych polskich miast. Zamów w Eko Taxi kurs pod obiekt i poznaj opowieść o tym niezwykłym miejscu. Jej początek przypada na wiek XII, kiedy to powstała kasztelania lubelska. Gród wzniesiony za panowania króla Kazimierza Sprawiedliwego był umocniony drewniano-ziemnym wałem. Kilkadziesiąt lat później, pod koniec XIII wieku lub na początku XIV, dobudowano jeszcze wieżę obronno-rezydencyjną, która dała początek murowanej zabudowie w tym miejscu. Obiekt jednak wzniesiono dopiero wtedy, gdy panowanie objął Kazimierz Wielki. Budowlę otoczono murem obronnym z bramą od strony zachodniej. Szacuje się, że w podobnym czasie powstał też gotycki kościół pw. Trójcy Świętej. Wnętrze tej kaplicy zostało później ozdobione bizantyjsko-ruskimi malowidłami ufundowanymi przez Władysława Jagiełłę. Jagiellonowie interesowali się obiektem w Lublinie między innymi ze względu na jego korzystną lokalizację na szlaku królewskim, który rozciągał się między Krakowem a Wilnem. To właśnie w Zamku Lubelskim wychowywali się synowie Kazimierza Jagiellończyka pod czujnym okiem kronikarza Jana Długosza.

Co zmieniło się w XVI wieku i w kolejnych stuleciach?

XVI wiek przyniósł niemałe zmiany. Zygmunt Stary zapoczątkował bowiem wtedy przebudowę zamku na reprezentacyjną rezydencję królewską w stylu renesansowym. W przedsięwzięciu brali udział specjalnie zatrudnieni włoscy mistrzowie. W zmodernizowanym budynku w 1569 roku odbyły się obrady sejmu zakończone podpisaniem aktu unii lubelskiej pomiędzy Polską a Litwą. Kolejny remont odbywał się w latach 1635-1642. Niedługo jednak cieszono się zmianami, ponieważ wkrótce zamek uległ poważnym zniszczeniom w wyniku najazdu wojsk szwedzkich, węgierskich i moskiewskich. Ocalały jedynie kaplica i murowana wieża. Nowe budynki pojawiły się tu dopiero w XVIII wieku. Najpierw wybudowano kancelarię i archiwum, a później przebudowano jeszcze budynek dawnej bramy wjazdowej na obiekt mieszkalny. W pierwszej połowie XIX wieku na wzgórzu stanął kolejny budynek, tym razem w stylu angielskiego neogotyku, który przeznaczono na więzienie Królestwa Kongresowego. Później było tu więzienie carskie (w latach 1831-1915), w którym przetrzymywano głównie bojowników o niepodległość, w tym tych biorących udział w powstaniu styczniowym w 1863 roku.

Po odzyskaniu przez Polskę niepodległości w 1918 roku w więzieniu na zamku w Lublinie przebywali także przedstawicieli ruchu komunistycznego. Z kolei w czasie II wojny światowej Niemcy przetrzymywali tu członków ruchu oporu. SS opuściło Lublin dopiero w lipcu 1944 roku. Miesiąc później funkcjonowało tam już polityczne więzienie karno-śledcze. Zostało zlikwidowane w styczniu 1954 roku. Więźniowie zostali przewiezieni do Chełma, a zamek w Lublinie po raz kolejny wyremontowano. Wraz z tymi wydarzeniami budynek po 128 latach przestał w końcu pełnić rolę więzienia – przeznaczono go na cele kultury. Od 1957 roku znajduje się w nim Muzeum Lubelskie, założone już w 1906 roku.

Schody do zamku w Lublinie

Historia Muzeum Lubelskiego

Muzeum na zamku w Lublinie, o którym już wspomnieliśmy wyżej, jest miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów, ale i miejscowych. Możemy się do niego dostać z każdego zakątka Lublina lub okolic. Wystarczy zamówić wygodny przejazd w Eko Taxi! Wiemy, że nasi pasażerowie mają różne preferencje i dlatego przygotowaliśmy dla Was aż dwa proste i szybkie sposoby zlecania kursów. Pierwszym jest tradycyjne wykonanie telefonu na centralę. Dyspozytor znajdujący się po drugiej stronie słuchawki udziela klientom wszelkich niezbędnych informacji. Druga metoda zamówienia kursów w Eko Taxi to skorzystanie z naszej intuicyjnej aplikacji mobilnej. Ten sposób jest bardzo wygodny w sytuacjach, gdy pasażer nie ma możliwości rozmawiania przez telefon albo po prostu woli zlecić kurs za pomocą kilku kliknięć na ekranie telefonu czy tabletu. Aplikację Eko Taxi można bezpłatnie pobrać i zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym.

Otwarcie muzeum

Muzeum Lubelskie także ma za sobą burzliwą historię. Sama idea ochrony dziedzictwa miasta powstała na początku XX wieku. Jako pierwszy propagował ją niejaki Hieronim Łopaciński, dzięki któremu już w 1901 roku zorganizowano wystawy muzealne poświęcone sztuce starożytnej i przedmiotom pochodzącym z tej epoki. Można było oglądać najróżniejsze eksponaty obrazy, ryciny, rzeźby, dokumenty, mapy, broń, monety, medale czy pieczęcie. Wystawa miała też dział etnograficzny, który skupiał się wokół zagadnień rolniczo-przemysłowych. Zebrano takie eksponaty jak: stroje ludowe, dzieła z drewna czy wytwory związane z obrządkiem religijnym. Wszystkie zbiory (w sumie ponad 4 000 eksponatów) przejęło później Lubelskie Towarzystwo Rolnicze jako podwaliny pod przyszłe muzeum. Uroczyste otwarcie tejże instytucji odbyło się w grudniu 1906 roku. Siedzibą muzeum był wówczas budynek podominikański.

Towarzystwo Muzeum Lubelskie i rozwój instytucji

Rok 1914 był początkiem działalności towarzystwa Muzeum Lubelskie założonego przez Szymona Piotrowskiego. Dzięki tej inicjatywie zakupiono posesję przy ul. Namiestnikowej 4 (dziś – Narutowicza), w której utworzono nową siedzibę muzeum. Przejęto też zbiory z różnych Towarzystw: Krajoznawczego, Rolniczego, Higienicznego i Biblioteki im. Łopacińskiego. W 1921 roku ekspozycja powiększyła się jeszcze o zbiory Muzeum Nałęczowskiego. W sumie przed 1939 rokiem w Muzeum Lubelskim znajdowało się blisko 14 000 eksponatów. Niestety w wyniku walk zbrojnych duża część z nich zaginęła lub została zniszczona. Podobnie jak sama siedziba muzeum. Działalność instytucji wznowiono w 1944 roku, mając zaledwie 3 000 eksponatów. Lata gromadzenia kolekcji i odbudowywania pozycji zaowocowały tym, że dziś w Muzeum Lubelskim znajduje się już ponad 157 000 eksponatów. Większość z nich możemy oglądać w siedzibie instytucji, czyli na zamku w Lublinie.

Zamawianie przejazdu przez telefon

Wybierz się wygodną taksówką na zwiedzanie Zamku Lubelskiego! Poznaj cennik Eko Taxi Lublin

Zamek Lubelski znajduje się przy ul. Zamkowej 9. Pod ten adres bezpiecznie i szybko dojedziemy Eko Taxi z dowolnego punktu na mapie Lublina i okolic. Korporacja proponuje pasażerom niskie ceny kursów przez całą dobę! Niezależnie więc od tego, czy chcesz wybrać się na zwiedzanie o świcie, czy też nieco późniejszą, wieczorową porą – możesz zamówić przejazd w korzystnej cenie w Eko Taxi. Z czego składa się koszt kursu w jednej z klimatyzowanych taksówek działających pod szyldem naszej korporacji? Pierwszą składową jest opłata początkowa – Eko Taxi Lublin o każdej porze i na każdej odległości wynosi ona zaledwie 7,95 zł. Do tego doliczamy cenę za liczbę przejechanych w wygodnym taxi kilometrów. Końcową wartość wskazuje taksometr, który znajduje się w taksówce, w widocznym dla pasażera miejscu.

Warto wiedzieć, że cena za 1 km w Eko Taxi zmienia się w zależności od obowiązującej o danej porze i na danym obszarze taryfy taksówkowej. W granicach Lublina w dni powszednie od godziny 6:00 do 22:00 obowiązuje I taryfa i cena za 1 km wynosi 1,60 zł. Na tym samym terenie w dni powszednie po godzinie 22:00 oraz w niedziele i święta mamy do czynienia z II taryfą i ceną 2,40 zł/km. Poza granicami miasta w godzinach od 6:00 do 22:00 obowiązuje III taryfa, według której cena za 1 km to 2,80 zł. Z kolei w dni powszednie po godzinie 22:00 oraz w niedziele i święta w okolicach Lublina taksometr jest przełączany na IV taryfę i obowiązująca cena za 1 km to 4,20 zł.

Na zwiedzanie warto się udać zarówno za dnia, jak i wieczorem. W godzinach porannych czy popołudniowych możemy obejrzeć wspaniałe eksponaty w Muzeum Lubelskim. Z kolei o nieco późniejszej godzinie, kiedy już zapadnie zmrok, obiekt jest przepięknie oświetlony i prezentuje się zjawiskowo. Na dziedzińcu niekiedy odbywają się fantastyczne koncerty, na przykład w ramach corocznego Jarmarku Lubelskiego. Warto śledzić informacje na stronie internetowej instytucji, aby dowiedzieć się więcej o bieżących wydarzeniach specjalnych i zaplanować swój udział w magicznym koncercie czy innym wspaniałym widowisku.

Poznaj wystawy stałe na Zamku Lubelskim. Eko Taxi opisuje najciekawsze eksponaty

Na Zamku Lubelskim znajduje się kilkanaście wystaw stałych. Poznaj je z Eko Taxi! Oto spis wszystkich ekspozycji tematycznych w Muzeum Lubelskim:

 • Polskie Malarstwo Historyczne i Batalistyczne,
 • Galeria Malarstwa Obcego XVII-XIX w.,
 • Galeria Malarstwa Polskiego XVII-XIX w.,
 • Monety i Medale na Ziemiach Polskich X-XX w.,
 • Sztuka Ludowa Regionu Lubelskiego,
 • Śladami przeszłości. Najważniejsze dzieje Ziemi Lubelskiej,
 • Lapidarium,
 • Malarstwo Cerkiewne,
 • Więzienie na Zamku Lubelskim.

Malarstwo polskie

Jednym z najważniejszych eksponatów w Muzeum Lubelskim jest obraz znajdujący się na wystawie dotyczącej malarstwa polskiego. Mowa o dziele Jana Matejki – Unia Lubelska, które – jak nietrudno się domyślić – przedstawia moment zawierania unii polsko-litewskiej. Zwiedzając wspomnianą wystawę, warto też zwrócić uwagę na dzieła innych wybitnych malarzy, między innymi Wojciecha Gersona, Piotra Michałowskiego czy Stanisława Wyspiańskiego.

Malarstwo światowe

Z kolei najbardziej polecanym obrazem w Galerii Malarstwa Obcego jest “Piłat umywający ręce” pędzla Hendricka ter Brugghena. Godna uwagi jest też z pewnością wystawa Lapidarium w zabytkowym przyziemiu Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku Lubelskim. Można tu zobaczyć między innymi fragmenty gotycko-renesansowych detali architektonicznych, które pochodzą z zamku obraz z lubelskiego Starego Miasta. Nie można też zapomnieć o wyjątkowym wnętrzu kaplicy ozdobionym zjawiskowymi freskami.

Widok na zabudowę Lublina

Cennik i godziny otwarcia Zamku w Lublinie. Kiedy zamówić tani kurs z Eko Taxi na ul. Zamkową?

Informacje o godzinach otwarcia i cenniku Zamku w Lublinie są bardzo przydatne przy planowaniu zwiedzaniu miasta. Możemy na odpowiednią godzinę zamówić wygodny przejazd w Eko Taxi i bezpiecznie dojechać pod sam budynek! Warto wiedzieć, że jeżeli nie planujemy akurat zwiedzania całego muzeum, a chcemy jedynie popodziwiać budowlę z zewnątrz, zrobić parę zdjęć i ruszyć dalej w trasę, kierowca Eko Taxi może poczekać na nas w miejscu, w którym nas wysadził. Dzięki temu nie będziemy musieli zamawiać kolejnej taksówki i zaoszczędzimy cenne minuty na zwiedzanie pozostałych zakątków Lublina! Taka opcja jest też bardzo komfortowa, jeżeli poznajemy różne zakątki miasta w towarzystwie dzieci. Najmłodsi turyści nieczęsto są zainteresowani kilkugodzinnym zwiedzaniem, ale na pewno zaciekawi ich taras widokowy i dziedziniec. Jeżeli zwiedzamy Lublin z dziećmi, warto też wiedzieć, że w Eko Taxi możemy zamówić przejazd samochodem wyposażonym w specjalne, bezpieczne foteliki. Nie zapomnijmy jednak zasygnalizować takiej potrzeby, zamawiając taksówkę – najlepiej z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym.

Cennik zwiedzania Zamku Lubelskiego

Turyści mają możliwość wykupienia biletów na różnorodne konfiguracje wystaw. Sprawdź, jak przedstawia się cennik zwiedzania Zamku Lubelskiego w poszczególnych wariantach:

 • samodzielne zwiedzanie Zamku Lubelskiego wraz z Kaplicą i Lapidarium, Basztą oraz wszystkimi ekspozycjami stałymi – bilet normalny: 30 zł, bilet ulgowy: 23 zł,
 • samodzielne zwiedzanie Zamku Lubelskiego wraz z Kaplicą i Lapidarium, Basztą oraz wszystkimi ekspozycjami stałymi i czasowymi: bilet normalny: 31 zł, bilet ulgowy: 24 zł,
 • samodzielne zwiedzanie Kaplicy Trójcy Świętej z Lapidarium – bilet normalny: 15 zł, bilet ulgowy: 10 zł,
 • samodzielne zwiedzanie ekspozycji na Zamku Lubelskim (bez Kaplicy) – bilet normalny: 15 zł, bilet ulgowy: 10 zł,
 • samodzielne zwiedzanie Baszty oraz tarasu widokowego – bilet normalny: 9 zł, bilet ulgowy: 7 zł,
 • zwiedzanie z przewodnikiem ekspozycji na Zamku Lubelskim – 50 zł, a do tej kwoty należy dodać cenę biletu wstępu,
 • zwiedzanie z przewodnikiem Kaplicy Trójcy Świętej – 50 zł + koszt biletu wstępu,
 • zwiedzanie z przewodnikiem Baszty – 40 zł – kwotę należy uzupełnić o koszt biletu wstępu,
 • zwiedzanie z przewodnikiem Galerii Malarstwa XVII-XIX w. i Kaplicy Trójcy Świętej – 80 zł + cena biletu wstępu.

Warto wiedzieć, że muzeum wyznacza na bieżący miesiąc dni darmowego wstępu na różne wystawy. Można je sprawdzić na stronie internetowej instytucji.

Godziny otwarcia Zamku i Kaplicy Trójcy Świętej w Lublinie

Godziny otwarcia zmieniają się w zależności od sezonu:

 • od 1 maja do 30 września, od wtorku do niedzieli zwiedzanie możliwe jest w godzinach od 10:00 do 18:00,
 • od 1 października do 30 kwietnia, od wtorku do niedzieli możemy zwiedzać w godzinach od 9:00 do 17:00.

Również godziny otwarcia Kaplicy Trójcy Świętej zależą od sezonu:

 • od 9 do 30 kwietnia, od poniedziałku do niedzieli zwiedzanie możliwe jest w godzinach od 9:00 do 16:30,
 • od 1 maja do 30 września, od poniedziałku do niedzieli obiekt jest dostępny dla zwiedzających w godzinach od 10:00 do 17:30,
 • od 1 października do 8 kwietnia, od wtorku do niedzieli Kaplice możemy zwiedzać w godzinach od 9:00 do 16:30.

Może Cię zainteresować również

 • Transport w LublinieTransport w Lublinie. Poznaj wszystkie możliwości
  Transport w Lublinie obejmuje różne środki ...
 • Przewóz mebli w LubliniePrzewóz mebli i większych sprzętów w Lublinie. W czym może wam pomóc korporacja taxi?
  Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając ...
 • Kiedy warto skorzystać z taxi w LublinieKiedy warto skorzystać z taxi w Lublinie?
  Taxi w Lublinie ma do zaoferowania różnorodne usługi, co jest oczywiste, gdy sprawdzamy ofertę dobrej korporacji taksówkarskiej. U nas możesz liczyć na zróżnicowaną flotę samochodów, które pozwolą na przewóz większej liczby osób, a nawet dużego gabarytowo wyposażenia. Podstawą takich świadczeń jest dowożenie mieszkańców i turystów w różne lokalizacje na terenie miasta i okolic. Do tego dochodzą inne usługi, między innymi w zakresie zakupów z dowozem. Na taką szeroką ofertę możesz liczyć w naszym Eko Taxi.
 • Przewozy osób w LubiniePrzewóz osób w Lublinie – poznaj pełną ofertę Eko Taxi
  Przewożenie osób to nasza pasja. Skutkuje to rosnącą ...
 • Taki 7-osobowe w LublinieTaxi 7-osobowe w Lublinie
  Taxi 7-osobowe w Lublinie są poszukiwane przez wiele osób. Jest to świetne rozwiązanie, gdy wspólną podróż odbywa większa grupa, która nie jest wtedy zmuszona do zamawiania dwóch oddzielnych taksówek standardowych rozmiarów. Stanowi to spore ułatwienie i sprawdza się w różnych okolicznościach, od wygodnego dojazdu na lotnisko, po wieczorne czy nocne powroty z zabawy na mieście. Osoby zainteresowane sprawdzonymi i korzystnymi cenowo usługami taxi, zachęcamy do wybrania naszej oferty.
 • Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie?Jak spędzić ferie zimowe w Lublinie w 2019 roku?
  Zbliżają się ferie zimowe. W tym roku przerwa od nauki ...
 • Lublin z dzieckiemLublin z dzieckiem. Jak spędzić czas?
  Lublin z dzieckiem to świetny pomysł na weekend lub ...
 • Zakupy z dowozem w LublinieZakupy z dowozem w Lublinie
  Zakupy z dowozem w Lublinie to wygodny sposób na ...
 • Tanie przeprowadzki w LublinieTanie przeprowadzki w Lublinie
  Tanie przeprowadzki w Lublinie na pewno zainteresują ...
 • Przewozy pracownicze w LubliniePrzewozy pracownicze w Lublinie
  Przewozy pracownicze w Lublinie to opcja, z której ...
 • Wydarzenia kulturalne w LublinieWydarzenia kulturalne w październiku i listopadzie 2019 w Lublinie. Propozycje Eko Taxi
  Razem z Eko Taxi nie możemy się już doczekać nastania ...
 • Przewozy pasażerskie w LubliniePrzewozy pasażerskie w Lublinie
  Przewozy pasażerskie w Lublinie są potrzebne osobom, ...
 • Usługi transportowe w LublinieUsługi transportowe w Lublinie. Oferta dla klientów indywidualnych i firmowych
  Eko Taxi jest obecnie najchętniej wybieraną korporacją ...
 • Oferty pracy w Lublinie dla kierowców z kat. BOferty pracy w Lublinie dla kierowcy z kat. B
  Oferty pracy w Lublinie dla kierowcy z prawem jazdy kat. B są zróżnicowane, choć odbiegają od siebie, jeżeli chodzi o poziom atrakcyjności. Dotyczy to tego, jakie zadania trzeba wykonywać, ale i perspektyw zarobkowych, które są dla każdego istotną kwestią. Zawód taksówkarza jest intrygującą opcją, ponieważ wiąże się z brakiem monotonii i różnymi wyzwaniami. Jeśli chcesz spróbować sił w takiej roli, zachęcamy do współpracy z Eko Taxi.
 • Zakupy z dostawą w LublinieZakupy z dostawą w Lublinie
  Zakupy z dostawą w Lublinie to usługa dla osób ...
 • Carnaval Sztukmistrzów w LublinieCarnaval Sztukmistrzów w Lublinie
  Jeżeli szukacie niezapomnianych wrażeń lub wydarzenia ...
 • Majówka 2023 w LublinieMajówka 2023 w Lublinie
  Majówka 2023 w Lublinie tradycyjnie będzie obfitowała w różnorodne wydarzenia. Niektórzy decydują się na spędzenie wolnych dni w domu, ale warto pomyśleć również nad zorganizowaniem sobie różnego rodzaju atrakcji. Tegoroczny kalendarz sprzyja wydłużeniu sobie wiosennego urlopu, co pozwala zaplanować nawet krótki wyjazd. W tym okresie oczywiście można zaobserwować wzmożony ruch na drogach, więc warto przesiąść się do taksówek. Zachęcamy do wybrania tych od Eko Taxi.
 • Oferty pracy dla kierowcy w LublinieOferty pracy dla kierowcy w Lublinie
  Oferty pracy dla kierowcy w Lublinie są powiązane z tym, jakimi uprawnieniami dysponuje dana osoba. Chodzi przede wszystkim o kategorię prawa jazdy, przy czym zdecydowana większość ludzi ma jedynie to podstawowe, co ogranicza pole możliwości. Jedną z ciekawszych propozycji jest wtedy spróbowanie swoich sił w kierowaniu taksówką. Na pewno będzie to odpowiednie rozwiązanie, jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i cenisz sobie elastyczne godziny pracy. Zachęcamy do dołączenia do zespołu Eko Taxi.
 • Majówka na świeżym powietrzu w LublinieMajówka 2018 w Lublinie – dlaczego warto spędzić tu weekend majowy i gdzie koniecznie trzeba pójść, aby móc powiedzieć, że byliśmy w Lublinie? Zaplanuj daty swojej lubelskiej majówki już dziś!
  Majówka 2018 nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią ...
 • Co można zobaczyć w LublinieCo można zobaczyć w Lublinie?
  Co można zobaczyć w Lublinie? W tym rejonie znajduje ...
 • Firma transportowa w LublinieSzukasz firmy transportowej w Lublinie? Sprawdź ofertę Eko Taxi
  Eko Taxi to rzetelna firma, która obecna jest na rynku ...
 • Taxi na drodzeTanie taxi w Lublinie – poznaj jedną z najtańszych ofert w mieście i zamów taksówkę Eko Taxi!
  Tanie taxi w Lublinie to jedna z najwygodniejszych ...
 • Praca dodatkowa dla kierowcy w LubliniePraca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie
  Praca dodatkowa dla kierowcy w Lublinie jest czymś, ...
 • Atrakcje na weekend w LublinieAtrakcje na weekend w Lublinie. Zobacz wszystkie!
  Atrakcje na weekend w Lublinie cechują się sporą ...
 • Pracuj w Eko Taxi jako kierowca bądź dyspozytor!Praca w Eko Taxi Lublin – dowiedz się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać kierowcą taxi. Czy można jeździć taksówką bez własnej licencji?
  Praca w Eko Taxi Lublin łączy niesamowite perspektywy ...
 • Praca w Eko Taxi w LubliniePraca w Eko Taxi w Lublinie
  Praca w Eko Taxi w Lublinie to wyzwanie dla osób lubiących jazdę samochodem oraz kontakt z innymi ludźmi. To możliwość podjęcia się ciekawego, pełnego intrygujących doświadczeń i na pewno pozbawionego rutyny zajęcia. Przy okazji zachowasz sporą elastyczność czasową i możesz liczyć na perspektywę atrakcyjnych zarobków, ponieważ każdego dnia z naszych usług korzysta szerokie grono klientów. Zachęcamy zatem do dołączenia do naszego zespołu.
 • Kierowca na weekendy w LublinieKierowca na weekendy w Lublinie
  Kierowca na weekendy w Lublinie to rola, która może pasować wielu osobom poszukującym dorywczego zajęcia. Wbrew pozorom jest to opcja interesująca wiele osób, które nie mają możliwości pracy w pełnym wymiarze czasowym, w trakcie tygodnia roboczego. Na rynku można znaleźć propozycje zatrudnienia się w takim charakterze przy dostawach, lecz zwykle nie wiąże się to ze specjalnie atrakcyjnymi zarobkami. Zdecydowanie ciekawszym wyborem może być spróbowanie swoich sił na taksówce.
 • Ciekawe miejsca w LublinieCiekawe miejsca w Lublinie i okolicach, gdzie wypoczniecie za darmo. Propozycje Eko Taxi
  Przeprowadziliście się niedawno do Lublina? A może ...
 • Taxi 6 osobowe w LubinieTaxi dla 6 osób w Lublinie
  Taxi dla 6 osób w Lublinie to rozwiązanie, z którego ...
 • Jak zamówić taxi w lublinieJak zamówić taxi w Lublinie?
  Jak zamówić taxi w Lublinie? Obecnie jest to bardzo proste, gdyż można to zrobić zarówno telefonicznie, jak i korzystając z dedykowanej aplikacji danej korporacji taksówkarskiej. Taką możliwość daje Eko Taxi, zatem zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku rozmowy z dyspozytorem pamiętaj o uprzejmym zachowaniu i przede wszystkim podawaniu dokładnych informacji. Poza standardowymi kursami można zamówić dedykowany do potrzeb pojazd czy skorzystać z innych usług w ofercie.
 • Majówka 2022 w LublinieMajówka 2022 w Lublinie
  Majówkę 2022 można spędzić w Lublinie aktywnie lub na odpoczynku z najbliższymi. Miasto przygotowało kilka niespodzianek dla mieszkańców oraz turystów, którzy planują spędzić długi weekend w mieście. Do wyboru jest zwiedzanie zabytków, wydarzenia kulturowe, spacery po miejskich parkach i wiele więcej. Z wielu propozycji można skorzystać bezpłatnie, ciesząc się czasem z bliskimi. Dodatkowo warto pamiętać o możliwości swobodnego transportu, jaki oferuje nasza firma Eko Taxi, nawet w dni wolne.
 • Parki krajobrazowe w LublinieParki krajobrazowe w Lublinie
  Parki krajobrazowe w Lublinie interesują osoby chcące ...
 • Jak wybrać taxi w Lublinie?Jak wybrać taxi w Lublinie?
  Jak wybrać taxi w Lublinie? W obliczu wielu dostępnych na rynku korporacji warto ustalić sobie pewne kryteria, które ułatwią dokonanie dobrego wyboru. W kontekście standardowych przejazdów ważne są opinie klientów i renoma marki, która odzwierciedla jakość oferowanych usług. Oczywiście należy to rozpatrywać w relacji do ceny. Oprócz tego, warto spoglądać na oferty firm taksówkarskich w kontekście dodatkowych usług, co może być szczególnie istotne dla mieszkańców danego miasta.
 • Zakupy z dostawą do domuZakupy z dostawą do domu w Lublinie
  Zakupy z dostawą do domu w Lublinie są realizowane ...
 • Imprezy dla singli w LublinieImprezy dla singli w Lublinie
  Imprezy dla singli w Lublinie to wspaniała rozrywka dla osób, które nie znalazły jeszcze swojej drugiej połówki. Znakomitą propozycją dla ludzi szukających ekscytującej zabawy, jest odwiedzenie tutejszych klubów. Oferta jest szeroka i bardzo zróżnicowana, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Można się też zdecydować na spotkania, które mają na celu potencjalne znalezienie wymarzonego partnera. Bez względu na okoliczności w dowolne miejsce w mieście i okolicach dojedziesz z Eko Taxi.